Miziaforum's Blog

UKRAIŃSKA JEDNOSTKA MSW „AZOV” WYZNACZONA DO TŁUMIENIA POLSKICH PROTESTÓW W POLSCE PRZECIW IMIGRANTOM- ustawa 1066 zadziała

Posted by miziaforum w dniu Listopad 23, 2015


przypatrzcie sie emblematowi pułku Azov !

Pułk „Azow” (ukr. Полк „Азов”) – jeden ze Specjalnych Pododdziałów Ochrony Porządku Publicznego na Ukrainie; utworzony w maju 2014 roku paramilitarny samodzielny batalion ochotniczy, w związku z nasilaniem się na Ukrainie separatyzmu prorosyjskiego. We wrześniu 2014 przekształcony w pułk, z zachowaniem symboliki i dowódcy

ZA CHWILE ART…… CO I JAK

Żołnierze z czterech państw Grupy Wyszehradzkiej ćwiczyli rozpraszanie tłumu gromadzącego się przed ośrodkiem dla imigrantów. Ćwiczenia odbywały się na poligonie pod Drawskiem Pomorskim. Rolę „lokalnej społeczności” odgrywali żołnierze  2 Brygady Zmechanizowanej ze Złocieńca.

Zadanie żołneirzy wyznaczone było przez ćwiczebny komunikat centrum operacji taktycznych, które na podstawie raportów miejscowej policji zadysponowało: „”Przed bramą wjazdową do obozu uchodźców zbiera się tłum lokalnej społeczności wyrażający swoje niezadowolenie z obecności uchodźców. Tłum domaga się sprawiedliwości w stosunku do uchodźców, którzy dopuścili się napadów na sklepy i kradzieży żywności”. Żołnierze mieli za zadanie zapanowanie nad tłumem. Mowa między innymi o „wyciąganiu z tłumu najbardziej agresywnych mężczyzn”, z opcją wsparcia interwencji przez Żandarmerię Wojskową.

Scenariusz taki realizowano w ramach ćwiczeń żołnierzy Wojska Polskiego oraz Czech, Słowacj i Węgier oraz Ukrainy jaki dbywały się w Drawsku Pomorskim w dniach 14-20 listopada.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/zolnierze-wojska-polskiego-cwicza-tlumienie-protestow-przeciw-imigrantom

WAŻNE !!!

co portal kresy .pl pominął , otóż jakie jednostki wojskowe z w/w krajów brały udział w tych cwiczeniach

NIE DAWAŁO MI TO SPOKOJU I SPRAWDZIŁEM UKRAIŃCY ODDELEGOWALI NAJBARDZIEJ WŁAŚCIWĄ W SPECJALNOŚCI FORMACJE – JEDNOSTKE MSW – MINISTERSTWA SPRAW WEWNETRZNYCH WŁAŚCIWĄ DO DZIAŁANIA W CZASIE POKOJU ( przypomnienie Polska dziś nie dysponuje takimi jednostkami kiedyś za PRL były takie wojska bezpieczeństwa wewntrznego KBW , WOP , później nazywane WOJSKAMI NADWIŚLAŃSKIMI , ŚCIŚLE PODLEGAŁY POD MSW A NIE MON )

W W/W CWICZENIACH WZIEŁO UDZIAŁ DOWÓDZTWO PUŁKU AZOV KTÓRE AKTUALNIE MA TAK ZWANĄ PRZERWE FRONTOWĄ CZYLI ZOSTALI ODESŁANI NA TYŁY Z DONBASU – aby wypocząc…

A MÓWIĄC W PROST ODPOCZYWAJĄ PO MORDERSTWACH POPEŁNIANYCH W DONBASIE …

Z PUNKTU WIDZENIA WOJSKOWEGO RZECZYWIŚCIE DO TŁUMIENIA BUNTÓW CYWILI JEDNOSTKI WOJSKOWE – BEZPIECZEŃSTWA WEWNETRZNEGO SĄ JAK NAJBARDZIEJ PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE …..

PRZYKŁAD JAK J.W MSW AZOV ZAPROWADZA ŁAD W DONBASIE ….

Banderowcy z batalionu „Azow” ukrzyżowali człowieka tym SKURWESYNOM SPRZYJA BRONISŁAW KOMOROWSKI I CAŁA PLATFORMA OBYWATELSKA , A JAK WIDAC Z POWYŻSZEGO PIS TEŻ …

LINK ZAWIERA FILM Z UKRZYŻOWANIA I SPALENIA ŻYWCEM CZŁOWIEKA !!! DRASTYCZNE +18 !!

https://miziaforum.wordpress.com/2015/04/26/banderowcy-z-batalionu-azow-ukrzyzowali-czlowieka-tym-skurwesynom-sprzyja-bronislaw-komorowski-i-cala-platforma-obywatelska/

 

Komentarzy 35 to “UKRAIŃSKA JEDNOSTKA MSW „AZOV” WYZNACZONA DO TŁUMIENIA POLSKICH PROTESTÓW W POLSCE PRZECIW IMIGRANTOM- ustawa 1066 zadziała”

 1. qwezm123 said

  Tylko 66 gmin spośród blisko 2,5 tys. deklaruje przyjęcie uchodźców. Tak przynajmniej wynika z ogólnopolskiej ankiety resortu pracy, której rezultaty poznała „Rzeczpospolita”. Podkreślany jest brak mieszkań komunalnych. Nie wiadomo też, kto miałby proces przyjmowania uchodźców finansować i ile pieniędzy gminy miałyby dostać.

  – Decyzja rządu o przyjęciu siedmiu tysięcy uchodźców była decyzją błędną. Nie pójdziemy na żadne kompromisy. Najważniejsze jest bezpieczeństwo Polaków – powiedział Błaszczak. – Będziemy pomagać w sposób racjonalny. Bezpieczeństwo Polaków jest najważniejsze.

  Nie będziemy ulegać ideologiom związanym z poprawnością polityczną – zakończył szef MSW.

  Polubienie

  • miziaforum said

   tak nie bedą ulegac ? A KTO TAM AKTUALNIE JEST SZEFEM MON W POLSCE ?

   A CO TO BEZ WIEDZY SZEFA MON ODBYWAJĄ SI MIEDZYNARODOWE WICZENIA ??

   Z TAKIM A NIE INNYM SCENARIUSZEM DZIAŁAŃ ?
   Tłum domaga się sprawiedliwości w stosunku do uchodźców, którzy dopuścili się napadów na sklepy i kradzieży żywności”. Żołnierze mieli za zadanie zapanowanie nad tłumem. Mowa między innymi o „wyciąganiu z tłumu najbardziej agresywnych mężczyzn”,

   PROSZ MI NIE ….. ŻE ANI AKTUALNY PREMIER ANI AKTUALNY MINISTER WSW ANI AKTUALNY MINISTER MON NIC NIE WIEDZĄ …. JEŚLI FAKTYCZNIE NIE WIE GŁOWA CO CZYNI DUPA TO NIECH WYPIERDALAJĄ ZANIM 9 TY PUŁK POWIETRZNO-DESANTOWY SPECNAZU NA PROŚBE PATRIOTÓW POLSKICH ICH USUNIE . OK?

   Polubienie

   • miziaforum said

    KIEDYŚ W NAGRANIU AV MARIAN KOWALSKI POWIEDZIAŁ ” JA ZNISZCZ TEN KRAJ KTÓRY Z MŁODYCH OPERATYWNYCH LUDZI ROBI ŻULI ”

    WIEC JA DODAM TEŻ OD SIEBIE ŻE JA ZNISZCZ TEN KRAJ „WOLNĄ RZEKOMO POLSKE KOLESI 1989 MAGDALENKA”

    ZNISZCZE CHOBYM MIAŁ PROSIC ROSJE O INTERWENCJE WOJSKOWĄ !!!!!

    P.S OCZYWIŚCIE ZE NIE SAM I OCZYWIŚCIE ŻE DLA DOBRA POLAKÓW – NAWET TYCH KTÓRZY SĄ ZWYKŁYMI DURNIAMI !!!

    TO JEST BARDZO KURWA PRZYKRE ALE POLACY NIE POTRAFIĄ SI SAMI RZADZI DLA DOBRA POLAKÓW JA PIERDOL TAKIE RZĄDY JAK OSTATNIE 26 LAT – to jest zbrodnia na narodzie a nie rzadzenie kurwa kraj mający wszelkie atuty bycia średniej wielkości potgą gospodarczo militarną znaczy NI – NUL !!

    A ZWYKŁE RODZINY CIERPIĄ NEDZE – TA DZIAD NA DZIADU UBRANY W OPIERDZIANE CIUCHY Z LUMPEKSU JEDZĄCY PRZETERMINOWANE POŻYWIENIE Z NIEMIECKICH HIPERMARKETÓW – WIEM BO ZNAM OSOBY KTÓRE PRZEPAKOWÓJĄ N.P NIEMIECKĄ SZYNKE Z LIDLA W BERLINIE W NOWE OPAKOWANIE Z NOWĄ DATĄ !!
    I DO POLSKI …

    A KLASA ŚREDNIA POLAKÓW TO BANDA ZAPANYJ POJEBÓW Z DŁUGAMI NA 40 LAT !!!
    ============

    SORY TAKI BURDEL NIE MOŻE FUNKCJONOWA DALEJ … ZAMYKA ZWIJA FLAG I MORDA W CIUP – TO BEDZIE DLA WASZEGO DOBRA ..

    BYŁY WYBORY ? BYŁA SZANSA? NIE SKORZYSTALI ?

    NO TO MORDA W KUBEŁ

    Polubienie

    • miziaforum said

     KONIEC TARYFY ULGOWEJN DLA PISU TU NA BLOGU !!!

     Polubienie

     • miziaforum said

      MAM DOŚC TŁUMACZENIA RZĄDÓW – ONI NIE WIEDZIELI , ONI ZAPOMNIELI ONISIE UCZĄ – NIECH SI UCZĄ NA WŁASNYCH BABACH I BACHORACH JAK RZADZIC –

      KTÓRY Z WAS TŁUMACZACY NIEKOMPETENCJE PISU – POZWOLIŁ BY NA SOBIE WYKONAC ZABIEG CHIRURGICZNY PRZEZ CZŁOWIEKA KTÓRY NIE WIE , ZAPOMINA , I UCZY SI ? CO ?! KTÓRY ?

      Polubienie

     • krab said

      Nie jestem ani miłośnikiem ani zwolennikiem pis-u z oczywistych względów, ale wydaje mi się, że trzeba trochę poczekać z całkowitym negowaniem tego co robią. Mają dużo „terenów zaminowanych” przez poprzedników, a ten wszechobecny jazgot i wycie mendialne świadczy o poczynaniach „rozbrajających”. Czy to tylko pozory? nie wiem, ale widać, że popaprańców podbrzusze boli.

      Polubienie

    • miziaforum said

     SPRAWA SZTANDAROWA
     Bilans zamknięcia kancelarii Komorowskiego powinien nie schodzić z pierwszych stron gazet! W reakcji Szczerba z PO… reklamuje „wSieci”!

     WIEDZĄ ILE UKRADŁ KIEDY I GDZIE FANTY A ONI PISZĄ ZAMIAST WSADZI KOMOROWSKIEGO DO PIERDLA ABY NIE MATACZYŁ

     ZAMYKAC ZA BATONIKI UMIA A Z KOMOROWSKIM JAK Z JAJKIEM

     TAK TO TEŻ WINA PIS – 1 PIERDOLONA DECYZJA PROKURATORA I SIEDZI .. A DLA CZEGO NIE SIEDZI CO ? PISDZIELCE …

     Polubienie

    • Pelagia said

     wykorzystywanie pracowników do granic wytrzymałosci psychicznej i fizycznej ma miejsce nie tylko w firmach prywatnych ale i państwowych. Szeregowi pracownicy maja coraz więcej obowiązków – doszlo do tego że zapylają za kilka stanowisk jednocześnie za jedną – coraz niższa pensję

     Polubienie

  • miziaforum said

   JUŻ TO WIDZ JAK PIS – GODZI SIE NA TO !!!
   to po ch… im rzadzic jak nie bedzie z czego kraś …

   Niemieccy politycy o lewicowej proweniencji wyraźnie się radykalizują w stosunku do Polski. Znany europoseł Daniel Cohn-Bendit, pytany przez dziennikarza niemieckiej telewizji publicznej ZDF o Polskę i jej sprzeciw wobec napływu imigrantów i uchodźców w granice Europy, stwierdził rzecz następującą:

   „Powiedzmy Polsce, że jeżeli nie chce migrantów, to zabierzemy jej 40% funduszy strukturalnych i 40% funduszy agrarnych, bo my potrzebujemy tych pieniędzy na migrantów!”

   Przypomnijmy, że przyznane Polsce na lata 2014-2020 fundusze strukturalne UE to kwota 82,5 mld euro. Z kolei fundusze agrarne szacowane są na 36,5 mld euro. Jeśli pomysł Cohn-Bendit’a miałby zostać zrealizowany, to Polska – kosztem utraty funduszy strukturalnych i agrarnych – rocznie musiałaby przeznaczać kwotę 6,8 mld euro (ok. 28 mld zł) na migrantów, uchodźców i imigrantów z Bliskiego Wschodu, którzy trafią do Niemiec.

   Polubienie

 2. miziaforum said

  P.S PRZYPOMINAM ZE WIELKIM ZWOLENNIKIEM BANDERYZMU JEST TEŻ JAROSŁAW KACZYŃSKI

  Polubienie

 3. AQQ said

  Jesli obowiązuja reguły jewunii to z jakiej racji ukry ??? pod sąd tych mocodawcow i kula w ł..

  Polubienie

 4. AQQ said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemcy-Centralna-Rada-Zydow-domaga-sie-ograniczenia-imigracji,wid,17993880,wiadomosc.html

  nadzieja w żydach których u nas dostatek. 😀

  Polubienie

 5. miziaforum said

  wrzuciłem filmik o ukrzyżowaniu do arta bo w linku usuneli – ps rządy wolnej polski sprowadzą rezunów islamskich a do ochrony ich w polsce przed polakami sprowadzą rezunów z upa ….

  Polubienie

 6. miziaforum said

  interia- INTERIUM , KONTRATAKUJE – ART. O TYM ZE WSZYSTKIE INFORMACJE NA POLSKICH FORACH I F.B NA TEMAT IMIGRANCKICH PRZESTPCÓW SĄ FAŁSZYWE !!!

  Facebookowe oszustwa wykorzystujące obawy przez uchodźcami
  Dzisiaj, 23 listopada (09:32)
  Od kilku dni polscy użytkownicy Facebooka regularnie dają wprowadzić się w błąd, rozprzestrzeniając nieprawdziwe informacje o gwałtach i pobiciach dokonanych przez uchodźców lub osoby „narodowości arabskiej”. To nie tylko fałszywe informacje, ale przede wszystkim groźne cyberoszustwa, za które możemy słono zapłacić.

  Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/internet/news-facebookowe-oszustwa-wykorzystujace-obawy-przez-uchodzcami,nId,1926312#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

  • miziaforum said

   Obrona „multi-kulti” właśnie wkracza do akcji …

   Polubienie

  • krab said

   Przećwiczone wojsko do tłumienia manifestacji może ukrom niedługo przydać się u siebie. W tym roku już 2 razy „szczęśliwy naród” podpalał ponownie oponki. Obchody rocznicy majdanu też nie były podniosła uroczystością.
   „W rocznicę wybuchu protestów na kijowskim Majdanie zorganizowano studencki maraton muzyczny „Wolni tworzą przyszłość”. Nie wszystkim jednak spodobała się taka forma świętowania rocznicy. Grupa kilkudziesięciu osób skutecznie zakłóciła koncert okrzykami „Hańba”, doprowadzając do zejścia zespołu muzycznego ze sceny. Nie mógł ich zdyscyplinować nawet oficer Gwardii Narodwej. Uznali oni bowiem, że w taki sposób nie godzi się czcić rocznicy „rewolucji”. Protestujących rozjuszyło dodatkowo wspomnienie o „naszym prezydencie Poroszenko”. W ten sposób koncert muzyczny zmienił się w festiwal krytyki władzy, która według portalu Liga.net przez dłuższy czas wybrzmiewała na Placu Niezależności.”
   http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/awantura-na-majdanie-w-rocznice-wybuchu-protestow-video

   Polubienie

 7. AQQ said

  Kto chce zobaczyc prawdziwego debila kliknąc w link. 😀
  http://www.rmf24.pl/raporty/raport-konfliktwsyrii/fakty/news-ksiaze-karol-do-wojny-w-syrii-przyczynily-sie-zmiany-klimatu,nId,1926519

  Polubienie

 8. falkonidas said

  Reblogged this on .

  Polubienie

 9. An T.Virus said

  Czołem Kamraci
  dawno nie pisałem, świat galopuje,
  szykujcie już umysły na nowe stany gospodarczo – polityczno – społeczno – militarne …
  może to pierdoły …

  Przypominam tylko prawidłowość statystyczną (inni mówią przepowiednię)
  wlokło się ze dwa lata , ale w końcu
  most w kamieniu oddany do użytku 17.10.2015

  I most oddany do użytku – za kilka tygodni I ws
  II most oddany do użytku – za kilka tygodni II ws
  III most oddany do użytku – …… ?!

  http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,19037417,kierowcy-doczekali-sie-mostu-w-kamieniu.html
  https://miziaforum.wordpress.com/2014/08/09/wojny-epidemie-rewolty-ogarniaja-wszystkie-kontynenty-raport-specjalny/

  info w komentach lub wyszukiwarka (most w kamieńcu – …)

  Pozdro dla weteranów (Navajo – żyjesz … to dobrze ….) i dla Ciebie Mizia
  (masz cierpliwość chłopie do tej roboty – mało już takich ludzi …)

  An T.Virus

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: