Miziaforum's Blog

TURCJA – ANKARA wstrząs o sile 8 stopni w skali Richtera Ankara przestała istniec.

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 3, 2015


AD/ TYTUŁU ARTA .

TURCJA JEST REJONEM GLOBU BARDZO SEJSMICZNYM , CZYLI TRZESIENIA ZIEMI NAWET O NAJWYŻSZYCH SKALACH SĄ TAM NORMALNĄ SPRAWĄ

NICZYM NADZWYCZAJNYM … TO JAK W POLSCE BURZA W ŚRODKU LATA ZDARZA SIE I NIKT SIE NIE DZIWI …….

A JEDNAK WARTO POMYŚLE O TYM …

CO WŁADIMIR MIAŁ NA MYŚLI MÓWIĄC TO W OREDZIU „Jeśli ktoś popełniając podłą zbrodnię wojenną – zabójstwo naszych ludzi – sądzi, że sprawa skończy się na pomidorach czy jakichś sankcjach w sferze budowlanej czy innych, to głęboko się myli” – powiedział Putin.

JA  WIEM ….. 🙂

Polskie napisy

O broni HAARP po rosyjsku : https://www.youtube.com/watch?fea…player_embedded&v=i_zAL6CZ1XA

Notatka z USA

Technologia do trzesien ziemi

Spora część społeczeństwa wciąż jeszcze, bardziej lub mniej otwarcie wątpi, czy sztuczne wywoływanie trzęsień ziemi, jest tak naprawdę możliwe. Jednym z koronnych argumentów przeciwników takiej opcji jest to, że nikt z grupy czołowych polityków, ani też żadne poważne media o czymś takim nie wspominały, czyli że istnienie tych technologii nigdzie nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Otóż okazuje się to nieprawdą !

Dnia 28 kwietnia 1997 roku odbyła się konferencja prasowa ówczesnego Secretary of Defense USA (Ministra Obrony) – Williama S. Cohena, na której potwierdził on, iż znane mu są prace nad technologiami, takimi jak: sztuczne wywoływanie trzęsień ziemi, zdalne powodowanie wybuchów wulkanów, czy też manipulowanie pogodą na dużych obszarach, w celach militarnych.

Jego oryginalna wypowiedź brzmiała następująco: „Others are engaging even in an eco- type of terrorism whereby they can alter the climate, set off earthquakes, volcanoes remotely through the use of electromagnetic waves.” – Tlumaczenie : Inni sa zaangazowani chocby w eco systemy do terroryzowania werbalnego klimatem, kompletem do trzesien ziemi, wulkanow uzywajac zdalnie elektromagnetyczntch fal.

Skala Richtera Skutki Średnia liczba trzęsień rocznie
< 2,0 Najmniejsze wstrząsy, nieodczuwalne przez człowieka ani przez sejsmograf. ok. 2 920 000 (8000 dziennie)
2,0-3,4 Wstrząsy nieodczuwalne dla człowieka, lecz rejestrowane przez sejsmograf. ok. 800 000
3,5-4,2 Bardzo małe wstrząsy, odczuwane tylko przez niektórych ludzi. ok. 30 000
4,3-4,8 Odczuwane przez większość osób, nieszkodliwe. ok. 4 800
4,9-5,4 Odczuwane przez wszystkich, powoduje bardzo niewielkie zniszczenia. ok. 1 400
5,5-6,1 Średnie wstrząsy, powoduje mniejsze uszkodzenia budynków. ok. 500
6,2-6,9 Duże wstrząsy, powodują znaczne zniszczenia. ok. 100
7,0-7,3 Poważne zniszczenia. ok. 15
7,4-8,0 Ogromne zniszczenia. ok. 4
8,1-8,9 Ogromne zniszczenia, katastrofalne skutki dla wielu krajów. ok. 1
≥ 9,0 Trzęsienie, które może zburzyć wszystkie miasta na terenie większym niż kilkanaście tysięcy km2. ok. raz na 20 lat

KIEDY TO OSTATNIO BYŁO TAM W TURCJI TRZESIENIE ZIEMI MUSKAJĄCE W SKALI DZIEWIĄTKE ????

DAWNO ZATEM MOZE NAWET ZA GODZIN DO TAKOWEGO WSTRZĄSU DOJŚC I NIKOGO TO SPECJALNIE NIE ZDZIWI 

TURCJA …. OCH PRZECIEŻ TAM TO NORMALNE TAKI REJON ….

Komentarze 22 to “TURCJA – ANKARA wstrząs o sile 8 stopni w skali Richtera Ankara przestała istniec.”

 1. miziaforum said

  http://ligaswiatowa.hvs.pl/rosyjski-haarp-sura/

  Polubienie

 2. miziaforum said

  NO I PO CH…. MARNOWAC BARDZO DROGĄ GŁOWICE ATOMOWĄ ????? można i tak i zapewne tak bedzie – ZERO DOWODÓW – POZATYM KTO W TO UWIERZY JACY …… NORMALNI NIE 🙂

  Polubienie

  • miziaforum said

   Zagadka Bystrzaka !

   Częstotliwość rezonansowa, to takie dodanie drgań do jakiegoś układu czy obiektu, że występuje w nim rezonans, czyli gwałtowny wzrost maksymalnych wychyleń drgań (amplitudy). Przykładowo, jeśli będziemy uderzać piłkę z góry na dół coraz szybciej, to w pewnym momencie szybkość uderzania zrówna się z odbijaniem od ziemi i powrotem do naszej dłoni – piłka zacznie kozłować wpadając w rezonans. Spójrzmy na poniższy film, widać na nim jak most uderzany jest podmuchami wiatru, wiatr osiągnął taki kierunek i siłę, że idealnie zrównał się z częstotliwością naturalnych drgań mostu, gdy most wracał do wychylenia w jedną stronę, był w tym samym momencie uderzany wiatrem, co wzmacniało każde kolejne wychylenie. Wiatr osiągnął idealnie zgraną częstotliwość rezonansową z mostem.

   Jeśli pokryjemy częstotliwość drgań z naturalną częstotliwością drgań szklanki…

   Aby zatem wprowadzić jakiś obiekt w rezonans, należy tylko znać jego naturalną częstotliwość drgań i dodać do niej taką samą. Eksperymenty takie również przeprowadzał Tesla. John O’Neil, laureat nagrody Pulitzera, tak opisał ten etap działalności Tesli :

   Nikola Tesla eksperymentował z mechanicznymi oscylatorami. Miał w pewnym momencie wprowadzić w drgania cały budek, powodując panikę i przyjazd policji. Tesla zniszczył maszynę młotem w momencie gdy policja wchodziła do jego laboratorium.

   I jeszcze jeden film – pogromcy mitów biorą się za oscylator Tesli. Pod koniec filmu, za pomocą 3-kilogramowego urządzenia wprawiają w drgania ogromny stalowy most.

   Ok, ale to jest chyba sekcja zagadek, zatem zagadka brzmi – czy istnieje coś takiego jak naturalna częstotliwość drgań całej Ziemi ?

   Polubienie

 3. mentronik said

  Polubienie

 4. abc said

  z sieci :

  „…

  „Młot Thora” i „512”

  „512” to może być :
  05.12.2015 (sobota)

  Dzisiaj (03.12.2015) czwartek – dzień Thora :

  „… W językach germańskich pochodzi od imienia Thora, nordyckiego boga: np. ang. Thursday, norweski, duński i szwedzki torsdag, niemiecki Donnerstag, niderlandzki donderdag…”

  „… Ruryk (rosyjski Рюрик z staronordyjskiego Rørik lub z słowiańskiego Rerik) (zm. 879) – przywódca oddziału Waregów (wikingów), założyciel państwa ruskiego, tzw. Rusi Nowogrodzkiej; protoplasta rodu Rurykowiczów …
  Ruryk jest protoplastą dynastii Rurykowiczów, której przedstawiciele panowali na Rusi do 1598. Ostatnim przedstawicielem rodu zasiadającym na tronie był car rosyjski Fiodor I Iwanowicz, syn Iwana IV Groźnego. Potomkiem Ruryka był także premier Rosji Gieorgij Lwow, sprawujący urząd w 1917 roku…”

  „… Kierownik artystyczny Teatru Estrady Giennadij Chazanow wręczył prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi kopię rosyjskiej korony cesarskiej, przygotowaną jeszcze na urodziny przywódcy państwa.

  Chazanow wręczył koronę na spotkaniu na Kremlu, gdzie Putin składał życzenia słynnemu rosyjskiemu satyrykowi z okazji 70-lecia….”

  „… „Ale jeśli ktoś uważa, że popełniwszy to podłe przestępstwo, Turcja wykręci się pomidorami czy innymi jeszcze ograniczeniami w sferze budowlanej czy innej, to głęboko się myli” — oświadczył prezydent i dodał:
  „My nie raz jeszcze przypomnimy im, co też oni narobili i nie raz jeszcze pożałują tego, co zrobili. My wiemy, jak będziemy działać”…”

  …”

  Polubienie

 5. KrisT said

  w turcji będzie trzęsienie! wyskoczy poza skalę jak Putin pokaże twarde dowody na handel ropą i bronia przez erdogana z terrorystami z ISIS…..
  Jesli wyjdą na swiatło dzienne dowody na wspieranie terrorystów przez turcję to…. trzęsienie będzie ogromne! zatrzęsie też całą UE ktora ma kebabowcom dać 3mld ojro……

  Polubienie

 6. zagadka said

  ponad 4 ,5 miliona odsłon

  Polubienie

 7. mentronik said

  Polubienie

  • Anna said

   Nikt nie jest odpowiednim sędzią we własnej sprawie. Jakim prawem TK osądza wybór członków TK??? Sami siebie wybierają. To złe prawo, tak być nie powinno.
   Czemu jedni mają inny czas kadencji niż inni, to jakieś bzdury. Kadencja TK powinna trwać od – do i, dziękujemy paniom i panom.

   Polubienie

 8. Thor said

  Powiedział też, że nie identyfikuje działań rządu z wolą społeczeństwa… Stawiam na zmianę władzy w Turcji w najbliższych dniach…

  Polubienie

 9. marek said

  http://www.fakt.pl/biznes/gminy-uzdrowiskowe-nie-chca-uchodzcow-boja-sie-ze-wystrasza-turystow,artykuly,595032.html

  Polubienie

 10. mironik said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-o-poteznym-ataku-na-mon-z-serwerow-ministerstwa-skradziono-tysiace-e/r9em0e

  Polubienie

 11. miziaforum said

  KOZOJEBCY NA NIEBIE HELLADY
  Greckie ministerstwo obrony poinformowało o przechwyceniu w przestrzeni powietrznej tego państwa formacji tureckich samolotów F-16.
  Zgodnie z komunikatem greckiego ministerstwa obrony, we wtorek 1 grudnia 2015 r. doszło do przechwycenia dwóch formacji tureckich samolotów myśliwskich F-16. Samoloty tureckie zostały najpierw wykryte, a następnie przechwycone i zidentyfikowane przez dyżurujące samoloty myśliwskie lotnictwa greckiego w rejonie położonym pomiędzy wyspami Lesbos i Chios, we wschodniej części Morza Egejskiego.

  Tureckie samoloty, podzielone na formacje liczące dwa i cztery samoloty, wtargnęły w grecką przestrzeń powietrzną wczesnym popołudniem, na różnych wysokościach. Naruszenia trwały po trzy minuty. Maszyny greckie przechwyciły intruzów i dokonały ich identyfikacji zgodnie z prawem międzynarodowym.

  Polubienie

 12. miziaforum said

  tajemniczy telefon do kijowa – do prezydenta, i powiedział mu: jeśli będziecie coś robić na Krymie, w ciągu dwóch dni nasi spadochroniarze wylądują w rządowym trójkącie i zostaniecie aresztowani jako zbrodniarze wojenni (http://www.tvn24.pl)

  „Trójkąt rządowy” to otwarta przestrzeń pomiędzy siedzibami Administracji Prezydenta, Rady Najwyższej i rządu.

  to chyba w sprawie odcieia krymu od prądu

  Polubienie

 13. Ja said

  Co ludzie nie wymyślą, by kozojebców odgonić: – http://www.dailymotion.com/video/x3gocy6_zabezpieczenie-antyimigranckie_auto

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: