Miziaforum's Blog

2 h temu ROSJA – ALARM WOJENNY W JEDNOSTKACH SPECNAZU GRU I WOJSKACH POWIETRZNO DESANTOWYCH !!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 30, 2015


??????????????? INFORMACJA MA ZOSTAC PODANA W ROSYJSKICH MEDIACH DZIŚ O GODZINIE 21,00 .????????????

CZEKAM

Komentarzy 30 to “2 h temu ROSJA – ALARM WOJENNY W JEDNOSTKACH SPECNAZU GRU I WOJSKACH POWIETRZNO DESANTOWYCH !!”

 1. Konarski said

  Flota Czarnomorska i jej 5 lub 6 okrętów podwodnych

  okręt B-871 Ałrosa typ 877 Pałtus
  okręt B-380 Swiatoj Kniaź Gieorgij typ 641B Som
  i dwa nowe ,zwodowane w 2013 r.okręty IV Generacji z napędem cichobieżnym B-261 Noworosyjsk proj. 636.3 Warszawianka

  Polubienie

 2. KrisT said

  oficjalnie podano juz w mendiach- polska przyjmie 7tys ciapatych, na nastepne kwoty przydziału nie zgadzają się…
  no cuż nie mogą zmieniac postanowien poprzedniego rządu!
  7000=70000 jedyna nadzieja iz nocą wrócą do niemiec….

  Polubienie

 3. Konarski said

  Durny turecki KEBAB dał się podpuścić wujowi samowi z USRaela i zrobił prowokację z samolotem, nawet dostał za to pieniądze. Finansował kozojebców z isis i jest paserem kradzionej w Syrii i Iraku ropy… 🙂
  Teraz durny kebab turecki jest podpuszczany do kolejnej prowokacji – może zatopienie rosyjskiego krążownika, może atak na samoloty i pozycje Rosjan…

  Następna prowokacja to tylko kwestia czasu. Kiedy? Może jutro , może w najbliższych tygodniach…
  Durny turecki kebab myśli, że Wuj Sam go „obroni”
  Głupi kebab się zawiedzie tak samo jak na zachodnich aliantach zawiedli się Polscy w latach 1939-45…

  Wuj Sam doprowadzi durnego tureckiego kebaba do wojny z Rosją, a sam się na niego wypnie. UE też nie pójdzie walczyć za Turcję – absolutnie. 🙂

  Rosja odpali termonuka w Cieśninie Bosfor i 15 metrowa fala tsunami wytopi 12 – 15 milionów tureckich kebabów w okolicach ISTAMBUŁU

  To dawny KONSTANTYNOPOL – miasto greckie – metropolia dawnego BIZANCJUM i siedziba prawosławia, zdobyty przez turasów w 1454 roku. – metropolia i serce prawosławia – obecny meczet Hagia Sofija to pradawna Świątynia mądrości Bożej. Grecy zostali wymordowani. Teraz durne tureckie kebaby zostaną wysłane na tamten świat rosyjską, prawosławną pięścią.

  I nikt nie stanie w obronie tureckiech kebabów, Ani Israel, ani jułesej, ani żaden kraj eurokołchozu, Tylko Albania coś może mruczeć bo to islamscy potomkowie tureckich kebabów – dawna prowincja turecka z czasów imperium osmańskiego..

  Grecy zwęszą okazję na odzyskanie pradawnych greckich terytoriów i staną po stronie Rosji. Grecy też są prawosławni.

  Rosjanie zajmą Bosfor i Dardanele – zrobią taki „południowy Kaliningrad” , tureckim kebabom napierdolą niemiłosiernie i przegnają na południowe stepy obecnej turcji, wysadzą w powietrze kebabskie minarety wokół Świątyni Mądrości Bożej i wrócą obiekt prawosławnym kapłanom, Grecja dostanie ziemie północne od Cieśniny Bosfor a na południu Turcji Rosja utworzy nowe państwo i nazwie KURDYSTAN – około 40 % populacji Turcji to prześladowani od wieków Kurdowie, którzy wreszcie dostaną swoje państwo.
  Rosja zajmie Bosfor i Dardanele, Zajmie Konstantynopol z przyległymi ziemiami skąd wypędzi tureckie kebaby.
  Ze środkowej Turcji pozostanie strzęp jałowej ziemi, gdzie durne tureckie kebaby będą się pałętać.

  Hagia Sophia (gr. Ἁγία Σοφία, tur. Ayasofya) – muzeum w Stambule (dawny Konstantynopol). W przeszłości świątynia chrześcijańska, następnie meczet. Budynek uważany za najwspanialszy obiekt architektury i budownictwa całego pierwszego tysiąclecia naszej ery[1].

  Będąc świątynią chrześcijańską, nosił nazwę Kościoła Mądrości Bożej (zwany czasem również Wielkim Kościołem). Była to najwyższa rangą świątynia w Cesarstwie Bizantyjskim, katedra patriarsza oraz miejsce modłów i koronacji cesarzy. W ciągu wieków niedościgniony wzór świątyni doskonałej i niemal symbol Kościoła bizantyjskiego[2]. Została ufundowana przez Justyniana I Wielkiego, w obecnym kształcie powstała w okresie od 23 lutego 532 do 27 grudnia 537. Po zdobyciu Konstantynopola przez Turków w 1453 zamieniona na meczet (wtedy m.in. dobudowano minarety). Świątynię miał przyćmić wybudowany w XVII wieku Błękitny Meczet. Obecnie muzeum. Nazwa kościoła znaczy dosłownie „Boża Mądrość” i odnosi się do jednego z atrybutów Boga.

  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtKSB3U5DLRXIKm1ZhoysyAsXowfd0TDMdQWHGblCPT4WX84tB

  http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRxZZwgtr4z3FCn0gognpls2Cc_OXt8MtcnhqMn4J3Pxuf_LDDq

  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdPvhzooiGLs7zmyKSxvNUqe-2Lp8Rvtn7xe0c2BYTomv2mh6h

  Polubienie

 4. Konarski said

  Putin: Turcy zestrzelili samolot, by chronić handel ropą dżihadystów

  Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział dziennikarzom na marginesie szczytu klimatycznego w Paryżu, że Turcja zestrzeliła w ubiegłym tygodniu rosyjski bombowiec na pograniczu syryjsko-tureckim, by chronić handel ropą z tzw. Państwa Islamskiego.

  W poniedziałek w Paryżu rozpoczęła się konferencja klimatyczna, która zgromadziła ok. 150 światowych przywódców. Był wśród nich Władimir Putin, który po południu spotkał się z dziennikarzami. Rosyjski prezydent odniósł się m.in. do zestrzelenia rosyjskiego samolotu Su-24 przez tureckie F-16. Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu. Od tego czasu Ankara i Moskwa trzymają się własnych, odmiennych wersji wydarzeń. Turcja podkreśla, że Rosjanie naruszyli jej przestrzeń powietrzną. Rosja przekonuje natomiast, że do tego nie doszło. Zarzuty pod adresem Turcji Podczas poniedziałkowego szczytu Putin nie zdecydował się spotkanie w kuluarach z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem. W czasie konferencji prasowej rosyjski przywódca podkreślił, że nie było potrzeby, by tureckie myśliwce strzelały do „bezbronnego” bombowca. Zestrzelenie samolotu nazwał „wielką pomyłką”. Putin powiedział też, że Rosja zdobyła kolejne informacje, które potwierdzają, że przez terytorium Turcji przechodzi ropa pochodząca z kontrolowanych przez tzw. Państwa Islamskie terenów. Jego zdaniem, zestrzelenie rosyjskiego Su-24 miało na celu ochronę dostaw do Turcji realizowanych przez Państwo Islamskie, dla którego dochody ze sprzedaży ropy naftowej są jednym z głównych źródeł finansowania.

  Polubienie

 5. AQQ said

  – Dziś Państwo Islamskie nie potrzebuje zewnętrznych sponsorów. Jest samowystarczalne. Ze wszystkich pól naftowych kontrolowanych na terenie Syrii i Iraku jest w stanie zebrać około 100 mln dol. miesięcznie. Handlują zrabowanymi zabytkami, przejęli złoża minerałów – wyjaśnia dr Patrycja Sasnal z PISM. Choć jak przyznaje, jeszcze w 2012 r. bardzo istotne były pieniądze płynące z Zatoki Perskiej.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16515178,Skad_Panstwo_Islamskie_ma_pieniadze___Wczesniej_od.html

  Polubienie

 6. AQQ said

  nie na temat ale…
  http://m.demotywatory.pl/4580633

  Polubienie

 7. Konarski said

  Co tam panie ma Majdanie: Pucek drwi z Makreli
  Pucek mówi Makreli: rezultat nocy poślubnej powinien być jednoznaczny. I jak zwykle będzie…

  i kmentarz z blogu zezowatego zorra 🙂

  Łysy • 1 dzień temu

  ale jazda… postępacka makrela ‚vy*ana’ przez czekistę..
  to było mistrzowskie w jednym zdaniu dostała chyba z 5 razy w paszczu 🙂
  wzrok powiedział wszystko…
  Przypomina mi to uścisk pederasty w nowym jorku, po którym pracownicy amerykańskiej firmy isis dostali bęcki w syrii

  http://zezorro.blogspot.com/2015/11/co-tam-panie-ma-majdanie-pucek-drwi-z.html

  Polubienie

  • AQQ said

   Rozmawia dwóch przyjaciół o polityce na świecie:
   – Co tam nowego?
   – Ukraina prowadzi wojnę z Rosją.
   – No i jak wygląda sytuacja?
   – No cóż, wesoło nie jest. Ukraina straciła 2 mln obywateli, półwysep Krym, kilkanaście helikopterów i samolotów, kilkaset wozów opancerzonych i czołgów, kilkadziesiąt tysięcy zabitych żołnierzy i w perspektywie 2 przemysłowe obwody chcą się odłączyć
   – A jak wygląda sytuacja Rosji?
   – Trudno powiedzieć, Rosja jeszcze na Ukrainę nie wkroczyła.

   Polubienie

 8. bittix87 said

  I jak podali coś do informacji publicznej??? Bo patrze na jeden kanał ruski i nie ma nic tam takiego.Jest to kanał informacyjny

  Polubienie

 9. AQQ said

  https://adnovumteam.wordpress.com/2015/11/29/syria-61-dzien-sprzatania-swiata/

  Polubienie

 10. bittix87 said

  Wszystko wygląda tak Putin nie zaatakuje bo okrzykną go zbrodniarzem jakich mało,on czeka na czyiś ruch aby tylko się bronić.A że inni to wiedzą to będą czekać na jego ruch i tak sie zapętla.

  Polubienie

 11. psychiatra said

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan oświadczył w sobotę, że to nie Krzysztof Kolumb, lecz muzułmanie odkryli Amerykę, i to na długo przed słynnym żeglarzem. Twierdzi, iż ma całkowitą pewność, że kontaktymiędzy Islamem a Ameryką zaczęły się w XII wieku.

  Kontakty islamu z Ameryką Łacińską – rozpoczęło odkrycie Ameryki w 1178 przez islamskich żeglarzy.

  — oświadczył w sobotę szef państwa tureckiego

  Konserwatywny wyznawca islamu, jakim jest Erdogan, wystąpił z tą tezą w transmitowanym przez telewizję przemówieniu na spotkaniu z przywódcami muzułmańskimi z Ameryki Łacińskiej zorganizowanym przez jego rząd w Stambule.

  Kolumb po wylądowaniu na Kubie- ujrzał tam meczet zbudowany na nadmorskich wzgórzach

  —powiedział turecki premier.

  Również dziś, o czym pragnę zapewnić mych kubańskich braci, meczet świetnie by pasował do tych wzgórz

  —- powiedział prezydent Turcji.

  Ostatnio pierwszeństwo Kolumba jako odkrywcy Ameryki próbują kwestionować niektórzy, zresztą nieliczni muzułmańscy historycy i teolodzy. W opublikowanym w 1996 roku artykule muzułmański historyk Jusuf Mrueh powoływał się na słowa Krzysztofa Kolumba, które miałyby wskazywać na istnienie meczetu na Kubie.

  Jednak niemal wszyscy jego muzułmańscy koledzy odrzucają tę hipotezę. Uwaga dotycząca „meczetu” stanowiła, według nich, obrazowe określenie formy jakiegoś wzgórza na kubańskim wybrzeżu.

  ansa/PAP

  Polubienie

 12. nnn said

  Jeżeli, ta ZIEMIA „NALEŻY DO ALLAHA”, a tym samym do „RELIGII ISLAM”. WIĘC, DLACZEGO „PRZEMIESZCZAJĄ SIĘ. ZOSTAWIAJĄ ZA SOBĄ POPRZEDNIE, UCIEKAJĄ” Z MIEJSCA DO INNEGO, JEŻELI KAŻDE MIEJSCE NALEŻY DO NICH?! UCZĄ SIĘ KARATE PO ISLAMSKU?! PRZECIEŻ KAŻDA INNA WIARA DLA NICH TO NIEWIERNI. WIEC PO CH^J STUDIUJĄ TAKĄ SZTUKĘ WALKI! PRZECIEŻ SŁOWA Z KORANU NIE NAUCZAJĄ SZTUKI WALKI! MAJĄ PO ZA ALLAHEM INNEGO BOGA?! mówią na innych niewierni…A SAMI NIBY KUR**A CO ROBIĄ?

  Polubienie

 13. Anna said

  Mizia pomylił Bundeswerę ze Specnaz.
  To Niemcy włączają się w wojnę ale niedokładnie wiadomo czy przeciw ISIS czy z ISIS, och te tłumaczenia prosto z wieży babel.
  http://www.wprost.pl/ar/526380/Niemcy-wlaczaja-sie-w-wojne-przeciwko-IS-w-Syrii/
  To nasza misja, nasz obowiązek – oświadczyła kanclerz Niemiec po spotkaniu z prezydentem Francji.
  Dupa, wsza, sałata z tego świata.

  Polubienie

  • Anna said

   Czy prawowity rząd Syrii zapraszał do bombardowania swojego kraju Francję, Niemcy i komukolwiek się zechce??? Jakoś takiego zaproszenia nie zauważyłam, jedynie Rosja dostała pozwolenie na walkę na terytorium Syrii.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: