Miziaforum's Blog

PIS w TV MÓWI NIE DLA IMIGRANTÓW , A!! SAMORZĄDY OGŁASZAJĄ PRZETARGI NA ORGANIZOWANIE OŚRODKÓW DLA ISLAMISTÓW , A POLSKIE WOJSKO WICZY PACYFIKACJE ZAMIESZEK POD OŚRODKAMI DLA UCHODŻCÓW …

Posted by miziaforum w dniu Listopad 22, 2015


JAK TO JEST PIS MÓWI ŻE WYCOFUJE SIE Z PRZYJECIA UCHODŻCÓW TAK ?
NO TAK MÓWIĄ

TO JAKIM CÓDEM DO KU.. NEDZY SAMORZĄDY OGŁASZAJĄ PRZETARGI NA PRZYJCIE EMIGRANTÓW W RAMACH RZADOWYCH ZOBOWIĄZAN ??

INFORMACJA Z DZIŚ !!!!

Planowali przyjąć uchodźców, zaprotestowali mieszkańcy i samorząd
Jeden z ośrodków wypoczynkowych w Koszelówce pod Płockiem, który planował przyjęcie uchodźców w ramach ich unijnej relokacji, wycofał się z tego zamiaru. Powodem był sprzeciw okolicznych mieszkańców.

dzisiaj 21:35
Planowali przyjąć uchodźców, zaprotestowali mieszkańcy i samorząd

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/planowali-przyjac-uchodzcow-zaprotestowali-mieszkancy-i-samorzad/4qq2lm

KTOŚ CZYLI PIS PO PROSTU KŁAMIE SAMORZĄDY MAJĄ ZIELONE ŚWIATŁO DO REALIZOWANIA PRZYJ ISLAMISTÓW

A PISIORY W WAWIE MÓWIĄ ŻE NIE

NO KTO MI TERAZ ODPOWIE ŻE SAMORZAD NIE DZIAŁA NA POLECENIE Z WAWY CZYLI NA DZIŚ Z PISU ???

TAK SAMO ROBIĄ POLAKÓW W CHUJA JAK P.O
====================================================

ZRESZTĄ PISAŁEM WAM ZE KOLESIE POOKRĄGŁOSTOŁOWI WZIELI GIGANTYCZNĄ ŁAPÓWK ZA PRZYJMOWANIE Z WŁOCH I GRECJI UCIEKINIERÓW

BYŁ TAKI ART – WIEC PIS REALIZUJE PONAD PARTYJNY BIZNESOWY DIL

Żołnierze z czterech państw Grupy Wyszehradzkiej ćwiczyli rozpraszanie tłumu gromadzącego się przed ośrodkiem dla imigrantów. Ćwiczenia odbywały się na poligonie pod Drawskiem Pomorskim. Rolę „lokalnej społeczności” odgrywali żołnierze 2 Brygady Zmechanizowanej ze Złocieńca.
Zadanie żołneirzy wyznaczone było przez ćwiczebny komunikat centrum operacji taktycznych, które na podstawie raportów miejscowej policji zadysponowało: „”Przed bramą wjazdową do obozu uchodźców zbiera się tłum lokalnej społeczności wyrażający swoje niezadowolenie z obecności uchodźców. Tłum domaga się sprawiedliwości w stosunku do uchodźców, którzy dopuścili się napadów na sklepy i kradzieży żywności”. Żołnierze mieli za zadanie zapanowanie nad tłumem. Mowa między innymi o „wyciąganiu z tłumu najbardziej agresywnych mężczyzn”, z opcją wsparcia interwencji przez Żandarmerię Wojskową.
Scenariusz taki realizowano w ramach ćwiczeń żołnierzy Wojska Polskiego oraz Czech, Słowacj i Węgier oraz Ukrainy jaki dbywały się w Drawsku Pomorskim w dniach 14-20 listopada.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/zolnierze-wojska-polskiego-cwicza-tlumienie-protestow-przeciw-imigrantom

TAK TAK PIS NIE WYCOFAŁ SI Z UMOWY MERKEL KOPACZ NA PRZYJCIE 100 000 DZIKUSÓW … ŻADNYCH WASZEJ KRWI .

KUPUJCIE BROŃ PUKI ONA JEST W AUSTRII SKLEPY Z BRONIĄ SĄ PUSTE 

BROŃ WYKUPILI AUSTRIACY 

Komentarzy 56 to “PIS w TV MÓWI NIE DLA IMIGRANTÓW , A!! SAMORZĄDY OGŁASZAJĄ PRZETARGI NA ORGANIZOWANIE OŚRODKÓW DLA ISLAMISTÓW , A POLSKIE WOJSKO WICZY PACYFIKACJE ZAMIESZEK POD OŚRODKAMI DLA UCHODŻCÓW …”

 1. mentronik said

  Polubienie

 2. miziaforum said

  I PROSZ MI TU NIE PIER……….. ŻE JAROSŁAW NIC O TYM NIE WIE
  ALBO ŻE TO WÓJTOWIE W GMINACH DZIAŁAJĄ NA WŁASNĄ REKE , O.K

  Polubienie

 3. miziaforum said

  PRZYPOMNE WAM TEN ART.

  SPRAWA TRZECIA

  ZGODA OFICJALNA NA SPROWADZENIE 3000 DO 5000 TYSIĘCY UCHODŹCÓW Z LIBII I ALGIERII

  UMOWA UNIJNA

  POZA OFICJALNĄ INFORMACJĄ UMOWA Z KRAJAMI NAJBARDZIEJ NARAŻONYMI NA ZALEW MUZUŁMAŃSKIMI UCHODŹCAMI Z GRECJĄ I WŁOCHAMI Z CICHĄ ZGODĄ U.E

  50 000 OSIEDLEŃCÓW W POLSCE , Z PRAWEM DO OTRZYMANIA MIESZKAŃ ORAZ ZASIŁKÓW W WYSOKOŚCI 870 DOLARÓW USA NA KAŻDEGO CZŁONKA RODZINY PRZEZ OKRES 36 MIESIĘCY

  TEŻ STARA SPRAWA

  LINK

  https://miziaforum.wordpress.com/2010/09/02/krzyz-zaslona-dymna-przed-faktem-donek-ojcem-zalozycielem-polskiej-republiki-muzulmanskiej/

  TA TRZECIA SPRAWA PRZEKAZANA PRZEZ RENEGATA P.O PRZEZ NIEGO JEST PODNOSZONA JAKO NAJWAŻNIEJSZE ZAGROŻENIE

  PLATFORMA OBYWATELSKA CHCE ZASTOSOWAĆ W POLSCE TAKTYKĘ SPALONEJ ZIEMI CZYLI P.O NAS CHOĆBY I POTOP

  ZAŁOŻENIE ZREALIZOWANIE TEGO PLANU MA NA CELU ZARÓWNO OTRZYMANIE KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH Z PIENIĘDZY KTÓRE W TAJNEJ PROCEDURZE OTRZYMA RZĄD P.O OD RZĄDÓW GRECJI I FRANCJI KWOTA ŁAPÓWKI OKOŁO 27 000 000 000 ZŁ.

  PRZEKAZYWANA POPRZEZ POZOSTAWIONYCH W ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ I SAMORZĄDOWEJ

  FUNKCJONARIUSZY PARTYJNYCH RAELIZUJĄCYCH PROGRAM OSIEDLANIA W POLSCE MUZUŁMAN

  I DYSTRYBUCJI KWOT ZASIŁKÓW

  ŁAPÓWKA PRZEKAZYWANA W KILKUNASTU TRANSZACH W MOMENTACH DYSTRYBUCJI KWOT ZASIŁKÓW DLA RODZIN OSADNIKÓW

  I UKRYTA INTENCJA NAJWAŻNIEJSZA

  ROZPĘTANIE NIEPOKOJÓW SPOŁECZNYCH NA LINII POLACY EMIGRANCI AFRYKAŃSCY

  WYKORZYSTUJĄC SŁUSZNY GNIEW POLSKICH OBYWATELI ŻYJĄCYCH W 20% NA GRANICY MINIMUM BIOLOGICZNEGO I OKOŁO 50% RESZTY ŻYJĄCEJ Z ŁASKI LICHWIARZY CZYLI RODZIN SPŁACAJĄCYCH ZACIĄGANE POŻYCZKI NA ŻYWNOŚĆ I CZYNSZ DRUGĄ POŻYCZKĄ

  KACYKOWIE P.O MAJĄ NADZIEJE ŻE JAWNIE OSIEDLAJĄC NA ZASADACH ARCY NIE SPRAWIEDLIWYCH

  WYWOŁAJĄ GIGANTYCZNE ZAGROŻENIE BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO W POLSCE

  KTÓRE PRZESŁONI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZBRODNIE GOSPODARCZE EKIPT TUSK KOMOROWSKI

  I SKUTECZNIE ZNEUTRALIZUJE REALIZACJĘ ŚCIGANIA ICH PRZEZ SŁ. POLSKIE

  PONIEWAŻ BĘDZIE GIGANTYCZNY PROBLEM O ZABARWIENIU KONFLIKTU RELIGIJNEGO, RASOWEGO I KULTUROWEGO

  SŁOWEM PLATFORMA OBYWATELSKA NA ZAKOŃCZENIE CHCE DOKONAĆ ZBRODNI NA NIEŚWIADOMYM NARODZIE BYĆ MOŻE NAWET SPROWADZENIA WOJNY WEWNĄTRZ PAŃSTWA POLSKIEGO

  ZBRODNI O WARTOŚCI ŁAPÓWEK 51 MILIARDÓW ZŁOTYCH ZA KTÓRĄ ZAPŁACIMY DE FACTO MY JAKO NARÓD

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/06/27/trzy-ostatnie-wielkie-przekrety-platformy-obywatelskiej-za-gigantyczne-lapowki-oraz-tajny-sondaz-po-na-temat-poparcia/

  Polubienie

 4. prawdziwe to jest said

  Dlaczego to się dzieje: najważniejsze linki !
  http://skroc.pl/8a90a
  https://www.youtube.com/results?search_query=piotr+bein+fukushima+1+2+3+4
  https://piotrbein.wordpress.com/2011/04/04/polski-ekspert-dr-jerzy-jaskowski-o-srodkach-zaradczych/

  Polubienie

 5. krab said

  Tutaj wydarzenie z dzisiejszego dnia z Gdańska. Policjanci bardzo gorliwi a nawet nadgorliwi….. MSW też nowe !!
  „Około tysiąca osób przeszło ulicami historycznego centrum Gdańska spod pomnika Jana III Sobieskiego pod pomnik „Tym co za polskość Gdańska”. Po drodze policja zabezpieczała przemarsz korowodem złożonym z funkcjonariuszy. Maszerujący nieśli transparenty i wznosili hasła przeciwko imigrantom.
  Po dojściu pod pomnik, gdzie miała zakończyć się manifestacja, około 300 uczestniczących w niej osób poszło dalej, brzegiem Motławy na Długi Targ, pod fontannę Neptuna, gdzie odpalono petardy i wznoszono obraźliwe hasła pod adresem wyznawców islamu. Policja wezwała uczestników tego – nielegalnego zdaniem funkcjonariuszy, zgromadzenia do rozejścia się.
  Jak poinformowała rzecznik prasowa gdańskiej policji Lucyna Rekowska, w stronę policjantów poleciały m.in., butelki. Funkcjonariusze użyli gazu łzawiącego. Zatrzymano cztery osoby, w tym dwie za czynną napaść na funkcjonariuszy, jedną – za znieważenie policjantów i używanie środków pirotechnicznych oraz jedną – za nawoływanie do nienawiści. ”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019379,title,W-Gdyni-marsz-solidarnosci-z-Francja-w-Gdansku-marsz-przeciwko-imigrantom,wid,17992064,wiadomosc.html?ticaid=115fd3

  Polubienie

 6. miziaforum said

  http://fakty.interia.pl/pomorskie/news-ludzie-na-pomorzu-wyszli-na-ulice-wsparcie-dla-francji-nie-d,nId,1926195

  Polubienie

  • miziaforum said

   TO BEDZIE CZEKAŁO KAŻDEGO ZŁAPANEGO Z BRONIĄ W REKU ISLAMISTE

   niema to jak stare metody !!!

   Polubienie

  • polskosc said

   Francja bombardowała Afganistan, Irak, Libię, prowadzi politykę kolonialną w Afryce i narobiła sobie wrogów wśród Muzułman. Nie dziwmy się że czasem któryś próbuje się zemścić.
   Teraz Francja próbuje przekierować złość Muzułman na innych i potrzebuje kozła ofiarnego np Polski. Francja zamiast przeprosić za krzywdy im wyrządzone woli surowo karać Polaków za byle bzdurkę. Polacy wystawią głowy trochę więcej i zostaną ukarani przez Francję np większą ilością imigrantów.
   Należało manifestować „Nie dla Imigracji”, „Precz z Unia” a nie popierać na ślepo Francję. Widać że Francja prowadzi silną politykę propagandową i ma swoich agentów w Polskim wojsku. Proponuję być ostrożnym z miłością Francji.

   W naszym interesie deportacje ewentualnie wycofanie Turcji do granic z 1500r czyli do morza śródziemnego. Pzy takim podejściu zapanuje w Europie porządek. Nie będziemy się bali że nam coś wysadzą.

   Polubienie

   • Trak said

    Wszystko zgoda, tylko, że Francji w zasadzie już nie ma. Rodowici Francuzi nie mają nic do gadania, są w zasadzie przegłosowaną mniejszością narodową.
    Rozprawiają się oni pomalutku ze swoimi narodowymi tradycjami, historią budynkami itd. aby nie urażać uczuć nowych mieszkańców tego terenu, potem znikną.

    Polubienie

    • polskosc said

     Francuzów już nie ma, Francja to małpa z brzytwą.
     W następnych wyborach we Francji mogą wygrać islamiści i przejmią kontrolę nad bronią A. Wtedy zaczną nawracać resztę świata w przyspieszonym tempie. Jeżeli chcemy tego uniknąć to nie tylko powinniśmy deportować imigrantów z Polski ale również nie dopuścić by przejęli władzę w Niemczech, Francji, Anglii.

     Na południu Francji w klasie 30 dzieci jest średnio 3 białych. Ci biali nie wiedzą czemu są biali i czemu ich pozostali tak tłuką. Nie mówmy że Francuzi sami tego chcieli, bo nie chcieli. Wyniszczenie Francji przy pomocy imigrantów zostało opracowane przez Syjonistów i zostało wprowadzone przez lewicowe (żydowskie) władze.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Zadni islamisci nie wygraja.Prawicowa diamentowa arystokracja do tego nie dopusci.Lewica kawiorowa tez nie.Potwierdza to fakt, ze lewicowy prezydent zaczal rozprawe z islamem, ktorego biednych przedstawicieli kocha tylko na pokaz i dla ideologii.Szanse ma wygrac Front Narodowy.Zreszta obywda klony tego samego juz robia to, co mowil FN.Jakos zwlaszcza lewica sie zblizyla do frontu narodowego.Nie tak dawno ta sama lewica proponowala wyrzucic do lamusa Marsylianke, motywujac to tym,ze to piesn nawolujaca do przemocy.A tu prosze..Nagle na lewackich ustach tylko ta piesn.Nie tak dawno kawiorowa lewica wrzeszczala,ze flaga to takie skrajnie prawicowe..ba faszystowskie .A tu nagle flagi narodowe wszedzie.No cyrk panie..banda hipokryktow..
      Ps.
      Rozowe rozyczki skladaja ofiarom w miejscu rzezi bogu ducha winnych Paryzan i nie tylko…Ta rozyczka rozowa to tez ciekawe..rozowa rozyczka..i ta kabalistka madonna tfujjj..spiewajaca po zamachu ” zycie na rozowo” Piaf…cus za ” rozowo”..trza sie przyjrzec..tej rozowej rozy…ze czerwona to symbol socjalistow i rozokrzyzowcow ..ale ta rozowa?..hmmm

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Na marszu niepodleglosci tez zakladali rozowe okulary..przypadek?.

       Polubienie

      • polskosc said

       Nie rozumiesz sytuacji we Francji. Demokraci (lewica) zrobią wszystko by wygrać wybory. Nawet jeżeli teraz narzekają na imigrantów to tylko by zyskać kilka głosów wyborczych a nie stracić. Przed wyborami zademonstrują że tych imigrantów to tak ścigach nie będą a dalej będą ich zapraszać. W mediach lewackich powiedzą o wstrzymaniu imigracji i „Niech żyje lewica”. Francuzi licznie zagłosują na lewicę.
       Zauważmy że lewica nie kwapi się z masowymi deportacjami. Wręcz chcieli by narzucić imigrantom jeszcze Polsce.
       Polacy muszą widzieć że Francja to „Pijany statek” i przyszła „małpa z brzytwą”.
       Nie powinniśmy czekać aż wyniszczą Francuzów czy Niemców. Te Europejsko-Azjatyckie wojny przeżyliśmy przez tysiąclecia. Po wejściu syjonizmu (ok 1900r) utrata panowania na światem. Islam może ns wyniszczyć w 20 lat, chociażby wojną atomową. Broń przejmą legalnie Francuską i Brytyjską.

       Polubienie

 7. heniu said

  moze dlatego robia te przetargi ze w samorzadach siedza peowcy bo pis nie zdzazyl ich wsadzic do pierdla i probuja sie nakrasc na dowidzenia ?

  Polubienie

  • heniu said

   byc moze chodzi o kase z dofinansowania z unii na te osrodki zawsze cos mozna dostac w kopercie pod stolem podczas tych przetargow ???

   Polubienie

   • heniu said

    niemal kazdy przetarg w polsce = lapowka 😉

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Moze Henio nie wie, ze w brukseli tez dostaja lapowki.Filip Moris ten od produkcji papierochow podpisal jakis czas umowe z europejskimi komisarzami na przekazanie miliardow dolarow dla unii w zamian z lobbowanie na rzecz przemyslu tytoniowego i jego ochrony.Dlatego tak chetnie komisarze unijni szkolili za kase Morisa policjantow,zeby scigali kontrabande, chroniac interesy tejze firmy.Inne koncerny tez dawaly wysokie czeki,aby Europa chronila ich rynek.A tu prosze.Ustawy antypapierosowe.Ale inne lobby dalo kase za pozwolenie trucia sie tzw. papierosami elektronicznymi.Wszystko gra.Pan Moris sie wkurzyl i zaczyna wycofywac kase..ba zaskarzyl Francje o nie wywiazanie sie z umowy.Zabula podatnicy jak zwykle za lobbing i procesiki.Jeszcze fajniejsze tfujj..Otoz koncerny tytoniowe przeprowadzily badania, z ktorych wynika, ze palenie skraca zycie i przekazaly rzado te informacje z jednoczesnym stwierdzeniem, ze dzieki temu lobby i wiekszej umieralnosci rzady zaoszczedza na wyplacie emerytur..Milutko tfujjj..takie rzeczy wiedziec.A eutanazja?… tez za tym stoi fajne tfujj..lobby..mniej emerytur wyplaconych . eutanazja.. .dla ciezko chorych, bo terapie rzekomo za drogie..no ludozercy..gdzie nie spojrzysz…
     Ps.
     Zamiast latac z glupimi transparentami i wrzeszczec o komuchach..lepiej oslabic koncern i nie palic trucizny,w tym tego elektronicznego swinstwa…

     Polubienie

  • mentronik said

   Przeciez na szczeblu samorzadowym dominuja platfusy . PIS przegral wybory samorzadowe wiec nie wiem skad takie ujadanie na pis

   Polubienie

 8. AQQ said

  Junicker grzmi ze musimy wypełniać zobowiązanie.
  Dania odmowiła….Szwecja tez sie uchyla…

  Polubienie

 9. mentronik said

  Widzicie jak jest mlodziez programowana ? Majlej (aktualnie alias ”z hooja we mnie wlej ) Cyrus przeszla chyba pranie mozgu u tego masonskiego pedofilskiego disneya . Jak mozna tak upasc?

  Polubienie

 10. mentronik said

  Polubienie

 11. mentronik said

  Polubienie

 12. mentronik said

  Barack Obama zapowiada zniszczenie Państwa Islamskiego
  – Unicestwimy ich. Zabierzemy im tereny, które przejęli, odetniemy im finansowanie, złapiemy ich przywódców, rozmontujemy ich sieć i źródła dostaw, by ostatecznie ich zniszczyć – oświadczył Obama. Prezydent USA podkreślił w swoim wystąpieniu, że nie chce dopuścić do tego, by ataki na hotele czy sale koncertowe stały się codziennością.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/barack-obama-zapowiada-zniszczenie-panstwa-islamskiego/vkjrc7

  Polubienie

 13. mentronik said

  Orban uderza w zagraniczne firmy: koniec kolonizacji Węgier

  – Węgry są niepodległym, suwerennym państwem. Era kolonizacji się skończyła. Dla nas sprawą rangi państwowej jest obniżenie opłat za media, likwidacja reżimu spłacania kredytów walutowych oraz ratowanie rodzin i ich domów – powiedział premier Viktor Orban.

  – Banki i duże przedsiębiorstwa korzystające na Węgrzech z pozycji monopolisty muszą się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Kiedyś miały silną pozycję i rządy socjalistyczne kłaniały się przed ich potęgą, ale teraz to my jesteśmy ci silniejsi. To one muszą się dostosować do Węgrów, a nie na odwrót – mówił Orban.
  Niższe koszty elektryczności oraz pomoc dla setek tysięcy Węgrów, którzy wzięli kredyty walutowe i teraz zmagają się z ich spłatą, najprawdopodobniej będą głównymi propozycjami w programie rządu przed wyborami do parlamentu w pierwszej połowie przyszłego roku – przewiduje Reuters.
  Rząd Orbana w styczniu br. wprowadził 10-procentową obniżkę cen energii elektrycznej, gazu i ogrzewania dla gospodarstw domowych. Koszty tej obniżki przeniesiono na dostawców, należących w większości do zagranicznych koncernów energetycznych. Na Węgrzech obowiązuje też najwyższy w Europie podatek od banków i podatek od firm energetycznych, telekomunikacyjnych i zajmujących się sprzedażą detaliczną. Firmy energetyczne np. muszą zapłacić 50-proc. podatek od swoich zysków, chyba że zdecydują się na inwestycje.
  Te i inne interwencje rządu w gospodarkę, choć kontrowersyjne, pomogły krajowi spłacić kredyt uzyskany w 2008 roku od Międzynarodowego Funduszu Walutowego – zauważa Reuters. – Spłacając ten kredyt, zlikwidowaliśmy ciągłą presję, za pomocą której międzynarodowe organizacje finansowe próbowały wymusić na nas działania oszczędnościowe – oświadczył Orban.
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/928428,Orban-uderza-w-zagraniczne-firmy-koniec-kolonizacji-Wegier

  Polubienie

 14. mentronik said

  Ktoś chciał zaatakować nową Wieże Babel ? Gmach Parlamentu Europejskiego ma 6 pięter, i dwa inne typy pomieszczeń występują w liczbie 6. Daje to nam liczbę, będącą symbolem szatana – 666.

  W Polsce w kilkunastu lożach regularnie spotyka się kilkuset masonów. Wśród nich jest kilkadziesiąt kobiet. Spotkania poszczególnych lóż odbywają się dwa razy w miesiącu w kilku miejscach w Warszawie, jak i w innych większych miastach. Jedna z najciekawszych lóż mieści się w schronie atomowym, wybudowanym w piwnicach jednego z budynków w centrum Warszawy. Jak przyznał w TVN24 Wielki Mistrz obiediencji Wielkiego Wschodu Polski, podczas obrzędów masońskich używa się m in. czaszek. – Tak jak wszystko w wolnomularstwie jest symbolem… Jeżeli pójdzie pan na spektakl Szekspira, to zobaczy pan też czaszkę, której się pytamy: być. czy nie być – mówi. Przy czym czaszka obrzędowa, podkreślił, jest sztuczna, z gipsu, bo używanie prawdziwych jest rzeczą „etycznie naganną”. Wielki Mistrz obediencji Wielkiego Wschodu Polski poprosił, by zachować jego tożsamość w tajemnicy. – W szerokim gremium moich znajomych nikt o tym nie wie – powiedział.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/my-masoni-rozmnazamy-sie-tak-jak-duchowienstwo,203169.html

  Polubienie

 15. Anna said

  Błyskawiczna decyzja nowego ministra rolnictwa, zakaz sprzedaży ziemi do odwołania
  http://naszdziennik.pl/ekonomia-polska-wies/147575,zakaz-sprzedazy-panstwowej-ziemi-rolniczej.html

  Polubienie

 16. bittix87 said

  https://www.youtube.com/watch?v=_0jNf_vUSIM Darek dobrze mówi

  Polubienie

 17. Podróznik said

  Według artykułu jaki podałeś, http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/planowali-przyjac-uchodzcow-zaprotestowali-mieszkancy-i-samorzad/4qq2lm

  przetarg na zakwaterowanie „uchodźców” został ogłoszony w październiku, a wówczas rządziło PO. Z drugiej strony jeśli PiS nie cofnął tego, to będzie się działo…

  Polubienie

 18. qwezm123 said

  Samorządy są w większości platformerskie i peselowskie.
  Mają dyrektywy jeszcze od Kopaczowej.

  Polubienie

 19. Pelagia said

  wystarczy pomoc Rosji. Rosja nie pozwoliła na taki bajzel u siebie, jak to zrobili niemcy

  Polubienie

 20. bittix87 said

  Pis wykonuje plan USRAELA

  Polubienie

 21. Pandora said

  Mariusz Błaszczak o sprawie uchodźców: nie pójdziemy na żadne kompromisy

  no i mamy odpowiedz

  – Nie pójdziemy na żadne kompromisy. Najważniejsze jest bezpieczeństwo Polaków. Nie będziemy ulegać ideologiom związanym z poprawnością polityczną – powiedział w „Sygnałach dnia” Polskiego Radia Mariusz Błaszczak, wypowiadając się na temat kwestii przyjęcia uchodźców. Minister spraw wewnętrznych dodał, że decyzja poprzedniego rządu o przyjęciu siedmiu tysięcy uchodźców „była błędna”.

  Błaszczak powiedział, że w piątek „uzgodniono pewne działania” dotyczące relokacji uchodźców i wzmacniania bezpieczeństwa przed nielegalnym przekraczaniem granic. – Realizowane to będzie dzięki PNR (Passenger Name Record – tłum. red.), czyli listę podróżujących samolotami. Listy te mają być udostępnione służbom specjalnym, żeby zneutralizować zagrożenie – podkreślił szef MSW. Dodał, że sprawa ta jeszcze musi zyskać akceptację Parlamentu Europejskiego. – UE ma jednak to do siebie, że działa w sposób bardzo powolny – przyznał.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mariusz-blaszczak-o-sprawie-uchodzcow-nie-pojdziemy-na-zadne-kompromisy/7re92h

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: