Miziaforum's Blog

Jerzy HARTMAN – GROZI POLSKIM DZIECIOM – PETRU WZYWA DO KRWAWEJ ROZPRAWY Z POLAKAMI W POLSCE -mat agencyjny

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 4, 2015


CO NA TO WSZYSTKO ANDRZEJ GWIAZDA

Ryszard Petru wzywa ludzi do wyjścia na ulice. Wszystko w związku z burzą wokół TK. Jak Pan ocenia opozycję wobec rządu?

Andrzej Gwiazda: Wystarczy odwołać się do opinii samych inicjatorów KOD. Zacytuję jednego z nich: „przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest”. To są słowa Jerzego Hartmana. Widać w tym wszystkim, nawet nieskrywany, atak na Polskę, polskość. Tu chodzi o zniszczenie naszej tradycji, kultury itd. To jest jawne wypowiedzenie wrogości i wojny Polsce i Polakom. Jeśli Polacy się nie zorientują, że są atakowani z nienawiścią, to przegrają. Mamy bezpośredni, werbalny atak na Polskę. Jeśli się uchylimy, jeśli pozwolimy im demonstrować na naszych ulicach, bo kamienice może nasze nie są, ale ulice już tak, to przegramy.

Nie przesadza Pan w swojej ocenie? Może to jedynie zasadny spór o konkretną sprawę?

Już od dawna mówiłem o tym o co tu chodzi. Gdy pojawiła się realna szansa wygrania tej kampanii mówiłem o co to chodzi. Teraz jest moment, w którym zadecydujemy my. Rząd, parlament, będzie bowiem wobec tych ataków bezradny. Teraz my musimy przeprowadzić reformy. Po wyborach mamy gwarancje, że rząd nie będzie nam przeszkadzał. Jednak reformy musimy zrobić my, my musimy je przeprowadzić. To na nas bowiem ciąży obowiązek bronienia Polski. Rząd ma nam w tym nie przeszkadzać.

Czyli Pan też wzywa, by Polacy wyszli na ulice?

Oczywiście, już dawno trzeba było to zrobić. Bo w Polsce nie ma demokracji, jak widzimy. Nawet wygranie wyborów nic nie znaczy, lub znaczy bardzo niewiele. Wygranie wyborów oznacza, że rząd nie będzie nam przeszkadzał, czyli otwiera nam, Polakom drogę do zmian. Jak „Solidarność” w 1980 roku to było otwarcie drogi i stworzenie narzędzia do walki o prawa pracownicze z komuną, tak wygrana PiS w wyborach jest również tylko otwarciem drogi. Walkę musimy prowadzić my, Polacy.

Wracając do oporu, jaki budzi rząd PiS-u, sądzi Pan, że ta walka będzie łatwa?

Nie, ta walka nie będzie łatwa. Druga strona przez lata bowiem budowała sobie swoje narzędzia działania. Widać to dobrze na podstawie właśnie sprawy Trybunału Konstytucyjnego. TK powstał w marcu 1982 roku. Ledwie czołgi okopały się na skrzyżowaniach, powołano Trybunał. Jednak Sejm mógł wtedy odpowiednią większością głosów odrzucić orzeczenie TK. Można powiedzieć, że władze stanu wojennego były bardziej demokratyczne od tych, którzy opracowali Konstytucję z 1997 roku. To również ma swoje historyczne wyjaśnienia. W czasie rozmów w Magdalence otrzymywałem raporty, co tam się dzieje. Jeden z pierwszych donosił, że ekipa komunistyczna z Magdalenki była zdumiona, ponieważ myślała, że opozycja jest szlachetna i bezinteresowna, a okazało się, że opozycja jest jeszcze gorsza niż komuna.

To mogą być mało wiarygodne oceny. Komuna nie była wiarygodna.

Już w III RP okazało się, że ekipy opozycyjne z rozmów magdalenkowych są tak sprzedajne, że nie trzeba się z nimi liczyć. Gdy komuna to zrozumiała, doszło do skorygowania tych ustępstw, jakie władze PRL uważały za konieczne. Komuna bała się, że będzie musiała się zgodzić na demokrację w Polsce, ale okazało się, że nie musi…

Rozmawiał Stanisław Żaryn

I SŁOWO OD MIZIAFORUM – HARTMANI I PETROWIE CZY JAK WAS TAM ZWAC SS…. 

JA WAS PROSZE WYJDŹCIE NA POLSKIE ULICE …. RÓBCIE TO CO MÓWICIE  

WYJDŹCIE … A BEDZIE TO WASZE OSTATNIE W WASZYM J… ANYM ŻYCIU

WYJŚCIE ………… GDZIEKOLWIEK 

CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ ……… NA ULICACH 

Komentarze 102 to “Jerzy HARTMAN – GROZI POLSKIM DZIECIOM – PETRU WZYWA DO KRWAWEJ ROZPRAWY Z POLAKAMI W POLSCE -mat agencyjny”

 1. Anna said

  Rozumiem, że ten wywiad to z A. Gwiazdą? Czyli on też już jest jak beton. Także wzywa do wyjścia na ulicę. Tak trzeba było ale przedtem, za rządów PO kiedy fałszowane były wyniki wyborów.
  Stwierdzenie – wasze kamienice, nasze ulice jest sprzed wieku. W latach 50-ych i później domy budowane były z kasy państwowej więc są NASZE. Na dodatek obstaje po stronie komunistycznych zdrajców magdalenkowych. Coś z nim nie tak.

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Marzy im sie majdan polski i z obydwu stron szczuja.Jedni podpuszczaja,a drudzy zagrzewaja do walki.No i pieknie to sie rozlozylo.Po szczuje,a wielbiciele pis szykuja legiony do wzajemnej rzezi Polakow.No cus na podobienstwo Al i Ak..wypisz wymaluj..walentynowicz to samo..z tej samej paczki..obrzydlistwo tak knuc..niech sie bija w sejmie,a nie na ulicach..cudzymi rekoma.

   Polubienie

 2. miziaforum said

  NIECH WYJDĄ NA ULICE ZA CHWILE NAPISZE PORADNIK JAK DZIAŁAC ZGODNIE Z PRAWEM PRZECIW CHULIGANOM DZIAŁAJACYM PRZECIW BEZPIECZEŃSTWU ŻYCIA ZDROWIA I MIENIA POLAKÓW

  CZYLI ZATRZYMANIE OBYWATELSKIE

  UŻYCIE ŚRODKÓW PRZYMUSU BEZPOŚREDNIEGO – NIE WYMAGAJĄCYCH OD POSIADACZA ZEZWOLENIA

  GAZ PIEPRZOWY , PAŁKA TYPU TONFA, KAJDANKI , PARALIZATOR Z OGRANICZENIEM AMPERAŻU

  BROŃ PALNA OSTRA CZARNOPROCHOWA – REWOLWER

  NIECH WYJDĄ !!!! I NIECH POLICJA TYLKO PRZEZ MEGAFONY OZNAJMI IŻ ZGROMADZENIE JEST NIE LEGALNE

  WTEDY BEZ SKRUPUŁÓW MOŻNA POMÓC POLICJI UŻYWAJĄC SPRZETU W/W

  K………. TŁUC DRUTOWAC TYCH LISÓW HARTMANÓW I PETRÓW I ODSTAWIA DO RADIOWOZÓW – OCZYWIŚCIE FILMOWAĆ CAŁOŚC CO TAKA K… WRZESZCZY I ROBI ….. W PRZYPADKU PETRU MOŻESZ MIEC W DUPIE JEGO IMMUNITET …..

  Polubienie

 3. AQQ said

  mason-hart i oszust frankowiczów-swetru, nowe szambo merdialne.
  Dno i m. mułu.

  Polubienie

 4. AQQ said

  http://natemat.pl/144789,przyjdzie-balcerowicz-z-petru-naobiecuja-zlotych-gor-andrzej-lepper-prorokiem-5-jego-teorii-ktore-staly-sie-faktem

  Film z Leperem jak najbardziej celny!!!

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Petru apeluje do prezydenta Andrzeja Dudy, by natychmiast zaprzysiągł trzech sędziów TK. „Jeśli prezydent tego nie zrobi, narazi się na Trybunał Stanu” – ostrzega na briefingu przed Pałacem Prezydenckim.

  NIECH KTOŚ POWIE PETRU ZE TYM CO MÓWI NARAŻA SI NA POWIESZENIE NA LATARNI …. PRZEZ CHULIGANÓWNIE USTALONEJ PROWINENCJI OD TAKICH CO PRZECHODZĄ BOKIEM Z NUDÓW RWĄ CHWASTY ..

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Jedni podlozyli swinie,a drudzy z ta swinia walcza i bronia demokracji.Te 4 latka im uplyna w walce o demokracje.tymczasem Polacy powymieraja przynajmniej w czesci i nie obacza tej demokracji najprawdziwszej z prawdziwych.niezla hucpa..

   Polubienie

   • Anna said

    To może Ty, Marysiu powiesz nam Polakom co to jest demokracja? Bo ja tu w Polsce jak przeczytałam, że w Danii przeprowadzono referendum o 22 aktach prawnych to włosy mi stanęły na głowie, że oni aż tyle mogą a my nic, żadnego referendum, zero głosu obywateli. Dorwali się do władzy na lata i my nie mamy już nic do powiedzenia 😦
    Przecież to nie jest demokracja.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Jest Andziu.Zdalnie sterowana wszedzie.Jej uroda polega na tym,ze masz sie w niej bic,niczego nie zmieniajac.Nic Ci nie poradze kochana.Mam to samo.W sprawie referendum to jest tak, ze se zabojady zaglosowaly na” nie” w sprawie traktatu lizbonskiego, bo nie chcialy byc w tej unni ,jaka jest.No to organizatorzy tego referendum przewidzieli , ze jak zabojady powiedza ” nie ” lizbonie, to beda obowiazywaly porozumienia z Nicei, ktore zagwarantowaly nie calkowite poddanie sie brukseli,ale czesciowe.Tak tez sie stalo.No i po bylo to referendum?.Na nic sie nie zdalo, bo i tak zrobiono,co chciano.No ale zabska republika ma wiecej politycznej wolnosci panstwowej, co nie oznacza, ze obywatelom zyje sie lepiej.Przeciwnie.Coraz gorzej z dnia na dzien..i zemszcza do zywego..

     Polubienie

     • Anna said

      czyli wszyscy, w Europie i nie tylko mamy przechlapane, rewolucyjny Paryż już nie jest rewolucyjny i stamtąd nie wyjdzie iskra, trzeba szukać innego ogniska bo poddać się nie możemy, musimy stawać władzy kością w gardłach, jak ja to mawiam – jestem niestrawna

      Polubienie

  • heniu said

   petru to jebany zyd z fundacji sorosa niech nie sieje zametu kiedy duda i pis robia porzadki w polsce

   Polubienie

 6. Ja said

  Cfetru niech powie, gdzie w Warszawie można kupić mieszkanie 60 m za 100 tyś!!!!!!!!! Złodziej zapchlony.

  Polubienie

 7. Pandora said

  a do tego wszystkiego jakiś norweg wtrąca sie ,w wewnętrzne sprawy Polski , to jest SKANDAL

  Sekretarz generalny Rady Europy poucza polskie władze ws. wyroku TK: „Ta decyzja musi być teraz w pełni wdrożona we wszystkich aspektach”
  http://wpolityce.pl/polityka/274081-sekretarz-generalny-rady-europy-poucza-polskie-wladze-ws-wyroku-tk-ta-decyzja-musi-byc-teraz-w-pelni-wdrozona-we-wszystkich-aspektach

  Polubienie

 8. krab said

  Rzecznik Praw Obywatelskich wybrany przez układ postkomunistyczny, pan Adam Bodnar, wezwał siły międzynarodowe do spacyfikowania Polski. Według rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara jedynym rozwiązaniem dla Polski jest „nacisk opinii międzynarodowej”.
  http://www.kresy.pl/publicystyka,wydarzenia-tygodnia?zobacz/rzecznik-praw-obywatelskich-chce-zeby-organizacje-miedzynarodowe-zadbaly-o-sytuacje-w-polsce

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Donosicielstwo..obrzydlistwo.Przy okazji wychodzi,ze te organizacje pozarzadowe to przybudowki partyjne sluzace politycznym wojnom koterii i watah roznorakich.No i dzieleniu oglupialego spoleczenstwa.Taki jeden madry filozof nazwal to :” dziel i rzadz” zdaje sie.Aha..to teraz wiadomo,kto urzadza rozne manifestacje na ulicach i burdy.A gadaja,ze cale spoleczenstwo,a to sa tylko te organizacje zorganizowane do politycznych burd.

   Polubienie

  • kacperkias said

   Zdymisjowac szkodnika !!

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Nie mozna.Wedle prawa ma prawo podejmowac inicjatywy obywatelskie poprzez rozne pozarzadowe koterie…tzw. demokracja nie byla glupia i sie zabezpieczyla..i zabezpiecza..

    Polubienie

    • krab said

     Co do zasady, kadencja Rzecznika trwa 5 lat. Istnieje jednak możliwość wcześniejszego odwołania Rzecznika ze stanowiska. Taka sytuacja będzie miała miejsce w razie:

     1. zrzeczenia się przez Rzecznika wykonywania obowiązków;

     2. trwałej niezdolności do pełnienia obowiązek na skutek choroby, ułomności lub upadku sił (co powinno być stwierdzone właściwym orzeczeniem sądu);

     3. sprzeniewierzenie się złożonemu ślubowaniu;

     4. złożenia przez Rzecznika niezgodnego z prawdą oświadczenia lustracyjnego (co zostało stwierdzone prawomocnym wyrokiem sądu).

     W pierwszym przypadku, odwołanie następuje na wniosek Marszałka Sejmu. Natomiast w drugim i trzecim – na wniosek Marszałka Sejmu lub grupy co najmniej 35 posłów.

     Polubienie

     • Trak said

      Chyba sił mu zabraknie i trwała niezdolność, bo zdolności nie widzę.
      Całkowity brak talentu u w/ wym. a poza tym, całkowity brak tolerancji i otwartości, który dyskwalifikuje.

      Opierd…łem już takiego jednego, który dla brunetów się otworzył a ciągle swojski smród mu przeszkadza. Uczę sk…synów tolerancji dla polskiej kultury, której widać nie chcą poznać i ciężka to praca.

      Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Ciekawe w jaki sposob sad moze udowodnic ulomnosc i upadek sil.Wedle jakich kryteriow?.Niby..Niezle zabezpieczenie.No dobra.A jak sie ma kryterium ulomnosci do tzw. praw czlowieka , ktore chronia ulomnych?.Zatem.Ulomnosc nie pozwola odwolac takiego rzecznika. O jaki typ ulomnosci chodzi?.Ulomnosc fizyczna?.Nie moze byc podstawa do odwolania rzecznika,gdyz prawa ulomnych chronia tzw. prawa czlowieka.Rzecznik praw obywatelskich.Raczej rzecznik praw interesow partyjnych.Kolejna instytucja upartyjniona ,wykorzystujaca organizacje pozarzadowe do politycznych rozgrywek przy pomocy roznych hord.Ale zgodnie z demokracja tzw. posrednia.

      Polubienie

     • krab said

      Chyba p.3 został naruszony, bo do bezstronności jest mu daleko (sprzeniewierzenie się złożonemu ślubowaniu)
      „Ślubuję, że powierzone mi obowiązki wypełniać będę bezstronnie, z najwyższą sumiennością i starannością, że będę strzec godności powierzonego mi stanowiska oraz dochowam tajemnicy państwowej i służbowej.”

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Smiszne w tym prawie.Jak to mozliwe,ze rzecznik praw obywatelskich sluzacy z nazwy Obywatelom,czyli wszystkim wyborcom, a nie tylko partiom ma jakies tajemnice przed obywatelami.Kupy sie nie trzyma.No i jeszcze do tego ma byc ” bezstronny” , a on opowiada sie po jednej stronie.No..normalnie paranoja..i za i przeciw..

       Polubienie

       • krab said

        śmieszność prawa polskiego polega na tym, że jego wykładnia zależy od interpretującego. Tak jest skonstruowane, żeby w razie potrzeby zawsze było po stronie tego kto ma większe wpływy i pieniądze.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Nie tylko polskiego.Zawsze wygrywaja rowniejsi i prawo i sprawiedliwosc sa po ich stronie.

        Polubienie

  • Pelagia said

   skoro siły mnar. mają prawo wtrącać się do Polski, to proponuję, by zwrócić się do Rosji po pomoc, wszak to też obce państwo, nie gorsze od UE, może zadziałać w Polsce. tak dla zachowania równowagi – UE nami rządzi, nie licząc się z nami, to podziałajmy przeciw UE nie pytając UE o zgodę

   Polubienie

 9. Anna said

  Co do wrzasków wokół Trybunału Konstytucyjnego to zamach przygotowała PO,
  tu Kefir wyjaśnia dokładnie i chronologicznie kto i kiedy się zamachnął
  https://kefir2010.wordpress.com/2015/11/23/po-planowalo-zamach-stanu-poslugujac-sie-trybunalem-konstytucyjnym/
  w dalszej kolejności jest demaskacja rozrabiającego obecnie tzw. komitetu obrony demokracji
  https://kefir2010.wordpress.com/2015/11/29/komitet-obrony-demokracji-zdemaskowany-zobacz-kto-sie-za-nim-kryje/
  ponadto jest wielce przypuszczalne, że demonstranci są kupieni, tak jak było na ukraińskim majdanie, który okupowało 2-3 uczestników a resztę „zatrudniono” aby była ilość, płacono demonstrującym na majdanie a teraz płacą demonstrującym w Polsce. Dziwnym zbiegiem, Soros zaprzestaje finansować fundację Batorego, widać ma inne wydatki.

  Polubienie

  • Pelagia said

   ja się zastanawiam, czy PO i Petru nie chcą kolejnego Powstania Warszawskiego ( Schetyna nie ma odwagi rozmawiać ze szwabami o tym Powstaniu). Pamiętam, jak moja mama (ur. 1939 r.- w czasie Powstania miała więc 5 lat, co nieco pamięta, szczególnie drastyczne sceny) kiedyś coś po kielichu krzyczała, ze szwaby brali polskie dzieci za nóżki i z całej siły uderzali główkami o ścianę. Moja babcia wspomniała tylko raz przy okazji kolejek do sklepów w stanie wojennym, że teraz to nic, w czasie Powstania to był dramat, nikt jej nie chciał przepuścić w kolejce, chociaż w każdej chwili miała urodzić. Nigdy więcej nie poruszyła tego tematu. dziwna sprawa, bo nie mam nikogo w rodzinie urodzonego w 1944 r. Czyżbym jednak miała i to dziecko było roztrzaskane o ściane i moja mama to widziała na własne oczy ?? Czy partie opozycje chcą do tego doprowadzić , jeszcze za mało Polaków zginęło ?? Po co robią zamęt i chcą do Polski sprowadzić obce siły ??

   Polubienie

   • Anna said

    Nie dręcz się takimi myślami. Jednak Niemcy jątrzą w naszych sprawach wewnętrznych i nie wolno im ufać bo pewnie chcieliby nas zakatrupić.
    „Niemiecka politolog Gesine Schwan powiedziała w sobotę „Berliner Zeitung”, że zarówno rząd, jak i społeczeństwo obywatelskie w Niemczech powinny krytykować rząd polski oraz wspierać siły opozycyjne wobec PiS”. Bardzo są przeciwni naszemu, Polaków wyborowi władz i to powinno być dla nas jak sygnał ostrzegawczy.

    Polubienie

    • Pelagia said

     skoro szwaby mogą wspierać partie w Polsce to ja zapraszam Rosję aby robiła to samo – tylko aby poparła wybor, kt. dokonali Polacy – aby Rosja dogadała się z PISem

     Polubienie

     • Anna said

      zara, zara a kto jest mocarstwem Rosja czy Polska? Znaj proporcje kto kogo ma poprosić i o co i… w zamian za co, bo darmo nie da nikt. Możemy co najwyżej domagać się nieingerencji w nasze, polskie sprawy. Póki co, naród polski nie wrzeszczy w sprawie TK, wiemy, że to totalny przekręt popaprańców a reszta w rękach obecnej WŁADZY, oni też wiedzą co im wolno a zapewne niemało.

      Polubienie

      • Pelagia said

       spoko, moje sformułowanie jest dość luźne, nie piszę że to Rosja ma nas prosić :), za co ? za majątki zdrajców (przeogromne, skradzione Polakom, pewnie nawet sobie nie wyobrażamy skali złodziejstwa, widać jak strasznie są wściekli, że źródełko im wysycha, ogromne źródełko)

       Polubienie

   • Anna said

    Nie martw się, Polacy może są i głupi ale nie aż tak, żeby robić rozróby przeciw rządowi, którego właśnie udało nam się wybrać. To opozycja drze mordę, trzeba im przyznać, że w tym są dobrzy, brak kultury totalnie ich namaszcza, brak koryta i słoma z butów wyłazi :)))) Świnie nie mają kultury.

    Polubienie

    • Pelagia said

     weź nie obrażaj świń ani innych zwierząt

     Polubienie

     • Anna said

      jeśli myślisz, że świnie są kulturalne to twoje prywatne zdanie, ja znam inną kulturę, że nie wchodzi się kopytami do jedzenia, chyba świń nie widziałaś ;/

      Polubienie

      • Pelagia said

       takie zwierzęce prawo, ale to nie powód by zło wyrządzane przez ludzi przypisywać zwierzętom. Ci ludzie są gorsi od zwierząt, są świadomi tego co robią, mogą zachowywać się inaczej, ale wolą czynić zło. Zwierzęta raczej nie mają wyboru. Kończę już temat zwierząt powiadam ponownie nie obrażajmy zwierząt

       Polubienie

  • AQQ said

   http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/2913-czy-prezes-tk-prof-rzeplinski-ukrywa-mordercow-ks-popieluszki-mamy-twarde-fakty
   niewygodne fakty o Rzeplinskim!

   Polubienie

   • Anna said

    Już ponad ĆWIERĆ WIEKU minęło a okrutne zbrodnie nie zostały ukarane. Świętowali 25 lat „wolnej” Polski a żaden zbrodniarz nie został ukarany, choćby dożywociem już nie mówiąc o stryczku.
    To co stało się z tym księdzem do dziś i od zawsze było wielką tajemnicą (państwową?) bo nic nie jest tak ukrywane jak zbrodnie państwowe. Były zaangażowane w to służby państwowe, został wywieziony do bunkra, tam torturowany, wreszcie zamordowany i niby przypadkiem znaleziono jego zwłoki w rzece, ze 3 razy w różnych miejscach, farsę z tego zrobili. Do dziś nikt nic nie wie, już nawet modlić się za niego nie każą. Sza, jakby – nic się nie stało.

    Polubienie

    • Anna said

     Nie ma przestępców nie do wykrycia, chyba że służby państwowe ich ukrywają lub wręcz są w to zamieszane.

     Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Przeciez wykryli i postawili przed sadem.Najwyzszej kary i im nie dali.A ten pietruszka podobno i do gazet pisze pod zmienionym nazwiskiem.

     Polubienie

    • krab said

     Modlić za niego nie, ale do niego już możesz. Proces beatyfikacji trwa.

     Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     No wlasnie.Dziwi,ze mordercy zostali przez poprzednia komune potraktowani dosyc laskawie.A ojcowie kosciola nie dopominaja sie o wyjawienie tego,kto kazal ksiedza zabic.Brzydko to pachnie.Dostojnicy w purpurze nabrali wody w usta i kolejnego meczennika szykuja.Maczenstwo to dobry interes.Zbrodnia dokonana wedlug pism swietych na Jezusie tez byla intratnym interesem i jest.Nie byla to jednak zbrodnia doskonala.Jezus zmartwychwstal…Wojtyla tez ukrywal prawde o zamachowcu.Czemu ukrywal?.Brzydko cuchnie.

     Polubienie

 10. AQQ said

  Czy TK jest niezbędny?
  pogonić hołotę, zabrać granty.

  Po drugim, trzecim i ostatnim czytaniu Duma Rosyjska przyjęła projekt ustawy, zgodnie z którą wyroki Trybunału Konstytucyjnego nie będą mogły być kwestionowana decyzjami organizacji międzynarodowych. Za przyjęciem ustawy głosowało 436 posłów, przeciw jedynie 3.

  Po tym, jak ustawa przejdzie przez Radę Federacji oraz gdy prezydent złoży pod nią swój podpis, Trybunał Konstytucyjny Rosji oficjalnie nie będzie zmuszony do respektowania decyzji sądów międzynarodowych, w tym Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. marucha.

  Polubienie

 11. heniu said

  za zamachami i islamizacja europy stoja zydzi i mossad
  was polakow nie bedzie was szwedow nie bedzie to oni obrzezani chca tego samego

  http://pl.gatestoneinstitute.org/6616/islamu-wielokulturowosci-szwecji
  http://tiny.pl/ggnz7

  Polubienie

 12. Anna said

  Międzynarodowa, zachodnia koalicja atakuje syryjską armię !!!
  Kto zna dobrze rosyjski?
  http://rusvesna.su/news/1449480545
  Ostrzelano bazę wojska syryjskiego zabijając żołnierzy syryjskich.
  4 samoloty brytyjsko francuskie, wystrzeliły 24 pociski w stronę obozu wojsk syryjskich.

  Polubienie

 13. AQQ said

  Michał Polakiewicz (Ruch Narodowy) vs prof. Andrzej Zoll 06.12.2015

  Polubienie

 14. AQQ said

  pisduda i chanukowe świece…..
  http://img.wiocha.pl/images/2/a/2a0ab9b691f526484ae62d55a8624e75.jpg?s=1449693914

  Polubienie

 15. AQQ said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/4603-kolejna-utrata-suwerennosci-jednostki-frontex-maja-otrzymac-prawo-interwencji-w-dowolnym-kraju-ue-bez-jego-zgody

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: