Miziaforum's Blog

Biały Europejczyku !!! Rosyjska armia potrzebuje cie ! Wlcz o własne przetrwanie z ISIS w SYRII!!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 29, 2015


WAŻNE !! NIE MOGE PISAC SZCZEGÓŁOWO ABY NIE ZAKABLOWANO MNIE JAKO WERBOWNIKA 

p.s informacje na temat : gdzie , jak , kiedy są dostpne w internecie po wpisaniu frazy w gogll ” rosyjska legia cudzoziemska”

z tego co wiem żołd wypłacany kwitami rzadowymi wymienialnymi na złoto

Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał dekret, który pozwala służyć cudzoziemcom w armii rosyjskiej jako kontraktorzy(najemnicy działający na podstawie umów kontraktowych na czas określony).

„Wojskowi, którzy są obcokrajowcami, mogą uczestniczyć w realizacji zadań podczas operacji wojskowych, a także w czasie konfliktów zbrojnych, zgodnie z przyjętymi zasadami i normami prawa międzynarodowego, traktatów międzynarodowych Federacji Rosyjskiej oraz rosyjskiego ustawodawstwa„- mówi dekret.

Istnieje kilka wyjątków od tej reguły, np. obcokrajowiec wobec którego toczy się postępowanie karne lub ma postawione zarzuty, bądź był karany i ma za sobą odsiadkę w więzieniu nie może być zaciągnięty pod broń w armii rosyjskiej.Ponadto dekret uznaje Ukraińską służbę wojskową dla obywateli rosyjskich mieszkających na Krymie „po przedstawieniu oryginałów dokumentów”, które potwierdzają tę służbę.

Strona internetowa prezydenta nie przedstawiła listy tych dokumentów, ale została opublikowana na stronie państwowej informacji prawnej.

Tradycyjny jesienny pobór zakończył się tuż przed Nowym Rokiem i zaowocował przyłączeniem się 154 tys. rekrutów do armii rosyjskiej.

Co do innych krajów, gdzie mają zastosowanie podobne przepisy, wyróżnia się Francuska Legia Cudzoziemska. Istniejąca od 1831 roku i będąca czymś elitarnym, ponieważ oferuje zagranicznym ochotnikom możliwość służenia w armii francuskiej.

Źródło: rt.com

http://www.defence24.pl/274606,syria-pierwsza-rosyjska-bitwa-ladowa

http://omon.pl/wiadomosci/206-rosyjska-legia-cudzoziemska-najemnicy-zza-granicy-bede-mogli-sluzyc-w-rosyjskiej-armii

WICEJ TU
https://miziaforum.wordpress.com/2015/01/03/rosyjska-armia-czeka-na-polskiego-rekruta-dekret-putina-rosyjska-legia-cudzoziemska/

PIERWSZE SUKCESY W WALKACH LĄDOWYCH W SYRII PRZECIW ISIS

Rosyjskie oddziały lądowe stoczyły swoją pierwszą bitwę z terrorystami z Państwa Islamskiego

Rosjanie zdobyli fortyfikacje na wzgórzu Sahl el-Gab leżące pomiędzy Latakią, a Idlib. W walce użyto czołgów T-90, transporterów BTR-80 oraz działa kalibru 130 mm. Wsparcie z powietrza zapewniały z kolei szturmowce Su-25.

Jak tłumaczy strona rosyjska celem wysłania do boju piechoty morskiej był „test gotowości bojowej rozmieszczonych w Syrii rosyjskich oddziałów lądowych”. Działania zakończyły się sukcesem, a strat nie zanotowano.

Źródło: defence24.pl

STAŃ W OBRONIE CYWILIZACJI BIAŁEGO CZŁOWIEKA … TAM W GNIEŹDZIE BANDYTÓW NA ICH ZIEMI ZANIM PRZENIOSĄ KONFLIKT POD TWÓJ DOM !!!

CHŁOSTA W INDONEZJI

Komentarzy 28 to “Biały Europejczyku !!! Rosyjska armia potrzebuje cie ! Wlcz o własne przetrwanie z ISIS w SYRII!!”

 1. miziaforum said

  A TU APEL DO CHRZEŚCIJAN !!!! W EUROPIE

  TEN FILM MÓWI WSZYSTKO !!!!!

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/11/01/viii-krucjata-walczyc-bedziemy-musieli-w-europie-kosciolowi-pozostawiam-formalnosc-jej-ogloszenia/

  Polubienie

  • miziaforum said

   DŻIHAD JEST WOJNĄ Z KOŚCIOŁEM = CYWILIZACJĄ ŁACIŃSKĄ BIAŁYCH EUROPEJCZYKÓW !!!

   NO !!!!! TAK !!! KATOLE I ATEUSZE JEŚLI SĄ BIALI I MIESZKAJĄ W EUROPIE MAJĄ WSPÓLNEGO ŚMIERTELNEGO WROGA !!!

   JAKI CHICHOT SYTUACYJNY …………..

   MOŻESZ BY ATEISTĄ NIEMA SPRAWY ALE I TAK UTNA CI ŁEB JAKO KRZYŻOWCOWI …. BOŚ BIAŁY I Z EUROPY – TO IM WYSTARCZA..

   Polubienie

   • miziaforum said

    Polubienie

   • miziaforum said

    Odkryto kolejny zbiorowy grób z ciałami 120 jazydów
    W pobliżu miasta Sindżar w Iraku odkryto zbiorowy grób z ciałami 120 jazydów zabitych przez Państwo Islamskie (IS) – poinformowały lokalne władze. Jest to już szósty zbiorowy grób odkryty po wyparciu dżihadystów z Sindżaru w połowie listopada.
    AFP / /Tauseef Mustafa
    Odkryte miejsce pochówku jest największym z odnalezionych w prowincji Niniwa po jej odbiciu z rąk bojowników.

    Zdaniem stojącego na czele lokalnej administracji w Sindżarze Mahmy Chalila w grobie mogą znajdować się szczątki nawet 123 osób. Liczba ta została wstępnie ustalona na podstawie zeznań świadków egzekucji.

    Jak podkreślał Chalil, miejsce zostało rozmyślnie zaminowane przez dżihadystów, co utrudnia dostęp oraz uniemożliwia ekshumację. Zaapelował o międzynarodową pomoc w jej przeprowadzeniu.

    Sunnicy terroryści zaminowali wiele obszarów wokół Sindżaru, aby przeszkodzić w powrocie jazydów do miejsc, w których żyli przed ofensywą dżihadystów – zaznaczył.

    Bojownicy Państwa Islamskiego kontrolowali Sindżar od sierpnia 2014 roku do 13 listopada tego roku, gdy zostali stamtąd wyparci przez siły kurdyjskie.

    Tysiące jazydów – przedstawicieli mniejszości religijnej żyjącej od wieków na tym obszarze – zostało zmuszonych do ucieczki lub zamordowanych. Wiele kobiet zostało zgwałconych i uprowadzonych. Do tej pory nie udało się ustalić, ile osób straciło życie z rąk islamskich terrorystów.

    Masakra mniejszości jazydzkiej przez dżihadystów – potępiona przez ONZ jako „próba ludobójstwa” – dostarczyła bezpośredniego powodu do rozpoczęcia zachodnich ataków lotniczych w Iraku i w Syrii.

    Zamieszkująca region Niniwy mniejszość jazydzka wyznaje synkretyczną religię powstałą z połączenia wierzeń indoirańskich, judaizmu, nestorianizmu i islamu. Odrzuca istnienie grzechu, szatana i piekła, oddaje za to cześć aniołom sprawującym władzę nad światem w imieniu Boga.

    Polubienie

   • AQQ said

    purpurowy pieronek nawołuje wspierać.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Niech ten pieronek do pierona wysle na wojne armie swoich obroncow wiary, co po kruchtach sie chowaja i machaja kropidlami..zamiast kropidel niech wezma karabiny i bronia swej wiary..bedzie sprawiedliwie..krzyzowcy wychodzili z klasztorow i bronili wiary mieczem..w czym maja problem..zamienic kropidla na oreza do walki..a nie innych szczuc i kropic woda..swiecona ..he he..chyba przez diabla ..do pierona..( pioruna )…

     Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Szczujnia w akcji..bo tak sie robi,zeby to ,co sie wyrabia mialo maske wojny o religie ..i byznes sie kreci..

    Polubienie

 2. miziaforum said

  NAPISZ WAM TU KU PRZEMYŚLENIU COŚ , BO OWSZEM ZAUWAŻYLIŚCIE TO ALE !!! BŁEDNIE INTERPRETUJECIE

  KAŻDY Z WAS JUŻ ZAUWAŻYŁ ŻE , WIEKSZOS IMIGRANTÓW – UCHODŹCÓW 80% TO FACECI W WIEKU POBOROWYM CZYLI OD 20 DO 50 LAT … POLITYCY I INNI DZIWIĄ SIE DLA CZEGO ONI PORZUCILI SWOJE ŻONY DZIECI I UCIEKAJĄ ZAMIAST WALCZY U SIEBIE Z ISIS ??? TERROREM ?

  OTÓŻ MOI DRODZY ONI NIE UCIEKAJĄ PRZED WOJNĄ TYLKO IDĄ NA WOJNE Z NAMI TU W EUROPIE !!!

  I PO PROSTU ZOSTAWILI RODZINY W DOMACH , no jaka armia ciągnie za sob rodziny żołnierzy ????

  Polubienie

 3. miziaforum said

  A TU KOZOJEBCA CHCIAŁ ZAWY ALLACH……. I 🙂

  Polubienie

 4. Achmed said

  Jebany blog faszystowski !

  Polubienie

 5. polskosc said

  Turcja weszła do wojny zestrzeliwując Rosyjski bombowiec i trzeba ten moment wykorzystać a nie przespać.
  Do wygrania jest:
  -usunięcie Turcji z Europy do jej granic z 1500r
  -wycofanie Izraela ze wzgórz Golan

  Wycofanie Turcji z Europy jest na rękę wszystkim Europejczykom gdyż ułatwi kontrolę granic. Granica z Turcją będzie morska. Dawniej ta część Europy(Konstantynopol) była Grecka. Również Watykan powinien przypomnieć że Konstantynopol był Grecki.
  Po stronie Turcji jest USA, potrzebuje wspólnika w tym regionie. Trzeba więc delikatnie wytłumaczyć USA że jednak Turcja powinna wrócić do swych starych granic. Jak negocjować z USA? zrobić tam rewolucję.
  Wzgórza Golan to teren roponośny zajęty przez Izrael w r 1966. Myślę że Syria by zapłaciła za pomoc w odzyskaniu tych wzgórz z ropą.

  Proponuję uderzyć w interes Turecki w Europie. Niech Turcy zaczną tutaj walki wtedy społeczeństwo zrozumie że to imperium bandytów. W Polsce Turcy mogą zakładać interes w tym kebaby i nie płacą żadnego podatku przez 6 miesięcy. Mają lepiej niż my Polacy. Czas by Polacy przestali być dyskryminowani w Polsce.

  Polubienie

  • Anna said

   Polacy to indolenci, zajadają się kebabami z polskich psów i chińskimi potrawkami z polskich kotów a swego schabowego i bigosu z boczkiem nie jedzą. No, nie wszyscy tacy są 🙂

   Polubienie

   • Pelagia said

    z przykrością przyznaję Ci rację. warto zobaczyć, jak mało osób poparło petycję o odebranie T.Grossowi odznaczenia.

    Polubienie

    • Marysia said

     Te petycje nic nie daja.Za to pozwalaja namierzyc niepokornych.

     Polubienie

     • krab said

      Pisać komentarze też powinni przestać, bo co to za problem kogoś zidentyfikować!! Przy podpisywaniu petycji faktycznie trzeba podać swoje dane i tego większość się boi. Ja podpisuję petycje, te które uznam za potrzebne, grossa też podpisałam.

      Polubienie

      • Marysia said

       Kazdego mozna zidentyfikowac.Piszacych komentarze tez.Starczy numer IP i te rozne namierzacze gosci forow i roznych witryn.Pewnie, ze ludzie sie boja.Nie boja sie rowniejsi,ktorym wolno chlapac i podpuszczac jawnie od lewej do prawej.Tacy to autorytety , a namierza sie innych ,czyli ofiary propagadndy tzw. autorytetow.Niczego nie podpisuje, bo to i tak nic nie daje.Petycje laduja w koszach i tyle z nich jest.Makulatura.

       Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: