Miziaforum's Blog

alarm !! Viktor Orban ujawnia tajną umow Turcja -U.E 500 000 imigrantów zostanie rozlokowanych w Europie w ciagu kilkunastu dni !!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 2, 2015


Viktor Orban: 500 tys. Syryjczyków być może zostanie przesiedlonych do UE
W najbliższych dniach okaże się, czy przywódcy Unii Europejskiej i Turcji zawarli sekretne porozumienie w sprawie przesiedlenia bezpośrednio z Turcji do krajów Unii 400-500 tysięcy syryjskich uchodźców – oświadczył premier Węgier Viktor Orban.
Ta sprawa (przesiedleń) będzie jak gorący kartofel w najbliższym czasie, bo choć można by to było utrzymać w półsekrecie, to ktoś gdzieś – myślę, że to będzie w Berlinie w tym tygodniu – ogłosi, że 400-500 tys. syryjskich uchodźców można by sprowadzić bezpośrednio z Turcji do UE – powiedział szef rządu na spotkaniu w Budapeszcie z udziałem przedstawicieli węgierskiej diaspory.
Taki pomysł pojawił się na niedawnym szczycie unijnym na Malcie, ale nie został włączony do porozumień między UE a Turcją na szczycie obu stron w niedzielę w Brukseli, ponieważ zwolennikom tego układu nie udało się zdobyć dla niego wystarczającego poparcia – powiedział Orban.

Jego zdaniem należy się spodziewać, że UE będzie wywierać w tej sprawie ogromną presję. – Nie tylko chcą sprowadzić tych ludzi do Europy, ale też natychmiast rozprowadzić ich na zasadzie obowiązkowej wśród państw członkowskich – dodał. Jak zapowiedział, jego kraj nie zgodzi się przyjąć Syryjczyków.

„Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” podał w niedzielę, że grupa państw UE gotowa jest do przejęcia od Turcji 400 tys. uchodźców w zamian za zobowiązanie się Ankary do zahamowania napływu imigrantów do Europy. Według „FAS” kanclerz Niemiec Angela Merkel i szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zwołali w niedzielę Brukseli spotkanie przedstawicieli krajów deklarujących gotowość do udziału w tym przedsięwzięciu. Obok Niemiec są to kraje Beneluksu, Austria, Szwecja, Finlandia i Grecja; projekt rzekomo popiera też Francja. Przedmiotem rozmów miała być liczba 400 tys. osób – jedna trzecia ogółu imigrantów, którzy w tym roku dotarli do Europy szlakiem bałkańskim z Turcji.

Węgierski premier ocenił też, że dobiega końca era gospodarczej i militarnej dominacji Zachodu, a wraz z nią „eksport demokracji”. Europejska gospodarka znajduje się w stanie „sklerozy” – powiedział, dodając, że ciężar światowej gospodarki przesuwa się na wschód i nie jest to zjawisko tymczasowe, a gdyby nie Europa Środkowa, gospodarka unijna kurczyłaby się. Powodzenie reform przeprowadzonych na Węgrzech nie jest kwestionowane nawet w Brukseli – dodał.

Komentarzy 48 to “alarm !! Viktor Orban ujawnia tajną umow Turcja -U.E 500 000 imigrantów zostanie rozlokowanych w Europie w ciagu kilkunastu dni !!”

 1. miziaforum said

  Polubienie

  • miziaforum said

   a dla nudzących sie proponuje rozpowszechni łowienie w sieci zboczeńców i krci i filmowac 🙂 !!!!

   Polubienie

   • miziaforum said

    PRZY OKAZJI TEGO TEMATU W FILMIE – APELUJ DO CIEBIE ZENOBIUSZU TADEUSZU K. Z BYDGOSZCZY NIE IDŹ TĄ DROGĄ .. BO ZŁAPIE CI ZBYCHU STONOGA I BEDZIESZ KLECZAC NA KLATCE SCHODOWEJ OPOWIADAŁ JAK BOHATER NAGRANIA

    ty już wiesz o czym……..

    p.s nawiazuje do materiałów które przesłał mi w swoim czasie jarek kefir … masz szczście ze to ja je mam a nie Zbych Stonoga

    Polubienie

   • Anna said

    Z wariata parę dni temu, teraz zrobili bohatera – oto potęga mediów.

    Polubienie

    • KnUR1 said

     Wejdź sobie na jakieś czateria interia czy inne gówno, #sex itepe. To zobaczysz co się tam odkurwia nie od 10 lat 😀 … Ja tam swego czasu dymalem frajerow na kasę z damskiego nika typu pociągne_za_kase itepe, zboków się łatwo infekowało, a na końcu ani kasy ani ruchania nie było :DDDD

     A Stonoga to miał Milera dojechać i innych a nie takie delikatnych panow co z różą na randkę przychodzą. Nie to co multi-kulti obyczaje. Sznur, dymanie i trup. Sorry.

     Polubienie

   • KnUR1 said

    A jaki wyroki dają za umówienie się na randkę z prowokacyjną 12stka ?

    Polubienie

    • Anna said

     dla kogo, dla niej czy dla niego?

     Polubienie

     • Anna said

      przecież to ta smarkata, lub jej tatuś, rozpaliła faceta do żywego, zdolna ta bestia, wstydu nie ma

      Polubienie

      • miziaforum said

       bez jaj kto sciaga gacie i trzepie do kamerki na czacie interii

       ZWYROL !!!! ALBO POJEB I ZWYROL

       JA DZIŚ WIECZOREM TEŻ POSKACZ PO FORACH JAKO 12 LATKA …….. ZOBACZYMY ILU SI ZŁOWI …..

       Polubienie

       • Anna said

        a kto, co takie zachowania umożliwia? internet! na ulicy lub w miejscu publicznym facet by się na to nie odważył a wolnoć Tomku w swoim domku, nie musiała tego oglądać, chyba że chciała, na własne życzenie. Mizia nie broń suk.
        On jej nie zgwałcił jako dziecka, to ona go zgwałciła.

        Polubienie

       • miziaforum said

        NIEDAWNO JEDEN KSIĄDZ W POLSCE TŁUMACZYŁ ZE DZIECI KUSZĄ KAPŁANÓW I STAD GWAŁTY NA ZACHRYSTIACH SĄ ….. BRAVO ANNA BRAVO !!

        P.S NIECH KTOŚ WYTŁUMACZY PANI ANI CO W FILMIE JEST POKAZANE

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Się zdzwisz jak słonia długa!!! Te chaterie to jedna zaraza zwyrodnialców. Nie sądzę, żeby coś po latach się zmieniło na lepsze. Złapać tam zboka to jak drzewo w lesie.

        Polubienie

       • miziaforum said

        TO DOBRZE JEST ZIMA BEDZIE CO ROBI W WOLNE DNI 🙂 !!!!!!!

        CIEKAWE CO TAKI DO KAMERY BY POWIEDZIAŁ Z LOKÓWKĄ W DUPIE ZWOLNA SIE ROZGRZEWAJĄCĄ 🙂 – K… HIT JAK WARDGA MILIONY WIDZÓW …. a ty piszesz że nieda sie zarobi na nich da da tylko trza mie talent reżyserski 🙂

        Polubienie

       • KnUR1 said

        @mizia: Nie, to miałem na myśli.Tylko, że delikwent był pozbawiony kasy no i tego co chciał w zamian 🙂 Pięknie się dymało takich z siana i zasobów całego kompa. A jakie to ładne chłopaki były Hoho.

        przy okazji: Laski dzwonią na skype do różnych ludzi, wiszą kontakty na stronach firmowych nie trudno trafić na lepiej ustawionych 😀 No i jak się dodzwonią to kręcą erotyczną bajere. Ja koleś da się złapać, bo jest weekend po imprezie czy może zbok, albo dla zabawy to zostanie nagrany ze Skype albo bezpośrednio z jego kamerki z laptopa. Później szantaż 😀

        Polubienie

       • Anna said

        przecież są mężczyźni zatrudnieni w internetowych społecznościach na wabia …. mężczyzn, udających kobiety i umawiają się głównie na rozmowy, naciągacze na kasę stęsknionych, spragnionych, to taki zawód. Kto ma żonę czy męża tego nie zrozumie ale jest mnóstwo samotnych

        Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Prawda jak czesto bywa, lezy po srodku.Dziewucha sie szlajala i prowokowala w sieci.Tatus mogl sie zainteresowac, co dziewucha nieletnia w sieci porabia.Przylapany gosc lowil w sieci.Jesli wiedzial,ze dziewucha nieletnia, nie powinien sie jej czepiac.Jesli wiedzial , ze nieletnia, to ma problem i wpadl.Stonoga udajacy zorro to chyba testuje , co sie robi popularne w roznych demokracjach , czyli taki program polegajacy na tym,ze obywatele maja sie sami denuncjowac.Na czatach sie rozne rzeczy dzieja.Prowokatorow wszelakiej masci nie brakuje.Wniosek.Nie szukac znajomosci, ktore moga spowodowac rozne konsekwencje.Siec nie zastapi realiow.

       Polubienie

    • miziaforum said

     wyrok w polsce to moze i betka ale !!! JAK TAKI DELIKWENT TRAFIA POD CELE TO WPROWADZAJĄCY GO KLAWISZ ANONSUJE KOLEGOM – OTO TEN CO LUBI …… DZIECI …. PRZYJMIJCIE KOLEG Z MIŁOŚCIĄ DO GRONA SWEGO …. I IDZIE ZAJARA CYGARO CO TRWA Z 3-4 GODZINY ABY CHŁOPAKI W CELI NIE BYLI SKRPOWANI ZE KTOŚ ZA DRZWIAMI COŚ SŁYSZY

     I TAK Z 2 -3 MIECHY …… 🙂

     no chyba że ktoś jest jak trynkiewicz znany i lubiany w śród PO polityków i maluje knoty na aukcje WOŚP JURGENA ..wtedy co innego jak w ciechocinku taki ma

     Polubienie

     • Anna said

      Czy on wiedział, że ta obeznana z seksem jest nieletnia? skąd niby miał to wiedzieć bo jednak z jej zachowania skromność nie emanowała lecz raczej prowokacja… do czynu nierządnego. Normalnie, dziewczę mniej lub bardziej urocze, chcąc zachować swą niewinność przy najlżejszej aluzji wycofuje się a nie dąży do spotkania.
      Wiem co wiem.

      Polubienie

      • miziaforum said

       STOP !! NIE OGLĄDAŁAŚ FILMU I NIE SŁUCHAŁAŚ !!!! WRÓC WŁACZ FILM O.K ZANIM KTOŚ CI NAPISZE ZE NAWET NIE POTRAFISZ SŁUCHA ZE ZROZUMIENIEM

       Polubienie

       • Anna said

        A TY włącz myślenie, czy wiesz ile ja mam lat, może 100 a może 10.

        Polubienie

       • miziaforum said

        ANIA … WIEM DOKŁADNIE ILE MASZ LAT JAK WYGLADASZ I GDZIE MIESZKASZ ……….. TO ŁATWE 🙂

        Polubienie

       • Anna said

        @Mizia, Nie przyszło Ci do głowy, że tatuś wespół z córeczką złowili faceta w necie dla uzyskania odszkodowania za szkody moralne? a właściwie jaja z tego zrobili i teraz żółwiki sobie przybijają. Chyba nie jesteś aż tak łatwowierny, żeby wierzyć w tę mendialną historyjkę? Mnie na takie żałosne nic nie nabiorą. Bo nic się nie stało i wcale nie dzięki Stonodze. Tatusiowi rozumu zabrakło wychować córkę odpowiednio a Stonoga doradził mu jak zrobić na tym biznes. Jaki procent dostanie to tajemnica poliszynela choć myślę, że ze 20%. Byznesmen całą gębą.

        Polubienie

       • Anna said

        Mizia, aż tak się mną interesujesz, że wiesz ile mam lat, gdzie mieszkam, i jak wyglądam? Trzeba było pisać tak od początku to bym Ci prawdę napisała, że … szkoda Twojej fatygi. :)))))

        Polubienie

       • Anna said

        Mizia, a czy wiesz co ja robię w internecie???

        Polubienie

       • KnUR1 said

        @ania: ja też wiem o Tobie więcej niż się Tobie wydaje 🙂 :* (tu na otwartym forum…)

        Polubienie

       • Anna said

        @Knur, tak po prawdzie to nie mam nic do ukrycia, jestem jaka jestem ale wolę być incognito bo ludzie nie potrafią zrozumieć, że jestem nie z tego świata. Fajnie mi tu
        z Wami bo w wielu kwestiach się zgadzamy, choć nie zawsze się rozumiemy.

        Polubienie

       • KnUR1 said

        @anna: a ja nawet nie chce być incognito, bo co to za frajda, bycie „Anonimowym”, pfff;

        Polubienie

 2. miziaforum said

  AD TEMATU ARTA – 500 000 WPROST Z TURCJI – NIEMCY NIE WEZMĄ !! JUŻ ŻADNEGO TO PEWNE – FRANCJA TEŻ W.B NI CHU.. CHU … WIEC KTO WEŹMIE – KRAJE WYSZECHRADZKIE – NIE ODMÓWILI

  ZOSTAŁ POLSKA Z DEKLARACJĄ PRZYJECIA ZŁOŻONĄ PRZEZ KOPACZ ……………..

  MOŻE NIE 500 000 A STO TYSIECY BEZ PIERDNICIA PIS WYKONA …………

  Polubienie

  • Anna said

   Będziemy ich prać, niech rząd ma to na względzie. Jak zobaczę na ulicy beżowego to będę pluć mu pod nogi, zrobię to, rząd mnie do tego nieprzystojnego zachowania zmusza. Niech wiedzą, że nie są tu mile widziani.

   Polubienie

 3. KnUR1 said

  Uwaga, uwaga! Marysia zaczyna komentować, jak dotrze do tego arta, to jutro pęknie forum w szwach 🙂 – bez złośliwości :))

  Polubienie

  • Anna said

   Przecież widzimy, że Francja rozpętuje III wojnę światową i żadne Marysine profesurskie wywody nas nie omamią. Niech Marysia się nie tłumaczy, że tego nie widzi. Zastraszyli Paryżan bo dali się zastraszyć zamiast rozliczyć rząd za nie dopełnienie bezpieczeństwa. Po ataku w Paryżu rząd powinien iść na bruk a nie pozwalać im atakować Syrię.

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Nie mam w niku Andziu profesur.Nie spowiadaj mnie, bo sie nie dam wyspowiadac.Czytaj i wyciagaj wnioski na swoja odpowiedzialnosc.Nie tylko Francja rozpetuje wojne i to widzi kazdy Anno. Wszystkie zachodnie panstwa sa w koalicji.A czy naprawde znasz przyczyny,tego co sie wyrabia?.Jaka masz pewnosc, ze druga strona, czyli islam nie zagraza swiatu?.Informuja nas,ale te informacje roznie sie interpretuje.Wnioski sie wyciaga na podstawie roznych przeslanek,uzywajac obu oczu i obu uszu.Paryzanie nie od dzis sie boja.Problem terroryzmu nie jest nowy i zaden rzad nie wysilil sie ,aby podjac radykalne srodki pozwalajace na skonczenie z terroryzmem.Jak Ty chcesz rozliczyc rzad, ktory ma pelnie wladzy i decyduje?.Daj recepte,jesli takowa posiadasz.Nie dopelnienie bezpieczenstwa powiadasz.Alez srodki bezpieczenstwa zostaly podjete i to nie od dzis.Udaremniono wiele prob zamachow i to przez wiele lat.Inna rzecza jest to,ze bandziorom pozwolno dzialac i dzialali.Bo ktos wymyslil,ze bandziory maja wiecej praw niz nie bandziory i nie musza siedziec w pierdlu i,ze nie wolno ich karac smiercia.Takie sa skutki zaplanowanej polityki.

    Polubienie

    • Anna said

     Paryż – serce Europy zaatakowane przez terrorystów. Takimi etosami serwują politycy ale jak na zgromadzeniu w miejscu zabitych przez terrorystów wybuchł kapiszon to Paryżanie uciekali w popłochu depcząc kwiaty i znicze. Miałam lepsze mniemanie o Francuzach ale już go nie mam. Potwierdza się kiwanie nas – Polaków przez Napoleona i traktat o wzajemnej pomocy przed 1939r. Teraz znów potrzebują wsparcia. Co im Syria zawiniła, co?

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Serwowane nie zawsze jest strawne.” Przedstawienie trwa”.Nie wszyscy podzielaja, to co sie serwuje i w jakiej formie sie serwuje.Fakt.Zamach przerobiono na medialne ” szol” , w ktorym uczystniczyly glownie media oraz finansowane przez budzet tzn. organizacje pozarzadowe, ktore nie sa pozarzadowe, poniewaz finansuje sie je z budzetu , ktory ustala rzad.Zatem takie ” szol” nie odzwierciedla tego, co mysla i czuja Francuzi.Wybuchl kapiszon i Paryzanie uciekali w poplochu.( wiem skad cytat pochodzi he he).To normalne, ze uciekali w poplochu.Kazdy normalny czlowiek tak reaguja w obliczu zagrozenia.Mniemanie innych Paryzan nie intresuje,a zwlaszcza osob, ktore nie zyja od wielu lat w ciaglym zagrozeniu zamachami.Przeciez nie do dekoracji od wielu lat obiekty turystyczne oraz miejsca tzaw. newralgiczne chronione sa przez policje i inne sluzby.Latwo sie mowi,gdy zyje sie w kraju,gdzie nie bylo jeszcze tego typu zamachow.Nie zycze nikomu zamachow.Kiwanie nas Polakow przez Napoleona.Tak wykiwal,ze dzieki niemu przynajmniej czesc niepodleglosci Polacy mieli.Andziu.Nie tylko Francja decydowala o tym , co sie wydarzylo w 39 roku.Cala Europa.Jej tzw.elity pozwolily hitlerowi zrobic to, co zrobil.Nie przeszkadza Ci Andziu,ze kuzynek krolowej elzbiety to wierny przyjaciel hitlera?.Nie przeszkadza Ci Andziu,ze krolowa elzbiete uczonu hitlerowskiego pozdrowienia?.Nie przeszkadza Ci Andziu , ze takze znani bojownicy z antysemityzmem sami zakladali mindury nazistowskie?.Nie przeszkadza Ci Andziu,ze tzw. elity polskie przedwojenne ukladaly sie z hitlerem?.Przyklady mnozyc mozna.Polityka jak stonoga..ma wiele nog..bardzo pokreconych.Patrzenie na polityke jednym okiem to propaganda.

      Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   ha ha ha.Knur..tak myslisz naprawde?.Ze ruch na forum z powodu Marysinych ” wypocin”?.

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Nie tylko Zorro mnie rozbawił i ten art, bo wciąż tylko wojna i klęska 🙂 A później dostałem powiadomienie, że komuś coś odpisujesz na poprzednie wpisy i jak dojdziesz do Stonogi to znów się poptrykasz z koleżankami 🙂

    No ale akcja Stonogi i Policji godna pochwały. Gangstera wyłapaliiiii. Ten film to … autora bloga 😛 ale chociaż śmiesznie na chwile.

    Ps. w Polsce to chwila moment wyłapuje się zwyrodnialców! …

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Nie kazdy wypociny Marysine pojmuje.A,ze klotnie przyciagaja to fakt.Mam same kolezanki he he do popstrykania sie .Moze to nie kolezanki he he.Jak zauwazyles mysl mam wolna …kolezanki nie kolezanki z mozgu wody nie zrobia..postawie sie okoniem he he.Mam racje ..duzo racji..

     Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Zwyrodnialcy sa.Jesli dziewucha ,wiedzac ,o czym facet z nia pisze, kontynuuje to nie jest to normalne zachowanie.Rodzice powinni taka panne pouczyc,jak reagowac na takie lub inne sytuacje w sieci.Oczywiscie faceta nie usprawiedliwia nic.Prowokatorzy w sieci maja rozne cele i nie zawsze te niby ” dla dobra ogolu” sa rzeczywiscie dla jego dobra.Pa, stonoga grajac super bohatera chyba wszedl w kompetencje kogos innego.Chyba,ze on te kompetencje posiada.Istnieja odpowiednie sluzby w policji, ktore zajmuja sie tropieniem roznych przestepstw.Ale zdarza sie,ze tez przymykaja oko na to, co sie w sieci dzieje.

     Polubienie

     • Anna said

      Stonoga na tym nagraniu zachowuje się jakby to on dyrygował policją i tym przyłapanym z różą.
      Róże, róże czerwone… to są wspomnienia, ale trzeba do nich odpowiednio dorosnąć, żeby móc je docenić a nie po chamsku łowić spragnionego miodu.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Moze posiada kompetencje do dyrygowania.Ten przylapany z roza recytowal jak pod dyktando.Wielce wymowna koncowa scena filmiku w wiezieniu.Ten pan supreheros o stu nogach tez siedzial w wiezieniu i tez sie chwalil,ze zza kratek kogos zadenuncjowal.Czyzby wszyscy wiezniowie mieli taka moc ,aby zza kratek obalac szdziow,prokuratorow?.Moze teraz tak jest w wiezieniach dobrze.Nie wiem.Moze ten gosc zostal zmuszony do odegrania roli pedofila?.Skoro mowa o superherosach.Jak superheros to i scenariusz musi byc.Siedzi taki superheros w pudle.Ma rozne przywileje.Obserwuje roznych gosci i zwyczaje w pudle zna.Wychodzi superheros na wolnosc.Ma troche kasy ,troche dlugow,ale takze arcybogatych sponsorow, ktorzy moga mu pomoc w odzyskaniu czesci majatku w zamian za przyslugi kolezenskie.Od tych kolezkow dostaje wsparcie finansowe.Ale nie ma lekko.Trzeba kolezkom pomoc.No i okazuje sie, ze jest film do zrobienia.Taki reklamowy fajny.W sam raz dla malo wymagajacej widowni, co rzuca miesem na prawo i lewo.Ma byc film o pedofilu i pieknej akcji superherosa.Superheros znal takiego goscia,jak siedzial w pudle.No i umowil sie z nim na spotkanie.Objasnil mu,ze ma zagrac realistycznie zyciowa role pedofila.Pedofil, wiedzac,ze moze wrocic za kratki boi sie,wiec chetnie przyjmuje role pedofila.Moze to nie byl pedofil ,a jakis facio, co podpadl politycznie, a moze jakis zlodziejaszek, a moze gosc po prostu , co mial pecha.Fajny scenariusz?.To fikcja.A zbieznosc sytuacji i osob wylacznie przypadkowa.

       Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Roze mi sie brzydko kojarza ,podobnie jak purpura zwlaszcza na paniach.

       Polubienie

 4. KnUR1 said

  Gdyby ten był Anonimowy to co by zdziałał ?

  Polubienie

 5. heniu said

  uwaga drastyczne od 18 lat islamista odcina glowe rosjaninowi putin powinien tych mordercow poczestowac bombka za to

  http://theync.com/dan/now-isis-is-pissing-putin-off-new-video-shows-them-behead-a-russian.htm

  Polubienie

 6. EDek said

  Powiem Wam cos mnie mnie to wszystko wkurwia na maxa . mam mieszane uczucia co do Pana Stonogi…

  Popierwsze to podejrzany typ. Oczernial polakow nazywal ich debilami i imbecylami a teraz nagle chce sie wybielic i uzyskac status bohatera narodowego prowadzac prowokacje na internecie niszczac ludzi a dziwi mnie to ze Policja jeszcze na to idzie. Zaloze sie ze zaden sad nie postawi temu Panu zarzutu pedofili dlaczego ???Ano dlatego ze po primo nie doszlo do niczego i dziewczyna byla fikcyjna.
  podrugie 12 albo 13 latka to juz osoba ktora jest po pierwszej miesiaczce czyli jest w fazie rozwoju sexualnego dojrzewania plciowego natomiast pedofilia dotyczy uprawiania nierzadu z dziecmi ktore sa przed dojrzewaniem plciowym. Nie trzeba byc specjalista zeby to znalezc w internecie. Wystarczy wpisac sobie w http://www.google.pl słowo pedofilia. Ten gosc mial zamiar uprawiac sex z dziewczyna nieletnia ktora chroni w Polsce prokurator. Do niczego nie doszlo byla prowokacja wiec jedyne co to sie obejdzie jedynie z wielkim szumem i zniszczeniem czlowieka psychicznie wsrod znajomych w pracy w rodzinie. Sadze ze takich amatorów mocnych wrazen jest wielu i wielu sie udaje a takie mlode glupie malolaty same umawiaja sie ze sponsorami za kase i prezenty i nikt o niczym nie wie… Ogladaliscie film Galerianki??? Przeciez to film o nieletnich ktore sie puszczaja w centrach handlowych dlaczego tam Pan Stonoga nie robi akcji i rzeczywiscie lapie na goracym uczynku realnych zboczkow ktorzy lamia prawo nagminnie. Dlaczego nie ratuje tych mlodych biednych dziewczyn z rodzin patologicznych ktore sie puszczaja za sukienke czy telefon komorkowy??? ….

  Ten kraj robi sie coraz bardziej pojebany i schodzi na psy. Zaniedlugo Polacy beda sie nawzajem zagryzac, beda na siebie donosic i bedzie dopiero jazda. A wladzunia bedzie sie z tego cieszyc… Jak latwo szara masa manipulowac… Tego wszyscy chcecie???

  A moze Pan Stonoga jest specjalnie napuszczany przez spec sluzby??? A moze dostal ultimatum albo Cie zniszczymy i zamkniemy w psychiatryku albo bedziesz wspolpracowal z nami i bedziesz spijal smietanke z durnych Polakow…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: