Miziaforum's Blog

Stan wyjątkowy na terytorium całej U.E 1.12.2015!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 20, 2015


informacja prywatna z źródeł zbliżonych do sł. spec. Republiki Francuskiej ..

Intensywne działanie sł. specjalnych Francji w ostatnich dniach doprowadziły do zatrzymania setek osób na terenie Francji i Algierii , zatrzymane osoby podejrzane o współprace z ISIS są izolowane w specjalnych aresztach , gdzie prowadzone są intensywne przesłuchania , w wyniku wydobytych informacji uzyskano potwierdzenie iż , ISIS planuje na terenie całej U.E dokona szereg kolejnych ataków terrorystycznych z użyciem środków chemicznych , biologicznych a nawet promieniotwórczych.

W związku z powyższym ogromnie realnym zagrożeniem zaplanowano w nocy z dnia 30.11.2015 na 1.12.2015 wprowadzenie stanu wyjątkowego w co najmniej 20 krajach członkowskich U.E oraz tej samej nocy zawieszenie przepisów SCHENGEN regulujących wolny przepływ obywateli po miedzy państwami sygnotariuszami w/w umowy.

TO TYLE NA RAZIE – A WIEC MAMY JUŻ ZAMORDYZM …

CO BEDZIE DALEJ ….

WOJNA !! ale to moje przewidywania …

ale nie w takiej formie jaką znamy aczkolwiek z wszystkimi dolegliwościami dla ludności cywilnej znane wam z historii , oraz dodatkowymi uciążliwościami związanymi z rozwojem teleinformatycznych technologii które na co dzień nam ułatwiają funkcjonowanie .

CO ROBI , NIE BEDE PISAŁ ŻEBY MI NIE STAWIANO ZARZUTÓW STRASZENIA

KAŻDY MA WŁASNY ROZUM .

Komentarze 53 to “Stan wyjątkowy na terytorium całej U.E 1.12.2015!”

 1. miziaforum said

  TELEWIZJA I PISMAKI NETOWO PAPIEROWE PODAJĄ WAM TYLKO I WYŁĄCZNIE OCENZUROWANE INFORMACJE NA TEMAT PRAWDZIWEJ SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z BEZPIECZEŃSTWEM W U.E .

  NIEOFICJALNE DANE DOTYCZĄCE ILOŚCI AKTUALNIE PRZEBYWAJĄCYCH W EUROPIE TERRORYSTÓW Z ISIS – WYSŁANYCH TU DO EUROPY W TŁUMIE UCIEKINIERÓW TO OKOŁO 30 DO 45 000 POSIADAJĄCYCH KILKADZIESIĄD MILIONÓW DOLARÓW W GOTÓWCE NA PROWADZENIE ŚW. WOJNY W EUROPIE

  PIENIĄŻKI TE PRZENIOSŁY W TOBOŁKACH DZIECI I KOBIETY – CZASAMI ZUPEŁNIE NIE ŚWIADOME TEGO CO NIOSĄ W PLECAK ZA DROBNĄ OPŁATĄ

  tak ustaliły sł. R.F.

  PONIŻEJ INFO Z NIEMIEC

  KIM BYLI CI UCIEKINIERZY …. ANO TO CI KTÓRZY MAJĄ TU INNE CELE NIŻ WYŁUDZENIE MIESZKANIA I SOCJALU

  Polubienie

  • miziaforum said

   OTO PRAWDZIWA SKALA – TEGO WAM NIE POKAŻĄ

   CO DZIEŃ CO NOC 24 GODZINY NA DOBE 7 DNI W TYGODNIU ZALEWA EUROP FALE DZIKUSÓW !!!

   Polubienie

   • miziaforum said

    DODAM CHO NIE POWINIENNEM – OCHOTNICZE ODDZIAŁY SAMOOBRONY OBYWATELSKIEJ UZBROJONE W BROŃ PALNĄ CO DZIENNIE UCZESTNICZĄ W INCYDENTACH – OBRONA PRZED NAPADAMI POBICIAMI RABUNKAMI

    ORAZ NIEUSTALENI SPRAWCY DETONUJĄ ŁADUNKI WYBUCHOWE W OŚRODKACH DLA DZIKUSÓW ORAZ DZIELNICACH ZAMIESZKAŁYCH PRZEZ W/W

    OFIAR NA RAZIE BRAK . ZAPEWNE JEST TO DZIŚ TYLKO ODPOWIEDŻ I INFORMACJA DLA DZIKICH IŻ ŁADUNKI MOGĄ BARDZO SZYBKO BY UMIESZCZANE SKUTECZNIE …..

    wojna !!!

    Polubienie

    • miziaforum said

     W POLSCE … MSKA CZŚ ZNIEWIEŚCIAŁYCH PEDAŁÓW NIE POSIADAJĄCYCH ŻADNEGO SZKOLENIA WOJSKOWEGO PIJE PIWO WALI GRUCH JARA DOPALACZE

     OTÓŻ SZANOIWNI DURNIE – ONI IDĄ PO WAS I WAS NAJPIERW ZERŻNĄ A POTEM ZARŻNĄ WAS WASZE MAMY BRACI CIOCIE …..

     nie potrwa to dłużej niż kilka tygodni …. jak zaczną si Polaków w Polsce pozbywac

     Polubienie

     • miziaforum said

      PS. I ZAPEWNIENIA PISU ŻE NIE WPUSZCZĄ SĄ CHUJA WARTE ……….. ALE WY SI MUSICIE SAMI PRZEKONA NA WŁASNEJ DUPIE …..

      p.s Polska i polacy mieszczą si w 1 trójce głównych celów ataków ISIS

      dla czego a sami sobie pogłówkujcie

      Polubienie

      • KrisT said

       No, jesteś w końcu……
       Zresztą jak wiesz, 90% polakow jest przeciwnych islamizacji UE a tym bardziej polski. Więc chyba nie bedzie tak zle.
       Niestety wytyczne pedałow z unii są realizowane, a propo gośc który dał w pysk parze hindusow mylac ich z ciapatymi może dostać 5 lat do odsiadki…. No cuż za taką pomyłkę się nalezy….. hinduizm to nie islam. zrobią z gosciem pokazówkę aby innym wybić z głowy napasci na ciapatych.
       Zanim u nas zacznie wrzeć- na zachodzie bedzie juz otwarta wojna.

       To juz chyba kazdy zauwazył, w mendiach zero przekazow z granic, zero pokazówek jak sciagają do europy biedni imigranci! a licząc średnio tak bardzo spokojnie to 5000 na dobę, czyli po miesiącu 150 tyś ludzi ! to armia niemałych rozmiarów!
       A tak realnie 300 000 na miesiąc! w marcu przyszłym roku bedzie juz milion więcej w UE! kto nad tym zapanuje? nikt! ogolna liczba blisko 2mln ludzi ! jak nie więcej! to nie ejst smieszne to ogromne zagrożenie dla nas wszystkich.

       Mizia a co robiłes ostatnio na interii? hihihihihhi 😉

       Polubienie

      • Marysia said

       Pewne bardzo religijne panstwo stworzyli Polacy..czesani w pejsy..

       Polubienie

    • Marysia said

     Takie oddzialy to prosta droga do, powtorzenia scenariuszy w napadnietych krajach arabskich. pomysl satanistow i kasa tez…takie stworzono w iraku,libii,syrii ,afganistanie..wspierane sa i finansowane przez zachodnie demokracje,a ich celem jest wprowadzenie tam demokracji ..z tymi milicjami walczy tzw. panstwo islamskie..

     Polubienie

   • miziaforum said

    Polubienie

 2. mironik said

  Paranoja! W Niemczech, potajemnie zaproponowano nowy projekt ustawy, która zezwala policji wkraczać do domów w celu sprawdzenia ich przydatności dla „uchodźców”.
  W Pierwszej chwili czytając powyższą informację, można pomyśleć, że to tzw. kaczka dziennikarska, takie samo odczucie miał Gunnar Schupelius, który badał tę sprawę.
  Schupelius na łamach dziennika bz-berlin.de opisuje założenia projektu. Niestety w politycznie poprawnej Europie wszystko staje się możliwe. Schupelius ustalił, że ustawa została zaproponowana Kancelarii Senatu. Proponowana ustawa będzie dokonywać zmian w „Uniwersalnym Prawie Ochrony Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w Berlinie”
  http://ndie.pl/projekt-ustawy-w-niemczech-policja-wkroczy-do-domu-aby-sprawdzic-przydatnosc-dla-uchodzcow/

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Dotychczas sądzono, że możliwości organizacji terrorystycznych kończą się na konstrukcji „brudnej bomby”. Jej działanie nie polega na fizycznej destrukcji, lecz na rozrzuceniu materiałów radioaktywnych i skażeniu środowiska promieniowaniem. Efekt działania takiej broni jest rozłożony w czasie i niekoniecznie śmiertelny dla wszystkich napromieniowanych, jednak jej użycie może mieć potężny efekt psychologiczny i ekonomiczny dla terenów dotkniętych jej działaniem. Dla przykładu, do skonstruowania bomby radiologicznej będącej w stanie skazić promieniowaniem cały Manhattan wystarczy niewiele ponad 30 gramów wysoce radioaktywnego cezu-137. Substancja ta jest stosowana w wielu ośrodkach radiologicznych na całym świecie – i często jest przedmiotem kradzieży. Ostatnio w marcu tego roku na Uniwersytecie Arktycznym Norwegii w Tromso, skąd zginęło 8 próbek materiału.

  Dobrym materiałem do konstrukcji takiej bomby nie jest natomiast wysoko wzbogacony uran, do którego dostęp mają gangsterzy z Naddniestrza.

  Polubienie

  • polskosc said

   Wysoko wzbogacony Uran jest materiałem drogim i nie ma powodu by go stosować. Cez-135 i Cez-137 to są produkty uboczne które powstają w prętach paliwowych elektrowni atomowych. Chwilowo nie ma z nich żadnego pożytku i państwa mające elektrownie A muszą je przechowywać co je sporo kosztuje. Nikt nie waży takich zużytych prętów do grama.
   Jeżeli ktoś rozproszy takie materiały w mieście wieżowców to narobi paniki. Trudno jest teren oczyścić po takim skażeniu.

   Polubienie

 4. KrisT said

  Mizia Twoje przewidywania odnosnie wojny są słuszne, juz miesiąc temu ( jak nei jeszcze wczesniej) z kręgów wojskowych usłyszałem iż mamy od kilku mcy do roku czasu.
  To co sie obecnie dzieje to pewnik, bo jesli nie ISIS to rozczeniowa postawa imigrantow do tego doprowadzi w europie, napływ 2 mln armii musi się tak skonczyć.
  radz lepiej ludziom co maja robić aby przetrwać, wojnę domową w UE.

  Polubienie

  • Marysia said

   Emigrowac jak najdalej..na bezludne wyspy..

   Polubienie

   • KrisT said

    to nie jest smieszne, bo pozostanie nam rosja…..ostatnia ostoja bastion słowian.
    jeszcze nasze dzieci czy wnuki bedą tam za robotą emigrować. (amerykanie juz jezdzą na zarobek- patrz syberyjscy drwale)

    Polubienie

    • Marysia said

     Nie jest smieszne,ale prawdziwe.Taaa..ostoja slowian..bajka o ostoi Slowian wielkaaa jak Syberia…rewolucja pazdziernikowa przerobila tych Slowian w radzieckiego czlowieka,zutylizowala w gulagach ..czemu ci Slowianie maja skosne oczy?.he..( e jest z ogonkiem)..duzo w poblizu Syberii jest takich Slowian..he he..Slowian z europejskich republik przerobiono na nawoz takze w syberyjskich lasach..

     Polubienie

     • KrisT said

      rosja to potęzny teren, rosyjscy słowianie nie maja skośnych oczu….nie przesadzaj znowu….w rosji sa jedne z najpiękniejszych słowianek.
      teren jest tak rozległy i bogaty w surowce iż za X lat będą za robotą do rosji sciągać tysiące ludzi. W starej UE będzie wtedy stagnacja i bieda związana z milionami islamskich nierobow.

      Polubienie

      • Marysia said

       Nie bylo mowy,ze nie ma Slowian i Slowianek.Bylo o wschodnich republikach.Jakos tak sie sklada,ze te najpiekniejsze Slowianki to blondyneczki z niebieskimi oczkami ewentualnie zielonymi.Skad to sie wzielo?..He..( e z ogonkiem)..inne Slowianki ciemnoskore i czarnowlose tez sa..i skad sie wziely? ..he..Mam gdzies takie bajania o Slowianach i tem podobnych w celach ideologicznych…duzo glupich niestety slucha…bajan, ktore plyna z roznych osrodkow ideologiczo-religijnych..glupota..jak odrzucisz religie i ideologie to zostaje zupelnie cos innego niz chca ideologowie..mity slowianskie i slowianskosc tez czemus sluza..

       Polubienie

      • Marysia said

       Pewnie,ze Rosja bogata i przydalaby sie wielkiej unii pomieszanej etnicznie i narodowo ,religijnie jak hameryka..cus na wzor kolchozu..takieee jedno wielkie mocarstwo…,w ktorym nikt nikogo nie rozumie,a tylko pracuje na dobrobyt coraz rzadziej wlasny i konsumuje…

       Polubienie

 5. Ja said

  http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Bamako-atak-w-Mali-Terrorysci-zaatakowali-hotel-00014788

  Polubienie

 6. miziaforum said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Dwaj-napastnicy-wzieli-zakladnikow-w-hotelu-w-Bamako,wid,17986245,wiadomosc.html?ticaid=115f9c&_ticrsn=3

  Polubienie

 7. KrisT said

  niech zgadnę napastnicy w Bamako to islamiści powiązani z ISIS……..
  ktoś na hamca chce aby wojsk alądowe UE weszły do syrii oczywiscie dziwnym trafem likwidujac assada i zaprowadzając dymokrację… Tylko co z Rosją? IIIWS ??

  Polubienie

 8. polskosc said

  Lista antypolaków zapraszających imigrantów. Jak już wspominałem matecznik to UW i PAN. http://polska.newsweek.pl/list-otwarty-srodowisk-tworczychw-sprawie-uchodzcow,artykuly,374217,1.html
  Agnieszka Glińska – dyrektor artystyczna Teatru Studio
  Agnieszka Haska – kulturoznawczyni (Centrum Badań nad Zagładą Żydów PAN)
  Agnieszka Pajączkowska – animator kultury, fotograf
  Agnieszka Rasińska–Bóbr – tłumaczka
  Agnieszka Wójcińska – dziennikarka, reporterka
  Aleksandra Boćkowska – dziennikarka
  Aleksandra Karasińska – dziennikarka (Newsweek)
  Aleksandra Klich – dziennikarka (Gazeta Wyborcza)
  Aleksandra Łojek – pisarka, mediatorka miedzykulturowa
  Aleksandra Wagner – socjolożka
  Alicja Borkowska – reżyserka, Strefa Wolnosłowa
  Alina Kubasiewicz – grafik
  Andrzej Brzeziecki – dziennikarz
  Andrzej Ficowski – dziennikarz “Rita Baum”, reżyser
  Andrzej Stasiuk – pisarz
  Anna Baranowa – historyczka sztuki, krytyczka
  Anna Dziewit Meller – pisarka, dziennikarka
  Anna Marchewka – literaturoznawczyni, krytyczka literacka
  Anna Osmólska–Mętrak – tłumaczka, italianistka (UW)
  Anna Sańczuk – dziennikarka
  Anna Staszewska – działaczka NGO na rzecz praw człowieka
  Anna Szulc – dziennikarka, reporterka (Newsweek)
  Anu Czerwiński – dokumentalista
  Artur Domosławski – reporter (Polityka)
  Artur Jaskulski – sekretarz redakcji “Herold Targówka”
  Artur Wabik – artysta sztuk wizualnych, publicysta
  Barbara Stanisz – dziennikarka
  Bartek Chaciński – dziennikarz
  Bartosz Wójcik – tłumacz, literaturoznawca
  Bartosz Zurawiecki – dziennikarz, pisarz
  Beata Czajkowska – menadżerka kultury
  Beata Słąma – redaktorka, dziennikarka
  Ben Koschalka – tłumacz
  Damian Wutke – Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii Otwarta Rzeczpospolita
  Daniel de Latour – ilustrator
  Dariusz Libionka (redaktor naczelny rocznika “Zagłada Żydów. Studia i Materiały”)
  Dominika Wróblewska – Krytyka Polityczna
  Dorota Wodecka – dziennikarka (Gazeta Wyborcza)
  dr Agnieszka Mrozik – literaturoznawczyni, redaktorka „Bez Dogmatu”
  dr Monika Rudaś–Grodzka – historyczka idei, Instytut Badań Literackich PAN
  Draginja Nadażdin – Dyrektorka Amnesty International Polska
  Ewa Bolińska–Gostkowska – redaktorka, członek zarządu Fundacji Sztuki
  Ewa Wojciechowska – tłumaczka
  Ilona Wiśniewska – pisarka
  Inga Iwasiów – literaturoznawczyni, pisarka
  Irena Kamińska – Regionalna Pełnomocniczka Kongresu Kobiet we Wrocławiu
  Izabela Morska – pisarka, wykładowca (UG)
  Izabela Sowa – pisarka
  Jacek Dehnel – pisarz
  Jacek Dziduszko – animator kultury, dziennikarz
  Jacek Leociak – historyk literatury
  Jacek Stachurski – grafik, wydawca
  Jacek Świąder – dziennikarz
  Jakobe Mansztajn – poeta
  Jakub Chełmiński – dziennikarz
  Jakub Dymek – dziennikarz, publicysta (Krytyka Polityczna)
  Jakub Majmurek – publicysta, krytyk filmowy
  Jerzy Wójcik – zastępca redaktora naczelnego (Gazeta Wyborcza)
  Jędrzej Morawiecki – reportażysta
  Joanna Bukowska – dziennikarka
  Joanna Czudec – tłumaczka
  Joanna Dyczek – rysownik, fotoedytor
  Joanna Dziwak – pisarka
  Joanna Krakowska – Instytut Sztuki PAN
  Joanna Morawiecka – dziennikarka
  Joanna Ostrowska – wykładowczyni akademicka, krytyczka filmowa
  Joanna Pawluśkiewicz – scenarzysta
  Joanna Wal – filolożka, socjolożka
  Joanna Woźniczko–Czeczott – dziennikarka, reporterka
  Julia Kwietniewska – księgarka, działaczka na rzecz równości
  Justyna Bednarek – dziennikarka, pisarka
  Justyna Czechowska – tłumaczka (Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury)
  Justyna Sobolewska – dziennikarka
  Justyna Wąsik – tlumaczka dramaturg
  Kaja Puto – dziennikarka, wydawczyni (Korporacja Ha!art)
  Kalina Czwarnóg – Fundacja Ocalenie
  Kamil Kamiński – Fundacja Przestrzeń Wspólna
  Karol Łykowski – marketingowiec, dziennikarz
  Karolin Kotowska – graficzka, inicjatywa Chlebem i Solą
  Karolina Sulej – dziennikarka ( Gazeta Wyborcza, TVP KULTURA)
  Katarzyna Brejwo – reporterka (Gazeta Wyborcza)
  Katarzyna Derda – publicystka, redaktorka
  Katarzyna Krzyżewska – tłumaczka
  Katarzyna Leszczyńska – socjolożka
  Katarzyna Paprota – publicystka
  Katarzyna Surmiak–Domańska – reporterka
  Katarzyna Tubylewicz– pisarka
  Katarzyna Wiącek – koordynatorka Info Migrator Wrocław, członkini Koalicji “Wrocław Wita Uchodźców”
  Katarzyna Winiarska – animatorka kultury, Uniwersytet Powszechny w Teremiskach i Teatr w Teremiskach
  Krzysztof Jarymowicz – Fundacja dla Wolności
  Krzysztof Warlikowski – dyrektor Teatru Nowego w Warszawie
  Kuba Niklasiński – dziennikarz, freelancer
  Kuba Wandachowicz – muzyk
  Łukasz Kaniewski – dziennikarz, muzyk
  Łukasz Najder – redaktor (Wydawnictwo Czarne)
  Łukasz Podgórni – artysta sieciowy, poeta (Rozdzielczość Chleba, Korporacja Ha!art)
  Łukasz Saturczak – dziennikarz, pisarz (Newsweek)
  Łukasz Smuga – literaturoznawca
  Łukasz Wojtysko – dramaturg
  Maciej Chorąży – artysta
  Maciej Kropiwnicki – wydawca (Wydawnictwo Krytyki Politycznej)
  Maciej Nowak – dyrektor Teatru Polskiego w Poznaniu
  Maciej Wasielewski – autor książek
  Magdalena Błędowska – redaktor naczelna Dziennika Opinii Krytyki Politycznej
  Magdalena Grzebałkowska – reporterka
  Magdalena Kicińska – reporterka (Gazeta Wyborcza)
  Magdalena Parys – pisarka
  Małgorzata Nocuń – dziennikarka (Tygodnik Powszechny)
  Małgorzata Rejmer – pisarka, dziennikarka
  Marcel Andino Velez – menedżer kultury, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
  Marcin Czerwiński – redaktor naczelny kwartalnika “Rita Baum”, literaturoznawca
  Marcin Dzierżanowski – dziennikarz
  Marcin Orliński – poeta, prozaik, krytyk literacki
  Marcin Pieszczyk – redaktor, scenarzysta
  Marcin Wilk – dziennikarz, krytyk literacki
  Marek Jedliński – tłumacz, członek klubu Krytyki Politycznej w Łodzi
  Marek Kazmierski – pisarz, tłumacz, wydawca
  Maria Cywińska – socjolożka, menedżerka
  Marta Żakowska – działaczka społeczna, dziennikarka (Magazyn Miasta, Res Publica)
  Marzenna Dobrowolska – graficzka
  Masza Makarowa – dziennikarka, aktywistka Stowarzyszenia “Za wolną Rosję”
  Mateusz Rędzioch – grafik, informatyk, montażysta i operator kamery
  Michał Borkiewicz – animator kultury, inicjatywa Chlebem i Solą
  Michał Kmiecik – reżyser, dziennikarz (Gazeta Wyborcza)
  Michał Olszewski – dziennikarz (Gazeta Wyborcza), pisarz
  Michał Sowiński – krytyk, polonista (Tygodnik Powszechny)
  Michał Zygmunt – pisarz
  Mike Urbaniak – dziennikarz
  Mikołaj Syska – Krytyka Polityczna
  Milena Rachid Chehab – dziennikarka (Gazeta Wyborcza)
  Monika Franczak – scenarzystka
  Monika Sznajderman – wydawca, antropolog (Wydawnictwo Czarne)
  Monika Szymańska – feministka, Stowarzyszenie Dolnośląski Kongres Kobiet
  Natalia Mętrak–Ruda – tłumaczka
  Natalia Sawka – dziennikarka (Gazeta Wyborcza Wrocław)
  Nela Brzezinska – Stowarzyszenie Praktyków Kultury Nowej ZNACZY SIĘ
  Olga Brzezińska – prezes Fundacji Miasto Literatury
  Olga Linkiewicz – Instytut Historii PAN
  Olga Tokarczuk – pisarka
  Olimpia Dragouni – redaktor naczelna Balkanistyka.org, badaczka islamu na Bałkanach
  Pat Kulka – Instytut Studiów Zaawansowanych, Krytyka Polityczna
  Patrycja Dołowy – artystka, działaczka
  Paulina Wilk – dziennikarka, pisarka
  Pawel Sztarbowski – reżyser, zastępca dyrektora Teatru Powszechnego w Warszawie
  Paweł Dobrosielski – antropolog (UW)
  Paweł Goźliński – pisarz, dziennikarz (Gazeta Wyborcza)
  Paweł Łysak – dyrektor Teatru Powszechnego w Warszawie
  Paweł Pawlak – ilustrator
  Paweł Winiarski – socjolog, animator kultury (Uniwersytet Powszechny im. J.J. Lipskiego w Teremiskach)
  Piotr Bratkowski – dziennikarz, pisarz (Newsweek)
  Piotr Bystrianin – prezes Fundacji Ocalenie
  Piotr Cieśliński – dziennikarz (Gazeta Wyborcza)
  Piotr Czerkawski – krytyk filmowy, dziennikarz
  Piotr Czerniawski – dziennikarz, publicysta
  Piotr Marecki – kulturoznawca, wydawca (Korporacja Ha!art)
  Piotr P. Płucienniczak – socjolog, artysta (Rozdzielczość Chleba)
  Piotr Paziński – pisarz
  Piotr Szumlewicz, socjolog, redaktor „Bez Dogmatu”
  prof. Barbara Hanicka – scenografka
  Prof. Krystyna Duniec – Instytut Sztuki PAN
  Przemysław Witkowski – dziennikarz, publicysta
  Remigiusz Grzela – dziennikarz, pisarz, dramaturg
  Rene Wawrzkiewicz – projektant, kurator
  Robert Rient – reporter, pisarz (Gazeta Wyborcza)
  Robert Ziębiński – dziennikarz, pisarz (dzikabanda.pl, Wprost)
  Roman Kurkiewicz – dziennikarz, wykładowca Collegium Civitas
  Róża Thun – europosłanka
  Sławomir Popowski – dziennikarz (Studio Opinii)
  Sylwia Chutnik – pisarka (Fundacja Mama)
  Szczepan Kopyt – poeta, muzyk
  Szymon Adamczak – dramaturg, Stowarzyszenie Kolektyw 1a
  Szymon Kloska – dziennikarz, publicysta
  Tomasz Fiałkowski – krytyk, dziennikarz
  Tomasz Mikołajczak – historyk sztuki
  Tomasz Piątek – pisarz i publicysta (Gazeta Wyborcza, Miesięcznik Ewangelicki)
  Tomasz Pindel – tłumacz, publicysta
  Tomek Głowacki – grafik
  Urszula Jabłońska – reporterka (Gazeta Wyborcza)
  Urszula Pieczek – redaktorka miesięcznika Znak
  Weronika Grzebalska – socjolożka, Szkoła Nauk Społecznych PAN
  Witold Szabłowski – reporter, dziennikarz
  Wojciech Karpieszuk – dziennikarz
  Wojciech Kozielski – promotor muzyczny
  Wojciech Tochman – dziennikarz, pisarz
  Wojciech Śmieja – dziennikarz, badacz literatury (UŚ)
  Xawery Stańczyk – poeta, pracownik naukowy IKP UW
  Zbigniew Rokita – dziennikarz
  Ziemowit Szczerek – dziennikarz, pisarz (Polityka)
  Zofia Jakubowska–Pindel – menadżerka kultury

  Polubienie

  • Marysia said

   Same glupki..idioty pozyteczne..

   Polubienie

  • KrisT said

   skąd tyle dziennikarzy i reporterow?? dobrze kombinują kanalie , jak przyjadą ciapate będą mieli o czym pisać, robota będzie się kręcic i kasa wpływac na konto….

   Polubienie

   • Marysia said

    Tez ale nie tylko..to tez sluzki tych samych, co wojuja na bomby…zanim ida w ruch bomby, robote przygotowuja piora i kamery..

    Polubienie

   • miziaforum said

    OŚWIEC WAS CO DO ZAMIARÓW CIAPATYCH – GDY ONI PRZYJDĄ NIE DAJ BÓG TO – CHRZEŚCIJANIE BDĄ MOGLI ŻYC PŁACĄC SPECJALNY PODATEK PRZEWIDZIANY W KORANIE BEDZIE TO ŻYCIE PODŁE ALE ŻYCIE

    NATOMIAST ATEIŚCI , PEDAŁY , LESBY FEMINISTKI I INNI ZBOCZEŃCY

    Z AUTOMATU I Z NAKAZU PROROKA BDĄ ZABIJANI NA MIEJSCU SCHWYTANIA !!!! TYLKO I WYŁĄCZNIE ZABIJANI

    WIC TA LISTA TO LISTA SKAZAŃCÓW

    Polubienie

    • Marysia said

     Na ciapatych juz sie sypia bombki..i beda sie sypac..panstwo z gieldy w niu jorku nie pozwola, by ciapatych kapitaly pozbawily ich kasy i wladzy..a ten bozek na A…to tylko bajka dla pozytecznych idiotow..tak jak bajka o rownosci braterstwie he he..i milosci wszystkich ze wszystkimi…

     Polubienie

 9. Ja said

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16797&Itemid=55

  Wspaniały list. Gdyby wszyscy dawali im taką odpowiedz na ich poczynania.

  Polubienie

 10. Anna said

  „Intensywnie” przesłuchiwani do wszystkiego się przyznają nawet zmyślonej bzdury, byleby tortury się skończyły. Gdyby chcieli dobrowolnie powiedzieć to sami by się zgłosili z informacjami.
  Wyprowadźmy się jak najprędzej z katowskiej unii.

  Polubienie

 11. miziaforum said

  informacja z przed chwili

  POLSKA W PIERWSZEJ TRÓJCE PRIORYTETOWYCH DLA ISIS CELÓW ATAKU !!!

  INFORMACJE WYDUSZONE Z ZATRZYMANYCH W ALGIERII I FRANCJI

  POWÓD – TAJNE NIELEGALNE WIEZIENIE CIA W KIEJKUTACH .

  CHCĄ NASZEJ POLSKIEJ KRWI

  Polubienie

 12. Marysia said

  Bardzo mozliwe,ze tak bedzie..moga zamknac rasistowskie organizacje ..ojcu rydzowi moga zamknac stacje radiowa i media..panu grzesiowi od ” szczesc boze” tez moga zamknac nowa stronke..ba moze nawet go zamkna za antysemityzm…oj bedzie sie dzialo..

  Polubienie

 13. Marysia said

  Niemiecki okret podwodny z wizyta w Gdyni…

  Polubienie

  • Anna said

   Czy dlatego, że „Polska musi przyjąć imigrantów”?

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Mnie pytasz Anno?.Skad mam wiedziec?.Mowia,ze maja byc wspolne cwiczenia polsko-niemieckie w ramach zaciesniania wspolpracy panstw w ramach unii.Jak zauwazylas po serii zamachow mowi sie o koniecznosci zaciesnienia wspolpracy wszystkich panstw w unii.Wniosek jest jeden.Nikt nie porzuca budowy unijnego wielonarodowego panstwa molocha zwlaszcza po serii zamachow.Przeciwnie mowi sie,ze konieczne jest zaciesnianie wiezow unijnych celem walki z tzw. barbarzyncami.Moze ten okret patrzy na Rosje.Z ruskiej interwencji nie wszyscy sa zadowoleni.Czas pokaze..na razie cwicza sie..

    Polubienie

 14. miziaforum said

  Polubienie

 15. […] KrisT o Stan wyjątkowy na terytorium c… […]

  Polubienie

 16. […] Stan wyjątkowy na terytorium całej U.E 1.12.2015! […]

  Polubienie

 17. […] Stan wyjątkowy na terytorium całej U.E 1.12.2015! […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: