Miziaforum's Blog

warszawa podobno ulicami przeszło 50 000 bydlaków a w śród nich kilka tysicy zdrajców złodziei i zwykłych bandytów

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 12, 2015


NIE WIARY GODNE ŻE TEJ SWOŁOCZY JEST AŻ TYLE ….

http://wpolityce.pl/polityka/274856-oddolny-protest-kto-poszedl-w-obronie-demokracji-w-marszu-kod-ramie-w-ramie-smietanka-elit-iii-rp-hadacz-ks-lemanski-giertych-kalisz-i-wierchuszka-platformy-zdjecia

Komentarzy 179 to “warszawa podobno ulicami przeszło 50 000 bydlaków a w śród nich kilka tysicy zdrajców złodziei i zwykłych bandytów”

 1. miziaforum said

  I NIE WIARYGODNE JEST TEŻ TO ŻE W TYM KRAJU ZŁODZIEJE I BANDYCI SWOBODNIE DEFILUJĄ W KAŻDYM INNYM KRAJU TA BANDA BYDLAKÓW ZOSTAŁA BY PRZEZ NORMALNYCH OBYWATELI ROZPDZONA NA ….. NO ALE TO POLSKA A TU RZADZĄ NIENORMALNE PRAWA I NIENORMALNE STANDARTY PRZYZWOITOŚCI I WSTYDU

  UPSSSS….

  Polubienie

  • polskosc said

   W UBP, SB pracowało kilkadziesiąt tys osób. W Warszawie są zamknięte rezydencje (kilka bloków) gdzie mieszkają sami tacy ludzie. Na przemiany 89r poszli mając plan obłowienia się na majątku PRL-u. Obecnie mają posadki państwowe i partyjne jako doradcy PO z pensją 4-7 tys zł. Tacy walczą by zachować koryto dla siebie.. PZPR robił też listę towarzyszy rejestrowanych. Do władzy mieli być dopuszczani tylko ci z tej listy. Czyli PZPR była rodzajem żydowskiej sekty. Czasem dopuszczano Polaków by tą sektę było mniej widać.

   Polubienie

 2. kazio said

  Ty zasrańcu jeden kogo nazywasz bydlakami bohaterów walki z komuną ? śmieciu sowiecki

  Polubienie

  • nsz said

   spadaj k,,,,

   Polubienie

  • KrisT said

   jednego takiego bohatera walki z komuną mamy, wziął mln dolców na solidarność i sobie przywłaszczył, był internowany mozna sie dowiedzieć ile flaszek gorzały wychał podczas tej „odsiadki” i z kim…..
   druga taka od tramwaju ma kilka tyś emerytury… ciekawe jak z „pensji” motorniczej skoro inni na adekwatnym stanowisku obecnie dostają kilkaset złotych emerytury….
   więc spierd……..j zawszańcu! ci co obalali komunę niezyją na wujku, a czołówka się ugadywała za kasę!
   w dniu w ktorym obaliliscie komune ta upadła na 4 łapy!
   won smieciu! won jak mawia cejrowski! poszoł won!!!!!!!

   Polubienie

  • KrisT said

   moje pokolenie ma takich sk… dosyć! paniał? rozliczywy was! rozliczymy czerwonych jak i tych co obalali komunę! bo jesteście tego samego warci!

   Polubienie

 3. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Giertych ..Ten sam,co zalozyl mlodziez wszechpolska i lige polskich rodzin..Ten niby ,co dal poczatek ruchowi narodowemu?..he he..ale obciach..chucpiarze..

  Polubienie

 4. marek said

  http://wpolityce.pl/polityka/274845-sedzia-trybunalu-stanu-o-antyrzadowej-histerii-ci-wszyscy-krzykacze-nawolujacy-do-rewolty-przykrywaja-uzdrawiajace-reformy-panstwa-to-trybunal-konstytucyjny-zlamal-konstytucje

  Polubienie

 5. marek said

  http://demotywatory.pl/4588912/Petru-to-kosc-do-gry-w-ktorej-na-kazdym-boku-jest-6-ka

  Polubienie

 6. marek said

  http://demotywatory.pl/4589105/Mamy-isc-z-nimi-1

  Polubienie

 7. marek said

  http://demotywatory.pl/4589326/Dozylismy-czasow-w-ktorych-komunisci-i-potomkowie-zydokomuny-ubekow-esbekow-i-innych-gnid-walcza-o-demokracje

  Polubienie

 8. marek said

  http://demotywatory.pl/4589363/Logika-obroncow-demokracji

  Polubienie

 9. marek said

  http://demotywatory.pl/4589383/Czerwien-flagi-i-czern-swastyki

  Polubienie

 10. marek said

  http://demotywatory.pl/4589413/Jezeli-te-smierdziele-uwazali-ze-Polska-to-chj-dua-i-kamieni-kupa-to-dlaczego-tak-zajadle-teraz-ujadaja

  Polubienie

 11. marek said

  http://demotywatory.pl/4589417/Na-zdjeciu-widza-Panstwo-bylego-prezydenta-i-klauna

  Polubienie

 12. polskosc said

  Bilet dla stalonowskich żydów do wyboru: Izrael, Rosja, Kanada, USA, kratki. Złożymy się i pokryjemy w jedną stronę. Kanada i USA przyjmują z fałszywymi paszportami Syryjskimi więc tych też mogą przyjąć.
  Za Polskę nasi przodkowie przelali krew już wiele razy. Czas na nas. Nie ma wolności bez walki.

  Polubienie

  • Pelagia said

   rozumiem, że pisząc o Rosji masz na myśli Sybir

   Polubienie

   • polskosc said

    Żydzi zsyłali Polaków na Sybir. Na Ukrainie w Komunistycznej partii Ukrainy działał Stolzman (Kwaśn….). Na Białorusi wysyłał Szechter (MIch…). Zapewne Syberię dobrze znają więc tam by się poczuli najlepiej. Polacy po powrocie z Syberii mówili że byli przesłuchiwani przez takich o niesłowiańśkim wyglądzie. Niech wyciągną stare narzędzia tortur i niech sprawdzą na sobie.

    Polubienie

 13. Ja said

  Polskość, ja się nie zgadzam! Rozliczyć, jak każdego, osądzić i powiesić.

  Polubienie

  • polskosc said

   Ukradli około 1000 mld zł wspólnie ze światowymi tyranami. Teraz ci tyranie złodzieje będą ich bronić. Uznaję twoje podejście jako alternatywne dopuszczalne. Ewentualnie dla sprawców sądy i kratki a dla ich rodzin bilet.
   Najważniejsze by nie spać gdy oni robią kolejny przewrót. Piłsudski zrobił przewrót majowy na polecenie Rothschilda z Londynu. W przemianę 89r było zaangażowanych wielu w tym Rockefeller, Regan.

   Polubienie

 14. mironik said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02670-Firma-z-Australii-chce-wydobywac-w-Polsce-wegiel.htm
  tej ‚demokracji’ bronią ci co im sie nic nie opłaca, (zwłaszcza Petru teraz o tym pyerdoli,) co każdemu innemu sie opłaca

  Polubienie

 15. AQQ said

  Polubienie

 16. heniu said

  tych skurwysynow z tego marszu powinno sie wylapac i zamkac do pierdla przeciez oni napluli w twarz milionom polakow ktorzy wybrali pis i dude w wyborach a teraz nie moga sie pogodzic z porazka i robia burdy po prostu to sie w glowie nie miesci zeby przegrani robili ferment i zamieszanie gdyby duda mial wieksze jaja powinien prowodyrow aresztowac

  Polubienie

 17. AQQ said

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Ha ha.Czyzby proroctwo jakie?.Kidawa-blonska i giertych pracuja w przyszlosci w kasie..w tesco..ha ha..kasy nie nalezy im powierzac..moze kamieniolom..he he..tez ryzyko..buchna kamienie i nie bedzie drog jewropejskich w Polsce..i tak zle i tak niedobrze..ha ha..im nawet kupy nie warto powierzacn bo buchna..ha ha..zwlaszcza kamieni kupy..

   Polubienie

 18. AQQ said

  Polubienie

 19. AQQ said

  Polityczny szabat judeo-satanistów

  Polubienie

 20. AQQ said

  Tu od 10minuty opowiada właśnie p.Adolf Kudlinski prepers. Ten sam z filmu powyżej pt Prezydent RP

  Polubienie

 21. AQQ said

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Ha ha.Jakos kiepsko po prawej…he he

   Polubienie

  • AQQ said

   Obciach jak diabli…

   Polubienie

  • miziaforum said

   PRZECA WIADOMO ŻE BYŁO ICH TAM MOZE Z 1500 Z CAŁEJ POLSKI – JAK ZWYKLE PIERDOLĄ BO WIEDZĄ ŻE ZACHODNIE MEDIA NIE SPRAWDZĄ I POPCHNĄ TEMAT DALEJ – AMOZE BYŁO ICH 50 000 000

   I TAK BEDĄ WISIEC I TAK

   JUŻ TO WIDZ JAK ZAPIERDALA 101 POWIETRZNODESANTOWA Z USA NA RATUNEK SUKINSYNOM 🙂 ZACHÓD TRAKTUJE ICH JAK PAPIER TOALETOWY WAŻYN W PEWNYCH WYJĄTKOWYCH OKOLICZNOSCIACH 🙂

   Polubienie

   • krab said

    Matka Kurka:
    W przeciwieństwie do ekspertów, reporterów i komunikatów z magistratu, dla mnie matematyka jest istotna i nie podlega interpretacji. Uczciwie licząc, było jakieś 8 do 10 tysięcy ludzi. Takie „tłumy” jest w stanie zorganizować praktycznie każde środowisko liczące się w strukturze społecznej i mam na myśli na przykład górników, dowolną partię z pierwszej piątki i nawet siódemki. Aby wyznaczyć proporcje musimy najpierw przedstawić reprezentację. Kto brał udział w tej manifestacji? Przede wszystkim pięć partii: PO, Nowoczesna, PSL, Zjednoczona Lewica, Partia Razem. Po nich jeden ruch społeczny, o ile tak można nazwać złogi po Palikocie i esbecję peerelowską. Mamy zatem 5 partii i jakoś tam zorganizowaną grupę społeczną. Dzieląc 10 tysięcy na 6 wychodzi nam w zaokrągleniu 1700 demonstrantów na szyld. Podobną moc w dowolnej chwili mogą pokazać hodowcy gołębi, modelarze i optymistyczne założę, że najwierniejsi Czytelnicy Matki Kurki również.
    http://kontrowersje.net/to_nie_by_a_manifestacja_w_obronie_demokracji_ale_wiec_najtwardszych_antykaczyst_w

    Polubienie

    • miziaforum said

     Przecież przez osiem lat mieli wszystko, a dziś tylko media i część biznesu. Z boku patrząc to wciąż zasób potężny, ale jak ktoś utuczył się na ośmiorniczkach, to mu teraz parówki raczej nie będą smakowały.
     Przecież wiedzą, że potężna operacja przejmowania sterów w poszczególnych obszarach państwa dopiero się rozpędza. Po szczeblu rządowym czas na instytucje podległe resortom, po Warszawie przyjdą regiony. Normalne, ale dla tych, którzy już tam zamieszkali – szokujące. Niespodziewane. Bolesne.
     Przecież widzą, że projekt zmiany państwa jest przez obóz Jarosława Kaczyńskiego traktowany bardzo poważnie. Obietnice wyborcze będą dotrzymane, system dystrybucji dóbr i prestiżu – skorygowany. To dla właścicieli III RP groźne. Tym groźniejsze, że nie udało się zorganizować bandyckiej blokady na poziomie Trybunału Konstytucyjnego. Kaczyński nie przestraszył się histerycznych pohukiwań i twardo domaga się by Trybunał był (zgodnie z wolą twórców konstytucji) zrównoważony, ograniczony do oceny prawa, pluralistyczny, a przede wszystkim by działał zgodnie z prawem. Sądząc po sprawności z jaką operuje w tej delikatnej materii, można założyć, że cel osiągnie. Musi. Bo o co w tym w wszystkim chodzi zdradził właśnie narodowi pan Stępień, orzekając publicystycznie, że projekt 500 złotych na dziecko „to jakiś horror”.

     Polubienie

    • miziaforum said

     Do powyższych czynników dochodzą naturalne kłopoty emocjonalne ludzi, którzy czuli się wyłącznymi i wiecznymi właścicielami państwa polskiego, traktowali je jako folwark, przy winku decydowali o dodruku miliardów i kradzieży setek milionów złotych, a teraz zrozumieli, że mimo kontroli wszystkich wydawałoby się mechanizmów, przegrali. Nie jest im łatwo także dlatego, że muszą w Brukseli i Berlinie tłumaczyć jak to jest, że mając na usługach wszystkie największe media, w tym niemieckie gazety dla Polaków, oddali władzę. No i co mają biedacy powiedzieć

     Polubienie

     • krab said

      To niech się qrwa wezmą do uczciwej roboty, a jak nie to fora ze dwora ! Po to biorą ciężkie pieniądze z kasy państwowej żeby jątrzyć i manipulować? Ich miejsce jest za kratami i oby jak najszybciej tam trafili. Pewno, swetru też nie po to wynajęty i wypromowany żeby pohańbił się pracą dla tego kraju.

      Polubienie

     • Pelagia said

      budynki poczty polskiej (np. Warszawa Ochota) sprzedali za grosze Niemcom a teraz poczta polska te same budynki wynajmuje od Niemców za ciężką kasę. To jest „nowoczesna Polska” ! o to walczą petru i inni ssyny

      Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     „Malo tego !.Jak oni wytlumacza ,ze Trybunal Konstytucyjny broni demokracji,gdy tenze Trybunal uzna 500 zlotych za niekonstytucyjne ,podobnie jak podatek dla bankow i hiepermarketow”.Hmmm..Czy Trubunal moze orzekac w takich sprawach?.Dobrze bylo by wiedziec.Czy to prowda?.

     Polubienie

     • krab said

      Nie będą tłumaczyć, zrobią to usłużne media, które będą trąbić, że rząd nie wywiązuje się z obietnic wyborczych i trzeba skrócić kadencję. To będzie jak nalot dywanowy z każdej strony.

      Polubienie

      • miziaforum said

       JEST TAKI SPOSÓB NA NAWET NAJGROŹNIEJSZĄ WILCZĄ WATACH OBSERWUJE SI WATACHE TYPUJE NAJSILNIEJSZEGO ALFA – ZABIJA WIARTUJE I ROZWLEKA PO TERENIE …. WATACHA IDZIE W ROZSYBKE … 🙂

       JAK ZOBACZĄ ŁEB N.P SWETRU ZATKNITY NA SZTACHECIE OGRODZENIA W WAWIE TO ZMIKNĄ – DOSŁOWNIE URŻNITY ŁEB PRZEZ A CHUJ WI KOGO … SP. NIE USTALENI .. JAK ZWYKLE

       Polubienie

       • krab said

        Cały czas jestem zdania, że bez wysłania kogoś na zielone pastwiska nic się nie osiągnie. Z mafią rozmawia się jej językiem !

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Nic z tego.Une zawsze maja w odwodzie caly garnitur takich Alfa.Jak trzeba to dla politycznych celow odstrzeliwuja jednego Alfa ,zastepujac innym i tak w koleczko.Albo odstrzela seksem,albo nieslubnym dzieckiem,albo gwaltem w hotelu lub gdzies tam,albo straca samolot z pasazerami w dowolnej liczbie ,albo zrobia rewolucje,albo majdan..Nie licza sie pionki,nawet Alfa..Maja duzy wybor i nikt sie nie liczy.Tylko cel…a murzyny jak zrobily swoje odchodza lub mozna ich wyslac takze na lono abrahama..a wszystko wedle potrzeb..jak na przyzwoita tfujj.. komune przystalo..he he…takoz na lewicy jako prawicy..swietych nie ma..chyba ze sa potrzebni w celach wojennych i ideologicznych..to co innego..

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Bojownicy walczacy z mafia byli wysylani na zielone laki..nie odwrotnie….

        Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Zaraz ,zaraz.Pis ma wiekszosc parlamentarna,wiec ustawy przeglosuje.Jest pytanie.Czy opozycja moze ustawe o opodakowaniu bankow i hipermarketow i tych 500 zlotych zaskarzyc do Trybunalu Konstytucyjnego?.Czy tego typu zaskarzenie lezy w gestii Trubunalu Konstytucyjnego?.Czy tez nie?.Warto sie zastanowic.

       Polubienie

       • krab said

        Właśnie o to walka. Oni zmienili kompetencje trybunału ze stróża na sędziego i nie tylko.

        Polubienie

       • krab said

        Trochę więcej na ten temat. Ocena całej hucpy związanej z TK przez mec. Andrzejewskiego, współtwórcy polskiej konstytucji. Warto przeczytać.
        „To co zrobił poprzedni parlament nie mieści się w zasadach demokratycznego państwa prawnego. Nie mieści się w zakresie kompetencji, które są związane z kadencyjnością, narusza te zasady. To żelazna wartość, którą jeszcze pod koniec ubiegłego wieku stwierdził Trybunał Konstytucyjny. Dzisiaj bicie na alarm jest nieuzasadnione i przypomina krzyki gonionego złodzieja: „łapać złodzieja”.
        http://wpolityce.pl/polityka/274640-mec-andrzejewski-wspoltworca-polskiej-konstytucji-wara-trybunalowi-konstytucyjnemu-od-sposobu-wykonywania-prawa-tk-nie-ma-nic-do-dzialan-prezydenta-nasz-wywiad?strona=1

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Moze czy nie moze i czy ma prawo?.O to chodzi w pytaniach.Te kompetencje ten trybunal mial takze za czasow,kiedy PO byla wiekszoscia tak sedziego jak i stroza.Mozna se poczytac w Wikipedii.Zakres kompetencji ulegal ewolucjom od momentu jego powolania.Moze tez orzekac w skladzie 5 osob, co nie jest niezgodne z przepisami o Trybunale.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        TK nie ma nic do dzialan prezydenta..Ma..i to duzo.Ma prawo orzekac o stwierdzeniu przeszkody w sprawowaniu urzedu prezydenta..

        Polubienie

       • krab said

        W czerwcu, przy manipulowaniu przy TK, kiedy zaczął się grunt pod nóżkami ówczesnej władzy usuwać dodano możliwość zakwestionowania zdolności prezydenta do wykonywania urzędu bez szczegółowego podania tych okoliczności, czyli można wymyśleć wszystko. Mało tego, TK miał orzekać o spójności proponowanych ustaw z Konstytucją, a nie stanowić wykładnię prawa konstytucyjnego. Tego był pozbawiony, ale sobie zawłaszczył i już.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Na jakiej podstawie wobec tego marszalek sejmu powierzyl komorowskiemu objecie funkcji prezydenta po smierci poprzedniego?.Czy aby nie bylo takiego zapisu rowniez w zakresie obowiazkow Trybunalu Konstytucyjnego w epoce PO?.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Jak moze orzekac o spojnosci i nie stanowic wykladni?.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        No dobra,ale dalej nie wiem co moze miec Trybunal do opodatkowania marketow i bankow i tych 500 zlotych.Czy moze sie nie zgodzic na taka ustawe?.Ustawy?.

        Polubienie

       • krab said

        TK powinien na podstawie aktu głównego czyli Konstytucji stwierdzić zgodność z nią lub niezgodność, ale TK zaczął stosować własną interpretację wobec aktów głównych. Przypomnij sobie np. ofe, Konstytucja mówi wyraźnie o poszanowaniu prawa własności, tusk stwierdził, że te pieniądze przecież nigdy nie były własnością ludzi i co orzeczono? że skok na ofe jest zgodny z konstytucją. Własna wykładnia. Analogiczna sytuacja może być z marketami, bankami czy 500 zł, wystarczy znaleźć punkt podczepienia, a od tego fachowców mają sporo i sprawa załatwiona.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Pic polega na tym,ze do tych wykladni maja inne prawne dokumenty i tym graja.Rozumiem zatem,ze i teoretycznie i praktycznie w przypadku zaskarzenia ustaw moga je zablokowac.Czyli wniosek jest prosty.PIS majac wiekszosc parlamentarna ,chce miec takze wiekszosc sedziow w trybunale,aby kazda ustawa mogla po prostu przejsc.Jeszcze jeden wniosek.PO robilo to samo,bo majac wiekszosc parlamentarna i w trybunale zapewnialo sobie pelnie wladzy absolutnej, co chce sobie zapewnic takze PIS.Kolejny wniosek.Ten trybunal niby broniac konstytucji ,sluzy wylacznie partyjnym igrzyskom,a interes obywateli jak widac wszyscy maja w glebokim poszanowaniu.PO robi teraz raban niepotrzebnie, bo uzywalo tych samych metod.Z drugiej strony to samo robi PIS.Bajzel i tyle..za duzo tej demokracji,ktora sluzy partiokracji i machlojom.Jesli zmieniajac zasady pracy trybunalu, pojda droga tzw. wzorcowych demokracji to bedzie tak,ze wiekszosc parlamentarna bedzie miec swoj trybunal,czyli absolutna wladze,zeby przepchnac swoje zgubne tez dla narodu decyzje.Tak sie stalo w republice zabskiej z uznaniem prawa homeseksualistow do zawierania zwiazkow malzenskich.Wiekszosciowe lewactwo majac pelnie wladzy w parlamencie i w ” radzie konstytucyjnej ” ( zlozona z bylych prezydentow w przypadku niektorych dozywotnio ), przeforsowalo te ustawe.Prawica powrzeszczala i pobawila sie w opozycje.Rozne organizacje oddolne i partyjne sobie pomanifestowaly,a narodowi swinstwo zrobiono.Trybunal konstytucyjny to bardzo wazna instytucja demokratyczna,ale pod warunkiem,ze niezalezna od zadnego rzadu ,ani zadnej partii.Najgorszy wzorzec w przypadku manipulowania trybunalem ,to ten z wzorcowych demokracyj,bo utrwali i zabetonuje wladze partii w sposob naprzemienny, czyli raz My a raz Oni.Ludziska moga sobie manifestowac do smierci i bez zadnego skutku..

        Polubienie

  • Anna said

   kolejne porównanie, dzisiejsza manifestacja i wczorajsza

   https://twitter.com/BSzafirowicz?ref_src=twsrctfw

   Polubienie

 22. AQQ said

  coś jakby dla naszego KnUR1

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Ha ha..Knur..Widac Cie w tlumie.Nie chowaj sie ..he he.

   Polubienie

  • miziaforum said

   Kontrmanifestacja narodowców przed Trybunałem Konstytucyjnym
   Przed Trybunałem Konstytucyjnym, w miejscu, z którego wystartował marsz Komitetu Obrony Demokracji, byli też przedstawiciele środowisk narodowych i zwolennicy Ruchu Kontroli Wyborów. Na transparencie KOD ułożyli świńskie łby, symbolizujące odsunięte od władzy elity.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Nikt nikogo nie odsunal.Zra sie w sejmie i wyprowadzaja swoje bojowki na ulice. Tak po jedne jak i drugiej stronie.O odsunieciu byla by mowa,gdyby PO w calosci wylecialo z wiejskiej.A ono zostalo.Wyleca pionki w regionach,a przy glownym korycie,skoro mowa o wiejskiej zostali ci sami troche odswiezeni.

    Polubienie

    • krab said

     Ale nie mają już niczym nie skrępowanej władzy, a ziobro mówi o rozliczaniu afer, więc jak tu dalej robić geszefty?? no jak??

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Jak sie ma kwity stosowne na druga strone to geszefty mozna robic dalej i bezkarnie.Historia wsplczesna tzw.wzorcowych demokracyj takie przypadki zna.Wszyscy zamieszani w afery wybieleni przed sadami roznych instancji.Bo prokuratorow po kolesiowsku mianuja partyjni kolesie.Rzadzi lewica obsadza swoich…rzadzi prawica obsadza swoich..co chce zrobic PIs ze stanowiskami ministra i prokuratora ..to samo..ha ha..straszne zmiany..na gorsze..

      Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      No tak i szykuja ustawe o SB i innych sluzbach,zeby je rozliczyc za komune.ha ha.sezon polowania na czarownice bedzie rozpoczety.Uny siebie nie rozlicza,bo byli ” antykomunistami”.Beda polowac na swoje ofiary systemu,ktory wspoltworzyli.Tak to wyglada…uny byli opozycja..eh..

      Polubienie

  • KnUR1 said

   taipei to chyba chiny, to inny swiat niż mój … te kraje azjatyckie się bardziej różnią, niż nasze wyszechchradzkie choćby . mnie ta nie było, albo się ze mnie nabiajacie 🙂 … W każdym razie doszedłem do wniosku, że będę uczył moje dziecko polskiego. Także bajki i zabawy a w przerwie Marian i inni 😛
   http://tinyurl.com/oac9rjw

   Polubienie

 23. miziaforum said

  ZA KILKA DNI W NECIE ZACZNIE SIE … KIM JEST PETRU ??? OPRUCZ TEGO ZE DOWIECIE SIE IŻ RODZINA PETRU JEST SILNIE ZWIAZANA PRZESZŁOŚCIA A NAWET TERAŹNIEJSZOSCIA Z BANDAMI UPA I OUN

  DOWIECIE SEI RÓWNIEŻ KTO POŚREDNICZYŁ W TRANSFERZE PIENIEDZY DLA P.O OD BND O CZYM WSPOMINAŁ OLECHOWSKI ANDRZEJ

  OJ DZIŚ CIEŻKO SCHOWA BRUDY …

  Polubienie

 24. miziaforum said

  POLECAM OBEJRZEC 3 MINUTA 9 SEKUNDA START !

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Nuuu..trzecia Rzeczpospolita..wypisz,wymaluj..lud za chlebem sie wloczy po calym swiecie,panstwo baluja ,w polytyce bajzel…narod kona uciskany podatkami,wielkie mocarstwa do wojny sie szykuja…pozostal nam tylko Oginski..i nie na pocieszenie..

   Polubienie

  • polskosc said

   Porządki trzeba zrobić. Oczywiście: posłów i ich rodziny zwłaszcza z PZPR, SLD, PO. Potem weryfikacja generałów, sędziów, komendantów policji, BOR-u, ABW, pracowników TVP, ministerstw zwłaszcza MSZ, finanse, skarb państwa, sprawiedliwości.
   Na tym filmie Piłsudski jest nazbyt grzeczny. Wg opowiadań mojego dziadka który go znał osobiście Piłsudski klął i wulgaryzmy podobnie jak Stonoga na wbranych filmikach.

   Polubienie

   • miziaforum said

    klął a co to grzechg używanie soczystego jezyka wobec kurw i złodzieji dowodzi tylko tyle ze używajacy ma jasny poglad na sprawy -JAŚNIEJSZY NIŻ CI OD Ą I BUŁKE PRZEZ BIBUŁKE

    JAKAŚ MANIERA DZIWNA ZAPANOWAŁA W SRÓD CHAMÓW – KTÓRYM WMÓWIONO ZE NAWET Z OSTATNIĄ SZMATĄ TRZEBA Z SZACUNKIEM ??/

    JAK BIBLIA NAKAZUJE NIECH MOWA TWOJA BEDZIE JASNA TAK NIE –

    NA PRZYKŁAD – WSZYSCY WIEDZĄ ŻE NIESIOŁOWSKI JEST ZWYCZAJNIE PIERDOLNIETY

    A PISZĄ PAN POSEŁ , PAN PROFESOR

    ZWYCZAJNIE PIERDOLNITY CHAM I OSTATNI SUKINSYN KTÓREGO NAWET CHYBA NIE URODZIŁA KOBIETA TYLKO WYSRAŁ NA KACU JAKIŚ PIJAK I DEWIANT PŁCI MESKIEJ

    BO NIE JEST MOZLIWE ŻEBY TAKIE BYDLE URODZIŁO SI Z BYŁO NIE BYŁO PARY HOMOSAPIENS

    I TYLE JAK BOLI CIE DUPA TO MÓW ZE DUPA A NIE STYLIZUJSI NA YNTELIGENTA – MÓWIĄC BOLI MNIE KONIEC SZLACHETNYCH PLECÓW

    Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    A dlaczego tylko na tych polowac?.W PIS tez sa tacy , co byli w wyzej wymienionych partiach.Jak wszyscy ,to wszyscy.No i to by bylo zacne,godne i sprawiedliwe..jak trzeba.Co robia w sejmie ten od petru ?.Oni przeciez lewica.A widomo,ze lewica to wymyslila komunizm..no to jazda z nimi..fora ze dwora..he he.

    Polubienie

    • polskosc said

     Oczywiście napisałem skrótowo kogo przede wszystkim trzeba rozliczać. Zapewne są bardziej winni i mniej winni i karę trzeba wyważyć. Są też winni których nie wymieniłem. PZPR to byłą organizacja zdrajców ale czasem brali jakiegoś naiwniaka by udawał że przecież on jest dobry. Trzeba więc oceniać ile kto zrobił złego. Sądzę że matka Kaczyńśkiego też była umaczana w te służby więc nie będą chcieli robić czystek. Gdy Jaruś odejdzie to młodsi mogą podjąć mądrzejsze działania. Trzeba to traktować jako rząd przejściowy a nie optymalny.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Winni i bardziej winni.No wlasnie.Tworcy barbarzynstwa,czy ich ofiary w tym takze systemu.Tak sie sklada i skladalo,czego naucza historia,ze zawsze ofiara rozliczen padaly pionki i narzedzia systemu ,a nigdy glowa..Czyli tworcy..No wezmy ostatnia wojne swiatowa.Przyszywa sie Polakom i innym narodom , w tym Francuzom odpowiedzialnosc za holokaust.A tymczasem prawdziwi tworcy wojny i tegoz holokaustu milionow ludzi nie tylko w Europie nie zostalki ukarani.Nie narody wywolaly wojne,ale rozne typy, bo to nie zadne elity.Te typy nigdy nie poniosly zadnej odpowiedzialnosci.Rozliczac i karac nie narzedzia lecz tworcow , a wiec ludzi odpowiedzialnych za decyzje,a wiec tzw. elyty i tym,ktorzy im sluzyli i sluza.No to moze braciszek nadredachtora jakaly odpowie za swoja robote..brudna robote.No do tej pory to lista tzw. wildsteina probowala rozliczyc nie tych co powinna.Znaczy nie rozliczyla.Bo zamiar wyszedl inny.Odwrocic uwage i rzucic tlumom na pozarcie ofiary systemu,a nie sprawcow.Tymczasem sprawcy maja sie dobrze …i coraz lepiej..tak na lewicy i prawicy patryjotycznej….

      Polubienie

 25. Fredro said

  Michnik zarzygal sie na wizji https://youtu.be/gHN3_nGx33Q

  Polubienie

 26. Trak said

  Nie wiem, czy ktoś zauważył, że od jakiegoś czasu elity grają dziwnie. Nawet głupio i bez zastanowienia.
  Jest jakiś element w grze niewidoczny dla gawiedzi, który na to pozwala.
  Jakby możliwość odwetu społeczeństwa, dalsze sprawowanie władzy i granie z obywatelami sprowadzało się do chwili tu i teraz a potem… nie ważne.

  Coś wiedzą czego my nie wiemy. Jest jakiś element tej układanki zakryty.
  Przecież planowaliby co po tym NWO, jakiś prognozy dla gospodarek, ekonomii, przemysłu, budowania tęczowej społeczności, tymczasem jest nic – pustka.
  To bardzo niepokojąco wygląda, nawet przyjmując ich pozycję.

  Przyjrzałem się inicjatywom i programom na niwie innowacyjności i rozwoju niby wspieranym ostatnio. Większość dotyczy ciekawych zagadnień ale ukierunkowanych na obronność a ta ukierunkowana na sprawy satelitarne, obserwacyjne, zagadnienia monitoringu przestrzeni kosmicznej itp.
  Dziwne to trochę w odniesieniu do naszego kraju.

  O tym czymś wie na pewno Putin (bo wykazuje dziwne opanowanie), Obama, Merkel, angielska królewna oraz inni. Większość udaje, że coś istotnego robi a markuje działanie, się opieprzają i coś ich powstrzymuje przed jakąś błyskotliwszą inicjatywą.
  Najpierw ściągają muzułmanów potem namyślają się jak ich odesłać.
  Jakaś neurastenia.
  Decyzje, niekiedy bardzo dziwne.
  Teraz znowu wyczekują ale na co? Co ma się stać?

  Polubienie

  • miziaforum said

   Z Polską jest tak:
   75% mieszkańców to głupi, targani sprzecznymi emocjami ludzie, pozbawieni wyobraźni, wiedzy i rozsądku samozachowawczego ludzie.
   Władza rekrutuje się z tego ogółu, zatem znów 3/4 osób dzierżących stery to ludzki plankton.
   Pozostałe 25% na początku próbuje, ale z czasem orientuje się że nie warto walić głową w mur, więc koncentruje swoje siły i zdolności na walce o swoje i tylko swoje.
   Jesteśmy zgubieni jako kraj i jako naród.
   Można oczywiście zrzucić to na karby położenia geopolitycznego – w środku Europy, między dwoma konkurującymi mocarstwami, wszak przez 150 lat nie robiły one nic innego jak na wszelkie sposoby tępiły jakiekolwiek objawy inteligencji w jej zarodkach.
   Ja jednak, z wielkim smutkiem, kładę to na karby słabości genetycznej słowiańskiej odmiany rasy białej w stosunku do naszych braci z Zachodu. Najbliżej nam do czarnych niestety.

   Polubienie

   • Anna said

    Wiadomo, że -siła jest w jedności-.
    Nikt u nas nie potrafi scalić narodu wręcz jesteśmy rozpraszani, rozrywani. W krajach południowych są klany, klaniki, plemiona i to ich osłabia bo walczą między sobą zamiast z prawdziwym wrogiem, który z ukrycia stwarza im problemy i jątrzy.
    Podobnie dzieje się u nas. Potrzeba silnej władzy ale nie skierowanej przeciw narodowi i wprowadzającej coraz większą kontrolę. Władzy, która sprawi, że Polska stanie się silnym państwem a nie skorumpowaną marionetką. Jesteśmy małym państwem ale moglibyśmy znaleźć sojuszników z krajów nam podobnych. Czechy, Węgry itp też są dręczeni przez unię, powinniśmy z nimi szukać wzajemnej drogi. Lecz to rola polityków a jacy oni są to widać, dzielą nas i skłócają a wręcz prowokują i namawiają do zabijania się nawzajem, także blokują nasz rozwój.

    Polubienie

  • miziaforum said

   „czym kieruje się klasa polityczna naszego kraju” i do kogo głównie się zwraca w swoich działaniach. Oczywiście głównym celem jest jej własny interes a by go zrealizować przekonuje doń elektorat, tak by i on poczuł wspólnotę interesu i gremialnie głosował na daną partię, zapewniając jest dalsze sukcesy wyborcze i lata panowania.
   Temu służą działania partii i rządu. Kogo zaś łatwiej przekonać ? Ano „ciemną masę,” co poleci z kartką wyborczą, bo ten jest przystojny, ten zaś ma ładne zęby, jest swój chłop, obieca 100% podwyżki każdemu i zero procentowe bezrobocie. O Irlandii nie wspomnę, II Japonia też już była. Dziś w naszym kraju by rządzić ( jak pokazują ostatnie trzy lata ) wystarczy sprawny pijar i stałe podsycanie za pomocą szczujnych mediów lęków i niechęci do poprzedniej ekipy. To jest dla „ciemnej” masy wystarczające. Bo kogo obchodzi jakieś wskażniki mikro i makroekonomiczne, wirtualne aferki z milionami pod stołem i postępujący rozkład tego kraju. 75 % ludzi wystarczy, że premier się pokaże na tle mapy europy z Polską jaką zieloną wyspą i jest cudownie…..a jak nie do końca, to przez tych paskudnych…co poprzednio rządzili.
   Wiesz miko….głupka by przekonać do siebie, wystarczy obiecać mu darmowe 1-2 piwa i jest już git…. Ktoś mający trochę oleju w głowie, też na to piwo „poleci” ?
   W naszym kraju niestety nie wykształciła się jeszcze i zapewne długo nie wykształci stabilna klasa średnia. W normalnych krajach to ona decyduje, za pomocą kartki wyborczej, o losach rządzących.
   W Polsce zaś tzw. „młodzi, zdolni, wykształceni, z dużych miast” pokazali już, co sobą reprezentują

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Normalnych krajow nie ma.To co jest w Polsce ,to eksport z tzw. normalnych krajow.Amen.Eksport ekonomii,wzorcow wszelakich i przede wszystkim sposobow masowego oglupiania ludzi jako masy nowych ludzi w epoce skoku cywilizacyjnego.

    Polubienie

  • krab said

   Przypadek?
   W Łodzi powstaje konsorcjum naukowo-badawcze pod nazwą „Sieć Identyfikacji Genetycznej Osób (SIGO). W jego skład wejdą wiodące laboratoria wykonujące badania identyfikacyjne i naukowe w kraju – informuje „Nasz Dziennik”.
   Jednym z kluczowych założeń konsorcjum jest stworzenie mobilnego zespołu identyfikacji ofiar zdarzeń masowych DVI (Disaster Victims Identification Team) na bazie systemu Polskiej Bazy Genetycznej Ofiar Totalitaryzmów w Szczecinie. Sieć będzie współpracować m.in. z IPN.
   http://wiadomosci.onet.pl/lodz/nasz-dziennik-w-lodzi-powstaje-wielka-baza-genow/bx3793

   Polubienie

   • Anna said

    To będzie służyło czemu innemu. Może będą nas eliminować po nazwisku, na podstawie danych z banku genów, całymi rodzinami lub robić nasze dzieci bez naszej wiedzy i szkolić na zabójców lub zabawę dla homosiów.
    Draniom nie można wierzyć, ani kawałka paznokcia im nie dać.
    Czemu to tak nachalnie pobierali geny od rodzin po katastrofie samolotu a w trumnach i tak niewiadomo kto i co się znalazło.

    Polubienie

    • Anna said

     Aż mi się skojarzyło – w Koranie, pewnie nie wiecie, jest taki tekst: stworzyliśmy was z grudki krwi zakrzepłej. Zastanawiająca jest liczba mnoga a także ta grudka, skąd ona się wzięła? To mi wygląda na przekaz od kosmitów, którzy są dużo bardziej rozwinięci i mają bardzo zaawansowane badania naukowe. Więc z Bogiem, w naszym rozumieniu nie mają nic wspólnego – nauka i technika a nie duchowość.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      A w biblii..z kosci..

      Polubienie

      • Anna said

       z żebra Adama a Adama stworzył Bóg więc jest pewna ciągłość ale skąd tamci wzięli grudkę krwi, z której stworzyli istotę ludzką? znaleźli w odmętach historii?

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Juz naukowcy szarlatany z komorek macierzystych potrafia wyhodowac kazdy organ.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Te instytuty otwieraja i badaja wszystko, co moze i posluzyc do manipulacji genetycznych celem znalezienia eliksiru niesmiertelnosci i mlodosci.Kradna nam te krew i badaja.Oddajesz krew ,zeby se zbadac to i owo ,a przy okazji probki moga wykorzystac do glebszych badan.No i w systemie informatycznym wiedza do kogo badany material nalezy.

        Polubienie

    • Anna said

     Wyszukają ludzi z haplogrupą R1a1 i mają Słowian jak na tacy.

     Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Beda manipulowac tymi genami i tworzyc nowych ludzi dla swoich potrzeb.Ofiary totalitaryzmow beda szczegolnie badac.No przyszedl chyba czas,zeby spadkobiercy mengele dokonali oceny wynikow barbarzynskich eksperymentow..ktore czynili.

     Polubienie

     • krab said

      A spadkobiercy Richarda Coudenhove-Kalergi pięknie uruchomili jego doktrynę paneuropeizmu i mamy co mamy.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Ano mamy.Te badania genow tez.To poczatek…moze byc i bedzie gorzej.Efekty juz sa..najlepsze w hameryce.Same w wiekszosci bezmozgie hamburgery na czterech nogach,a jak panstwu potrza zdolnych i wybitnych to se sciagaja z calego swiata za te ich przeklete dulary .No i teraz wzorem hamerykanskiego doswiadczenia sprowadzaja do Europy roznistych,zeby osiagnac to samo.I osiagna, bo najlepsi,najzdolniejsi sie obronia przed multi-kulti i zdolnych do roboty nie tepych zawsze se kupia za kazda walute …

       Polubienie

  • Anna said

   „Dzięki pracom prowadzonym w znanym polskim instytucie badawczym, Polska opracowywała własne technologie potrzebne do budowy superszybkich komputerów i broni laserowej. Polscy naukowcy byli w światowej czołówce. Jednak ich prace zostały zablokowane, a przyszłość badań stoi pod znakiem zapytania.”
   – Tak rządzą w Polsce.

   Polubienie

   • Trak said

    Coś wiem na ten temat.
    Siedzę tutaj i nie wyjeżdżam, mimo że wielu z moich kolegów wyjechało i namawiali mnie.
    Pieniądze nie są najważniejsze, ten motywator przestanie działać.
    Zacznie się coś ważnego i znaczącego o czym zasrańce jeszcze nie nie mają pojęcia a tuzy banksterskie i inne masony sądzą, że zapanują i ogarną wszystko.
    To co wiedzą jest warte tyle co gówno – wierzcie mi. Będą, jak dzieci we mgle
    Wróćcie do tego co napisałem za 2-3 lata.
    Jeśli się uda, oczywiście.

    Polubienie

   • Trak said

    Od jakiegoś czasu nikogo nie wspieram ani nie gnoję w jego poglądach – milczę, niech się dookreśli i wyartykułuje. Zostanie to z nim, jak jego imię.

    Będzie co będzie. Łatanie i cerowanie nie ma teraz większego sensu.
    Doszedłem do wniosku, że upadek i rozwój są równoprawne i nie należy w trosce o przyszłość postępować tak, aby to, co jest warte upadku powstrzymywać a co warte rozwoju hamować.
    Nie po drodze, tym dwóm zagadnieniom. Muszą się rozstać.

    „Trzeba z uporem naprzód iść,…”

    Polubienie

 27. Pelagia said

  teraz szmaty straszą, że podatek na hipermarkety obciąży klientów, bo wzrosną ceny. szmaty nie piszą, bo i po co, że jak hipermarkety podniosą ceny, to klienci odwrócą się tyłkiem do hipermarketów i pójdą kupować w polskich sklepach. nie piszą ile gospodarka straciła na upadłości polskich kupców, kt. podatki płacą w Polsce a nie wywożą cały ogromny zysk za granicę.

  Polubienie

 28. polskosc said

  Marsz przeciw PO-SLD kilkadziesiąt tys osób.
  http://niezalezna.pl/73885-organizatorzy-marszu-wolnosci-i-solidarnosci-2015-bylo-ponad-80-tysiecy-osob
  Tamci prowokujący PO-SLD-owcy z 12 grudnia to niewielka kupa śmieci.
  Przed wyborami głosiłem „Najważniejsze to odsunąć PO-SLD”. Rzeczywiście kierownictwo PSL-u to zdrajcy i lizali tyłek Tuska ale rolnicy to patrioci. Natomiast środowisko żydowskie skupione głównie wokół PO-SLD-Petru-Razem nadal chcą niewolić Polaków i rządzić Polską. Zawrzą pakt z Niemcami, imigrantami i nawet diabłem byle by im pomógł Polaków gnębić.

  Polubienie

  • Pelagia said

   pora by PIS zawarł układ z Rosją

   Polubienie

   • AQQ said

    i tu jest problem!
    pis szczuje na Rosję, zapala chanuke a Polakom obiecanki cacanki…

    Polubienie

   • polskosc said

    Najważniejsze obecnie to przeczyszczenie instytucji państwowych. Trzeba zdrajców zamknąć, odsynąć, wyrzucić tam skąd przybyli, unieważnić obywatelstwa nadane po 89r.
    Z Rosją lepiej nie walczyć, trzeba natomiast ukarać dawne PZPR, NKWD,UBP,SB.
    Ta ich zagrywka ze Smoleńskiem to próba wyłudzenia od Polakó miliardów odszkodowań. My nie jesteśmy winni katastrofy w Smoleńśku i nie powinniśmy za to płacić.
    PiS nie działą mądrze. Gdy Jaruś odejdzie może pozostali zmądrzeją. Na moim blogu jest krytyka PiS-u.

    Polubienie

 29. Pelagia said

  Frasyniuk wystąpił w telavizji jako wielki pokrzywdzony przez marsz PISu. Ja chciałabym od niego dokładnie usłyszeć skąd wziął kasę na rozkręcenie firmy transportowej i jak traktuje pracowników

  Polubienie

 30. Pandora said

  a tymczasem w polskich mediach 🙂

  Polubienie

 31. Pandora said

  Ewa Stankiewicz przed domem Jarosława Kaczyńskiego: „Największym faszystą w Polsce jest Adam Michnik. Nikt z taką pogardą nie wyraża się o Polakach jak „Gazeta Wyborcza”

  http://wpolityce.pl/polityka/274961-ewa-stankiewicz-przed-domem-jaroslawa-kaczynskiego-najwiekszym-faszysta-w-polsce-jest-adam-michnik-nikt-z-taka-pogarda-nie-wyraza-sie-o-polakach-jak-gazeta-wyborcza

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Dobrze powiedziala.

   Polubienie

   • Pandora said

    bardzo dobrze, brawa dla tej pani.

    natomiast jesli chodzi o manifestacje, demonstracje pod prywatnymi posesjami domostwami itd
    to jest to skandaliczne , przekracza sie granice ,jak można pod czyimś prywatnym domem ,wydzierać drzeć gęby kuzwa brak słów

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Domy sa prywatne.Ulice jeszcze nie sprywatyzowane.Ale do czasu.No coz skoro pozostaly Polakom ulice to sluza do manifestacji.Nie przeszkadza mi takie cus.Dra sie pod konkretnym adresem, wiec spokojnie.Gorzej bedzie jak ulice zrobia prywatne.Ze nie zrobia?.Zrobia.Bogaci panstwo w zabskim kraju maja nie tylko domy prywatne,ale takze ulice w dzielnicach ,ktore patroluja policjanty ze sluzb miejskich ,aby taka Marysia lub Pandora sobie nie pozwolily na spacer, nie mowiac o darciu sie.Pandorciu wole taka Polske,w ktorej jeszcze mozesz drzec morde na ulicy w slusznej sprawie…Ciesz sie jeszcze nawet taka wolnoscia.Wolnoscia darcia geby,bo rasa panow i tego Cie moze pozbawic i wytyczny Ci kawalek ulicy,zebys im nie przeszkadzala.Przyklad z zycia.Otoz Marysia se wyszla na spacer na znany plac Vendome znany z tego,ze sa tam i slawna kolumna z czasow Napoleona,piekne sklepy z bizuteria tez , hotel znany ( wlasnosc araba, w ktorej bywala ksiezniczka Diana) i takie inne fajne rzeczy dla nieprzyzwoicie zamoznych panstwa.No i Marysia zechciala przejsc na druga strone placu.Bylo to wieczorkiem.Cieplutko.Nagle przed nosem Marysi zatrzymal sie wielkiii samochod , do ktorego podbiegl szybko ciec z hotelu ,aby otworzyc drzwi jakiejs chudej niezle ubranej kobicie.No dobra zatrzymal sie i se stoi.Marysia do przodu i przechodzi ,a wtem ten ciec gestem Marysi pokazal,zeby nie wazyla sie przechodzic.O zesz ty cieciu..I tu Marysia sypnela wiacha po polsku,ze az jej samej uszy zwiedly.Ciec gebe rozdziawil.Takoz ta chuda kobita.Nie zrozumieli nic,ale slyszeli wielkie niezadowolenie Marysi.Przechodzac, obrzucilam te kobite takim spojrzeniem, jak bym zobaczyla jakas oblesna glizde.Po czym Marysia tez odpowiednim tonem juz po zabsku objasnila cieciowi z rozdziawiona geba i tej glizdzie,ze jestesmy se Francji i ulice sa francuskie.I sobie poszlam..klnac pod nosem w jezyku nieznanym ani cieciowi ani glizdzie.Z glowa podniesiona do gory,ze malo Marysi nosek nie dotknal ksiezyca.A co?..Ciesz sie Pandorciu ciesz.z .darcia mordy..nie znasz dnia ani godziny..i Ci zabronione bedzie..

     Polubienie

 32. Pandora said

  oj to mi sie podobało

  Polubienie

 33. mironik said

  http://telewizjarepublika.pl/w-gdansku-poturbowano-zwolennikow-prezydenta-andrzeja-dudy,27269.html
  KOD sie robi fizycznie niebiezpieczny.. ale coż PIS 8 lat siedzili cicho jak PO kradło.

  Polubienie

  • miziaforum said

   CÓŻ MOGE PORADZIŚ TYLKO TO

   https://miziaforum.wordpress.com/2015/11/21/artykul-specjalny-polaku-kupuj-legalna-bezpozwoleniowa-bron-palna-ostra/

   BEDĄC TAK ZABEZPIECZONYM LEGALNIE I ZGODNIE Z PRAWEM III R.P ŻADEN H…. NIE OŚMIELI SIE MNIE TKNĄC – WYSTARCZY UCHYLI PAZUCH I POKAZA CO NASZELKACH MAMY POD PACHĄ

   Polubienie

  • AQQ said

   -PIS 8 lat siedzili cicho jak PO kradło. i wprowadzało antyludzkie ustawy!

   Polubienie

  • polskosc said

   Żydzi (Chazarzy) są dobbrze znani z przestępczości. Najstarsze zapiski o nich są jak robili napady na kupców na jedwabnym szlaku (Bliski Wschód-Chiny).
   Potem to wojownicze plemię szło na północ, mordowało południe Rosji. Potem poszli dalej na zachód grabili Ukrainę, doszli do Polski.
   Czy myślicie że oni śpią spokojnie? Oni walczą, wojna jest w ich krwi, również Judaizm zezwala na zabicie goja.
   Należy się liczyć z użyciem przez nich siły. Jedyne wyjście to się dobrze przygotować, a najlepiej przejść do błyskawicznego kontruderzenia. Niech przegrają zanim się uzbroją.
   Uwaga: Część tej Antify to ludzie z żydowskich firm ochraniarskich. Na okrągło ćwiczą sztuki walki i strzelanie. Trzeba z takimi umiejętnie walczyć.

   Polubienie

   • polskosc said

    Uzupełnienie. To zajście w Gdańsku powinien wykorzystać nowy Komendant Główny Policji i mianować nowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku.
    W związku z nawoływaniem Petru by ludzie wyszli na ulice ja bym zrobił przeszukanie w domach wszystkich posłów Nowoczesnej. Samego Petru bym przesłuchał przez 24 godz na temat tych zamieszek.
    Thusk-Dawidowski i Petru to typowe pasożyty na Polsce.
    Władza również powinna zmienić ustawę o firmach ochraniarskich do dająz zapis „Właścicielami, udziałowcami i pracownikami firm ochraniarskich mogą być tylko Polacy mający 1 obywatelstwo i bez przeszłości kryminalnej”.
    Większośc tych firm ochraniarskich prowadzą dawni SB i takie firmy powinny zostać zlikwidowane.

    Polubienie

    • Marysia said

     Jest problem.Manifestowac wolno, bo to podobno najwieksze osiagniecie tzw. demokracji.Gdyby go zatrzymano bylby wielki wrzask,ze ktos podwaza podstawe ich demokracji,czyli prawo do protestow i manifestacji.No i manifestuja,a wladza i tak robi swoje.Takiemu nedznikowi nie daje sie kleszcze do rak,zeby sie nie poparzyl.Skutek odwrotny.Podobnie idola ,w podobnym stylu zrobil z siebie grzesio ” od szczesc boze” atakiem na panstwowa komisje wyborcza.

     Polubienie

  • AQQ said

   Nowe podatki dla zwykłych ludzi to ‚konieczne reformy’. Nowe podatki dla banków i hipermarketów to ‚zamach na wolność gospodarczą’

   Szacuje się, że z tytułu podwyżek podatków, do jakich doszło w latach 2008-2015, polscy podatnicy musieli zapłacić fiskusowi aż o 64 mld zł więcej. Te gigantyczne koszty „trudnych, acz koniecznych reform” musieli ponieść zwykli Polacy, bo taka była wola rządzących z PO-PSL. Nikt nie litował się wówczas nad ofiarami tego podatkowego amoku. Co innego dzisiaj, kiedy propozycje nowych podatków mają dotknąć banki i hipermarkety. Nagle niemieckie media, PO i Nowoczesna podnoszą larum, że to „zamach na wolność gospodarczą”.
   niewygodne.info.

   Polubienie

 34. marek said

  http://demotywatory.pl/4590415/Komitet-Obrony-Dziwek-politycznych

  Polubienie

 35. marek said

  http://demotywatory.pl/4590398/Z-DEDYKACJA-DLA-BANKSTEROW

  Polubienie

 36. marek said

  http://demotywatory.pl/4590411/Palac-dyktatora-Kaczynskiego

  Polubienie

 37. marek said

  http://demotywatory.pl/4590442/Czy-ma-Pan-zaufanie-do-Pana-Petru

  Polubienie

 38. marek said

  http://demotywatory.pl/4590345/CI-DWAJ-PANOWIE-KRYTYKOWALI-PREZYDENTA-DUDE-ZE-OPOWIEDZIAL-PREZYDENTOWI-NIEMIEC-O-NIESPRAWIEDLIWOSCI-W-POLSCE–A-SAMI-POLECIELI-DO-NIEMIECKICH-MEDIOW-UJADAC-NA-DEMOKRATYCZNIE-WYBRANY-RZAD

  Polubienie

 39. marek said

  http://demotywatory.pl/4590332/Romek-wyskoczyl-na-demonstracje-i-probuje-sie-wybic

  Polubienie

 40. marek said

  http://demotywatory.pl/4590304/Korweta-Gawron-pierwszy-polski-okret-wykonany-w-technologii-stealth

  Polubienie

 41. marek said

  http://demotywatory.pl/4590223/Sad-nakazal-przeproszenie-Petru-za-nazwanie-go-czlowiekiem-bankow

  Polubienie

 42. marek said

  http://demotywatory.pl/4590305/My-tez-protestujemy

  Polubienie

 43. Pandora said

  jeszcze w tym temacie

  zespół Lombard ,

  Lombard protestuje przeciw użyciu ich przeboju na manifestacji KOD
  Muzycy są oburzeni i protestują.

  Odcinając się od haniebnych haseł wykrzykiwanych podczas manifestacji KOD w Polsce, jesteśmy zmuszeni zaprotestować przeciwko użyciu przeboju zespołu Lombard „Przeżyj to sam” przez tę organizację

  Nie pozwolimy by nasza twórczość była wykorzystywana do skłócania Polaków, podsycania konfliktów, obrażania i pomawiania, tym bardziej w rozgrywkach politycznych. Szukajmy tego co nas łączy, a nie dzieli! Dziś najbardziej nam Jego brak, jednak wciąż możemy czerpać z tej wielkiej mądrości: „Jeden drugiego brzemiona noście” – to zwięzłe zdanie Apostoła jest inspiracją dla międzyludzkiej i społecznej solidarności. Solidarność to znaczy: jeden i drugi, a skoro brzemię, to brzemię niesione razem, we wspólnocie. A więc nigdy: jeden przeciw drugiemu. Jedni przeciw drugim. I nigdy „brzemię” dźwigane przez człowieka samotnie. Bez pomocy drugich. Nie może być walka silniejsza nad solidarność. Nie może być program walki ponad programem solidarności. Inaczej, rosną zbyt ciężkie brzemiona. I rozkład tych brzemion narasta w sposób nieproporcjonalny. JAN PAWEŁ II Gdańsk ‘87

  następny zespół Ludola

  Dostaliśmy informację, że targowiczanie z tzw. „Komitetu obrony demokracji” na swoim marszu w dniu 12 XII wykorzystali nasze utwory, co ma sugerować że popieramy tę zdradziecką inicjatywę. Pragniemy zatem poinformować, że stanowczo się od niej odcinamy i nie życzymy sobie wycierania przez nią gęby naszą twórczością. Prosimy o udostępnienie tej informacji jak najszerszemu gronu.

  Polubienie

 44. Fredro said

  [img]http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201512/1449880470_9b45ar_600.jpg[/img]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: