Miziaforum's Blog

W Putin w oredziu – Allah chciał ukarać rządzącą klikę w Turcji pozbawiając ją rozumu

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 3, 2015


Jeśli ktoś popełniając podłą zbrodnię wojenną – zabójstwo naszych ludzi – sądzi, że sprawa skończy się na pomidorach czy jakichś sankcjach w sferze budowlanej czy innych, to głęboko się myli – powiedział Putin.

Zaznaczył, że Rosja nie stawia znaku równości między narodem tureckim a częścią rządzących w tym kraju, którzy są odpowiedzialni za śmierć rosyjskich żołnierzy.

– Jeden Allah, zapewne, wie, dlaczego to zrobili. Widocznie Allah chciał ukarać rządzącą klikę w Turcji pozbawiając ją rozumu – powiedział Putin. Zarzucił też Ankarze wspieranie terrorystów; wyraził przekonanie, że władze tureckie pożałują swoich czynów. Zdaniem Putina Turcja „zarabia sama i daje zarobić terrorystom na zagrabionej w Syrii ropie”.

– Właśnie za te pieniądze bandyci werbują najemników, kupują broń, organizują bestialskie akty terroru przeciwko naszym obywatelom, obywatelom Francji, Libanu, Mali i innych państw – podkreślił Putin. Podkreślił, że nie można dopuścić do prowadzenia przez kogokolwiek „zbrodniczego, krwawego biznesu z terroryzmem”.

i coś dla Polaków odemnie 

Czy to ROSJANIE podwyższyli Ci wiek emerytalny, nie podwyższając pensji i emerytur? Czy to Rosjanie przyjęli do Polskiich szpitali rannych Ukraińców z Majdanu, gdy Polacy we własnym kraju stoją w wielomiesięcznych kolejkach do lekarzy? Czy to Rosjanie maja kartę Polaka, i korzystając z niej studiują w Polsce ZA DARMO robiąc sobie fotki z banderowska flagą? Czy banki Polskie za bezcen kupili Rosjanie? Czy Polskie stocznie kazał zlikwidować Putin? Czy Stocznie Gdańską, Ursus, PZL Mielec, PHS… kupili Rosjanie? Czy rozbrajanie Polskiej armii jest z rozkazu Rosjan? Czy na wojnę łupieżczą w Iraku i Afganistanie wysłali nas Rosjanie?
CZY TO ROSJANIE TRĄBIĄ W MEDIACH O „POLSKICH OBOZACH ŚMIERCI”? A moze to Putin o nich PUBLICZNIE mówił, z okazji przyznania pośmiertnie medalu Janowi Karskiemu w Waszyngtonie? Czy to na polecenie Rosjan była katownia w Starych Kiejkutach?
Czy za zalew zagranicznych hipermarketów i niszczenie Polskiego handlu też winni są Rosjanie?
A… CZY SOROS I BALCEROWICZ I GROSS TO ROSJANIE?
Trzeba widzieć gdzie jest obecnie nasz wróg, a nie żyć zakłamaną historią, którą kreują w Polsce polskojezyczni politycy międzyinnymi z mniejszości banderowskiej(ukraińskiej) w Polsce jak Miron Sycz, czy Paweł Kowal, a w mediach Maria Stepan i Arleta Bojke w TVP.
Czy Rosjanie wychodowali najgrozniejszych terrorystow , którzy obecnie zagrażają światu?
Czy to Rosjanie zalewają Cię chłamem na kupno którego dają Ci kredyt bez szansy spłaty ?
Czy to Rosjanie wykulipi Polskie zakłady, by pózniej je zamknąć(tzw wrogie przejęcie)?
Czy to przez Rosjan 3 MILIONY Polaków uciekło z Polski za chlebem?
Czy to w rekęch Rosjan są niemal wszystkie banki w Polsce?
Czy to Rosjanie odpowiadają za bezrobocię, biedę i beznadzieję w Polsce?
Czy to przez Rosjan KILKASET tysięcy dzieci w Polsce głoduje?
Itp, itd… wnioski… dla ludzi potrafiących myśleć.
Samodzielnie.

Taaa… jestem „rosyjskim trollem”, bo tak teraz sie nazywa Polaków, którzy odpowiednim palcem pozdrawiają banderowskie ścierki, czyli mniejszość ukraińską w Polsce. Nie szukajmy przyjaciół tam, gdzie ich nie mamy i nigdy nie mielśmy.

I COŚ JESZCZE WCZORAJ DO SYRII PRZERZUCONO JEDNOSTKE WOJSKOWĄ KTÓRA ROZPRAWIŁA SIE W GROZNYM – CZECZENIA Z WOJUJĄCYM ISLAMEM 

JEDNĄ Z METOD ŁAMANIA MORALE BYŁO .. SCHWYTANYCH REZUNÓW ISLAMSKICH WIĄZANO I WRZUCANO DO ZAGRODY Z PONAD SETKĄ SPECJALNIE NIE DOKARMIANYCH ŚWIŃ 

DELIKWENT BYŁ ŻYWCEM ZJADANY PRZEZ WIEPRZKI….

ZAZNACZAM ŻE DOWÓDCY NIC O TYM NIE WIEDZIELI

Komentarze 3 to “W Putin w oredziu – Allah chciał ukarać rządzącą klikę w Turcji pozbawiając ją rozumu”

 1. mentronik said

  Polubienie

 2. miziaforum said

  KIM JEST ERDOGAN PREZIO TURCJI – IDIOTA ? NIEUK , DEBIL ? A MOZE CPUN I ALKOHOLIK Z WIZJAMI ??

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan oświadczył w sobotę, że to nie Krzysztof Kolumb, lecz muzułmanie odkryli Amerykę, i to na długo przed słynnym żeglarzem. Twierdzi, iż ma całkowitą pewność, że kontaktymiędzy Islamem a Ameryką zaczęły się w XII wieku.

  Kontakty islamu z Ameryką Łacińską – rozpoczęło odkrycie Ameryki w 1178 przez islamskich żeglarzy.

  — oświadczył w sobotę szef państwa tureckiego

  Konserwatywny wyznawca islamu, jakim jest Erdogan, wystąpił z tą tezą w transmitowanym przez telewizję przemówieniu na spotkaniu z przywódcami muzułmańskimi z Ameryki Łacińskiej zorganizowanym przez jego rząd w Stambule.

  Kolumb po wylądowaniu na Kubie- ujrzał tam meczet zbudowany na nadmorskich wzgórzach

  —powiedział turecki premier.

  Również dziś, o czym pragnę zapewnić mych kubańskich braci, meczet świetnie by pasował do tych wzgórz

  —- powiedział prezydent Turcji.

  Ostatnio pierwszeństwo Kolumba jako odkrywcy Ameryki próbują kwestionować niektórzy, zresztą nieliczni muzułmańscy historycy i teolodzy. W opublikowanym w 1996 roku artykule muzułmański historyk Jusuf Mrueh powoływał się na słowa Krzysztofa Kolumba, które miałyby wskazywać na istnienie meczetu na Kubie.

  Jednak niemal wszyscy jego muzułmańscy koledzy odrzucają tę hipotezę. Uwaga dotycząca „meczetu” stanowiła, według nich, obrazowe określenie formy jakiegoś wzgórza na kubańskim wybrzeżu.

  ansa/PAP

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Wojna propagandowa zaczyna nabierac tempa.Sporo rzeczy wyjdzie na wierzch.Kwity ida w ruch po obydwu stronach.Nie jeden polityczny leb spadnie podczas tej wojny.Komu na tym zalezy?.Kto na tylnym siedzeniu dowodzi ta wojna?.Ot..problem.Ktore sily wygraja?.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: