Miziaforum's Blog

TWITER !! TOMASZ LIS ZAATAKOWAŁ ROBERTA BIEDRONIA – W SPOSÓB CHAMSKI RASISTOWSKI I HOMOFOBICZNY – CO NA TO PRACODAWCA TVP !!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 16, 2015


BEZ KOMENTARZA – WYSZŁO Z NIEGO WSZYSTKO , CZEGO UDAWAŁ ŻE BRONI , POPIERA I WSPIERA – CHAM , RASISTA , KSENOFOB , HOMOFOB !!

BRAWO !!! JAK TO NIENAWISC I KŁAMSTWO NA CODZIEN POTRAFI TAK POMIESZAC SZYKI ZE W KOŃCU PALNĄ PRAWDE

CO MYŚLI O ROBERCIE BIEDRONIU

OTO SCRIN TWITERA – TOMASZA LISA

I LINK DO JEGO KANAŁU NA TWITERZE – JEŚLI NIE USUNĄŁ ŁATWO TAM TO ZNAJDZIECIE

1

ATAK NA PIS … ROZUMIE…. STRACH O POSADKE ALE

NA BIEDRONIA ???

NO TAK KOŃCZY SIE FORSA Z TVP …. MOŻE DZIŚ MÓWIC PRAWDE CO CZUJE NA SERIO I CO W NIM DRZEMIE – A DRZEMIE FASZYSTA I HOMOFOB !!

Komentarzy 41 to “TWITER !! TOMASZ LIS ZAATAKOWAŁ ROBERTA BIEDRONIA – W SPOSÓB CHAMSKI RASISTOWSKI I HOMOFOBICZNY – CO NA TO PRACODAWCA TVP !!”

 1. Marysia said

  Krcia robota.Biedroniowate beda sie domagac prawa do malzenstw i adopcji dzieci.Bardziej chodzilo mu o prezesa PIS-u.Prowokator i tyle.Nie on jeden.Podjudzanie na twiterach i pejsbukach temu sluzy.Szczuciu,szczuciu..Na niego tez poszczuja.Taka inzynieria spoleczna przy pomocy ” internetow”…

  Polubienie

 2. AQQ said

  Ciekawe do czego to nas doprowadzi, oby nie majdan!

  Polubienie

 3. krab said

  A ciekawe kim to wstrząśnie i kto teraz będzie chciał wyprowadzić ludzi na ulice

  http://www.fakt.pl/politycy/antoni-macierewicz-ujawni-akta-ze-zbioru-zastrzezonego-instytutu-pamieci-narodowej,artykuly,597906.html

  Polubienie

 4. KnUR1 said

  Polubienie

 5. krab said

  …. i wódz bolek rzekł…. będę znów musiał poprowadzić bój 🙂
  http://fakty.interia.pl/polska/news-walesa-jesli-nie-zrozumiemy-ze-trojpodzial-wladzy-jest-niezb,nId,1939887

  Polubienie

  • miziaforum said

   🙂 ja nie wiem on zawsze był taki durny czy z wiekiem mu sie pogarsza

   Polubienie

  • polskosc said

   CV Bolka podaję z pamięci, część jest z opowiadań więc nie do sprawdzenia.
   Proszę o uzupełnienie.
   Prawdziwy ojciec Bolka był koniokradem. Przed wojną za to groziła kara śmierci wyjechał za granicę.
   Bolek urodzony w Popowie. Kończy szkołę, pracuje w kółku rolniczym.
   Po pracy idzie pod budkę. Tam z chłopakami po piwku. Potem jeszcze po kilka. Tutaj Bolek nauczył się manipulować ludźmi, najpierw trochę pijanymi.
   Potem 1 romans zakończony dzieckiem. Gdy się dowiedział o dziecku to odszedł, zostawił kobietę samą z dzieckiem.
   Postanowił robić karierę w Gdańsku jako elektryk. Koledzy w pracy mówili o nim „Ten to nawet gniazdka nie potrafi przykręcić”.
   Bolek był odważny, namawiał do strajkowania. Chodził na komisariat, a gdy go zapytali co on tam robił to „Poszedłem uwolnić robotników”
   W czasie rozmów w Magdalence wyraźnie dogaduje się z Kiszczakeim, decyduje się na zdradę dawnych kumpli.
   Po zdobyciu Prezydentury w Popowie pojawiają się agenci rządowi. Czyszczą całą dokumentację o Wałęsie. Wałęsa czyści o sobie dokumenty w archiwach państwowych.
   Policjant prowadzący agenta Bolka jeszcze żył kilka lat temu(nie wiec czy nadal). Przyznał się że go dobrze pamięta.

   Polubienie

   • krab said

    W całej hucpie z bolkiem chodziło o to żeby podburzonym robotnikom dać na wodza prostego robotnika , z którym się będą utożsamiać i któremu zaufają jako jednemu z nich. Bolek idealnie do tego się nadawał , był bezczelny i głupi a do tego łasy na pieniądze. Płacili mu za tą robotę. Danuta pytana jak sobie w tamtym czasie radzili finansowo mając tyle dzieci, stwierdziła, że mąż często wygrywał w totolotka. Aby dokonać słynnego skoku przez płot na teren stoczni został podrzucony przez sbeków motorówką. Cały czas był kukiełką w ich rękach.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Poprzednie rewolucje yntelygentow im nie wychodzily bez poparcia robotnikow,wiec poparcie zdobyli i wystawili bolka jako idola zdalnie sterowanego..

     Polubienie

   • polskosc said

    CV Bolka c.d.
    Prawdziwe nazwisko to Lejba Kohne
    Pierwszą narzeczoną zostawił z dzieckiem, nie płacił jej żadnych alimentów. To dziecko zmarło po wypadku podczas zabawy bez opieki. Kawaler Bolek się tym nie przejmował.
    Na spotkaniu z żydami w Chicago powiedział: „Przyjeżdżajcie do Polski. Bo najwięcej się zarabia tam gdzie jest bieda i ludzka głupota”. Oznacza to że Bolek knuł z żydami przeciw Polakom czyli zdrada Polski. Bolek powinien być sądzony jako zdrajca.
    W Gd****u na ul Polakni (prawdopodobnie) 54 jest budynek z wysokim ogrodzeniem. Świecą się tam ładne światła. Życie w luksusie, smiać się z Polaków.

    Polubienie

 6. mentronik said

  Polubienie

 7. mentronik said

  Polubienie

 8. krab said

  Fronda.pl Roman Potocki Znalezione w sieci:
  Polską rządzi GTW – Grupa Trzymająca Władzę (WSI, Rosji, prokuratorzy i sędziowie). Sieć jest trzymana za mordę groźbą samobójstw, wszyscy są podsłuchiwani. GTW steruje mediami. Powołała PO. W 2005 PIS zamieszał bo wpadli na trop GTW. Blidę skasowano przy aresztowaniu bo dużo wiedziała i wsypałaby. Koalicję PIS rozbito. Przejęto PKW i odtąd wybory są fałszowane. Jak Lech Kaczyński wzmacniał siły zbrojne i blokował rząd PO, to go skasowano. Powołano Bronka figuranta bo mają haki. Przez 8 lat był raj. Z inwestycji i prywatyzacji brano 10-20%. Wymiana PKW namieszała a KKW patrzyła na ręce. Podstawili tylko 15% głosów i nie utrzymano Bronka. Ich sondaże dawały 60% PIS, 6% PO, 1% PSL i 25% Kukiza. Było źle i zmieniono ustawę o TS o odwołanie Prezydenta i podstawiono 5 sędziów w TK. Pokazywano sondaże że PIS i PO mają podobne wyniki by uwiarygodnić końcowe. Petru to twór GTW i ich kasa – żaden kredyt Petru. Palikota wsunięto do SLD by pociągnął ich na dno (Palikot to twór GTW). Kukizowi wciśnięto na listy kretów by skłócili środowisko. Powołano 200 osób do pisania na forach źle o PIS i Kukizie a dobrze o PO i Petru. Nie dało się podstawić dość kart i PIS dostał władzę. Odjęto Kukizowi a dodano PSL by nie zmieniono konstytucji. GTW poszła na ośmieszanie Dudy i PIS, że oszukali wyborców, że wzrosną podatki i ceny. Ma być akcja że PIS chce wojny domowej i grozi wojną z Rosją, Niemcami i UE, że PIS to faszyzm, totalitaryzm, zacofany katolicyzm i wstyd na całą Europę. Lis ma słać krytyki do gazet w Niemczech i USA i pisać że „zachodnie media krytykują PIS”. GTW wie że PIS jest w posiadaniu informacji o nich i nie dopuści by Ziobro przejął prokuraturę. Śmierć Kulczyka upozorowano by nie świadczył bo idzie o giga przekręty z udziałem pierwszych osób. Odstąpiono od TS dla Ziobro i Kaczyńskiego bo była obawa że je ujawnią. Ułaskawienie Kamińskiego przeszkodziło, bo ten dużo wie. Kopacz miała wyjazdowe posiedzenia by montować podsłuchy w regałach, biurkach i pod tynkiem na sufitach (ponad 100). Komórki i email PIS i Kukiza na podsłuchu. Duda ma podsłuch wszędzie – była wrzawa jak pojechał w nocy do prezesa bo tam nie mają. GTW powołał KOD do zamieszek. Jest plan skasowania Dudy i rozwiązania Sejmu, postawienia Dudy, Kaczyńskiego, Ziobry, Macierewicza i Kamińskiego przed TS i rozwiązania PIS. Jest ustawa zakazująca demonstracji. Dlatego PIS powinien wymienić PKW, zrobić nowy program i powołać nowy tryb wyborów bez nieważności głosów i wymienić skład TS i TK. Musi pilnie przejąć TVP. Tym uratują siebie i Polskę. GTW nie podda się i nie zatrzyma przed zamachami bo ma do stracenia giga finanse. Wyprowadzą ludzi na ulice i będą prowokacje z niszczeniem mienia przez przebranych „kiboli”. … CZY WSI – GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ – POSUNIE SIĘ DO PRZEMOCY I WINĄ OBARCZYĆ PIS….Zwiń

  Polubienie

  • polskosc said

   Ta GTW nie ma wiele wspólnego z Rosją. To nie Rosja przejęła Polską gospodarkę, to nie w bankach Rosji nas zadłużają, to nie Rosjanie dostają tukaj rządowe posady, to nie Rosjanie wykupują tutaj ziemie.
   Fronda to Syjonistyczne pismo udające katolickie by sprowadzić katolików w złym kierunku.

   Polubienie

 9. AQQ said

  tej się całkiem pogorszyło! to jakaś epidemia idiotów!
  bill g., jakieś szczepioneczki przygotuj koleżenstwu.

  16 Dec 2015 – German Chancellor Angela Merkel Wednesday warned European partners against resorting to national action to deal with the current migrant crisis, rather than working towards a common solution.
  Read more at http://www.liveleak.com/view?i=79c_1450285894#tytfKFj58vYGl3EQ.99

  Polubienie

 10. mentronik said

  Piszę bo to ważne dla Warszawiaków i korzystających z metra.
  Coś się szykuje w Warszawskim metrze , pewnie jeszcze w tym roku.
  Zawsze przed zamachami typu false flag(fałszywa flaga) podobnej do tych
  w Nowym Yorku w 2001r w Londynie czy ostatni w Paryżu . Zawsze przed
  zamachami służby specjalne ćwiczyły symulacje ataków terrorystycznych.
  http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/sluzby-cwiczyly-w-metrze-warszawskim/4rf800
  Ćwiczenia były w nocy, a więc poza jakąkolwiek kontrolą.
  Czy może po to by założyć ładunki wybuchowe???
  Dla użytkowników metra w Warszawie odpuścił bym sobie korzystanie z tego
  środka komunikacji do końca roku, i korzystał z innych.
  Mówię całkiem serio!!!

  Polubienie

 11. AQQ said

  Wizjoner : Ciekawe, że ten Mitchell nie powiedział nic o wyborach w USA. Kiedyś o prezydenturę USA ubiegali sie Bush i Kerry. W miejscowości liczącej około 800 wyborców Bush uzyskał ponad 3800 głosów. Po wyborach było tylko 50-60 tysięcy protestów wyborczych. A system głosowania był tak ustawiony, że wciśnięcie Kerry zaliczało głos dla Busha (dopiero po wciśnięciu 10 x Kerry zaliczało jeden głos dla Kerry’ego, a 9 dla Busha). Wyborca głosując wyłącznie (sic!) elektronicznie nie miał prawa uzyskania potwierdzenia na papierze (wydruku) tego jak głosował. A w decydującym stanie (Floryda) głosy liczono tak długo, aż wyszło, że wygrał Bush (głosy liczono 3 tygodnie). Jeśli Stany są ostoją demokracji – to ja jestem papieżem. Dlaczego w Stanach nie ma bezposredniego wyboru prezydenta, tylko lud dokonuje wyboru elektorów, a ci dopiero dokonują wyboru prezydenta? Bo lud trudniej przekupić….Dlaczego w Stanach 50 % narodu nie umie pisać ani czytać?
  komentarz z onetu.

  Polubienie

  • miziaforum said

   U.E – CAŁKOWITY ZAKAZ POSIADANIA BRONI PALNEJ ORAZ KOLEKCJONERSKIEJ DLA OSÓB CYWILNYCH !!!

   P.S – pisałem wam ostatnio ……….

   W Europie, w której w zdecydowanej większości państw dostęp do broni jest ściśle regulowany, panował do tej pory względny konsensus. W ostatnich tygodniach zaczęło się to jednak zmieniać: kwestia dostępu do broni wywołuje spore emocje i stała się elementem debaty. Wszystko za sprawą paryskich zamachów terrorystycznych – a ściślej mówiąc, za sprawą reakcji na nie Komisji Europejskiej – która w osobie komisarzy Elżbiety Bieńkowskiej i Dimitrisa Awramopulosa zaledwie pięć dni po zamachach zgłosiła daleko idący i szeroki program zmian w unijnej dyrektywie o broni palnej. Zakłada on m.in. całkowity zakaz posiadania przez cywili broni samopowtarzalnej (nawet dezaktywowanej, dla celów kolekcjonerskich), obostrzenia w regulacji pistoletów alarmowych i sygnałowych (flar), a nawet replik broni.

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kontrowersje-wokol-unijnych-planow-ograniczenia-dostepu-do-broni-To-proba-rozbrojenia-obywateli,wid,18050011,wiadomosc.html?ticaid=116217&_ticrsn=3

   ==================================

   do wiosny europejczycy mają by rozzbrojeni do gołej dupy aby by łatwym celem EKSTERMINACJI

   Polubienie

 12. mentronik said

  Polubienie

 13. mentronik said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02687-Paranoja-niemieckich-politykow-siega-zenitu.htm

  Polubienie

 14. mentronik said

  Polubienie

 15. mentronik said

  https://pl-pl.facebook.com/781146112008459/videos/799022413554162/

  Polubienie

 16. miziaforum said

  Polubienie

 17. Anna said

  Będzie debata o polskiej demokracji w Parlamencie Europejskim.

  Mamy „Targowicę II”. Opozycja wzywa obce państwa (UE) do mieszania się w wewnętrzne spory.
  Rząd został wybrany demokratycznie!!! i ma prawo rządzić po swojemu bo dostał upoważnienie od obywateli większością głosów.
  Idioci są w PE, że tego nie rozumieją?

  Nie ma żadnych podstaw do tej debaty i twierdzeń, że demokracja w Polsce jest zagrożona. Widać zaplanowaną akcję przeciw Polsce. Po ostatnich wypowiedziach przewodniczącego Schulza, dziś także niektóre grupy polityczne w Parlamencie Europejskim próbują mieszać się w nasze wewnętrzne sprawy. Widać, że nowy, demokratycznie wybrany polski rząd zwyczajnie niektórych w parlamencie uwiera, a dla liberalno-lewicowych europejskich polityków demokracja w Polsce jest tylko wtedy, kiedy rządzą swoi. Decyzja o debacie to próba podkręcenia w naszym kraju emocji i zakwestionowanie wprost demokratycznych wyborów Polaków. Podczas debaty będziemy bronić Polski – komewntował europoseł PiS, Tomasz Poręba.

  Kilka dni temu jeden z unijnych urzędników powiedział dziennikarzowi, że debata o polskiej polityce wewnętrznej byłaby bezprecedensowa: – Rzeczywiście to byłby precedens, bo nawet publiczna krytyka Węgier i polityki Victora Orbana nie odbyła się na wniosek opozycji węgierskiej.

  http://newsroom.salon24.pl/686460,bedzie-debata-o-polskiej-demokracji-w-parlamencie-europejskim

  Opozycja – mordy w kubeł bo tu ważna jest racja stanu ale oni nie posłuchają bo im nigdy nie zależało na Polsce.

  Polubienie

  • miziaforum said

   SŁUCHAJ TO

   Polubienie

   • Anna said

    Straty, Straty… bo Folwark zwierzęcy pogonił świnie i nie da im już żreć.
    Jednak wesoło nie jest, nie wiemy co na prawdę zamierzają jedni i drudzy, może właśnie po to ten ambaras, żeby zastosować ustawę 1066. Potrzebny jest pretekst i właśnie został spreparowany, przez sejm a właściwie po-pis.
    Jest niedobrze.

    Polubienie

  • Anna said

   Zamknąć naszą granicę zachodnią i obstawić wojskiem. Natychmiast!

   Polubienie

  • miziaforum said

   Wess Mitchell, były doradca kandydata na prezydenta USA Mitta Romneya. Gość Kamila Tureckiego podkreślił, że sytuacja na świecie „nie była tak niestabilna od co najmniej jednego pokolenia”, a Polska „ma absolutnie kluczową rolę do odegrania” w rozwiązywaniu geopolitycznych napięć i przeciążeń w przyszłości,

   Polubienie

   • Anna said

    Jak łagodzi się napięcie – potulnością? Mamy stulić uszy, zgiąć karki i się poddać nadzorcom, żeby nie podsycać agresji z ich strony? Wreszcie podnosimy głowy a mamy okazję wstać z kolan. Może Wy tego nie odczuwacie, jeszcze nie ale ja widzę, że zwykły urzędnik mało nie sra mi na głowę – za nic.

    Polubienie

 18. krab said

  Po cichutku, bez echa przeszło uniewinnienie Sumlińskiego w tzw. aferze marszałkowej. Czy faktycznie będzie ciąg dalszy ??
  http://wpolityce.pl/polityka/275312-uniewinnienie-sumlinskiego-niczego-nie-konczy-dopiero-moze-zaczac-proces-naglasniania-mafijnej-natury-iii-rp

  Polubienie

  • miziaforum said

   JAK PIS ZDĄŻY SI ZAKOTWICZY – ZNACZY SZYBKO POSPRZĄTA TO TAK JEŚLI BEDZIE ZWLEKAŁ TO NIE I PO SPRAWIE I PO POLSCE

   DZIŚ NAUCZYCIELE HISTORII WYKŁADAJĄC O ROZBIORACH POWINNI NA LEKCJACH WŁACZAC TV Z TRANSMISJI SEJMU I DZIENNIKI …. A UCZNIOWIE POJELI BY JAK TO BYŁO MOZLIWE ŻE ROZEBRANO W 18 W POLSKE…..

   Polubienie

   • Anna said

    Bardzo ciekawe są nagrania z Polskiej Kroniki Filmowej. To starocia ale tam jest prawda na żywo.

    Polubienie

   • krab said

    Sliwinski Ronald

    Cicha Targowica

    Narodzie dumny! Słowiański synu!
    Tkwiący w nieładzie zbyt długie wieki,
    Podnieś się z mułu, przystąp do czynu,
    Zaspane swoje otwórz powieki!

    Niech Cię z letargu jaźń wyprowadzi,
    Poda zdrętwiałe ręce mądrości,
    Przez błędów pola niech nie prowadzi,
    Wiedzie do trwałej, wiecznej wielkości.

    Bagno pomału w głębię Cię wciąga,
    Zwodniczą mazią spód wypełniając,.
    Słaby w oporze ściąga i ściąga,
    Powoli z mapy znów wykreślając.

    Nieraz zdradzali ci co na szczycie,
    Hańba, przekleństwo gniecie ich groby,
    Obecni również działają skrycie –
    Upadku zawsze były sposoby.

    Ciebie Narodzie w błąd wprowadzano,
    Za grosz nie licząc się z Twoją wolą.
    Na męki nędzy nieraz wydano,
    Śmiejąc się wrednie nad złem, niedolą.

    Ocknij się Polsko! Nie daj wyprzedać!
    Piastowska ziemia droższa niż złoto.
    Musisz stanowczo wrogom się nie dać,
    Inaczej czeka Cię mętne błoto.

    W nim to po uszy kiedyś siedziałaś,
    Bo możni grunty Twoje oddali,
    Długo nad losem własnym płakałaś,
    Nim okupanci Wolność oddalili.

    Precz z obcym wpływem! Rzuć mu wyzwanie!
    Nie pchaj się w łapy jego niecności!
    Dostrzeż oddolne Kraju konanie,
    I w konsekwencji Niepodległości!

    Polubienie

  • polskosc said

   Uniwersytet Jagielloński w rękach Syjonu. Profesorowie poszli po rady do Szymona Peresa. Zlikwidujcie Historię.

   Polubienie

 19. mironik said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02692-GUS-ujawnia-dramatyczne-dane-nt-wynagrodzen.htm
  Okazało się, że w 2014 roku mediana wynagrodzenia w naszym kraju wynosiła 2359 zł netto miesięcznie. To oznacza, że aż 50% zatrudnionych ludzi zarabiało mniej niż wspomniana kwota, stanowiąca obecnie równowartość zaledwie ok. 550 euro. Z kolei najczęściej wypłacanym wynagrodzeniem (dominantą) w 2014 roku była kwota 1786 zł netto (415 euro). Jakby tego było mało aż 1,36 mln zatrudnionych osób otrzymywało wynagrodzenie nie wyższe od minimalnego, czyli 1237 zł netto miesięcznie (ok. 290 euro)!
  ———-
  Nie powiedzą że jak w małym mieście to nikt umów żadnych nie daje

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: