Miziaforum's Blog

MARTWE KURWY Z .PO PŁACZĄ I LAMENTUJĄ , JARUZELSKI UMARŁ.. KISZCZAK NIE ŻYJE , KTO NAS OBRONI I URATUJE ??

Posted by miziaforum w dniu Listopad 27, 2015


mały wstepniaczek przed tekstem właściwym

NIE POPIERAM PIS !!! ANI P.O – ANI INNYCH SUKINSYNÓW Z SLD, ZSL-PSL i wielu innych przebierańców służb BND I ABW które pojawiły si niedawno na rynku politycznym ..

„DLA PORZĄDNEGO CZŁOWIEKA JEST BARDZO DOBRZE GDY KŁÓCI SIE KURWA Z BANDYTOM ” PIS -PO 

i prosze zauważyc – JAK SPRYTNIE PIS JUŻ W TYM TEKŚCIE JEST POMINIETY JAKO UDZIAŁOWIEC I BENEFICJET ZDRADY OKRĄGŁOSTOŁOWEJ …

TO TYLE DALEJ TEKST AGENCYJNY ..

W ciągu ostatnich kilku dni mogliśmy obserwować przeraźliwy kwik i wycie establishmentu III RP. Oto bowiem PiS, który przejął pełnie władzy w demokratycznych wyborach, zaczął odsuwać od steru przedstawicieli PRL, PO i PSL. Okrągłostołowa ekipa nie może się z tym pogodzić. Ostatnią nadzieją pozostaje dla nich Trybunał Konstytucyjny, który ma prawne kompetencje do… delegalizowania partii politycznych. Należy pamiętać, że wszyscy obecni sędziowie TK zawdzięczają swoje funkcje posłom PO, tak więc teoretycznie niczego nie można wykluczyć…

Okrągłostołowy establishment III RP walczy jak tylko może o utrzymanie wpływów i własnych interesów. Stąd od kilku dni przeraźliwe wręcz wycie, kiedy PiS – na żywo i bez znieczulenia – zaczął odsuwać przedstawicieli PRL, PO i PSL od steru władzy. Jak mówi przysłowie – tonący brzytwy się chwyta. Symboliczną brzytwą może być w tym przypadku… wniosek o delegalizację PiS jako partii politycznej złożony do Trybunału Konstytucyjnego, w składzie którego obecnie są tylko i wyłącznie sędziowie wybrani przez PO-PSL.

Prawne możliwości takiego działania przewiduje sama Konstytucja RP. W artykule 13 możemy przeczytać, że: „Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa”. W powiązaniu do art. 13 Konstytucji należy przytoczyć jeszcze artykuł 44 Ustawy o partiach politycznych, który stanowi: „Jeżeli Trybunał Konstytucyjny wyda orzeczenie o sprzeczności z Konstytucją celów lub działalności partii politycznej, Sąd wydaje niezwłocznie postanowienie o wykreśleniu wpisu partii z ewidencji. Postanowienie Sądu nie podlega zaskarżeniu”.

W kontekście powyższego można sobie wyobrazić sytuację, w której przedstawiciele okrągłostołowego establishmentu III RP zawnioskują do Trybunału o zdelegalizowanie PiS, bo ich zdaniem jest to partia, której działalność dopuszcza np. „nienawiść na tle narodowościowym”. To tylko przykład, ale zakładam „autorytety” pokroju Adama Michnika podpisałyby się pod tym wnioskiem obiema rękami. Trybunał w obecnym składzie jest w całości powołany przez posłów Platformy Obywatelskiej, a więc przeciwników PiS. Nie można zatem wykluczyć scenariusza, w którym sędziowie TK, ze słynnym już a-PO-litycznym prezesem Rzeplińskim, taki wniosek klepną.

W tym miejscu warto przytoczyć wypowiedź wspomnianego Andrzej Rzepiński, który w wywiadzie z 2012 roku stwierdził, że „Trybunał Konstytucyjny nie cofnął by się przed delegalizacją partii politycznej, której cele lub działalność byłyby nakierowane na obalenie metodami niedemokratycznymi ustroju Polski”.

*   *   *

Zobacz także jak w praktyce wygląda funkcjonowanie apolitycznego prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Konsultacje polityczne z posłami PO, PSL i Nowoczesnej w sejmie:

NO ALE NA RAZIE „PUKI DIABEŁ CZYNI WOLE BOŻĄ TO … NIECH CZYNI ”

p.s przenośnia do porównania  działań Pis PRZECIW P.O

ALE NALEŻY PAMIETAC ŻE DIABEŁ TO DIABEŁ …. A ŻE DZIŚ JEST NAM WYGODNY I POŻYTECZNY … TO INNA SPRAWA I WCALE NIE ZNACZY ŻE ZA TYDZIEŃ MIESIĄC NIE POGRYZIE NAS….

Komentarzy 28 to “MARTWE KURWY Z .PO PŁACZĄ I LAMENTUJĄ , JARUZELSKI UMARŁ.. KISZCZAK NIE ŻYJE , KTO NAS OBRONI I URATUJE ??”

 1. alibaba said

  „… Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan w wywiadzie dla CNN oświadczył, że uzna za agresję użycie systemów rakietowych typu ziemia-powietrze S-400 Triumf przeciwko tureckim myśliwcom nad Syrią.

  Odpowiadając na pytanie o ewentualną reakcję Ankary na hipotetyczny incydent, prezydent powiedział, że taki rozwój wydarzeń jest w pełni możliwy i Turcja „będzie zmuszona do podjęcia natychmiastowych działań”. Erdogan dodał, że zestrzelenie tureckiego myśliwca będzie traktowane jako agresja przeciwko suwerenności państwa, które będzie miało prawo bronić się….”

  Polubienie

  • miziaforum said

   TURKI ZGŁUPIELI DO IMENTU ? CHCĄ POPEŁNI SAMOBÓJSTWO ZBIOROWE ?

   P.S Z PUNKTU WIDZENIA MILITARNO GOSPODARCZEGO TURCJA LEŻY W TAKIM REGIONIE ŻE ŻADNE PAŃSTWO KTÓRE BY MIAŁO Z NIMI NA PIEŃKU NIE ZAWACHAŁO BY SIE URZY NA TURECKIM TERYTORIUM TAKTYCZNEJ BRONI NUKLEARNEJ – WYPALONA ZIEMIA PO TURECKIM PAŃSTWIE NIE PRZYNIOSŁA BY ŻADNYCH POWAŻNYCH STRAT GOSPODARCZYCH W SWIECIE – A KOŻYŚCI I OWSZEM N.P NIEMCY POZBYLI BY SI WRZODA NA DUPIE W POSTACI TURECKICH ASPIRACJI UNIJNYCH – ŁACZENIE RODZIN TURKÓW Z NAD RENU Z TURKAMI Z STAMBUŁU

   CHAMERYKA NIE BEDZIE UMIERA ZA TURCJE

   Polubienie

   • miziaforum said

    I WAŻNE !!! W MIEJSCE ASPIRACJI AKCESU DO UNII WSKOCZYŁ BY IZRAEL KTÓRY ZOSTAŁ BY DO UNII PRZYJTY BEZ PROBLEMU NIMA TURKÓW … JEST ROZWIĄZANIE , POZATYM PO OBICIU I ROZBICIU TURCJI W ICH MIEJSCE WSKOCZYŁ BY WIELODZIESICIO MILIONOWY NARÓD BEZ ZIEMI KURDOWIE – TO SI DA ZAŁATWI

    PUSTK PO TURCJI WYPEŁNIŁ BY NOWY KRAJ KURDYSTAN !!

    WDZICZNY ROSJI ZA DOZBROJENIE I POMOC W ORGANIZOWANIU NIEPODLEGŁEGO KURDYSTANU , A RESZTKI TURKÓW NO CÓŻ MNIEJSZOŚ NARODOWA W KURDYSTANIE I TYLE

    Polubienie

   • alibaba said

    Turkom już rura mięknie

    „… Turecki dziennik „Hurriyet” poinformował, powołując się na źródła dyplomatyczne, że tureckie siły zbrojne zawiesiły loty nad Syrią w reakcji na kryzys, jaki wybuchł w stosunkach z Rosją po zestrzeleniu przez myśliwiec turecki rosyjskiego Su-24…”

    Polubienie

  • polskosc said

   Jest okazja by wyrzucić Turcję z Europy do jej granic z 1500r czyli na tamtą stronę morza Śródziemnego i cieślin.
   Proponuje wykorzystać tą sytuację. Wyrzucenie Turków z Europy może uspokoić sytuację.

   Polubienie

 2. miziaforum said

  AD ODNOSNIE WPISU WSTEPNYM W ARCIE – ” wielu innych przebierańców służb BND I ABW które pojawiły si niedawno na rynku politycznym ..”

  PAMIETACIE TU NA BLOGU PUBLIKOWANE IMIENNE LISTY KAPUSI I DONOSICIELI SŁUŻB W PIS I PO

  ZATEM PO ROZMONTOWANIU W POLSCE RUCHU NARODOWEGO NIE MAM JUŻ PODSTAW ABY NIE ZAMIEŚCI KOLEJNYCH LIST IMIENNYCH

  KAPUSI PROWOKATORÓW SŁUŻB POLSKICH I OBCYCH KTÓRZY DZIAŁAJĄ DZIŚ W NOWYCH TWORACH POLITYCZNYCH

  NIEBAWEM KOMPLETNE LISTY IMIENNE TYLKO TU NA MIZIAFORUM

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Ruch narodowy nie moze istniec.Zapotrzebowanie na europejski nacjonalizm spelnia pis i nikt inny nie mogl go zastapic, aby ciagle ci sami od okraglego stola pozostali na swoich miejscach..bo tak chca rozne loze..nie bedzie zadnego ruchu narodowego..juz jest nacjonalistyczna prawica w postaci pis..

   Polubienie

   • krab said

    Ruch narodowy powinien istnieć, ale nie pod auspicjami „nienarodowymi” !! W 1976 (chyba ?) sb też powołało ruch narodowy, który miał za zadanie odsłonić tzw. przeciwników prl-u. Funkcjonował bodaj do 2011 lub 2012 roku.
    Ten ostatni rn też miał swoich patronów i mocodawców , myślę że w wsi.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Chyba w lozach ma patronow..bynajmniej nie teatralnych..a ze teatrum odstawiaja przed pubika ,to tego pubilka w czesci nie widzi..bo i aktorzy dobrzy i scenarzysci…a po co komu ruch narodowy?..narod to narod..za bylej obalonej komuny byl narod i nikt nie szukal podzialow na jakies dziwnosci i mniejszosci …jesli zrobiono jakiejs mniejszosci to w okreslonym celu..wyszlo z tego, ze sa Polacy i jacys pol Polacy pol nie…wiadomo kto..

     Polubienie

 3. bittix87 said

  Jak czekam na informacje obszerną o tym newsie z wczoraj.Tzn.interesuje mnie ta największa Afera Terrorystyczna.

  Polubienie

 4. krab said

  Około 30 mil morskich od wybrzeży nigerii uprowadzono polskich marynarzy ze statku
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/porwanie-polakow-przez-nigeryjskich-piratow-ze-statku-szafir/rvr8lf

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Skad oni wiedzieli ci z nigerii, ze tym razem trzeba uprowadzic kogos z Polski..wiadomo piraci..rozbojnicy sluzacy kazdemu,kto dobrze placi..takie sa tradycje piractwa..i kodeks honorowy ..$..

   Polubienie

 5. polskosc said

  Pisałem już wcześnie że PiS może się bać rewolucji. PO przegrało wybory i oddało fotele minustrów ale chce nadal rządzić przez siebie osadzonymi ludźmi.
  Najlepiej pogonić Trybunał konstytucyjny i zastąpić go głosowaniem burmistrzów.

  Trzeba by zrobić przegląd agentury PO i podjąć decyzję w jakiej kolejności ich odsuwać.

  Polubienie

 6. krab said

  Według raportu opracowanego przez Davida Phillipsa z Uniwersytetu Columbia na podstawie informacji medialnych, Turcja odegrała dużą i aktywną rolę w sukcesach, jakie dżihadyści z ISIS odnoszą na Bliskim Wschodzie.
  W raporcie stwierdzono, że Turcja wysyła dżihadystom z ISIS sprzęt wojskowy do ISIS. Przytoczono m.in. wypowiedź ich dowódcy z sierpnia 2014 roku dla „Washington Post”, w którym stwierdził, że przez Turcję pozyskiwano zapasy i sprzęt. Zarzuty te formułowała również Republikańska Partia Ludowa, według której broń miała być dostarczana pod pozorem pomocy humanitarnej dla Turkmenistanu. Turkmeński rząd zaprzeczył, by jakakolwiek pomoc humanitarna została dostarczona. 19 stycznia ubiegłego roku podczas inspekcji zatrzymano trzy ciężarówki z bronią dla ISIS. Władze Turcji miały również szukać pretekstu do interwencji w Syrii, o czym informował reporter Fuat Avni.
  Turcja miała również zapewniać bojownikom ISIS transport i wsparcie logistyczne. W sierpniu 2014 roku brytyjski Daily Mail informował, że wielu zagranicznych bojowników dołączyło do ISIS w Syrii i Iraku przedostając się przez terytorium Turcji. Jej władze nie próbowały ich zatrzymać. Z kolei stacja Sky News omawiała dokumenty, według których turecki rząd turecki podbijał paszporty zagranicznych bojowników chcącym przekroczyć granicę z Turcji do Syrii i przyłączyć się do ISIS. Ponadto, turecki wywiad, według anonimowego egipskiego urzędnika, przekazywał dowództwu ISIS zdjęcia satelitarne i inne dane wywiadowcze.
  Turcja, według autora raportu, szkoliła również terrorystów z ISIS. W ubiegłym roku CNN Turk informowało, że niektóre miejsca w Stambule stały się miejscami spotkań dla terrorystów, którzy byli szkoleni w niektórych grupach religijnych. Filmy szkoleniowe opublikowano na propagandowej stronie internetowej tureckiej ISIS. Tureckie służby, według CNN Turk, nie reagowały na te informacje. Istnieje również nagranie, na którym dżihadysta z tzw. państwa islamskiego prowadzi modlitwy na zgromadzeniu w jednej z dzielnic Stambułu. Zarzuty o szkolenie ISIS przez Turków formułował również jordański wywiad.
  Ponadto, Turcja w dalszym ciągu zapewnia opiekę medyczną dżihadystom, co potwierdził jeden z ich dowódców w rozmowie z Washington Post. Informowały o tym również tureckie media. Przytaczano również wypowiedź tureckiego ministra zdrowia, który powiedział, że pomaganie rannym dżihadystom z ISIS to „ludzki obowiązek”.
  Co więcej, Turcja miała wspomagać tzw. państwo islamskie poprzez zakup ropy. O naciskach USA na Ankarę, by odcięła ISIS od sieci sprzedaży ropy informował The New York Times. Według Jamesa Phillipsa z Heritage Foundation Turcja nie rozbiła tej sieci, gdyż korzysta z niższej ceny ropy naftowej, za niektórzy urzędnicy mogą wręcz korzystać na handlu. Tureckie media informowały też o nielegalnych rurociągach transportujących ropę z Syrii do pobliskich miast granicznych w Turcji. Ropa miała być sprzedawana po mocno zaniżonej cenie.
  Według raportu, Turcja ma również pomagać ISIS w rekrutacji bojowników. M.in. turecki serwis Takva Haber ma służyć rozsiewani propagandy ISIS i rekrutacji osób mówiących po turecku w Turcji i w Niemczech.
  Raport oskarża również Turcję, że jej siły zbrojne faktycznie walczą u boku dżihadystów. W październiku ubiegłego roku islamska organizacja wojskowa IBDA-C ślubowała wsparcie dla ISIS. Z kolei turecki dowódca dżihadystów sugerował, że Turcja jest „zaangażowana w to wszystko”. Premier Recep Erdogan był znany ze swojego poparcia dla al-Nusry, oraz innych grup islamistycznych. O tym, że tureckie siły specjalne walczą u boku ISIS mówił również Demir Celik, członek parlamentu z ramienia Ludowej Partii Demokratycznej (HDP). Ponadto, Turcja miała aktywnie wspomagać ISIS podczas bitwy o Kobane.
  Raport został przygotowany i opublikowany w we wrześniu ubiegłego roku przez Columbia University w ramach programu na rzecz Budowania Pokoju i Prawa. Pracował nad nim specjalny zespół naukowców z USA, Europy i Turcji, stworzono dla zbadania zasadności medialnych oskarżeń wobec Turcji i oceny wiarygodności zarzutów wobec Turcji. Raport opiera się na źródłach tureckich (CNN Turk, Hurriyet Daily News, Taraf, Cumhuriyet i Radikal), a także dużych mediów, jak The New York Times, Washington Post, The Guardian, The Daily Mail, BBC, czy Sky News. Raport dostępny jest TUTAJ. Jego tłumaczenie zamieścił serwis mediumpubliczne.pl.

  huffingtonpost.com / mediumpubliczne.pl / Kresy.pl

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   To NATO nie wiedzialo wczesniej o tym?..he he czy udaja greka?…No dobra..a cala reszta niby swieci..przeciez te milicje , co walcza o demokracje tez ktos zaopatruje w bron…a kto moze zaopatrywac?..ci co te demokracje szerza..wynika z tego , ze nie swietych..ha $..

   Polubienie

 7. mironik said

  http://wpolityce.pl/polityka/273287-skandal-dane-polskich-zolnierzy-trafily-do-niemieckiej-firmy-przez-bezmyslnosc-bylej-wiceminister-z-psl

  Polubienie

 8. mironik said

  http://www.fakt.pl/politycy/marcin-swiecicki-kpi-z-emerytow-podwyzka-emerytury-o-17-groszy,artykuly,593540.html?utm_source=gplus&utm_medium=social&utm_campaign=gplus

  Polubienie

 9. W dniu wczorajszym a konkretnie zeszłej nocy w warszawskim klubie nocnym , znany gwiazdor TVN wdał sie w szamotanine z 5 napastnikami z wyglądu obcokrajowcy południowcy , awantura z sali po interwencji pracowników ochrony przeniosła sie w okolice toalet i ucichła , około godziny 1.30 jeden z klientów klubu poinformował o leżącym na zapleczu tuż za toaletami meżczyźnie pobitym , ochrona natychmiast udała sie na wskazane miejsce.
  Ofiara została pobita i zgwałcona wielokrotnie , pracownicy ochrony rozpoznali w pobitym pana Kuźniara z tvn ich stałego klienta , Kuźniar odmówił wezwania policji i pogotowia , poprosił tylko o wezwanie taxi i zachowanie milczenia .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: