Miziaforum's Blog

Krzywonos 6000 zł emerytury miesiecznie

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 5, 2015


za co tramwajarka ma 6 000 zł ?

w październikowych wyborach zdobyła 24 333 głosy i dostała się do Sejmu. A skoro tak, to musiała złożyć oświadczenie majątkowe. Krzywonos zadeklarowała, że posiada 50 tys. zł, jest współwłaścicielką domu z działką warte około 500 tys. zł, samochód Suzuki z 2015. Zaskakuje jednak gigantyczna wprost emerytura posłanki PO. Krzywonos zadeklarowała, że w 2014 roku otrzymała około 74 771 zł emerytury, co daje miesięcznie około 6 230 zł. To kwota brutto. Pytana o wysokośc emerytury Krzywonos nie chce nic wyjaśniać :Nie będę się nikomu tłumaczyć. Różne rzeczy się o mnie mówiło i mówi, a ja mam to wszystko w nosie. To moja prywatna sprawa ucina posłanka PO.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/gigantyczna-emerytura-henryki-krzywonos-zobacz-ile-dostaje-legenda-solidarnosci_741744.html

A JA PRZYPOMNE TO TEN WŁAŚNIE BABOCHŁOP WĄSATY NA POLECENIE KOLESI Z P.O

PRAŁ MÓZGI DZIECIOM W PRZEDZIALE WIEKOWYM 2 – 5 LAT W POLSKICH PRZEDSZKOLACH

POWIEDZONKIEM HASEŁKIEM – BIEDA JEST GENETYCZNIE WPISANA W WAS MUSICIE SI Z TYM POGODZIC ….

WKLEJAM W CAŁOŚCI CO JA PISAŁEM ABYŚCIE WIEDZIELI JAKIM SPOSOBEM MOŻNA BEDĄC TOTALNYM IMBECYLEM ZDOBYC WYSOKIE ŚWIADCZENIE EMERYTALNE  6000 ZŁ  

 

TAK STRASZNE TO BYŁY CZASY …

ALE DLA KOGOŚ KTO BYŁ ABSOLUTNYM ZEREM INTELEKTUALNYM ..

PROSZĘ ZAPYTAĆ KOGOKOLWIEK Z TAK ZWANYCH „PRYWACIARZY” BADYLARZY Z PRL – o porównanie dzisiejszej wolnosci gospodarczej z uciskiem komuny 🙂

ALE WRACAMY DO MERITUM OTÓŻ DZIŚ PRZEZ OKOŁO 10 MINUT NIEJAKA KRZYWONOS P……. BO INACZEJ TEGO NAZWAĆ NIE MOŻNA O STRASZNYM GŁODZIE W PRL-U ZA POMOCĄ TUBY TVN

ŻE K…… KŁAMIE TO JEST FAKT , A JA COŚ PRZYPOMNĘ CZYM TA BABA ZAJMUJE SIĘ DZIŚ Z POLECENIA TUSKA ZA PIENIADZE NASZE 

OTÓRZ JEŹDZI PO PRZEDSZKOLACH I PIERZE MÓZGI DZIECIOM DLACZEGO MUSZĄ SIĘ POGODZIĆ Z BIEDĄ I NIEDOSTATKIEM W „WOLNEJ” III R.P 

NIE POMYŁKA MUSZĄ BO BO SĄ GENETYCZNIE UWARUNKOWANE !!

DOPUST BOŻY NIC TEGO NIE ZMIENI PROSTA ZALEŻNOŚĆ 

PAN I CHAM !!

OTO DZIEŁO DRUKIEM ROZPOWSZECHNIANE ZA TWOJE POLAKU PIENIĄDZE !!!!

ZŁOTA MYŚL – KRZYWONOS
“bieda jest genetyczna, bierze się od dziada pradziada”.

TAKIMI SŁOWAMI ZACZYNA WYKŁAD SKIEROWANY DO DZIECI !!

Chcemy wytłumaczyć dzieciom, jak trzeba rozumieć innego człowieka, nie nabijać się z kolegi, który nie ma butów – mówi współautorka wydanej właśnie książki “Bieda. Przewodnik dla dzieci”. Napisała ją razem z Henryką Krzywonos, legendarną tramwajarką, działaczką “Solidarności”.
– Piszę o swoim dzieciństwie. Co to znaczy być biednym, kiedy trzeba się chwalić, wymyślać bajki, żeby pokazać, że ja mam, ale w rzeczywistości nie mam – wyjaśnia Krzywonos.

Książka “Bieda. Przewodnik dla dzieci” powstała z okazji obchodów roku walki z biedą. Ma pomóc dorosłym wytłumaczyć dzieciom, że biedy nie należy się wstydzić Polacy żyją w biedzie mimo pracy

Zagrożonych ubóstwem jest w sumie 17 proc. Polaków – wynika z raportu GUS… czytaj więcej »
ani bać.
“Anka mówi, żebym się nie przejmowała”

– Przewodnik po biedzie zawiera z jednej strony fabularyzowaną historię Anki, jej przyjaciół, jej rodzeństwa – historię rodziny, która żyje w trudnych warunkach, ale widzianą oczami dziecka – mówi współautorka książki Hanna Gill-Piątek z “Krytyki Politycznej”.
Zdaniem Krzywonos, “bieda jest genetyczna, bierze się od dziada pradziada”. – W Polsce nie ma średniej klasy i nie będzie. Jest albo biedny, albo bogaty – mówi działaczka “Solidarności”, która w sierpniu 1980 roku zatrzymała tramwaj w centrum Gdańska, co było jednym z impulsów do rozpoczęcia strajku stoczniowców.

Sama jako dziecko żyła w bardzo trudnych warunkach. – Moja matka przyjechała do Gdańska za ojcem. Mieszkała u swojej teściowej w komórce. Z ojcem, dwójką dzieci i psem żyła na powierzchni o wielkości 1,5 na 3 m. Pierwsze ich łóżko to był siennik, natomiast my spaliśmy na podłodze – wspomina.
W książce-przewodniku obalane są stereotypy wobec biedy. – Np. takie, że ludzie ludzie biedni sami są sobie winni – mówi Gill- Piątek.

 

amk

http://www.tvn24.pl/12690,1685308,0,1,krzywonos-tlumaczy-dzieciom-biede,wiadomosc.html

nosz kurwa mać kim jest ta baba – KTÓRA POLSKIM DZIECIOM KOMUNIKUJE – NIE UCZ SIE NIE BĄDŹ KREATYWNY – I TAK NIC NIE ZMIENISZ BO TO GENETYCZNE UWARUNKOWANIA – SPRAWIŁY ŻE JESTEŚ BIEDNY

OCZYWIŚCIE AKCJA ROZGRYWA SIĘ POZA GŁÓWNYM NURTEM MEDIALNYM BO MOGŁA BY ROZWŚCIECZYĆ TŁUMY !!!!

….. jaśnie pani krzywonos nobilitowana do grona szlachty III R.P

===========================

SKĄD TAKI DIABOLICZNY POMYSŁ URABIANIA DZIECI 

NIE WIECIE TO JA WAS OŚWIECĘ – ANO ODGAPILI OD NAJLEPSZYCH 

Dziecko ma niezwykle podatny na sugestię umysł, co udowodnił chociażby eksperyment dr Johnsona przeprowadzony w 1939 roku. Jego celem było odkrycie przyczyn jąkania oraz udowodnienie wpływu perswazji na tę wadę wymowy. Miał on też potwierdzić, iż poprzez sugestię można wywołać jąkanie u zdrowych ludzi. Stworzono dwie grupy dzieci, przy czym pisząca pracę dyplomową Pani Tudor, wmawiała raz na kilka tygodni przez 45 minut jednej grupie dzieci że mówią świetnie, a drugiej grupie że bardzo źle i zaczną się jąkać. Wszystkie dzieci z drugiej grupy oczywiście zaczęły się jąkać, miały lęki, obniżoną samoocenę i zostały pośmiewiskiem w szkole; trauma z tym związana, miałą miażdżący wpływ na całe życie. W 2007 roku 6 dzieci, które stały się królikami doświadczalnymi, otrzymało odszkodowanie w wysokości 925 tysięcy dolarów. Niektórzy przez całe życie borykali się z jąkaniem, inni mieli trudności w szkole oraz stali się zamknięci w sobie.

TU ŻRÓDŁO KTO I JAK SKUTECZNIE STOSOWAŁ I NADAL STOSUJE TA METODĘ 

https://miziaforum.wordpress.com/2013/02/16/czy-papiez-kardynal-biskupksiadz-to-swiete-osoby-jak-to-dziala-ze-dziala/

Komentarze 42 to “Krzywonos 6000 zł emerytury miesiecznie”

 1. miziaforum said

  I NIKT JEJ TEGO NIE ODBIERZE NAWET PIS A NAWET PRZEDEWSZYSTKIM PIS

  NA RAZIE NA GRUDZIEŃ OGRANICZAM TROSZK WPISY NA BLOGU PONIEWAŻ ROZRYWKOWE TEMATY Z POLSKI MUSZ ODŁOŻY A ZAJA SI POMOCĄ W KRAJU GDZIE SI ROBI NA SERIO ZMIANY … NIEBAWEM BEDĄ NAGLE WIDOCZNE I SZOKUJACE TRZEBA TAM POMAGA GDZIE MA TO SENS I PRZYNOSI EFEKTY

  Polubienie

  • Trak said

   Dla pewności.
   Chodzi o tę panią rzadkiej urody, która w Gdańsku otrzymała tramwaj?

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Ona otrzymala tramwaj?.Czy zatrzymala?.Mit glosi,ze zatrzymala.

    Polubienie

    • Anna said

     Był taki precedens. Jakaś tramwajarka zatrzymała tramwaj i sparaliżowała ruch w mieście. Co ją do tego zmotywowało do dziś nie wiadomo, a jak nie wiadomo o co komu chodziło to na pewno była to kasssa.

     Polubienie

    • Anna said

     To była jakaś bzdura z tramwajem tramwajarki ale faktem jest, że jak wieść się rozniosła, że w Bydgoszczy milicja pobiła ludzi okupujących urząd, w ramach protestu, to natychmiastowy strajk ogłoszono w Warszawie i stanęła cała komunikacja miejska i zakłady produkcyjne, momentalnie.
     Władza pobiła w urzędzie protestujących pokojowo. Może był to pic na wodę ale reakcja była słuszna i nikt słowa nie pisnął, że nie może dokądś dojechać.
     Pamiętam, Rulewski to nagłośnił – „kobiety do środka”, tak jest na nagraniu fono.

     Polubienie

    • Trak said

     Mimo wszystko, twierdził będę, że otrzymała i ciągle jeździ nim bez trzymanki.
     I dojeżdża …. do przedszkola ale nie wiedziałem, że aż z Gdańska do Bydgoszczy.

     Dla niedowiarków:
     „Np. jakby ktoś porwał naszą furę, to musi oddać samolot.
     Taka stara tradycja – ekstradycja.”

     Polubienie

     • Anna said

      Już wiem za co dostała taką emeryturę, za szczyt głupoty. Nic nie kontroluje a tramwaj jedzie aż się zatrzymał. Jupiii.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Moze rzeczywiscie lepiej byc glupim, niz madrym i bidnym.

       Polubienie

      • krab said

       Ciekawe ilu jeszcze takich „bohaterów” sowicie opłacamy ?????
       „Posłanka PO Henryka Krzywonos-Strycharska wg osobiście złożonego oświadczenia majątkowego dostaje 6200 zł miesięcznie. Jak ustalił „Fakt”, była działaczka opozycji tak wysoką emeryturę zawdzięcza byłemu premierowi Donaldowi Tuskowi.
       Henryka Krzywonos przeszła na emeryturę już w wieku 56 lat. Ale to nie świadczenie z ZUS jest najważniejszym składnikiem jej comiesięcznej emerytury. W lipcu 2009 roku Krzywonos dostała też drugą – specjalną emeryturę – aż 3500 zł miesięcznie. Przyznał ją premier Donald Tusk.
       Szefowie rządu mają prawo przyznawać Polakom specjalne świadczenia za szczególne osiągnięcia.
       Henryka Krzywonos-Strycharska także takie dostała świadczenie. Zapytana o tę sprawę, nie chciała mówić o szczegółach.
       – Atmosfera wokół mnie zrobiła się jak za komuny – powiedziała tylko „Faktowi”.”
       Fakt24.pl/KRESY.PL

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Za tamtej komuny dawali nagrody i medale za prace, a nie ” specjalne emerytury”.Przynajmniej tak bylo oficjalnie.Moze swoim dawali takie prezenty i tak zostalo.Nawet jesli dawali, to ludziom spoza wladzy pozwolili zyc jako tako.Co ona robi w sejmie,jesli na emeryturze?.

        Polubienie

 2. AQQ said

  Wyjątkowa szmata!.

  Polubienie

 3. Anna said

  Gdzie podziały się jej uwarunkowania genetyczne? W dzieciństwie spała na podłodze, w komórce a teraz ma emeryturę niczym Jaruzel.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   No wlasnie..klamczucha.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Powinno sie tej osobie zabronic kontakty zwlaszcza z dziecmi.

    Polubienie

    • Anna said

     Wiele powinno się zabronić ale jak wiemy propaguje się ogólne rozpasanie wbrew choćby zwykłej przyzwoitości a moralność to chyba teraz dewiacja.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Bo ludzie sa glupie i kupuja glupie ksiazki.Uczestnicza w glupich oglupiajacych wykladach.Olac…i nasluchaja sie bzdur i leja sie po pyskach na ulicach..

      Polubienie

    • krab said

     Przecież ten babuszon przez 10 lat prowadził rodzinny dom dziecka !! I wsparcie od księdza Jankowskiego też niezłe miała. Bezczelna cyniczna baba i już. PO jest jej wdzięczne za ratowanie skóry donalda kiedy go wygwizdano w 2010 roku. Reszta to już tylko tworzenie martyrologicznego mitu wokół tej pani. A prawda jest taka, że była łamistrajkiem.

     Polubienie

     • Anna said

      biedactwa te dzieci, że musiały z taką przebywać 😦
      aż ją musieli wziąć na posłankę łóżek poselskich, żeby dzieci mogły odetchnąć świeżym powietrzem

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Moze jako zastepcza tzw. matka nie byla zla.Dzieci pewnie sie nie wypowiedza, bo przecie ona ” ikona”.

       Polubienie

       • krab said

        Może się mylę, ale jeżeli ktoś bierze 12 dzieci na wychowanie to raczej nie z miłości do bliźniego tylko dla innych celów.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Trudno mi sie wypowiedziec w tej kwetii.Nauczyciele roznych szczebli pracuja z wieloma dziecmi, ktore dorastaja.Bez empatii do blizniego trudno w tym zawodzie pracowac.To,ze dzieci sa biznesem to tez prawda.Przykra,ale prawda.Spojrz, jak celabryci handluja swoimi dziecmi poprzez rozne pismidelka ,tabloidy,sprzedajac ich zdjecia i plotki o nich.To czysty byznes ukryty takze za firanka milosci do dzieci.A pieniadze z tego sa i to duze.Miliony…

        Polubienie

       • Anna said

        Jaka matka? po dwóch latach poszła na posłankę. Matka jest w Niebie, ależ jest cudna aż dech zapiera tylko ta Jej wzniosłość i dostojność jest barierą a szkoda.

        Polubienie

       • Anna said

        Krab, dwanaścioro dzieci przyjąć pod dach, przecież pracowała jako tramwajarka, urodzona w komórce, jak sama twierdzi, spała na podłodze i skąd lokum dla dwanaściorga dzieci? Dostała może dom, może jakiś ośrodek pod płaszczykiem opieki nad dziećmi. Co z dziećmi nie wiadomo ale dom zapewne jej przypadł w udziale podziału PRL.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Anno.Tzw. zastepcza matka.Poslowac zaczela pozniej.Zdecydowala sie opiekowac dziecmi,wiec panstwo przyznalo jej lokal i to wszystko zgodnie z przepisami.O tym jaka byla zastepcza matka najlepiej moglyby zaswiadczyc same powierzone jej opiece dzieci.Byc moze pewnego dnia ktos je odnajdzie i wykorzysta tez politycznie.Wyglad o niczym nie swiadczy.Mozna byc wspaniala matka niezaleznie od wdziekow i urody.Mozna tez byc pieknym potworem,a nie matka.Czytalam gdzies o Angelinie Joli pono zamieszanej w afere z handlem dziecmi afrykanskich.Rzekomo zalatwiane przez nia dzieci do adopcji kosztowaly przyszlych rodzicow 100000 obcej waluty za mozliwosc adopcji.Nie wiem czy to prawda,czy plotka.

        Polubienie

 4. Eryka said

  Wpolityce jest ciekawy wywiad p.Gwiazdow na temat tej niby legendy ‚Soliodarnosci’.Ta zalegendowana bohaterka-tramwajarka
  zostala zlapana na kradziezy pieniedzy.Mialo to pozostac tajemnica ale…..To jest kolejny wykreowaniec na potrzeby Patalogii
  Obywatelskiej.Jeden wykreowaniec juz nie zyje,ten ktorego, ktos dla jaj nazwal profesorem.

  Polubienie

 5. Dorotka said

  pani wieprzonos otrzymała emeryture od społeczeństwa polskiego za zrezygnowanie z dupy dawania swojemu ryżemu pryncypałowi

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: