Miziaforum's Blog

POLSKA -Z sejmu UZBROJONA POLICJA OBIŁA I WYPROWADZIŁA POSŁÓW !

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 2, 2015


MAŁY WSTEPNIACZEK …..  JAK W TYTULE -TAK BYŁO  TO DLA CZEGO BY NIE DZIŚ Z AWANTURUJĄCYMI POSŁAMI P.O TAK NIE POSTĄPIC ??

TYM BARDZIEJ ZE WSZEM I W OBEZ WIADOMO ŻE P.O MA NA SUMIENIU PONAD 800 AFER O ZABARWIENIU OD OSZUSTWA PO ZABÓJSTWA

„Chłopcy, ci s…syni komuniści przeszkadzają mówić Komendantowi. Wyrzucimy ich, za mną!” – zawołał do policjantów minister spraw wewnętrznych gen. Felicjan Sławoj Składkowski. Był 27 marca 1928 r. Chwilę później kilku bezbronnych, choć przecież posiadających immunitet posłów, którzy podczas wystąpienia premiera Józefa Piłsudskiego wznosili antyrządowe okrzyki, zostało wyniesionych z sali posiedzeń. I przy okazji trochę poturbowanych.”

MAŁO ZNANE MARSZAŁEK ZA WYPROWADZANYMI KRZYKNĄ

” MAM W DUPIE WASZE IMMUNITETY ” 

A TERAZ CO DZIEJE SI NA WIEJSKIEJ DZŚ …

 gwałtownych scen dochodzi w Sejmie, za sprawą rozgorączkowanych posłów Platformy. Po gwałtownej manifestacji parlamentarzystów PO, którzy walili pięściami w pulpity i wymachiwali konstytucją, marszałek Sejmu przerwał obrady!

Scysja wybuchła tuż po głosowaniu nad wnioskiem opozycji o odroczenie posiedzenia, na którym Sejm ma wybrać pięciu nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Kandydatów zgłosiło PiS.

Sprawa od rana budziła emocje. Ogłoszono przerwę w obradach, która trwała do 16.00. Wtedy to odrzucono w głosowaniu wniosek o zupełne odroczenie posiedzenia.

Takiego bałaganu to ta izba nie widziała nigdy. Wy nie tylko łamiecie Konstytucję, pan marszałek łamie regulamin Sejmu

— atakował Andrzej Halicki z PO, który utrzymywał, że marszałek Kuchciński nie miał prawa zwołać posiedzenia poświęconego wyborowi sędziów.

Na posiedzeniu komisji sprawiedliwości złamano prawo opozycji, co z deklaracjami PiS o szanowaniu demokracji?

— grzmiała Krystyna Skowrońska, również z Platformy.

Sejm ma prawo żądać wyjaśnień, dlaczego marszałek łamie prawo. To nie będzie Sejm niemy. Wnoszę o odroczenie posiedzenia izby

— wtórował partyjnej koleżance Cezary Grabarczyk.

Platforma zażądała odesłania do komisji sprawiedliwości wniosku ws. kandydatów do TK. Wniosek odrzucono. Po chwili znowu przystąpiono do głosowania. Większością 234 posłów, przeciw 206 podjęto decyzję o dołączeniu do porządku obrad wyboru sędziów TK.

Wtedy posłów Platformy ogarnął amok! Uderzali pięściami w pulpity, by zagłuszyć marszałka Kuchcińskiego. Krzycząc „konstytucja, konstytucja” wymachiwali egzemplarzami ustawy zasadniczej.

My żeśmy naprawdę przepłacili. Zaraz będzie 13 grudnia. Ciężkie lata stanu wojennego. Dokładnie pamiętamy, jak to było. Chodziło nam wtedy o demokrację

— krzyczała.

Komentarzy 38 to “POLSKA -Z sejmu UZBROJONA POLICJA OBIŁA I WYPROWADZIŁA POSŁÓW !”

 1. miziaforum said

  I SŁUSZNIE POSTĄPIŁ MARSZAŁEK ,,, JA BYM DZIŚ TYCH SS… Z PO KAZAŁ ZLA I ZAMKNĄ – A TAK ZUPEŁNIE BEZ PRAWNIE , A TAK Z ZEMSTY I NIENAWIŚCI ..

  Polubienie

  • Anna said

   Oni tam, w Sejmie myślą, że są dla nas anonimowi, że nikt nie interesuje się jakie mają nazwiska ale, dzięki też Mizi, mamy ich w spisach i każdy błąd wobec narodu to skreślenie nazwiska z listy wartych głosu. Pilnujcie swoich nazwisk, żeby obcy ich nie zeszmacił.

   Polubienie

 2. Anna said

  A jak zachowywała się Kidawa-Błońska kiedy prowadziła posiedzenie Sejmu? – wyłączała mikrofon mówiącemu w pół słowa. To dopiero chamstwo.
  PIS – trzymajcie się, nie przepadam za wami ale nie dajcie się zbójeckiej PO.

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Podobnie..ha ha.PO nie przegralo.Walczy…bo jak powiedzial medrzec europy:” demokracja to wojna wszystkich ze wszystkimi”.Ciekawe , kto mu te mysl podpowiedzial?.W kazdym razie mysl sprawdza sie w rzeczywistosci, czego jest dowodem walka o trybunal.

   Polubienie

 3. Anna said

  POpaprane bydło, teraz pokazuje swoje prawdziwe, bydlęce oblicze.
  Świnie bez koryta chcą zatratować kraj ale nie miejmy dla nich litości bo oni też nie mieli dla nas.

  Polubienie

  • mentronik said

   kwi kwi kwi kwi tylko tak mozna zdubbingowac mowe wypychanej spod koryta Partii Oszustow

   Polubienie

   • Anna said

    Nigdy, żadna partia przegrywając wybory demokratyczne nie zachowywała się tak fejkowo, to gorzej niż żenujące. Przegrywać trzeba z honorem ale my wiemy już od dawna, że PO i władzom w Polsce od 25 lat nie przyświecał honor, niestety. To straszne mieć w kraju władzę, która nie ma honoru a wręcz zachowuje się jak nierozumne bydło na pastwisku. Być może Bóg oświetla mózgi wszem i wobec demaskując niegodnych władzy, ich służalczość, korupcję i żądzę władzy.

    Polubienie

 4. Anna said

  Przecież tej Krzywonos nie da się nawet wysłuchać, czy to przedszkolanka wymachująca książeczką z bajkami. KONSTYTUCJĘ należy trzymać z szacunkiem a nie wymachiwać nią. Precz babo z polskiego Sejmu, nie umiesz się zachować należycie.

  Polubienie

  • mentronik said

   haha bo to babe swinka bez klasy

   Polubienie

   • Anna said

    Mam Konstytucję, stoi na półce z książkami, czasem ją odkurzę, czasem poczytam i stawiam na półce, traktuję ją z szacunkiem, tak jak i treść w niej zawartą.
    Dać bydłu Konstytucję, czy Biblię albo Koran to będą tym wymachawić jak chorągiewką na jarmarku. Szacunek to zapewne nieznane słowo dla bydła poselskiego, koryto – to rozumią albo rozumiom. (sic)
    Trza mieć rozeznanie kiedy co i jak należy i wypada ale niektórych nie da się właściwej kultury nauczyć, nie i już a multi-kulti to totalne nieporozumienie. Głupcy tego nie rozumieją bo głupcy niczego nie rozumieją, tacy rozumiom. Mądrzy muszą przejąć kontrolę nad światem, nie medialni celebryci bo mają medale, kapitał, lub tylko aparycję. Tylko kto takich wybierze – debile? raczej nie.

    Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Prosze nie obrazac przedszkolanek i dzieci..a pfeee Anno..Nieladnie..oj nie.

   Polubienie

 5. bittix87 said

  PO chce pokazać swoim zachowaniem że PIS robi coś bardzo złego aby naród zobaczył to i może w ich miewaniu myślą że naród weźmie się za pis i ich pogoni,będzie chciał nowych wyborów.

  To wszystko jest przemyślane oni mają sztab ludzi inteligentnych za sobą więc wiedzą co robić.To że PO to skurwysyny jakich mało to wiadomo nie od dzis,że to bydło gorsze od wszy i kleszcza.

  Polubienie

 6. mironik said

  krązy toto na facebooku
  http://oweglu.pl/pl/o-projekcie
  Dr Michał Wilczyński, stwierdza że węgla starczy na 18 lat, ale jakoś wszyscy wokoło inwestują w kopalnie zwłaszcza niemcy…
  o złożach tuż pod ziemią ani słowa.

  Polubienie

  • Anna said

   Ciemno wszędzie, zimno wszędzie, oj co to będzie? Wiadomo, że węgiel nie powstaje z dnia na dzień a jak się go wydobywa to go ubywa i kiedyś nie będzie. Nie trzeba być geologiem i doktorem od spraw nadzwyczajnych, żeby dojść do takiego wniosku.
   Sztuka polega na tym, żeby znaleźć inne źródło energii. Co z kumulacją energii słonecznej, o panelach pisano dziesiątki lat temu, co robią naukowcy i za co biorą pieniądze jeśli jeszcze nic nie wymyślili?

   Polubienie

 7. Marysia profesor..Marysia said

  Jak to nazywano bojownikow o konstytucje,o ktorej mowi pani krzywonos?..Warcholy ..pasuje..

  Polubienie

 8. Trak said

  Jak tak można?
  Całe piekło jest udręczone i zbulwersowane.
  Płacz i zgrzytanie zębów i skrobanie koryt.
  Baba z babą spać będzie.
  Aż w końcu chłop siądzie z opuszczonemi gaciami nie wiedząc, co ma z tym robić dalej a wtedy wszystko się odmieni. Gówno przerwie tamy, i rozleje się szeroko, wieszcząc głosem wielkim o nieprawościach. A prorokować będą i nie ustaną, (bo natchnienie mają z budżetu) ; oby po wiek wieków było tak jak na początku, gdy zaczynali – ale już nie będzie.

  Polubienie

 9. Konarski said

  BREAKING: Putin Tells Army To Prepare For “World War III” With U.S. In Syra

  Russian President Vladimir Putin has ordered Russian military forces to prepare for World War III, after warning Minister of Defense Sergey Shoygu to prepare for Syria to become the central battleground between NATO-Western allied countries and Russia.

  According to a report by the Ministry of Defence, Putin’s order was given following assurances from Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu that Israel would not interfere in a Russia-US war in the Middle East.

  http://newzsentinel.com/breaking-putin-tells-army-to-prepare-for-world-war-iii-with-u-s-in-syra/

  Polubienie

 10. marek said

  Polubienie

 11. mentronik said

  Polubienie

 12. Pelagia said

  patrzę na to, co wyprawia PO. PO jątrzy, wręcz jawnie grożą wyprowadzeniem Polaków na ulice. Myślę, że sejm powinien natychmiast zdelegalizować PO jako partię zbrodniczą.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: