Miziaforum's Blog

DZIŚ POCZĄTEK REWOLUCJI wykorzystajmy prowokacje zdrajców i wymiecmy PO. PSL,SLD i PIS

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 12, 2015


SZANOWNI PAŃSTWO  DZIŚ :

W sobotę zaplanowane są demonstracje przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego przy al. Szucha. W godz. 12-15 pod hasłem: „Obywatele dla demokracji” manifestować ma Komitet Obrony Demokracji. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli także liderzy partii opozycyjnych – PO, Nowoczesnej, PSL i Zjednoczonej Lewicy.

Sprzed siedziby TK przed Pałac Prezydencki ma ruszyć marsz ulicami: al. Szucha, przez pl. Na Rozdrożu, Alejami Ujazdowskimi, ul. Piękną, ul. Wiejską, przez pl. Trzech Krzyży, ul. Nowy Świat, ul. Krakowskie Przedmieście.

Liderka Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka przekonywała, że jest to obywatelska demonstracja „ponad podziałami”. – Widzimy, jak łamane jest w Polsce państwo prawa i wiemy, że teraz, jak nigdy wcześniej, trzeba być razem, ponad podziałami w obronie demokracji, w obronie praw obywatelskich, wolności i równości – podkreśliła Nowacka.

Zdaniem lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru „w Polsce dzieją się rzeczy, które dotychczas były nie do pomyślenia”. – Ta demonstracja będzie pokojowa. Apelujemy do tych, którzy chcą ją zakłócić, aby tego nie robili – mówił.

Szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz zwrócił z kolei uwagę, że mimo, iż partie opozycyjne wiele różni, to jest taki moment, że stają razem. – Wspólnie zapraszamy na jutrzejszą demonstrację, żeby rozmawiać o prawach obywatelskich – dodał.

Z informacji warszawskiego ratusza wynika, że manifestację przed siedzibą TK zapowiedziały także w sobotę, w godz. 11-13 osoby prywatne.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-demonstracje-w-warszawie-opozycja-zaprasza-na-manifestacje-p,nId,1937633#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

OCZYWIŚCIE ŻE TO PROWOKACJA SKURWESYNÓW ZŁODZIEII BENEFICJENTÓW PODZIAŁU OKRĄGŁOSTOŁOWEGO

ONI LICZĄ NA TO ŻE DOSTANĄ WPIERDOL I UJMIE SIE ZA NIMI U.E I ZACHODNIO ŻYDOWSKA LICHWA KTÓRA ICH URATUJE PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KARNĄ ZA KRYMINALNE CZYNY W PONAD 800 UDOKUMENTOWANYCH AFERACH Z OSTATNICH 8 LAT ..

TO MY POLACY POWINNIŚMY TĄ PROWOKACJE WYKOŻYSTAC – PRZEJĄC INICJATYWE I RZECZYWIŚCIE ROZPOCZĄC REWOLUCJE  Z ROZLICZANIEM W TRYBIE BŁYSKAWICZNYM WINNYCH AFERE ORAZ CO WAŻNE OBCIĄŻYC ICH ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA WYWOŁANIE NIEPOKOJÓW SPOŁECZNYCH – REWOLUCJI W KTÓREJ SKUTKU SPADNĄ ICH ŁUBY 🙂

BĄDŹMY MĄDRZY I PRZEJMIJMY ICH PLAN PRZECIW NIM CHOCIAŻ RAZ

DLA CZEGO ZACHECAM – BO TEJ DZIESIEJSZEJ PROWOKACJI NIE DA SIE POWSTRZYMAC TO ZAPLANOWANE DZIAŁANIE MAJĄCE UMOŻLIWIC INTERWENCJE WOJSKOWĄ W POLSCE W CELU PRZYWRÓCENIA „DEMOKRACJI” O CZYM WCZORAJ CZYTALIŚCIE W MEDIACH GROŹBY 

NIESIOŁOWSKIEGO WZYWAJĄCE DO PODPALANIA SIEDZIB PIS !!!!

NIEJAKIEGO PROF. STEPNIA KTÓRY W PROST GROZI WEJŚCIEM WOJSK UNIJNYCH !!!!!

JEDYNE ROZWIĄZANIA ABY POLSKI I POLAKÓW NIE ZAORALI TO PODJĄ RZUCONĄ REKAWICE W FORMIE PROWOKACJI ZAMIESZEK

I PRZEJĄC INICJATYWE ZANIM NADEJDĄ POSIŁKI DLA SKURWESYNÓW ZDRAJCÓW I ZŁODZIEII 

JEŚLI ICH POZAMIATAMY I WPROWADZIMY NASZ ŁAD INTERWENCI POSZCZEKAJĄ Z DALEKA I PRZYJMĄ DO WIADOMOŚCI NOWY ŁAD W POLSCE JAKO FAKT DOKONANY !!!!

NIE POZWÓLCIE POLSKI ZLIKWIDOWAC WEDŁUG SCHEMATU Z 18 WIEKU!!

Komentarze 24 to “DZIŚ POCZĄTEK REWOLUCJI wykorzystajmy prowokacje zdrajców i wymiecmy PO. PSL,SLD i PIS”

 1. miziaforum said

  JESTEM JUŻ W WAWIE Z ………………. CHCĄ KURWA KRWI NIESIOŁOWSCY ……….. WŁALLLA …

  JEŚLI POSEŁ R.P MOZE WZYWA DO PRZESTPSTW – PODPALANIA – PODPALENIE TO W K.K – ZBRODNIA ZATEM NIESIOŁOWSKI WZYWA DO POPEŁNIANIA ZBRODNI !!!!

  A JA WZYWAM DO ŁAPANIA PODPALACZY PROWOKATORÓW BANDYTÓW I DOKONYWANIA NA MIEJSCU SCHWYTANIA WYMIERZENIA KARY 🙂 – CHYBA NIE MUSZE PISAC JAKIE KARY STOSUJE SIE W CZASIE TRWANIA REWOLUCJI !!!

  DRZEWA LATARNIE …………..

  Polubienie

  • miziaforum said

   WAŻNE KTO SIE BOI NIE CZUJE NA SIŁACH ZOSTAŃCIE W DOMACH DO CZASU AŻ STANIE SIE PONOWNIE BEZPIECZNIE !!!!

   Polubienie

  • miziaforum said

   PRZYPOMINAM O SPRZECIE – NA KTÓRY NIE POTRZEBA POZWOLEŃ POLICYJNYCH

   – PAŁKA TELESKOPOWA KRÓTKA – 60 CM – BEZPROBLEMOWO MIESZCZĄCA SI POD KURTKĄ
   – KAJDANKI KAŻDEGO TYPU
   – GAZY PIEPRZOWE – ŻELOWE
   – PARALIZATORY Z OGRANICZONYM W USTAWIE AMPERAŻEM

   ORAZ PRZEPISY O ZATRZYMANIU OBYWATELSKIM OSÓB ŁAMIACYCH PRAWO – POPEŁNIAJĄCYCH PRZESTPSTWA PRZECIW ZDROWIU ŻYCIU I MIENIU .

   Kwestia tzw. zatrzymania obywatelskiego uregulowana jest w 243 kodeksu postępowania karnego. Zgodnie z treścią tego przepisu, każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji. To jest podstawa prawna związana z popełnieniem przez sprawę przestępstwa, a co w przypadku zatrzymania sprawy wykroczenia

   Kwestia zatrzymania sprawcy wykroczenia uregulowana jest w art. 45. § 1 kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia. Zgodnie z tym przepisem, Policja ma prawo zatrzymać osobę ujętą na gorącym uczynku popełnienia wykroczenia lub bezpośrednio potem, jeżeli:
   zachodzą podstawy do zastosowania wobec niej postępowania przyspieszonego,
   nie można ustalić jej tożsamości.
   Art. 45 § 2 kpwow przewiduje, że art. 243 Kodeksu postępowania karnego stosuje się odpowiednio. Należy przy tym pamiętać, że art. 1 § 2 kpwow daje możliwość stosowania w postępowaniu w sprawach o wykroczenia przepisów Kodeksu postępowania karnego, jedynie, gdy kodeks postępowania w sprawach o wykroczeniach tak stanowi.

   Ujęcie osoby sprowadza się do pozbawienia osoby wolności fizycznej poprzez uniemożliwienie jej swobodnego poruszania się. Ujęcie osoby, chociaż nie zostało nazwane zatrzymaniem, jest takim właśnie środkiem przymusu. Ujęcie może polegać nie tylko na schwytaniu i doprowadzeniu do Policji, ale również, w razie potrzeby, na zamknięciu sprawcy w pomieszczeniu i wezwaniu Policji .

   Polubienie

   • miziaforum said

    WAŻNE MACIE PRAWO MIE W DUPIE IMMUNITETY POSELSKIE PONIEWAŻ NIE MACIE INFORMACJI O PRZESTPCY – CZYLI NIE WIECIE KIM DANY SKURWIEL JEST

    A ZANIM SI WYJAŚNI PAŁOWA GAZOWA SKUWAC I ZAMYKA W ZAIMPROWIZOWANYCH ARESZTACH OBYWATELSKICH

    Polubienie

    • miziaforum said

     ARCY WAŻNE !!!!! DODAŁEM PRZEPISY ZATRZYMANIA SPRAWCÓW WYKROCZEŃ

     NIE TYLKO MOZNA ZATRZYMYWA WANDALI KTÓRZY FIZYCZNIE NISZCZĄ I BIJĄ –

     PRZEPISY O WYKROCZENIU DOTYCZĄ TEŻ OSÓB DOPUSZCZAJĄCYCH SI URZYWANIA SŁÓW WÓLGARNYCH CZYLI ICH WYKRZYKIWANIU W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

     ZATEM JEŚLI KRZYCZĄ WÓLGARNE SŁOWA JEST TO POWÓD DO ZATRZYMANIA Z URZYCIEM W/W ŚRODKÓW PRZYMUSU BEZPOŚREDNIEGO

     TAK SAMO JAK OSOBY ŻUCAJĄCE KAMIENIAMI PODPALAJĄCE

     Polubienie

    • Dag. said

     Oglądamy transmisję z Warszawy i mamy tylko jeden wniosek:Warszawa,to nie cała Polska.Ludzie,to jednak niesamowita ciemnota,leniwi kretyni,którym nic sie nie chce,nic ich nie interesuje,tylko własne koryto.Jak można dać się tak podpuścić i bronić zdrajców,złodziei i morderców.
     Jeszcze im się do uszu naleje,ale może być za póżno na mądrość.Pozdrawiam czytelników tego bloga,widocznie mieścimy się w tych 3% społeczeństwa,które ma jakieś trzeżwe spojrzenie na ten skorumpowany świat.Dag.

     Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Bez sensu.To sie zgodnie z prawem bojowki partyjne beda naparzac gdzie popadnie.Ku uciesze wadzy i roznych kacykow na samej gorze.Milicje obywatelskie.Niczym obecnie w krajach arabskich.Prosta droga do wojny domowej i juz podzielonego spoleczenstwa.Tylko jedna nacja mogla cus takiego wykombinowac.Co wlasnie praktycznie sie sprawdza w ogarnietych wojnami domowymi krajach zasobnych w rope i niepokornych.

    Polubienie

 2. miziaforum said

  Polubienie

 3. AQQ said

  piękniś.

  Polubienie

 4. AQQ said

  OOOO proszę…
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jaroslaw-Kaczynski-jest-wielka-kwestia-rozliczenia-tego-co-Niemcy-sa-nam-winni,wid,18040450,wiadomosc.html?ticaid=1161af

  Polubienie

 5. polskosc said

  Zostało kilka tysięcy zdrajców do sądzenia. To mnie podniosło na duchu. Z taką małą bandą sobie poradzimy. Czas się wziąc za nich by nigdy do władzy nie powrócili i za granicą wsparcia nie szukali. Żydzi wspierali zaborców, cara, Hitlera, mordowali polaków na kresach, więzili na Syberii, rządzili nami za PRL-u. Zawsze próbują znaleźć poparcie za granicą byle tylko tubylców niewolić i pozostać przy władzy.

  Polubienie

 6. Anna said

  Jak świnie odgoni się od koryta to nawet ugryzą. Z takim przypadkiem mamy teraz do czynienia. To, że srają na Polskę i żarli bez opamiętania przez 26 lat, chcieli nawet lasy zeżreć i Kasprowy, to tego nie widzą ale my to pamiętamy.
  800 przestępstw dopuścił się rząd PO, żadna afera nie została należycie ukarana, póki co, ale wisi nad nimi topór i zdają sobie z tego sprawę. To teraz kwiczą, jak kopnięte świnie.
  Oczywiście, przepraszam niewinne prawdziwe świnki, bez urazy, to tylko przenośnia. Człowiek nie powinien być jak świnia, świnka ma do tego prawo.

  Polubienie

 7. kupa said

  początek rewolucji chyba tylko u was na forum aby podnieść ilość odwiedzin.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: