Miziaforum's Blog

Asad w Czeskiej tv, o imigrantach , w śród nich są terroryści ale również KRYMINALIŚCI – MORDERCY ZBOCZEŃCY to uwolnieni z wiezień w Iraku i Syrii skazańcy

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 1, 2015


Naród syryjskich uchodźców zmierzających do Europy są terroryści – powiedział prezydent Syrii Baszar el-Asad w wywiadzie dla czeskiej telewizji, którego fragmenty opublikowano w poniedziałek.

Pytany, czy Europejczycy powinni bać się uchodźców z Syrii, Asad powiedział: „To mieszanina. W większości są to dobrzy Syryjczycy, są patriotami (…) Ale oczywiście wśród nich dochodzi do infiltracji terrorystów, to prawda”.

Ważną kwestią są również tysiące kryminalistów którzy uwolnieni z rozbitych wiezień dołączyli do uciekinierów , w śród nich są bardzo niebezpieczni skazańcy którzy powinni byc izolowani dożywotnio gwałciciele , pedofile i seryjni mordercy – psychopaci .

Cały wywiad, przeprowadzony z prezydentem Syrii w Damaszku, zostanie wyemitowany w czeskiej telewizji we wtorek. 01.12.15.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/asad-ostrzega-przed-terrorystami-wsrod-uchodzcow-z-syrii,598983.html

CIEKAWE ILU ICH TRAFI DO POLSKI JUŻ ZA KILKANAŚCIE DNI W KONTYNGENCIE SPROWADZONYM PRZEZ PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚC 7 DO 12 000 , O KTÓRYM INFORMOWANO POLAKÓW W MEDIACH 

Komentarzy 90 to “Asad w Czeskiej tv, o imigrantach , w śród nich są terroryści ale również KRYMINALIŚCI – MORDERCY ZBOCZEŃCY to uwolnieni z wiezień w Iraku i Syrii skazańcy”

 1. miziaforum said

  MAGISTER MARIUSZ TRYNKIEWICZ DRŻY Z PODNIECENIA NA WIEŚ O SPROWADZENIU TU TAKICH JAK ON …

  Polubienie

 2. miziaforum said

  TAK SOBIE MYSLE CZY ASAD TYLKO ZE WZGLEDU NA DELIKATNOS NIE ROZWINOŁ KWESTII UWOLNIONYCH KRYMINALISTÓW NA WOLNOSCI W EUROPIE I POLSCE O DODANIE

  ŻE TERAZ W EUROPIE ZWYRODNIALCY URZADZĄ SOBIE POLOWANIE NA DZIECI I KOBIETY….

  Polubienie

  • K.S said

   Nie musi by ich wielu wystarczy jeden który dorówna wyczynem Trynkiewiczowi i rząd Pis zostanie zmieciony , nikt nie bedzie sie zastanawiał ile w tym winy Pis a ile PO …

   Dla nie wiedzących Trynkiewicz :

   W czasie odbywania służby wojskowej porwał i wykorzystał seksualnie chłopca ze szkoły podstawowej, za co sąd wojskowy skazał go na karę jednego roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata[2]. Kilka tygodni po uprawomocnieniu się wyroku dopuścił się molestowania seksualnego 12-letniego chłopca i otrzymał kolejną karę – 1,5 roku pozbawienia wolności[2]. Odwieszono mu również poprzedni wyrok, co zwiększyło karę do 2,5 roku[3]. W czasie przerwy w odbywaniu kary (udzielonej w związku z chorobą matki celem opieki nad nią), 4 lipca 1988 roku, zwabił do swojego mieszkania[4] przypadkowo spotkanego, 13-letniego Wojciecha Pryczka. Następnie chłopca molestował i udusił. Ciało ofiary zakopał w lesie[5].

   29 lipca 1988 roku, w podobnych okolicznościach, zwabił do swojego mieszkania i zabił nożem trzech chłopców: 11-letniego Tomasza Łojka oraz 12-letnich Artura Krawczyńskiego i Krzysztofa Kaczmarka. Ciała wszystkich ofiar po kilku dniach wywiózł do lasu i podpali

   Polubienie

 3. AQQ said

  skopiowane: https://marucha.wordpress.com/2015/11/30/wolne-tematy-93-2015/#comment-532205

  Izrael uruchomiło NATO aby USUNĄĆ Rosję i prezydenta Bashar al-Assad z Syrii said
  2015-12-01 (wtorek) @ 08:46:29

  Celem żydowskich ludobujców jest całkowite ZNISZCZENIE instytucji państwa Syria na czele z prezydentem Bashar al-Assadem, które jest sprzymierzeńcem Iranu na Bliskim Wschodzie.

  Izraelowi i żydom chodzi o to, aby Syria i Liban przestały istnieć jako instytucje państwowe, a na ich miejscu pozostały zgliszcza i ruiny czyli powstał identyczny chaos po ZAMORDOWANIU Libji, Iraku, Afganistanu …. itd. przez wynajętych ludobójców najemników żydowskich US Military/Army.

  26 listopada 2015 został uruchomiony tzn. PODPUSZCZONY parlament UK przez awanturnicza żydowską międzynarodówkę ,aby ten przegłosował wprowadzenie brytyjskiego lotnictwa i armii lądowej do Syrii, która ma OBALIĆ legalną władzę Bashar al-Assad z Syrii tak działac jakby tam NIE BYŁO Armii Rosyjskiej zaproszonej przez oficjalne władze Syrii.

  POLECAM zainteresowanym OBEJŻENIE i posłuchanie całej DEBATY z demokratycznym iluzorycznym „FUNDAMENTALISTĄ demokratycznym” zabijaką Cameronem w parlamencie UK na ten temat tutaj:

  „British Role in Combating ISIS
  British Prime Minister David Cameron addressed the House of Commons about his plan to conduct airstrikes against ISIS* in Syria. He said he hopes to vote on the proposal soon but will only bring it to a vote if he knows that the plan has majority support. Members of Parliament questioned him about the number and quality of anti-ISIS rebel ground forces in Syria, efforts to find a political solution to the Syrian civil war, and Russia and Turkey’s involvement in the war, among other issue” :

  http://www.c-span.org/video/?401294-1/british-role-combating-isis

  W czasie debaty tych ludobójców FUNDAMENTALISTÓW z UK znowóż padały FRAZESY o „zaprowadzaniu demokracji i wolności” w Syrji takiej jaką oni mordercy już „zaprowzdili” w Libji, Iraku, Afganiztanie … itd.

  W czasie tej debaty przeplatają się opinie, że wojska Rosji stacjonujące w Syrii zostaną „wyparte” przez NATO … zatem się tam zanosi na wielka JATKĘ.
  Cameron powiedział że Turcja da wsparcie swoimi żołnierzami lądowymi w liczbie 37 tysięcy armiom UK, Francji i USA które wkroczą do Syrii i pomogą tzw. „Moderate Rebels Śyrian Army”(finasowana przez Arabie Sudyjską i zabijaków USA) które OBALĄ Bashar al-Assad z Syrii, a UK i USA zoorganizuja „demokratyczne wybory” w Syrii i ZAINSTALUJĄ im lojalny nowy rząd w Syrii.

  To wszystko co BEŁKOTANO w parlamencie UK to zupełny NONSENS, że jakoby „zorganizują wybory demokratyczne” w obecnej Syrii” zainstalują „nową” władzę w Damaszku, a nstepnie zoorganizuja „nową” armię syryjską, która ma powstać z tzw. „Moderate Rebels Śyrian Army” czyli tak samo jak było i jest w Iraku czyli zabijaki z USA i UK umocnią ISIS !

  Te żydo-masońskie OSZOŁOMY ludobujcy FUNDAMENTALISCI „demokratyczni” bandziory z Waszyngtonu, Londynu i Paryża już za pomocą przez nich opłaconej „rewolucji Arabska Wiosna” w 2011 roku już zaprowadzili „swoją” demokracje w Egipcie, Libji, a wcześniej w Iraku i Afganizstanie, Jemenie …. itd.
  ZABILI tym sposobem ponad 1.5 miliona ludzi na Bliskim Wschodzie !!!

  Co najciekawsze te „dyskusje” w brytyjskim parlamencie tak się toczyły jakby NIE BYŁO armii Rosyjskiej w Syrii i oni NIE widzą potrzeby współpracowania w tym temacie z Rosją ani Chinami ….

  NIE zapominać, że wojsko Rosji zostało ZAPROSZONE do wejścia na teren Syrii przez oficjalny LEGALNY rząd Syryjski na czele z prezydenta Bashar al-Assad, natomiast jeśli tam wejdą ludobójcy US Army i UK Military to to będzie nie podważalną AGRESJĄ na Syrję, której będzie BRONIC wojska Rosji !

  Nie wiadomo jaką rolę w tym wszystkim mają odegrać zabijaki nazistowskie Izrael i ludobujczy FUNDAMENTALIZM islamski Arabia Saudyjska ?

  Rosja musi jak NAJSZYBCIEJ DOZBROIC Kurdów, tak aby oni jeszcze bardziej dotkliwie ZAATAKOWALI Turcję od środka !

  Parlament UK jak widać realizuje ZAMÓWIENIE żydów:

  „Syria air strikes vote on Wednesday, says David Cameron”

  http://www.bbc.com/news/uk-politics-34970516

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Program nauczania religii muzułmańskiej w szkołach niemieckiego landu Hesja jest krytykowany przez Stefana Wesselmanna, kierownika heskiego Związku Nauczycieli. W jego ocenie programowi brakuje wyraźnego odcięcia się od przemocy. Ponadto nie uwzględnia on zasady równouprawnienia płci.

  Stefan Wesselmann wskazuje, że na pierwszy rzut oka program nauczania islamu nie wydaje się negatywny, bo znajduje się w nim wiele takich elementów, które obecne są także w programach nauczania religii katolickiej i protestanckiej. Z drugiej strony kierownik heskiego Związku Nauczycieli widzi wyraźne zagrożenie z nim związane.

  W ocenie eksperta od islamu Abdela-Hakima Ourghiego w heskim programie w ogóle nie kwestionuje się pełnych przemocy wersów koranicznych. Wesselmann przyznaje, że ta krytyka jest „z naukowego punktu widzenia uprawniona”, bo interpretacja Koranu stwarza potencjalnie zagrożenie dla pokoju. To oznacza, że należy dokładniej czuwać nad nauczaniem islamu, niż choćby nad nauczaniem religii katolickiej czy protestanckiej.

  Wesselmann dodaje, że z jego punktu widzenia w programie brakuje zwłaszcza krytyki tych koranicznych wersów, które nawołują do przemocy względem „niewiernych”. Powinno się też w krytyczny sposób podejść do sprawy małżeństwa proroka z sześcioletnią Aiszą oraz jego pozostałymi jedenastoma żonami. – Istnieją w islamie prądy, które popierają naśladowanie zachowania Mahometa. Uważamy, że trzeba o tym mówić, by uczniowie mogli wyrobić sobie własny obraz. Jest bardzo wiele rozmaitych interpretacji Koranu – wskazuje Wesselmann w rozmowie z dziennikiem „Die Welt”.

  Niestety heskie ministerstwo edukacji nie bierze tych zastrzeżeń w ogóle pod uwagę, choć zgłaszane są już od dawna. Program nauczania islamu funkcjonuje dwa lata i najwyraźniej nikt w krajowym rządzie nie ma zamiaru go zmieniać.

  Wesselmann dodaje, że nie jest to koniec problemu. W istocie nie wiadomo bowiem, czego tak naprawdę uczą nauczyciele islamu. Nie wiadomo, czy trzymają się zasad niemieckiego prawa i na pewno nie propagują radykalnej i ekstremistycznej wykładni Koranu. Dopóki nie ma ze strony rodziców uczniów żadnych skarg z tym związanych, nie sposób tego sprawdzić.

  Pach
  Źródło: „Die Welt”

  Read more: http://www.pch24.pl/program-nauczania-islamu-w-szkolach-niemieckiego-landu-hesja-akceptuje-przemoc,37518,i.html#ixzz3t44UzmUU

  Polubienie

 5. mironik said

  http://pikio.pl/polska-przeznaczy-blisko-300-milionow-zlotych-na-pomoc-imigrantom/
  już nie wspominam że polak w mopsie dostanie poradę jedz sie gdzieś i szukaj (a jak znajdziesz to może wypłąty nie być)

  Polubienie

 6. miziaforum said

  ROSJA WCZORAJ !

  Biuro prokuratora generalnego Federacji Rosyjskiej uznało fundację Georga Sorosa działającą pod nazwą Open Society Institute oraz inną spokrewnioną z nią fundację za organizacje niepożądane, zakazując rosyjskim obywatelom i organizacjom udziału w ich projektach.

  W wydanym w poniedziałek oświadczeniu prokuratorzy powiedzieli, że Open Society Institute (OSI) oraz OSI Assistance Foundation zagrażają konstytucyjnemu porządkowi kraju oraz bezpieczeństwu narodowemu. Dodano, że ministerstwo sprawiedliwości jest na bieżąco informowane o działalności tych organizacji i dodaje je do listy organizacji niepożądanych. Prokuratura rozpoczęła sondę w sprawie działalności fundacji w lipcu tego roku, po tym, gdy rosyjscy senatorowie zatwierdzili tzw. „stop-listę” obejmującą 12 organizacji, które, ich zdaniem, wymagały uwagi ze względu na antypaństwową działalność. Inne organizacje umieszczone na liście to m.in. National Endowment for Democracy, Międzynarodowy Instytut Republikański, Narodowy Instytut Demokratyczny, Fundacja McArthura opraz Freedom House.

  W lipcu tego roku rosyjskie ministerstwo sprawiedliwości uznało amerykańską organizację pod nazwą National Endowment for Democracy za organizację niepożądaną gdy prokuratorzy odkryli, że instytut ten poświęcił miliony dolarów na na próby kwestionowania wyników rosyjskich wyborów oraz podkopywania prestiżu rosyjskich sił zbrojnych.

  Ustawa w sprawie organizacji niepożądanych weszła w życiu na początku czerwca bieżącego roku. Umieszczenie danej organizacji na liście i zdelegalizowanie jej działalności wymaga zgody prokuratury generalnej oraz ministerstwa spraw zagranicznych. Gdy dana organizacja znajdzie się na tej liście, jej biura zostają zamknięte, aktywa zamrożone a publikacje wstrzymane. Jeśli organizacja nie stosuje się do zakazów jej aktywistom grożą wysokie grzywny a nawet kara więzienia. Fundacja Sorosa rozpoczęła działalność w Rosji w latach 90-tych, lecz aktywnie działa dopiero od 2003 roku.

  George Soros jest urodzonym na Węgrzech amerykańskim miliarderem żydowskiego pochodzenia. Zarządza on siecią fundacji działających w 37 krajach świata. Mają one na celu promowanie wartości liberalnych, znane są z promowania multikulturalizmu, kapitalizmu, masowej imigracji. Odbywa się to często pod płaszczykiem ochrony demokracji i „walki z rasizmem i dyskryminacją”.

  Soros jest znanym w USA aktywistą na rzecz liberalizacji prawa imigracyjnego i głównym finansowym sponsorem takich działań (wliczając w to starania o szybsze nadawanie obywatelstwa nielegalnym imigrantom) a dotowane przez niego fundacje i organizacje promują podobne rozwiązania także w Europie. Soros, będący jednym z 30 najbogatszych ludzi na świecie przez lata poświęcił około 11 miliardów dolarów na przeróżne fundację w wielu krajach. Finansował on m.in. aktywistów na rzecz obalenia apartheidu w Republice Południowej Afryki oraz szereg organizacji opozycyjnych za żelazną kurtyną.

  W Polsce fundacja Sorosa działa pod nazwą Fundacji Stefana Batorego, która wspiera finansowo i logistycznie organizacje „zawodowo” zajmujące się tzw. „walką z rasizmem i antysemityzmem” oraz promowaniem multikulturalizmu. Do beneficjentów Fundacji Batorego należy m.in. Otwarta Rzeczpospolita czy niesławne Stowarzyszenia Nigdy Więcej. Z pieniędzy Sorosa finansowane są np. programy edukacyjne odnośnie „rasizmu i dyskryminacji”, które dostarczane są także w ramach szkoleń do państwowych instytucji takich jak prokuratury czy sądy. Stowarzyszenie Nigdy Więcej, które od lat występuje w roli „ekspertów” od „faszyzmu” w mediach organizowało szkolenia dla prokuratorów i funkcjonariuszy policji, których tematem było zwalczanie „ekstremistów” czyli krytyków liberalnego porządku, III Rzeczpospolitej, masowej imigracji czy mutlikulturalizmu. Jego pracownicy występują często w roli biegłych w rozprawach sądowych przeciwko nacjonalistom lub podobnym „ekstremistom”.

  Fundacja Sorosa działająca poprzez szeroko rozbudowaną sieć innych fundacji i organizacji (jak Fundacja Batorego w Polsce) ma wpływ na prawodawstwo w różnych krajach, edukacje oraz może liczyć na poparcie mediów głównego nurtu. Z fundacją Sorosa powiązanych jest wiele znanych osób, artystów, polityków, biznesmenów. Fundacja Batorego dotuje takie organizacje jak Otwarta Rzeczpospolita czy Nigdy Więcej m.in. w ramach ich walki z „homofobią”, promowania przywilejów dla homoseksualistów. Dotuje także organizacje aktywistów homoseksualnych takie jak Kampania Przeciwko Homofobii, którym na działalność przekazywała dziesiątki tysięcy złotych.

  Powiązane z fundacją Sorosa odnogi prowadzą szereg kampanii na rzecz masowej imigracji i walki ze środowiskami przeciwnymi multikulturalizmowi, organizują medialne kampanie przeciwko „rasizmowi” oraz wspierają i lobbują za rozwiązaniami prawnymi mającymi na celu zamknięcie ust przeciwnikom swoich idei poprzez zabieganie o kryminalizację tzw. „mowy nienawiści”. Fundacja Sorosa aktywnie działa także na polu legalizacji marihuany w USA i innych krajach i wspiera finansowo organizacje zajmujące się walką o nią.

  na podstawie: rt.com, batory.org.pl

  Polubienie

  • heniu said

   fundacja batorego finansowala balcerowicza teraz nowoczesna petru w polsce jak juz wiemy w ten sposob zniszczono nam polski przemysl wielu ludzi jest strasznie oglupionych mediami i glosowalo w ostatnich wyborach na nowoczesna zyda sorosa

   Polubienie

   • miziaforum said

    zszokowany ajwaj hal że to nie rodzina tuska nie ich klika bandycka jest ponad prawem TYLKO NARÓD …….

    Ta buta, pewność siebie, ten rechot triumfu. Ten entuzjazm, gdy skądinąd zasłużony dla opozycji Kornel Morawiecki wygłasza absurdalną tezę, że „ponad prawem stoi dobro narodu”, szokuje – mówi w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” prof. Aleksander Hall, odnosząc się do debaty parlamentarnej dotyczącej Trybunału Konstytucyjnego.

    TAKICH HUJÓW HALÓW POWINNO SI WEZWA NA KOMISARIAT I WRCZY PASZPORT WYJAZDOWY W 1 STRON I NIECH WYPIERDALA BYLE GDZIE

    Polubienie

 7. Ja said

  30 Kozojebców zgwałciło kobietę i zabili jej dziecko w ośrodku dka uchodźców:

  https://www.frieord.no/utenriks/30-asylsokere-truet-a-voldta-smabarnsmor-og-drepe-hennes-sonn-pa-asylmottak

  Polubienie

 8. AQQ said

  Polubienie

  • miziaforum said

   ło jesu kto to ?

   Polubienie

   • Marysia said

    Moze przyszly minister wojny.Moze bedzie dowodzil ” druzynami szczeleckimi” z rozkazu swiatowej slawy obecnego ministra obrony ,ktoremu doradza jakis mlokos z hameryki,co zna sie na dermatologii.he he.Kabaret..Lepiej sie poodac od razu ruskim i komu tam jeszcze.Bo z takimi dowodcami..Moze wrog umrze ze smiechu i nie bedzie wojny..zadnej..ha ha.Oby..wrogowie poumierali ze smiechu..eh ..pomarzyc mozna..

    Polubienie

    • Marysia said

     Sprzet bojowy ma niezly na tej scianie.Po co fabryki trotylu?..he he.

     Polubienie

    • AQQ said

     Akurat Marysia się ujawniła już nie 1szy raz, że zna się na medycynie, tej od profesorów wykształconych na dilerów piguł z apoteken rokifelera i szczepionek fundowanych przez bila gatsa…..

     a czytała Marysia kiedyś podręcznik Ziołolecznictwo dla lekarzy prof.dr.hab.med Juliana Aleksandrowicza i doc.dr.hab. Aleksandra Ożarowskiego???
     czemu tego teraz nie uczą, hę???

     Polubienie

     • Marysia said

      Ano Marysia ciut na jednym i na drugim AQQ sie zna bez czytania akutat tych ksiazek.Bo Marysia miala madrych w rodzinie , co sie znali tez na ziolach i Marysia tez wie,jak sie zywic, uzywajac ziol.A do ksiazek zerkne.Nie zaszkodzi.Przeciwnie.Wiadomo,czemu nie ucza.Nie zawsze wylacznie ziolka sa skuteczne.Jak trza, to trza siegnac po pigulke,w ktorej znajdziemy molekuly z ziolek.Czasami ziolkami mozna sobie zaszkodzic.Ba..kogos otruc,uszkodzic mu system nerwowy i nie zostawic sladow przy tym.

      Polubienie

      • Marysia said

       No i Marysia pare lat chodzila do szkoly,w ktorej sie troche uczyla i bilogii i chemii tez.Wiec umie sobie doczytac i zrozumiec.Komu sie zachcialo zrobic glupie szkoly?.Terazniejsze..

       Polubienie

       • AQQ said

        szkoda było butów na te szkoły marysine.

        Polubienie

       • Marysia said

        Dzieki butom AQQ nie najgorszym zdrowiem sie ciesze w przeciwienstwie do takich,ktorzy zamiast medycyny i takiej i owakiej raczki skladaja do bozi,modla sie proszac o zdrowko nie odwiedzaja lekarza ,albo wierza w cudowna moc obrazow i egzorcyzmow.No i tak sie sklada,ze ci wierzacy w biblijne wersety juz dawno na lonie abrahama.A Marysia dzieki butom ,wiedzy i praktyce ma sie niezle.Marysia troche wie.Starczy ,co wie.A jak potrzeba to se doczyta i tez wie.Tak to jest AQQ.

        Polubienie

      • Marysia said

       Nawet pijac herbatke skomponowana z ziolek, mozna popasc w uzaleznienie szkodzace zdrowiu.Dzieki ziolkom..

       Polubienie

       • AQQ said

        Wiedza mądremu nie zaszkodzi, głupiemu nie pomoże.

        Polubienie

       • Marysia said

        Znam madrych,a jednak glupich nafaszerowanych wiedza.Powiem wiecej.Od tej wiedzy glupieja jeszcze bardziej.No coz.Nobel nie przewidzial nagrody za znalezienie leku na glupote.

        Polubienie

       • AQQ said

        dla prof.marysi zbłazniony nobel w/t …indolencji med.
        bez odbioru. też prof.bez nobla.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Moze nobel zblazniony AQQ..Ale idiotom go nie przyznaja zwlaszcza w dziedzinie nauk scislych i medycynie.Dzieki jednak tej medycynie ,w tym ziololecznictwu zyjemy dluzej i zdrowiej niz faraony.No jasne.Najlepiej bez odbioru.Metoda taliba he he.

        Polubienie

      • AQQ said

       Jakież to trujące ziółka* do głowę uderzyły, hę, pycha?

       A ja, analfabetka? tak w/g marysi, profesor marysi…. 😀

       Polubienie

       • Marysia said

        AQQ..ty sie znasz na ziolach to powinnas wiedziec.Kto ci mowi,ze analfabetka?.Poczytaj sobie o roznych wlasciwosciach ziol i herbatek ziolowych.Ty cytujesz biblie i znasz sie na ziolach,to powinnas wiedziec , jakie zilo podano idolowi z biblii.Czym go napojono?.Ocetem i musztarda pewnie.Nie bylo mowy o wszystkich herbatkach.Powinnas zielarko wiedziec, ze nadmiar np. kawy prawdziwej pieknie wyplukuje potrzebne organizmowi oligoelementy.Marihuana pokazywana jako lecznicze ziolko przepieknie uszkadza szare komory,powodujac miedzy innymi tepote umyslowa uzytkownikow.A slyszalas o zielonej herbatce i jej wlasciwosciach?.To sobie poszukaj wiedzy.Nie wolno byc pysznym?.Pyszne herbatki moga zaszkodzic ..

        Polubienie

     • AQQ said

      Śp. Prof Juliusz Aleksandrowicz mawiał;
      „Zdrowie i życie ludzkie jest zbyt cenne, aby je powierzać wyłącznie w ręce lekarzy”,
      „Wolę być wyleczony przez szarlatana niż uśmiercony przez sławę medyczną”,
      „Niech mi koledzy lekarze wybaczą ale leczenie jest częstokroć bardziej szkodliwe niż zaniechanie leczenia”, „Nie ma chorób nieuleczalnych, niedostateczna jest tylko nasza wiedza”,
      „Człowiek jest tyle wart, ile stworzył”.

      A w Biblii Mądrość Syracha (w) 38:15 głosi; „Grzeszący przeciw Stwórcy swemu, niech wpadnie w ręce lekarza”. Z kolei (Ew. Marka w 8:18) mówi; macie oczy, a nie widzicie, macie uszy, a nie słyszycie…

      Polubienie

  • AQQ said

   mądry facet, ma ciekawy kanał.
   https://www.youtube.com/channel/UC-Zo-FhQgsj07JsGlpBpddw

   Polubienie

  • KnUR1 said

   Polska ambasada jest bardziej anty niż polska obecnie. Ja znam drogę na pamięć do niej, ale jeszcze nic tam do końca nie załatwiłem. Widać na ręke im to. Zanim coś skompletujesz to pojawia się nowa procedura. Do tego złodzieje. Za każdy złożony jeden papierek 150 zeta. Dodatkowo kasują za tłumaczenia oryginalnych dokumentów (obcojęzycznych) z EN na PL. Na angielski to sam sobie musisz przetłumaczyć, jakby chuje nie mogły tłumacz skąd ambasadują na PL. Okienko czynne 4h dzienne. Wolne w polskie święta, wolne w święta w kraju, w którym ambasadują. Jak ci już ambasador da instrukcje jak coś załatwić to nić nie wiesz, takimi skrótami instytucji operuje, które są tobie nie znane, a najlepiej to spierdalaj, a nie dupę trujesz. Następnym razem wezme dyktafon. Na konkretne maile nie odpisują. Tyle.

   Polubienie

   • Marysia said

    Jak bys byl byznesmenem ,to by Ci czerwony dywan rozlozyli,poczestowali szampanem ,dali order.A tak.Bul za wszystko.Odpowiadaja na e-maile po tygodniu.Jak chca ,to sa mili i fajnie przyjmuja gosci.Ale bardzo sa podejrzliwi zwlaszcza wobec takich,ktorzy z roznych powodow mimo zaproszenia nie uczeszczaja na imprezy mniej lub bardziej oficjalne.Pieniadze biora.Musza placic tlumaczom przysieglym za robote.

    Polubienie

 9. AQQ said

  http://wpolityce.pl/polityka/273673-bedzie-sie-dzialo-ipn-odtajnia-akta-komisji-ciemniewskiego-donosy-tw-bolka-wyjda-na-swiatlo-dzienne-wideo

  http://wpolityce.pl/media/273535-reszczynski-posiadanie-tak-wielu-tytulow-w-polsce-przez-niemieckie-koncerny-prowadzi-do-powolnej-ale-systematycznej-utraty-niepodleglosci-nasz-wywiad

  Polubienie

 10. KrisT said

  do tego co powiedział Assad dopiszmy iz duża liczba imigrantow to… bardzo dobrze wyszkoleni zołnierze! Oczywiscie iz są tam terrorysci, opozycjonisci , gorliwi wyznawcy islamu i wszyscy maja jeden cel : europa i chrzescijanie!
  a czy sa juz w polsce?
  wczoraj pisałem, info prawdziwe, co dowodzi iz zarty się skończyły! a ilu takich „spiochów” jest wpolsce? oni przygotowuja grunt…
  KrisT said
  Listopad 30, 2015 @ 4:40 PM
  4 Votes
  Mizia, mam info o ciapatych w polsce, (potwierdzone) to cię zainteresuje.
  W katowicach i zabrzu zatrzymano dwóch ciapatych, byli zameldowani w hotelach. Po kilku dniach pobytu nie chceli wpuscic obsługi hotelowej, nie pozwalali posprzątać w pokojach. Sprzataczka wezwała kierownika, kierownik w koncu policję. Po wejsciu do pokoi znaleziono kilkadziesiąt pochowanych map, zdjęć, itp z zaznaczonymi miejscami!!!!!!
  jednym z miejsc o jakich się dowiedziałem to sąd w katowicach….
  Po co ciapate zaznaczali i co na mapach? oficjalnie sprawa została wyciszona, opinia publiczna nic nie wie, a ciapatych słuzby wywiozły i dalej nie wiadomo jakie było i co ustaliło dochodzenie.
  To nie są żarty! I nie pytajcie sie skąd to wiem…..

  a teraz pytanie po co zaznacza się punkty na mapie????ja wiem….
  To zdarzenie miało miejsce w piatek/sobota, dziś natomiast po katowicach tylu niebieskich „biegało” ze to szok!
  więc panowie i panie, żarty się skonczyły, oni tu już są!

  Polubienie

  • AQQ said

   jesli sąd wysadzą to pewniak, że nie ciapate w tym pomyśle maczały paluchy…

   Polubienie

   • KrisT said

    z pewnoscią sądu nie wysadzą, nie ma takiej potrzeby natomiast rozpoznanie terenu na teryrtorium wroga to podstawa….
    wg tego mozna zaplanować, ataki, drogi ucieczki, itp.
    Wszyscy myslą iz terroryzm ciapatych nas nie dotyczy, tez tak myślałem, ale po tym info zmieniłem zdanie. Dotarło do mnie iz zagrożenie jest realne!
    czy zasiali we mnie strach?hmmm nie ale czujność i podejżliwośc wobec bezowych tak!
    Myslicie iz takich nie było więcej? skoro niedaleko mnie było 2 takich to ilu moze być w wawie? wrocławiu,łodzi???
    ostatnio było tu zamieszczone zdjęcie jednego brodacza w wrocławiu! i to był człowiek ktory kilka tyg. wcześniej w pełnym umundurowaniu i bronią ganiał po syrii!!!! człowiek wyszkolony! w y s z k o l o n y !!!! rozumiecie co to oznacza?!
    nie? to może Mizia to wyłumaczy.
    infem powyżej nie robię sobie jaj, i nie jest to żart! większość z nas nie wie co sie dzieje wokoł!

    Polubienie

  • heniu said

   Po kilku dniach pobytu nie chceli wpuscic obsługi hotelowej, nie pozwalali posprzątać w pokojach. Sprzataczka wezwała kierownika, kierownik w koncu policję.

   tak samo zachowuja sie wycieczki zydow z izraela sraja na dywan w pokojach wyglada ze maja tego samego sponsora

   Polubienie

 11. Konarski said

  Zachęcam do głośnego czytania tekstów słowiańskich; serbskich, czeskich, słowackich, do tłumaczenia i cieszenia się, że tak wiele łączy nas: wspólnych słów, znaczeń i obrazów, pomimo wieków oddzielenia! Właśnie przeczytałam
  w czeskim portalu SVETKOLEMNAS.INFO aktualna informację. Sprawdźcie fragment, czy popełniłam błędy?

  Tisíce ruských vojáků směřují k arménsko-turecké hranici
  Ale největší obavy Ruské federace před zločinným Erdoganem,které si vynutily i rozmístění tisíců ruských vojáků na turecké hranici, je to, že využívá teroristů Islámského státu, aby si vytvořil pro sebe
  Erdoganem,které si vynutily i rozmístění tisíců ruských vojáků na turecké hranici, je to, že využívá teroristů Islámského státu, aby si vytvořil pro sebe nové impérium – kteréžto tajemství vyjevil on se svým premiérem letos v květnu (2015), když vyhlásil pro celý islámský svět: „Shromáždíme Kurdy i Araby a celý muslimský svět, vtrhneme do Jeruzaléma a vytvoříme jediné světové islámské impérium.“ Výzva všem muslimům: vtrhněte do Jeruzaléma!

  Tysiące rosyjskich żołnierzy zmierza ku granicy turecko-armeńskiej
  Ale największe obawy Rosji przed złoczyńcą Erdoganem, obawy jakie zmusiły Rosję do rozmieszczenia tysięcy żołnierzy na turecko-armeńskiej granicy jest to, że Erdogan używa islamskich terrorystów, aby sobie stworzyć nowe imperium. Taką tajemnicę wyjawił premier (Turcji) w kwietniu tego roku 2015, kiedy wygłosił na cały islamski świat: „Zgromadzimy cały islamski świat, wtargniemy do Jerozolimy i stworzymy zjednoczone światowe imperium islamskie”. Wzywa tym wszystkich muzułmanów: wtargnijcie do Jerozolimy!

  Ashton Carter and Joseph Dunford Testimony on Military Operations Against ISIS
  Defense Secretary Ashton Carter and Joint Chiefs of Staff Chair General Joseph Dunford testify at a House Armed Services Committee hearing on U.S. military strategy to combat Islamic State (ISIS/ISIL) militants in Iraq and Syria:

  http://www.c-span.org/networks/?channel=c-span-3

  Temat debaty: Military Strategy in Syria & Irak.
  House Armed Service Committee .
  Rayburn Office Building Washington D.C.

  Longworth House Office Bldg
  9 Independence Ave SE
  Washington, DC 20515

  Debata dotyczy USUNIECIA sił militarnych Rosji z Syrii oraz OBALENIA Bashar al-Assad jako prezydenta Syrii, tak aby zabijaki US Military całkowicie PRZEJEŁO inicjatywę w operacji w Syrii i na na całym Bliskim Wschodzie.

  Rozmowa koncentruje się nad tym, że siły Rosji należy USUNĄĆ z Syrii dlatego, tak aby Rosja tam przestała miec swoje bazy wojskowe i wtedy będzie można OBALIĆ prezydenta Bashar al-Assad z Syrii.

  W tym momencie USA dokonuje przerzutów części swojego wojska tzn. ok 3.6 tysiaca żołnierzy ze swoich 6-u głównych baz wojskowych z Iraku w okolice Syrii na teren Turcji.

  Do operacji skąd razem z wojskiem tureckim i wojskiem UK mają przekroczyc granice Syrii – tzn. dokonac INWAZJI na Syryję i tam stacjonujace wojska Rosji aby je „usunąc”.

  Turcja przestała przepuszczać rosyjskie statki przez Bosfor na ZAMÓWIENIE z Waszyngtonu.

  Czy Ciśnina Bosfor są wodami międzynarodowymi ?
  KTO jest WŁAŚCICIELEM Ciśniny Bosfor ?

  http://www.reuters.com/article/2015/12/01/us-mideast-crisis-usa-military-idUSKBN0TK50G20151201#Wt4eUP1URcD1sgIW.97

  Polubienie

 12. Konarski said

  Putin told to NUKE Istanbul in revenge for downing of jet bomber by Turkey

  Polecam świetne komentarze zezorro – http://zezorro.blogspot.com/

  zezorro Mod Tabor refren • 9 godzin temu

  w formie plotek, Rosja milczy
  jest faktem, że to główny atut turasów
  i jest drugim faktem, że Rosja w sprawie Konstantynopola pójdzie na wojnę – z przymusu, o czym pisałem

  Polubienie

 13. miziaforum said

  Polubienie

  • miziaforum said

   najnowszy wczoraj pijany dziś złapał pedofila

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Zorro ..wow.Juz nie pyskuje na policje?.Duzo nog ma ta stonoga.

    Polubienie

    • zagrypiona said

     Pyskuje jak policja nadużywa władzy, chwali kiedy działaja dobrze dla ludu. Normalne chyba nie? 🙂 Co ma piane na pysku nosić jak pies pawałowa gdy tylko glinę zobaczy? Stonoga ma rozum, chociaż idealny nie jest.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Kazdy ma rozum, co nie znaczy,ze jest madry.Ten gra role obroncy ucisnionych,widzac przy tym jednym okiem.Jedookie widzenie nie ma nic wspolnego z madroscia.Duzo z cwaniactwem,ktore madroscia nie jest.Jedookie widzenie wyklucza goscia z nazwania go ” idealny”.Moze byc jednookim idolem i jest.Niczym bolek..Ma gosc problem, bo wszedzie jak jednoocy idole widzi tylko ” szyda”.Jedookie widzenie prowadzi wprost do slepoty.I to chodzi tej stonodze,zeby adresaci widzieli jednym okiem,czyli jak chce propaganda.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       ..i o to chodzi tej stonodze..

       Polubienie

       • Anna said

        Dla profesurki M wszystko jest jasne ale zdaje się nie widzieć, że Francja właśnie rozpętuje III wojnę światową.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Andziu nie tylko Francja.Polska brala udzial w wojnie w Iraku.Wojne w Iraku zaczely USA, a Polacy brali w niej udzial tez.Do Syrii tez pojada.I co Ci chodzi?.

        Polubienie

       • Anna said

        Namiestnikiem Sił Zbrojnych w Polsce jest prezydent Duda i jeśli wojsko polskie weźmie udział w wojnie przeciw Syrii i Rosji to będzie to na jego rachunek sumienia, jeśli wyśle bo takiego faktu nie ma. Natomiast Hollande, już pozwolił sobie zbombardować Syrię, nikogo nie pytając – to niezaprzeczalny fakt. I co? Marysia psorka będzie takiego wybielać?

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Namiestnikimem sil zbrojnych jest rowniez ten osobnik,o ktorym piszesz Anno.To on wydal decyzje bombadowania Syrii i to on w pieknych slowach zapraszal imigrantow,zeby zwalac na nich wine za wszystko.Nikogo nie wybielam.Ale nie podoba mi sie mowienie ,ze Francuzi , co oznacza narod.Jak sluchasz politykow,to dobrze wiesz,ze oni zawsze mowia w imieniu narodu,nawet jesli narod ich opinii nie podziela.Sondaze przed zamachem pokazywaly brak popularnosci tego pana.Na dzien dzisiejszy 50 % sondowanych daje pozytywana ocene jego dzialalnosci.Wyobraz sobie,ze ten pan prosil Francuzow , aby na znak solidarnosci z rodzinami ofiar wywiesili flagi narodowe w oknach.Narod te akcje olal.Nie barwy narodowe..te akcje ,tego pana.Francuzi sa dumnym narodem…robionym w konia.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Bobardowal Syrie w porozumieniu z NATO..ha.

        Polubienie

 14. mentronik said

  Podobno zestrzelono 2 rosyjskie helikoptery na granicy z turcja

  Polubienie

 15. mentronik said

  Polubienie

 16. AQQ said

  Dobre, wkrótce turek namaści Wołodię. 🙂

  Polubienie

 17. AQQ said

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Bardzo piekne wystapienie.Widzisz AQQ ten madry pan powiedzial to samo, co Marysia w wymianie zdan powyzej na temat metod leczenia.Madrzy lekarze te metody lacza dla dobra pacjentow.Sa rzadkoscia,ale sa.Niekiedy upierdliwy pacjent lub rodzina zmuszaja leniwych doktorow do podjecia terapii odpowiedniej i wlasciwej dla pacjenta.Dlaczego lekarze nie lecza.Oto kilka przyczyn: nie chca leczyc z checi zysku,przeprowadzaja na pacjentach dziwne eksperymenty,stawiaja wyzej swoja wiedze i ambicje niz dobro pacjentow,glupi upor i ambicja nie pozwalaja im na zaakceptowanie innej terapii niz oni ustala,chca byc madrzejsi niz odczucia pacjenta,widzac krzywde jaka mu wyrzadzaja wybrana dla nich terapia,sa leniwi i nie maja ochoty poglebiac swojej wiedzy,, bo wydaje im sie,ze ta jest niezmienna, olewaja pacjentow znaczy maja lekcewazacy do nich stosunek,lekcewaza swoje obowiazki w mysl zasady ” jakos bedzie”,celowo niszcza zdrowie pacjentow,zeby zarobic duze pieniadze.To tylko wybrane przyczyny.Co zas sie tyczy niemoznosci ksztalcenia sie.Jest tzw. samoksztalcenie sie w celu doskonalenia sie.Kto chce,ten sie doksztalca jak inni pracujacy ludzie w innych zawodach.Maja szkolenia roznorakie za darmo,sympozja,gdzie moga sie nauczyc lub wymienic doswiadczenia.Widocznie spedzaja czas na przyjemnosciach , ktore organizuja im organizatorzy roznych doksztaltow i nie interesuje ich przedmiot sympozjow.

   Polubienie

 18. AQQ said

  głupota nie boli. @ psorki M.
  – nie lubię odpisać ani czytać w wąziutkiej linijeczce…
  Faraonowie, władcy, królowie tracili życie w tzw „tajemniczych okolicznościach”, głównie w walce o schedę a reszta motłochu w wojnach o ich majątki i wpływy 😉
  prof.M. nie była widocznie dawno na cmentarzu, ja tam widziałam głównie zgony w „wieku produkcyjnym” masa ofiar białej mafii nauczonych przez profesorUF z noblem. 😉

  http://wolnemedia.net/zdrowie/lista-smierci/

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Glupota bywa bolesna AQQ.Fakt nie boli.Chociaz.Glupio zastosowana terapia boli i to bardzo boli zwlaszcza pacjentow.Nie jedno widzialam moja droga,wiec mam pewien dystans do wielu rzeczy z naszej rzeczywistosci.Tez tracili zywot truci roznymi ziolami w walce o wladze.Fakt.Widzisz znowu powraca motyw ziol.Najpierw mieli ziola, a potem wyprodukowano pigulki.Motloch ginal tez w wojnach, ktore robili faraony.Tak upraszczajac.Ale.Naukowe medyczne badania okreslaja ich wiek.Umierali mlodo na skutek kiepskiej medycyny rowniez.Tak to bylo i jest.Ofiary na cmentarzach to nie tylko, jak mowisz mafia i jej zaslugi.Przyczyny sa zlozone.Zasluga glupich dochtorow tez i to duza.Wiem wiecej na ten temat niz Ci sie wydaja.Ci w wieku produkcyjnym tez zapijaja sie na smierc,cpaja, sa niedozywieni,zestresowani i to nie za przyczyna lekarskiej mafii.Zgadnij ,jakie to przyczyny takze?.

   Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   No tak.Wzmocnie sobie kosci,wyprodukuje wiecej hormonu, wyplucze sobie witaminy weglem i umre z powodu pogrypowych powiklan..Oswiec mnie AQQ..bo ten artykul wcale nie oswiecil..Dobrze mysle ?..he he.

   Polubienie

 19. mentronik said

  To, jako dodatek, do mych obserwacji (głównie słuchowych) o masowych, późnowieczornych przelotach samolotów nad Zakopanem, wyraźnie z baz amerykańskich w Niemczech w kierunku Turcji.

  Oraz i najnowszych, dzisiejszych informacji, że i Bundeswera postanowiła się „włączyć w zwalczanie ISIS” w Syrii.

  http://www.c-span.org/networks/?channel=c-span-3

  Temat debaty: Military Strategy in Syria & Irak.
  House Armed Service Committee .
  Rayburn Office Building Washington D.C.

  Longworth House Office Bldg
  9 Independence Ave SE
  Washington, DC 20515

  Debata dotyczy USUNIECIA sił militarnych Rosji z Syrii oraz OBALENIA Bashar al-Assada jako prezydenta Syrii, tak aby zabijaki US Military całkowicie PRZEJEŁO inicjatywę w operacji w Syrii i na na całym Bliskim Wschodzie.

  Rozmowa koncentruje się nad tym, że siły Rosji należy USUNĄĆ z Syrii dlatego, tak aby Rosja tam przestała mieć swoje bazy wojskowe i wtedy będzie można OBALIĆ prezydenta Bashar al-Assada z Syrii.

  W tym momencie USA dokonuje przerzutów części swojego wojska tzn. ok 3.6 tysiaca żołnierzy ze swoich 6-u głównych baz wojskowych z Iraku w okolice Syrii na teren Turcji.

  Do operacji skąd razem z wojskiem tureckim i wojskiem UK mają przekroczyc granice Syrii – tzn. dokonac INWAZJI na Syryję i tam stacjonujace wojska Rosji aby je „usunąc”.

  Turcja przestała – na kilkanaście godzin – przepuszczać rosyjskie statki przez Bosfor na ZAMÓWIENIE zabijaków z Waszyngtonu.

  za https://marucha.wordpress.com/2015/12/01…..ent-532391

  W trakcie trwania debaty „Military Strategy in Syria & Irak. House Armed Service Committee” [wpis poprzedni] która była transmitowana na żywo przez TV C-SPAN3 dla tych co mają wykupiony ten kanał C-SPAN pojawiały się informujące czerwone ruchome paski, że właśnie w trakcie tej debaty odbywa się akcja przerzutu amerykańskiego wojska, rakiet i sprzętu do baz amerykańskich w Turcji.

  To by się ZGADZAŁO, że korytarz przelotowy US Air Forces z Niemiec do Turcji wielkich transportowców zabijaków amerykańskich może być SŁYSZALNY nad Zakopanem lub wyżej w górach, a Zakopane jest położene na linii prostej prowadzących z US baz wojskowych w Niemczech do bazy Incirlik Air Base w Turcji koło miasta Adana.

  Brytyjski pieniacz David Cameron informował 26-XI-2015 parlament Brytyjski, że w najbliższych dniach USA i NATO przerzucą z baz USA w Niemczech kilka setek rakiet „Patriot” i „Tomahawk Missile” + pare tysięcy amerykańskiego mięsa armatniego do baz USA w Turcji

  W trakcie dzisiejszej debaty „Military Strategy in Syria & Irak. House Armed Service Committee” w 3-j godzinie dyskusji kongresmenka Tulsi Gabbard (Demokratka -Hawaii)
  https://en.wikipedia.org/wiki/Tulsi_Gabbard
  otwarcie zapytała Ashton Carter (US Secretary of Defense – minister MON)
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ash_Carter
  czy te przerzucane rakiety z Niemiec do Turcji są uzbrojone w głowice atomowe. Ten jej odpowiedział, że NIE może w tej chwili jej na to pytanie odpowiedzic.

  Następnie Tulsi Gabbard zapytała Ashton Carter czy ta operacja na Syrji może się zakonczyc otwartą WOJNĄ USA z Rosją, gdyż Obama nakazał zniszczenie obecnego rządu i sił Syrii al-Assada a obecne wojsko Rosji jest w Syrii po to, aby BRONIC rządu al-Assada wiec jest SPRZECZNOŚĆ interesów USA i Rosji w kampanii wojskowej w Syrii.

  Dalej kongresmenka Tulsi Gabbard z Hawaii spytała US Secretary of Defense czy ta akcja militarna jest skierowana PRZECIWKO całej instytucji państwowej urzędującemu rządowi al-Assada czy tylko ISIS ?

  Ashton Carter NIE wiedział co ma odpowiedzic i zaczął coś „krecic” i powiedział, że po debacie się może z nią spotkac i jej to wyjasnic bo ta rozmowa bedzie „tajna” i nie może byc publiczna.

  Generalnym celem ataku na Syrie od samego początku było i jest ROZWALIC Syrję, która jest sojusznikiem Iranu i dlatego Syrja identycznie traktowana jak Libie aby zlikwidować baze wojskową Rosji w Syrii aby potem Izrael i USA zaatakowali bez problemu Iran !

  W Syrii już stacjonuje armia Rosji i parę dni temu zostały zainstalowane nowoczesne rakiety S-400 przez Rosje po straceniu przez turków rosyjskiego bombowca.

  Rosja NIE MOŻE pójść na jakiekolwiek ustępstwa i wpuścić NATO do Syrii !

  USA i żydowski ludobójczy rząd waszyngtoński to zwykła banda LUDOBUJCÓW, złodzeji i OSZUSTÓW, którzy NIGDY NIE dotrzymują umów a jedynie kierują się interesem ŻYDOWSKIEJ mafii !!!

  Żydy amerykanskie wynajeli NATO i US Military aby ZNISZCZYĆ rząd al-Assada w Syrii oraz ZNISZCZYĆ bazę wojskową Rosji w Syrii !!

  Armia Rosyjska i Syryjska koniecznie MUSI schwytać kierowców ciężarówek-cystern wynajętych przez ISIS wożących z Syrii do Turcji kradziną ropę z Syrii.

  Tych ZŁAPANYCH kierowców ISIC trzeba „przepuścic przez WYRZYMACZKĘ” aby WYŚPIEWALI kto im płaci i jakie oni mają powiązania są z Turcja, ISIS aby Rosja miała DOWODY, że tymi kupującymi pośrednikami tej kradzionej ropy Syrii są kupujący z USA, Anglii, Francji i USA !!!

  Obalenie al-Assada jest potrzebne ŻYDOM, aby oni przywłaszczyli sobie ropę naftowa Syrii, czyli w tym wszystkim chodzi zawsze o to samo – pieniądze ! – bezkarne żydy z USA używajac militaryzm zabijaków US Army RABUJĄ cały Swiat !

  Polubienie

 20. miziaforum said

  Polubienie

 21. Konarski said

  Tysiące rosyjskiego wojska na granicy ormiańsko-tureckiej.Samoloty USA i Turcji nie pojawiają się na niebie Syrii. V16CtnoC_Fg/Vlq8ZT0pQAI/AAAAAAAAaZc/xefUxRXDvVY/s640/rad4.jpg

  http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3360-tisice-ruskych-vojaku-smeruji-k-armensko-turecke-hranici-americka-a-turecka-letadla-prchla-ze-syrske-oblohy

  Polubienie

 22. Konarski said

  BREAKING: PUTIN DEPLOYS 150,000 TROOPS AS TURKEY BLOCKADES RUSSIAN NAVY
  Vladimir Putin has ordered 150,000 Russian Troops to Syria; to put down all Terrorist groups and put an end to the Civil War there. The Russian president is reportedly mounting an enormous military mission to take control of the terror group’s stronghold of Raqqa. The city is the self-declared capital of ISIS in Syria and is patrolled by as many as 5,000 jihadi members.

  Putin is set to mobilize the 150,000 reservists who he conscripted into military service in September.

  To make matters worse, Turkey has begun a de facto blockade of Russian naval vessels, preventing transit through the Dardanelles and the Strait of Bosporus, between the Black Sea and Mediterranean.

  According to the AIS tracking system for the movement of maritime vessels, only Turkish vessels are moving along the Bosphorus, and in the Dardanelles there is no movement of any shipping at all.

  At the same time, both from the Black Sea, and from the Mediterranean Sea, there is a small cluster of ships under the Russian flag, just sitting and waiting

  In addition, shipping inside the Black Sea from Novorossiisk and Sevastopol in the direction of the Bosphorus, no Russian vessels are moving.

  This indirectly confirms the CNN statement that Turkey may have blocked the movement of Russian ships on the Dardanelles and the Strait of Bosphorus under the Treaty of the Montreux Convention Regarding the Regime of the Straits.

  We’ll continue to monitor these wartime escalations as more information becomes available.

  Please distribute this to your social networks and as always we welcome your input in the comments below.

  This has been a Next News Network breaking news alert.

  PS – niektórzy, wzorując się na kabalistyce twierdzą, że Rosja będzie miała 7 grudnia 2015 swók „Pearl Harbour”

  Looking at Kabalistic dates that is one were Shit can hit the fan reverberating world wide ….
  it mirrors Dec 7 1941 in many aspects …
  Turkey will Suddenly attack Russia , I wrote a few friends by Email warning about it .

  Polubienie

 23. Konarski said

  TV S-SPAN3 w USA dzisiaj odbyła się DEBATA na temat planowanej US operation w Syrii!

  skończyła się bardzo ważna DEBATA w kongresie USA na temat planowanej militarnej US i NATO operation w Syrii :

  Military Operations Against ISIS
  December 1, 2015
  Defense Secretary Ashton Carter and Joint Chiefs of Staff Chair General Joseph Dunford testified on U.S. military strategy to combat ISIS* militants in Iraq and Syria. Secretary Carter announced that the U.S. is expanding its special operations force in Iraq and Syria. 
  The specialized expeditionary targeting force will be sent to Iraq to assist Iraqi and Kurdish forces and will also be positioned to conduct unilateral missions in Syria. Secretary Carter stated that this special force will be able to conduct raids, free hostages, gather intelligence, and capture ISIS leaders. He also said the U.S. is expanding strikes on ISIS infrastructure and sources of revenue from oil. 

  After the hearing adjourned, Committee Chair Mac Thornberry (R-TX) answered reporters’ questions. 

  * The Islamic State of Iraq and Syria (ISIS), the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIL), or DAISH/DAESH in Arabic is a militant group that has called itself the Islamic State:

  http://www.c-span.org/video/?401241-1/ashton-carter-joseph-dunford-testimony-military-operations-isis&live

  WSZYSCY posłowie Sejmu III RP, którzy są członkami Komisji Obrony Narodowej (OBN) i Komisji Spraw Zagranicznych (SZA) POWINNI się zapoznać się z PLANAMI waszyngtońskich zabijaków „FUNDAMENTALISTÓW demokratycznych” którzy szykują następną wojenną AWANTURĘ w Syrii, która jest w interesie Izraela, bank-sterów oraz handlaży ropą naftową, a w którą to awanturę planują na SIŁĘ WCIAGNAĆ też Polskie Wojsko na co NIE WOLNO pozwolić w III RP !

  Debata dotyczy USUNIECIA sił militarnych Rosji z Syrii oraz OBALENIA Bashar al-Assad jako prezydenta Syrii, tak aby zabijaki US Military całkowicie PRZEJEŁO inicjatywę w operacji w Syrii i na na całym Bliskim Wschodzie.

  Rozmowa koncentruje się nad tym, że siły Rosji należy USUNĄĆ z Syrii dlatego, tak aby Rosja tam przestała miec swoje bazy wojskowe i wtedy będzie można OBALIĆ prezydenta Bashar al-Assad z Syrii, a następnie ZAATAKOWAĆ Iran aby tam wprowdzic „amerykańską demokrację” przez FUNDEMENTALISTÓW „demokratycznych” z USA.

  Od dwóch dni trwa na szeroka skalę zakrojona AKCJA sił militarnych USA , którzy dokonują przerzutów kilka setek rakiet „Patriot” i „Tomahawk Missile” + pare tysięcy amerykańskiego mięsa armatniego do baz USA w Turcji z Niemic i swoich 6-u głównych baz wojskowych z Iraku w okolice Syrii na teren Turcji do bazy bazy Incirlik Air Base w Turcji koło miasta Adana.

  Do operacji skąd razem z wojskiem tureckim, wojskiem UK i NATO(w tym też Wojsko Polskie) mają przekroczyc granice Syrii – tzn. dokonac INWAZJI na Syryję i tam stacjonujace wojska Rosji aby je „usunąc”…

  Turcja przestała przepuszczać rosyjskie statki przez Bosfor na ZAMÓWIENIE zabijaków z Waszyngtonu.

  Czy Ciśnina Bosfor są wodami międzynarodowymi ?
  KTO jest WŁAŚCICIELEM Ciśniny Bosfor ?

  W trakcie dzisiejszej debaty „Military Strategy in Syria & Irak. House Armed Service Committee” w 3-j godzinie dyskusji kongresmenka Tulsi Gabbard (Demokratka -Hawaii)

  https://en.wikipedia.org/wiki/Tulsi_Gabbard

  otwarcie zapytała Ashton Carter (US Secretary of Defense – minister MON)

  https://en.wikipedia.org/wiki/Ash_Carter

  czy te przerzucane rakiety z Niemiec do Turcji są uzbrojone w głowice atomowe. Ten jej odpowiedział, że NIE może w tej chwili jej na to pytanie odpowiedzic.

  Następnie Tulsi Gabbard zapytała Ashton Carter czy ta operacja na Syrii może się zakończyc otwartą WOJNĄ USA z Rosją, gdyż Obama nakazał zniszczenie obecnego rządu i sił Syrii al-Assada, a obecne wojsko Rosji jest w Syrii po to, aby BRONIC rządu al-Assada wiec jest SPRZECZNOŚĆ interesów USA i Rosji w kampanii wojskowej w Syrii.

  Dalej kongresmenka Tulsi Gabbard z Hawaii spytała US Secretary of Defense czy ta akcja militarna jest skierowana PRZECIWKO całej instytucji państwowej urzędującemu rządowi al-Assada czy tylko ISIS ?

  Ashton Carter NIE wiedział co ma odpowiedzic i zaczoł coś „krecic” i powiedział, że po debacie się może z nią spotkac i jej to wyjasnic bo ta rozmowa bedzie „tajna” i nie może byc publiczna.

  Generalnym celem ataku na Syrie od samego początku było i jest ROZWALIC Syrję, która jest sojusznikiem Iranu i dlatego Syrja identycznie traktowana jak Libje aby zlikwidować baze wojskową Rosji w Syrji aby potem Izrael i USA zaatakowali bez problemu Iran !

  Polubienie

 24. Konarski said

  26 listopada 2015 został uruchomiony tzn. PODPUSZCZONY parlament UK przez awanturnicza żydowską międzynarodówkę ,aby ten przegłosował wprowadzenie brytyjskiego lotnictwa i armii lądowej do Syrii, która ma OBALIĆ legalną władzę Bashar al-Assad z Syrii tak działac jakby tam NIE BYŁO Armii Rosyjskiej zaproszonej przez oficjalne władze Syrii.

  POLECAM zainteresowanym OBEJŻENIE i posłuchanie całej DEBATY z demokratycznym iluzorycznym „FUNDAMENTALISTĄ demokratycznym” zabijaką Cameronem w parlamencie UK na ten temat tutaj:

  „British Role in Combating ISIS
  British Prime Minister David Cameron addressed the House of Commons about his plan to conduct airstrikes against ISIS* in Syria. He said he hopes to vote on the proposal soon but will only bring it to a vote if he knows that the plan has majority support. Members of Parliament questioned him about the number and quality of anti-ISIS rebel ground forces in Syria, efforts to find a political solution to the Syrian civil war, and Russia and Turkey’s involvement in the war, among other issue” :

  http://www.c-span.org/video/?401294-1/british-role-combating-isis

  W czasie debaty tych ludobójców FUNDAMENTALISTÓW z UK znowóż padały FRAZESY o „zaprowadzaniu demokracji i wolności” w Syrji takiej jaką oni mordercy już „zaprowzdili” w Libji, Iraku, Afganiztanie … itd.

  W czasie tej debaty przeplatają się opinie, że wojska Rosji stacjonujące w Syrii zostaną „wyparte” przez NATO … zatem się tam zanosi na wielka JATKĘ.
  Cameron powiedział że Turcja da wsparcie swoimi żołnierzami lądowymi w liczbie 37 tysięcy armiom UK, Francji i USA które wkroczą do Syrii i pomogą tzw. „Moderate Rebels Śyrian Army”(finasowana przez Arabie Sudyjską i zabijaków USA) które OBALĄ Bashar al-Assad z Syrii, a UK i USA zoorganizuja „demokratyczne wybory” w Syrii i ZAINSTALUJĄ im lojalny nowy rząd w Syrii.

  To wszystko co BEŁKOTANO w parlamencie UK to zupełny NONSENS, że jakoby „zorganizują wybory demokratyczne” w obecnej Syrii” zainstalują „nową” władzę w Damaszku, a nstepnie zoorganizuja „nową” armię syryjską, która ma powstać z tzw. „Moderate Rebels Śyrian Army” czyli tak samo jak było i jest w Iraku czyli zabijaki z USA i UK umocnią ISIS !

  Te żydo-masońskie OSZOŁOMY ludobujcy FUNDAMENTALISCI „demokratyczni” bandziory z Waszyngtonu, Londynu i Paryża już za pomocą przez nich opłaconej „rewolucji Arabska Wiosna” w 2011 roku już zaprowadzili „swoją” demokracje w Egipcie, Libji, a wcześniej w Iraku i Afganizstanie, Jemenie …. itd.
  ZABILI tym sposobem ponad 1.5 miliona ludzi na Bliskim Wschodzie !!!

  Co najciekawsze te „dyskusje” w brytyjskim parlamencie tak się toczyły jakby NIE BYŁO armii Rosyjskiej w Syrii i oni NIE widzą potrzeby współpracowania w tym temacie z Rosją ani Chinami ….

  NIE zapominać, że wojsko Rosji zostało ZAPROSZONE do wejścia na teren Syrii przez oficjalny LEGALNY rząd Syryjski na czele z prezydenta Bashar al-Assad, natomiast jeśli tam wejdą ludobójcy US Army i UK Military to to będzie nie podważalną AGRESJĄ na Syrję, której będzie BRONIC wojska Rosji !

  Nie wiadomo jaką rolę w tym wszystkim mają odegrać zabijaki nazistowskie Izrael i ludobujczy FUNDAMENTALIZM islamski Arabia Saudyjska ?

  Rosja musi jak NAJSZYBCIEJ DOZBROIC Kurdów, tak aby oni jeszcze bardziej dotkliwie ZAATAKOWALI Turcję od środka !

  „Syria air strikes vote on Wednesday, says David Cameron”

  http://www.bbc.com/news/uk-politics-34970516

  Polubienie

 25. Konarski said

  W grudniu wybuchnie wojna Rosji z Turcją MIZIA 😦
  Przeciw Rosji walczyć będą też USA i UK….
  26 listopada – debata w parlamencie UK
  1 grudnia – debata w kongresie USA
  DO PROWOKACJI DOJDZIE W NAJBLIŻSZYCH DNIACH/TYGODNIACH…. 😦

  TV S-SPAN3 w USA dzisiaj odbyła się DEBATA na temat planowanej US operation w Syrii!

  Przed godziną skończyła się bardzo ważna DEBATA w kongresie USA na temat planowanej militarnej US i NATO operation w Syrii :

  Military Operations Against ISIS
  December 1, 2015
  Defense Secretary Ashton Carter and Joint Chiefs of Staff Chair General Joseph Dunford testified on U.S. military strategy to combat ISIS* militants in Iraq and Syria. Secretary Carter announced that the U.S. is expanding its special operations force in Iraq and Syria. 
  The specialized expeditionary targeting force will be sent to Iraq to assist Iraqi and Kurdish forces and will also be positioned to conduct unilateral missions in Syria. Secretary Carter stated that this special force will be able to conduct raids, free hostages, gather intelligence, and capture ISIS leaders. He also said the U.S. is expanding strikes on ISIS infrastructure and sources of revenue from oil. 

  After the hearing adjourned, Committee Chair Mac Thornberry (R-TX) answered reporters’ questions. 

  * The Islamic State of Iraq and Syria (ISIS), the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIL), or DAISH/DAESH in Arabic is a militant group that has called itself the Islamic State:

  http://www.c-span.org/video/?401241-1/ashton-carter-joseph-dunford-testimony-military-operations-isis&live

  WSZYSCY posłowie Sejmu III RP, którzy są członkami Komisji Obrony Narodowej (OBN) i Komisji Spraw Zagranicznych (SZA) POWINNI się zapoznać się z PLANAMI waszyngtońskich zabijaków „FUNDAMENTALISTÓW demokratycznych” którzy szykują następną wojenną AWANTURĘ w Syrii, która jest w interesie Izraela, bank-sterów oraz handlaży ropą naftową, a w którą to awanturę planują na SIŁĘ WCIAGNAĆ też Polskie Wojsko na co NIE WOLNO pozwolić w III RP !

  Debata dotyczy USUNIECIA sił militarnych Rosji z Syrii oraz OBALENIA Bashar al-Assad jako prezydenta Syrii, tak aby zabijaki US Military całkowicie PRZEJEŁO inicjatywę w operacji w Syrii i na na całym Bliskim Wschodzie.

  Rozmowa koncentruje się nad tym, że siły Rosji należy USUNĄĆ z Syrii dlatego, tak aby Rosja tam przestała miec swoje bazy wojskowe i wtedy będzie można OBALIĆ prezydenta Bashar al-Assad z Syrii, a następnie ZAATAKOWAĆ Iran aby tam wprowdzic „amerykańską demokrację” przez FUNDEMENTALISTÓW „demokratycznych” z USA.

  Od dwóch dni trwa na szeroka skalę zakrojona AKCJA sił militarnych USA , którzy dokonują przerzutów kilka setek rakiet „Patriot” i „Tomahawk Missile” + pare tysięcy amerykańskiego mięsa armatniego do baz USA w Turcji z Niemic i swoich 6-u głównych baz wojskowych z Iraku w okolice Syrii na teren Turcji do bazy bazy Incirlik Air Base w Turcji koło miasta Adana.

  Do operacji skąd razem z wojskiem tureckim, wojskiem UK i NATO(w tym też Wojsko Polskie) mają przekroczyc granice Syrii – tzn. dokonac INWAZJI na Syryję i tam stacjonujace wojska Rosji aby je „usunąc”…

  Turcja przestała przepuszczać rosyjskie statki przez Bosfor na ZAMÓWIENIE zabijaków z Waszyngtonu.

  Czy Ciśnina Bosfor są wodami międzynarodowymi ?
  KTO jest WŁAŚCICIELEM Ciśniny Bosfor ?

  W trakcie dzisiejszej debaty „Military Strategy in Syria & Irak. House Armed Service Committee” w 3-j godzinie dyskusji kongresmenka Tulsi Gabbard (Demokratka -Hawaii)

  https://en.wikipedia.org/wiki/Tulsi_Gabbard

  otwarcie zapytała Ashton Carter (US Secretary of Defense – minister MON)

  https://en.wikipedia.org/wiki/Ash_Carter

  czy te przerzucane rakiety z Niemiec do Turcji są uzbrojone w głowice atomowe. Ten jej odpowiedział, że NIE może w tej chwili jej na to pytanie odpowiedzic.

  Następnie Tulsi Gabbard zapytała Ashton Carter czy ta operacja na Syrii może się zakończyc otwartą WOJNĄ USA z Rosją, gdyż Obama nakazał zniszczenie obecnego rządu i sił Syrii al-Assada, a obecne wojsko Rosji jest w Syrii po to, aby BRONIC rządu al-Assada wiec jest SPRZECZNOŚĆ interesów USA i Rosji w kampanii wojskowej w Syrii.

  Dalej kongresmenka Tulsi Gabbard z Hawaii spytała US Secretary of Defense czy ta akcja militarna jest skierowana PRZECIWKO całej instytucji państwowej urzędującemu rządowi al-Assada czy tylko ISIS ?

  Ashton Carter NIE wiedział co ma odpowiedzic i zaczoł coś „krecic” i powiedział, że po debacie się może z nią spotkac i jej to wyjasnic bo ta rozmowa bedzie „tajna” i nie może byc publiczna.

  Generalnym celem ataku na Syrie od samego początku było i jest ROZWALIC Syrję, która jest sojusznikiem Iranu i dlatego Syrja identycznie traktowana jak Libje aby zlikwidować baze wojskową Rosji w Syrji aby potem Izrael i USA zaatakowali bez problemu Iran !

  Polubienie

 26. Konarski said

  A tak wygląda pogranicze Armenii i Turcji, gdzie Rosja ściąga tysiące wojsk

  Tysiące rosyjskiego wojska na granicy ormiańsko-tureckiej.Samoloty USA i Turcji nie pojawiają się na niebie Syrii.

  http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3360-tisice-ruskych-vojaku-smeruji-k-armensko-turecke-hranici-americka-a-turecka-letadla-prchla-ze-syrske-oblohy

  Polubienie

 27. Konarski said

  TV S-SPAN3 w USA dzisiaj odbyła się DEBATA na temat planowanej US operation w Syrii!

  Przed godziną skończyła się bardzo ważna DEBATA w kongresie USA na temat planowanej militarnej US i NATO operation w Syrii :

  Military Operations Against ISIS
  December 1, 2015
  Defense Secretary Ashton Carter and Joint Chiefs of Staff Chair General Joseph Dunford testified on U.S. military strategy to combat ISIS* militants in Iraq and Syria. Secretary Carter announced that the U.S. is expanding its special operations force in Iraq and Syria. 
  The specialized expeditionary targeting force will be sent to Iraq to assist Iraqi and Kurdish forces and will also be positioned to conduct unilateral missions in Syria. Secretary Carter stated that this special force will be able to conduct raids, free hostages, gather intelligence, and capture ISIS leaders. He also said the U.S. is expanding strikes on ISIS infrastructure and sources of revenue from oil. 

  Debata dotyczy USUNIECIA sił militarnych Rosji z Syrii oraz OBALENIA Bashar al-Assad jako prezydenta Syrii, tak aby zabijaki US Military całkowicie PRZEJEŁO inicjatywę w operacji w Syrii i na na całym Bliskim Wschodzie.

  Rozmowa koncentruje się nad tym, że siły Rosji należy USUNĄĆ z Syrii dlatego, tak aby Rosja tam przestała miec swoje bazy wojskowe i wtedy będzie można OBALIĆ prezydenta Bashar al-Assad z Syrii, a następnie ZAATAKOWAĆ Iran aby tam wprowdzic „amerykańską demokrację” przez FUNDEMENTALISTÓW „demokratycznych” z USA.

  Od dwóch dni trwa na szeroka skalę zakrojona AKCJA sił militarnych USA , którzy dokonują przerzutów kilka setek rakiet „Patriot” i „Tomahawk Missile” + pare tysięcy amerykańskiego mięsa armatniego do baz USA w Turcji z Niemic i swoich 6-u głównych baz wojskowych z Iraku w okolice Syrii na teren Turcji do bazy bazy Incirlik Air Base w Turcji koło miasta Adana.

  Do operacji skąd razem z wojskiem tureckim, wojskiem UK i NATO(w tym też Wojsko Polskie) mają przekroczyc granice Syrii – tzn. dokonac INWAZJI na Syryję i tam stacjonujace wojska Rosji aby je „usunąc”…

  Turcja przestała przepuszczać rosyjskie statki przez Bosfor na ZAMÓWIENIE zabijaków z Waszyngtonu.

  Czy Ciśnina Bosfor są wodami międzynarodowymi ?
  KTO jest WŁAŚCICIELEM Ciśniny Bosfor ?

  W trakcie dzisiejszej debaty „Military Strategy in Syria & Irak. House Armed Service Committee” w 3-j godzinie dyskusji kongresmenka Tulsi Gabbard (Demokratka -Hawaii)

  https://en.wikipedia.org/wiki/Tulsi_Gabbard

  otwarcie zapytała Ashton Carter (US Secretary of Defense – minister MON)

  https://en.wikipedia.org/wiki/Ash_Carter

  czy te przerzucane rakiety z Niemiec do Turcji są uzbrojone w głowice atomowe. Ten jej odpowiedział, że NIE może w tej chwili jej na to pytanie odpowiedzic.

  Następnie Tulsi Gabbard zapytała Ashton Carter czy ta operacja na Syrii może się zakończyc otwartą WOJNĄ USA z Rosją, gdyż Obama nakazał zniszczenie obecnego rządu i sił Syrii al-Assada, a obecne wojsko Rosji jest w Syrii po to, aby BRONIC rządu al-Assada wiec jest SPRZECZNOŚĆ interesów USA i Rosji w kampanii wojskowej w Syrii.

  Dalej kongresmenka Tulsi Gabbard z Hawaii spytała US Secretary of Defense czy ta akcja militarna jest skierowana PRZECIWKO całej instytucji państwowej urzędującemu rządowi al-Assada czy tylko ISIS ?

  Ashton Carter NIE wiedział co ma odpowiedzic i zaczoł coś „krecic” i powiedział, że po debacie się może z nią spotkac i jej to wyjasnic bo ta rozmowa bedzie „tajna” i nie może byc publiczna.

  Generalnym celem ataku na Syrie od samego początku było i jest ROZWALIC Syrję, która jest sojusznikiem Iranu i dlatego Syrja identycznie traktowana jak Libje aby zlikwidować baze wojskową Rosji w Syrji aby potem Izrael i USA zaatakowali bez problemu Iran !

  Polubienie

 28. Konarski said

  A więc MIZIA zanosi się na potężną „kopskę”.
  ZANOSI SIĘ NA PROWOKACJĘ PRZECIW ROSJI W NAJBLIŻSZYCH DNIACH/TYGODNIACH.
  Obym się mylił ale chyba te Święta nie będą takie jak zawsze 😦

  26 listopad – dbata w parlamencie UK
  wczoraj 1 grudnia – debata w Kongresie USA – o likwidacji Asada i wyrzucenie z Syrii Rosjan – skutek – WOJNA ATOMOWA

  Polubienie

 29. Pelagia said

  Pani Premier B. Szydło powiedziała, że słucha głosu Polaków, liczy się z ich zdaniem. To ja przedstawie swoje zdanie i moich wielu znajomych: prosze nie skłocać Polaków z Rosjanami, nie wciągać Polski w wojnę z Rosją, proszę doprowadzic do pojednania z Rosją. Niemcom straszliwe zbrodnie nie tylko wybaczyliśmy, ale nawet ich przeprosiliśmy !! A co z Rosją ?? Nie umiemy przebaczyć ??

  Polubienie

 30. mentronik said

  Polubienie

  • mentronik said

   WYBITNY HISTORYK AMERYKAŃSKI WEBSTER TARPLEY, 10 GRUDNIA 2011, WORLD CRISIS RADIO: Ostrzegałem, że anglo-amerykański wściekły pies imperialistyczny będzie próbował używać wszelkich sztuczek by zdestabilizować Rosję. Mają obsesję na temat Putina – nienawidzą i boją się go jak nikogo innego na tej planecie. Putin jest kluczowy, jest sercem, duszą, pięścią i nerwami światowego oporu przeciw aparatowi imperialistycznemu Wall Street i City of London (zwanego też mafią Rotszyldów i Rockefellerów, przyp. M.P.). Nalegam więc na inne kraje świata by się przyłączyły do siły oporu Putina i Rosji, przy czym zaznaczam, że nie jestem bezkrytyczny wobec nich. Pamiętajmy, że fundamentalne problemy nie są teraz w Rosji, ale w Londynie i przede wszystkim w Waszyngtonie – amerykańsko-brytyjskie elity rządzące, które dostają szału, przekroczyły wszelkie progi, jest to śmiertelny kryzys. Kilka lat temu w lecie 2006 roku powiedziałem Reutersowi, że Waszyngton jest ogarnięty psychozą- było to w ostatnich dniach Busha, Cheneya i neokonserwatystów – w 2006, 2007 i 2008. Teraz jest nieco inaczej. Nie jest to psychoza wojny, jest to psychoza destabilizacji, jest to mania zniszczenia osiągnięć arabskiej wiosny, arabskiego przebudzenia – wszystko co się stało od operacji Wikilieaks autorstwa CIA. Odkąd ujawnili dokumenty około rok temu, których celem był Ben Ali, Mubarak, Kaddafi, Assad, Putin, Berlusconi, Karzai, Kirshner z Argentyny, Maliki z Iraku – każdy z listy wrogów CIA został mocno uderzony. Zauważmy, że żaden polityk w USA, Wielkiej Brytanii czy Izraelu nie został w ogóle dotknięty, co potwierdził Departament Stanu ustami Alec Rossa. To właśnie od czasu ujawnienia dokumentów przez Wikileaks, mamy tę falę destabilizacji. To jest oczywiście robota CIA, Departamentu Stanu, National Enownment for Democracy złożonego z członków z obu skrzydeł politycznych (partii Republikanów i Demokratów), którzy się zjednoczyli w walce mającej na celu obalenie rządów i zastąpienie ich oligarchią na wzór modelu finansowego USA. Jest tu jeszcze czynnik międzynarodowy. Obecnie w USA dyskutuje się o tej tarczy antyrakietowej. Ławrow twierdzi, że ze strony NATO nie ma chęci do negocjacji, tak więc Rosja jest zmuszona przeciwdziałać we własnym zakresie, co może oznaczać odmowę realizacji ostatniego etapu porozumienia Start, tak więc możemy niedługo mieć zainstalowane w zachodniej części Rosji te jądrowe działa balistyczne o krótkim zasięgu, które będą wycelowane w wyrzutnie ADM. Jest to bardzo ważny temat – chodzi o podstępny wyprzedzający atak USA na Federację Rosyjską, jest to najpoważniejsza sprawa w świecie, byłaby to bowiem zgodnie z definicją III wojna światowa. Już 6 lat temu dwóch amerykańskich ekspertów pisało o amerykańskim uderzeniu wyprzedzającym na Rosję i Chiny – i chyba to nie pozostało niezauważone. W przypadku uderzenia wyprzedzającego, mielibyśmy do czynienia z fragmentaryczną i nieskoordynowaną odpowiedzią Rosji, a systemy ADM miałyby za zadanie zlikwidowanie i tego oporu, zredukowałoby cenę jaką zapłaciłby agresor. System ADM nie jest wycelowany w Iran, ani inne „wrogie państwa”, jest wycelowany w Rosję. Jest to czyste szaleństwo – komu zależy na ściągnięciu całego NATO na granice Rosji? Jaki byłby motyw dla Amerykanów – obrona odległych republik bałtyckich? Kto by się narażał dla tej prowokacyjnej polityki? Jest to robota demagogów w naszym kraju, którzy z jednej strony wprowadzają oszczędności, a z drugiej chcą odzyskać popularność forsując wojnę z Rosją.

   Polubienie

 31. mentronik said

  Polubienie

 32. mentronik said

  WIDZENIE 90-letniej STARUSZKI Z VALDRES

  (Norwegia, rok 1968)

  „Widziałam czas przed przyjściem Jezusa i przed wybuchem trzeciej wojny światowej. Widziałam świat przedstawiony jak globus. Widziałam Europę, jeden kraj po drugim. Widziałam Skandynawię, widziałam Norwegię. Widziałam różne sceny, które wydarzą się nim ponownie przyjdzie Jezus, krótko zanim nastąpi ostatnie nieszczęście. Nieszczęście, jakiego dotychczas nie przeżyliśmy.”

  Wymieniła ona 4 etapy:

  Etap 4. Ludzie z ubogich krajów w będą przybywać masowo do Europy. Oni również przyjdą do Skandynawii i Norwegii. Ich będzie tak dużo, że ludzie będą myśleć o nich negatywnie i nieprzychylnie traktować. Będą ich tak traktować, jak Żydów przed wojną. Potem zostanie osiągnięta miara naszych grzechów. Wtedy popłynęły łzy po policzkach tej starszej pani. „Ja już tego nie zobaczę, ale ty to będziesz mógł zobaczyć.” I wtedy nagle przyjdzie Jezus i wybuchnie trzecia wojna światowa. To będzie krótka wojna. (Ona to w swoim widzeniu oglądała). Wszystko, co dotychczas widziałam w czasie wojny jest zwykłą zabawą porównaniu do tego, i to skończy się bombami atomowymi. Powietrze będzie tak bardzo zanieczyszczone, że nie będzie można oddychać. To przejdzie przez kilka kontynentów – Ameryka, Japonia, Australia i inne bogate kraje. Woda będzie skażona. Nie będzie możliwa uprawia ziemi. Rezultat powyższego będzie taki, że pozostanie tylko resztka. A ta resztka z tych bogatych krajów będzie próbować ucieczki do tych ubogich krajów, a tam będą tak samo źle i nieprzyjaźnie traktowani, jak my obchodziliśmy się z nimi, gdy byli u nas. Jestem szczęśliwa, że tego nie będę musiała oglądać, ale kiedy się ten czas przybliży, musisz się zdobyć na odwagę, by to opowiedzieć, co Ja otrzymałam to od Boga. Z tego wszystkiego nic nie jest sprzeczne z tym, co mówi Biblia. Ale ten, komu są przebaczone grzechy i dla kogo Jezus jest Panem i Odkupicielem, jest zachowany.

  Polubienie

 33. miziaforum said

  Reblogged this on Miziaforum's Blog.

  Polubienie

 34. […] Asad w Czeskiej tv, o imigrantach , w śród nich są terroryści ale … […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: