Miziaforum's Blog

Zbigniew Stonoga zatrzymany , na polecenie sadu bdzie umieszczony w zakładzie psychiatrycznym , CZYLI BDZIE SIEDZIAŁ TAK DŁUGO JAK ZECHCE WŁADZA !!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 26, 2015


PRZYPOMINAM WAM ART. MÓJ I PRZEPISY NIEDAWNO SKONSTRUOWANE O ZAMYKANIU NIEPOKORNYCH , NIEWYGODNYCH W PSYCHUSZKACH …

„PSYCHUSZKA TRYNKIEWICZ TAM NIE TRAFI – ZA TO KAŻDY Z WAS I OWSZEM MOŻE TAM TRAFIĆ”

https://miziaforum.wordpress.com/2014/02/06/psychuszka-trynkiewicz-tam-nie-trafi-za-to-kazdy-z-was-i-owszem-moze-tam-trafic/

Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym

USTAWA I PRZEPISY DZIAŁAJĄ ZATEM PAN ZBIGNIEW STONOGA ZNIKA NA ZAWSZE …

Ustawa reguluje postępowanie wobec osób, które spełniają łącznie następujące przesłanki:

 1. odbywają prawomocnie orzeczoną karę pozbawienia wolności lub karę 25 lat pozbawienia wolności, wykonywaną w systemie terapeutycznym,
 2. w trakcie postępowania wykonawczego występowały u nich zaburzenia psychiczne w postaci upośledzenia umysłowego, zaburzenia osobowości lubzaburzenia preferencji seksualnych,
 3. stwierdzone u nich zaburzenia psychiczne mają taki charakter lub takie nasilenie, że zachodzi co najmniej wysokie prawdopodobieństwo popełnienia czynu zabronionego z użyciem przemocy lub groźbą jej użycia przeciwko życiu, zdrowiu lub wolności seksualnej, zagrożonego karą pozbawienia wolności, której górna granica wynosi co najmniej 10 lat.

Ustawa osoby, które spełniają ww. warunki, nazywa „osobami stwarzającymi zagrożenie”. Dla takiej osoby przewiduje się nadzór prewencyjny lub umieszczenie wKrajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_postępowaniu_wobec_osób_z_zaburzeniami_psychicznymi_stwarzających_zagrożenie_życia,_zdrowia_lub_wolności_seksualnej_innych_osób

PANA STONOGE BEDZIE DOTYCZYŁ PUNKT 3 – NA 100 % STWIERDZĄ W ARESZCIE ZE MA ZABURZENIA PSYCHICZNE I TO WYSTARCZY ABY GO IZOLOWAC PREWENCYJNIE BEZ TERMINOWO !!

W PSYCHUSZCE …

A TO MATERIAŁ AV UKAZUJACY POWODY ZATRZYMANIA

A TU INFORMACJA OFICJALNA O ZATRZYMANIU I DECYZJI OSADZENIA W WARIATKOWIE

http://fakty.interia.pl/polska/news-zbigniew-s-zatrzymany-ma-zarzuty-za-awanture-w-hotelu,nId,1928692

Komentarzy 80 to “Zbigniew Stonoga zatrzymany , na polecenie sadu bdzie umieszczony w zakładzie psychiatrycznym , CZYLI BDZIE SIEDZIAŁ TAK DŁUGO JAK ZECHCE WŁADZA !!”

 1. miziaforum said

  OFICJALNY POWÓD BURDA W HOTELU ……

  A JA MYŚL ŻE JEDNAK TO KONSEKWENCJE UPUBLICZNIENIA PRZEZ STONOG NIEDAWNO TEGO FILMU

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Film to betka i glupotka.Wiecej w tej tematyce dzialaja grzesio od szczesc boze i specjalista michalkiewicz i nic sie nie dzieje ..znaczy sa tolerowani..predzej te nagrania …

   Polubienie

   • miziaforum said

    NO NO JAK TO WYMIENIASZ POTENCJALNYCH NASTEPNYCH PACJETÓW OSRODKA PREWENCYJNEJ IZOLACJI PSYCHIATRYCZNEJ ?

    MÓWISZ NIC SI NIE DZIEJE .. BO DOPIERO ZACZYNAJĄ , ZACZYNAJĄ OD TYCH KTÓRZY MOGĄ OPOWIADA NIEPRAWDOPODOBNE HISTORIE Z OSTATNICH MIESICY JAKOBY MIELI PARASOL OCHRONNY NA WSZELKIE POCZYNANIA I ZACHOWANIA …. A POTEM DOPIERO PO TYCH BEZ „FANTAZJI’ LITERACKIEJ POTEM ,

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Ci potencjalni pacjenci blogoslawieni przez rozne sluzby.Jeden nawet od samego sw.Piotra ma blogoslawienstwo..Ten drugi tez ma parasol..nie od deszczu..ale go chroni.Ci od fantazji literackiej dlugieeee wieki rzadza planeta i stanowia prawa w tym takze o psychiatrykach.Grzeniowi nic nie grozi..he he sama Bozia parasol nad nim rozklada.Stasiu byl bardziej swiecki,ale zrobil sie kruchtowy i ma ten sam parasol co grzesio..he he..to nie jest smieszne..niestety ..

     Polubienie

   • miziaforum said

    A TAK NA MARGINESIE TO ANI STONOGA MNIE NIE SŁUCHAŁ ANI KOWALSKI …. NO STONOGA JUŻ UGOTOWANY A….

    Polubienie

    • AQQ said

     100noga „chce być molestowany”, z takim życiorysem* przeważnie już tylko zostaje się prezydĘtem… 😀

     Polubienie

     • Anna said

      nie kpij, to serio poważna sprawa

      Polubienie

     • Anna said

      Kobieta mieszkała w tym budynku co ja, czasem coś wykrzykiwała przez okno, jakieś nazwiska, numery telefonów, transformator, inwektywy – złodzieje, kto by się połapał o co jej chodziło ale, któregoś razu wracam z pracy a tu pełno służb, policja, straż pożarna, pogotowie, pod jej oknami nadmuchany „materac”, kobiecina siedzi przy oknie a siekierami drzwi jej wyłamują. Wpadli do mieszkania, dwóch oprawców złapało ją za ręce a trzeci wbił strzykawkę. Wynieśli ją jak worek, bezwładną. Już nigdy nie wróciła. Wykończyli ją. To nie są żarty. Tam mogą go wykończyć na ament.

      Polubienie

    • Anna said

     Kontrowersyjny to on jest od początku ale, żeby do wariatkowa, szkoda go, przecież tam to dopiero zwariuje. Ma kasę, mógł wyjechać dokąd by tylko zechciał, po co mu te rozróby z wybijaniem szyb? Dziwne zachowanie było nie było majętnego człowieka. Przegrał ale nie musiał przegrać życia swojego i rodziny.

     Polubienie

  • Anna said

   Taka wielka Pani a tu jakiś Stonoga, pewnie Polak, śmie nagrywać jej nikczemne zachowanie.

   Polubienie

   • Anna said

    pierwsze o co spytała – jak pan się nazywa? taka taktyka, wydusić z kogoś nazwisko bo potem można gościa załatwić z premedytacją. Kto w Polsce nie zna pana Stonogi?

    Polubienie

 2. miziaforum said

  Kilka miesięcy temu opublikował w sieci akta afery taśmowej, co wywołało polityczne trzęsienie ziemi i zmiany w rządzie.

  I NIC MU NIKT NIE ZROBIŁ ………..

  A TERAZA WYBICIE SZYBY PO PIJANEMU DO DOMU WARIATÓW Z NAKAZU SĄDOWEGO …

  OSTRO JADĄ NIETYKALNI .. W WOLNEJ POLSCE

  Polubienie

 3. AQQ said

  Ja z innej beczki, Nikt i Nic nie ma prawa niewolić drugiego człowieka!
  http://porozmawiajmy.tv/zrozum-kim-jestes-i-zacznij-ujarzmiac-matrixa-prawno-bankowego-aleksander-berdowicz/

  Polubienie

 4. Marysia profesor..Marysia said

  Mogl sie nie wyglupiac.Niedawno pani minister tez sobie popila i zmarla…w dziwnych okolicznosciach.Moze rzeczywiscie nie jest juz potrzebny..w psychiatrykach rozne rzeczy sie pacjentom daje..ma gosc problem..moze wyjdzie o wlasnych nogach..albo nogami do przodu..roznie bywa z naduzywajacymi alkoholu..

  Polubienie

  • Anna said

   Może popiła, może nie popiła ale okoliczności zgonu były co najmniej niewyjaśnione rzetelni. A co to popić nie można? Naćpana idiotka przejechała dzieci na przejściu dla pieszych i dostała karę w zawieszeniu bo… słońce ją oślepiło.

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Wolno..obwiesic sie tez wolno,utopic z udzialem osob trzecich tez wolno,strzelic sobie w plecy tez wolno..ale takie przypadki co najmniej dziwne sa ..a jednak bywaja..

    Polubienie

 5. miziaforum said

  A JA NAWET WIEM NA 95% KTO NASTEPNY ZWARIUJE …

  Polubienie

  • bittix87 said

   stefek:)

   Polubienie

   • miziaforum said

    STEFAN NIESIOŁOWSKI ? NIE NIE ZWARIUJE ON JEST PIERDOLNITY OD URODZENIA , WIEC NIE GROZI MU

    Polubienie

    • miziaforum said

     POZA TYM AGENT NIEMIECKIEGO WYWIADU WOJSKOWEGO – KAWALER KRZYŻA BUNDESWERY ODZNACZONY W ZESZŁYM ROKU W BERLINIE – ps krzyż bundeswery otrzymują tylko i wyłacznie oficerowie bundeswery

     stefan wyjątek nawet zdjcia z dekoracji usunito z mojego arta o tym wydarzeniu NIE ZAMKNĄ OJ NIE

     Polubienie

    • Anna said

     hitlerowcy puszczali wolno pensjonariuszy wariatkowa to i jemu nic nie zrobią

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Andziu hitlerowcy mordowali psychicznie chorych,a psychopaci wladali.Gosc wyjdzie z opresji bez szwanku.Tak swoja droga to moze nalezaloby psychiatrycznie badac urzednikow panstwowych pod wzgledem zdrowia psychicznego, bo jak sie na nich patrzy to wynika z tego,ze pacjenci szpitali psychiatrycznych to bardzo przyzwoici ludzie.A , ze chorzy i niebezpieczni w wielu przypadkach to inna sprawa.Zdrowi urzednicy bardziej grozni od chorych , bo nie dosc,ze na wolnosci to jeszcze maja od narodu mandat rzadzenia i skutki tego sa widoczne.Negatywne skutki..Badac wszystkich jak leci.Urzedasow tez zanim obejma urzedy i stanowiska.W niektorych zawodach zadaja poswiadczen o przydatnosci do zawodu.Robia badania,testy wszelakie ..Ale nie tym,co ida w polytyke.Przciez jest ta rownosc.No to badac ich pod katem tego, co powyzej w arcie..kandydatow do polytyki..

      Polubienie

 6. nnn said

  Polubienie

 7. nnn said

  Polubienie

 8. nnn said

  Polubienie

 9. miziaforum said

  NO DOBRA STONOGA STONOGĄ PROSZ SI PRZYGOTOWAC

  JUTRO PO JUTRZE LUB NIEDZIELA – NAJWIKSZY ZAMACH TERRORYSTYCZNY W HISTORII EUROPY

  NO POWÓD DO WPROWADZENIA 30 LISTOPADA W NOCY STANU WYJĄTKOWEGO I ZABLOKOWANIA PRZEPŁYWU PIENIEDZY DROGĄ ELEKTRONICZNĄ MUSI BY BYCZY !!!

  A TERAZ CHWILA MUZYKI PO PRZERWIE ………………

  Polubienie

 10. AQQ said

  Wiecie kiedy bedzie armagedon, koniec świata?

  jak wyzione ducha. :-D)

  Polubienie

  • Anna said

   jak słońce zmieni kolor na niebieski, takimi bzdurami nas karmią, a muzułmańskie dupki padają na twarz przed słońcem a nie wiedzą, że słońce daje życie na ziemi, nie po to wszak aby oni je unicestwiali, im więcej nas zamordują tym więcej nas będzie, słońca nie pokonają

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    E tam Andziu..Padaja przed sloncem, bo je czcza jak farony…kult solarny..bog slonce..to przeciez muzulamnie, wiec nic dziwnego, ze czcza slonce..

    Polubienie

 11. Anna said

  idealny świat islamski. nawet piekarnie działają a dzieci się uczą w szkołach, to postęp ale czy to cała prawda o państwie islamskim
  http://tv.se.pl/wiadomosci/szokujace-wideo-polska-oficjalnie-wrogiem-panstwa-,11971/

  jak można chwalić za cokolwiek bandziorów mordujących niewinnych, bezbronnych ludzi
  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1642025,1,10-mitow-na-temat-tzw-panstwa-islamskiego.read

  Polubienie

 12. Anna said

  Przed Sejmem odbyła się demonstracja przeciw pracom nad ustawą o TK, prawie 100 osób wzięło udział. 100 osób i wyborcza o tym trąbi, czy to już majdan Lisa? Żałosny spektakl, muszą więcej zapłacić statystom ale Żydzi to sknery.

  Polubienie

  • miziaforum said

   demonstracja ? martwe kurwy -( P.O ) to jakieś drgawki pośmiertne

   Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Ten caly TK to jedna wielkaaa lipa.POprzednia ekipa zadbala,aby przy jego pomocy podcinac skrzydelka ekipie,ktora dorwala sie do wladzy.Ekipa przy wladzy walczy z tym zabezpieczeniem co PO sobie przygotowalo ,zeby siebie zabezpieczyc.Gdzie tu sens?.Ano ten caly trybunal to narzedzie do rozgrywek miedzy politycznymi rozbojnikami , a nie straznik Konstytucji.To powinno byc inaczej urzadzone.Trybunal winien chronic Konstytucje,a wiec powinien byc apolityczny i pilnowac wszystkich partii bez wyjatku,aby dzialaly zgodnie z Konstytucja.W zadnym razie partie nie powinny miec wplywu na wybor sedziow trybunalu,ktory powinien wszystkich scigac za lamanie Konstytucji.W obecnej sytuacji ten trybunal to jedno wielkie upolitycznione nic i miejsce stosowne dla kazdej hucpy partyjniackiej.

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    W tej calej bitwie o trybunal chodzi pis-owi o zdobycie wiekszoci totalnej i zmiane konstytucji..

    Polubienie

    • krab said

     Chyba nie tylko, również o zabezpieczenie swojego aktualnego położenia. Manipulacje i nadawanie TK różnorakich uprawnień zaczęło się wtedy, kiedy władza zaczęła się wymykać z rąk popaprańców. TK miał być gwarantem ich wpływu na politykę państwa i szansą na powrót już w nowym wydaniu.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Jedno z drugim idzie w parze.To samo zrobili ich poprzednicy, czyli obecna opozycja.Nie kijem go tylko pala.Warto przyjrzec sie jakiez to zmiany w konstytucji sie planuje.To jest wazne..a jakos niewiele sie mowi w calej atmosferze bojki o ten trybunal.

      Polubienie

      • krab said

       Póki co chyba nie mają spójnej propozycji zmian, tylko takie ramowe, np.
       – wprowadzić system prezydencki,
       – usunąć przepisy zabraniające dyskryminację różnych grup społecznych
       – uniemożliwić zrównanie praw osób pozostających w związkach małżeńskich i poza nimi,
       – eliminację systemu trójpodziału władzy
       – referendum po każdym wniosku obywatelskim z min. 1 mln. podpisów
       O innych sprawach nie czytałam.

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Nuuu..to bedzie nieciekawie..ho ho jest nad czym myslec….1-zamordyzm i dyktatura..2-bedzie mozna dyskryminowac wszystkich i np. palic Polakami w roznych urzadzeniach..3-jedno z malzonkow bedzie miec przewage nad drugim i do tego dzieci z nie prawego loza nie beda miec praw spadkowych..4- wladza absolutna w czyich rekach..5- mozna,ale sporo podpisow do zebrania ,ale mozliwe…bez sensu..ale otwiera droge innej opcji politycznej do dalszej walki ,w tym przypadku i teraz lewako-liberalom..dla spoleczenstwa nie zbyt to madre..przeciwnie..syfu ciag dalszy

        Polubienie

       • krab said

        Diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach, a tych nie podają, przynajmniej ja nie czytałam.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        No wlasnie..bo szczegolow diabel nie podaje,zeby mu ktos diabelskich planow nie pokrzyzowal..nawet jesli diabel podaje szczegoly, to armia pomocnikow diabla robi wszystko,aby je zaciemnic..a dwa ..ludziska majac te szczegoly nie mysla, co sie za nimi kryje..

        Polubienie

  • AQQ said

   RYŻY I Wredny 3 dni temu
   Przeczytane w necie : …
   Krótki wpis o apolityczności, niezawisłości i braku związków.
   Róża Rzeplińska i Zosia Komorowska są w zarządzie wypaśnej fundacji STOWARZYSZENIE 61, która na san tylko portal „Mam prawo wiedzieć” wydała 300 tys. Dolarów dotacji.
   Portal rozsławił tatuś Zosi machając przed nosem wydrukiem w debacie prezydenckiej, swojemu kontrkandydatowi.
   Tatuś Zosi w grudniu 2010 r mianował tatusia Rózi Prezesem TK. Po przegranych wyborach (prezydenckich) tatuś Rózi i Mai, drugiej córeczki z tej samej fundacji, napisał z kolegami ustawę dającą instytucji na której stoi prawo blokowania każdej ustawy nowej władzy (zab. przed wygrana PIS).
   Projekt wniósł tatuś Zosi, bo tata Rózi ma wszelkie uprawnienia, prócz inicjatywy ustawodawczej.
   Tatuś Zosi projekt złożył do sejmu, bo był jeszcze prezydentem. Koalicja PO-PSL, uchwaliła go szybciutko, wybierając sędziów TK na zapas, tak by żaden kandydat nowej władzy niw miał szans dołączyć do trzódki tatusia Rózi. I jeszcze jeden drobiazg. Rózia ma męża, mąż ma pracę. Jest sekretarzem Miasta Stołecznego Warszawy i nazywa się Marcin Wojdat. Wszyscy są apolityczni, niezależni i uczciwi. ;/
   Pokaż mniej

   Polubienie

  • miziaforum said

   tydzień bojownika KOD…
   Spotkaliśmy się w Starbuniu we czworo. Przyszedł Janek, okazało się, że pracuje w korpo obok mojego korpo…
   Poniedziałek
   Kolejny smutny dzień w pisowskim kraju.
   Rano w radiu znowu pisowski oszołom, ten Stasin czy Sasin, wszystko jedno. Coś tam zaczął o taśmach, ile tego można słuchać, przecież wiadomo, że to pisowska prowokacja. Przełączyłem na „Gorące rytmy poranka” i jakoś przetrwałem.
   Do biura też teraz ciężko chodzić. Myślałem, że wszyscy są u nas normalni, a tu się nagle ujawniły jakieś janusze. Taki Marek na przykład. Chciałem z nim pogadać na przerwie na papierosa, jak zwykle, i mówię: „Ale ten Maciarewicz to jednak straszny, prawda?”. A ten mi zaczyna gadać, że jakąś książkę przeczytał (nie wiedziałem, że Marek czyta książki) i że Macierewicz (on twierdzi, że właśnie „Macierewicz”, a nie Maciarewicz) to był gość, że konspirował, uciekał komunistom i jakieś podobne bzdury. Muszę sprawdzić w Wikipedii, bo to przecież nie może być prawda.
   Wtorek
   Sprawdziłem. Niestety, faktycznie tak było. Z tym Macierewiczem też, bo nawet tu ten cholerny Marek miał rację, on jest przez „e”. Kompletnie zgłupiałem i przez dłuższą chwilę nie wiedziałem, co o tym myśleć. Na szczęście podzieliłem się wątpliwościami z Bartkiem na Fejsie i on mi wyjaśnił: Macierewiczowi się właśnie poprzestawiało w głowie od tego konspirowania i uciekania, i dlatego jest dzisiaj taki niebezpieczny, bo dziś już nie należy uciekać i konspirować, ale budować nowoczesny patriotyzm: kupy po psach, podatki i te inne.
   Myślałem, że się odgryzę Markowi, jak powtórzę to, co mi Bartek napisał, a Marek mi na to, żebym mu powiedział, co takiego konkretnie Macierewicz zrobił strasznego. Przez moment czułem taką nieprzyjemną pustkę w głowie, ale zaraz miałem olśnienie i powiedziałem, że rozwiązał Wojewódzkie Służby Informacyjne. A Marek się złośliwie zaśmiał, powiedział, że nie „wojewódzkie”, tylko „wojskowe” (muszę sprawdzić) i że za rozwiązaniem była też Platforma. A rozwiązał nie Macierewicz, tylko Sejm. Macierewicz był tylko likwidatorem. Jak on mnie wkurza, ten Marek. Muszę go unikać, przecież z tym człowiekiem nie da się rozmawiać.
   Środa
   Rano miałem fatalny humor. Sprawdziłem w Wiki i rzeczywiście: wojskowe, nie wojewódzkie, a poza tym PO też była za. Ale może się po prostu pomylili? Zresztą to było dawno i już nieważne. Chciałem spytać Bartka na Fejsie, ale wtedy on sam się nagle odezwał ze wspaniałą wiadomością: powstał Komitet Obrony Demokracji! Przed PiS-em oczywiście. To cudowne, że ludzie się nareszcie organizują przeciwko dyktaturze, w obronie konstytucji! Bardzo byłem podekscytowany. W biurze, zamiast siedzieć nad raportem kwartalnym, ogarniałem KOD na Fejsie.
   No więc będziemy bronić demokracji – bo oczywiście natychmiast się zapisałem – przed uzurpatorami. Będziemy robić różne akcje w sieci – na początek wstawiłem sobie w awatara opornik. To jakaś część elektroniczna, podobno kiedyś w czasie komuny ludzie sobie takie oporniki wpinali na ubranie, żeby pokazać, że stawiają opór. Nawet coś kojarzę, że mi dziadek opowiadał, że mu było z kolegami łatwiej poznać, kogo zwinąć, bo najpierw brali tych, co mieli te oporniki.
   Na razie KOD będzie głównie w sieci. Żeby miał jak najwięcej członków, od razu hurtowo dołączyłem z 50 znajomych z Fejsa – przecież na pewno też chcą bronić demokracji. Zamiast robić kwartalny raport, siedziałem prawie cały dzień w sieci i czytałem, co ludzie piszą. Musiałem tylko uważać na szefa, bo z naszej centrali w Berlinie przyjechała jakaś kontrola i szef jest bardzo zestresowany.

   napisałem na naszej (bo KOD jest nasz!) stronie. Od razu przyszło dużo propozycji. Widać, że ludzie mają dość. Jeden taki na przykład pytał, czy wiem, skąd wziąć materiały wybuchowe, żeby się wysadzić przed Sejmem. Taki zdeterminowany. Inny napisał, że czytał na jakimś portalu, że Kaczyński to wcale nie Kaczyński, tylko jakiś podstawiony Mordechaj Birdenbaum, który chce zniewolić Polskę dla żydowskich interesów. Trochę mnie zmylił, bo może to jednak nie jest powód, żeby Kaczyńskiego hejtować? Z tymi sprawami to trzeba uważać. Sprawdziłem archiwum „Wyborczej”, ale tam nic nie było, że Kaczyński to jakiś Birdenbaum. Sam nie wiem, co myśleć.
   Piątek
   Wtopiłem. Napisałem do Bartka, żeby mi wyjaśnił, o co chodzi z tym Kaczyńskim/Birdenbaumem, a wtedy się okazało, że zapisałem się do jakiegoś fałszywego KOD-u, który był podróbą prawdziwego i zrobiły go pisowskie trolle. Ale teraz jestem już w prawdziwym.
   Zapisałem sobie kilka najciekawszych pomysłów, co możemy zrobić.
   Wiesio_z_korpo napisał:
   Powinniśmy napisać do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, że wybory w Polsce zostały sfałszowane i żeby Trybunał to zbadał i skasował mandaty posłom z PiS.
   Trochę się pogubiłem, bo z tym fałszowaniem to zawsze pisiory mówiły, a ja się z tego śmiałem. Ale trudno. Nawet szukałem strony tego Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, ale nie znalazłem. Może już pisowski rząd zablokował dostęp?
   Anulka28 napisała:
   Ja od dnia wyborów w proteście nie zbieram kup po moim Bobiku. To może zrobić każdy i nie wymaga dużego wysiłku.
   Od razu dałem lajka. Szkoda że nie mam psa.
   Franek_Wilanów napisał:
   Nowa władza jest zacofana i homofobiczna, chce nas wycofać z Unii Europejskiej. Dlatego ja zacząłem chodzić do gejowskich kawiarni – najlepiej pokazać własnymi pieniędzmi, co się myśli.
   Też zalajkowałem, ale miałem wątpliwości. Przecież tam raczej żadnych lasek nie wyrwę. Dopiero potem się wyjaśniło, kiedy spojrzałem na profil tego Franka. Okazało się, że w rubryce „partner” ma jakiegoś Mirka. No, to on sobie może tam chodzić.
   Wanda_co_chce_Niemca napisała:
   Słuchajcie, trzeba się zwrócić o pomoc do Społeczności Międzynarodowej.
   (Sprawdziłem, czy jest taka organizacja, ale nie znalazłem. Muszę spytać Bartka.) Już kiedyś tak było w Unii Europejskiej, że w którymś kraju, chyba w Anglii, wybory wygrali faszyści i wtedy Unia usunęła Anglię z Unii. I przywróciła ją dopiero, jak ci faszyści odeszli. PiS to są przecież faszyści, więc niech Unia nam pomoże. Najlepiej, jakby przysłali tu jakieś wojsko, może być niemieckie, bo mają blisko, a ja mam akurat kuzyna, co mieszka w Niemczech. I żeby nimi dowodził Nasz Ukochany Pan Premier Donald Tusk, który teraz kieruje Europą. Tylko musimy zebrać podpisy pod listem do kanclerz Antoni Merkel”. Napisałem w komentarzu, że pani kanclerz ma chyba na imię „Angela”, no i oczywiście dałem lajka. Wanda odpisała, że jej iPhone sam poprawia i to dlatego. Szukałem też jakiegoś info o tej Anglii, ale nie znalazłem. Na „A” to w Unii jest tylko Austria. Wpisałem w Google’a „Austria + faszyści”, ale wyskoczyło mi tylko o Hitlerze. Może to o niego chodziło? Ale wtedy chyba nie było jeszcze Unii Europejskiej. Zresztą nie wiem, a szukać mi się już nie chce.
   Z tym wojskiem to nie wiem, czy to dobry pomysł. No, ale w końcu lepiej, żeby weszli Niemcy niż Ruskie, jak chce Kaczor. Chyba lepiej. Nie jestem pewien.
   Sobota
   Cały dzień zmarnowany. Admini powinni lepiej pilnować strony KOD-u.
   Napatoczył się jakiś natręt, Bronek_spod_żyrandola. Napisał najpierw, że się z nami nie do końca zgadza i chciałby porozmawiać. Kilka osób mu słusznie napisało, żeby spadał na bambus, ale potem pojawił się taki jeden, który zaczął pisać, że tak nie można, żebyśmy się nie zachowywali jak pisowcy i że warto rozmawiać. Niby admin, ale potem, zamiast się mocować z tym całym Bronkiem, to się wycofał i w końcu sam zostałem.
   No i ten Bronek mnie pyta, co się właściwie takiego strasznego dzieje. No to mu grzecznie odpowiadam, że musi być chyba ślepy, jeśli nie widzi. Myślałem, że go zniechęcę i sobie pójdzie, ale on dalej, żebym mu konkretnie odpowiedział. No to mu napisałem:
   Powraca duszna atmosfera z lat 2005-2007. Tak jak wówczas, PiS chce nam wmówić, że nie robi niczego nadzwyczajnego, ale demontaż demokracji zawsze zaczyna się niepozornie, małymi kroczkami, zgodnie z taktyką salami – odkrawania niewielkich plasterków. Jest jednak gorzej niż wówczas, a zagrożenie jest poważniejsze, ponieważ tym razem PiS rządzi samodzielnie i nie musi się liczyć z nikim i niczym.
   Ale to był jakiś lepszy magik, bo prawie natychmiast mi napisał:
   Proszę napisać coś od siebie, a nie kopiować wstępniaki Kurskiego z »Wyborczej«.
   Nie wiem, jak się zorientował, ale mu napisałem, że nawet nie wie, o czym pisze, bo Kurski to działa w PiS i ma zawłaszczać media, i że coś mu się pomerdało. A on mi na to, że to ja nie wiem, bo jest dwóch Kurskich, a ten, co to napisał, to Jarosław, nie Jacek. Sprawdziłem podpis pod tym tekstem, co go skopiowałem, i faktycznie, jest jakiś Jarosław Kurski w „Gazecie”. Nawet nie wiedziałem, zawsze tam czytam tylko dodatek samochodowy. Już byłem wkurzony, więc poszedłem sobie kupić sushi to marketu na dole i myślałem, że się natręt przez ten czas odczepi. Ale jak wróciłem, to już miałem pięć komentarzy od niego z pytaniami, co mi konkretnie przeszkadza.
   Nie chciałem wyjść na mięczaka, więc się szybko zastanowiłem i napisałem mu, że PiS robi zamach na Najwyższy Trybunał Konstytucyjny. Tamten od razu mi napisał, że nie ma czegoś takiego. Sprawdziłem. No, faktycznie, nie ma, ale już sobie nie mogłem pozwolić na wtopę, więc mu wyjaśniłem, że słowo „Najwyższy” dodałem z szacunku dla trybunału. Bardzo byłem z siebie zadowolony, ale tamten drążył, jak to we mnie uderza osobiście. No to mu napisałem, że jak będę miał jakąś sprawę do trybunału i się poskarżę, to pisowscy sędziowie wydadzą pisowski wyrok.
   A tamten na to: że trybunał nie wydaje wyroków, tylko orzeczenia, bo nie jest sądem karnym; że sam nie mogę tam złożyć żadnej skargi, bo to tak nie działa i obywatele nie mogą sami składać skarg do TK; że tam jest piętnastu sędziów, więc pięciu nie spowoduje, że to będzie pisowski sąd. Strasznie mnie wnerwił, szczególarz jeden. Wiadomo przecież, że nie chodzi o jakieś tam detale, tylko o zawłaszczanie państwa! Dureń jeden tego nie rozumie?!
   Tak się wnerwiłem, że mu napisałem:
   Spadaj na drzewo, pisiorze zafajdany!
   Od razu dostałem pod tym wpisem ponad 50 lajków. Ale dzień miałem zepsuty.
   Niedziela
   Dziś mam lepszy humor. Wybierałem się tradycyjnie do galerii, jak to w niedzielę, i pomyślałem, że zaproponuję na Fejsie, żeby tam zrobić jakieś małe spotkanie KOD na żywo.
   No i udało mi się namówić kilka osób. Spotkaliśmy się w Starbuniu we czworo. Przyszedł Janek, okazało się, że pracuje w korpo obok mojego korpo. Przyszła Wiola, śmieszna taka, z fioletowymi włosami, opowiadała, że właśnie w zeszłym roku zmieniła płeć. Przyglądałem jej się, żeby stwierdzić, w którą stronę zmieniła, ale po wyglądzie trudno było poznać, a głupio było spytać wprost. Chyba z faceta na babkę, skoro teraz nazywa się Wiola? Ale to dzisiaj nigdy nie wiadomo.
   I przyszła Angelika. Strasznie mi się od razu spodobała, ładnie strzaskana na brąz, ale bez przesady, blondyna, wysoka i w ogóle. Szybko znaleźliśmy wspólny temat, bo miała najnowszego iPada, a ja właśnie chcę kupić. Okazało się potem, że oboje jesteśmy z Pomorza, oczywiście z innej wioski, ale w sumie niedaleko. Ona pracuje w TVN na recepcji, ale mówi, że już rozmawiała, żeby jej pozwolili spróbować zrobić jakiś materiał i mają się zgodzić. Czuję, że coś z tego będzie! To znaczy ze mnie i z Angeli, a nie z jej materiału w TVN.
   Niech żyje KOD!

   Polubienie

 13. Elsa said

  a propo TK
  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02649-Czy-okraglostolowa-ekipa-moze-dokonac-zamachu-stanu.htm

  Polubienie

 14. polskosc said

  Mogli podrzucić Stonodze miksturę Arafata. Palestynczyk Arafat też powitał grupę żydów nawet się z nimi pocałował. Po kilku dniach zaczęły się problemy ze zdrowiem, w końcu zmarł. Czy amatorzy mają takie mikstury?

  W Polsce ukradziono miliardy a Stonoga częściowo ujawnił aferzystów. Na pewno kilku aferzystom to zaszkodziło. Mogli gdzecznie po gangstersku wytłumaczyć Stonodze że pora przeprosić za taśmy i oddać resztę.

  My powinniśmy podjąc działania aby osoby skompromitowane taśmami skończyły za kratkami, a majątek rozkradziony przez PO wrócił do skarbu państwa.

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Arafat mlody nie byl.Podobno jakas komisja w Szwajcarii orzekla,ze jednak go nie otruto czyms radioaktywnym.Rozne rzeczy ludzie opowiadaja.Nawet takie,ze zakrzepica zyl glebokich to efekt pobicia w wiezieniu ha ha.Zakrzepica to choroba powazna ukladu krazenia i nie ma nic wspolnego z pobiciami.Ale mozna jak sie chce tez upolitycznic zwyczajna przykra i niebezpieczna chorobe glownie wieku podeszlego.Wracajac do Arafata.Jedni mowia, ze otruty,a inni wykluczaja.Wiele drog prowadzi jak nie do Szwajwarii to do Austrii.Ciekawe ..Ten nowy po nim , co nastal niby Palestynczykow broni,a prowadza sie pod pache z ich najwiekszym wrogiem.Cus nie tak..tez ” za i przeciw”..

   Polubienie

   • polskosc said

    Izrael przejmuje Palestynę bronią i przekupstwem. Na tej śmierci Arafata zyskał Izrael. Dziwna choroba Arafata nie została rozpoznana. Rzekomo miał chorą wątrobę, ale można było zrobić przeszczep bo miał kasę.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Tak..przebywal w szpitalu wojskowym we Francji.Byly podawane komunikaty i oficjalny podajacy przyczyne zgonu.Tam sa znakomici fachowcy.Leczy sie w nim miedzy innymi zolnierzy.Jest otwarty dla cywilow tez.Na marszu po smierci masonow z satyrycznej gazety ten nowy z izraelczykiem idzie pod raczke.Fajnie…robia ich w konia ..a tam leca kamienie i kule..

     Polubienie

     • AQQ said

      oj Mania „znakomici fach-ofce” leczą żołnierzy, słyszała o syndromie zat.perskiej???…. 😀
      już POznalismy tychże fach-ofców, nobloFców jak Pasteur, Einstein, Obombo, WHO,NATO i inne tFory na POtrzeby imbecyli.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Slyszala AQQ…To ,ze fachowosc wykorzystuje sie w niecnychy celach to inna bajka.Gdyby nie ci fachowcy ludzkosc siedzialaby w jaskiniach.Gdyby nic ci fachowcy zylibysmy tak dlugo jak w epoce faraonow…Co innego odkrycia, a co innego ich niecne wykorzystywanie do ludobojstwa.Nieprawdaz?.Tak sie sklada, ze to co dobre wykorzystuje sie takze w zlych celach…niestety.Coz ..zolnierze..chca to zabijaja tez ludzi…no ale leczyc ich trzeba i przy okazji eksperymentowac..Tak to bylo i tak jest..Nie boj sie w przyszlosci beda nas zabijac maszyny kierowane przez ludzi..

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Zolnierzy mi nie zal..wiedza, ze beda zabijac..ich problem..oslaniajac przy tym cztery litery ludozercow..

        Polubienie

       • AQQ said

        „Gdyby nic ci fachowcy zylibysmy tak dlugo jak w epoce faraonow”
        Maryś sterowana wiedza z wiki nie jest prawdą.
        tzn ile byśmy żyli???? kiedyś była granica 900lat….

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Powiadasz AQQ,ze sterowana wiedza z wiki nie jest prawda.Wynika z takiego zalozenia ,ze wszystko jest nieprawda.A wiesz, kto stoi za takim podwazaniem wszystkiego , straszac wszystkim i wszystkich?.Ano ci , co napisali w ksiazce,ze byla granica 900 lat.No dobra i gdzie sie podziali ci , co zyli te 900 lat?.Jak to sie stalo,ze niby zyli te 900 lat i nagle wspolczesna nauka okresla ich wiek faraonowy.20 i pare lat to niezbyt duzo jak na prozniaczy zywot faraona nie?..A co mowic o 900 -set w biblii.

        Polubienie

 15. werttt said

  stonoga juz nadaje na FB wiec juz jest wolny:))))

  Polubienie

 16. krab said

  Szef gabinetu Komorowskiego zgubił zestaw do niejawnej łączności.
  Audyt przeprowadzony w Kancelarii Prezydenta mówi m.in. o tym, że szef Gabinetu Prezydenta RP zgubił zestaw telefoniczny sieci CATEL. Nie jest to jednak zwykły zestaw. To element niejawnej łączności rządowej, którym dysponuje ok. 3000 pracowników administracji rządowej w tym prezydent i premier. Polityk PiS Andrzej Dera mówi wprost, że ten kto obecnie posiada „zagubiony” sprzęt może bez trudu podsłuchiwać rząd. Sprawa została już zgłoszona Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
  Sieć CATEL została stworzona przez ABW po to, by najważniejsze osoby w państwie mogły bezpiecznie przekazywać między sobą informacje niejawne o klauzuli „zastrzeżone”. Składa się z telefonów mobilnych oraz przenośnych komputerów.
  Oficjalnie mówi się, że system został zabezpieczony na wypadek zagubienia lub kradzieży.
  http://parezja.pl/szef-gabinetu-komorowskiego-zgubil-zestaw-niejawnej-lacznosci/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: