Miziaforum's Blog

Rosyjskie S-400 już w Syrii Turecka baza w zasiegu skuteczności

Posted by miziaforum w dniu Listopad 29, 2015


Rosyjskie ministerstwo obrony poinformowało o dostarczeniu drogą powietrzną do bazy Chmejmin w Syrii pierwszego kompleksu rakiet S-400 Triumf. System rozlokowano już na pozycjach operacyjnych.

Zgodnie ze zdjęciami udostępnionymi przez rosyjskie ministerstwo obrony, do bazy lotniczej Chmejmin w Syrii dostarczono co najmniej dwie wyrzutnie 5P85SE2 (wykorzystywane też w systemie S-300PMU-2) systemu S-400 Triumf. Do szybkiego przerzutu tych ciężkich pojazdów wykorzystano samolot An-124 Rusłan.

Wyrzutnie rozlokowano w ramach szerszego systemu obrony powietrznej, w którym już wcześniej znajdowały się stacje radiolokacyjne różnego typu oraz zestawy 2K12 Kub i Pancyr-S1.

Bardzo ciekawe wypowiedzi Putina
Putin: widzimy dokładnie gdzie jadą cysterny z pól naftowych ISIS, dzień i noc jadą do Turcji
oraz
ISIS sprzedaje ropę do Turcji żeby finansować zamachy w Europie i wysadzać nasze samoloty
i co dalej?

Szybkość z jaką ROSJANIE potrafią przerzucić swój sprzęt wojskowy zasługuje na zwrócenie uwagi . Nie myślę o politycznych aspektach – ale o taktyce . Tego ani NATO ani AMERYKANIE nie mają ? Putin i wojskowi dobrze wiedzą kto handluje ropą , i kto wypuścił i w jakim celu uchodźców z TURCJI . A to nie korzystnie w pływa na POKÓJ w tym regionie ? Na myśli również trzeba mieć EUROPĘ ? NATO – jako organizacja pokazuje swą słabość ? ROSJA to starcie wygra – byle w naszym kraju nie doszło do nie przewidzianych incydentów ? CZAS pokarze ile w tym będzie POKOJU na terenie EUROPY ? POLITYCY powinni się w końcu opamiętać

Turcja zestrzeliła rosyjski samolot gdy opuścił już Turcję i był NAD SYRIĄ – przyznali to nawet Amerykanie. Rosja ogłosiła, że będzie strzelać nie do tych samolotów, które są nad Syrią, ale KTÓRE ZAGRAŻAJĄ ROSYJSKIM SAMOLOTOM a to zasadnicza różnica – dlatego, bo NATO nie poparło tureckich awanturników (media w Polsce przedstawiają to kłamliwie) Turcja już nie lata swoimi F-16 w pobliżu granicy, bo wie, że Rosjanie w nie przyp…! I tak jak USA, by nie wzniecać konfliktu o bezpodstawne zestrzelenie, utrzymuje, że Rosjanie „przez 17s naruszyli obszar Turcji” (ale też obnażyli tureckie kłamstwa o 10 ostrzeżeniach przez 5 min i zestrzeleniu nad Turcją), tak jeśli Rosjanie Turków zestrzelą blisko granicy, to USA będą utrzymywać, że „przez 10s Turcy naruszyli syryjską przestrzeń powietrzną” i oczywiście „wezwą obie strony do umiarkowania”. Dlatego Turcja już wymiękła. Jeszcze wczoraj Erdogan utrzymywał, że nie przeproszą Rosjan i to Rosja powinna przeprosić, a turecki premier twierdził, że „zestrzelenie odbyło się na mój osobisty rozkaz”. Dzisiaj Turcji zmiękła rura, turecki minister spraw zagranicznych przeprasza Rosję a Turcja utrzymuje, że „kontroler lotu nie wiedział czyj to samolot i dlatego wydał polecenie o zestrzeleniu, bo gdyby wiedział, że rosyjskie, to by nie strzelali” – „In a statement released Wednesday night, the Turkish air force said its air traffic control for the area where a Russian Su-24 was downed on Tuesday did not identify the warplane and thus ordered a pair of Turkish F-16s to shoot it down. The announcement completed Ankara’s capitulation that also included a long apology and expression of condolences earlier in the day by Turkey’s Foreign Minister Mevlut Cavusoglu to his Russian counterpart Sergei Lavrov.”

 

Komentarzy 26 to “Rosyjskie S-400 już w Syrii Turecka baza w zasiegu skuteczności”

 1. KrisT said

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/nowe-umundurowanie-niemieckiej-policji-bywa-kojarzone-jest-bohaterami-gwiezdnych-wojen
  niemcy się zbroją na ciapatych, teraz będzie super umundurowana! popłakałem się z śmiechu….. może i dobre, gwarantuje bezpieczenstwo policjantom i spec jednostkom ale………. .http://www.cda.pl/video/48936833

  Polubienie

 2. mentronik said

  26.11.2010, 03:00 – Powszechny Plan zmniejszenia ludności świata i obalenia światowych przywódców

  Moja ukochana córko, wkrótce otrzymasz prowadzenie od kierownika duchowego. Ale pamiętaj, wielu moich naśladowców jest powoływanych przeze Mnie, ale nie wszyscy odpowiadają na to powołanie. Jak wiesz, nie mogę ingerować w wolną wolę, która jest Moim darem dla człowieka. Bez względu na wszystko, ważne jest, by kontynuować to pilne Dzieło, aby Moje dzieci usłyszały i zostały ocalone.

  Znaki

  Nie miejcie złudzeń, zmiany się szykują i niedługo będzie tyle znaków, że tylko nieliczni na tej ziemi ich nie dostrzegą. Znaki, o których mówię, to te, które są podawane przez Moich wizjonerów, przez objawienia Mojej ukochanej Matki w Europie. Wielu ludzi, którzy otwierają swoje umysły i uwalniają swoje spętane dusze, zrozumie, że te przekazy pochodzą z Niebios. Kiedy Moje dzieci ujrzą cudowne znaki, które będą widoczne za pomocą słońca, poznają Prawdę.

  Nie zwracaj uwagi na pogardę, szyderstwa i nienawiść, jakie pojawią się, gdy ludzie będą czytać treść tego rękopisu. To samo spotkało Moich apostołów, którzy, dzięki darom Ducha Św. tworzyli swoje Dzieło. Ty także, Moja córko, otrzymujesz ten dar. Nigdy go nie odrzucaj ani w niego nie powątpiewaj. On jest realny i ty już teraz o tym wiesz. Twe wątpliwości w końcu zaczęły zanikać.

  Tak, jak powiedziałem, ześlę ci pomoc. Świadectwa mojej obietnicy właśnie zaczynają się ujawniać. Ukażę Ci także przyszłe wydarzenia, które musisz ujawnić wszystkim, także niewierzącym. Jakie to ma znaczenie, że początkowo nie uwierzą, bowiem jak tylko te wydarzenia zaczną się realizować, nie będą oni mieli innego wyboru, jak tylko przyjąć Prawdę.

  Plan zaaranżowania wojny

  Światowe mocarstwa układają już nikczemny plan rozpętania wojny – ich intencją jest zmniejszenie populacji świata. Módlcie się, módlcie się, teraz, aby pomóc zmniejszyć poziom zniszczeń, jakie ci nikczemni ludzie chcą dokonać na Ziemi.

  Ich niemądra lojalność wobec oszusta powoduje, że poprzez szatańskie moce, jakie otrzymują będąc pod jego wpływem, są zdeterminowani, aby wykonać to zadanie za wszelką cenę.

  Plany usunięcia Papieża Benedykta

  Także są w toku plany przejęcia kościołów i różnych wyznań, dotyczy to również przejęcia Watykanu. Mój Papież, Mój ukochany Benedykt, jest otoczony przez tych, którzy knują jego upadek. Inni światowi przywódcy, nieświadomi sił ukrytych w ich własnych szeregach, też mają być wzięci na cel z zamiarem ich obalenia. Moje dzieci, obudźcie się i walczcie. To jest bardzo realna wojna, niepodobna do żadnej z tych jakie miały miejsce na ziemi. To jest wojna o ciebie, o każde z Moich dzieci. Wy jesteście celem. Problem w tym, że nie widzicie przeciwnika. Są to w rzeczywistości tchórze, którzy nie mają odwagi, aby się ujawnić.

  Potajemne spotkania

  Mając obsesję na własnym punkcie, spotykają się potajemnie, żyjąc pośród was, rozsiani we wszystkich środowiskach społecznych. Znajdziesz ich nie tylko na rządowych korytarzach, ale także w wymiarze sprawiedliwości, policji, świecie biznesu, edukacji i wojsku.

  Nigdy nie pozwól tym ludziom dyktować ci, jak się masz modlić. Patrz uważnie jak będą próbować kierować twoim życiem, i zacznij się przygotowywać na to, co nastąpi.

  Ostrzeżenie przed powszechnymi szczepieniami

  Przede wszystkim módlcie się w grupach. Módlcie się za tych, którzy są gorliwymi pomocnikami szatana. Modlitwa pomoże zażegnać niektóre z tych katastrof. Strzeżcie się tych okrucieństw, które będą chcieli wyrządzić poprzez szczepienia. Nie ufajcie żadnym nagłym inicjatywom powszechnego szczepienia; choć będzie się wydawać, że intencją ich wprowadzenia jest współczucie i litość. Miejcie się na baczności. Te grupy, kraj po kraju, są w zmowie, aby kontrolować jak największą liczbę ludzi.

  Nie bójcie się, gdyż będę chronił Moich wyznawców, którzy modlą się do Mnie. Módlcie się także za te dzielne dusze spośród was, które zdecydowały się rozpowszechniać Prawdę. Wielu z tych ludzi jest wyśmiewanych, ale mówią oni w w przeważającej większości Prawdę.

  Magazynowana żywność

  Nie polegajcie na dostawcach żywności. Przygotowujcie się na przyszłość. Zacznijcie teraz zbierać żywność i hodować własną. Magazynujcie żywność, tak jakby miała nadejść wojna. Ci, którzy tak uczynią, poradzą sobie. Modlitwa i oddanie się Bogu umocnią wasze dusze i ocalą was przed nikczemnymi działaniami tych ludzi. Nigdy nie pozwólcie im kontrolować waszych umysłów lub przekonań poprzez naciski na wprowadzanie praw, mających na celu zniszczenie rodziny. Będą usiłować dzielić rodziny, między innymi poprzez zachęcanie do rozwodów i oraz do wolności seksualnej i wyzwolenia się od religii.

  Morderstwa światowych liderów

  Będą podsycać nienawiść między narodami, mordować przywódców światowych poprzez zamachy i zabierać ludziom wolność poprzez zmuszanie ich do poddania się ich dyktaturze.

  Gniew Boga wkrótce się uwidoczni, bo nie będzie On dłużej tolerował ich niegodziwości, chyba że ci ludzie, którzy zdecydowali się podążać za tymi organizacjami inspirowanymi przez szatana, odwrócą się od tej szatańskiej ohydy. Módlcie się za nich.

  Uważajcie na jakich ludzi w swoich krajach głosujecie. Uważnie słuchajcie słów, w jakich oni są wam przedstawiani. Słuchajcie tych, którzy próbują was ostrzegać. Wzywam was do modlitwy za tych, którzy tego nie robią, aby mogli się nawrócić, by również i oni mogli zostać uratowani. Te wydarzenia, o których mówię, nastąpią wkrótce. Trzymajcie się mocno razem, miejcie w pogotowiu wasze własne zapasy jedzenia, uprawiajcie wasze własne warzywa i inną żywność potrzebną do przeżycia. To jest wojna przeciwko wam, ale nie będzie na taką wyglądać. Po prostu bądźcie czujni.

  Kościoły będą zdelegalizowane

  Tym wszystkim, którzy zbiorą się na odwagę by wrócić do Kościoła, mówię, aby się nie bali modlić i okazywać swojej wiary otwarcie. Do tych, którzy nie cenią Mojego Kościoła mówię: Dopiero wtedy, gdy ten Dar otwartego wyrażania swojej wiary zostanie wam zabrany, wtedy w końcu prawda wam zaświta. A to was napełni gniewem.

  Moja córko, powiedz Moim ludziom, żeby nie ulegali panice. Moi wyznawcy będą ocaleni i uniesieni ze Mną na obłoki, aby oczekiwać nowego Raju na ziemi. Będą się radować Moim Nowym Rajem i ponownie się połączą ze zmarłymi członkami swoich rodzin w tym nowym życiu wiecznym. Muszą pozostać silni, modlić się i okazywać miłość sobie na wzajem. Módlcie się, módlcie się zwłaszcza za zagubione, oszukane dusze, które nie mają pojęcia, jakie znaczenie mają ich obecne czyny dla ich przyszłości w przyszłym życiu.

  Dusze letnie

  Módlcie się także za Moje pozostałe dzieci, te o duszach letnich. Muszą oni powrócić do Mnie i to szybko. Dzieci, dla wzajemnej miłości nie wahajcie się ostrzegać tych ludzi słowami Prawdy. Pokażcie im znaczenie modlitwy poprzez świadectwo, tak aby i oni nie byli utraceni.

  Bądźcie mocni. Nigdy nie poddawajcie się armii kusiciela. Nigdy. Walczcie o to, w co wierzycie. Chrońcie już teraz swoje rodziny. Wróćcie do Mnie. Odmawiajcie Koronkę do Mojego Miłosierdzia Bożego każdego dnia. Chrześcijanie na całym świecie, módlcie się na Różańcu. Moje dzieci. pozwólcie Mojej Matce doprowadzić was do Mnie przez jej wstawiennictwo. Płaczę nad wami wszystkimi i potrzebuję Moich naśladowców, aby się zjednoczyli ze Mną przeciwko Złu. Odpowiedzią jest Modlitwa.

  Polubienie

 3. mentronik said

  Polubienie

 4. mentronik said

  Polubienie

  • mentronik said

   Lis straszy majdanem w Polsce
   http://natemat.pl/163205,tomasz-lis-kaczynski-chce-dyktatury-ale-musi-wiedziec-w-warszawie-bedzie-majdan

   Polubienie

   • mentronik said

    Tak , to nie są żarty.!! Robi się szybko i bardzo grożnie jakaś kontrakcję !
    Po to by odwrócić wynik wyborów roku 2015.
    Widać to po propagandzie , buńczucznie wrogich wypowiedziach tych co przegrali . po Telewizjach , w prasie w szczególności niemieckiej i koshernej własności.
    Front propagandy medialnej zhardział usztywniając karki. W TVP – ach organizuje się front ichszej samoobrony przed ewentualnymi zmianami
    Komorowski grozi i tak samo wspolgra prokuratura wojskowa.
    Cenzuruje się działania Prezydenta i Rządu
    Wyszli z ukrycia byli prezesi i sędziowie Trybunału Konstytucyjnego najczęściej pochodzenia żydowskiego z Zollem na czele.
    Tym Zoolem który popsuł prawo w 1990 roku talmudyzując go.
    CAŁE czołowe Zydowstwo w trosce o swoje a wrogie Polsce i Polakom postępowania i pozycje
    Tworzy KOD
    Czyli Komitet Obrony Demokracji lub kto woli Komitet Obrony Dupy . Własnej dupy./
    Należą do tego : Cały polski Oddział B’naj B’rith oraz to co było w ZLEW’ie oraz RAZEM z PO

    Do tego są jeszcze niedobitki WSI

    Aktualni sędziowie TK Bronią się i atakują .
    PO i nowoczesna składają petycje do starego TK o zbadanie ustaw dotyczących Trybunału Konstytucyjnego
    A najśmieszniejsze jest to że mają badać ustawy WE WŁASNEJ SPRAWIE i osądzać.
    Nawet dlatego że ustawę o TK wprowadzoną przez PO = PSL w czerwcu 2015 opracowywali Sędziowie tegoż Trybunału z Przewodniczącym na czele.

    Zapowiadają się igrzyska na miarę większą i b. niebezpieczną niż „nocna zmiana” i wyprawa do Smoleńska

    Polubienie

 5. mentronik said

  Polubienie

 6. AQQ said

  Dzisiaj na portalu The Jerusalem Post została opublikowana wypowiedź Przewodniczącego Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP pana Krzysztofa Izdebskiego, który wyraził akceptację dla wyjaśnień dotyczących manipulacji mediów wypowiedziami ministra Macierewicza sprzed 13 lat, według których Minister rzekomo miał mówić o prawdziwości Protokołów Mędrców Syjonu.

  – Akceptujemy wyjaśnienia, że bez wątpliwości „Protokoły” były fałszywe – powiedział Przewodniczący ZGWŻ w RP Krzysztof Izdebski.

  – W związku z powyższym przypominam, że powielanie kłamstw dotyczących rzekomego antysemityzmu ministra Antoniego Macierewicza będzie kierowane na drogę sądową – stwierdza w oświadczeniu rzecznik przyszłego ministra obrony Bartłomiej Misiewicz.
  http://telewizjarepublika.pl/szef-zwiazku-gmin-wyznaniowych-zydowskich-w-rp-akceptujemy-wyjasnienia-macierewicza,26041.html

  Polubienie

 7. AQQ said

  G.wyborcze ma zniknąć z urzędów! mały + dla pissu. 😉

  Polubienie

 8. adam said

  Ważne!!!

  Zakończył się szczyt w Brukseli w sprawie uchodźców.

  Wszystkie media w Polsce mówią o wszystkich ustaleniach tego szczytu – tylko nie o NAJWAŻNIEJSZYM.
  Uchodźcy do Polski zostaną jednak wpuszczeni! I na ten temat jest cisza!

  Za to piszą jakieś bzdury o porozumieniu z Turcją, oraz że Polska nie zaakceptuje KOLEJNYCH przydziałów uchodźców. Ale że zaakceptuje poprzedni przydział – o tym cisza!

  Dodatkowo od października 2016 roku obowiązywać będzie BEZWIZOWY ruch Unia Europejska – Turcja co spowoduje kolejną wielką falę muzułmanów przybywających do Europy, tym razem Turków.

  W mediach pokazują ten szczyt jako zwycięstwo Polski i naszego stanowiska.

  Przecież to jest KPINA I MANIPULACJA!!!

  TO JEST ABSOLUTNA KLĘSKA!!!

  ŻADNYCH UCHODŹCÓW W POLSCE!!!

  ZERO!!!

  Polubienie

 9. mentronik said

  Polubienie

 10. Medium said

  Dobrze, że Mizia słucha Putina. Ja proponuję jeszcze posłuchać Jewgienija Fiodorowa, jednego z deputatów Dumy:

  Polubienie

 11. Konarski said

  Jest coś na rzeczy? Pożyjemy – zobaczymy 🙂
  Może dlatego spieszą się ze stanami wyjątkowymi, wojennymi?
  Dlaczego nieustannie pryskają chemitrailami?
  Czy rzeczywiście zbliża się coś, o czym nie informują nas jeszcze światowe rządy?
  nie kasuj tego – to jest ciekawe, może wkrótce będzie bezchmurny dzień to wezmę lornetkę ze specjalnymi nakładkami przeciwsłonecznymi – można oglądać słońce.

  Poniżej twierdzą, że w okolicach 15 lutego 2016 Planeta 7X przekroczy peryhelium słońca, i będzie to na 40 dni przed DNIEM ZERO – czyli 26 marca 2016 – (wtedy Planeta X ma rzekomo przelecieć blisko Ziemi w mniejszej odległości niż odległość Księżyca Do Ziemi – Tego dnia ma być wielka – około 50 razy większa niż tarcza księżyca. Na 7 dni przed dniem ZERO ma być widoczna około 50% tarczy Księżyca, Na 2 dni przed dniem ZERO ma być 3,4 razy większa niż tarcza księżyca, natomiast w okolicy 15 lutego – 7 % tarczy księżyca. Co ciekawe 26 marca w sobotę 2016 ma zacząć się
  pierwszy miesiąc żydowskiego kalendarza – żydowski nowy rok.
  Na 40 dni przed dniem ZERO od 15 lutego 2016 – rządy mają informować swych obywateli (nawiązanie do Jonasza i Niniwy – 40 dni)
  Czy to prawda? Nie wiem

  Przyjrzyjcie się tej grafice
  Dzień ZERO – przez godzinę – niecałą – ok 53 minuty jedna półkula Ziemi (obie Ameryki) ma być „bombardowana ” gruzem kosmicznym, który wlecze za sobą Planeta X – ona minie Ziemię w b. bliskiej odległości – następnie Ziemia wejdzie w jej orbitę – i przez 1 godzinę będzie kosmiczne bombardowanie gruzem półkuli, gdzie leżą obe Ameryki.

  Nibiru Planet x (Visible) SD, California – November 29,2015

  Nibiru Planet X Do You Believe Now Orbit behind Sun2

  Possible Planet X „Nibiru” clearly setting with our Sun. Vancouver Island ,British Columbia, CANADA

  NIBIRU AND SUN, NEW YORK, 29th NOVEMBER 2015

  NIBIRU The orbit of the Sun ?!HUNGARY Lispes zentadorijan 2015-11-29

  NIBIRU PUNCHING THROUGH CLOUDS ! France Paris 2015-11-28 3-4PM

  Nibiru 100% visível

  Mysterious Glowing Object In The Sky Nibiru.mp4

  THE SUN AND NIBIRU, CALIFORNIA.17th NOVEMBER 2015.

  Planet X Nibiru 11/15/2015 „view #’s censored”

  THE SUN AND NIBIRU, CALIFORNIA USA 15th NOVEMBER 2015

  Planet X Nibiru Visible in Australia

  THE SUN AND NIBIRU: MIAMI USA 6th NOVEMBER 2015

  Planet X. Nibiru. Wow. Opublikowany 28.11.2015

  Florida !PLANET X VISIBLE !Florida Naples 2015.11.24 5- 6PM

  PLANET-X sighting by special Cam ( Opublikowany 24.11.2015

  Planet X Nibiru- November 15th,16th,17th & 20th

  Polubienie

  • Anna said

   Jeśli z tą planetą związane są istoty rozumne to KARA nas nie minie i należy się, za dewastację Ziemi. To co ludzkie szkodniki, zwłaszcza wysoko „cywilizowane”, Ziemi uczyniły woła o pomstę do Nieba i żadne szczyty klimatyczne tego nie zmienią bo są szczytami debilizmu. Resztę dopełniają barbarzyńcy ze swym okrucieństwem.
   Dawnooo temu bogom składano ofiarę z WODY i ZIARNA i musiało być najwyższej jakości, jako miernik ludzkiej dbałości o to co zostało nam dane do życia. Teraz czym by poczęstowano? kukurydzą gmo i kranówą z chemikaliami.

   Polubienie

   • Marysia said

    Jaka kara Andziu?.Rozne obiekty lataja tu i tam.I lataly powodujac rozne kosmiczne katastrofy dotykajace takze nasza planete.Czy biblijny potop to kara za grzechy?.Sa tacy , co wierza i wierzyli , bo im wmowiono.A co bylo przyczyna potopu, ktory znowuz nam grozi?.Troche wiedzy z astrologii , a wspolczesnej astronomii czasami sie przydaje,zeby nie dac sie zwariowac.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: