Miziaforum's Blog

FR CHODZENIE DO KOŚCIOŁA OBRAŻA FRANCUZÓW MUZUŁMAN -policyjny nakaz limitów udziału w mszach katolickich !!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 6, 2015


PASTERKA W PARYŻU 2015 POLICJA USTALA LIMIT LICZEBNY UDZIAŁU WIERNYCH W MSZY WIGILIJNEJ W TYM ROKU JEST TO 1500 OSÓB 

ABSOLUTNY ZAKAZ UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWIE  DZIECI 

ZA ZŁAMANIE ZARZĄDZENIA WYSOKIE KARY FINANSOWE NA WIERNYCH I KAPŁANÓW 

A KIEDY W POLSCE ….. ZA ROK ZA 2 ZA 5 ALE TAK BEDZIE JEŚLI SIE NIE POSTAWICIE DZIŚ OSTRO I STANOWCZO 

PRZYPOMINAM TO NIE DOTYCZY TYLKO CHRZEŚCIJAN 

ATEISTÓW ISLAM TRAKTUJE JAK WSZY – EKSTERMINACJA NA MIEJSCU !!!

-jak bardzo elity zachodniej Europy są uległe i zastraszone siłą multi-kulti. Właśnie się okazało, że w tym roku – aby nie prowokować islamskich fanatyków – przed katedrą Notre Dame w Paryżu zabraknie tradycyjnej choinki świątecznej, a w pasterce będzie mogła wziąć udział bardzo ograniczona liczba wiernych. Jak tak dalej pójdzie, to zasadnym stanie się pytanie, czy za kilkanaście lat rzymskokatolicka katedra Notre Dame nie zostanie przemianowana na np. wielki meczet Imama Alego w Paryżu?

Znawca Francji Eryk Mistewicz na swoim twitterze poinformował, iż w tym roku zabraknie tradycyjnej choinki, która od lat zdobiła przestrzeń przed katedrą Notre Dame w Paryżu. Oficjalnym powodem takiej decyzji było względy bezpieczeństwa, a dokładnie ryzyko zorganizowania zamachu terrorystycznego. Jakby tego było mało policja nakazała również, aby w pasterce wzięło udział maksymalnie 1500 osób, bez dzieci i osób niepełnosprawnych. W takich okolicznościach łatwiej bowiem przeprowadzić ewakuację, gdyby fanatycy islamscy zorganizowali tego dnia zamach na uczestników pasterki.

Francja przez wieki była nośnikiem europejskiej kultury. Dzisiaj wyrzeka się tej kultury, by przypadkiem nie urazić islamistów. Przykro to stwierdzić, ale francuskie społeczeństwo urabiane jest obecnie na wzór „homo sovieticusa”, czyli człowieka bez kodu kulturowego, który ugina kark przed pozornie tylko silniejszym od siebie. Jak tak dalej pójdzie, to zasadnym stanie się pytanie, czy za kilkanaście (najdalej kilkadziesiąt) lat rzymskokatolicka (jeszcze) katedra Notre Dame nie zostanie przemianowana na np. wielki meczet Imama Alego w Paryżu?

Źródło informacji: Porażka. Rezygnacja. Uległość. Poinformowano, że w tym roku nie będzie tradycyjnej choinki przed Notre Dame

NOM TO NA RA JAD W BARDZO CIEKAWE – NIECIEKAWE MIEJSCE – MIASTO ZAMIESZKUJE 90% MUZUŁMAN

BD W TYCH 10 PROCENTACH NIE MUZUŁMAN .. POSTARAM SI POROBI ZDJCIA I FILMIKI …

WRACAM ZA 2 TYGODNIE NARKA ..

Komentarze 184 to “FR CHODZENIE DO KOŚCIOŁA OBRAŻA FRANCUZÓW MUZUŁMAN -policyjny nakaz limitów udziału w mszach katolickich !!”

 1. miziaforum said

  PRZYPOMINAM W POLSKIEJ NARODOWEJ TRADYCJI CZY KTOŚ CHCE CZY NIE KOŚCIÓŁ ODGRYWAŁ I NADAL ODGRYWA POWAŻNĄ ROLE

  ZATEM WOJNA NARZUCANA POLAKOM TO WOJNA RELIGIJNA CZY CHCEMY CZY NIE CHCEMY DECYDUJE KOLOR SKÓRY I NARODOWOŚ

  Polubienie

  • miziaforum said

   DLA JASNOSCI TO ONI NAS PO KOLORZE SKÓRY OCENIAJA NIE MY – TO ONI SĄ AGRESORAMI KTÓRZY TU PRZYBYLI A NIE MY

   W NIEMCZECH ABY NIE URAZA MUSLIMÓW NAWET ZABRANIA SI URZYWANIA SŁOWA ŚW. MIKOŁAJ !!

   O SZOPKACH PÓBLICZNIE WYSTAWIANYCH MOŻECIE ZAPOMNIE

   ALE W MOIM MIEŚCIE I REGIONIE JEST SZOPKA NA CENTRALNYM PLACU I GŁOŚNO MÓWI SI SWITY MIKOŁAJ !!

   NO TAK ALE STARY RAICH RFN O NASZYM LANDZIE MÓWI I PISZE GNIAZDO NAZIZMU I FASZYZMU !!!

   TU ZMIAN NIE BDZIE !!!! ŻADNYCH 🙂

   Polubienie

   • miziaforum said

    I DODAM DLA UŁATWIENIA JAK MY TO ROBIMY TU U MNIE ZE NIEMIECKIE MULTIKULTI Z BERLINA MOŻE NAM SKOCZYC – JA TO NIE CHWALAC SIE OSMIELIŁEM TYCH LUDZI TU – MIESZKAŃCY TO 200 000 MNIEJSZOŚC NARODOWA SERBÓW ŁUŻYCKICH W CAŁYM REGIONIE ….

    ZATEM JA TO NIE CHWALAC SIE ZAPROPONOWAŁEM OBRON NA TYCH SAMYCH ZASADACH JAK ROBIĄ MUZUŁMANIE W NIEMCZECH

    CZYLI SŁOWIANIE ŁUŻYCCY !!! SĄ MNIEJSZOSCIĄ ZAREJESTROWANĄ W NIEMCZECH JEŚLI SĄ JAKIEŚ ATAKI WŁADZ PODNOSIMY WRZASK O ODBIERANIU PRAW JEZYKA I OBYCZAJU 🙂

    I U NAS JEST CHRZEŚCIJAŃSKI ŁAD – DWUJEZYCZNE NAZWY ULIC MIAST A NAWET RÓWNOPRAWNY JEZYK SERBSKO ŁUŻYCKI W URZEDACH GDZIE PRACUJE NAWET 50% SERBÓW !!!

    NIE BEZ ZNACZENIA JEST FAKT ŻE SERBOWIE ŁUŻYCCY MAJĄ W POLSCE SWĄ SIEDZIB W OPOLU 🙂

    WIDZICIE JAK SI MA Z LUDŹMI – SŁOWIANAMI ŁUŻYCKIMI DO CZYNIENIA TO MOZNA WIELE !!

    POLECAM ZAPOZNA SI Z TEMATEM SERBOWIE ŁUŻYCCY W NIEMCZECH DZIŚ

    p.s serbsko łużycki jezyk jest w pełni zrozumiały dla każdego słowianina szczególnie Polaka lub czecha …

    NO TO NARKA

    Polubienie

  • Anna said

   Major Hubal, to polska ikona a nie jakaś tramwajarka. W wiki piszą zmarł a wiemy, że został zamordowany przez hitlerowców, nawet grób ma tylko symboliczny.

   Polubienie

   • Anna said

    Tak naprawdę to ludzie boją się prawdy i dlatego nie zostanie odkryta. Tchórze, przez takich co boją się prawdy nigdy nie rozpoznamy zła 😦

    Polubienie

   • Marysia said

    Kazdy system se tworzy swoich idoli albo jak wolisz ikony.Idolem byl Hubal ,a ci sami,dla ktorych byl ikona znalezli nowe ikony do uwielbienia.I to jak sprytnie.Z tramwajarki uczoniono zamozna ikone PO,a z tej drugiej uboga dla populizmu PIS.Idole i ikony spadaja z piedestalow,wtedy gdy nie sa potrzebne populistom.Czemu takie ikony?.Bo ludek rozgrywany i dzielony przez populistow ma jedne ikony kochac, a drugie nie kochac.Tramwajarka dobrze sluzy jako ikona PIS-owi ,bo sie ludziom kojarzy z przekretami przeciwnikow politycznych tych populistow z tej partii.Kojarzy sie z bogaczami z PO,ktorych nie kochaja ludzie zepchnieci przez kapitalizm finansowy w nedze i PIS podsuwa im inna ikone..Pania Anie..biedna,skromna bojowniczke ,co pasuje tez populistycznej PIS, z ktora sympatyzuja ludzie malo zamozni i do tego religijni.Po to sie kreuje ikony.Do politycznych wojen i dzielenia wyborcow.Tymczasem oligarchie kapitalowe skubia jednych i drugich walczacych z ikonami he he..No glupota wielkaaa..

    Polubienie

 2. polskosc said

  Gdy do Francji przyjedzie Polak to haruje na budowie, za marny grosz często bez ZUS-u, często niepłąceni. Niby Francuzi narzekają jeszcze że Polacy pracują.
  Gdy przyjedzie ktoś z Afryki to dostaje hotel za darmo, zasiłki na rodzinę i dzieci.
  Często dostają stanowiska w Policji, w bankach, w sklepach. W ostatnich latach ci sprowadzani faktycznie przejęli władzę z pomocą partii Socjalistów na którą zawsze głosują.
  Francuzi biali jeszcze mieszkają we Francji ale podnieść flagi już nie mają odwagi. Wolą siedzieć cicho by przeżyć jeszcze jeden dzień w spokoju.
  Na południu Francji w klasie 30 osób jest czsem tylko 3 białych którzy niezbyt wiedzą czemu są biali. Francuzi pamiętają papieżom Rzymskim jak się mścili nad nimi w trakcie panowania. To było powodem rewolucji Francuskiej. Po wojnie włądzę w Europie przejęli żydzi. Postanowili wykończyć Europę przy pomocy imigrantów nad którymi łatwiej zapanować.
  Podobnie będzie w Polsce. Gdyby Polak wyrzucił imigranta to już by babcie na niego skakały i dzwoniły po Policję. Najlepiej dać ogłoszenie przed Kościłami takie same jak we Francji. Nie drażnić Muzułman bo dostaniemy. Zrozumieją to wygramy, nie zrozumieją to husty (hidżaby) nawet dziś.

  Polubienie

  • miziaforum said

   FRANCJA NAWET BROŃ NIE JEST W STANIE ICH ODSTRASZY CHYBA ZE SI URZYJE

   Polubienie

   • polskosc said

    Mieszkałęm tuż obok takiej dzielnicy (Paryż/Montfermeil) i wiem co to znaczy. Policja tam nie wchodziłą wieczorem bo się bali. Gdy jechał samochód to leciały kamienie i trudno kogoś złąpać.
    Mnie tam znali i nie atakowali. Czarni nie są bardziej źli od innych. Najgorsza jest grupa fanatyków religijnych Salafitów z którymi nie da się dogadać. Polaków raczej nie mają interesu atakować i ja oprowadzałem Polaków po tej dzielnicy z widokiem jak po wojnie.
    Osobiście nie radzę samemu próbować w takiej dzielnicy bo tam nikt nie jest pewien co będzie za godzinę.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     93 departament Seine -Saint Denis.Getto dla roznych przybyszow,glownie z Afryki.W miescie, o ktorym piszesz zamieszkuje 40 roznych narodowosci.Istny etniczny kociol, w ktorym ogromne bezrobocie sprzyja rozwojowi roznych patologii i przede wszystkim bandytyzmu.Rozni hochsztaplerzy,kazdy wedle wlasnego zamyslu te bide wykorzystuja.Jasne,ze socjalisci populisci jak pozostali partyjniacy te bidote wykorzystuja dla swoich celow.Wszyscy polikiterzy kupowali sobie spokoj socjalem i wielu z tego korzysta i korzystalo bedzie, bo jak sie nie ma z czego przezyc ,to socjal tez jest dobry.Nawet bardzo dobry.Takze dla pracodawcow ,koncernow, bo hojne panstwa obdzierajac obywateli i duszac podatkami ,daje bogaczom socjal w postaci wszelakich ulg podatkowych ,na przyszle emerytury,opieke zdrowotna w zamian za tworzenie miejsc pracy.Obdarowani bogacze wcale tych miejsc nie tworza.Maja dodatkowy zysk,a i tak ludzi zwalniaja lub zatrudniaja na smieciowkach.A ze socjal to bida,wiec co sprytniejsi zamiast szukac pracy, ktorej nie znajduja szukaja latwego zarobku, ktory przynosi handel narkotykami,handel bronia,nielegalny handel czym sie da, bandytyzm.Socjalisci obiecuja gruszki na wierzbie wszystkim , nie tylko mieszkancom gett, ktorzy juz wyksztalceni na zachodzie polapali sie w ich gierkach.Na tyle sie polapali,ze juz sobie zalozyli muzulmanska partie demokratyczna, bo im wedle demokracji wolno.Tez bedzieci miec taka niebawem.Mozecie byc spokojni.Zalatwia Wam to populisci.Ze wszystkie partie sa populistyczne to macie jak w banku.Lewica broni populistycznie multi-kulti,wiedzac jakie sa skutki.Prawica zas wszystkie nieszczescia , w tym spowodowane liberalizmem zwala na muzulmanow tych biednych, ktorzy sie radykalizuja i rozrabiaja w rozny sposob.Polakow nie atakuja powiadasz.Jak uznaja,ze cie nie lubia to tez po zebach mozesz dostac.Teraz w zwiazku z ich zaproszeniem przez rzady , ktore udaja,ze ich lubia bialych lubic na pewno nie beda,widzac jak sa traktowani w tych demokratycznych rajach.Ludzie mysla prosto i schematami.Biali nas nie lubia , wiec my tez ich nie lubimy.Z tego nie lubienia korzystaja spece od inzynierii spolecznej , ktorzy tak doradzaja populistom ,aby nakrecac spirale nienawisci, dorzucajac do tego religijne roznice i w efekcie tworza armie fanatykow, ktorzy rzeczywiscie wierza w religijne bajdy i w imie ich zabijaja.Ale to nie wszystko.Sa jeszcze tacy, ktorzy religijne motywy terroryzmu maja gdzies.Nie sa fanatykami religijnymi,ale zwyczajnie chodzi im wylacznie o kase.Dla tej kasy zabijaja po prostu.Tacy to cwaniacy i bandziory wykorzystywani przez roznych specow takze od inzynierii spolecznej i boga maja w glebokim poszanowaniu.Wierzacych fanatykow sie wykorzystuje do populizmu i dziala.Ludziska zra sie miedzy soba.Im wiecej podzialow,tym bardziej glupieja.A ze dobrze sa napuszczani to widac.A moze napiszesz o dzielnicach w Polsce.Nie ma w nich arabow i murzynow,a jakby podobnie sie dzieje.Jak myslisz?.Dlaczego?.Przecie to pokolenie i dzieci Wojtyly,a jednak narkomani i bandziory tez.No to jak to jest?..Tez robia burdy z policja.Handluja narkotykami.A i tez gwalca i zajmuja sie rozbojami przy pomocy roznych narzedzi.Czemu tak sie dzieje?.Co sie stalo z dziecmi wojtyly?..Hmmm..Moze warto sie zastanowic.

     Polubienie

     • polskosc said

      Mieszkałem trochę w Marsylii na Prado (najbardziej prestiżowa ulica). Mieszkałem też w okolicy Dauville (nad La manche). W Paryżu mieszkałem w 15 dzielnicy w pobliżu La motte-Piquet. Wszędzie po co najmniej kilka m-cy. Francję i ludzi poznałem tam dobrze. Kasę zrobiłem a sentymentów do nich nie mam.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       No wlasnie.Francje wszyscy wykorzystuja.Tak wlasnie mysla przybysze:Kase zrobilem ,a sentymentow do nich nie mam.Chyba nic dziwnego,ze Francuzi,widzac, to o czym, piszesz przestaja takich lubic i pokazuja to.Maja racje.Nie powinni sie tez dziwic Polacy,ze Francuzi robia u nich interesy,a sentymentow do nich nie musza miec.Jak Kuba Bogu,tak Bog Kubie.Tak to sie kreci.Dziel i rzadz.

       Polubienie

   • polskosc said

    Czarni mi nawet powiedzieli „Uważaj bo ta Chazarka (biała żydówka) z urzędu miasta (Mairie) podpuszcza ludzi na Ciebie”. Ona tak sobie próbowała zaskarbić tych kolorowych by być w urzędzie miasta. Czarni i Arabowie woleli trzymać się ze mną niż z taką Panią z urzędu miasta.
    Najważniejsze to potrafić życ z innymi, w tym z gangami z tych dzielnic zamkniętych dla Policji. Osobiście Francji nie polecam, Francuzom proponuję by wracali do siebie.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Francuzi sa u siebie.Do siebie inni powinni wrocic,ale nie wroca, bo sie im robi wojny.

     Polubienie

    • Marysia said

     Nie mogl powiedziec chazarka.Dla nich to jest zyd i tyle.W dodatku bialy..co najwyzej mogl powiedziec francuski zyd..

     Polubienie

     • polskosc said

      A jednak mnie ostrzegli, nie dali się wpędzić w niepotrzebną wojnę. Polacy nie podpadli imigrantom i nie musimy się ich specjalnie bać. Najbardziej niebezpieczne sytuacje to:
      – fanatycy religijni
      – grupy nastolatków którzy nadużywają bezkarności wiedząc że nawet morderstwo we Francji im ujdzie
      – napady rabunkowe. Atakują częsciej białych bo sądzą że biali są bogatsi
      Imigranci nie chcą niepotrzebnej walki między nimi a Polakami bo wiedzą że to nie przyniesie korzyści. Oni mają cel: przejęcie władzy w krajach zajętych i szariat.
      Sądzę że doradzają im imani lub doradcy przy meczetach gdzie biegają po rady i traktują ich jako niezależną władzę.
      Ja byłem akceptowany przez różne bandy czarnych, Muzułman, Algierczyków, Marokańczyków, Pakistańczyków, Hindusów, Turków, Chińczyków. Mnie przyjmują chociaż jak pisałem że żyć można nawet pośród tygrysów. Tylko czasem rzuci się jakiś wariat i koniec.

      Polubienie

     • polskosc said

      (Zapomniałem) Multi-kulti jest również groźne gdy szuka mieszkań. Wtedy zastraszają mieszkańców z dzielnicy by ci się wynieśli i sprzedali mieszkanie za grosze. Zaczynają łagodnie bójki przed domem. Potem pobicia mieszkańców i dzieci, strzelanie z wiatrówki do okien, podpalenia samochodów, gwałty. Potem podpalanie klatek schodowych i mieszkań. Tego Europejczycy nie wytrzymią i się wyprowadzają. Mieszkania błyskawicznie tanieją. Lewica gdy przy włądzy to nie reaguje. Dzielnica dla nich.

      „Żyd z każdym przeciw Europejczykom” http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sojusze-kulturowej-marksistowskiej-lewicy-i-islamu-sa-zydowskimi-narzedziami-dzielenia-i-rzadzenia-2015-12

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Mieszkancow zastraszaja to fakt.Biali Europejczycy w takich dzielnicach nie maja nic do powiedzenia, bo sie boja dostac nozem miedzy zebra,podpalenia samochodu,obrabowania slepiku.W tych dzielnicach na skutek napadow brakuje lekarzy, bo sie boja i nie chca prowadzic praktyk w tych gettach.Nauczyciele nie chca pracowac w szkolach w takich dzielnicach.Nie ma sie czemu dziwic,poniewaz nikt nie ma ochoty byc potraktowany nozem przez ucznia muzulmanina lub jego rodzica, co nie jest rzadkoscia niestety.Lewica udaje,ze nie widzi i dalej brnie w swoje plany multi-kulti.Nie wszyscy biali moga sie wyniesc z dzielnic multi-kulti.Po prostu ich nie stac na to,aby przeniesc sie do bogatych dzielnic zwlaszcza w wielkich aglomeracjach,gdzie mieszkania sa duzo drozsze niz na prowincji jak i koszty utrzymania sie .Na prowincje malo jeszcze zdominowana przez islam biali nie moga sie przeniesc.Powod oczywisty.Nie pracy.Efekt.Biali sa sterroryzowani przez dzicz, ktora sie zaprasza pod pretekstem odpowiedzialnosci Europy za wojny.Lewactwo znalazlo nowy plan.Beda osiedlac islam na prowincji,bo doszlo do wniosku,ze tam jest ich za malo do terroryzowania spokojnych ludzi.Prawica nie lepsza od lewicy.Bije w muzulmanow jak w beben,zwalajac wine za wszystko na nich ( bez winy nie sa ci muzulmanie, bo tez mocno podjudzani i szczuci przez rozne osrodki) byle nie na system ekonomiczny i inne zrodla oraz cele takiej polityki.Lewica ich zaprasza,a prawica ich zwalcza.Potrzebni sa z tego wychodzi do populistycznych celow.I konca nie bedzie.Prawica chce europejski islam stworzyc ,wykorzystujac ideologiczne rozniece i wmawiajac, ze islam jest taki fajny i mily.Zdaje sie,ze prawica nie widzi ,ze muzulmanie maja to gdzies i oswajac sie nie pozwola.No ale wojny religijne w ten sposob sa podtrzymywane.Komu to potrzebne?..

       Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Polacy pracuja i imigranci tez.Tez na czarno z czego korzystaja pracodawcy, bo malo im kasy i to oni chetnie zatrudniaja roznych imigrantow, co czesto ni me ni be, ale tacy za miske ryzu pracuja i nie pisna , bo moga byc wylani z roboty, a z czegos musza zyc i jeszcze pare euro wyslac do afryki rodzinie ,gdzie te euro sa fortuna.W ten sposob pazerni pracodawcy zwalniaja Francuzow,byle pare groszy zarobic.Socjalu nie ma za darmo na zachodzie.Trzeba sie wtykazac,ze sie pracowalo.A jak sie nie wykaze to nie ma nic do zycia.Zadnych srodkow.Takich bez zadnych srodkow przygarniaja chetnie rozni wielcy gangsterzy , ktorzy daja i robote na czarno.A ta robota to napady na sklepy,bankomaty,handel narkotykami,przemyt roznosci, handel bronia i chyba tez terroryzm platny.Kim sa ci wielcy gangsterzy rzadko uchwytni,ktorzy prywatnymi samolotami przywoza na kontynent tony narkotykow?.Jak to sie dzieje,ze strzezone granice europejskie jednak nie szczelne i poprzez nie dociera bron i materialy wybuchowe?.Komu na tym zalezy?.Gdzie sa ci gangsetrzy , ktorzy na taki przemyt pozwalaja?.Bidak z getta nie ma kasy na kupno karabinow i roznych swinstw?.Kto te kase daje i skad pochodzi?.Bidak z getta co najwyzej moze pracowac u bossa gangstera za nieala kase.Kim sa ci bossowie?.Moze warto pomyslec?.Ci przybysze zadnej wladzy nie przejeli.Szykuja sie do przejecia.Zalozyli juz sobie za zgoda wladz demokratyczna partie muzulmanska.Nie opowiadaj bzdur,ze Francuzi boja sie flage podniesc.Nikt im nie zabroni i nie zabronil.Francuzi to madry narod, ktory stworzym wielka cywilizacje.A ze robiony w konia to inna kwestia.

   Polubienie

 3. miziaforum said

  AD ARTA JAK WIDZICIE FRANCUZI PO ZAMACHACH ZACHOWÓJĄ SI DOKŁADNIE TAK JAK TERRORYŚCI SOBIE ŻYCZĄ – CEL OSIĄGNELI

  CO BEDZIE PÓŹNIEJ ? PO KOLEJNYCH ATAKACH …….

  BO ONE BEDĄ CHOBY DLA TEGO ŻE PRZYNOSZĄ ZAMIERZONY SKUTEK

  STRACH TUBYLCÓW I WYCOFANIE SIE Z POLA CZYLI USTĄPIENIE TERENU !!!

  Polubienie

 4. Anna said

  „STRACH TUBYLCÓW I WYCOFANIE SIE Z POLA CZYLI USTĄPIENIE TERENU !!!”
  – Też myślę, że o to przybyszom chodzi, zastraszyć tubylców. Sami zachowują się niczym małpy, mają małpie ruchy, może boją się ognia? jakby tak w nich żagwiami rzucać to by się rozpierzchli.
  Czemu ten men na nagraniu mając pistolet nie strzelił choćby w powietrze lub pod nogi?
  Nie można tak jak pisze „Polskość” – „potrafić życ z innymi, w tym z gangami z tych dzielnic” – zło trzeba niszczyć, chyba, że Polskość jeszcze nie rozumie co jest złem.

  Polubienie

  • polskosc said

   Gdyby ten policjan strzelił nawet w powietrze to pewno by go socjaliści zwolnili z pracy. Inną możliwością jest wysłąnie go wieczorem w 3 osoby na patrol po tej dzielnicy. Zapewne by nie wrócił a pomoc dopiero po paru godzinach.
   Trzeba znać Francuskie gierki. Francuzi są wyjątkowo fałszywi. Od wieków robili fałszywe procesy. Na miejscu tych policjantów też bym się wycofał.
   Albo Falanga albo odwrót. Nikt mądry nie będzie walczył sam za wszystkich.

   Ja byłem we Francji gościem a nie od wprowadzania mojego prawa. Gdybym się postawił przeciw imigrantom to Francuzi by im donieśli i Francuzi by mieli od nich + a ja -. We Francji niech Francuzi zaprowadzą porządek, my możemy im co najwyżej pomóc.

   Polubienie

   • Anna said

    ale przynajmniej nie wypisuj, że trzeba nam asymilować się z nimi

    Polubienie

    • polskosc said

     Na moim blogu jest napisane że nasza ziemia jest tutaj a ich tam. Nie zamierzam się z nimi asymilować, wręcz walczę by do Polski nie weszli.
     Niech sobie żyją spokojnie tam gdzie żyli.
     W takiej dzielnicynikt nie jest pewien czy dożyje jutra. Nawet najodważniejsi czasem padają. Wszyscy wiedzą że w takiej dzielnicy jest czasem fanatyk wariat na którego sposobu nie ma. Powie kuzin, kuzin i wsadzi nóż. Trzeba na nich wyjątkowo uważać. Po co ich zabijać i za nich siedzieć. Lepiej by tu nie wjechali. Nie mamy czasu przebierać który wariat.

     Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Kto by na Ciebie doniosl?.Nie mieszaj ludzi, ktorzy chca zyc normalnie jak Ty.Politykierzy..owszem, bo oni tez wsadzaja Francuzow,ktorzy mowia prawde i robia im procesy.

    Polubienie

    • polskosc said

     Rzeczywiście wielu Francuzów było miłych aż nazbyt. W restauracjach zwłaszcza na południu podawali mi często butelkę wina za darmo. Bardzo grzeczni są ludzie z Normandii, Bretanii i północy Hiszpanii. Na imprezy wpuszczali mnie bez biletu. Byłem lubiany zwłaszcza przez Francuski. Do domów zapraszali. Zarabiałem mnóstwo kasy, miałem wszystko.
     Byli też tacy którzy niechętnie widzą tam Polaków a zwłąszcza Polki. Część Francuzów sądzi że Polacy to podludzie zdolni jedynie do pracy na budowie, piją i śpią na ulicy. Francuski mi opowiedziały i pokazały jakie tam są Polki. Musiałem uznać że rzeczywiście to jakieś nietypowe Polki tam przyjeżdżają. Dyskutowaliśmy czy na 100 Polek tam jest chociaż 1 dobra. Francuski twierdziły że ani jedna.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Na prowincji Francuzi rzczywiscie sa sympatyczniejsi.Paryzanie to specjalny gatunek he he.Duzo jest fajnych..tez.Najwazniejsze nie dac sobie w kasze nadmuchac.Ktos Ci nadepnie na odcisk , to stosownie odpowiedz.Dobry argument najlepsza obrona.Jedna taka jak zaczela gadac,ze Polacy zabieraja prace Francuzom ,to uslyszala: Czy nie widzi innych? oraz to, ze Polacy stracili prace w Polsce dzieki unii , no i to,ze Polacy do unii sie nie pchali i nie mieli bezrobocia, a do Paryza przyjezdzali nie po to,zeby robic na czarno,ale zwiedzac.No i dyskusja sie skonczyla.1 :0 he he.Francuzek nie sluchaj, bo one sa bardzo zazdrosne o wszystko.To samo Polki…Tez nie sluchaj.Baby sa z natury zazdrosne o fryzury,o pazury,cichy , kase ,mezow, kochankow..tak to jest.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       upss..ciuchy.Zawsze lepiej sie dogadywalam z facetami niz z babami..

       Polubienie

      • polskosc said

       Najwięcej mieszkałem w Paryżu. Francuski bardzo chętnie ze mną spędzały czas, dyskutowały podczas przerw w pracy czy na ulicy. Nie miałem zamiaru tam zostawać i wróciłem. Miłym paniom trzeba było powiedzieć C’est la vie.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Wniosek.Nie mozna generalizowac.Ludzie sa rozni.Jak wszedzie.Mozna spotkac i milych i niemilych.Madrych i glupich itd.Myslenie stereotypami powoduje rozne wnioski.

        Polubienie

 5. Anna said

  Jakie to miłe, pani premier pamięta o opuszczonych dzieciach
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/274199-premier-szydlo-z-mikolajkowa-wizyta-w-placowce-opiekunczo-wychowawczej-w-ketach-zobacz-zdjecia
  co to takiego placówka opiekuńczo-wychowawcza? poprawczak, dom dziecka czy świetlica pozalekcyjna?

  Polubienie

  • Marysia said

   Z wizyta gospodarska.Moze by odwiedzila ludzi,ktorzy mieszkaja na ulicy..Bezdomnych i glodnych wyrzuconych na bruk przez ,tych co odzyskali kamienice i tych ktorych wyrzucili na bruk komornicy,bo nie placili czynszow z powodu braku pracy.Pani szydlo jak przystalo na pierwszszego sekretarza partii.Gorzej..za Gomulki i Gierka ludzi komornicy nie licytowali..a panstwo z syjonu owszem..

   Polubienie

   • krab said

    Póki co, na biegu znieśli bte (bankowy tytuł egzekucyjny), czyli już tak łatwo nie będą licytować za długi. A w kwestii wyrzuconych przez „nowych spadkobierców” pewno nic nie zrobią, bo oni też służą tej samej nacji.

    Polubienie

    • Marysia said

     Nio…dobre to chociaz z tymi bankami.

     Polubienie

     • Marysia said

      No tak..To lepiej wziac kredyt w banku i nie byc eksmitowanym niz bezrobotnym.Moze pani gospodyni tez tak zrobi,zeby ludzie mieli prace i godziwe zarobki,a nie zebracze wystrarczajace na zapewnienie sobie bilogicznego minimum,czyli do przezycia w zlym zdrowiu.

      Polubienie

      • krab said

       Jasne że kredyt na spłatę zadłużenia niczego nie rozwiązuje, bo obciążenie będzie podwójne i jeżeli ktoś nie mógł związać końca z końcem do tej pory , to po wzięciu kredytu nie zwiąże go tym bardziej. Chodziło przede wszystkim o to, żeby bank za bezcen nie sprzedawały na podstawie bte mieszkania obciążonego kredytem, bo dłużnik zostawał bez mieszkania i w dalszym ciągu z potężnym długiem do spłacenia bankowi.

       Polubienie

       • Marysia said

        Tez to macie?.Niezly przekret.Ludziska pobrali kredyty na splate kredytow ,a i tak zostana z dlugami i bez mieszkania.Bank swoje odzyska i tak.Zarobi na sprzedazy.

        Polubienie

       • Anna said

        Marysiu, też tak u nas jest, ciągle tego typu ogłoszenia się spotyka ale musimy sobie wreszcie uzmysłowić, że banki nie dają pieniędzy tylko jakieś fikcyjne kwity a w zamian chcą od nas, spłacających tę fikcję, żywą, prawdziwą, wypracowaną gotówkę czyli prawdziwe pieniądze.
        Ostrzegano nas, bez zawiłych wyjaśnień, żeby nie brać kredytów na spłacanie długów bo to dług powiększa.
        Lepiej żyć bez kredytów bo potem się płacze lub traci dorobek życia.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Jasne,ze tak Anno.W koncu europa.Jedziemy na jednym wozku.

        Polubienie

   • krab said

    Ale w tym żabskim kraju też nie jest lepiej, pod tym względem w Polsce jeszcze tak nie zgłupieli .
    Nadine Guerlach – francuzka mieszkająca niedaleko muzułmańskiego dzielnicy w Calais od pewnego czasu skarżyła się, że imigranci ją nękają, jednak bezskutecznie. Ostatecznie postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i nagrała film o swojej sytuacji, po czym opublikowała go w internecie. Kobieta nie wiedziała, do jakich konsekwencji zostanie za to pociągnięta. Merostwo postanowiło wyrzucić ją z zamieszkiwanego dotąd mieszkanie, które zostało przekazane dla Francuskiego Biura Imigracji i Integracji.
    Według ratusza taka decyzja jest zgodna z prawem, a mieszkanie ma zacząć służyć rozwiązywaniu problemów imigrantów. Nadine jest zrozpaczona „Mieszkam w tym domu od ponad 40 lat. Tu jest cała moja przeszłość, nie chcę opuszczać tego miejsca, nie ruszę się stąd” – mówi. Mieszkańcy Calais zapowiadają, że będą fizycznie blokować eksmisję kobiety.

    PCH24/kresy.pl

    Polubienie

    • Marysia said

     Jakos mi umknelo.Nie moge potwierdzic.Ludzie traca dorobek zycia na skutek sytuacji ekonomicznej.Coraz wieksze obciazenia podatkowe,wzrost kosztow zycia ,plajty malych rodzinnych przedsiebiorstw na skutek delokalizacji i obnizenie poziomu zycia obywateli,deflacja,bezrobocie rujnuja ludzi.Nie sa w stanie utrzymac domow i mieszkan ,wiec je wyprzedaja.Ich miejsce zajmuja zamozni z innych regionow;arabowie,murzyni,chiczycy,rosjanie i inni.Coraz wiecej rodowitych bialych Francuzow korzysta z wszelkich zapomog socjalnych,coraz wiecej zebrze w metrze,na ulicach.Coraz wiecej zyje pod paryskimi mostami.Aha..Jeszcze jedno.Francuzi dali sie nabrac na otwarte fundusze emerytalne,czyli spekulacyjne.Zamiast wypasionych emerytur maja niewiele i wyprzedaja to,czego sie dorobili niekiedy wysilkiem kilku pokolen.Taka jest prawda.Czemu wyprzedaja domy i mieszkania?.Proste.Ci ktorzy posiadaja wlasnosc nie maja prawa do zasilkow socjalnych i zadnej pomocy socjalnej.Musza wyprzedawac,zeby wyzyc.Tak pieknie sie zyje Francuzom, ktorzy haruja i placa podatki rozdawane bandziorom, ktorzy do nich strzelaja na ulicach,w salach koncertowych.Z podatkow utrzymuje sie te fale imigrantow z podatkow uczciwych Francuzow..Nie oligarchow, bo oni wieja z podatkami do fiskalnych rajow i za dzialalnosc charytatywna kaza sobie odpisywac iles tam %.Starczy 1% powiedzmy od miliona.To wcale pokazna sumka odpisu.Byly procesy ,ktore wytaczano dziennikarzom lub politykom,ktorzy osmielili sie krytykowac islam , a tak naprawde bandziorow.Byly skazania.Niepokornych usunieto z mediow.

     Polubienie

 6. Anna said

  Dzieciaczki z Mariupola i Donbasu, które przyjechały do nas w listopadzie, jutro idą do polskiej szkoły.
  Witamy nowych Polaków 🙂

  Polubienie

 7. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Mistewicz ma racje, a nie ktos kto plecie,ze Francuzi sie boja muzulmanow i ze dlatego nie bedzie choinki.Katedre nie raz idioci chcieli wysadzic w powietrze.Wzgledy bezpieczenstwa przede wszystkim.Ludzie sie boja, co jest normalne.Nie maja ochrony specjalnej i bezpiecznych limuzyn pancernych w drodze do pracy lub,gdy robia zakupy.A najglosniej o nie baniu sie wrzeszcza populisci i celebryty , ktorzy chowaja sie za ochraniarzami,policja,zolnierzami,ktorzy traca zycie.Ciekawe jakimi byliby bohaterami ,gdyby nagle ludzie ich chroniacy dali wymowienie z pracy i musieliby sie sami chronic.Wole byc w obecnej sytuacji zywym tchorzem niz martwym bohaterem.Nie nawarzylam tego piwa.Kto nawarzyl ,niech pije.

  Polubienie

 8. nnn said

  KONSTYTUCJA
  RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Art. 53.

  1 Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.

  (A jeżeli ktoś komuś będzie narzucał,”nawet pod groźbą śmierci” inną religię od wyznawanej, to co wtedy? „Będzie przestrzegana KONSTYTUCJA?”
  SYTUACJA Z „UCHODŹCAMI, IMIGRANTAMI, ISLAMEM”

  2 Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.

  (A jeżeli ktoś komuś będzie narzucał,”nawet pod groźbą śmierci” inną religię od wyznawanej, to co wtedy? „Będzie przestrzegana KONSTYTUCJA?”
  SYTUACJA Z „UCHODŹCAMI, IMIGRANTAMI, ISLAMEM”

  3 Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami. Przepis art. 48 ust. 1 stosuje się odpowiednio.

  (A jeżeli ktoś komuś będzie narzucał,”nawet pod groźbą śmierci” inną religię od wyznawanej, to co wtedy? „Będzie przestrzegana KONSTYTUCJA?”
  SYTUACJA Z „UCHODŹCAMI, IMIGRANTAMI, ISLAMEM”

  4 Religia kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej może być przedmiotem nauczania w szkole, przy czym nie może być naruszona wolność sumienia i religii innych osób.

  (A jeżeli ktoś komuś będzie narzucał,”nawet pod groźbą śmierci” inną religię od wyznawanej, to co wtedy? „Będzie przestrzegana KONSTYTUCJA?”
  SYTUACJA Z „UCHODŹCAMI, IMIGRANTAMI, ISLAMEM”

  5 Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.

  1,2,3,4,6,7 „ZMIANA KONSTYTUCJI?”

  6 Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.

  (A jeżeli ktoś komuś będzie narzucał,”nawet pod groźbą śmierci” inną religię od wyznawanej, to co wtedy? „Będzie przestrzegana KONSTYTUCJA?”
  SYTUACJA Z „UCHODŹCAMI, IMIGRANTAMI, ISLAMEM”

  7 Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.

  (A jeżeli ktoś komuś będzie narzucał,”nawet pod groźbą śmierci” inną religię od wyznawanej, to co wtedy? „Będzie przestrzegana KONSTYTUCJA?”
  SYTUACJA Z „UCHODŹCAMI, IMIGRANTAMI, ISLAMEM”

  Polubienie

  • polskosc said

   Religia to nie jest przyzwolenie na działania niezgodne z prawem. Jeżeli komuś się nie podobają Polacy tacy jacy są to nie powinien wjeżdżać do Polski. Nie mamy czasu ani pieniędzy by sprawdzać każdego czy jest terrorystą. Nie chcemy też czekać pokornie jak owieczki bo wiemy że zabity nie wstanie.

   Polubienie

  • krab said

   „(A jeżeli ktoś komuś będzie narzucał,”nawet pod groźbą śmierci” inną religię od wyznawanej, to co wtedy? „Będzie przestrzegana KONSTYTUCJA?”
   SYTUACJA Z „UCHODŹCAMI, IMIGRANTAMI, ISLAMEM” – jeżeli tak będzie to już obecna konstytucja nie będzie miała żadnej mocy bo będzie obowiązywało prawo szariatu. Chrześcijanie będą mogli (lub nie) płacić podatek od niewiernych-dżiziję.

   Polubienie

  • Marysia said

   A jesli ktos komus narzucal bedzie..to sie zastosuje punkt 5,ale objeci punktem 5 tez moga dowodzic ,ze im sie narzuca religie.Szach i mat !.Tak wlasnie.. takimi ustawami tzw.demokracja czy jak zwal republika wpisala do konstytucji wojne religijna..bez konca.Jasne,ze do zmiany taka konstytucja..

   Polubienie

 9. luxjacek said

  Exit poll: Front Narodowy zwycięża w wyborach regionalnych we Francji

  http://telewizjarepublika.pl/exit-poll-front-narodowy-zwycieza-w-wyborach-regionalnych-we-francji,26985.html

  Polubienie

  • Marysia said

   Co bylo do przewidzenia.Reszta placze i zgrzyta zebami he he.Sarko blady jakis he he,holender tez sie nie usmiecha,bo myslal,ze po zamachu njego partyja wygra z palcem w nosie a tu figa.Juz szczuja ze FN jest strasznieee beeee..i bedzie straszno.

   Polubienie

 10. Konarski said

  04.12.2015 22:04

  Wiesiek

  12 grudnia zamach w Warszawie!

  Hej. Moja żona opowiedziała mi dziś jak jej koleżanka znalazła portfel w Warszawie. Zwróciła go właścicielowi, który okazał się Arabem. Ten chcąc się odwdzięczyć powiedział jej żeby nie jeździła metrem 12 grudnia. Przepraszam, ale musiałem gdzieś o tym napisać. Pozdrawiam

  http://niezaleznatelewizja.pl/forum/viewtopic.php?pid=24410#p24410

  Polubienie

 11. Anna said

  Zamach na Europę przy użyciu broni masowego rażenia.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/507473,isis-szykuje-sie-do-ataku-bronia-masowego-razenia-na-unie-europejska-raport-parlamentu-europejskiego.html

  Polubienie

 12. Konarski said

  OUTRAGE IN SWEDEN: Sickening picture of blonde woman spit on by muslim ‘refugee’ draws outrage

  http://reagancoalition.com/articles/2015/outrage-in-sweden-sickening-picture-of-blonde-woman-spit-on-by-muslim-refugee-draws-outrage.html#.Vk_3L8DG4Js.facebook

  Polubienie

 13. Konarski said

  Three NATO ships enter Black Sea as Tensions rise with Russia …Raw video
  RAW: Three NATO ships enter black Sea as tensions between alliance and Russia increase
  Published on Dec 3, 2015 by RT

  Three naval ships – from Canada, Spain and Portugal – enter the Black Sea via the Dardanelles Straits as relations between NATO and Russia become tenser.

  Polubienie

 14. Konarski said

  Nie będzie włoskich nalotów na Syrię. „Chcemy zniszczyć terrorystów, a nie zadowolić komentatorów” (http://www.tvn24.pl)

  Czyli w najbliższym czasie „agenda” zrobi „zamach” we Włoszech by zmusić ich do udziału w wojnie przeciw Syrii, Asadowi i Rosji…
  .. znów podrzucą syryjskie paszporty 🙂

  Polubienie

 15. mironik said

  http://wpolityce.pl/swiat/274197-francuska-republika-islamska-partia-muzulmanow-startuje-w-wyborach-regionalnych-jestesmy-za-szariatem-tam-gdzie-ma-to-sens

  za ponurych wieżowców podparyskich imigranckich gett, wyłoniła się islamska partia z dużymi ambicjami politycznymi: Demokratyczny Sojusz Muzułmanów Francji (UDMF). Jej członkowie są młodzi i pozornie zasymilowani. Opowiadają się za laickością państwa i przysięgają, że szanują wartości republiki oraz zasady demokracji. W pierwszej turze wyborów regionalnych, odbywającej się dziś, wystawili aż 225 kandydatów w podparyskim regionie Ile-de France, zamieszkałym głównie przez imigrantów z krajów Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.
  To pierwszy przypadek w historii V Republiki, aby partia islamska startowała w wyborach regionalnych. UMDF unika radykalnych tez. Założony na przedmieściach Paryża, liczy ok. 1200 członków i ponad 10 tys. sympatyków. Z tendencją rosnącą.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   W miare wzostu wplywow Frontu Narodowego ta partia bedzie rosla w sile.Imamowie w meczetach wiernych poucza.A ta partia to zasluga prawicowego sarkozego, ktory stworzyl religijne cialo skupiajace przywodcow wszystkich kultow.Cos na ksztalt ministerstwa do spraw wyznan.Ministerstwo to nie jest,ale scisle wspolpracuje z rzadami kolejnymi..He he..Ale laickosc..tak sie zasluzyl prawicowy prezydent..lewicowy sprowadza imigrantow,a potem wszyscy razem krzycza ” wina imigrantow ” i lapac zlodzieja..obrzydlistwo..

   Polubienie

 16. Pandora said

  13 grudnia RKW organizuje manifestację w Warszawie

  13 grudnia stowarzyszenie RKW organizuje w Warszawie demonstrację pod siedzibą „Gazety Wyborczej” i TVP. Jak podkreślają organizatorzy, będzie to protest przeciwko „antypolskim kłamstwom”, „szerzeniu nienawiści”, „medialnym oszustwom wokół gender, multikulti i sprowadzaniu islamskich terrorystów”.

  W kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Ruch Kontroli Wyborów zachęca do udziału o godzinie 12:30 we Mszy świętej za Ojczyznę (ul. Chełmska 21A). Po niej odbędzie się manifestacja, która przejdzie pod siedzibę „Gazety Wyborczej” i TVP. Udział wezmą w niej przedstawiciele mediów i politycy.

  „Demonstrować będziemy przeciwko antypolskim kłamstwom i szerzeniu nienawiści” – podkreślają

  http://www.pch24.pl/13-grudnia-rkw-organizuje-manifestacje-w-warszawie,39782,i.html

  Polubienie

  • Anna said

   Tego samego dnia opozycja szykuje demonstrację pod domem Kaczyńskiego, w odwecie za Jaruzelskiego?. Pomylenie z poplątaniem, już lud tego nie kupi, muszą zapłacić, żeby mieć uczestników, jak klakierom.

   Polubienie

   • Pandora said

    dokładnie.

    12 grudnia przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego swoją pikietę zapowiedzieli przedstawiciele i sympatycy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Z kolei do manifestacji 13 grudnia przed domem Jarosława Kaczyńskiego namawiali niektórzy publicyści „Gazety Wyborczej”. ścierwo a nie gazeta….

    Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Pomylenie z poplataniem..No wlasnie..chyba,zeby lud to kupil..biorac pod uwage organizatorow spod jednego znaku..oj chyba idzie w kierunku polskiego majdanu….krzyzakom z krzyzem i swiecona woda nie wierze..tym drugim tez nie ..

    Polubienie

  • krab said

   Wielki miłośnik „PO-dymokracji” i jeden z organizatorów „warszawskiego majdanu” poleciał na skargę do niemieckich mediów. Kreatura !!!
   Lis został przedstawiony przez prowadzącego jako dziennikarz walczący z „rosnącym politycznym naciskiem na media w Polsce”. Jako przykład takich pratkyk podano zawieszenie Karoliny Lewickiej po „wywiadzie” z wicepremierem Piotrem Glińskim.
   Polski dziennikarz poskarżył się, że jego program został zdjęty z anteny w powodów politycznych.
   – Nad czym specjalnie nie boleję, bo program i tak był bojkotowany przez polityków rządzącej partii. Gdy ani prezydent, premier, ani ministrowie nie chcą przychodzić do programu dyskutować, to traci on trochę swój sens – mówił Lis.
   Lis poskarżył się również na „hejterów” w sieci.
   – Życzą mi, bym zdechł na raka, albo piszą, że wyślą moje ciało do Kaliningradu. I tak jest codziennie – powiedział.
   Zdaniem Lisa możliwe jest, że PiS postąpi „sprzecznie z prawem unijnym” i wyrzuci niemieckie media z Polski.

   wp.pl/KRESY.PL

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Beksa..jak w przeczkolu..” prose pani,bo mi wszyscy dokucaja”..he he he ..Wstyd ..stary chlop ..wzialby i sie zastanowil,czemu mu dokuczaja..sam sie wystawia na posmiewisko..lisisko..he he..

    Polubienie

  • krab said

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Stalinowskie sady..stalinowskie szkoly..hmm..rodzice grzesia od ” szczesc boze” do tych stalinowskich szkol chodzli,kariery robili wybitne..wobec twierdzen rezysera tez powinni zniknac i nie wtracac sie do rzadzenia.toc przcie byly stalinowskie elity..a wujek swietego grzesia tez masonskie zwiazki posiadal..i za i przeciw..przedziwna moda..jak im bylo tak zle ,to czemu z Polski nie wyjechali do jakiejs monarchii..

    Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   A gdzie ten komitet byl w czerwcu,jak rzekomo PO dokonalo zamachu na trybunal.Oj byle jak pilnuja , a potem robia szum.A ten gosciu po lewej z transparentem to nie koles grzesia od ” szczesc boze „?.he he..hucpa.

   Polubienie

 17. krab said

  O nowym „polskim” korytarzu już przed kilkoma miesiącami informowali zachodni dziennikarze, prezentując pisane i drukowane po arabsku mapki i wytyczone przez Polskę trasy do Niemiec oraz adresy ośrodków pomocy w Polsce – przypomina dr Andrzej Zapałowski w wywiadzie dla „Naszego Dziennika”.
  Zdaniem eksperta ds. bezpieczeństwa, sytuacja na Ukrainie wywołuje ogromne zagrożenie dla Polski także w kwestii nielegalnej migracji.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/szykuje-sie-nowy-polski-korytarz-migracyjny-

  Polubienie

 18. mentronik said

  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/12/wojna-na-calego.gif?w=450&h=338

  Polubienie

 19. krab said

  To mi się podoba !!
  Nowe plany Ministerstwa Sprawiedliwości zakładają stworzenie więziennej siły roboczej, z której mogłyby korzystać samorządy. Więźniowie byliby kierowani do prac m.in. przy budowie dróg, chodników i remontach, pomagaliby też osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym.
  Znikną też dotychczasowe „luksusy” w więzieniach: tak zwane cele miłości i widzenia intymne, nie będzie też telewizorów i dvd.
  – Pobyt w więzieniu ma nie być przyjemny – usłyszał w Ministerstwie Sprawiedliwości reporter RMF FM.
  Projekt zmian ma być gotowy na początku przyszłego roku.

  rmf24.pl/KRESY.PL

  Polubienie

 20. Konarski said

  – Konflikt Rosji z Turcją początkiem wojny światowej? Rosyjskie i greckie media przypominają proroctwa św. mnicha Pasjusza – B)

  Przy okazji zestrzelenia przez Turków rosyjskiego samolotu w greckich i rosyjskich mediach przypomniano proroctwa Pasjusza – mnicha ze świętej góry Athos w Grecji, którego rosyjska i grecka Cerkiew prawosławna uznają za świętego.

  W przeszłości cieszący się wielkim poważaniem mnich (właściwie strzec – „geront”, odpowiednik polskiego zwrotu „ojciec”) przewidział między innymi katastrofę w Czarnobylu i rozpad Związku Sowieckiego. Miał on powiedzieć o katastrofie atomowej na Ukrainie, o czym mówili świadkowie jego życia.

  Media w Grecji i Rosji powróciły do postaci zmarłego w 1994 roku mnicha za sprawą incydentu na pograniczu turecko-syryjskim. Zestrzelenie samolotu miałoby być zaczynem wielkiego światowego konfliktu.

  Według proroctw mnicha Pasjusza, Konstantynopol (Stambuł) zostanie oddany Grekom w wyniku wojny Turcji z Rosją, uderzenie na Turcję nastąpi od strony północy, wcześniej Turcy będą wpływać na sporne z Grecją wody (chodzi o 6-milowy pas na szelfie). Początkowo Turcy będą myśleć, że zwyciężyli, ale czeka ich klęska – Turcy zostaną zniszczeni i starci z mapy na zawsze. 1/3 Turków zginie, 1/3 nawróci się na chrześcijaństwo, 1/3 ucieknie do Mezopotamii.

  Sama Turcja zostanie podzielona – odzyskają swoje ziemie Grecy, Ormianie i Kurdowie, zostanie rozwiązana kwestia kurdyjska. Bliski Wschód będzie płonął, a ród rządzący Turcją zakończy istnienie. Turcja rzuci wyzwanie Grecji z powodu granic morskich, w Grecji zapanuje głód bądź niedostatek jedzenia. Po prowokacji Rosjanie wejdą na Bosfor i Dardalene, ale nie po to, żeby pomóc Grekom – gdyż Rosjanie mają swoje własne interesy, jednak mimowolnie pomogą Grekom i oddadzą im Konstantynopol.

  Wedle prorpctw Pasjusza, Anglia, Francja i Włochy będą chciały również zabrać część ziem Turcji, do wojny przystąpi jeszcze 6-7 krajów UE. Konstantynopolem będą rządzić Rosjanie, Grecy i Europejczycy. Fala wojenna ma dojść do Izraela, a Żydzi zrozumieją swoje błędy. Gdy Turcy zatamują wody Eufratu, wtedy będziemy mieli pewność, że zaczęła się wielka wojna. Chińczycy wejdą do wojny i dojdą aż do Jerozolimy, z kolei Rosjanie dojdą do Zatoki Perskiej i pozostaną pod Jerozolimą. Chińczycy specjalnie w celu przerzutu wojsk zbudują drogę na Zachód. Zniszczony zostanie meczet Omara w Jerozolimie, a na jego miejscu będzie odbudowany kościół. Zachód zażąda od Rosji wyprowadzenia wojsk z Bliskiego Wschodu w ciągu 6 miesięcy, ale Rosjanie odmówią. Wtedy wojska Zachodu zaczną zbierać wojska w celu ataku na Rosjan, poleje się rosyjska krew. Bałkańskie narody zetkną się z wojskami NATO. Miasta zostaną zniszczone. Konstantynopol zostanie odbudowany, a w Hagia Sophia będą odprawiane ponownie

  Msze świete. Odrodzi się Bizancjum.

  Warto nadmienić, że szczególnie po doświadczeniach z Czarnobylem, nie wszystkie wizje starca Pasjusza należałoby traktować dosłownie.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/konflikt-rosji-z-turcja-poczatkiem-wojny-swiatowej-rosyjskie-i-greckie-media-przypominaja-proroctwa-sw-mnicha-pasjusza-video

  Polubienie

  • Anna said

   O właśnie! Niech oddadzą Hagia Sofię, to przecież chrześcijańska Świątynia. Łapska nieczystych, utytłane we krwi, precz od świątyni Chrześcijan. Oddawać i to już.

   Polubienie

 21. heniu said

  Niemcy: Projekt ustawy, która zezwala policji wkraczać do domów w celu sprawdzenia ich przydatności dla „uchodźców”
  http://tworczosc.org/niemcy-projekt-ustawy-ktora-zezwala-policji-wkraczac-do-domow-w-celu-sprawdzenia-ich-przydatnosci-dla-uchodzcow/

  Polubienie

  • heniu said

   Opisuję niedawny przypadek ze strzelnicy w północno-wchodniej części Polski.
   Na strzelnicy pojawił się Syryjczyk , miejscowy wytwórca kebabu, aby wynająć broń i postrzelać. Osoba ta przebywa legalnie na terenie Polski. Człowiek ten przyprowadził ze sobą grupę ok 10 kolegów Syryjczyków , którzy dziwnie jakoś, ale nie mieli żadnych dokumentów.
   Ze względu na brak dokumentów prowadzący strzelanie odmówił im możliwości strzelania ( nie mogli się nawet wpisać do książki strzelań).
   Po kilku dniach ten sam twórca kebabu przyprowadził następną grupkę Syryjczyków chcących sobie postrzelać. Tym razem zawiadomiono ABW.
   Może jestem przewrażliwiony, ale w obecnej sytuacji, wystarczyła by niewielka prowokacja i przeciwnicy posiadania broni mieliby argument, że źródłem broni może być legalnie posiadana broń ” nie zabezpieczona odpowiednio na strzelnicy”.
   No i jak widać, nie wszyscy uchodźcy poszli do NIemiec, spora grupa jest juz u nas… i jak widac jest chętna podnosić swoje umiejętności strzeleckie… Opisuję niedawny przypadek ze strzelnicy w północno-wchodniej części Polski.
   Na strzelnicy pojawił się Syryjczyk , miejscowy wytwórca kebabu, aby wynająć broń i postrzelać. Osoba ta przebywa legalnie na terenie Polski. Człowiek ten przyprowadził ze sobą grupę ok 10 kolegów Syryjczyków , którzy dziwnie jakoś, ale nie mieli żadnych dokumentów.
   Ze względu na brak dokumentów prowadzący strzelanie odmówił im możliwości strzelania ( nie mogli się nawet wpisać do książki strzelań).
   Po kilku dniach ten sam twórca kebabu przyprowadził następną grupkę Syryjczyków chcących sobie postrzelać. Tym razem zawiadomiono ABW.
   Może jestem przewrażliwiony, ale w obecnej sytuacji, wystarczyła by niewielka prowokacja i przeciwnicy posiadania broni mieliby argument, że źródłem broni może być legalnie posiadana broń ” nie zabezpieczona odpowiednio na strzelnicy”.
   No i jak widać, nie wszyscy uchodźcy poszli do NIemiec, spora grupa jest juz u nas… i jak widac jest chętna podnosić swoje umiejętności strzeleckie…

   Opisuję niedawny przypadek ze strzelnicy w północno-wchodniej części Polski.
   Na strzelnicy pojawił się Syryjczyk , miejscowy wytwórca kebabu, aby wynająć broń i postrzelać. Osoba ta przebywa legalnie na terenie Polski. Człowiek ten przyprowadził ze sobą grupę ok 10 kolegów Syryjczyków , którzy dziwnie jakoś, ale nie mieli żadnych dokumentów.
   Ze względu na brak dokumentów prowadzący strzelanie odmówił im możliwości strzelania ( nie mogli się nawet wpisać do książki strzelań).
   Po kilku dniach ten sam twórca kebabu przyprowadził następną grupkę Syryjczyków chcących sobie postrzelać. Tym razem zawiadomiono ABW.
   Może jestem przewrażliwiony, ale w obecnej sytuacji, wystarczyła by niewielka prowokacja i przeciwnicy posiadania broni mieliby argument, że źródłem broni może być legalnie posiadana broń ” nie zabezpieczona odpowiednio na strzelnicy”.
   No i jak widać, nie wszyscy uchodźcy poszli do NIemiec, spora grupa jest juz u nas… i jak widac jest chętna podnosić swoje umiejętności strzeleckie…

   http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?f=75&t=137868

   Polubienie

 22. Konarski said

  Kryzys imigracyjny : niemiecki polityk wygadał się o co tu chodzi
  Wolfgang Schäuble – Jeśli kryzys się nasili, wtedy nasilają się możliwości przeprowadzenia zmian.

  Polubienie

  • Anna said

   O tak, z chaosu powstają zmiany ale są one nieprzewidywalne i czy takich zmian pragniemy??? Lepiej usiąść i pomyśleć a nie iść na żywioł i zatracenie, bo zły los czyha na bezmózgowców.

   Polubienie

 23. Konarski said

  ŻYDZI CHCĄ ZWROTU ZAMKU NA WAWELU !!!
  Światowy Kongres Żydów z siedzibą w N. Jorku – USA domaga śię zwrotu Zamku Królewskiego Wawelu w Krakowie, twierdząc że zamek był budowany w całości za żydowskie pieniądze.

  Żądania te popiera rząd Izraelski. Temat ten będzie jednym z głównych tematów wspólnych obrad Knesetu i Knesejmu w Polsce w dniu 27.01.2014 w Krakowie.

  Drugim tematem będzie realizacja haraczu w wysokości ok 60 mld USD za mienie przejęte przez Niemcy w czasie trwania II wojny światowej.

  Co do tych 60 mld USD żydzi wspaniałomyślnie zaproponowali nam że mogą tę kwotę rozłożyć na 6 rat tygodniowych, pod warunkiem, że cała kwota którą spłacimy w ciągu następnego roku zostanie uznana jako pożyczka czyli w sumie mamy do spłaty 120 mld USD.

  fronda.pl/forum
  fot. tapeciarnia.pl
  https://wzzw.wordpress.com/2014/01/21/zydzi-chca-zwrotu-zamku-na-wawelu-%E2%98%9A%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99/

  Polubienie

  • Anna said

   dobrze, że siedzę na krześle, ich bezczelność przekracza wszelkie granice

   Polubienie

  • Anna said

   na takie dictum jest tylko jedno acerbum – niech spierdalają do piekła!

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    A to nie jest plotka?.Celem napuszczenia na wybranych..

    Polubienie

    • Anna said

     „na … wybranych” – niby przez kogo, papiery niech na to przedstawią

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      No mowia,ze przez Bozie..No dobrze by bylo udowodnic przez kogo..nie ma boga ..ni ma wybranstwa..jest problem..stworzyli sobie te pisma o bogu i wybranstwie i zowia je swietymi..jest problem..2000 lat i 5000 lat tez..ha..!

      Polubienie

      • Anna said

       Mówią to co chcą, papier podobno jest cierpliwy ale ja nie jestem papier. Niech przedstawią DOWODY, że są „wybrani”.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Dowodem jest Bog..i ludziska wierza..chinczycy tez moga powiedziec ,ze sa wybrani przez Boga..Polacy tez ..itd..

        Polubienie

       • Anna said

        Przecież to by było oczywiste z punktu widzenia Boga – pokochałem wszystkie rasy i narody na tej Ziemi, bądźcie takimi jakimi was stworzyłem, jest was mnóstwo dzięki Mnie. Żyjcie sobie tam gdzie was umieściłem.
        Jakim prawem, na duś, na siłę ludzie ingerują w rozrodczość na Ziemi, tworząc multi-kulti, aborcję i eutanazję? Za głupi są, żeby znać się na tym kto i z kim ma żyć.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Tak wlasnie sie stalo..Nie dosc,ze kombinuja to teraz o rasach zabraniaja mowic.Dlaczego sie tak boja,ze nawet ukuli slowo ” rasizm” i samo wspomnienie , ze sa rozne rasy budzi strach i wielki krzyk: ” to rasizm”..Czego sie boja?.

        Polubienie

    • Anna said

     Czy Ty Marysiu wierzysz, że ten diabelski pomiot, który nie ma własnej Ojczyzny i włóczy się między Narodami i wiecznie jątrzy jest „wybrany”? przez kogo, przez Najwyższego?
     Boicie się żydów, ich się nie bójcie, bójcie się Boga i Jego karzącej ręki.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Wierze,ze nie ma zadnych wybranych narodow Anno.Wloczykije upisali w ksiagach teorie wybranstwa przez boga..no fajnie..bo nie mozna udowodnic,ze bog jest lub ,ze go nie ma i na tym jada..do przodu..wodza i przewodza i za bogow sie maja..

      Polubienie

      • Anna said

       Zgadzam się z Tobą. Choć wiem, że Bóg jest to też nie mam dowodu i nie wiem czy kogoś sobie wybrał ale jest skryty, aż mnie wnerwia bo nie wiem o co Mu naprawdę chodzi.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Ksieza co wykladaja wszystkie religie wiedza, bo ciagle mowia ,o co Bogu chodzi..A jeden Natanek to nawet dzwoni do Boga ..telefonu komorkowego w tym celu uzywa..he he.Moze ich popytaj..ha ha.

        Polubienie

       • krab said

        Zadam takie pytanie: a czy widziałaś prąd lub wiatr ?? Nie, ale wiesz że istnieją bo widzisz skutki ich działania. Skutkiem działania Boga jest uporządkowany i bardzo względem siebie spójny wszechświat, tylko nie każdy chce to dostrzec. Nas i naszą sytuację bardzo trafnie określił Einstein „Znajdujemy się w sytuacji małego dziecka, które wchodzi do ogromnej biblioteki wypełnionej książkami w wielu językach. Dziecko wie, że ktoś musiał te książki napisać. Nie wie jak. Nie zna języków, w których napisano te książki. Dziecko podejrzewa, że książki ustawiono zgodnie z pewnym tajemniczym porządkiem, ale go nie rozumie. Myślę, że w tej sytuacji znajduje się nawet najbardziej inteligentny człowiek wobec Boga. Widzimy wszechświat urządzony i podlegający pewnym prawom, ale prawa te rozumiemy tylko mgliście. Nasze ograniczone umysły zdają sobie sprawę z istnienia tajemniczej siły, która porusza konstelacjami. […] Owo głębokie przekonanie, że istnieje najwyższy umysł objawiający się poprzez niepoznawalny do końca wszechświat, stanowi podstawę mojej koncepcji Boga”. „

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Odpwiedz tak zamierzalam na pytanie Krabie.”Ale prawa te rozumiemy mgliscie..”.Coraz wiecej tych praw rozumiemy,ale w dalszym ciagu uparcie jak w minionych cywilizacjach twierdzimy ,niektorzy,ze Bog poukladal.Traktowany jak najwyzszy umysl.Nie pasuje mi taka koncepcja Boga zwodnicza.Najwyzszy umysl..ba.Umysly porzadkuja to, co istnieje i porzeadkowaly w roznych cywilizacjach,ktorych ludzkosc jest spadkobiercami.Ale smieszna ta koncepcja najwyzszego umyslu.Prosty przyklad.No z czego ten najwyzszy umysl sporzadzil,zrobil,zbudowal , to co uporzadkowal?.Z czego zrobil slonce,gwiazdy,planety, wiatr..Z czego zrobil czlowieka ,malpe,rybe,konia?.No z czego?.Glebe,motyle, kwiaty,drzewa.No z czego i skad wzial material do tworzenia,aby to stworzyl uporzeadkowal..Ot takie wykretasy filozofa i naukowca..z najwyzsza istota.Tak stworzono boga jako stworce wszystkiego…A czy ludzkosc znajdzie odppowiedz skad sie wszystko wzielo?.Watpie..pra pra przyczyna czy jest..czy ja ktos odkryje…hmm..

        Polubienie

       • krab said

        Ja nie jestem filozofem, ale odpowiem tak jak to pojmuję. Pytasz o materiał budulcowy…. zasoby z tzw. tablicy Mendelejewa (również te, których jeszcze nie znamy). Skąd pierwiastki ? z uporządkowania chaosu, Sztuką jednak było połączenie tych pierwiastków tak, aby powstało coś co ma sens. Chyba nie wierzysz w aż taką przypadkowość trafnych konglomeracji, zwłaszcza na poziomie energetycznym? To mniej więcej takie podobieństwo jak np. znalazłaś na ulicy pierścionek i chcesz go oddać właścicielowi, więc idziesz na dworzec, wsiadasz w pierwszy pociąg jaki przyjeżdża, jedziesz np. do chin, wysiadasz i pierwszym napotkanym człowiekiem jest właściciel pierścionka. Nieprawdopodobne? ano nie! Owszem ludzkość odkrywa coraz więcej, ale w związku z tymi odkryciami ma coraz więcej pytań, na które próbuje odpowiedzieć w kategorii stworzonych przez siebie pojęć, ale i tu często się coś nie zgadza. Im więcej wiedzy, tym więcej wątpliwości. Właśnie różnorodność kodów w łańcuchach dna i ich odtwarzalność świadczy o nieprzypadkowośći tylko stałości konstrukcji. A to, że nam się wydaje, że nasza wiedza to podstawa istnienia wszechświata, wynika z naszej próżności i chęci zapanowania nad czymś o czym mamy tylko jakiś fragment wiedzy.

        Polubienie

       • Anna said

        Krab, nie zmyślaj, już dość mamy różnych teorii o Bogu, czy bogach. Porównanie niewidzialnego prądu, który przecież nie ma umysłu do Boga, który według nas jest mózgiem-umysłem świata a nawet wszechświata jest co najmniej nie na miejscu i niczego nie udowadnia. Nawet niewidoczny prąd można poczuć wkładając palce do gniazdka sieciowego – oczywiście nie rób tego!!! A Boga ni widu ni słychu. Wiatr też się czuje, czasem mocno i wie się czy jest zimny czy gorący. A Boga, ni widu ni słychu.

        Polubienie

       • krab said

        Anno, chyba się nie do końca zrozumiałyśmy. Miałam na uwadze to, że są na świecie zjawiska, których nie widzimy okiem ale widzimy efekty ich działania. Takim codziennym jest prąd. Porównanie prądu do Boga nie było moim zamiarem. Jak chcesz sprawdzić czy istnieje Bóg , musisz te palce do gniazdka włożyć skuteczniej. 🙂

        Polubienie

       • Anna said

        Śmierci mi życzysz? marny dowcip. Bóg jest ponoć bogiem żywych a nie umarłych.

        Polubienie

       • krab said

        Nikomu nie życzę tego czego sama nie chciałabym zaznać, zwłaszcza śmierci. Przepraszam jeśli tak to zrozumiałaś.

        Polubienie

       • Anna said

        Krab, jeśli efektem działalności Boga jest to co się obecnie dzieje na świecie to faktycznie świadczy na Jego niekorzyść i że nie jest dobrem dla ludzi.

        Polubienie

       • Anna said

        Nie musisz przepraszać ale lepiej zrozum, że wszyscy kiedyś umrzemy czy sobie tego życzymy czy nie ale może nie w ten sposób, żeby wkładać palce do gniazdka „skutecznie”.

        Polubienie

       • krab said

        Nie Anno, to co się dzieje nie jest efektem działalności Boga ale człowieka, który jest wyposażony w wolną wolę i rozum . A sam sobie wyhodował potężną chciwość i zawiść. Gdyby ludzie przestrzegali tylko jednego danego im przykazania, świat byłby inny. Mówię o przykazaniu miłości bliźniego.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        To wiemy Krabie.Takze na temat materialow budowlanych i starozytni tez wiedzieli.Kwestia nie rozstrzygnieta to to skad te pra pra materialy sie wziely.Niemoznosc wytlumaczenia skad sie to wzielo doprowadzilo do stworzenia boga.Istoty, ktora budulec stworzyla i uporzadkowala.Ale pisma uznawane za swiete mowia,ze Bog stworzyl czlowieka na obraz i podobienstwo swoje.Zatem.Jestesmy Bogami..A moze inaczej.Moze ludzie Boga stworzyli na swoj obraz i podobienstwo.W kazdym razie sledztwo w toku..Kto Bogiem , kto Czlowiekiem..

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Drogie Panie.Okazuje sie,ze mozna sympatycznie wymienic poglady bez awantur.Fajnie..

        Polubienie

 24. Anna said

  Petru, jakiś pasterz gada, że wystosował pismo do prezydenta. Wystosował, cóż za bezczelny typ. Naszego Prezydenta to on może co najwyżej Prosić na kolanach o audiencję.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/petru-zwrocil-sie-do-prezydenta-dudy-z-prosba-o-spotkanie-ws-tk/7l01q2

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Od pogaduszek jest sala sejmowa.

   Polubienie

   • krab said

    Niektórzy bardzo chcą, żeby to jednak była ulica. Niesiołowskiego spuścili z łańcucha i już grozi podpaleniem siedziby pis.
    „Kaczyński pełni dziś w Polsce mniej więcej taką funkcję, jak Jaruzelski w Polsce Ludowej” – pisze Niesiołowski na swoim blogu w serwisie naTemat.pl. „Jest faktycznie człowiekiem, który decyduje o wielu obszarach. A te, których nie kontroluje, zapowiedział, że chciałby kontrolować. W tej chwili porwał się na Trybunał Konstytucyjny, ale chyba go przegra dzięki Unii. Polsku z Unii nie wyprowadzi, bo to byłby koniec jego rządów” – pisze Niesiołowski.
    Dalej prominentny polityka Platformy Obywatelskiej pisze o tym co będzie się działo w sobotę.
    „W związku z tym demonstracja będzie taka, jak pod domem Jaruzelskiego, bo tam jest władza. Demonstracje będą też przed tym nowym Komitetem Centralnym na Nowogrodzkiej [siedziba PiS – red.]. Być może to się skończy spaleniem tej siedziby, tak jak palono komitety PZPR, tak być może zapłonie komitet PiS-u. To zależy oczywiście od tego, co PiS będzie robiło” – stwierdza Niesiołowski.”

    naTemat.pl/KRESY.PL

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Wszystkie te bojowki do tego daza.Po obydwu stronach.Na niesiola jest sposob i na pozostalych….olac.Niech sam lata i manifestuje.Przeciez to robili za solidarnosci.Bili sie sami ze soba rekoma naiwnych.Ci co podpuszczaja, niech wyjda na ulice.Lud zobaczy, co to jest ..za hucpa.

     Polubienie

 25. Elsa said

  Znowu innym się opłaca, a nam nie
  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Australijczycy-chca-wydobywac-wegiel-w-Polsce-3451982.html

  Polubienie

 26. Anna said

  W polskim Słupsku też nie będzie choinki, rządzący homoseksualista stwierdził, że szkoda mu drzew
  http://www.pch24.pl/jeszcze-ekologizm-czy-juz-antychrystianizm–w-slupsku-nie-bedzie-tradycyjnej-choinki,39855,i.html

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Beda sie bic teraz o choinki.Pedron prowokator.Choinke sobie mozna postawic w domu i olac tego pedronia.Bedzie chcial postawic tecze,to mu odpowiedziec w podobny sposob.Ekologicznie.Nie stawiac plastikowych tecz,bo plastik nie jest ekologiczny.Kazda bron moze byc obosieczna.

   Polubienie

  • krab said

   Ozdobią światełkami rosnące na placu świerki…….. a na środku placu zamiast choinki będzie stał pan prezydent z wiąchą jemioły nad głową, a pod jemiołą trzeba dać pyska, niezależnie od płci. Ale spryciula, nieźle wymyślił. 🙂

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    He he.Pod jemiola wszystkim mozna grzeszyc.

    Polubienie

   • Anna said

    światełka też nie są ekologiczne bo zużywają prąd a na wielu choinkach dużo światełek to więcej niż na jednej okazałej, chodzi wszak o choinkę tradycyjną, Bożo-Narodzeniową a nie światełka, zresztą to i tak pogaństwo z Niemiec, ta choinka na święta bo tam gdzie Jezus się narodził nie ma choinek

    Polubienie

    • Anna said

     Miłość, szacunek, podziw dla Jezusa ma się w sercu a tradycja to tylko wyzwanie dla niewiernych, którzy szukają pretekstu by nas zakatrupić.
     Ale oczywiście nie pochwalam decyzji Biedronia bo to cuchnie tchórzostwem.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Tak Anno.Tam skad Jezus pochodzi sa palmy, a nie choinki.Z tymi niewiernymi i wiernymi to jest tak,ze wierza w tego samego Boga i przezywaja sie wzajemnie od niewiernych.Bija sie na ideologie i bomby z powodu tego samego Boga.Bez sensu..Jak by nie patrzec wniosek jest tylko jeden.Wojny religijne o Boga trwaja.Kazda ze stron dowodzi teologia i bombami , ktory Bog jest ” najmojszy” i wszyscy glosza tego Boga pochwale , lamiac przy tym wszystkie jego przykazania.Bez sensu..Bidron jest glupi i tyle..

      Polubienie

  • KnUR1 said

   W Bangkoku już stoją, takie 5 metrowe. Może i sztuczne ale fajnie się robi kolorowo i świątecznie. Może i bardziej jak w Europie. Później porobie fotki. A w sumie to po nie potrzebuje, nagrałem kilka ujeć 3 lata temu:

   (oby chuj strzelił te kurwy w Święta)

   Polubienie

 27. Konarski said

  Tomasz Lis skarży się w niemieckiej telewizji ARD (cały program)

  Polubienie

 28. nnn said

  nawet jeśli, to chociaż ich jest sporo liczebnie i chcieli by „PRZEJĄĆ ŚWIAT”, to wiedzą że w tych czasach ich „LICZBA, NIE MA NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA”. Ale wpuszczając „DO DOMU, morderców, nieświadomie lub wiedząc że stanowią zagrożenie”.To był by pierwszy krok. Bo w tych czasach panują inne prawa. BO NIE WPUSZCZA SIĘ WROGA DO SWOJEJ BAZY!!!!!” A WY KU***A POPROSTU DAJECIE IM PIEPSZONE ZAPROSZENIE!

  ALE…widzicie sami, nie bez powodu jest ich tak dużo. BO IM ICH JEST WIĘCEJ, TYM WIĘKSZE JEST ZAMIESZANIE. Tu gdzież „wirusy niepostrzerzenie UMYKAJĄ! waszej uwadze, gdzie niszczą cel po celu” Jeżeli to są ludzie wiary ISLAMU, terrorysta czy nie terrorysta, to JEST WIARY ISLAMU „ALLAHA”. I JEŻELI KAŻDA OSOBA TEJ WIARY JEST ZAMIESZANA, W TO CO ROBIĄ? DALCZEGO MIELI BY NIE BYĆ…”PRZECIEŻ TO ICH ZIOMKI” ALE JEDNAK ICH SIĘ WYPIERAJĄ. Ale jak przyjdzie już co o czego, mam na myśli „poudajemy, nie znamy was, wciąż będziemy pomagać” i okaże się że, ci którzy się ich wypierali ZNAJDĄ SIĘ W RAZ Z NIMI W JEDNYM GRONIE ? Innymi słowy „POPATRZCIE NA TO PRZEZ TAKI O TO PRYZMAT…” ISLAM – JEDNA OSOBA A W TEJ ŻE JEDNEJ OSOBIE NIE MA ODDZIELNEGO „ORGANIZMU” TAK JAK – TEN TO NIE TERRORYSTA, TEN TEŻ NIE ALE TAMTEN JUŻ TAK. NIE CHODZI O TO ŻE CAŁY ORGANIZM TO „TERRORYSTA” TYLKO, DZIWIE SIĘ TYM KOMÓRKOM KTÓRE SĄ! W TYM ORGANIŹMIE, KTÓRE JEDNAK, SWOJE KOMÓRKI TRAKTUJĄ JAK WIRUS! ALE JEDNAK ORGANIZM GO NIE ZWALCZA……………WIĘC JAK TO MA WYGLĄDAĆ…. „PRZYMYKAĆ OKO, CZY NIE PRZYMYKAĆ”? „JESTEŚMY Z WAMI, A ICH BĘDZIEMY OKŁAMYWAĆ”?

  Polubienie

 29. Elsa said

  Tyle zamieszania wokół tego TK, ale czystka tam była potrzebna chociaż z tego powodu
  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02671-Szczyt-hipokryzji-PO-ws-wykonywania-orzeczen-TK.htm

  Polubienie

 30. Ignacy said

  Ostatnio widziałem w „polskiej” ISIS-TV pieprzonego komucha który we wszystkich „polskich” ISIS-TV robi za eksperta, pośród bełkotu i łgarstwa wypowiadanego we wszystkich ISIS-TVstacjach nie omieszkał obrażać Chrześcijan i ich Boga, choć temat nie miał nic wspólnego z wiarą, a z trybunałem. Pośród łgarstwa nawiązał on do Boga, że skoro jest taki wszechmocny, to niech stworzy kamień którego nie będzie mógł podnieść, a skoro nie może go podnieść to znaczy że nie jest wszechmocny.
  Więc posłuchaj ty STARY PIEPRZONY KOMUNISTYCZNO-LEWACKI PIERDZIELU Bóg we swej wszechmocy stworzył kamień którego nie może podnieść. Bóg we swej wszechmocy stworzył drugiego siebie i we dwóch dźwignęli. Mamuś z tatusiem nie nauczył was pieprzone małpiszony kultury! Wydaje sie wam prymitywy że obrażanie innych czy kręcenie porno-teatrzyków w miejscach publicznych za publiczne pieniądze to wyżyny intelektu? Wydaje się wam corpo-EUnuchy że jak siedzicie na drzewie to możecie srać na ludzi?

  Polubienie

 31. Al said

  Z innej beczki.
  Bardzo ciekawy tekst znalazłem w sieci a propo’s braci Kaczyńskich, dzielę się z wami ku chwale ojczyzny.

  PRAWDZIWA TWARZ PC-AWS-PIS, CZYLI BRACI KACZYŃSKICH

  PC-POROZUMIENIE CENTRUM

  AWS-AKCJA WYBORCZA SOLIDARNOŚĆ

  PIS-PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  Pierwsi hasło do rozkradania kraju dali Kaczyńscy ze swoim Porozumieniem Centrum (PC). To oni uwłaszczyli się(ukradli) na gazecie Expres Wieczorny wraz z budynkami redakcji i drukarnią. To oni założyli uwłaszczające się spółki TELEGRAF, Srebrna i inne. To oni zaczęli mieszać w FOZZ i kręcić lody z Bagsikiem i Gąsiorowskim. Przypomnę że w 2007 roku PIS sprzedało za ponad 30 milionów budynki w Warszawie na których uwłaszczyło się (ukradło) PC. W tym samym czasie PISowski minister skarbu umorzył długi PC, bo twierdził ze nie można znaleźć spadkobierców i następców. Gdy już napełniło się szwajcarskie konta nastał czas krzyków że inni rozkradają kraj.
  U nich obłuda i paranoja zaszły już tak daleko że jej nie dostrzegają.
  Facet z PZPR, Piotrowicz nagradzany przez sądownicze władze PRL za działalność prokuratorską, z kilkoma wystąpieniami przeciw opozycji skończonymi wyrokami skazującymi , stroi się teraz w piórka opozycjonisty. Brak słów.
  Śmiać mi się chce jak ogłupiałe PIS wytyka innym przynależność partyjną członków rodzin. Paranoja doszła do tego że naPISali książkę „Resortowe dzieci” w której opluwają z tego powodu nieprzychylnych PISowi dziennikarzy. Paradoks polega na tym że napisał, to publicysta Niezależnej i Gazety Polskiej, były PZPRowiec- Targalski i dyspozycyjna z Niezależnej Dorota Kania, której matka była w PZPR. A entuzjastyczną recenzję napisał IPNowiec Cenckiewicz. Dziadzio Cenckiewicz jako major SB więził i gnoił patriotów walczących z PRLem.
  A TO BYŁO ZA KACZYŃSKICH
  W 1990 roku, parę miesięcy po tym jak powstała PC, powstaje spółka Telegraf. W radzie nadzorczej tej spółki zasiadają Jarosław i Lech Kaczyńscy, Maciej Zalewski, Andrzej Urbański, Krzysztof Czabański. W ciągu dziesięciu miesięcy działalności `Telegrafu’, kapitał założycielski wzrósł 150 razy i zatrzymał się na poziomie 2 milionów dolarów. Spółka miała ambitne cele, lotniska, telewizje, stacje benzynowe, wydawnictwa. Kasę `Telegrafu’, zasilało wiele podmiotów, głownie państwowe: Państwowy Bank Przemysłowo – Handlowy ofiarował 11miliardów starych złotych, państwowy Budimex wykupił udziały za 9 miliardów złotych. 15 miliardów kredytu wziął „Telegraf” z państwowego Kredyt Banku , z Banku Rozwoju Energetyki 18 miliardów złotych. Baksik i Gąsiorowski twierdzą, że Art-B, przekazała spółce 57 miliardów złotych. (starych). Spółkę Telegraf podejrzewano o udział w aferze FOZZ, jakieś niejasne kontakty z dziwnym biznesmenem Pineiro i parę innych dziwnych kontaktów. Co się stało ze spółką `Telegraf’? Spółka padła w niejasnych okolicznościach. Co jest najbardziej ciekawe w całej sprawie? Najbardziej ciekawe są losy założycieli i powiązanych z `Telegrafem’:
  1) Maciej Zalewski, zostaje w 2002 roku, skazany za wymuszanie łapówkę od prezesów ART. B. ART. B miała wyłożyć największą kase na Telegraf
  2) Adam Glapiński, działacz PC, powiązany z `Telegrafem’, bliski znajomy Dochnala, dziś szef Polkomtela, miał co najmniej dziwny stosunek do głównego bohatera afery FOZZ, skazanego już Żemka. W czasie gdy Glapiński był ministrem w rządzie Olszewskiego, Żemek był przez niego wysuwany jako kandydat na wiceszefa NBP!
  3) Niezwykle dziwne jest to, że aferę FOZZ zamknęli, po wielu latach dwaj ludzie. Był to sędzia Kryże, który wręcz brawurowo prowadził sprawę i prokurator, UWAGA, Kaczmarek. Obaj panowie mimo beznadziejnej, PZPRowskiej przeszłości, zwłaszcza Kryże, dostają od Jarosława Kaczyńskiego ministerialne stołki.
  4) Andrzej Urbański, członek KLD Donalda Tuska, wylatuje z kancelarii prezydenta, po artykule ukazującym jego powiązania z baronem SLD Nawratem. Wraca po cichu do kancelarii Jarosława Kaczyńskiego, a potem zostaje prezesem TVP i członkiem kolegium IPN.
  5) Czabański jak wszyscy wiemy członek PZPR, zostaje prezesem Polskiego Radia.
  Z wyjątkiem skompromitowanego Zalewskiego, który siedział, wszyscy ludzie z Telegrafu, są dziś tuzami w biznesie i mediach.

  II Fundacja prasowa Solidarność.
  Założona przez Kaczyńskich, uwłaszczona na majątku RSW Prasa Ksiązka Ruch, przejęła, 13 maja 1991 praktycznie bez przetargu „Express Wieczorny”. Parę lat później `Express wieczorny’ sprzedała, za 26 miliardów złotych, plus 9,1 miliarda, co stanowiło zwrot pożyczki zaciągniętej przez Jarosława Kaczyńskiego w 1991 roku, na potrzeby kampanii wyborczej PC, partii Kaczyńskiego. Fundacja Kaczyńskiego, kupiła następna gazetę i dwie drukarnie, ponieważ podobnie jak w przypadku Telegrafu dostała od Banku Przemysłowo-Handlowego 1,2 miliarda złotych (starych). Z tym bankiem Fundację łączą osobliwe kontakty, budynki które fundacja otrzymała od skarbu państwa na wieczyste użytkowanie, swoją siedzibę miał właśnie Bank BPH, który za dzierżawę zapłacił 39,4 miliarda. Patronat BPH, nie był bezinteresowny. Nie kto inny, jak minister Siwek, członek PC, w kancelarii Wałęsy, za czasów gdy Kaczyńscy byli tam szefami, naciskał na ówczesnego prezesa NBP Wójtowicza, aby BPH został sprywatyzowany w pierwszej kolejności. Fundacja Prasowa Solidarność spłodziła wiele dziwnych spółek, znana spółkę `Srebrna, ale tez mniej znane, chociaż bardzo osobliwe przedsięwzięcie.

  III Towarzystwo Cargo Modlin
  Ten twór z Warszawską Fundacją Rozwoju Regionalnego, Fundacją Kultury w Wojsku Art-Woj oraz Fundacją Pilotów i Spadochroniarzy Gloria Victis Aeronautis, miał zbudować port lotniczy, na przejętym bezpłatnie od wojska terenie lotniska. Kaczyńskiemu i tym razem biznes się posypał, pokłócił się z Wałęsą i stracił wpływy, wypadł z gry.

  IV Spółka Srebrna’
  To coś działa do dziś i zawiadują tym ludzie PiS, którzy wynajmują budynki partii PiS, te same, które zostały przekazane Fundacji Prasowej Solidarność i te same, które Fundacja wynajmowała BPH. W spółce zasiadali działacze PiS, tacy jak towarzysz, członek PZPR Jasiński i pan Lipiński jako prezes, ten od taśm Renaty Beger. Ciekawostką towarzyską jest fakt, że w radzie nadzorczej była też posłanka Szczypińska. Srebrna wygenerowała kolejne szemrane podmioty jednym z nich jest założona przez Kaczyńskiego i Dorna Fundacja Nowe Państwo, to coś z kolei wygenerowało `Srebrną media’.
  Tak sobie chłopaki z PC żyły, uwłaszczały, kombinowały, część z nich siedziała, a co robią dziś?
  1) Maciej Zalewski – członek PC, pracownik kancelarii Lecha Wałęsy, skazany na 3 lata, za wymuszanie łapówek i szantażowanie prezesów Art. B, 2 lata odsiedział.
  2) Adam Glapiński, członek PC, minister w rządzie Krzysztofa Bieleckiego, minister w rządzie Olszewskiego, bliski znajomy Marka Dochnala, zasłynął na początku lat 90 kilkoma patologicznymi decyzjami:
  a) wprowadzenie koncesji na import paliw, które zapoczątkowały serie afer paliwowych i wyrwały z budżetu państwa wiele miliardów złotych.
  b) tak zwane `ustawy Glapińskiego’, pozwoliły oddać za bezcen spółkom developerskim działki budowlane co w ułamku sekundy doprowadziło do powstania kolejnych lewych fortun.

  Dziś pan Glapiński z nadania patii Jarosława Kaczyńskiego jest szefem Polkomtela, jednej z największych spółek telekomunikacyjnych.

  3) Andrzej Urbański, członek PC i były członek partii liberałów (KLD), były szef kancelarii Lecha Kaczyńskiego, z której wylatuje po artykule ujawniającym jego wspólne interesy z baronem SLD Nawratem. Spółka panów: Nawrata i Urbańskiego jest na tapecie prokuratury. Po kilku tygodniach Urbański po cichu zostaje zatrudniony w kancelarii premiera Jarosława Kaczyńskiego, a następnie już w świetle kamer zostaje szefem TVP i członkiem kolegium IPN. Sprawa wspólnych interesów z Nawratem do dziś nie została wyjaśniona.
  4) Jan Parys – członek rządu Olszewskiego, startował z list PC w wyborach 1993 roku, minister w rządzie Olszewskiego, obecnie oskarżony o defraudacje pieniędzy z fundacji Polsko – Niemieckie Pojednanie.
  5) Andrzej Kern – członek PC, marszałek sejmu zasłynął jako ojciec Moniki, panny której młodzieńcza miłość stała się pierwszym w Polsce politycznym love story. Kernowi zarzucano nadużywanie władzy, której używał do wychowywania i poszukiwania córki. Zasłynął również jako główny bohater książki Anastazji P, która zarzucała mu gwałt. Kern po serii skandali wycofał się z polityki na stałe.
  6) Adam Lipiński – członek PC, to ten pan, który spędzał wieczory w pokoju posłanki Beger i wspólnie z posłanką ustał warunki umieszczenia Beger w strukturach władzy, umorzenia toczących się procesów posłanki Renaty i miejsca na listach PiS dla szwagra. Jarosław Kaczyński wytłumaczył te procedury korupcji politycznej jako normalne w PiS negocjacje polityczne. Co ciekawe poseł Lipiński był szefem komisji etyki poselskiej, która ukarała posłankę Beger i uniewinniła posła Lipińskiego.
  7) Krzysztof Putra – członek PC, jeden z najbardziej zatwardziałych ścigaczy’ układu, podejrzewany o poświadczenie nieprawdy, w głośnej sprawie oczyszczalni ścieków, sprawa do dziś wisi w powietrzu.
  Leszek Piotrowski – członek PC, zasłynął jako obrońca gangstera, który był podejrzewany o zabójstwo Pershinga. Obecnie adwokat męża Barbary Blidy.
  9) Krzysztof Tchórzewski – członek PC, zawód dyrektor i państwowy urzędnik, nieprzerwanie od początku lat 1990 utrzymywany przez podatnika. Wojewoda Siedlecki, członek zarządu PKP, prezes państwowej spółki Inter-Poligrafia, dyrektor spółki `Srebrna’, tej samej co finansowała PC. Sekretarz w kancelarii Buzka.
  10) Czesław Sobierajski – członek i poseł PC forsujący ustawę w sprawie górniczych odpraw w kwocie 39 tys.. To pan poseł został beneficjentem tej ustawy, mimo że od 9 lat przebywał na bezpłatnym urlopie. Komisja etyki poselskiej ukarała pana posła za ten wyczyn, wówczas pan poseł rzucił parę srebrników dla Kosowa.
  11) Sławomir Siwek – członek PC, kolejny sekretarz Stanu w kancelarii Wałęsy, szef łże mediów `Expressu Wieczornego’, obecnie z nadania Jarosława Kaczyńskiego członek zarządu TVP.
  12) Teresa Liszcz, jedna z tych szczęśliwców z PC, którzy dostali posadkę u Wałęsy, była w kancelarii Lecha sekretarzem stanu, potem Lech Kaczyński wciągnął ją do NIK, w AWS miała posadkę kolejnego doradcy, w końcu PiS wybrał ją jako bezpartyjnego członka Trybunału Stanu.
  13) Marek Dziubek – członek PC, niegdysiejszy przewodniczący klubu PC, dziś dyrektor ARiMR, który zastąpił człowieka Leppera.
  14) Czabański, członek PZPR, dziś prezes Polskiego Radia.
  Podsumowanie
  PIS i Jaruś był praktycznie we wszystkich aferach po 90 roku. Wypompowywał pieniądze z państwowych banków, brał pieniądze od Art-B i z FOZZ-u, uwłaszczał się na majątku państwowym, wypompowywał pieniądze ze spółek oraz tworzył wiele ustaw korupcyjnych jak ustawa Glapińskiego jedna była podstawą afery paliwowej druga spółką z SLD oni brali spółdzielnie a oni grunty w Warszawie w trybie bezprzetargowym. Okresy gdy byli u władzy to okresy ustaw przekrętów, i umorzeń poprzednich spraw które mieli z Temidą. Fakty są takie: Jarosław Kaczyński i jego współpracownicy utworzyli fundację i kilka spółek, które uwłaszczyły się na majątku państwowym i gminnym. Wykorzystali do tego wpływy, które posiadali na początku lat 90. oraz luki w prawie, które sami pomogli tworzyć. Zgromadzony przed laty majątek posiadają do dziś i nawet jeśli PiS się rozpadnie, jego liderzy będą mieli zapewnione utrzymanie dzięki spółkom pasożytującym na majątku publicznym. Są to nieruchomości w najlepszych miejscach Warszawy należące do spółek których właścicielem jest wąska grupa ludzi należąca do PC a Jarosław posiada większą połowę tego majątku wycenianego na grubo ponad 100milionów.To wszystko jest w internecie i wystarczy sprawdzić.
  Flogiston dnia 27 mar 2010

  Polubienie

 32. AQQ said

  Brawo!
  Rząd Wielkiej Brytanii, w obawie przed napływem fali imigrantów, wydał oświadczenie, że na obywateli, którzy zdecydują się wynająć mieszkanie uchodźcom, zostanie nałożona wysoka grzywna lub mogą nawet trafić do więzienia na 5 lat.

  David Cameron powiedział, że nielegalni imigranci próbujący przedostać się do jego kraju będą zawracani, żeby „było wiadomo, iż Wielka Brytania nie jest dla nich bezpieczną przystanią”.

  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/23794/tak-wyglada-walka-z-imigrantami-w-calais

  Polubienie

 33. Anna said

  No to mamy prezydenta „Rzeczypospolitej przyjaciół” – to jakieś nowe państwo?
  Duda zapalił chanukową świecę wraz z żoną i ministrami. Zasłona spadła.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/507770,prezydent-andrzej-duda-zapalil-chanukowa-swiece-w-palacu-prezydenckim.html

  Polubienie

 34. krab said

  No chyba ich zupełnie porąbało !!! Co jeszcze wymyślą ?? łudziłam się, że rozsądek weźmie górę, a tu masz babo placek.
  Pamięć powinna być pamięcią a nie oszołomstwem.
  Od 10 grudnia w kolejnych miesięcznicach na Krakowskim Przedmieściu będzie brała udział wojskowa asysta honorowa – poinformowało Ministerstwo Obrony Narodowej w komunikacie zamieszczonym na stronie. Rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz dodaje, że pierwsza asysta będzie obecna podczas uroczystości organizowanych w godzinach wieczornych. Decyzję w tej sprawie wydał szef resortu Antoni Macierewicz.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Zeby tylko nie zaczela ta asysta strzelac do przeciwnikow tych wieczorkow.Cyrk na calego.Szkoda tych staruszkow wykorzystywanych do swinstw,za ktore odpowiedzialnosc ponosza rzadzacy.Maja te sejmowe komisje,wiec niech sie zajma wyjasnieniem tego,co nawarzyli, a nie urzadzaniem spektakli na ulicach.W koncu za robote biora ciezka kase.jesli nie sa w stanie wyjasnic, bo sie nie nadaja niech sie podaja do dymisji,a nie jaja z ludzi robia.

   Polubienie

   • krab said

    Jaja z ludzi i z sytuacji. Masz rację, wyjaśnić (jeżeli się da), bo wyjaśnić trzeba, ponieważ jest za dużo niejasności w tej sprawie. Jedna i druga strona preparuje „dowody” i ogłupia ludzi. Ani stawianie pomników, ani wmurowywanie tablic po kościołach nie rozwiąże problemu. Chyba że chodzi o sztuczne podgrzewanie atmosfery. Większość narodu jest zmęczona nachalnością kultu tamtej tragedii. Boję się, że jeszcze trochę a zaczną się dziać cuda z udziałem pana Lecha Kaczyńskiego i będzie dążenie do beatyfikacji lub chociaż uznanie za błogosławionego.

    Polubienie

 35. julius said

  StartCzytaj „ZADRUGĘ”Numer 8-9 (czerwiec-lipiec 1938)Afera Puderiana

  Afera Puderiana

  O kościół św. Jacka wybuchła mała wojna. Nic dziwnego w tym nie ma. Tłuste probostwo, a za nim sakra biskupia to rzecz nie do pogardzenia. Z tego, co nam wiadomo, w wojnie wzięły udział przede wszystkim organy „Myśli katolicko-narodowej”. Agencja P.A.N., „Merkuriusz”, „Goniec Warszawski”, „ABC” itd. P.A.N., a za nim „Merkuriusz” zaalarmowały opinię, że kościół św. Jacka objął 30-letni ks. Puder, podczas gdy należało powierzyć go jednemu z zasłużonych księży staruszków. Co więcej, że ten ks. Puder jakoś podejrzanie awansuje i ma wkrótce otrzymać sakrę biskupią. Co gorsza, że przy tym wo kościele św. Jacka, sędziwym zabytku Warszawy, ma być utworzona parafia nawróconych Żydów, którzy, chrzest przyjąwszy, Żydami pozostaną.

  Sprawa wyczerpałaby się niewątpliwie na niezadowoleniu księży staruszków, że taki młody, a już się pcha na synekury, gdyby nie jeden pikantny szczególik. Nie ten, że ks. Puder jest Żydem z pochodzenia, ale ten, że przyjąwszy chrzest, nie chce być Polakiem, wychodząc ze słusznego założenia, iż chrzest, a choćby i sakra kapłańska naskórka żydowskiego nie naruszają. Stanowisko ks. Pudra daje gwarancję, że przyszłe owieczki parafii św. Jacka z Żydów uczynione Żydami będą duszą i ciałem. Wszystko wskazuje na to, że powstanie w Polsce „katolicko-żydowski naród państwa polskiego”, lub na odwrót. Czemu nie?

  No i co teraz będzie? Czy ks. Puder będzie biskupem, czy nie? Czy Żydzi ochrzczeni dostaną parafię przy św. Jacku, czy nie? Właśnie, aby to się nie stało, delegacja młodzieży, reklamującej się jako „narodowa”, udała się przed majestat najwyższej władzy prowincji watykańskiej w Polsce i wygarnęła przed nią w sposób grzeczny, ale wygarnęła kawę na ławę, że, mianowicie, tak być nie może, aby Żyd rektorował w „polskim” kościele i jeszcze parafie żydowskie zakładał. Władza odwzajemniła się równą stanowczością: „Kto tu rządzi? – usłyszeli młodzieniaszkowie niespodziewanie – „ja, czy panowie?”. Na tym skończyła się audiencja.

  Zamiast kazania do niewdzięcznych młodzieniaszków KAPina po dość długim czasie ogłosiła oświadczenie ks. Pudra, z którego wynika, jakoby nowy rektor św. Jacka nigdy nie uważał się za Żyda, choć przyznaje się do żydowskiego pochodzenia. Na to odpowiedział w „Samoobronie” jeden z jego braci wedle zawodu, że ks. Puder nigdy nie uważał się za Polaka. I komu tu wierzyć, rodacy mili? Niejaki Michalski, mąż w kwiecie wieku, nie dał wiary KAPinie, czy też sądził, że Żyd ochrzczony czy nieochrzczony, pomazany czy nie pomazany, to zawsze Żyd, dość że „narodowym” uniesiony gniewem, iż Żydowina jakiś w „polskich” rozpiera się kościołach i żydowskie kazania narodowi prawi, dopadł ks. Pudra między ołtarzem a amboną i bojowe okrzyki wydając puścił w ruch spracowane pięści. Ale niedługo nimi wywijał.

  Możemy sobie wyobrazić konsternację w obozie „narodowym”. Jako patentowani katolicy, ba „dynamiczni katolicy” znać powinni dwie prawdy katolickie o zasadniczym znaczeniu. Pierwsza prawda jest ta: w pojęciu prawowiernie katolickim budynek kościelny nie jest, ani polskim, ani niemieckim, ani francuskim, ale jest on – gdziekolwiek leży – własnością watykańskiego państwa, względnie jego ekspozytury w danym kraju. Druga prawda dotyczy polityki kościoła wobec Żydów. Nie jest ona ani polska, ani francuska, ani niemiecka, ale katolicka. Zmierza do wciągnięcia w obręb kościoła wszystkich, bez względu na pochodzenie. Nie uznaje ras, krwi, ściśle mówiąc nie uznaje narodu. Ideał, który sobie wytknęła jest zawarty w słowach św. Pawła „Nie jest Żyd ani Greczyn, ale wszyscy wy jedno jesteście w Chrystusie”. Dany naród ma tylko tyle znaczenia dla kościoła, ile mu oddaje usług. Gdy okaże się, że nawróceni Żydzi przedstawiają lepsze gwarancje katolickości niż Polacy, kościół nie zawaha się ani na chwilę, komu dać pierwszeństwo na polskiej ziemi.

  Gdy tedy tak się rzeczy mają, żądanie młodzieży katolicko-„narodowej” jest niedopuszczalne i niekatolickie.

  Rzadko to się zdarza, lecz musimy w tym wypadku miłością prawdy kierowani, nie tylko stanąć po stronie kościoła, lecz również swój gorący aplauz jemu wyrazić. Miło jest czasem przeciwnikowi rację przyznać, gdy jest ona tak niezbita i wołowymi literami ad oculos przemawia.

  Bo skoro onych młodzieńców kościół w tkliwą pieczę objął od chwili opuszczenia łona matki, poprzez chrzest, wpajanie zbawiennych zasad zasad objawionych, hodowanie w regułach niefatygującej gimnastyki moralnej, zbawienie i szczęśliwość wieczystą zapewniając – to objawem gorszącej niewdzięczności i smutnej deprawacji było ich wystąpienie. Świat jest w chaosie, błądzi po straszliwych bezdrożach, a widok ów serca napełnia boleścią.

  Jakże skrwawić się muszą , gdy widzą, iż zaraza owa, wkraść się potrafi do dusz, tak kryształowo czystych, w każdym atomie katolickich, co „polskich”. Polonia semper fidelis – a tu nagle dziki wybryk, świadczący o zgubnych wpływach miazmatów neopogańskich. Czyż młodzieńcy owi nie zdają sobie sprawy, iż wymierzają cios w swą ojczyznę duchową – kościół katolicki? I to wtenczas, gdy bliski jest dokonania wielkiego dzieła, uratowania tylu dusz żydowskich, milionów może, uchronienia ich od potępienia wiecznego poprzez nawrócenie na łono prawdziwej wiary.

  Czy młodzież owa, trującym wiatrem z zachodu zawiana, nie zdaje sobie sprawy z tego, iż dziś przed Polską, stoją olbrzymie możliwości ochrzczenia całych gromad Żydów, pozyskania dla wiary! Tak jak to chlubnie czynili ich przodkowie przez wieki, chrzcząc miliony Żydów, do herbów własnych i rodzin przyjmując, przez co złotymi zgłoskami w dziejach się zapisali. Zaprawdę błądzić straszliwie zaczyna część naszego społeczeństwa!

  Albo albo, panowie. Albo jesteście katolikami i wówczas należy Maul halten, choćby wszystkie kościoły w Warszawie wyższa racja stanu katolickiego mocarstwa oddała Żydom. Albo, jeżeli wam, jako „narodowcom”, ta racja stanu nie odpowiada, to należy powiedzieć sobie: Polska i kościół to dwie racje stanu, nie tylko różne, ale zgoła sprzeczne. Niech nam KAPina wybaczy to kazanko, którego wygłoszenie raczej by do niej należało. Ale wtajemniczeni państwa watykańskiego w Polsce pewnych nie poruszają i nie poruszą tak długo, dopóki Polacy nie zostaną wyprani z resztek narodowego instynktu. Czy nie prawda?

  Michalskiego zabrała policja. I dopiero teraz zrobił się huczek. „Niesłychany wypadek”, „świętokradztwo”, „zbrodniarz znieważył katolickiego kapłana” – wołają małe dzienniczki. KAPina zaś płacze nad „zdziczeniem obyczajów” (a taki katolicki kraj).

  Do trąbek „narodowych” dołączyły swe głosy socjalistyczne organiki. Żydzi z „Dziennika ludowego” zatelefonowali w te pędy do ks. Pudra: Jak „zdróweczko”, może mały wywiadzik? Sensacji co niemiara.

  Zanim sąd rozpatrzy sprawę, poszukano winowajców. Mniej więcej według ustalonego w takich wypadkach i dobrze nam znanego schematu. Mianowicie, organy „narodowe” orzekły, że Michalski to komunista i Fołksfront. „Fołksfrontowcy” zasię składają winę na… ks. Trzeciaka, który w tym kościele rektorem był i odczyty antyżydowskie miewał , oraz na hitleryzm, który w Polsce czyni zastraszające postępy i nie może wydawać innych owoców, jak tylko a la Michalski. I katolicko-„narodowi” żądają przy tej okazji przyciśnięcia komuny i fołksfrontu, „fołksfrontowcy” zaś wołają o urwanie głowy hydrze nacjonalistycznej i położenie kresu zarazie hitlerowskiej.

  Panowie nie kłóćcie się. Kościół ma rację. Michalski to ofiara wiatrów, wiejących nie tylko z zachodu i ze wschodu, ale i z północy i południa. Można powiedzieć tajfun w pogodnej, katolickiej głowie.

  (z) (właściwie: Stanisław Grzanka)

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Pudruja od dawna jak moga i dziela ludzi.Sami bija sie o wladze miedzy soba i mieszaja ludziskom w glowach.Jednego boga sobie stworzyli i kilka religii , co wypaczkowala roznym planktonem opartym na motywach religijnych.Szkoda czasu na ich wewnetrzne religijne wojenki.Niech sie bija sami miedzy soba.Nikt nikogo do religii nie zmusza.

   Polubienie

   • krab said

    Nacjonaliści mają dużo racji . Podoba mi się ich nawiązywanie do słowiańskich źródeł kultury. Nacjonalizm jest postawą naturalną, nie oznacza on jednak szowinizmu, który Zadruga potępiała.„Ani Zachód, ani Wschód, ani żadne siły nadprzyrodzone nie wyprowadzą narodu polskiego z biedy i poniżenia, nędzy moralnej i cywilizacyjnej, w jakiej uparcie tkwimy od trzech stuleci. Musimy to zrobić My sami!”
    Jan Stachniuk

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Nacjonalizm nie jest zly w samej definicji.Podobnie zreszta jak inne definicje.Internacjonalizm tez nie jest zly w samej definicji.Problem zaczyna sie wowczas,gdy te dobre pojecia wynikajace z samej definicji uzywa sie w niecnych celach i dla osiagniecia czegos,co sprzeciwia sie istocie definicji.A sprzeniewierzac nie zlo i przy jego pomocy wieksze czynic zlo, jak pokazuje historia, pewna czesc ludzi potrafila z tragicznym dla ludzkosci skutkiem.Nacjonalizm niemiecki doprowadzil do drugiej wojny i milionow niewinnych ofiar, bo ktos nie zlo w samej definicji wykorzystal dla zlych celow.Internacjonalizm.Tez piekna idea.Idea ,ktora kosztowala miliony ludzkich istnien ,ktore padly ofiara tejze idei realizowanej przez rewolucje w Rosji, a ktorej kontunuacja zbierala krwawe zniwo w czasie drugiej wojny i po jej zakonczeniu.Polacy mieli sami okazje sprawdzic na wlasnej skorze,kiedy po zakonczeniu drugiej wojny gineli w bratobojczej walce z jednej strony postawieni przez ,tych ktorzy milowali nacjonalizm i chcieli przywrocic porzadek biednej Polski przedwojennej ,a z drugiej postawieni przez,tych ktorzy chcieli urzadzic na nowo Polske w mysli idei internacjonalizmu.Trup sie scielil gesto takze w tej wojnie domowej.Takie nie zle definicje do tego doprowadzily,ale zle wykorzystane.No i okazuje sie,ze te demony znowu powrocily i jest szansa,ze znowuz beda zbierac krwawe zniwo.Zbieraja i widac to,jak sie dobrze przyjrzec.Nie ma nic zlego w slowianskim nacjonalizmie.Poglad ten nie u wszystkich zyskuje taka opinie.Slowianski nacjonalizm jest zly,ale inny nacjonalizm w postaci wybranstwa jest dobry.W tym miejscu zaczynaja sie schody.Prowadzace wprost do pytania.A dlaczego jeden nacjonalizm jest zly,a drugi dobry?.No i wokol tych pytan tocza sie boje i wojny.

     Polubienie

     • krab said

      Każdą zdrową u podstaw ideę można przepoczwarzyć i zrobić z niej monstrualnego potwora, w myśl zasady … cel uświęca środki. W obecnej sytuacji tylko państwa narodowościowe dają szansę przetrwania światu takiemu jaki znamy. Myślisz, że jak zapanuje rząd światowy to nie będzie ofiar?? wtedy zacznie się prawdziwa eugenika. Przecież oni tego nie ukrywają. Niewolnik, który nie będzie opłacalny będzie musiał pójść do utylizacji i tyle. To nie żadne teorie spiskowe, tylko nadchodząca rzeczywistość.

      Polubienie

      • miziaforum said

       NIE BDZIE ŻADNEGO NWO – 100 RAZY PISAŁEM A PRZYNAJMNIEJ NIE W EUROPIE – PATRZ NIEMCY ROSJA – ONI BUDUJĄ SILNE PAŃSTWA NARODOWE .. W USA JUŻ SI DRĄ ŻE NIEMCY UDAWALI TYLKO CHE UDZIAŁU W PROJEKCIE NWO – A NA SERIO W MIEDZY CZASIE ZREALIZOWALI PLAN WŁASNY – CZYLI SSILNE JAK NIGDY DO TĄD PAŃSTWO NIEMIECKIE Z WIANUSZKIEM W KOŁO SIEBIE PAŃSTEWEK MARIONETEK

       TO SAMO ROSJA A W AZJI CHINY

       NADCHODZI ERA MOCARSTW NARODOWYCH

       MÓGŁ BYM NAPISAC WIELE NA TEN TEMAT ….. FAKTÓW KTÓRYCH NIKT NIE CHCE ZEBRA W CAŁOŚ – N.P – W NIEMCZECH JEST PRAWO KTÓRE ZABRANIA I SKUTECZNIE BLOKUJE POSIADANIE OBCYM PAKIETÓW WIKSZOSCIOWYCH W FIRMACH PRYWATNYCH

       TAK SAMO Z AWANSAMI NIGDY ŻADEN AUSLANDER NIE BEDZIE NA STANOWISKU KTÓRE MÓGŁ BY WYKORZYSTA DO ZASZKODZENIA FIRMIE LUB PRZEJECIU JEJ 🙂

       NIEMCY NARODOWY MONOLIT GOSPODARCZY !!!

       Polubienie

       • miziaforum said

        DLA PICU POKAZUJĄ W TV JAKICHŚ FIGÓRANTÓW KTÓRZY CH…. MOGĄ I MOŻNA ICH Z DNIA NA DZIEŃ ZMIENI

        ALE DLA ŚWIATA TEATRZYK GRAJA MULTI KULTI – TO NIC INNEGO JAK SPROWADZANIE PAROBKÓW DO CIŻKIEJ ROBOTY

        WŁAŚNIE TERAZ NIEMCY W TV RADIU PRASIE ROZPOCZELI NA NIEBYWAŁA SKAL NABÓR DO WOJSKA – POLICJI – A KANDYDACI – TAK W 4 OCZY PRZY REKTUTACJI – BIALI MILE WIDZIANI I POŻĄDANI ……. KOLOROWI MAJĄ POD GÓRK – CHYBA ŻE DEKLARUJE N.P W ARMI CH BYCIA SZEREGOWCEM AŻ DO KOŃCA SŁUŻBY -:-) !!!!

        CZYLI PACHOŁKIEM NA POSYŁKI !!!

        TAKIE SĄ DZIŚ NIEMCY !!!!!!!!!!!! KASTA BIAŁYCH !!!!!!! BIAŁYCH KTÓRZY SĄ NAWET OBCY ALE SI ASYMILUJĄ SZYBKO I BEZ BÓLU

        N.P POLACY – SĄ IDEALNI !!! DLA TEGO DROGA DO AWANSU OTWARTA SZEROKO !!!

        POLAKOWI WYSTARCZY ZAPŁACI UCZCIWIE I NAUCZY JZEYKA !! I Z MŁYNARCZYKA – MAJA MULLERA !!

        BEZ ZADNEJ GERMANIZACJI GWAŁTÓW I PROBLEMÓW – BIALI KATOLICY SĄ POTRZEBNI

        NAWET PARTIA ZNANA Z SKAKANIA DO NIEDAWNA PO POLAKACH – NPD !!

        MA CICHY UKŁAD I GWARANCJE NIE DELEGALIZACJI – W ZAMIAN ZA ODPIERDOLENIE SI OD POLAKÓW TAKI UKŁAD RZĄD – NPD

        ZNAJDŹCIE MI DZIŚ CHOŚ 1 POWAŻNY INCYDENT MEDIALNIE OPISANY CHOBY POLACY WON Z NIEMIEC ………….

        NIEMA …………

        SKAD TO WIEM ….. OD DZIAŁACZY NPD …. NIE TYLKO POLAKÓW TO DOTYCZY ALE RÓWNIEŻ CZECHÓW SŁOWAKÓW ROSJAN !!

        Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Panstwa narodowosciowe daja szanse przetrwania swiatu takiemu jaki znamy.Swiat bez panstw tez istnial.Tak jak istnialy rozne organizacje panstwowe,ktore albo sie wzmacnialy albo upadaly,tworzac przy tym nowa strukture.Istnialy panstwa-miasta, ktore byly strukturami panstwowymi.Rozszerzaly swoja wladze,wykorzystujac rozne srodki i tworzyly wieksze panstwa, ktore tez na skutek roznych zdarzen sie rozpadaly po to,aby znowuz sie laczyc w wieksze organizmy o takiej strukturze,ktora nazywamy panstwem.Nie zanosi sie na to,aby panstwa upadly jako struktura organizacji zycia spoleczenstwa ,ktore mozna definiowac jako narod lub zlepek przedstawicieli roznych narodow i grup etnicznych (spoleczenstwo amerykanskie i tworzone w Europie mieszanki narodowosciowe zwane multi-kulti). To co sie obserwuje obecnie to konstrukcja panstwa unia europejska,ktora podporzadkowala sobie struktury panstw narodowosciowych,tworzac jeden organizm, w ktorym wszystkie spoleczenstwa narodowosciowe ( czy narodowe?) podporzadkowane sa jednemu prawu unijnemu.Tak wiec ta struktura unijna jest juz nowym porzadkiem swiatowym,gdyz pozbawila ona suwerenne panstwa narodowe ich politycznej,gospodarczej suwerennosci ,wlaczajac je w strukture wiekszego organizmu ,ktory grupuje rozne panstwa o zroznicowanej strukturze narodowej.W przypadku panstw starej unii pod wzgledem struktury narodowej panstwa do niej wlaczone tworzy narod,bedacy zlepkiem roznych narodowosci na skutek polityki migracyjnej ( wzorem stany zjednoczone).Czego jeszcze nie ma w panstwach bylego bloku wschodniego.Ale ten proces juz sie zaczyna poprzez narzucenie przez unie tym krajom imigracji pod pretekstem wojen ,od ktorej zada sie tzw. integracji, ktora doprowadzi do zroznicowania etnicznego narodow wschodu Europy.W dalszym ciagu te narody pozostana narodami,ale wymieszanymi etnicznie.Czy te panstwa sa narodowe czy narodowosciowe?.Budowanie silnych panstw narodowych nie zmienia faktu ,ze panstwo unia przetrwa i bedzie zbudowane jako zlepek panstw narodowych podporzadkowanych strukturom takiej organizacji panstwa ,jakim jest juz unia europejska.ZSRR tez byl unia,czyli federacja roznych panstw narodowych takze.Czesc europejska zamieszkiwaly ludy europejskie ,a azjatycka azjatyckie.Pakiety wiekszosciowe w gospodarce liberalnej to kontrola i strzezenie wlasnego kapitalu narodowego, co nie przeszkadza innym kapitalom na inwestowanie w gospodarki narodowe i wyprowadzanie z niej zarobionych miliardow.Scieraja sie w budowie panstwa unii w ramach nowego swiatowego porzadku dwie koncepcje organizmow panstwowch, ktore sie coraz bardziej podporzadkowuje tejze unii.Lewica chce polaczyc w jeden europejski organizm panstwa zroznicowane pod wzgledem narodowosciowym ( multi-kulti),prawica zas deklaruje ( co innego mowi,co innego robi) zachowanie czystosci narodowej panstw tzw.narodowych ,odwolujac sie do hasel nacjonalistycznych.NWO dziala.

       Polubienie

 36. krab said

  Zgadzam się z p. Kolonko….. deportować !!!

  Tuż przed I Wojną Światową, siły amerykańskie na Filipinach padały ofiarą ataków ze strony muzułmańskich ekstremistów. Generał Jack „Black Jack” Pershing wpadł na iście szatański pomysł zwalczania terroryzmu – na jego rozkaz 50 złapanych terrorystów przyprowadzono na plac celem rozstrzelania. Jednak cóż znaczy śmierć dla mudżahedina? Jako święty męczennik trafi do raju, a tam wiadomo – balangi i dziewice. Należało więc ukarać przeciwnika czymś gorszym niż śmierć… Na oczach skazańców zarżnięto dwie świnie (według muzułmanów zwierzęta te są nieczyste i należy unikać jakiegokolwiek kontaktu z nimi, gdyż grozi to wiecznym potępieniem), a następnie w ich krwi umoczono naboje, które potem trafiły do karabinów. Ciała 49 rozstrzelanych w ten sposób terrorystów wrzucono do dołów i przykryto świńskimi bebechami. Na wszelki wypadek wszystko obficie polano świńską krwią. 50. skazańca puszczono wolno, by opowiedział kumplom, co widział. Przez następne 42 lata na świecie nie zanotowano żadnego przypadku aktu terrorystycznego.

  Polubienie

  • Anna said

   Rządy w Europie i w stanach nie są aż tak głupie, żeby nie wiedzieć jak ten zalew imigrantów rozwiązać. Oni robią to celowo (akurat tych nam ściągnęli), żeby wprowadzić w wielu krajach jednocześnie kryzys i wzajemne mordowanie się bo to umożliwi im wprowadzenie rządu światowego a co to oznacza to już się domyślamy.
   Im gorzej dla nas tym lepiej dla nich, dla ich planu.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    To,ze do populizmu wykorzystuja imigrantow to widac.Wszyscy.Ci ktorzy ich wysylaja na emigracje tez ich wykorzystuja dla swoich celow.Ci biedni w wiekszosci nie zdaja sobie z tego sprawy.Ale co maja robic?.Uciekaja przed wojnami i smiercia.Rozne bojowki wykorzystuja ich do brudnych celow ,udajac niewiniatka przy tym.Zakonczyc wojny i nie bedzie uciekinierow,obozow dla uchodzcow,cierpien niewinnych ludzi.Jakos nie ma politycznej woli do rozwiazania problemow droga dyplomatyczna.No coz.Dyplomacja przy pomocy bomb..obrzydliwosc.

    Polubienie

    • krab said

     Nie do populizmu tylko do wywołania potężnego kryzysu w wielu państwach jednocześnie, bo wtedy będzie można wprowadzić nwo, a ludziska zaakceptują każde rozwiązanie, które będzie im zaproponowane jako zbawcze, nawet światowy zamordyzm. Wciskanie na siłę imigrantów to przecież nic innego jak eksport fermentu do wszystkich krajów europejskich. Ataki tzw. terrorystyczne mają siać strach i sieją, gwałty i rozróby tak samo, i o to reżyserom nowego porządku światowego chodzi. Najpierw sztucznie stwarza się problem, aby później podać zbawcze rozwiązanie zgodne z wcześniejszym założeniem. Tak działają zarówno w mniejszych krajowych skalach jak i w tej globalnej.

     Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Nalezaloby wszystkich deportowac z tej hameryki.Autochtonow zostalo nie za duzo do pozostania.

   Polubienie

 37. AQQ said

  – Sława! Bracia Żołnierze Polacy, ja chce wam proponować współprace. Prawyj Sektor otwiera oddziały w Polsce. Możecie pracować dla nas 200 dolarów miesiac w Polsce 1000 / jeśli wy pojedziecie walczyć z ruskiemi do Donbasu. Dajmy broń dla każdy ochotnik. SBU ma listę agentów Putlera w Polsce, jesli chcecie sie nimi zajac kontakt telefon +38 (097) 4168468. Walcz z nasz wspólny ruski wróg! Artem Stepanow [pisownia oryginalna] – maila o takiej treści otrzymało w Polsce kilka organizacji paramilitarnych – ustalił Super Express.

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/3590-skandal-prawy-sektor-rekrutuje-w-polsce-oferuje-1000-dolarow-miesiecznie

  Polubienie

 38. AQQ said

  Ja pitole…sabotaż…
  http://kresy24.pl/75906/plona-najwieksze-zaklady-kosmiczne-w-rosji-wideo/

  Polubienie

 39. krab said

  W sejmie po raz kolejny powiało „wysoką kulturą”, tym razem w wydaniu Petru

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: