Miziaforum's Blog

gen.ABW informuje -Islamskie ataki terrorystyczne w Polsce na kościoły

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 14, 2015


materiał A.V

 

Komentarzy 158 to “gen.ABW informuje -Islamskie ataki terrorystyczne w Polsce na kościoły”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. mironik said

  http://polskiepiekielko.pl/kat-polskich-firm-zostal-ekspertem-w-izbie-celnej/
  Minister finansów w obu rządach Platformy obywatelskiej Jacek Kapica, który dzięki swojej działalności zyskał miano „kata polskich firm”, pracuje obecnie w Izbie Celnej jako… ekspert.

  Polubienie

  • mironik said

   Służba Celna pod rządami Kapicy kontrolując przedsiębiorstwa masowo nakładała na nie niesłuszne kary grzywny za rzekome niepłacenie akcyzy. Nakazywała przy tym jej zapłatę za nawet 5 lat wstecz. Wpływu nie miały na to nawet zaświadczenia wydane przez Ministerstwo Finansów.

   W ten sposób celnicy pod wodzą Kapicy wykończyli niemal wszystkie polskie firmy z branży skażonego alkoholu, hazardowej, czy tytoniowej oraz doprowadzili do samobójstw wielu zniszczonych i pozbawionych dorobku życia biznesmenów. Jednocześnie duże zagraniczne korporacje były niekontrolowane.

   Polubienie

 3. mironik said

  http://polskiepiekielko.pl/wroclaw-na-skraju-bankructwa-ma-6-000-000-000-zl-dlugu/

  Polubienie

  • Anna said

   Niemcy wezmą, co to dla nich taki dług.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Chinczyki tez se moze cus kupia we Wroclawiu..Maja kase.Chinczyki stracily troche byznesow w tej czesci Afryki ,gdzie tocza sie wojny,to sobie odbija straty w Polsce.Ha ha..jedwabny szlak…chinczycy w jedwiabiach a polskie niewolniki w ciuchach z chin produkowanych z plastikowych butelek..he he..ale dudus zalatwil.Sprzedal Polakow chinczykom…bynajmniej nie w cenie jedwabiu..ale dama kaszerna w jedwabie stroic sie bedzie..

    Polubienie

    • krab said

     Jak europa tak szybko się „namnaża” to i chińskie produkty będą potrzebne, bo w coś trzeba te roje nowych książąt stroić i to za darmo. A tzw jedwabny szlak będzie tak wyglądał: szlak komunikacyjny ma brać początek w mieście przemysłowym Chengdu w środkowych Chinach. Przez prowincję Sinciang szlak trafi do Kazachstanu i Rosji. Dalej przez Białoruś do Łodzi, która ma być punktem końcowym. Chińczycy chwalą jej lokalizację jako środek Europy i „ważny korytarz” na nasz kontynent. Łódź nabiera w ich wizja znaczenia głównego węzła handlowego w Europie.
     Cała linia kolejowa ma mieć 9826 kilometrów. Przepływ towarów między Chengdu a Łodzią docelowo ma być nie dłuższy niż 14 dni.
     Tylko pewno zmienią decyzję bo pominięto bardzo zaprzyjaźnionego sąsiada na tej trasie.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Korytarz juz nam bokiem wyszedl.No to czyja mamy byc kolonia?.To jedwabie beda w Lodzi produkowac chinczycy rekoma polskich niewolnikow.Oj niedobrze..One wredne sa chinczyki.Jak zaprowadza takie zwyczaja jak u nich to okaze sie ze niejaki adolf byl laskawym panem.To sa wrednoty straszne…prcowac , pracowac jak w syberyjskim gulagu..Oj nie..niedobrze.Komunizm chinski nie lepszy od tego z Rosji..oj nie.

      Polubienie

      • zagrypiona said

       Tak i w Chinach za miske ryzu sie pracuje a ludzie nocuja w miejscach pracy – nie to co w Polsce, mozna na 7 godzin wrócic do domu (w ktorym nikogo nie ma bo akurat siedza w pracy na innej zmianie). ciesz sie ciesz Polaczku, dostajesz 1200 na łapke ciesz sie ciesz, bo zly pan chinczyk przyjdzie i da ci wyplate w postaci ziaren ryzu. O dzieki Petru, Kaczynski, kochamy was nasi przywodcy. Chetnie na was zaglosujemy w nasteonych wyborach byle tylko zly pan Chinczyk sie nami nie zaopiekowal.

       PS. Skur*iele sa wszedzie. System nie ma tu nic do rzeczy.

       Przypominam – chinczycy odcieli jaja ciapatemu ktory zgwalcil czy probowal zgwalcic innego obywatela Chin. Zaiste straszny rasitoski naród. spalic zywcem czyz nie?

       Polubienie

       • mironik said

        No nie całkiem jak w delegacje na budowe to z 12 i więcej godzin o suchych bułkach, gdzięś na drugim końcu Polski, powrót nie wiadomo kiedy… wypłąta nie wiadomo kiedy…nim sie dostanie to się wyciągnie na zaliczki. Na lewo i za dychę.

        Polubienie

      • krab said

       W Chinach zostanie wprowadzona polityka krótszego tygodnia pracy. Chińczycy będą od teraz pracować po 4,5 dnia. Władze chcą tym samym pobudzić konsumpcję wewnętrzną kraju.
       Pierwszym miastem, w którym eksperymentalnie wprowadzono nowe przepisy jest Chongqing. 30 milionów mieszkańców miasta będzie od teraz pracować krócej o pół dnia. Kolejnymi prowincjami, które chcą wprowadzić takie przepisy są Jiangxi i Hebei.
       Ideą skrócenia tygodnia pracy jest chęć zwiększenia wydatków na spędzanie wolnego czasu a tym samym zwiększenie konsumpcji krajowej.

       Money.pl/KRESY.PL

       Polubienie

       • miziaforum said

        TAK JAK W NIEMCZECH W PIĄTEK PRACUJE SIE MAX DO 12,000 WOCHENDE 🙂 ALE MOŻE W POŁOWIE ROKU 2016 WPROWADZĄ W NIEMCZECH ŚROD JAKO DZIEŃ WOLNY – JUŻ O TYM PISALI DAWNO TERAZ LICZĄ – A W NIEMCZECH CHODZI O TO SAMO CO W CHINACH ORAZ W TEN SPOSÓB ZWALCZA SI BEZROBOCIE – ZABIERA SI GODZINY W TYGODNIU .. I FACET KTÓRY MIAŁ 5 ZATRÓDNIONYCH LUDZI REALIZOWAŁ ZLECENIE W TYDZIEŃ W 5

        ZATEM RZAD ZABRAŁ MU 4 GODZINY CZASU Z TYGODNIA – KRUTSZY DZIEŃ …. PRACY I SIE NIE WYRABIAŁA EKIPA ZATEM CO MUSI ZROBI ŻEBY ZLECENIA NADAL REALIZOWA W CIAGU TYGODNIA – pogoni pracowników .. NIE – ZATRÓDNI JESZCZE JEDNEGO !!!!

        I TA ŚRODA MA SPOWODOWA ŻE EKIPA 5 POTEM 6 PO ODEBRANIU IM CZASU – ŚRODA WOLNA .. BDZIE MUSIAŁ ZATRÓDNI KOLEJNEGO PRACOWNIKA ABY SI WYRABIA W TERMINIE – JAKIE TO PROSTE ? PRAWDA … ALE NIE W POLSCE !!

        Polubienie

       • krab said

        W Polsce nie jest proste…., ano nie. W przypadku wielkich firm to zatrudnienie paru osób dodatkowo nie spowoduje krachu w ich finansach, ale weź małe firmy usługowe, gdzie już ledwo wyrabiają na wszystkie obciążenia , tam zatrudnienie jeszcze jednej czy dwóch osób doprowadzi do krachu.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Ladnie to wykombinowali tfujj..Chinczyki beda sie wczasowac,a Lodzianie pracowac 15 godzin dziennie bez prawa do wywczasow.Ale dudus ubil interes..jedna nacja tylko potrafi takie interesy robic..he he..

        Polubienie

  • AQQ said

   Polubienie

 4. miziaforum said

  „Przyjaciółka z Pragi ma znajomą, która – jako emerytowany lekarz – wróciła do pracy w szpitalu w okolicy Monachium, gdzie potrzebowano anestezjologa. Prowadziłam z moją przyjaciółką korespondencję i przesłała mi maila od wspomnianej lekarki. Dziś rozmawiałam z nią na temat tego, jak bardzo nieznośna jest sytuacja szpitalu w Monachium oraz w okolicznych placówkach.

  Wielu muzułmanów odmawia leczenia przez kobiecy personel, a my, jako kobiety, odmawiamy udawania się do tych zwierząt, zwłaszcza z Afryki. Relacje pomiędzy personelem a migrantami stają się coraz gorsze. Ostatnimi czasy migranci udający się do szpitali muszą być eskortowani przez policję i psy policyjne.

  Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki mówiąc: ‘W takim razie sami je wyleczcie!’. Policja ochrania więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki.

  Mówimy więc otwarcie: ‘Gdzie są ci wszyscy, którzy przed kamerami telewizyjnymi witali imigrantów na dworcach kolejowych z transparentami? Owszem, teraz granice zostały zamknięte, ale milion migrantów już tu jest i z pewnością nie będziemy w stanie się ich pozbyć’.

  Do tej pory w Niemczech bez pracy pozostawało 2,2 miliona ludzi. Dziś będzie ich co najmniej 3,5 miliona. Większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych. Jeśli nadal będzie to tak wyglądać, a Niemcy ponownie otworzą granice, wrócę do domu, do Czech. Nikt nie zatrzyma mnie tutaj w takiej sytuacji, nawet dwukrotnie wyższa niż w domu pensja. Wyjechałam do Niemiec, nie do Afryki, czy na Bliski Wschód.

  Nawet profesor kierujący naszym oddziałem powiedział nam, że jest mu strasznie smutno, gdy patrzy na kobiety, które sprzątają codziennie od lat zarabiając 800 euro, i gdy spotyka następnie w korytarzach młodych mężczyzn, którzy chcą dostać wszystko za darmo, a jeśli tego nie dostają, wpadają w szał.

  Naprawdę tego nie potrzebuję. Obawiam się, że jeśli wrócę, któregoś dnia sytuacja w Czechach będzie dokładnie taka sama. Jeśli Niemcy ze swoją naturą nie są w stanie temu zaradzić, w Czechach zapanuje totalny chaos. Nikt, kto nie miał z nimi [imigrantami – przyp. red.] do czynienia, nie zdaje sobie sprawy, jakimi są oni zwierzętami, zwłaszcza ci z Afryki, i z jaką wyższością muzułmanie – kierując się religią – traktują nasz personel.

  Póki co personel lokalnego szpitala nie zaraził się chorobami przyniesionymi przez imigrantów, ale biorąc pod uwagę setki pacjentów przyjmowanych każdego dnia, pozostaje to tylko kwestią czasu.

  W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach, pomimo iż otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech. W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany.

  Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mailom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co, nie zrobiono.

  Pytam więc – gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach. Osobiście zebrałabym tych wszyscy witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej”.

  Polubienie

 5. mironik said

  http://polskiepiekielko.pl/szefowa-pip-wyplacila-sobie-trzynasta-czternasta-i-pietnasta-pensje-a-teraz-chce-szesnastej/
  ta kręcą sie tacy czasem tu i tam, nic nie widzą.

  Polubienie

 6. krab said

  Niepełnosprawne dzieci powinny być zabijane – zdecydowało Państwo Islamskie.
  Taką fatwę (orzeczenie) wydał jeden z sędziów Państwa Islamskiego – donosi grupa irackich aktywistów Mosul Eye. Tuż po decyzji zamordowano 38 niepełnosprawnych dzieci. Noworodkom podano zastrzyk z trucizną, albo uduszono.
  „Sprawdzając przypadki śmierci dzieci z zespołem Downa i niepełnosprawnych noworodków, ustaliliśmy, że Rada Państwa Islamskiego ds. Szariatu wydała zalecenie, by członkowie Państwa Islamskiego zabijali noworodki z zespołem Downa oraz inne niepełnosprawne dzieci” – napisała w oświadczeniu grupa Mosul Eye.

  rmf24.pl/”Daily Mail”/KRESY.PL

  Polubienie

 7. Anna said

  Wyemitowane przed zeszłorocznymi świętami a mówią o tym co mogło się zdarzyć 11 lat temu ale się nie wydarzyło.
  Odgrzewany 11 razy kotlet jest niezjadliwy. Nic tylko powiedzieć – Bóg czuwa nad nami 🙂 bo jeśli te nieudolne służby czemuś zapobiegły to tylko dzięki woli Najwyższego.
  Chwała Bogu Naszemu.
  🙂

  Polubienie

  • Anna said

   Brunona K. złapali bo miał w mieszkaniu kabelki i baterie i jakąś płytkę komputerową.
   TY takich nie masz???

   Polubienie

  • miziaforum said

   NO WŁASNIE Z PRZED LAT … A CO BYŁO WTEDY Z IMIGRANTAMI NIC … GDYBYM WAM WTEDY 3 LATA TEMU NAPISAŁ ZE MILIONY ARABUW BDĄ FORSOWAŁY SIŁĄ GRANICE W EUROPIE – NAPISALIBYSCIE MI ŻE JESTEM CHORY UMYSŁOWO – A DZIŚ JAK MASZ ANNO ICH NA WYCIĄGNICIE DŁONI … NIE NIEPOKOI CI TO ????

   ZAUWAŻYLISCIE JAKA CISZA W MEDIACH O IMIGRANTACH OD KILKU TYGODNI ???

   TO CISZA PRZED BURZĄ W GRUDNIU ….

   Polubienie

   • krab said

    Ale ci przykurzeni obywatele już są wszędzie. Dzisiaj łaziłam trochę po mieście i napotkałam grupkę pięciu takich panów, ale nie tylko bo kilu prowadziło się za łapkę z polskimi dziewczynami. Ściągają po cichu to tałatajstwo, a później będzie płacz.

    Polubienie

   • Anna said

    MIZIA, żadne służby nas nie ochronią. Choćby znaleźli tysiąc niby zamachowców to i tak się jakiś prześlizgnie i zrobi swoje 😦 Ci szaleńcy, to dla nich chwila moment, są przeszkoleni a na pewno ani jeden kościół nie będzie obstawiony przez policję. Bardziej sprawdzają kibiców, jakie bannery wnoszą na stadion, czy poprawne politycznie. Jakaś dzieciarnia tu bawi się w rządzenie.

    Polubienie

    • krab said

     Przeprowadzają procesy karne profilaktycznie, niedawno czytałam o dwóch dziewiętnastolatkach bodaj z łodzi, których chcą udupić na 2 lata za hasła antyislamskie. Cieszmy się , że jeszcze w tym roku nie zakazali choinek jak w innych państwach, bo na przyszły rok to kto wie…..

     Polubienie

     • Anna said

      nie musimy mieć choinek ale wyrok 2 lata to tragedia 😦
      młodziakom, którzy zakłócili wykład baumana dali po 6 tysięcy grzywny, to przecież młodzież, mają te tysiące ukraść, żeby zaspokoić żądzę wymiaru „sprawiedliwości”?
      Podpuszczają młodych bo nie znają prawa a nikt ich potem nie obroni. Mówią im – walczcie ale broni nie dają, retrospekcja z powstania warszawskiego.

      Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Anno a czemu tam myslisz,ze zadne sluzby nie ochronia?.Za starej komuny nie lataly wariaty z karabinami maszynowymi.Nie bylo napadow na banki ,jak teraz sa.Nie bylo takiej ilosci narkotykow jak teraz.Nagle cos sie porobilo.Mnie sie wydaje,ze temu panstwu nie zalezy na chronieniu obywateli.Taki wniosek mozna wyciagnac.Siermiezna komuna potrafila walczyc z bandytyzmem , nie majac takich technicznych cudeniek,a teraz sie wmawia,ze te nowe technologie nie moga.To znaczy,ze sa do niczego i moze lepiej wrocic do siermieznych metod i skutecznych.No bo jak inaczej?.

     Polubienie

     • krab said

      A bo za komuny to obywatel był „zniewolony” a teraz to jest „róbta co chceta”

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Taaa..zniewolony.Wtedy tez bylo robta co chceta,ale dla rzadzacej kasty.Teraz nie zniewoleni?.Podatki,podatki..Robota po 12 godzin na kilku etatach w cenie jednego.Na kazdym rogu radary.Komorniki straszace wyrzucaniem z domu.Coraz wieksza drozyzna.Coraz wiecej roboty i coraz mniej czasu na wypoczynek.Wololam jednak tamto zniewolenie niz te wolnosc,zeby innym wolno w pelni korzystac z ” robta co chceta”.

       Polubienie

       • krab said

        Zgadza się. Ale ja miałam na uwadze walkę z bandytyzmem, a „zniewolony” napisałam w cudzysłowie.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Bandziorow sie likwiduje.A tymczasem robota bandziorow prowadzi do zniewalania normalnych porzadnych ludzi,ktorych sie zabija.Zabijaja ofiary bandziory,a nie sprawcow…

        Polubienie

     • Anna said

      Nie było tego, nie było tamtego ale był podpalacz niesiołowki i byli bracia Kowalczykowie, studenci, którzy chcieli wysadzić politechnikę w powietrze, jeden został skazany na śmierć i wyrok wykonano. Były zamachy na W.Gomułkę, była afera mięsna i też wyrok śmierci. Była kara śmierci i była stosowana. Respekt był i strach, żeby nie za niewinność.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Jak sie ktos glupi dal podpuscic i omamic to zaplacil zyciem.To odstraszalo.Niesiol taka dzialalnosc prowadzil, bo politycznie mozna bylo juz podpalac i go nie wsadzili.Zabojcow ksiedza Popieluszki osadzono,ale na najwyzszy wyrok kary sie nie zdecydowano.Z pewnych powodow.Ale z tymi terrorystami jest teraz inaczej.Oni ida na smierc i wiedza,ze taki maja cel.Nie cofaja sie.

       Polubienie

   • Anna said

    Niepokoi ale co można zrobić. Widzę innoskórych coraz więcej ich się tu widuje, także widziałam grupki w pobliżu kościoła, po co tam byli? nie usiedli na ławkach, piwa nie pili ale tam stali i pewno widzieli gdzie wejścia, jaka wysokość, to oni wiedzieli po co tam są i co mają zobaczyć. Ten kościół był obserwowany, tylko tyle wiem. Jednak nie ma apelu do społeczeństwa, żeby gdzieś zgłaszać swoje obawy i spostrzeżenia.

    Polubienie

   • krab said

    Media nie mają czasu na takie „pierdoły” !! Muszą teraz usłużnie podgrzewać „obronę demokracji” przez judaszów. Ci allahowi powinni im tam na woronicza trochę rozrywki zorganizować.

    Polubienie

 8. Anna said

  LUDZIE ! służby mają paranoję a są zwykłymi indolentami.
  Mąż mój jechał w delegację do kraju ościennego, jako serwisant, miał dokumenty odpowiednie z firmy a wiózł mierniki elektroniczne do pomiarów i afera wynikła na lotnisku bo to może BOMBA. Dobrze, że był tam dużo wcześniej i lotu samolotu nie wstrzymali zanim nie stwierdzili, że to tylko miernik.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Musza Anno sprawdzic.Przeciez jakis wariat moglby takie urzadzenie do czegos wykorzystac.Albo zbudowac na wzor czegos takiego , co by mogla byc bomba.Kto pomyslal,ze telefony komorkowe ktos moze wykorzystac do odpalania ladunkow wybuchowych i do zabijania ludzi.A jednak..

   Polubienie

   • Anna said

    plastikowym nożykiem sterroryzował pilotów wielopokładowego samolotu, pisz dalej 🙂

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Ty wiesz,ze odrobinka takiego czegos jak C4 w formie plastikowego nozyka moze rozpierdzielic samolot na drobne kawalki madralo?.

     Polubienie

     • Anna said

      Proponuję, żeby pasażerowie samolotów podróżowali nago 🙂 zrozum mądralo, że jak ktoś naprawdę bardzo chce to nawet na golasa wysadzi samolot w powietrze a może go tam nawet wcale nie być. Nikt nie jest w stanie nas ochronić.

      Polubienie

      • Anna said

       Jak ktoś ma pecha to nawet w drewnianym kościele cegła na niego spadnie.

       Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Zgadzam sie na nago he he.Dla mojego dobra i bezpieczenstwa.No ale..Samoloty maja byc nie koedukacyjne he he.Wiem madralo,ze nie musi byc w samolocie.Maja duzo sposobow psychopaty.O badzo,przepraszam..W drewnianym kosciele cegla na glowe spasc nie moze..Oj nie..W murowanym jak najbardziej.

       Polubienie

     • Anna said

      C4 w nożyku??? a gdzie detonator i spłonka, może w dupie u pasażera numer 9994723, lecimy dalej, nic się nie stało.

      Polubienie

      • Anna said

       pasażer z odpowiednią dupą utknął w korku a samolot już odleciał, zgodnie z rozkładem :)))

       Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Czytalam gdziesik,ze sa takie detonatory,ze jak sie samolot zniza ,to one pod wplywem zmiany wysokosci i cisnienia ( pamietasz przy sledztwie smolenskim czepili sie wysokosciomierza i gadali o cisnieniu ,bylo nie?) uruchamiaja reakcje ,ktora prowadzi przy uzyciu c4 do wybuchu.Dekompresja w kabinie i samolocik sie rozpada na kawaleczki.Nie potrzebne 4 litery.Ten ruski nad synajem tak pono udalo sie rozwalic.Ta puszka i detonatorem.Wypelniona puszka.Napis byl na tej puszce ” gold”..ciekawe..gold..goldberg..

       Polubienie

       • Anna said

        Nawet nie próbujmy samodzielnie tego rozwikłać, to jakaś pętla niejasności, specjalne wprowadzanie w błąd, mącenie w myślących głowach. Jednak zdajesz sobie sprawę, że możliwości ataku typu terrorystycznego są wielkiej skali i może być nawet zdalnie czyli nie być zamachowca na miejscu. Więc żadne kontrole pasażerów, nawet najdokładniejsze nie są w stanie zapobiec zaplanowanej tragedii, to jest ordynarne nadużywanie władzy, żeby pasażerowie zdejmowali buty i skarpetki a może nawet majtki.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Dobrze,ze te kontrole sa.Wyobraz sobie,gdyby ich nie bylo w obecnej sytuacji i kazdy wariat moglby wejsc ze wszystkim do samolotu.Ofiar byloby wecej.A ,ze terroryzm kwitnie,to inna sprawa.

        Polubienie

 9. miziaforum said

  O WYSZPERAŁEM … ŻADKOŚC !!!! NORMALNEGO FACETA ZDROWEGO NA UMYŚLE I CIELE

  Polubienie

  • Anna said

   Społeczeństwo już jest świadome. Spytałam w przelocie sąsiadkę czy chce mieć sąsiadów – imigrantów, jednoznaczne NIE!
   W Szczecinie manifestowała się grupa poparcia imigracji, wyskoczyło kilkunastu patriotów z tramwaju, rzucili petardę, nawet policja się wystraszyła a w dalszym ciągu do patriotów zaczęli dołączać obywatele w sprzeciwie – nie chcemy imigrantów. NIE i już i niech nie próbują nam ich wciskać.

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Fajny gosc..dobrze gada..

   Polubienie

 10. nnn said

  W lecie 1971 roku na Stanford University został przeprowadzony eksperyment. Studenci przybrali role więziennych strażników i więźniów. Już w ciągu jednego dnia profil psychologiczny studentów uległ przemianie. W stosunkach pomiędzy strażnikami i osadzonymi pojawiła się przemoc. Kiedy więźniowie rozpoczęli bunt eksperyment został zakończony. Pozostawił jednak po sobie pewne skutki…”jaki z tego wniosek”? „policja – obywatele”?

  Polubienie

 11. krab said

  Niemiecki sąd akceptuje istnienie policji szariatu – islamiści uniewinnieni
  Fundamentaliści należący do salafitów, radykalnego odłamu islamu, namawiali osoby spacerujące ulicami Wuppertalu do określonych zachowań. Nagabywali ich do rezygnacji z zabawy w dyskotekach, gry w kasynach i spędzania czasu w barach. Dziewięciu mężczyzn miało na sobie charakterystyczne jaskrawo pomarańczowe kamizelki z napisem „Policja Szariatu”.
  Sąd orzekający w sprawie salafitów orzekł, że nie złamali oni niemieckiego prawa o zgromadzeniach publicznych i nie usłyszą zarzutów. Prokuratura zapowiedziała odwołanie się od wyroku.
  Istnienie policji szariatu skrytykowała niemiecka Centralna Rada Muzułmanów. Również społeczność niemuzułmańskich obywateli Niemiec żywiołowo komentowała pojawienie się na ulicach takich paramilitarnych jednostek.
  Jednym z aresztowanych „policjantów” był Sven Lau, salaficki duchowny. Niemieckie służby specjalne odebrały mu paszport, gdyż kaznodzieja odbył podróż do Syrii, gdzie sfotografował się z kałasznikowem na tle czołgu.

  BBC / PCh24.pl

  Polubienie

  • Anna said

   Oj, ja też nagabywałam swojego syna aby zrezygnował z dyskotek, o jakimkolwiek hazardzie to nawet by nie pomyślał i ostrzegałam przed narkotykami, choćby tylko marihuaną. Czy coś w tym złego? O szariacie nie mam pojęcia.

   Polubienie

   • krab said

    Robiłaś to jako matka? kamizelki z napisem „Policja Szariatu” nie miałaś !! Jakim prawem ulicami niemieckiego miasta łazi „policja szariatu” ?? i zaczepia niemców ? Taka policja może chodzić ulicami arabskich miast, w europie jeszcze nie obowiązuje szariat.

    Polubienie

    • Anna said

     jeśli matki i ojcowie biologiczni ich nie nauczyli to ktoś inny to robi, pokojowo 🙂

     Polubienie

     • krab said

      Jeśli już, to od tego są służby tubylcze, a nie ci od szariatu.

      Polubienie

     • kacperkias said

      Takimi drobnymi krokami muzulmanie w Szwecji zdobywali teren, ateraz rzadza w enklawach do ktorych nie maja wstepu zadne sluzby panstwowe.

      Polubienie

      • Anna said

       Te drobne, rozumiem, że pokojowe kroczki bo przecież oni też mają prawo do swojego trybu życia nie są podobne do ataków terrorystycznych. Jedno do drugiego nie pasuje więc kim naprawdę są terroryści mordujący kogo popadnie?

       Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Tego piwa nawarzyli nam rzadziciele i nas terroryzuja.Oni sa chronieni,wiec im to zwisa,ze psychol zabije niewinnego czlowieka.Ciekawe , co by bylo,gdyby ktoregos z rzadzicieli taki psychol ubil..lub kogos z rodzinki..inaczej by zaczeli spiewac..

       Polubienie

       • Anna said

        Poudają, że są wstrząśnięci, nawet żałobę narodową ogłoszą bo tak wypada a i tak myślą tylko o sobie i swoim bezpieczeństwie. Dla pokazu urządzą „polowanie na…” oczywiście nikogo nie złapią bo nie chcą. A my tak od jednej tragedii do następnej 😦

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Tak Anno.Od wstrzasniecia..od ogladania tego niedobrze mi sie robilo..festiwal tanczacych na miejscu zbrodni..potwornosc …zadnego szacunku dla ofiar i rodzin..tylko reklama i zbijanie politycznego kapitalu..obrzydzenie..wiksze niz kosmos..i fundacje od razu,zeby pomoc tym niezamoznym,ktorych bliscy zgineli w zamachu i nawet z ta reklama nie czekali na pochowek…te glupie wywiady z debilami usmiechnietymi i gadajacymi od rzeczy,ze nie boja sie smierci i nie dadza sie zastraszyc..i to celebryctwo biegnace i spiewajace dla reklamy..a najgorsza to ta kabalistka co sie przezwala madonna, co spiewac nie umie,wyjaca lenona na placu Republiki..obrzydlistwo..festiwal celebrytow..i pioseneczki na predce wrzucane na jutuba ..brrrr.okropnosc..

        Polubienie

      • Anna said

       W różnych krajach, też w USA są dzielnice obcokrajowców, dzielnice chińskie, polskie, żydowskie też były to i muzułmańskie mają prawo być. Jeśli zaprasza się cudzoziemców to tak się to kończy, nie to co w Polsce, gdzie biali żenią się z ciemnoskórymi, z obcojęzycznymi, Ukraińcami, tylko Cyganie odstają, żyją tu obok. Jednak nie jest to dobre rozwiązanie bo powstają państewka a nawet getta. Nic na siłę nie da się zrobić dobrze i … po co tak?

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Te getta sie wykorzystuje potem.Oni maja wlasne kraje ,a ze nie moga tam zyc to szukaja szczescia gdzie indziej.Getta beda tworzyc,bo oni w tych gettach kultywuja swoja kulture.A nasza kultura jest im obca.Duzo sie wlocze po muzeach.Bialych i zoltych mnogo.Pozostalych na palcach jednej reki policzyc jako zwiedzajacych.Nie maja potrzeby znac europejska kulture,nawet jesli sa obywatelami danego panstwa.Ida do swoich osrodkow,ktorymi sa meczety i tam znajduja kawalek swojej kultury.My robimmy to samo.Nie chodzimy do meczetow,czy synagog ,ale do kosciolow, bo to nasza kultura nawet,jesli nie koniecznie jestesmy wierzacy.Nic tego nie zmieni.W ameryce tak jest i tak bedzie.Kazdy w swoim getcie kulturowym.

        Polubienie

  • Anna said

   Ksiądz, tu – kaznodzieja powinien być co najmniej taki jak ja, jestem tylko kobietą i nie dostąpię zaszczytnego kapłaństwa ale jak ktoś chciał mi dać broń do ręki to momentalnie ręce mi się odwróciły. Nigdy nie wzięłam broni do ręki.

   Polubienie

 12. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Jak przewiduja..to kto wie moze wywolaja wilka z lasu.No i pokazuja tez mapki,na ktorych pokazane ,ze Polska jest krajem,gdzie nie bylo zamachow.Czyzby ktos zachecal?.Czy moze planuje?..hmm.w kazdym razie zastanawiajace.

  Polubienie

 13. AQQ said

  Polubienie

 14. polskosc said

  Polski w tym roku nie zaatakują. Mają inne priorytety. Dla nich priorytetem jest przeniknięcie do Anglii, Francji, Niemiec i innych bogatszych państw i się tam rozmnażać. Potem narzucać tam Szariat. Na Bałkanach już mają większość i będą próbować wprowadzać Szariat.
  Nie będą marnować teraz energii na takiego pionka Polskę. Wiele z takimi rozmawiałem. Uważają że nie należy robić wybuchów w Europie tylko spokojnie odczejać 20 lat i przejąc demokratycznie głosowaniem a potem Szariat.

  Rzym też już mógł odpuścić. Lepsza ta religia która bardziej terroryzuje i nawraca. Lepiej być przywódcą wygrywającej religii niż przegrywającej.
  Dla żydów aktualnie liczy się to by Izrael się powiększał. Europejczykó chcą wykończyć z pomocą Islamu.

  Polubienie

  • Marysia said

   Panstwo trzymajacy wladze nie pozwola na zaden szariat i przejecie wladzy.Wykorzystaja ich i tyle.

   Polubienie

   • polskosc said

    Sądy Islamskie działają we Francji, Anglii, Szwecji, Niemczech chociaż nie wszyscy to widzą. Działają także patrole Islamskie w ich strefach.
    http://o2.pl/artykul/szokujace-przypadki-tak-dziala-islamskie-prawo-w-wielkiej-brytanii-5939527446012545a
    We Francji np Sędzina była podczas rozprawy ubrana po Islamsku (W Hidżabie).
    W Polsce to raczej sądy żydowskie. Tradycyjnie żydzi nie lubili pracować, szukają miejsca w wojsku policji, prokuraturze, sądownictwie, piuro pośrednictwa pracy. Za to samo żyd wyjdzie a Polaka ukarzą.

    Polubienie

    • Marysia said

     Kto to wymyslil z ta sedzina?.Urzednik panstwowy nie moze latac w takich strojach na rozprawy.Obowiazuje neutralnosc religijna,czyli laickosc.Sedziowie maja sedziowskie stroje ,a nie religijne.

     Polubienie

     • polskosc said

      Będę miał kiedyś czas to poszukam o tej sędzinie w Hidżabie. Może ostatnio zabronili ale był taki przypadek.

      Polubienie

      • Marysia said

       Ostatnio zabronili?.We Francji jest tak od dawna ,ze sedziow obowiazuje sedziowski regulaminowy stroj.Urzad panstwowy jest religijnie neutralny,czyli laicki.Laickosc nie oznacza walki z religia,jak niektorzy na sile dowodza,ze laicka Francja walczy z religiami,co jest totalna bzdura i propaganda.W Polsce sedziow tez obowiazuje sedziowski stroj.Moze przyjsc do sadu w normalnym stroju,ale w czasie rozpraw zaklada urzedowy.Nie dam glowy.Byc moze taka sytuacja miala miejsce,ze ta osoba przyszla do sadu w takim stroju.Ale wykonujac swoje obowiazki ,musiala zalozyc toge.Moze mi umknelo to zdarzenie.Media takich okazji nie przepuszcza,zeby nie pokrzyczec.Nie potwierdze i nie mam dowodow,aby zaprzeczyc.Byc moze tak bylo.

       Polubienie

   • krab said

    Państwo trzymający władzę to już przegrali z islamem, tyle że konsekwencję poniosą zwykli, szarzy ludzie.

    Polubienie

 15. marek said

  http://demotywatory.pl/4590995/Petru-sprzeciwia-sie-opodatkowaniu-bankow-i-sklepow-wielkopowierzchniowych-Probuje-nam-wmowic-ze-zaplaca-za-to-klienci-czyli-my-wszyscyWprowadzenie-tych-podatkow-oznaczac-bedzie-jedynie-nieznaczne-zmniejszenie-ich-ogromnych-zyskow

  Polubienie

 16. marek said

  http://demotywatory.pl/4590998/Wszyscy-jak-nie-w-PZPR-to-slynacy-z-kompromitowania-Polski-oraz-afer-i-nepotyzmu-+-Dorn-trzeci-blizniak-obrazony-za-odsuniecie-od-wladzy-i-wypowiadajacy-sie-o-wartosci-rodziny-Marcinkiewicz

  Polubienie

 17. marek said

  http://demotywatory.pl/4590920/HISTORIA-ZATACZA-KOLO

  Polubienie

 18. marek said

  ogladajcie tylko POCZEKALNIE demotow

  http://demotywatory.pl/4590891/Ludzie-przegladajcie-tylko-poczekalnie-bo-resortowe-parobki-z-cenzury-Demotywatorow-nie-w-wpuszcza-na-Glowna-glosow-Dobrej-Zmiany-wyrywajacej-stolki-silom-narodowego-zaprzanstwa-i-zdrady

  Polubienie

 19. AQQ said

  Polubienie

 20. AQQ said

  Polubienie

 21. AQQ said

  Polubienie

 22. Elba said

  Świra robić z Polaka?! Ja wam ku..wa dam! Gonić bydło!

  Polubienie

  • Marysia said

   Dziadzio sie wnerwil..Toto z tylu z ta swastyka w zielony oprawce..tfujj..nieladne.Marzyciel..bankstery maja sie wysmienicie..maja kase..rzady..armie ..i rozne onz-ety,fundusze walutowe,sily sprzymierzone w nato..oraz inne ustrojstwa..

   Polubienie

   • marek said

    przeciez swastyka to symbol szczescia i
    pomyslnosci…https://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka

    Polubienie

   • krab said

    Zawłaszczony przez nazistów! Na naszych ziemiach można go znaleźć już ponad 4000 lat.Emblemat ten, nazywany niekiedy podhalanką oficjalnie został wprowadzony do noszenia 21 czerwca 1919r. mocą ogłoszonego w tym dniu rozkazu Ministra Spraw Wojskowych. Swarzyce umieszczano na symbolach i znakach pułków podhalańskich. Haftowano je, przede wszystkim na sztandarach pułkowych, jak również na płomieniach do fanfar i fartuchach do werbli orkiestr pułkowych. Swastykami dekorowano też budynki wojskowe podlegające formacjom podhalańskim. Wreszcie swastyka była podstawowym, symbolem pamiątkowych odznak pułków podhalańskich. Z tradycji noszenia emblematów nie zrezygnowali oficerowie pułków podhalańskich nawet podczas pobytu w niewoli niemieckiej.
    Na koniec należy stanowczo podkreślić, że symbol ten nie powinien być nigdy wykorzystywany w celach politycznych. Jako swego rodzaju talizman swarzyca jest zarezerwowana do użytku religijnego oraz ludowego.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Runiczne symbole do tego…i mamy nazistowski okultyzm..

     Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Nic dziwnego,ze znalezione na polskich ziemiach.Przeciez germanskie ludy polnocne wedrowaly przez polskie ziemie i te symbole runiczne zostawily.Ano byli tacy Goci..Potem Wizygoci i Ostrogoci..ktorzy poszli na zachod i wschod..i stworzli tez w Hiszpanii wlasne krolestwo..

     Polubienie

     • krab said

      Ano byli, ludy się przemieszczały i osiedlały. Niedawno czytałam na jakimś portalu, że część ludów europejskich to nikt inny jak potomkowie 10 zaginionych plemion izraela, które musiały uciekać do azji, a później zaczęli przemieszczać się na zachód. Proroctwo głosi, że żydzi osiągną panowanie nad światem wtedy, kiedy wszystkie 12 plemion się zjednoczy…. kto wie na kogo trafi ?? 🙂

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Tez czytalam.Wszystkich nas jednocza.Zeby panowac…Zalapiemy sie do tego kolchozu wszyscy..nie tylko te 12…bedzie wesolo i kolorowo…juz jest..wcale nie wesolo..

       Polubienie

 23. marek said

  http://demotywatory.pl/4591272/HORROR-W-SEJMIE

  Polubienie

 24. krab said

  Ale my bogaci i hojni !!! I jak tu nie kochać pis-u ???

  Ukraina i Polska dogadały się w sprawie otwarcia linii kredytowej o wysokości miliarda euro.
  Poinformował o tym Petro Poroszenko, który odbył spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą/
  Między szefami ukraińskiego i polskiego banku narodowego odbyły się rozmowy, zakończone porozumieniem w sprawie otwarcia linii kredytowej na sumę 4 miliardów złotych, to jest 1 miliard euro. Wspomoże to rozwój stosunków handlowych między naszymi krajami- powiedział Poroszenko.

  UNIAN/KRESY.PL

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Ten nie musi czekac na raj..Za czekolade i inne geszefty tysiace hurys moze sobie kupic..a nie tylko 72..glupie te terrorysty..patron madrzejszy…i pozyje..na co komu dziewice w zaswiatach…he he.

   Polubienie

 25. AQQ said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Proces-Brunona-Kwietnia-o-przygotowywanie-zamachu-na-Sejm-Oskarzony-to-byla-prowokacja,wid,18046147,wiadomosc.html
  Zdrowia i wytrwałości p.Brunonowi.

  Polubienie

 26. AQQ said

  Samorządowcy Nysy w listopadzie jednogłośnie uchwalili powstanie gminnego programu 500+, przewidującego udzielanie przez władze miasta finansowego wsparcia mieszkającym w Nysie rodzinom posiadającym co najmniej dwójkę dzieci. Program ten nie spodobał się jednak wojewodzie opolskiemu z rządu PO-PSL. Jedną z jego ostatnich decyzji tuż przed usunięciem ze stanowiska było zlecenie kontroli w nyskim magistracie w związku z uchwałą radnych w/s programu 500+. Powód? – Podejrzenie złamania Konstytucji…
  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02686-Lokalny-program-500-plus-sprzeczny-z-Konstytucja.htm

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: