Miziaforum's Blog

Władimir Putin do przywódców europejskich ZJEDNOCZMY SIE PRZECIW DIABŁU !

Posted by miziaforum w dniu Listopad 15, 2015


Po tym, jak Państwo Islamskie przyznało się do zamachów w Paryżu, prezydent Rosji mówi o nim jako o „diable” i apeluje, by międzynarodowa społeczność zjednoczyła się w walce przeciwko Państwu Islamskiemu.

Prezydent Rosji Władimir Putin po zamachach w Paryżu wezwał społeczność międzynarodową do wspólnej „walki z diabłem”.

„Ta tragedia jest kolejnym dowodem barbarzyństwa terroryzmu, który jest wyzwaniem dla cywilizacji” – napisał prezydent Rosji w liście kondolencyjnym do francuskiego prezydenta Francoisa Hollande’a. „Międzynarodowa społeczność musi zjednoczyć się efektywnej w walce z diabłem” – cytuje rosyjskiego prezydenta portal n-tv.

Putin zaoferował Francji wsparcie w prowadzonym obecnie śledztwie w sprawie zamachów w Paryżu. Apel z Moskwy wychodzi poza zwyczajowe deklaracje solidarności – zauważają obserwatorzy.

Polityczna solidarność to za mało

Rosja i Zachód muszą skoordynować swoje działania militarne, by zlikwidować źródła ekstremizmu – powiedział w Moskwie wpływowy ekspert ds. zagranicznych i poseł do Dumy, Aleksiej Puszkow. Chodzi przede wszystkim o wspólną strategię, jak powstrzymać Państwo Islamskie w Syrii – zaznaczył Puszkow.

Państwo Islamskie zajęło już dużą część Syrii i Iraku, ogłosiło tam kalifat i obecnie próbuje destabilizować inne państwa przez zamachy. Rosyjskie samoloty wojskowe już od kilku tygodni dokonują nalotów bombowych w Syrii.

Państwo Islamskie od tego czasu kilkakrotnie wzywało do zamachów w Rosji. W ubiegły czwartek w Internecie pojawiły się pogróżki. Zachodni i rosyjscy eksperci przypuszczają, że Państwo Islamskie odpowiedzialne jest za katastrofę rosyjskiego samolotu nad Półwyspem Synajskim przed dwoma tygodniami.

W samej Rosji zaostrzono środki bezpieczeństwa. Minister transportu Maksim Sokołów zarządził intensywną kontrolę szlaków komunikacyjnych. Poza tym rozważa się wstrzymanie lotów z Moskwy do Paryża.

Przed Ambasadą Francji w Moskwie moskwiczanie składają kwiaty w geście współczucia z ofiarami zamachów i ich rodzinami.

Wydarzenia w Paryżu przypominają w Rosji o dramacie, jaki rozegrał się w 2002 roku w moskiewskim teatrze musicalowym, podczas którego zginęło 170 zakładników.

W wyniku skoordynowanych zamachów w Paryżu zginęło co najmniej 129 osób, prawie 352 jest rannych, z czego 99

ciężko. Do zamachów przyznała się terrorystyczna organizacja „Państwo Islamskie”.

Komentarzy 56 to “Władimir Putin do przywódców europejskich ZJEDNOCZMY SIE PRZECIW DIABŁU !”

 1. miziaforum said

  ZAPAMIETAJCIE TEN KOMENTARZ !!!

  ROSJA RZUCI NA KOLANA I ZNISZCZY EKONOMICZNIE KRAJE ARABSKIE KTÓRE CZERPIĄ ZYSKI TYLKOI WYŁĄCZNIE Z SPRZEDAŻY ROPY NAFTOWEJ I GAZU !!

  W GRUDNIU TEGO ROKU

  ROSJA UDOSTPNI WSZYSTKIM NARODOM NA ŚWIECIE TECHNOLOGIE

  POZYSKU ENERGII Z SYNTEZY WODORU

  MÓWIAC PROSTO TECHNOLOGI POZYSKU ENERGII Z WODORU ZAWARTEGO W WODZIE !!!

  TO NIE ŻART .. ILE RAZY WIADOMOSCI Z MIZIAFORUM MAX PO ROKU SI SPRAWDZIŁY ??

  Polubienie

 2. ROGER said

  Mizia ty ruski chuju , myślisz że ktoś jest głupi piszesz materiał który zawiera w tytule słowo diabeł określajace islamskich terrorystów , a teraz Putin używa takiego samego określenia na islamistów .
  Sam pisałeś niema zbiegów okoliczności w polityce …

  RUSKI SZPICEL JESTEŚ !

  Polubienie

  • miziaforum said

   WOLE BYC RUSKIM CHJEM NIŻ BRYTYJSKĄ PARÓWĄ NA PRZYKŁAD TAK JAK TY

   Polubienie

  • Pelagia said

   kto doprowadził do powstania państwa islamskiego ?? Rosja ??? Dlaczego świat lakonicznie zareagował na stracenie rosyjskiego samolotu – jakoś media nie pokazywaly takich ilości kwiatów i zniczy pod ambasadą rosyjską w Warszawie i innych stolicach. no tak, co się czepiam, przecież Słowianie nie dosięgają do pięt nadludziom z zachodu

   Polubienie

  • KrisT said

   a co to ma do rzeczy określenie diabeł? tak cię zabolało ruskie określenie? kolega chyba z ukrainy? sorry z upadliny!
   mam pytanie bo jak wiemy ruskie tego nie robią, dlaczego ukraincy sympatyzują z ISIS, i helikopterami transportują imigrantow syryjskich nad granicami do słowacji? (patrz info- rozbity śmigłowiec)
   I tu pytanie kim byli ci imigranci, jak waznymi personami byli ze ukraincy zafundowali im specjalny przelot smigłowcem???
   jakoś tego tematu nikt nie draży!
   a ja powiem tak- to nie byli zwykli imigrancji, to z pewnością osoby wysoko postawione w swiecie terrorystycznym! i mającym zadania do wykonania….

   Polubienie

 3. Konarski said

  WKRÓTCE COŚ SIĘ ZŁEGO WYDARZY WE WŁOSZECH – jasnowidz K. Jackowski po ataku terrorystów we Francji

  Polubienie

  • miziaforum said

   NIC NADZWYCZAJNEGO – TO JEST WOJNA PRZECIW EUROPIE WIC KOLEJNE UDERZENIE MOŻE PAŚ GDZIEKOLWIEK ITALIA .. CZEMU NIE – RZYM BYŁ BY DOŚ WARZNY PROPAGANDOWO

   KAŻDE CELNE I KRWAWE UDERZENIE W EUROPIE MOBILIZUJE MŁODYCH ISLAMSKICH FANATYKÓW … A MOZE

   NO NIE NAPISZ ELE JAKIEŚ WIELKIE WYDARZENIE W ISLAMSKIEJ DZIELNICY TEŻ BY WYZWOLIŁO ENTUZJAZM W EUROPEJSKIEJ MŁODZIERZY UŚPIONEJ PACYFIZMEM

   Polubienie

   • Konarski said

    Posłuchaj – bardzo ciekawe

    Tarocista Aurelian Łasasowski miesiąc temu wkleił ten filmik i mówił, że W LISTOPADZIE dojdzie do rozlewu krwi na Zachodzie – Francja, Niemcy – A W NASTĘPNYM ROKU 2016 PO PRÓBIE USPOKAJANIA SYTUACJI NAGLE WYBUCHNIE WOJNA

    Co Czeka Świat 2016 r
    Opublikowany 08.10.2015
    Rozkład został wykonany 7 Października 2015 r

    Polubienie

    • Konarski said

     Tu jest jego wypowiedź o zamachu WE FRANCJI w listopadzie: komentarze pod filmem

     aurelian łasasowski 1 miesiąc temu
     +77seban Sierpień 2015
     Przywrócenie równowagi w
     kwestiach Bankowych sektory gospodarcze odnoszące się
     do Finansów. Wprowadzona zostanie strategia z przeszłości przyczyniająca się do wyważenia zadłużeń jakiś Państw. Zamach Terrorystyczny we Francji. Pewne sprawy kompromitujące wewnętrzne Państwowe zostaną ujawnione zwiększenie migracji ludzie będą się mieszać Kulturowo i Rasowo nowe twarze na Arenie Międzynarodowej nowe sojusze nowe zagrożenia jak i wrogowie. Nowy sojusz Syria – Rosja aktualnie to się dzieje stanowi Zagrożenie dla równowagi sił i ogólnie przyjętej Polityki Globalnej. … ogólnie ciężko mi podsumować kiedy jeszcze 2015 r trwa poza tym głównie widziałem zmiany stron słabi zaczną dochodzić do głosu zmiany stron … to się dzieje Teraz .. nie wszystko gdyż nie wszystko się wypełniło te Wizje one trwają ułamki chwil zebranie ich i nadanie właściwego Wymiaru ! Opisu ! nie jest przemyślane z mojej strony to wypływa w momencie gdy widzę różne Obrazy i za każdym razem proszę o dystans jednakże te parę wizji nie wspominają o dalekiej przeszłości gdzie utraciłem naprawdę ogromne materiały które miałem na serverze … na blisko 6 – 7 mc przed ujrzałem inwazję wojsk USA i Angli w Iragu to był Czerwiec 2003 r o ile mnie pamięć nie myli następnie na 5- 6 lat przed złapanie i egzekucja Ben Ladena którego odsłoni informator wspópracujący z CIA i innymi służbami wywiadu amerykańskiego .. Śmierć JP II na 2 lata przed z dokładną datą .. wcześniej też zmianę Papieża gdy był nim Benedykt XVI która mi wychodziła często już w 2008 r widziałem jego problemy i chęć rezygnacji ale wtedy to była dla mnie czysta abstrakcja co do obecnego Franciszka bez zaglądania w karty to już „przeczucia” czuję że na zlecenie czyjeś zostanie zabity choć mam nadzieję że nigdy to nie nastąpi .. było tego więcej materiału było ogromnie dużo łącznie ze Śmiercią Kaczyńskiego i zaraz potem Żałobą narodową. Jednak tą końcówkę bez Dowodów ! mogę wam mówić ech .. jednak nie kłamię .. a chciałbym je posiadać dla takich ludzi jak Green Ghost który ma chyba jakieś urazy nie dotyczące tego czym się zajmuję … i naprawdę powinien jeśli tak pragnie konfrontacji ze mną podać mi adres zamieszkania imię i nazwisko a przyjadę i z chęcią inaczej sobie porozmawiam ! raczej porozmawiałbym z tobą Idioto skończony
     Pokaż mniej

     Polubienie

    • Konarski said

     aurelian łasasowski 2 miesiące temu
     +77seban [b]Niedługo czuję Wybuchnie Ogień w Europie który doprowadzą Migranci ..
     Październik 2015 roku !!!! Francja Niemcy najmocniej odczują załamanie
     Systemu który fałszywie myśli że będzie miał to pod kontrolą[/b]. Sytuacja
     już wymyka się spod kontroli w odniesieniu do Exodusu jaki rozpoczął się
     pełną mocą. W ruch wejdzie na pewno Wojsko i Siły Bezpieczeństwa
     najgorsze że ci ludzie znają Wojnę !!! i będzie im co pokażą niebawem
     Obojętne że zginą za kawałek chleba .. masowo będą grabić sklepy
     markety pójdą w ruch społeczne patologie rodowitych mieszkańców Francji
     Niemiec i podpalą z większą siłą upadający wizerunek UE .. [b]UE upadnie
     to się dzieje i przyśpiesza nie zapanują nad tym !!! Tragedia dosłownie
     !!! szkoda tych rodzin i ludzi bo nie każdy z nich z pewnością jest zły
     ..do tego Kryzys na Rynku Finansowym mocniej może uderzyć od strony Chin
     i załamać całą giełdę Europejską problem z Rosją na Ukrainie może być
     wykorzystany że Rosja machnie ręką i zdobędzie ją !!!! gdy inne kraje
     też machną na nią ręką [/b]bo wątpię by USA miały na tyle jaja by
     interweniowała przeciwko Rosji jeśli to uczynią wybuchnie III Wojna
     Światowa a świat jej się spodziewa ! i jest gotowy choćby w planach
     militarnych i strategicznych jakie aktualnie mają ogromne znaczenie !
     masakra

     Polubienie

  • miziaforum said

   DATA TEGO WPISU W LINKU ŹRÓDŁOWYM – JA WIDZIAŁEM TO 5 LAT TEMU TAK

   https://miziaforum.wordpress.com/2011/03/20/euro-amerykanska-agresja-na-libie-18-03-2011-ewetualny-scenariusz-przypomnienie-wpisu-z-06-02-2011/#comment-18477

   SYCYLIA dziesiątki tysiecy uzbrojonych cywilnych uchodźców zaczynają lądować na Sycylii , włoska policja i pogranicznicy w obliczu uzbrojonych tysięcy emigrantów , wycofują się z Sycylii , nie zapewniając ewakuacji włoskich obywateli ,
   co dziennie na Sycylię przybywają następne setki uchodźców , dochodzi do rabunków i napadów na obywateli włoskich zamieszkałych na Sycylii.
   NATO podejmuje decyzje o przejęciu ponownie kontroli nad wyspą , udzielając międzynarodowej pomocy militarnej włoskiej armii , po ciężkich walkach , i w ich trakcie masakry tysięcy kobiet i dzieci muzułmańskich , emigranci zostają zepchnięci i odizolowani w kilku punktach oporu .
   Masakra dokonana przez siły natowskie na kobietach i dzieciach , wywołuje w środowiskach emigracyjnych – islamskich wściekłość sięgającą zenitu , rozpoczynają się w stolicach europejskich masowe demonstracje i zamieszki ludności muzułmańskiej , największe i najkrwawiej tłumione , w PARYŻU , LONDYNIE I AMSTERDAMIE.
   ===============================================================
   W OBLICZU – setek a nawet tysięcy ofiar akcji policyjnych w stolicach europejskich , ludy arabskie zjednoczyły się zrywając współpracę gospodarczą z unią europejską i stanami zjednoczonymi ,
   w tym samym czasie dochodzi w Rosji do fali zamachów na niespotykana skalę .
   ===============================================
   Europa pozostaje w otwartym konflikcie zbrojnym ze światem arabskim , w enklawach zamieszkałych przez muzułmanów w europie – dzielnice wielkich stolic , oraz wiele punktów zapalnych na Bałkanach Albania , Kosowo .
   ================================================================
   zjednoczone siły arabskie pod zielonym sztandarem zagrażają europie , która ledwo radzi sobie z uśmierzaniem demonstrantów islamskich.
   SIŁY muzułmańskie dokonują pomyślnego desantu na Sycylię i dalej na kontynentalne włochy , oraz wybrzeża hiszpańskie z przyczółków marokańskich – rozpoczęła się otwarta wojna którą jednostronnie

   muzułmanie deklarują jako świętą ,
   Siły muzułmańskie posuwają się w szybkim tempie w głąb kontynentu , po drodze zniszczeniu ulega Rzym i Watykan , zbuntowane rzesze zamieszkałych od kilkudziesięciu lat muzułman – europejskich – emigrantów , przyłączają się do głównych sił militarnych , enklawy muzułmańskie pozostające poza linią frontu w europie zachęceni sukcesami armii proroka śmiało podejmują akcje sabotażowe , oraz terrorystyczne zamachy ,
   ====================================================================
   AMERYKANIE nie dysponując odpowiednimi siłami w europie wycofują się za ocean pozostawiając , europejczyków na pastwę losu , Rosja poproszona o pomoc stanowczo odmawia ponieważ na własnym terytorium , zwalcza rebelie pod przywództwem muzułman .
   ====================================================================
   NATO PODEJMUJE DRAMATYCZNĄ DECYZJE O UŻYCIU TAKTYCZNEJ BRONI JĄDROWEJ NA OBSZARZE EUROPY , w rejonie Bułgaria , Węgry zdetonowano kilka ładunków taktycznych , co nie zmieniło sytuacji .

   ==================================================================
   KILKA SŁÓW O POLSCE POLSKA NIE ZOSTAŁA ZAJĘTA PRZEZ MUZUŁMAN , POLACY ZAWARLI COŚ W RODZAJU SOJUSZU , ALE ZAWDZIĘCZAJĄ TO TYLKO TEMU , ŻE W MOMENCIE WIELKICH DEMONSTRACJI MUZUŁMAN W EUROPIE JEDYNIE W POLSCE NIE DOSZŁO DO MASAKR MUZUŁMAŃSKICH MNIEJSZOŚCI – co zostało przez okupanta uznane na plus …

   OGÓLNY SCENARIUSZ DOWOLNIE SI ROZWINIE JEDNAK SKUTEK BEDZIE JEDEN WOJNA

   Polubienie

   • krab said

    Dopowiem trochę z przepowiedni:
    – w tym czasie w stanach wybuchnie wojna domowa wywołana przez jakiegoś generała, który bedzie chciał przywrócić tam dawne zasady i porządek prawny
    – Polska oficjalnie przyjmie islam i w ten sposób ochroni ludność przed masakrą
    – w ziemię łupnie kometa co na 2 lata zawiesi wszelkie działania wojenne
    🙂

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Moze poprosmy o te komete jak najszybciej…

     Polubienie

    • miziaforum said

     no tak ale ja myśl ze wielu si schroni w rosji bardzo wielu

     Polubienie

     • krab said

      rosja ma zostać zdradzona przez chiny, a podkupione tajemnice zbrojeniowe unieruchomią jej flotę powietrzną.. i dostanie baty.

      Polubienie

      • KrisT said

       nie ma szans… po1 polska nie przyjmie islamu, po2 jak narazie na wojnę rusko-chinską sie nie zanosi.
       być moze dopiero wtedy, ładnych kilkadziesiat lat jak upadnie usa i indie….
       jak narazie bedą nawet wspólnie działać na niekorzyśc hegemona zza wielkiej wody.

       Polubienie

       • KrisT said

        a nawet jakby miało dojśc do wyrżnięcia wszystkich polaków to- wpierw musiałoby całe NATO padnać a wtedy o pomoc przed inwazją islamistów poprosimy rosję i jej kraje oscienne. Pozostaje jeszcze wspolpraca z słowacją,czechami, węgrami itp…
        Rosja poprosznona o pomoc pomoże nam, z dwóch powodów- dług wdzięczności, koniec wojny polsko-rosyjskiej, i….znowu staniemy sie krajem buforowym zatrzymujacym islamską dzicz….
        ale to tylko takie gdybanie, nie dojdzie do tego bo się capatym zasiłki skonczą….

        Polubienie

    • miziaforum said

     dodam coś właśnie w tej chwili trwają w CERN doświadczenia mające udowodni istnienie równoiległych światów – czyli manipólują z czasem … co to ma do rzeczy paryż wojna ????

     by moze ma …. ZMIENI SCENARIUSWZ ZDARZEŃ ?

     Polubienie

 4. mentronik said

  Polubienie

 5. Fredro said

  Ta rewolucyjna rosyjska technologia to zwykle ogniwo paliwowe- jak akumulator- proste i znane od wieków, więc nie wiem co i komu maja udostępniać?.

  Polubienie

 6. Fredro said

  Paryż zalany krwią, a to dopiero skromny początek piekła. Warto odnotować, że raptem kilka godzin wcześniej Angela Merkel ogłosiła, że nie chce żadnych limitów i ograniczeń w sprawie przyjmowania islamskich imigrantów w granice Europy…

  Niemiecka kanclerz Angela Merkel podtrzymała wczoraj swój wyraźny sprzeciw wobec ustalenia jakiejkolwiek konkretnej górnej granicy liczby przybywających do Europy uchodźców: – „Górnych granic nie mogę jednostronnie zdefiniować. To, czego nie możemy w Niemczech zrobić, to jednostronne ustalenie: kto jeszcze przyjedzie, kto nie przyjedzie”. Na pytanie, czy jej mocno krytykowane zdanie „Podołamy temu” nadal obowiązuje, odpowiedziała: – „Uważam, że musimy mimo to pracować nad tym, byśmy temu podołali, i nie ma wątpliwości, że temu podołamy”.

  Kilka godzin później Paryż zostaje zalany krwią. Brawo frau Merkel! Brawo brukselscy politycy! Brawo dla wszystkich, którzy żyli złudzeniami! To dopiero skromny początek prawdziwego piekła!

  To dopiero początek tego co się będzie działo w Europie! Ci ludzie mają głęboko w dupie naszą kulturę i nas samych jak widać powyżej do tego zbroją się. Poniżej nagranie z Grecji gdzie kontener z pomocą dla uchodźców okazał się wypełniony bronią. Nas, Europejczyków rozbrojono, w UK nawet gazu nie można mieć, nawet patykiem nie wolno się bronić!!! Tak, patyki w UK są nielegalne… A bandyci biegają z kałachami!!!
  I wyjdzie ci taka menda jak Tusk czy komunistyczna szmata Merkel i w żywe oczy kłamie jak to nas te przygłupy wzbogacą…
  Krew się będzie lała, Paryż to dopiero początek, bo tych ludzi jest tu miliony i kolejne miliony przychodzą bo przecież „trzeba ich ratować”!!!

  A ile takich kontenerów nie odkryto???!!!

  podziekujcie Rotschild’owi

  Niewygodne.info.pl

  Polubienie

 7. Konarski said

  ZAMACHY WE FRANCJI -UPADEK EURO DLA RATOWANIA DOLARA – UCHODŹCY cz.1

  Polubienie

 8. Fredro said

  Upadek Euro ? na pewno nie pomyliłeś walut- w Fall Out/Global Reset to właśnie dolar upada jako 1-wszy i to jest przyczyna krachu światowego i upadku globalnej ekonomii, finansów, polityki co miało by (wg. iluminatów) doprowadzić do wygenerowania odpowiedzi na światowy hiper-kryzys w postaci jednej waluty elektronicznej (bity w serwerach zapisane w czipach) , którą wprowadzono by zamiast zadłużonych obecnych walut pod przewodnictwem jednego rządu ONZ.

  Polubienie

 9. AQQ said

  http://wpolityce.pl/swiat/271763-tepe-powtarzanie-ze-wszyscy-jestesmy-francuzami-oznacza-dzisiaj-ze-wszyscy-jestesmy-baranami-prowadzonymi-na-rzez

  Polubienie

 10. AQQ said

  Paul Craig RobertsPaul Craig Roberts, jeden z najznakomitszych ekonomistów i politologów w USA, który pełnił m.in. funkcję Assistant Secretary of the Treasury for Economic Policy w administracji Ronalda Reagana, w swojej dzisiejszej publikacji The Matrix Extends Its Reach (Matrix rozszerza swój zasięg), zwrócił uwagę na dezinformację jaką wprowadzają media jeśli chodzi o wczorajszy zamach. Roberts uważa, że zamach jest operacją fałszywej flagi, której głównym celem jest zamknięcie granic Unii Europejskiej – co w sytuacji braku zagrożenia ze strony imigrantów, czy tzw. ISIL, było niemożliwe. Teraz stało się możliwie i Roberts przewiduje, że i inne granice krajów europejskich zostaną zamknięte.
  monitor polski.pl

  Polubienie

  • AQQ said

   Polubienie

   • miziaforum said

    sytuacja z napływem imigrantów jest na 100 000 % kontrolowana zaplanowana i koordynowana – to pewne jak 2 x 2
    natomiast nie ma pewności 100 % kto konkretnie za tym stoi …
    zamachy ? i owszem mogą by sterowane też przez tych samych ludzi którzy zaplanowali zalew europy islamem

    coś mogło pujś nie tak lub utracili kontrole nad procesem przepływu i po staremu stworzyli problem teraz go likwidują

    STARY NUMER – SPROWOKOWAC TAK ZWANE POGROMY JAK N.P NOC ŚWIETEGO BARTŁOMIEJA LUB DZIESIĄTKI INNYCH JAKIE ZNAMY Z HISTORII

    TAK CAŁA TA SYTUACJA JEST STEROWANA I KONTROLOWANA PRZEZ SUKINSYNÓW DLA KTÓRYCH PIENIĄDZ JEST RZECZĄ ŚWITĄ – CHI CHI to nasówa nam na celownik osoby wiadomej nacji – MAMON !!

    TAK ONI DLA PIENIEDZY I WŁADZY SĄ GOTOWI NA WSZYSTKO

    A WŁADZA SKUTECZNA ZAWSZE JEST TAK SILNA – JAK SILNY JEST STRACH LUDZI

    KOSZMAREM W/W SS JEST GDY NARODY PRZESTAJĄ SI BA PROBLEMÓW KREOWANYCH PRZEZ SKORWESYNÓW

    BA LUDZI KTÓRZY Z NATURY SI ICH NIE BOJĄ LIKWIDUJĄ POD HASŁEM FASZYSTA , TERRORYSTA , … ETC… CO TAM NA TOPIE W DANEJ CHWILI JEST

    POLECAM NOWY TEMAT – TYLKO DLA INTELIGENTNYCH !!!!!

    https://miziaforum.wordpress.com/2015/11/15/oto-ci-ktorzy-maja-krew-francuzow-na-rekach-kto-ich-sprowadzil-do-europy-lewacy-pedaly-nie-przeczytaj/

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: