Miziaforum's Blog

PUTIN WYSYŁA 150 000 ŻOŁNIERZY DO SYRII – INWAZJA LADOWA !! – info sunday express U.K

Posted by miziaforum w dniu Listopad 15, 2015


End of ISIS? Putin ‚sending 150,000 soldiers to Syria to WIPE OUT evil Islamic State’

http://www.express.co.uk/news/world/609757/Putin-ISIS-Islamic-State-Syria-Raqqa-troops-soldiers-air-strike-jets-military

😉

Komentarzy 300 to “PUTIN WYSYŁA 150 000 ŻOŁNIERZY DO SYRII – INWAZJA LADOWA !! – info sunday express U.K”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. Konarski said

  Opublikowany 11.11.2015
  Grzegorz Braun zaprasza na stronę http://www.pobudka.org Spotkanie odbyło się 10.11.2015 we Wrocławiu.

  Pobudka – Grzegorz Braun budzi Polaków (1/3)

  Pobudka – Grzegorz Braun budzi Polaków (2/3)

  Pobudka – Grzegorz Braun budzi Polaków (3/3)

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   To niech se kupi karabin i jedzie do Syrii albo gdzie indziej zwalczac ” panstwo islamskie”..niech da przyklad..w gebie mocny..niech wyjani,kto to taki ” tubylcy ” , ten co sia ma za Polaka..nie kapuje tego jego podzialu..

   Polubienie

 3. nnn said

  niech dobrze się zastanowią…”LUDZIE”… ALBO…pomagają ISLAMOWI, ALBO pomagają przeciwko ISLAMOWI. WSZYSTKIM NIE POMOGĄ. A NIE POGODZĄ WSZYSTKICH RELIGII A KTOŚ KOGOŚ BĘDZIE „ZABIJAŁ” TO PEWNE.TYLKO PO KTÓREJ STRONIE KTO STANIE.

  Polubienie

 4. polskosc said

  Izrael pożarł już Palestynę i próbuje pożreć kolejne państwa. Po to są te prowokacje, i rewolucje by rozbić narody i przygotować warunki do wejścia Izraela. Kto wejdzie ten wygra. Oczywiście przy wejściu moga być ładne flagi ONZ. Dowódcy wojskowi już będą CIA (Izrael).
  Polska też jest takim tyranem. Utrzymujemy wojsko na wzgórzach golan, zapewniając Izraelowi możliwość kradzieży ropy.

  Polubienie

 5. heniu said

  brawo rosja brawo putin polska z toba

  Polubienie

 6. Nie wprowadzaj człowieku dezinformacji ja jako poseł do parlamentu U.E nic o tym nie wiem .

  Polubienie

 7. Marysia profesor..Marysia said

  A propos dezinformacji..przed chwilka z onetu” trzy osoby zginely w szpialu” odnosnie zamachu paryskiego..glupota potworna..w szpialu zmarly 3 ciezko ranne ofiary piatkowego zamachu..jest roznica w przekazie..czy to durnie pisza, czy robia to swiadomie?…

  Polubienie

  • AQQ said

   może uciekły 😉

   Polubienie

   • AQQ said

    ofiary* uciekły oczywiście.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Nie uciekly..Gamon piszac informacje z zachodnich zrodel, przetlumaczyl na opak.Lub chcial napisac glupote,ktora wprowadza w blad.Podano,ze te 3 osoby zmarly,dodajac jednoczesnie,ze bilans moze ulegac zmianom.Ciezko rannych jest wiecej,ktorych zycie jest powaznie zagrozone.Te dane media podaja na okraglo,korygujac je.

     Polubienie

  • polskosc said

   Onet był założony prze funkcjonariusza tajnych służb PRL-u. Siedziba i sala hostingowa jest w Krakowie. Żyli z tajnego finansowania mediów przez władze. Byli propagandzistami włądzy i mają sympatie żydowskie. Należy być ostrożnym ich czytając.

   Polubienie

   • krab said

    onet chyba jest własnością axel springer , do nich należy (?) również Newsweek

    Polubienie

    • polskosc said

     Założyciel Onetu chyba zmarł. Udziały przejęła rodzian. Część udziałów chyba sprzedali. Kupuje się media które mają propagandę jaka jest nam wygodna. Propaganda się nie zmieniłą i ryja od koryta im nie odcięli. Nadal żyją z publicznych dofinansowań.

     Polubienie

     • AQQ said

      mądralo to był twórca.
      https://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Kluska

      Polubienie

      • polskosc said

       Spróbuję znaleźć bardziej pikantną i szczegółową historię tej firmy. Napisz jeszcze o ich finansach i kadrze.

       Polubienie

      • polskosc said

       ~Rodowód czerwonego towarzysza Waltera twórcy ITI (tvn, 0net): W publikowanym poufnym liście do Kiszczaka z 22 lutego 1983 r. rzecznik rządu proponuje utworzenie w MSW odrębnego pionu służby propagandowej, którego celem miałoby być m.in. „programowanie i realizacja +czarnej propagandy+” oraz „prowadzenie przemyślanej, zręcznej i stałej kampanii na rzecz zmiany obrazu SB, MO i ZOMO w społeczeństwie i inicjowanie akcji tych służb dla ocieplenia ich wizerunku”. Według Urbana, miałoby to być realizowane m.in. przez „tworzenie własnych programów telewizyjnych, radiowych i reportaży pisanych, a także kompletowanie dokumentacji, którą następnie wykorzystywaliby dziennikarze pracujący w odpowiednich środkach masowego przekazu”.

       Według Urbana, decydujące znaczenie miała obsada kadrowa; „trudno jednak znaleźć dobrych dziennikarzy, którzy zdecydują się na przejście do MSW”. Zaproponował trzy kandydatury: na pierwszym miejscu wymienił Mariusza Waltera, który „nadaje się na głównego konsultanta, jakiegoś szefa programowania, szefa realizacji programów radiowych i TV – jednym słowem nie kierownika pionu propagandy, lecz główną siłę koncepcyjno-fachową”.

       Zdaniem rzecznika rządu PRL, Walter to „najzdolniejszy w ogóle redaktor telewizyjny w Polsce”, który „przedstawia tow. Mieczysławowi Rakowskiemu i mnie sporo interesujących koncepcji ogólnopolitycznych i propagandowych”. Urban dodawał, że Walter „znalazł się w konflikcie z grupą ludzi TV skupionych w Komitecie Zakładowym PZPR” oraz że „wysuwano wobec niego fałszywe oskarżenia: o nadużycia finansowe (upadło) i członkostwo w +Solidarności+ – zupełnie nieprawdziwe”.

       Urban przypominał, że Walter został pozytywnie zweryfikowany w stanie wojennym w 1982 r., ale „sam usunął się z TV, mając dość nękania go”. Według Urbana, „sprawę zna gen. Wojciech Jaruzelski; dwukrotnie polecał przyjąć go na powrót do TV. Popiera ten zamysł także Rakowski”, ale „Walter zwleka z decyzją powrotu, żądając satysfakcji i pognębienia jego wrogów”. Urban dodał, że Walter „na razie pracuje w firmie polonijnej, gdzie robią wideo-kasety, nie jest tą pracą usatysfakcjonowany”.

       Według Urbana, Walter („wielki talent i wulkan energii”) był więc „do wzięcia”. Zarazem rzecznik ostrzegał, że „wkrótce będzie za późno, bo ma otrzymać wysokie stanowisko w TV, jak tam mu się oczyści przedpole”. Na koniec Urban tak określił Waltera: „Oczywiście członek PZPR, ale raczej profesjonalista niż polityk”.

       Polubienie

     • AQQ said

      a tu prosze auto na wode.
      http://www.fakt.pl/Wymyslilem-auto-na-wode-,artykuly,86308,1.html

      Polubienie

      • polskosc said

       Dodają czasem wody do paliwa by spalanie było wolniejsze. Jest to porównywalne ze zwiększeniem liczby oktanowej. Silniki z komputerowym sterowaniem zapłonu czy wtrysku tego prawie nie potrzebują. Sądzę to nie jest wielka korzyść, woda nie jest tutaj aktywna chemicznie.

       Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Dzieki AQQ. za ..auto na wode..

       Polubienie

      • KrisT said

       Gulag niestety nie do konca mówi prawde, troszkę pokombinował. Za darmo nawet nie chce pokazać co i jak.. Ale ogolnie wiadomo jak to jest zrobione, projekty takiego dodawanie wody do silnika są ogolnodostepne , szczegolnie francuzi się w to bawią. ekonokity i tym podobne, generatory itd.
       Wodę w postaci pary zimnej czy gorącej/ przegrzanej , wodę w postaci wtrysku mgły ciekłego H2O to stare rozwiązania.

       Zależy co się chce uzyskać i jak bardzo ingerowac w silnik. Wtrysk wody do cylindra jest wykorzystywany w sporcie, mozna tez w cywilnych autach tylko iz zuzycie wody jest dosyc dużę bo 120-250ml/min.
       Para to juz inna sprawa, jest kilka rozwiązań. Pozostaja jesze inne wynalazki jak generatory HHO…… niestety to juz jest skomplikowana sprawa, te proste tanie rozwiazania nie dzialaja….

       Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     No dobra..nalezy do kogos tam,ale do diabla info sie sprawdza,a nie pisze glupoty.Jak Newsweek napisal o tym,ze policja nie chciala wypuscic ludzi ze stadionu po zamachu.Tam bylo podczas meczu 80 tysiecy ludzi.Akcja ewakuacji przebiegla sprawnie na szczescie, bo moglo byc znacznie gorzej.Wiadomo panika..i nie duzo trzeba,zeby ludzie sie stratowali sami.Byc moze na to liczyli terrorysci samobojcy,ktorzy nie weszli na stadion, a wysadzili sie poza nim.Efekt paniki mogl byc,tym bardziej,ze widzowie uslyszeli 3 eksplozje z zewnatrz i nie wiedzieli,co sie dzieje.Ludzie odpowiedzialni za bezpieczenstwo na stadionie swietnie opanowali sytuacje,a gamonie z gazety napisali glupote i napuscili czytelnika podprogowo na policje.

     Polubienie

  • Anna said

   piszą też, że rodziny, znajomi szukają swoich bliskich bo nic o nich nie wiedzą a to już 2 dni minęło

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    To jest prawda Anno,poniewaz trwa proces identyfikacji ofiar z sali koncertowej.Napastnicy sie wysadzili wsrod zakladnikow.Ofiary byly przewozone do roznych szpitali.Ponad 300 osob rannych to nie bagatela,nie mowiac o zabitych,wiec to zrozumiale, ze trwaja poszukiwania.Wpierw ludzi ratowano,a nie bawiono sie w rejestracje nazwisk ofiar.

    Polubienie

 8. mentronik said

  Polubienie

 9. mentronik said

  Szef niemieckiego wywiadu wewnętrznego Hans-Georg Maassen uważa, że „jest rzeczą mało prawdopodobną”, aby islamscy terroryści przybywali do Europy jako uchodźcy. Na jego polecenie została powołana nowa grupa robocza z zadaniem zbadania, czy wśród osób występujących o azyl mogą znajdować się elementy ekstremistyczne.

  Polubienie

 10. AQQ said

  gdzieś uciekaja moje komentarze…. (wiem co to za poseł 😀 )

  polskosc czemuś biedy…
  nie znam celu Twojej walki akurat z moim szczerym w odczuciu komentarzem.
  odn Madagaskaru napisałam, że to przenośnia.

  może lubisz robić tzw laskę* ickom, posłom i różnym spod niebieskiej gwiazdy aŁtorytetom… 😀

  Polubienie

  • polskosc said

   Nie jestem biedny, radzę sobie w tym gangsterskim państwie.
   Ten twój komentarz odnośnie Magdagaskaru był głupi. Napisanie potem że to przenośnia nie rozwiązuje sprawy. Jeżeli jesteś już dorosłą(y) to powinnaś o tym wiedzieć.
   Nie lubię robić łaski innym. Jestem Słowianinem narodowcem. Europa była silna gdy była narodowa. Europę zniszczyły wojny sprowokowane przez żydów z Anglii i USA bo chcieli w ten sposób wykończyć swego konkurenta.

   Polubienie

   • AQQ said

    ….

    Polubienie

   • krab said

    Wpisz w googla „Plan III wojen światowych Alberta Pikea” i poczytaj

    Polubienie

    • polskosc said

     Syjoniści tworzyli plany walki z Europejczykami już w 19 wieku. Plan jest stary, ale idea skłócania gojów by się sami wymordowali pozostała. Trzeba uważać by się nie dać sprowokować do niepotrzebnej wojny.

     Polubienie

     • krab said

      Dużo wcześniej niż myślisz. Przeczytaj jeszcze „protokoły mędrców syjonu”. … nie dać się sprowokować ….. szulerowi który rozdaje karty albo utniesz tą łapę, albo przegrałes wszystko.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Pamietam jak jeden wazny rabin po zamachach na charlie hebdo w telewizji powiedzial, ze: ” nikt nie powstrzyma syjonizmu”..on wrzeszczal nie mowil..

       Polubienie

       • krab said

        No właśnie, on w emocjach powiedział ich prawdę. To ich cel .

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Chcial powiedziec i powiedzial..gosc sie nie szczypal..oswiadczyl wrzaskiem..dobrze nie zapominac o celu religijnym..jedna religia..nazywaja toto syjonizm chrzescijanski…zaskakuje , ze do niedawna mowilo sie prawie wylacznie o katolicyzmie,a od pewnego czasu bez przerwy o ” chrzescijanstwie”..w kolko i w kolko..cus jest na rzeczy…

        Polubienie

       • krab said

        Odszukałam fragment dotyczący religii przyszłości wg narodu wybranego
        Kiedy już zaczniemy królować, istnienie innej religii będzie dla nas niepożądane, poza naszym kultem jedynego Bóstwa, z którym losy nas łączą wskutek tego, że jesteśmy narodem wybranym i przez które losy nasze związane są z losami świata. Dlatego też powinniśmy zburzyć wszelkie wierzenia. Jeśli z tego powodu powstaną ateiści współcześni, to jako stopień przejściowy nie przeszkodzą naszym zamiarom, będą zaś przykładem dla tych pokoleń, które będą słuchały naszych kazań o religii mojżeszowej. Religia ta, będąca systemem trwałym i ściśle obmyślonym, doprowadziła do podboju przez nas wszystkich narodów. Podkreślać będziemy również jej prawdę mistyczną, na której jak to będziemy głosili, polega cała jej siła wychowawcza!

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Wyrazne sa tendencje do zjednoczenia glownych nurtow religijnych.Proces ten rozpoczal Wojtyla ..ktory probowal tez nawracac islam..podczas swych podrozy.Jak widac nic z tego nawracania islamu nie wyszlo.To,ze nagle sie probuje wszystkich zmusic do religii to od jakiegos czasu widac..po upadku tzw. komuny najwazniejsze osoby sie nawrocily i siedza w pierwszych lawach pod oltarzami..ze wszech stron sie sypia ataki na niewierzacych i glosne tyrady o ” wychowawczej” roli religii..strach sie , co z tego wyjdzie..

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Jedyna rada..obalic mit o wybranstwie..

        Polubienie

       • Anna said

        Przewodniczący muzułmanów we Francji, ten od „pokojowego islamu” powiedział, że „ci ludzie” nie cofną się przed niczym.

        http://www4.rp.pl/Swiat/311149979-Terrorysci-wypowiedzieli-Francji-wojne-totalna.html

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        No niby jest cos takiego..poprzedni prezydent Francji powolal rade religijna zlozona z przedstawicieli wszystkich kultow religijnych i od tego momentu mowi sie o tzw. pokojowym islamie..religiami ludzie nie nakarmia dzieci..lepiej niech sie zajma ekonomia, bo tylko dzieki rozwojowi i dobremu zyciu ludzie beda mogli zyc normalnie..tam gdzie glod , tam duchowa strawa robi spustoszenia w umyslach..tak jakby o tym nie wiedzieli..eh..

        Polubienie

   • AQQ said

    jednak jesteś nierozgarnięty, przedszkolak w piaskownicy więcej qujarzy!
    co miałam napisać, że do gazu ich wysłać!!!!
    piszesz o podziałach a sam co robisz?
    turalaj się małolacie.

    Polubienie

    • AQQ said

     polskosc
     noż qwa jeszcze ży.a z Ciebie robię, gdzie??!!! 😀 😀
     czemuś biedny boś głupi… resztę znajdz w goglu

     Polubienie

    • polskosc said

     Niech ocenią inni forumowicze. Nie należało tak odpowiedzieć do tego Nicka.
     Ten rzekomy Europoseł na początku wypowiedział się całkiem grzecznie.
     Europosłów i innych posłów proponuję tutaj zaprosić. Niech nam przedstawią swe poglądy. Przedyskutujemy z nimi, jest nas wielu więc pomożemy posłom podjąc prawidłowe decyzje. Wygramy na argumenty, nie ma potrzeby na inne ataki. Atak na osobę to dowó że nie jest się w stanie wygrać na argumenty.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      No i jak ma nie byc wojen?…Zaczelo sie od byle czego..Ci poslowie pewnie czytaja te blogi i fora rozne ..ba sa tacy , co pisza albo za nich pisza..a czy wyciagaja dobre dla ogolu wnioski z tych czytan ?..watpie..bo ludzie sobie,a polityczne plany nie uwzgledniaja potrzeb i woli wyborcow..ba te plany polityczne ida pod prad oczekiwanim narodow..spoleczenstw..ludy sobie a politycy sobie..kazdy sobie rzepka skrobie..

      Polubienie

 11. Ktoś said

  Z jednej strony strategiczny błąd bo tego od niego środowiska nazi z buckingham oczekują a z drugiej – ostry gambit Putin gra….. Ciekawe czy zdąży i czy Chiny pomogą „obsikać” teren swoją kilkumilionową „delegacją”…….

  PS,
  I jeszcze w Iraku i w Libanie przydałyby się strefy wolne od nazistów w myckach.

  I dużo Iskanderów na MADAGASKAROWY REŻIM……

  Polubienie

 12. Anna said

  Francja już bombarduje w Syrii, rejony Rakki.

  Polubienie

  • AQQ said

   Paryż 13/11 = WTC 9/11

   Polubienie

   • Anna said

    Te daty nie są przypadkowe. W okultyźmie mają moc magiczną. 13 – wiadomo, gorzej niż tylko pech, oznacza rebelię przeciw ustanowionemu porządkowi. 11 – to Wielkie Dzieło. 9 – nie jest magiczna ale oznacza koniec (czegoś).
    Także symbol V, którym głupcy wymachują nie oznacza Victoria, jest znakiem zła, przekleństwa, gniewu, destrukcji.
    Jesteśmy w tej wiedzy jak tabaka w rogu a oni się chwalą tak:
    „Oto całe wasze religie i kulty : Chrześcijanizm, Judaizm, Islam, Buddyzm… to nasze zakamuflowane dzieło, nasza religia, nasze symbole, wasza nieuwaga, strach, akceptacja i tolerancja wynikająca z obojętności i niewiedzy. Przyjmując demony poprzez rytuały stajecie się ich niewolnikami.”

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     To sa liczby szczesliwe,jak wszystkie nieparzyste w okultyzmie..bardzo aktywni po ataku barbarzynskim celebryci z U2 no i naczelna kabalistka niejaka madonna, ktora oswiadczyla,ze nikt nie przeszkodzi w tym , co oni chca robic..podczas koncertu w szwecji..ciekawy przekaz..podala..

     Polubienie

 13. Konarski said

  ZAGROŻENIE DLA POLSKI I POLAKÓW -PLAN OKUPANTA -film

  Polubienie

 14. Anna said

  Wylęgarnia terrorystów jest w……. Brukseli

  http://natemat.pl/161913,oto-skrawek-panstwa-islamskiego-niedaleko-domu-donalda-tuska-tropy-po-wiekszosci-zamachow-wioda-do-molenbeek-w-brukseli

  Polubienie

  • KrisT said

   policja weszła do dzielnicy muslinów doszło do strzelaniany a ostatnie info mowi o jakimś wybuchu…..

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Znowu jakis belkot wprowadzajacy w blad..media zachodnie nie mowily nic o strzelaninie..w brukselskiej dzielnicy..komu sluza te klamstwa?.

    Polubienie

    • Anna said

     Są media i mendia, dziennikarze będący na miejscu słyszeli wybuchy. Nikogo nie aresztowano, nie martw się 😉

     http://fakty.interia.pl/raporty/raport-zamachy-w-paryzu/newsy/news-belgia-koniec-operacji-w-dzielnicy-molenbeek,nId,1922931

     Polubienie

     • Anna said

      Natomiast aresztowano Polaka za podejrzenie o udział w związku zbrojnym, m.in. udział w szkoleniach o różnym charakterze i związanych z nimi spotkaniach.
      Takie oskarżenie to dopiero bełkot, każdemu można by takie wykukać.

      http://fakty.interia.pl/lodzkie/news-lodz-areszt-dla-polaka-podejrzanego-o-terroryzm,nId,1923762

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Zatrzymano Anno tez w tej belgijskiej dzielnicy dwie osoby podejrzane o wspoludzial w zamachu.Podobno pirotechnicy.Tak po prawdzie kontrole na granicach mozna bylo przywrocic znacznie wczesniej.A teraz caly cyrk.Okazuje sie,ze we Francji jest okolo 11 tysiecy gosci na specjalnej liscie zwiazanych z terroryzmem.To jest armia..a rozny arsenal mieli czas zgromadzic..i duzo przybylo pewnie wyszkolonych nie tylko w Syrii..na pontonach…nie jest ciekawie…

       Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Zawsze sie Anno takie glupki,ktore maja przestepcze inklinacje znajda.Starczy,ze jakis cwaniak takie inklinacje wykorzysta , da im kase ,bron i wcisnie jakies haselka do lba, albo kaze wrzeszczec o allahu i jest gotowy terrorysta z religijnym tlem.A taki pospolity z inklinacjami ma religie gdzies,ale ktos innym moze wykorzystac haselka religijne.Kroniki kryminalne znaja takich z przestepczymi inklinacjami, co pojechali do anglii i zaczeli robic interesy z miejscowymi bossami ciapatymi od narkotykow i skonczyli z obcietymi glowami…na obczyznie..w tych srodowiskach nie ma zmiluj…oni pewnie takim narzedzim daja kase na otworzenie baru.Dostarcza narkotyki,dziewczyny, pozwola zarobic duza kase .do czasu..potem zazadaja czynow i zaloza takiemu glupkowi pas wybuchowy…i nie ma przepros..nie daja kasy za nic..

       Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Zatrzymano rodzine poszukiwanego listem gonczym..co mieli czekac,zeby ich szybko wylapali?.Oni nie sa idiotami..ktos przygotowal akcje i sie zabezpieczyl ,bo przeciez wiedzial,ze beda poscigi..inna sprawa jest to,ze jeden z zamachowcow byl oskarzony o terroryzm ..dziwi,ze nie byl sledzony 24 godziny na 24 …taki nasuwa sie logiczny wniosek..tutejsze media nic o strzelaninie nie informowaly..w tej dzielnicy..w Belgii…sa tacy, co pisza,ze ” poprawnosc polityczna ” nie pozwala zamknac terrorystow..he he gdyby nie ludzka tragedia to byloby smieszne..przeciez w wiezieniach ich siedzi pelno, a jeden sobie hasal …do dnia ataku..rozne rzeczy czytam ..np., ze zamach to falszywa flaga z takimi argumentami,ze glowa mala…no i tez ,ze francuski parlament glosowal zburzenie 2800 koscilow..he he..wyjatkowy gosciu nawiedzony…sam Bog peka ze smiechu..he he..

      Polubienie

 15. Konarski said

  ALERT! RUSSIA TELLS THE WORLD ABOUT THE NWO/CIA/MOSAD/MI6 PLAN for MASSACRE in PARIS!!!
  A stunning new report issued today by the Ministry of Defense (MoD) to the policy makers of the Security Council (SC) states that yesterdays attacks in Paris can be likened to a “ritual massacre” and was “orchestrated/directed” by a secretive “element/cabal” of Freemasons (Masonic/Masons) holding high positions of power within the United States Central Intelligence Agency (CIA), the French General Directorate for External Security (DGSE), the British Secret Intelligence Service (SIS/MI6), Israel’s Directorate of Military Intelligence (DMI) and the Vatican.[Note: words/phrases appearing in quotes “” in this report are English approximations for Russian words having no exact language counterpart.

  According to this report, the Main Intelligence Directorate (GRU) first alerted the MoD to the potential of this “Friday the 13th” plot a fortnight ago (27 October) after a highly secretive meeting was held in Washington D.C. attended by the Director of the CIA, John Brennan, DGSE DirectorBernard Bajolet, former MI6 Chief John Sawers and former DMI Chief, and current Israeli National Security Advisor, Yaacov Amidror.

  The overt purpose for this extraordinary meeting of the West’s top intelligence masterminds, this report continues, was their public discussion at an event called the CIA-GW Intelligence Conference: Panel on The Shared 21st Century International Mission where the future of the Middle East (at least from the Western perspective) was being determined.

  The covert reason, however, for this meeting, this report says, was “revealed/discovered” by the GRU when these spy masterminds met in secret after their conference at the home of US Vice President Joseph Biden, who is the top Roman Catholic Jesuit (Society of Jesus) holding power in America today, and presided over by CIA Director John Brennan who, like Vice President Biden, is a Jesuit-trained intelligence analyst with an interest in Just War theory.

  Immediately after this 27 October meeting of these Western spy chiefs with Vice President Biden, this report states, the initial GRU report filed with the MoD about it “warned/strongly suggested” that the Jesuit-Masonic makeup of these “cabal/plotters” could not rule out a retaliatory strike against the Federation organized by this group on 13 November as these secretive organizations frequently, if not always, “schedule/plan” their false-flag massacres to coincide with “important/mystical” dates important to them.

  Important to note is that unlike many of its other national counterparts, the Federation devotes an enormous amount of monetary and intellectual resources to what is called “esoteric/satanic/religious” intelligence due to their experiences in the Great Patriotic War (World War II) against the German Nazi Empire—a war fought not only against armies, but against the “unknown/unseen” forces behind that monstrous regime.

  Especially alarming about the 27 October meeting of these spy chiefs in Washington D.C., this report continues, was DGSE Director Bernard Bajolet stating afterwards that the Federation protected nation of Syria “will be different from what had been established after World War II”—which in turn led the GRU to warn the MoD that the Freemasons “Master Magic numbers of 11 and 13” were now in play.

  And exactly as the GRU had warned, yesterday, 13 November, the latest of the West’s “ritual massacres” intended to remake the entire world into their image occurred in Paris when Western-backed Islamic State (ISIS/ISIL) terrorists led a coordinated attack against 6 defenseless targets killing at least 128 and wounding 180 more with 99 of the survivors being reported in critical condition.

  The significance of these Freemason-Jesuit plotters exacting yesterday’s Friday the 13th massacre on Paris, this report explains, is due to their secretive organizations banishment, arresting and outlawing of all of their members on Friday the 13 October 1307 against their declaration of innocence, and the subsequent burning at the stake of their Grand Master, Jacques de Molay, outside of the Notre Dame Cathedral seven years later on Friday 13 March 1314.

  Critical to note too, this report says, are that previous GRU warnings had been issued in 2013 that the Freemason-Jesuits would take revenge for the killing of their Grand Master after the election to the Roman Catholic Papacy of Pope Francis (the first Jesuit to be installed as Pope in the Church’s entire history) on 13 March of that year—699 years to the date after the fiery execution of Jacques de Molay in front of Notre Dame Cathedral, and in spite of the fact that Jesuits are bound by oath not to seek higher office in the Roman Catholic Church due to their past association with the Freemasons.

  To the “identical/connection” between the Jesuits and Freemasons, this report further explains, was first documented by the United States Congress in 1913 [Congressional Record, House Bill 1523, Contested election case of Eugene C. Bonniwell, against Thos. S. Butler, February 15, 1913, pages 3215-3216] when the oaths taken by each of these secretive organizations were discovered to be nearly exactly the same in their members pledging their allegiance to their cause against any and all governments or nations:
  Pledge of the Jesuits

  I, ……….., now, in the presence of Almighty God, the Blessed Virgin Mary, the blessed Michael the Archangel, the blessed St. John the Baptist, the holy Apostles St. Peter and St. Paul and all the saints and sacred hosts of heaven, and to you, my ghostly father, the Superior General of the Society of Jesus, founded by St. Ignatius Loyola in the Pontificate of Paul the Third, and continued to the present, do by the womb of the virgin, the matrix of God, and the rod of Jesus Christ, declare and swear, that his holiness the Pope is Christ’s Vice-regent and is the true and only head of the Catholic or Universal Church throughout the earth; and that by virtue of the keys of binding and loosing, given to his Holiness by my Savior, Jesus Christ, he hath power to depose heretical kings, princes, states, commonwealths and governments, all being illegal without his sacred confirmation and that they may safely be destroyed.

  Pledge of the Freemasons (associated Freemason organizations and Rhode Scholars take this pledge too)
  I, …………, now in the presence of Almighty God, the blessed Virgin Mary, the blessed St. John the Baptist, the Holy Apostles, St. Peter and St. Paul, and all the saints, sacred host of heaven, and to you, my Ghostly Father, the superior general of the Society of Jesus rounded by St. Ignatius Loyola, in the pontification of Paul the III and continued to the present, do by the womb at the Virgin, the matrix of God, and the rod of Jesus Christ, declare and swear that His Holiness the Pope, is Christ’s vice regent and is the true and only head of the Catholic or Universal Church throughout the earth; and that by virtue of the keys of binding and loosing given His Holiness by my Savior, Jesus Christ, he hath power to depose heretical kings, princes, States, Commonwealths, and Governments and they may be safely destroyed. Therefore to the utmost of ray power I will defend this doctrine and His Holiness’s right and custom against all usurpers of the heretical or Protestant authority whatever, especially the Lutheran Church of Germany, Holland, Denmark, Sweden, and Norway and the now pretended authority and Churches of England and Scotland, and the branches of same now established in Ireland and on the Continent of America and elsewhere, and all adherents in regard that they may be usurped and heretical, opposing the sacred Mother Church of Rome.

  Aside from the revenge factor being at play in yesterday’s Friday the 13th Paris massacre, this report continues, is it also being able to serve as the springboard for the Jesuit-Freemason’s ultimate goal of causing World War III.

  To how this will be accomplished, this report says, and at least as these plotters hope it will, will be for France to declare yesterday’s Friday the 13th massacre as an act of war—which upon their doing so will bring into immediate force Article 5 of the North Atlantic Treaty Organization (NATO) treaty the French nation rejoined in 2009 after a 43 year absence.

  Article 5 of the NATO treaty, this report explains, says that the response to an attack on any member may include armed force, but it does not mandate it. All that NATO actually promises is to take “such action as it deems necessary” to restore and maintain security. That could be anything from nuclear war to a stiff diplomatic protest.
  The only time Article 5 of the NATO treaty has ever been invoked in its entire history, this report further states, was on 12 September 2001 after the attacks on the United States—which remains in effect to today, but with France at the time not being member would necessitate histories second invocation of it so that France can legally (at least in the eyes of the West) engage in total global war with its allies.

  8. THE POLICY OF CONTAINMENT

  5. NATO (North Atlantic Treaty Organization)
  Established April 4, 1949
  Military Alliance

  Article 5: Adopted a principle of collective security whereby an attack on one or more member states would be considered an attack on all and could be met with armed force

  Purpose: To keep the Russians out, the Germans down and Americans in.

  With French President Francois Hollande declaring today that this Friday the 13th massacre is, indeed, an “act of war” perpetrated by the Islamic State, MoD expert analysts in this report say, and with ISIS, likewise, claiming responsibility, the French have now vowed a “merciless response”setting the stage for a direct military confrontation with the Federation.

  And even though the Foreign Ministry has warned against early conclusions regarding reasons and objectives the terrorists had in Paris; as all information should come from investigators, this report notes, the Western propaganda press has now gone into “high gear” pushing their citizens toward war.
  As the Federation, since 30 September, has been bombing the Islamic State and its terrorist allies into oblivion, the greatest fear of these Jesuit-Freemason plotters, this report warns, is that their not so secret support of these barbarians with weapons and resources will become more apparent to the world unmasking these monsters and revealing who they really are—and with that what their global agenda is too.

  But with doing as the Foreign Ministry says they should do, this report concludes, the true motives of this Friday the 13th massacre will, likewise, be revealed for what it truly is—and which President Obama himself agrees with as just the day prior to this attack, 12 October, he rightfully noted that the Islamic State was not getting stronger and has now been contained.
  To the final outcome of this great tragedy this report doesn’t speculate upon—but one can hope that the real truth of this massacre becomes more widely known before, and as always, these warmongers plunge our world into total war.
  http://www.anonymousmags.com/alert-russia-tells-the-world-about-the-nwociamosadmi6-plan-for-massacre-in-paris/

  Polubienie

  • heniu said

   jebac zydow jebac araby tylko biora kase i robia zamachy glowny winowajca siedzi w izraelu tam trzeba uderzyc

   Polubienie

   • heniu said

    kazdy zamach ma swojego sponsora te co wykonuje bierze tylko kase za robote

    Polubienie

   • krab said

    Warto przeczytać całość art. z którego pochodzi ten fragment:
    „Szczegóły przyszłości mafii chazarskiej i tego wrzoda na mapie świata o nazwie Izrael zaplanowano, że zostaną szczegółowo ustalone pod koniec miesiąca w Paryżu.
    Dla lemingów zahipnotyzowanych przed telewizorem spotkanie to będzie „szczytem klimatycznym” na temat „globalnego ocieplenia” i kiedy będą się niezdrowo podniecać topniejącym rzekomo lodowcem, tak naprawdę na tym szczycie zostaną w dniach między 30 listopada a 11 grudnia ustalone postanowienia na temat mafii chazarskiej oraz przyszłości Izraela.
    I storpedowanie tego szczytu to jest prawdziwa przyczyna prawdziwych zamachów w Paryżu jakie się wydarzyły dzisiejszej nocy. To wszystko.”
    http://innemedium.pl/wiadomosc/zamachy-w-paryzu-przyczyny

    Polubienie

  • Anna said

   Wplątują nas w wojnę totalną. Hollande pierwszy się rzucił, bez zastanowienia, sam nie podoła. Gniew to zły doradca.

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    To juz jest wojna totalna,ktorej pozwolno sie rozwijac przez co najmniej 20 lat..a teraz trzeba te zabe polknac..pojada chlopaki na wojne do afryki..z calej europy..nie ma teraz wyjscia..

    Polubienie

    • Anna said

     mam w domu młodego, jak go nie dać? umrę ze strachu

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Anno..Nie Ty jedna..nie dam dziecka na wojne jak by co..zeby zabijalo inne dzieci..i koniec..

      Polubienie

      • KrisT said

       dzieci nie idą na wojną, młodzi męzczyzni tak….. oczywiscie to nie dotyczy islamistów bo ci pozostawiają matki,zony, siostry a sami wyjezdzają… po drugiej stronie dzieci sa uczone jak obcinac głowę niewiernemu.

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        No niby tak.Mlody chlopak 18 lat w wieku poborowym to takie duze dziecko.Pewnie,ze barbarzyncy uzywaja jeszcze mlodsze dzieci.Taki przyklad.Pani socjalistka obecnie w rzadzie Francuskiej Republiki ( nie mam nic przeciwko republice, bo gdyby jej urzadzenia byly przestrzegane to byloby pieknie i nawet bardzo pieknie,a ze nie sa to inna sprawa sprowadzajaca sie do hasel bez pokrycia) minister od spraw srodowiska ( prywatnie byla konkubina prezydenta obecnego) pewnego czasu zaproponowala,aby tzw. chuliganow brac w kamasze i wysylac na wojny.Taka padla propozycja na rozwiazanie problemow braku pracy dla mlodych ,ktorzy rzeczywiscie schodza na droge przestepstw, bo niekiedy nie maja innego wyjscia.Ci chuligani to dzieci glownie imigrantow z dzielnic gett..Jak myslisz , co sobie mysleli ci mlodzi po maturach ,gdy uslyszeli taka propozycje…dla nich..wnioski mozna sobie wyciagnac..nie zawsze mlodzi bezrobotni sa chuliganami,ale moga nimi byc i moga pasc ofiara cwanych manipulatorow i tez barbarzyncow ,ale w bialych rekawiczkach..nie bronie terrorystow..przyczyn jest wiele..zla na swiecie..

        Polubienie

 16. Konarski said

  Russia Warns Friday The 13th Paris Massacre Is Masonic Power Play For World War III
  http://www.eutimes.net/2015/11/russia-warns-friday-the-13th-paris-massacre-is-masonic-power-play-for-world-war-iii/

  Polubienie

 17. AQQ said

  Wkleił to maniaprzepraszania na AdNowumteam.
  kiedyś, gdzieś już dawno widziałam podobną lub taką samą inscenizację!

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Ja też, ale tylko na filmach Tarantino 😦

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Kompletny psychol ten tarantino..co to za fota..?.

    Polubienie

    • KnUR1 said

     Marysia, Hallo. Dobrze, że żyjesz.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Dzieki za zainteresowanie.Zyje Knur..ale mam strachaa strasznego..zreszta nie od dzis..od dawna nie bywam w roznych miejscach,gdzie moze cos sie zdarzyc..na tyle na ile mozna nie bywac..jedzilam do roboty ta linia metra,ktora wysadzili w 95 roku..strach zostal..niech se gada kto chce..zeby sie nie bac..kazdy sie boi,kto nie ma obstawy,pancernej limuzyny…straszne,ze mlodzi ludzie zabili takich samych mlodych jak oni..trudno pojac…ale najbardziej sie martwia inwestorzy , ktorzy traca kase..obrzydlistwo..eh..

      Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Jak sie nie da tu wytrzymac to poprosze Cie o zalatwienie azylu dla mnie i mojej rodziny…Knur..

      Polubienie

      • KnUR1 said

       Jasne, ale jak wyglądają sprawy ayzlowe to nie mam pojęcia, za to wiem jak tu żyć, jak się zaczepić, sprawy wisowe itepe ^

       Polubienie

      • KnUR1 said

       Z robotą zależy od profesji, ale dla kumatych znajdzie się. Bo tutaj emigranci beż wykształcenia, głowy na karku, albo kasy z nieba płynącej nie mają szans na przetrwania, ani znalezienie pracy. Poza tym jest Internet. Ale to temat rzeka. Ale jak masz pytania, to odpowiem, no i pomogę.

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Na podstawie tego,co piszesz to moze bym sobie dala rade i pozostali kandydaci na imigrantow tez.Jak wszedzie lekko nie ma.Na zachodzie i dobrze specjalisci imigranci nie znajduja pracy w swoim zawodzie.No chyba,ze po wielkiej znajomosci.Armia bezrobotnych dobrze wyspecjalizowanych mlodych ludzi w atrakcyjnych zawodach rowniez pracy nie znajduje.A nawet,ci ktorzy te prace znalezli i sa dobrymi specjalistami to tez laduja na zasilkach dla bezrobotnych ,gdy nagle jakies kapitaly zdecyduja ,zeby sie przeniesc w inny region globu,gdzie tez znajduja wykwalifikowana sile robocza z roznymi dyplomami i bardzo konkretnymi.Nikomu kasa z nieba nie spada.No chyba,ze jakims imigrantom w Europie i to tez do czasu.Pracy i tak nie znajduja i nie znajda,biorac pod uwage wysoki poziom bezrobocia takze wsrod mlodych z dobrymi zawodami.Klamstwem jest opowiadanie, ze brak rak do pracy.Statystyki same mowia za siebie.Jesli w grupie aktywnych zawodowo jest 40 % bezrobotnych autochtonow , to jakim cudem nie ma rak do pracy.Te rece sa…i w takiej sytuacji imigranci szans na znalezienie pracy nie maja i tym bardziej nie maja ,poniewaz na ogol to sa ludzie bez wyksztalcenia , a jesli nawet maja jakies to nie koniecznie przydatne na tzw. rynku pracy.System edukacji w danym kraju ksztalci wpierw na potrzeby wlasnego rynku pracy,wiec logiczne jest ,ze zatrudnienie znajda absolwenci miejscowych uczelni.No chyba, ze jest sie marcinkiewiczem to i fuche na krotko, bo na krotko mozna dostac nawet w londynie w city..he he..ale to jest inna bajka i inna polka..

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Nie to mam na myśli. Tutaj brakuje ludzi do pracy. Fizycznych to sobie wezmą z krajów ościennych. Z umysłowymi to firma musi posiadać kapitał na każdego obcokrajowca, poza tym w takiej firmie na jednego faranga musi przypadać 4 tajów itd. Do tego firma musi złożyć trochę dokumentów, dlaczego ten obcokrajowiec jest zatrudniany, a nie taj. Jednym słowem musisz mieć umiejętności ponad przeciętne, żeby firma ciebie zatrudniła, a nie lokalnego no i musi się to opłacać ostatecznie firmie. Ale jest więcej furtek otwartych i być może nawet nie masz o nich pojęcia 🙂

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Uzupelniles Knur.W sumie napisalam to samo, co Ty,ale ciut inaczej.W tej chwili to co sie obserwuje w krajach zachodnich to odplyw bardzo dobrze tutaj wyksztalconych do roznych krajow globalnej wioski.To sie nazywa ” drenaz mozgow” ,ktory trwa od jakiegos czasu.W hamerykanskim hollywoodzie od dosyc dawna,gdy zaczal sie drenaz mozgow pracuje bardzo duzo wyksztalconych Francuzow, co tu beda owijac najlepsi..Hamerykanie drenuja nie od dzis wyksztalconych w filmografii.W innych dziedzinach to samo sie widzi..W zamian sprowadza sie analfabetow z czarnego ladu ,nawet jesli na rynku pracy sa swietni fachowcy.Tych swietnych fachowcow zmusza sie do emigracji, a analfabetow stara sie przyuczyc do zawodu , a potem sie krzyczy,ze wsrod Francuzow anaflabetyzm nagle sie wzial.Uczelnie proponuja studentom zagraniczne staze i takze czesciowe odbywanie studiow na przyklad w Kanadzie, ktora potrzebuje wyksztalconych Francuzow..Cel..to drenaz mozgow, ktory to drenaz kosztuje francuskiego podatnika, ktory lozy na rozwoj szkolnictwa.Nie moge znac furtek, tam gdzie nie znam realiow.Furtki wszedzie sie znajduja, a zwlaszcza po znajomosci…

        Polubienie

       • KnUR1 said

        4 miesiące temu, jakoś tak, mieliśmy dwóch młodych chłopaków francuzów na praktykach; nakręcaliśmy ich żartobliwie, żeby zostali dłużej, ale wrócili na uczelnie 🙂 fajne chłopaki ^^ nawet na kacu nie pojawiali się w pracy

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Moze gdzies u skosnookich mozna nie przyjsc do roboty ,bedac na kacu.Gdzie indziej tak nie ma.Nie przyjdziesz do roboty, nie bedac na kacu ..wylatujesz, jak nie masz zwolnienia lekarskiego.Baaa..patron nawet majac Twoje zwolnienie lekarskie pod byle pretekstem, wyleje Cie z roboty, bo mu straty przynosisz..moze Cie wylac, bo za drzwiami czekaja inni kandydaci i rownie dobrze wyksztalceni…takie zachodnie standardy..nawet na kalekach sie dobrze zarabia..patroni chetnie ,od czasu,gdy maja ulgi w oplatach na system opieki zdrowotnej i przyszle emerytury te kaleki zatrudniaja, a mlodzi sprawni , nie majacy roboty zalewaja robaka jak mlodzi.. fajne chlopaki..pewnie,ze sa fajne chlopaki , a ze podobnie jak w innych krajach zaczynaja coraz wiecej pic i cpac to inna sprawa..i tez chlopaki z burzuazyjnych dzielnic..tak sie porobilo..niedlugo bedzie sie mowic ” Pijany jak Francuz”…niestety przykra prawda..alkoholizuja sie dzieciaki i cpaja na potege..no i zdarza sie, ze wpadaja w lapy terrorystow tych prawdziwych ,sami stajac sie terrorystami..

        Polubienie

  • Pandora said

   czy to nie jest ta sala koncertowa ……. albo teatr , bo tak to wygląda …..

   Polubienie

 18. AQQ said

  https://marucha.wordpress.com/2015/11/16/zamachy-w-paryzu-przyczyny/

  http://innemedium.pl/wiadomosc/zamachy-w-paryzu-przyczyny

  Polubienie

 19. AQQ said

  http://wojownicy15.pl/czy-na-uchodzcach-mozna-zarobic/

  Polubienie

 20. KnUR1 said

  Pierwsza operacja wymierzona w ISIS zaczęła się już po atakach na Charlie Hebdo (#opISIS). Wtedy namierzano i demaskowano wspierających ISIS użytkowników Twittera.

  https://twitter.com/hashtag/OpISIS

  Polubienie

 21. AQQ said

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Ciekawa ta perkusja przebita gitara..no byl koncert rokowy…i flagi..hm

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Dzisiaj graja mecz w Anglii…hmm..i nawiazuja do ” przedstawienie musi trwac” zespolu Queen..mozna i tak

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Jakie przedstawienie ma trwac ?..Podczas meczu pilki kopanej?..hmmm..a ten pedalski zespol to nie najlepszy do cytowania po zamachach i ta madonna spiewajaca ” zycie na rozowo” piaf..w holdzie ofiarom zamachu..dziwne to…moze paranoja..

     Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Ciekawe..mistrzostwa swiata w rugby byly..pilka ( obrazek ziemi) rugby zgniata zabe ( symbolicznie ulubiona potrawa Francuzow)..obok perkusja z napisem 50 a nad nia grajek..Grajek gra chyba na flecie?..Moze nie flet to,a ” bigophon”-instrument muzyczny ,ktorego powstanie wiaze sie z poczatkiem karnawalu.Zrobil go Romain Bigot i ten instrument byl popularny przez 50 lat wlasnie w sali Betaclan..hmmm..ta druga data. 11 .5.Podczas karnawalu marsze bigotytow byly bardzo popularne.W tym roku post przypada na okres od 10 .02 do 27 03…zapowiedziano,ze stan wyjatkowy bedzie zniesiony pod koniec lutego..mniej wiecej w polowie postu..hmmm..

    Polubienie

 22. AQQ said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02614-Gigantyczne-odprawy-dla-kumpli-politykow.htm

  Polubienie

 23. KrisT said

  ISIS dostaje niezle po dupie od ruskich i armii syryjskiej, „umiarkowani” terrorysci też są w odwrocie. Terytorium ISISowców stale maleje są powolutku wybijani i wypierani, ich kraj PI sie kurczy. Pali im sie koło dupy, więc duża liczba terorystów pod przykrywką imigrantów udała sie do UE. Mają na celu wywoływać haos i panikę, terror, zamachy aby takimi naciskami wymusić na UE aby zrobiły coś z rosją i aby nie wykonczono i nie wyparto ich z terenów roponosnych bo to oznacza koniec finansowania isis.
  Już wkrotce bedą następne zamachy w co najmniej 3 krajach- włochy,francja,anglia to tylko kwestia czasu.
  Jak dojdzie do następnego terrorystycznego zamachu w UE równocześnie z dużym prawdopodobienstwem dojdzie do ataku ukrainców na noworosję. Oczywiscie oficjalnie info ktore zginie pod naciskiem informacji o nastepnych ofiarach będzie mowic iz to noworosjanie, ruskie pachołki dokonali ataku aby całkowicie odbić donbas…..
  W tej całej isisowskiej nagonce, dziesiątkach trupów u siebie nikt nie będzie sobie zawracać głowy kto i co , przez kogo doszło do rozpoczecia wojny na donbasie…..
  Każdego dnia upadlincy sciagają cięzki sprzęt i uzbrojenie w rejon frontu……na daremno tego nie robią.

  Polubienie

  • KrisT said

   straty ISIS w sprzęcie i ludziach sa ogromne, morale spadaja jak kurs hrywny…. akcja „terror w UE” przyspieszy…

   Polubienie

  • AQQ said

   http://racjapolskiejlewicy.pl/brawo-rosja-swiatowy-bandyta-i-terrorysta-nr-1-usrael-rzucony-na-kolana/8563

   Polubienie

   • KrisT said

    czytałem juz tydzien dwa temu o tym systemie. niestety nadal mamy przed oczami wizerunek zacofanej rosji a to niestety nieprawda. Rosjanie maja takie zabawki iz NATO jest wobec nich całkowicie bezsilne…
    usamani tez obgryzaja nerwowo paznokcie, bo nagle okazało się iz rosja to militarna potęga skrywająca technikę na miarę XXI wieku…. szach i mat!

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Zeby tylko nie przyszlo do lba te zabawki uruchomic przeciw sobie,bo oberwiemy wszyscy jak leci…ze na Rosje sie dalej szykuja to widac po wypowiedziach dyzurnych szczujacych..holland agniesia dala glos,ze terroryzm to wina ruskich i busha…nie zauwazyla,ze to bush wspieral kaukazkich islamistow przeciw ruskim..slepa czy co…ukrainski rzund tez twierdzi to samo..nie jest ciekawie..

     Polubienie

     • KrisT said

      na szczęście rosja nie chce byc agresorem nie mają takich zapędow jak judousamani. Juz o mały włos nie dosżłoby do IIIWS w dodatku atomowej.
      USAmani byli gotowi nacisnąc przycisk , znaczy się przekręcili kluczyki- na szczęscie rozkaz odwołujacy atak przyszedł na czas.
      takie same „wypadki przy pracy”(zła interpretacja danych wywiadowczych) były po stronie zssr tylko iz w tym przypadku to ludzie odmowili wykonania rozkazu nacisnięcia czerwonego guziczka! Byly przynajmniej 3 takie sytuacje, odmówili wiedząc co grozi za niewykonanie rozkazu!

      A wszystkiemu byliby winni amerykancy i nato robiac sobie cwiczenia symulujące atak nuklearny na zwiazek radziecki, nie informując drugiej przez co ruskie wzięli te manewry za realny atak……..
      o takich rzeczach iz bylismy juz kilkakrotnie o włos od wojny atomomowej się nie mowi oficjalnie….. a było naprawdę blisko, palce były na guzikach, wygralo słowianskie sumienie, na szczęscie.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Czasami bywa ” nie chce,ale musze” i oby nie…Zaatakowana musialaby sie bronic i taka sytuacja jest mozliwa…na przyklad ..prowokacja z jakims samolotem smolenskim..i jeszcze inne mozna podac …ukrainski majdan i krym..wiadomo, co moze komus wpasc do glowy w ramach akcji w stylu ” napasc na radiostacje w Gliwicach”…nie wiadomo…a jak widac dzieje sie duzooo..za duzooo..

       Polubienie

 24. AQQ said

  problem-> reakcja->rozwiazanie, jakie to proste….
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Bezpieczenstwo-kosztem-wolnosci-Sonda,wid,17977331,wiadomosc.html

  Polubienie

  • KrisT said

   tylko czy ta wolnosc zostanie ograniczona muslimon?jakoś nie widze aby silamisci dali sie zachipowac.
   Juz nas obkamerowano w imię bezpieczenstwa, to bezpieczenstwo własnie widzimy w paryzu…. kamery,skanery, gmeranie w dupie na lotnisku, a tu proszę środek europy i ganiają wynajęci fanatycy z kałachami oblepieni TNT…
   Ja mówię NIE bo to niczego nie zmieni a tylko zrobi z normalnych uczciwych obywateli jeszcze większych niewolników! podwaliny pod NWO…

   Polubienie

   • KrisT said

    sorki znowu mi małe ciapatki literki przestawiają.. 😉

    Polubienie

   • AQQ said

    zgadzam się, tej pozorowanej opiece mówię DOŚĆ.

    Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Szykuja sie zmiany we francuskiej Konstytucji lacznie z wpisem o nowych technologiach w walce z terroryzmem..pozbawianiu obywatelstwa za udzial w dzialaniach terrorystycznych ,rozwiazywaniu stowarzyszen o charakterze terrorystycznym..na teraz w walce z politycznym islamem moze byc..ale ..czy nie okaze sie ,ze stowarzyszenie przeciw homomalzenstwom tez ktos moze potraktowac jako terroryzm..hmmm oby nie..jest nad czy myslec..juz padly propozycje kontroli terrorystow przy pomocy elektronicznych bransoletek..z pomylencami trzeba walczyc to fakt i koniecznosc ..jeno,zeby nowosci nie obrocily sie przeciw prawym obywatelom,ktorych ktos moze uznac za terrorystow…robotnikow w stanie wojennym i wczesniej tez odpowiednio potraktowano …a ze zrobiono z nich bohaterow , to co innego..bo byla taka potrzeba..slisko sie robi…slisko..

    Polubienie

    • Anna said

     Podzielam Twoje obawy. Nie wolno rezygnować z wolności dla bezpieczeństwa, którego i tak nie zapewnią obywatelom w 100 procentach a mogą przy pomocy takich uprawnień, nadanych samym sobie, pozbywać się przeciwników politycznych lub przykładowego „Kowalskiego”. Zbyt szybko podejmowane są decyzje, jakby już wcześniej były opracowane.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Szybkosc podejmowanych decyzji nie szokuje.Rzadzenie polega takze na szybkim podejmowaniu decyzji.A nawet wyprzedzajacym pewne akty.To sie nazywa przewidywanie.A przewidywanie to wyprzedzenie takze przeciwnika.Co moze dziwic i budzic niepokoj to to ,ze niektore decyzje nie podejmuje sie szybko,widzac ryzyko,a inne zbyt szybko zwlaszcza,gdy sa wyrazna konsekwencja opozniania podejmowania decyzji.Mysle,ze najlepszym rozwiazaniem byloby takie dzialanie,aby chronic bez ograniczenia wolnosci.Przeciez wiadomo,ze absolutna wolnosc nie istnieje i ona jest zawsze ograniczana,ale niepokoj budzi to,ze gdy ogranicza sie wolnosc jednych ,daje sie wiecej wolnosci waskiej grupie,ktorej wolno wszystko.

      Polubienie

 25. AQQ said

  Kierowcy uważajcie.
  Nowy znak drogowy, wspomninałam o tym już.
  http://vod.pl/programy-tv/magazyn-ekspresu-reporterow/mpge2b#

  Polubienie

 26. AQQ said

  http://wirtualnapolonia.com/

  Polubienie

 27. AQQ said

  Polubienie

 28. Anna said

  Anonymous bierze się za isis

  https://www.polskieradio.pl/9/1280/Artykul/1545447,Genialni-hackerzy-wypowiadaja-wojne-Panstwu-Islamskiemu

  Polubienie

 29. Fredro said

  MiziaAdmin daj to na główną:

  Zamachy w Paryżu – Przyczyny
  baca, sob., 2015-11-14 11:31
  Kategorie:

  Islam islamizacja polityka terroryzm zamachy w Paryżu

  internet

  Nie można zrozumieć tego co się wydarzyło dzisiejszej nocy w Paryżu bez kompleksowej znajomości wydarzeń z ubiegłych miesięcy. Wydarzeń oczywiście na świecie oraz w Europie. Ponieważ w odróżnieniu od poprzedniego zamachu na szmatławca Charlie Hebdo opisywanego tutaj. Tym razem to nie była operacja fałszywej flagi, oto więc garść zebranych do kupy faktów i przy okazji próba analizy bieżacej sytuacji.

  Kilka tygodni temu tak zwani prawdziwi żydzi zorientowali się, że zbrodniarz wojenny Natanjahu rzeczywiście działa w stylu oprawców hitlerowskich wobec ludnosci Palestyny. Zmuszono go do wygłoszenia dziwacznych komentarzy na temat tego ze Hiler nie był taki zły i że to główny mufti Palestyny zaproponował mu spalenie żydów. Ten ruch miał zdyskredytowac zbrodniarza Natanjachu i odsunąć go od władzy.

  W Kanadzie już odsunięto od władzy Stephena Harpera – głownego działacza zbrodniczej mafii Busha. Natychmiast przerwano bombardowanie przez Kanadę Syrii i anulowano zakup F-35 z USA. Nowy premier Justin Trudeau pochodzi z rodziny, która sprzeciwiła się rozpoczęciu przez iluminatów III wojny światowej i wybicia 95% ludzkosci.

  Armia USA przejęła kontrolę nad żydowskim FED i są znaki na niebie i ziemi że trwa obecnie w Ameryce czystka skierowana przeciwko syjonistycznym satanistom. Baran Obama bezprecedensowo zawetował wypłatę 600 milionów dolarów dla syryjskich „rebeliantów”, czyli mówiąc wprost terrorystów oraz 350 milionów dolarów dla neonazistów z Ukrainy.

  Kiedy piąta kolumna izraelskich satanistów zainstalowana w Pentagonie Ashton Carter odmówił informowania Rosjan o pozycjach ISIS – informacje te przekazano im przez byłego prezydenta Jimmiego Cartera który od zawsze ostrzegał o chazarskiej mafii i jej ludobójczych skłonnościach. Umożliwiło to Rosjanom rozprawienie się z terroryzmem w Syrii oraz powrót ponad miliona uchodźców z tego kraju wygnanych wcześniej przez psy wojny spuszczone przez Rotschildów i ich wściekłe bliskowschodnie pieski.

  Jordania zgodziła się pomóc Rosji w kampani przeciwko ISIS. Oznacza to że tylko chzazarski reżim czyli Izrael, Katar oraz kryptożydzi, czyli Arabia „Saudyjska” są jedynymi krajami nadal współpracującymi z nazistowską frakcją Busha. Turcja się wycofała po ostrzeżeniu Rosji a upadający w niej marionetkowy rząd obecnie sam podklada Turkom bomby i walczy o przetrwanie aby utrzymać się przy władzy we własnym kraju.

  Po czystkach antychazarskich struktura władzy w Waszyngtonie obecnie znajduje się w stanie upadłości. Chińczycy takze traktują gangsterów bankowych jak powietrze i zacieśnili więzi z amerykańską armią. Są określane jako „najlepsze w historii”. Watykan też umocnił więzi z Chinami tak więc obecnie Watykan, Chiny, Pentagon, Iran i Kanada łączy sojusz przeciwko mafii chazarskiej.

  Gniazdo tej mafii – Izrael znajduje się obecnie pod „kordonem sanitarnym”. Kordon ten nałożyła Rosja, aby zapobiec tak zwanej opcji Samsona – czyli zdetonowania ładunków nuklearnych na wypadek gdyby ktoś chciał zlikwidowac bandytów Rotschilda. Kordon ten to jest gigantyczna bańka elektromagnetyczna o średnicy ponad 600 kilometrów która sprawia, że izraelskie samoloty wojskowe są uziemione a żydowskie okręty wojenne nie są w stanie opuścić swoich portów aby odpalić ładunki jądrowe w stronę europejskich stolic. Tak zwane państwo Izrael jest tym samy głuche i ślepe dzięki tej nowej broni Rosjan rozmieszczonej w bazie w Syrii. Kordon sanitarny został zainstalowany tuż po tym jak Rotschild i jego wściekły pies Netenjahu wysłali odrzutowiec F 16 aby zestrzelić rosyjski samolot cywilny zabijając 224 ludzi nad Egiptem. Bandycki Izrael jest obecnie całkowicie bezbronny i może jedynie bombardować Gazę lub zestrzelić „u siebie” samoloty.

  Obecnie trwają rozmowy o kapitulacji satanistów.

  W tajnych negocjacjach Japonia zmusza rodzinę Rotschildów do potężnych odszkodowań za zamach jądrowy z 11 marca 2011 – czyli wywołanie przy pomocy broni nuklearnej tsunami i katastrofy w Fukushimie.

  Groźby nowych zamachów płyną nieustannie od strony rodziny Rotschild, która chce sobie tym wywalczyć jak najlepsze warunki do kapitulacji. Odpowiedź na ten szantaż jest taka, że każdy mord terrorystyczny będzie sygnałem do zmasowanego ataku na satanistów ze strony antychazarskiej koalicji. Dodano też, że nacisk na chazarską mafię będzie narastał nieprzerwanie aż do ich całkowitej kapitulacji i zapewnienia wolności od tej zarazy na całym dosłownie świecie.

  Nie są to czcze pogróżki bo przecież kilka dni temu aresztowano w Libanie „saudyjskiego” , czyli kryptożydowskiego „księcia” oraz cały jego transport dwóch ton kokainy.

  Nawet osobista interwencja prawdziwego szefa Państwa Islamskiego – wicedyrektora CIA Cohena, nie sprawiła że uwolniono „księcia”. Nie udało mu się nawet uzyskać zwolnienia izraelskiego generała dowodzącego siłami ISIS pojmanego w Syrii. Na wieść, że chazarska mafia słabnie wzrosło morale u członków koalicji walczących z chazarskim reżimem zbrodniarzy wojennych – Hezbollahu, Pentagonu, Iranu oraz Jemenu.
  Kryptożydzi z Arabii „Saudyjskiej” natychmiast zatrudnili kwiat najemników spośród handlarzy narkotykowych mafii jako „umiarkowaną opozycję” ale oczywiście żadne zagony bandytów nigdy nie będą w stanie powstrzymać Rosji oraz jej sojuszników.

  Pentagon i Rosja blokują nadal Izrael i wysyłają sygnał do Rotschildów o zwrot całego skradzionego lichwą bogactwa świata wyłudzonego drogą oszukańczego systemu banków centralnych i długów.

  Imperium chazarskie jest na progu implozji – katastrofalnego załamania się ich oszukańczej pseudoekonomii.

  Richard Rockefeller – mający obsesję na punkcie zafundowania ludzkosci epidemii wywołanej wirusem ebola – doznał katastrofy lotniczej i razem ze swoim samolotem jest już najprawdopodobniej w piekle. Jego przejęta już jakiś czas temu chazarska organizacja Lekarze Bez Granic została wyrzucona z Afganistanu i Ukrainy za handel narkotykami – tam więc epidemii na pewno nie będzie.

  Wojskowa blokada izraelskiego reżimu nie skończy się dopóki zbrodniarz Netenjahu i jego koledzy zbrodniarze Bush, Clinton i Rotschild nie dokonają bezwarunkowej kapitulacji.

  Sieć dochodów z ropy i narkotyków prowadzona przez Busha i ISIS również jest systematycznie usuwana aby powstrzymać do chazarskiej mafii dopływ pieniędzy. Saudyjskie pola naftowe są już opanowane przez Jemen, Rosję i armię USA – w rezultacie dopływ pieniędzy do rodziny Rotschild jest tam także odcięty.

  Rotschildowie są jak szczury wciśnięte do narożnika – wykonali samobójczy ruch kiedy kazali zestrzelić rosyjski samolot turystyczny. Zestrzelenie tego samolotu była to próba ukarania również Egiptu za bliską współpracę z Rosją, bo zatrzymało ruch turystyczny. W odpowiedzi Rosja wykonała ruch w Libii i odcięła dopływ pieniędzy z ropy do Rotschildów które oni ukradli po obaleniu Kadafiego.

  Obecnei Rotschildowie nadrabiają tylko miną umieszczając w należacym do nich szmatławcu Charlie Hebdo śmierdzące jak oni sami niesmaczne żarty z tej potwornej masakry.
  Odpowiedź Rosjan jak można się tego spodziewać jest straszna, bo straszny jest sprawiedliwy gniew Słowian. Bardzo straszny.

  W odwecie za samolot Jacob Rotschild i David Rockefeller już zostali zabici.

  Panika u koczowników się nasila – szef największej grupy żydowskiej w USA – rabin Rick Jacobs publicznie nagle się „obudził” i potępił „straszliwe działania reżimu Netenjahu”. Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Barana Obamy z prośbą o wsparcie dla chazarskiego reżimu – odmowa.

  Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Angeli Merkel z prośbą o kolejny okręt podwodny zdolny do przenoszenia ładunków jądrowych – odmowa i zapewnienie że żadnych okrętów dla chazarskiej mafii już więcej nigdy nie będzie.

  Odpowiedź Rotschildów i zbrodniarza Netanjahu to – „skandal” ze spalinami w volkswagenie oraz… emigranci zalewający Niemcy.

  Tymczasem tajne rokowania na temat tego co począć z chazarskim reżimem trwają w najlepsze. Generalne założenie jest takie że Izrael musi skończyć swoją egzystencję jako mały i nieważny podmiot regionalny wewnątrz federacji wolnych państw arabskich. Będzie to co najwyżej żydowska strefa autonomiczna na wzór obecnej autonomii Palestyńskiej.

  Szczegóły przyszłości mafii chazarskiej i tego wrzoda na mapie świata o nazwie Izrael zaplonowano, że zostaną szczegółowo ustalone pod koniec miesiąca w Paryżu.

  Dla lemingów zahipnotyzownych przed telewizorem spotkanie to będzie „szczytem klimatycznym” na temat „globalnego ocieplenia” i kiedy będą się niezdrowo podniecać topniejącym rzekomo lodowcem, tak naprawdę na tym szczycie zostaną w dniach między 30 listopada a 11 grudnia ustalone postanowienia na temat mafii chazarskiej oraz przyszłości Izraela.

  I storpedowanie tego szczytu to jest prawdziwa przyczyna prawdziwych zamachów w Paryżu jakie się wydarzyły dzisiejszej nocy. To wszystko.
  http://innemedium.pl/wiadomosc/zamachy-w-paryzu-przyczyny?page=1

  Polubienie

 30. nnn said

  Każdy pomóc może. Jakim kosztem?. Anonymous, mogą zagrać dobrą rolę, ale za jaką cenę. Inni się nie rwą, a to że „przestępca” korzysta z obecnej technologii to dla Anonymous nie był by problem. „wskazać palcem, zostawić notkę,ukryć się i czekać aż ktoś następny się wychyli”

  Polubienie

 31. Pandora said

  Główne media prowadzą „retorykę wstydu”. Świat zachwyca się postawą Polski ws. muzułmańskich imigrantów
  retoryka wstydu, imigranci, uchodźcy, krytyka, pochwały, świat, Polska, media
  flickr/domena publiczna

  „Gazeta Wyborcza, TVN, Lis (natemat) prowadzą retorykę wstydu wymierzoną w polskie sumienia” – pisze bloger drago na stronie Gówno Prawda 2.0. Okazuje się bowiem, że w światowych mediach chwali się Polskę za postawę wobec muzułmańskich imigrantów.

  Przez główne media w Polsce przetaczają się pohukiwania „europejskich autorytetów”, które ganią Polskę za ostrożną postawę wobec przyjmowania nielegalnych imigrantów. Wedle takich mediów jak Gazeta Wyborcza, TVN czy media związane z Tomaszem Lisem Polska jest „miażdżona” za zapowiedź wycofania się z decyzji o relokacji uchodźców. W każdym z tych mediów przez wszystkie przypadki odmienia się słowo „wstyd”.

  http://telewizjarepublika.pl/glowne-media-prowadza-retoryke-wstydu-swiat-zachwyca-sie-postawa-polski-ws-muzulmanskich-imigrantow,26196.html

  Polubienie

  • Pandora said

   WIELKA BRYTANIA
   Skupiający 1 mln fanów portal Britain First który jeszcze jakiś czas temu był sceptyczny wobec Polaków dziś czerpie z Polski inspiracje i zachwyca się Polakami. Ich wrzuta nt. planów Polskiego rządu była najpopularniejszym postem od dawna. Parę dni temu wkleili zdjęcie dywizjonu 303 dziękując Polakom za obronę ich kraju. 8000 polubień postu.
   Oprócz tego gdziekolwiek nie wchodzimy widzimy wpisy od zwykłych Europejczyków czy to z Niemiec, czy z Belgii, Szwecji którzy zastanawiają się czy Polska, Węgry itp kraje będą nową Europą, ostoją cywilizacji i rajem dla Europejczyków, wielu wręcz pisze o pomyśle osiedlenia się w Polsce.
   Jak więc widzimy nastroje są zgoła inne niż te które wmawiają nam propagandziści od Michnika, czy Lisa podsuwając coraz to kolejne wypowiedzi nikomu nie znanych „autorytetów” i funkcjonariuszy UE, których nie wybierało społeczeństwo a lewacki zarząd UE.

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Zeby tylko z tego kadzenia nie wyszla chec uzycia poboznych Polakow do krucjaty krzyzowej ..w epoce solidarnosci tez kadzili i zachecali do walki z komuchami..wyszlo, co wyszlo..sceptycznie..jak za bardzo chwala , to trza uwazac..w kazdym razie miec sie na bacznosci..

    Polubienie

   • Pelagia said

    ja się dziwię, że jeszcze są politycy, kt. podejmują rozmowy z antypolakami w mediach. Może pora aby olać media oficjalne a pokazywac się w alternatywnych np. tv podziemna, niezależnatelewizja, miziaforumblog itp. W dzisiejszych czasach dostęp do wiadomości alternatywnych już nie jest problemem

    Polubienie

   • Pelagia said

    aa i zapomniałam – ważną rolę w tworzeniu dobrego wizerunku Polaków na świecie odegrał w czasie II w św. kapral niedźwiedź Wojtek

    Polubienie

  • polskosc said

   Trzeba zrobić w miarę dokładny spis tych którzy imigrantów do Polski zapraszają i tych którzy atakują Polskę bo nie chce przyjmować imigrantów. Niech płacą za zamachy i koszty operacji antyterrorystycznych.
   Ci najgrubsi to Rothschild, Soros, Rockefeller, Saudowie. Ich drobniejsze pieski to Agora(Wyborcza)TVN, Polsat, RMF FM, Fundacja Batorego, Antifa, SLD.
   Fundacja Batorego jest dobrze zakorzeniona na Uniwersytecie Warszawskim. Posadki wykładowców akademickich i sieja antypolską propagandę.
   Trzeba zadbać by usunąć z Polski wrogów i szpiegów.

   Polubienie

  • polskosc said

   Do tej listy antypolaków dodam jeszcze PO, Amnestia International, Racja(partia). Wiele firm ochraniarskich było założone przez byłych funkcjonariuszy SB. Żyjąc z publicznych pieniędzy stanowią swoiste ramię zbrojne antypolaków w Polsce często mając długoletnie kontrakty rządowe.
   Antypolskie media o których pisalem miały ukryte dofinansowanie rządowe. Trzeba im zrobić przegląd wpływów.
   Również pseudoekolodzy mają dofinansowania rządowe. Też są rodzajem sabotażystów w Polsce.
   Antypolaków osadzano na wyższych uczelniach i w PAN-ie nadając im stanowiska wykładowców. Też miejsce do oczyszczenia. Sędziowie i generalicja, prokuratorzy też są do weryfikacji społecznej.

   Polubienie

 32. Anna said

  Przed chwilą odwołano mecz w Hanowerze, na stadionie była Merkel. Wczoraj Tusk i Juncker nie mogli wrócić z Turcji bo „coś nie tak” było z samolotem.
  Dla mnie to jednak dziwne, sceptycznie na te ich kłopoty patrzę, coraz grubszymi nićmi szyte.

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Teraz juz poszlo na calego Anno..bandziory mialy czas,zeby jakies akcje przygotowac na szeroka skale…podejrzewam,ze jak walna , to w kilku krajach na raz…w koncu na tych pontonach przybylo sporo pomocy…pewnie zmobilizuja wojska w calej Europie..jakos dziwnie ich nalecialo na bywalnosc na meczach w okresie zagrozenia terrorystycznego..bywali…ale to jakas epidemia…uczestniczenia w imprezach..mam w nosie nie chadzam na mecze, nie chadzam na koncerty szatanskiej muzyki…chronie sie sama…na ile moge..no i mobilizuja specjalistow od atakow chemicznych,bilogicznych i nawet brudnej bomby…hmm..

   Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Pisze pismak , ze w paryskim zamachu nieopodal stadionu wybuchly bomby…noo..chyba jest roznica miedzy bomba a ladunkiem wybuchowym na pasie samobojczym terrorysty, ktory sie wysadzil w powietrze…niezla bomba na pierwszej stronie onetu..a potem ludzie z Polski pytaja o te bomby…eh..

   Polubienie

   • Anna said

    głośno było, przecież nie stał w pobliżu to nie widział co huknęło

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Nie zartuj..pismak mogl sprawdzic zanim napisal…nikt nie mowil o bombach,mowilo sie o wybuchach..

     Polubienie

     • AQQ said

      Dyżurna* świadek wiedziała że strzały były z kałasznikowa 😀 dla mnie wybuch to wybuch nie wiedziałabym czy bomba czy ładunki, no chyba że byłyby to wyładowania atmosf. 😀

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       AQQ..Bez przesady..swiadkowie mowia potem,jak juz wiedza z czego strzelano..no wlasnie wybuch to wybuch,ale nie powiesz ” bomba” lecz ” mial miejsce wybuch” jak nie wiesz i tylko slyszysz..ludzie, ktorzy pracuja w roznych sluzbach maja wiedze o rodzajach broni..,wiec tylko oni wiedza z czego sie strzela , bo po to sie ucza ..

       Polubienie

      • AQQ said

       Świadek dużurna* zidentyfikowana jako aktorka* z wielu takich imprez” zeznawała na gorąco”, Marysiu.

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Chodzi Ci o te dyzurna, co mowila,ze po ataku siedziala dwa dni w chalupie , a potem wyszla i gledzila do kamer,zeby sie nie bac..o te chodzi?..Dyzurny pismak tez siedzial przed kamerami i gadal ,ze kluby jazzowe sa pelne ,a bylo pusciutko w knajpach stanowiacych tlo…no i inrtewjuwowal jakas taka co szybko napisala piosenke i wrzucila na ” jutuba”…obrzydlistwo…kuja poki goraco ..wstydu nie maja …ofiary jeszcze dobrze nie ostygly a tuz juz ogladamy spektakle i gadaja,ze ” przedstawienie musi trwac”…jak sie robi reportaze i wywiady to ja wiem…kant widac..

        Polubienie

  • AQQ said

   A wszystko po to żeby pozbawić nas resztek praw.
   Nie wierzę w samowolnych terrorystów.

   Polubienie

   • Anna said

    Szczęśliwie nic się nie wydarzyło, fałszywe alarmy i tyle. Ci wysoko postawieni sieją tylko panikę a jak Francja była ostrzegana, że są planowane ataki to ludzie i tak zginęli, szychom nic się nie stanie, o nie.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Nie ma falszywych alarmow..Anno..Stan wyjatkowy ( taki mniejszy z obecnoscia policji w najbardziej newralgicznych punktach stolicy Francji) trwa od ponad 20 lat..to nie zarty..

     Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Nie sa samowolni.Wszyscy specjalisci od terroryzmu,znaczy eksperci o tym prawia i dziela przed publika w przekaziorach wlos na setki kawalkow,czasami glodnych kawalkow..Problem terroryzmu nie jest nowoscia i dojrzewal od ponad 20 lat.Oczywiscie , ze sponsorow maja.Pan Putin na spotkaniu G20 wyraznie powiedzial ,ze tzw.” daesh” finansuje okolo 40 panstw ,a wsrod nich takze panstwa G20.Niejaki bojownik i filozof H.Levy , co bywal na ukrainskim majdanie i doradzal sarkozemu napasc na Libie sam mowil w wywiadzie, ze jezdzil do Mosulu do grup jak nazywal milicji ,ktore walcza przeciw Assadowi.No chyba nie pojechal gadac o pogodzie z nimi.Zeby walczyc to trza miec bron i srodki.Te grupy tzw. milicji walczacej o demokracje walcza z silami Assada , a takze z grupami daesh…No i walcza przy uzuyciu broni.Milicjantom walczacym o demokracje sprzedaje lub daje sie bron , to i ich przeciwnicy tez sie gdzies zaopatruja..o tym wszystkim mowia w mediach,ale trza sluchac uchem,a nie brzuchem..alkaide stworzyly usa do wojny z bylem zsrr-em..czyli oni ich finansowali i sprzedawali bron..po nitce do klebka..a ze nitek duzo..swiat skomplikowany..

    Polubienie

 33. AQQ said

  Sędzia hiszpańskiego sądu najwyższego Jose de la Mata wydał nakaz zatrzymania premiera tworu syjonistycznego Beniamina Netanjahu i siedmiu innych byłych i obecnych przedstawicieli władz Izraela w tym byłego ministra obrony Ehuda Baraka, byłego szefa MZS Avigdora Liebermana, byłego ministra ds. strategicznych Mosze Jaalona i wiceadmirała Marona Eliezera. W wypadku postawienia stopy na terytorium hiszpańskim mają być oni doprowadzeni przed oblicze sądu przez służby porządkowe. Mogą im zostać postawione zarzuty w sprawie ataku na Flotyllę Wolności w 2010 r., kiedy atakująca konwój morski przewożący pomoc humanitarną dla Strefy Gazy izraelska armia zabiła 10 osób. Rzecznik MSZ Izraela określił decyzję mianem prowokacji i wyraził nadzieję na jej rychłe anulowanie.Sędzia hiszpańskiego sądu najwyższego Jose de la Mata wydał nakaz zatrzymania premiera tworu syjonistycznego Beniamina Netanjahu i siedmiu innych byłych i obecnych przedstawicieli władz Izraela w tym byłego ministra obrony Ehuda Baraka, byłego szefa MZS Avigdora Liebermana, byłego ministra ds. strategicznych Mosze Jaalona i wiceadmirała Marona Eliezera. W wypadku postawienia stopy na terytorium hiszpańskim mają być oni doprowadzeni przed oblicze sądu przez służby porządkowe. Mogą im zostać postawione zarzuty w sprawie ataku na Flotyllę Wolności w 2010 r., kiedy atakująca konwój morski przewożący pomoc humanitarną dla Strefy Gazy izraelska armia zabiła 10 osób. Rzecznik MSZ Izraela określił decyzję mianem prowokacji i wyraził nadzieję na jej rychłe anulowanie.Sędzia hiszpańskiego sądu najwyższego Jose de la Mata wydał nakaz zatrzymania premiera tworu syjonistycznego Beniamina Netanjahu i siedmiu innych byłych i obecnych przedstawicieli władz Izraela w tym byłego ministra obrony Ehuda Baraka, byłego szefa MZS Avigdora Liebermana, byłego ministra ds. strategicznych Mosze Jaalona i wiceadmirała Marona Eliezera. W wypadku postawienia stopy na terytorium hiszpańskim mają być oni doprowadzeni przed oblicze sądu przez służby porządkowe. Mogą im zostać postawione zarzuty w sprawie ataku na Flotyllę Wolności w 2010 r., kiedy atakująca konwój morski przewożący pomoc humanitarną dla Strefy Gazy izraelska armia zabiła 10 osób. Rzecznik MSZ Izraela określił decyzję mianem prowokacji i wyraził nadzieję na jej rychłe anulowanie.Sędzia hiszpańskiego sądu najwyższego Jose de la Mata wydał nakaz zatrzymania premiera tworu syjonistycznego Beniamina Netanjahu i siedmiu innych byłych i obecnych przedstawicieli władz Izraela w tym byłego ministra obrony Ehuda Baraka, byłego szefa MZS Avigdora Liebermana, byłego ministra ds. strategicznych Mosze Jaalona i wiceadmirała Marona Eliezera. W wypadku postawienia stopy na terytorium hiszpańskim mają być oni doprowadzeni przed oblicze sądu przez służby porządkowe. Mogą im zostać postawione zarzuty w sprawie ataku na Flotyllę Wolności w 2010 r., kiedy atakująca konwój morski przewożący pomoc humanitarną dla Strefy Gazy izraelska armia zabiła 10 osób. Rzecznik MSZ Izraela określił decyzję mianem prowokacji i wyraził nadzieję na jej rychłe anulowanie.
  http://xportal.pl/?p=23582&utm_campaign=shareaholic&utm_medium=twitter&utm_source=socialnetwork

  Polubienie

 34. AQQ said

  Gminy żydowskie w Niemczech są zaniepokojone gwałtownym napływem imigrantów w krajów Afryki i Bliskiego Wschodu. Obawiają się wzrostu antysemityzmu. Jak powiedział przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech Josef Schuster imigracja wywołuje wśród niemieckich żydów mieszane uczucia – „Z jednej strony odczuwamy silną empatię, z drugiej zaś zadajemy sobie pytanie, jaki stosunek do Izraela i Żydów w ogóle mają ci przybysze”. Odnosząc się do asymilacji imigrantów stwierdził on – „Obok nauki języka niemieckiego obejmuje ona przede wszystkim przejęcie przez migrantów wartości zawarowanych w niemieckiej konstytucji. Migranci muszą uznać nasz kodeks wartości”. http://xportal.pl/?p=23578

  Coś podobnego! przebżydli rasiści. 😀

  Polubienie

 35. Elsa said

  To ci kopaczka. POwinna obok swojego domostwa taki ośrodek stworzyć
  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02622-Rzad-oglasza-przetarg-na-osrodki-dla-uchodzcow.htm
  nie ma słów na to babsko

  Polubienie

 36. mironik said

  http://prawy.pl/z-zagranicy2/8165-izraelski-odpowiednik-spec-nazu-napadl-premiera-francji-w-jego-wlasnym-kraju

  Mało wniebowzięty był, ale sie poprawi.

  http://wirtualnapolonia.com/2015/11/18/francja-wyda-100-mln-euro-na-walke-z-nienawiscia-wobec-zydow-muzulmanow-i-homoseksualistow-katolikow-tepic-bedzie-mozna-nadal/

  Polubienie

 37. mironik said

  Polubienie

 38. mentronik said

  Polubienie

 39. Pelagia said

  Broń suwerenności Polski w ONZ!

  podpisz petycję
  http://www.mamwplyw.pl/kampanie/potwierdz/uid/079079639879fd34b8397e73a5e0e37e

  Polubienie

 40. Pelagia said

  padaja pytania do rządu, skąd weźmie kase na realizacje obietnic. To ja podpowiadam rządowi- poprosić niemcy, szwecję i austrię o wysokie odszkodowania za zniszczenie Polski w czasie wojny, Potop szwedzki, Odsiecz wiedeńską za kt. nam z wdzieczności austria zrobiła rozbiory. Teraz sie szykuje powtórka z rozrywki – znowu chca aby Polska pomagała – ciekawe kiedy rozbiory z wdzieczności za pomoc. A poszli w p%^&du.
  Rosja owszem tez brała udział w rozbiorach, ale trzeba pamietać, że wielu Rosjan poległo wyzwalając Polskę z łap niemców

  Polubienie

 41. Pelagia said

  kolejna propozycja – koniecznie wprowadzić nakaz dla wszystkich mediów publicznych i prywatnych – prasa, radio tv i wszystko tego typu – strony internetowe, yt. – wyraźna dobrze widoczna informacja o tym, kto jest właścicielem danego medium, obywatelstwo, narodowośc i procentowy stopień udziału we własności. W ten oto sposób np. tvn by miało widoczny na ekranie u dołu albo z boku pasek, na kt. by wyraźnie pisało że właścielem jest XGY z bambuko narodowość IJ z udziałem np. 100% – wylazło by wtedy na wierzch, że nie ma nic wspólnego z Polską. Podobnie na gazeciorach na pierwszej stronie pasek szer. strony i wys. min 3 cm i litery pogrubione o wys. min 0,5 cm z taką samą informacją.
  Podobne informacje powinny być o bankach – w końcu to inst. użyteczności publicznej, Polacy muszą wiedziec kto im użydkuje

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Przeciez te informacje sa.Na przyklad warto sobie poczytac o koncernie medialnym ” Agora”..Akcje w niej ma PZU ,a takze inne zachodnie fundusze emerytalne dzieki liberalizmowi.Tak tak ..nadredachtor aaa ddaammm zarabia i publikuje rozne rzeczy o antysemityzmie Polakow za pieniazki emerytow polskich…tak tak moherkowe bereciki..to prawda..szkoda emerytow..moze czas zaczac czytac, a nie tylko sluchac ojca grzyba z torunia,ktory pierniczy …
   PS.
   Trza se wklepac w wyszukiwarke ” agora” i wszystkie info sie znajdzie,a nie gadac o paskach..i napisach na nich.

   Polubienie

   • Pelagia said

    szanowna prefesurko- nie każden jest na tele jentelegientny by pomyslec o tym, że to co w „polskich” mediach wcale nie musi być polskie, więc nawet do głowy im nie przyjdzie aby szukac informacji o właścicielu. 2/ nie każdy ma dostęp do neta 3/ większość z nas jest zabiegana i nie ma czasu na takie poszukiwania, najprościej więc aby wydawca umieszczał takowe infa w widocznym miejscu

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Profesorko nie profesurko mundra Pelagio..Nie wciskaj ciemnoty i nie wmawiaj,ze Polacy to ludzie ograniczeni i nie maja komputerow i nie umieja szukac wiedzy..malo kto nie ma komutera lub innych urzadzen..Twoja teza moze dotyczyc starszych pan i panow okolo 80-tki..na pewno sa w mniejszosci,jesli chodzi o korzystanie z mediow elektronicznych..wyjdz na ulice w Polsce..kazdy z iphonami wcale nie najstarszej generacji, wiec nie przesadzaj..ludzie sie informuja i nie sa glupsi od innych na zachodzie..wejdz kobito na ” fejbuk’ i zobacz jak ludzie w roznym wieku sie komunikuja takze z innymi na calej planecie..czasy sredniowiecza minely..teraz ludzie oswieceni..to ,ze poza polskimi kapitalami wszedzie ca calym swiecie inwestorzy to obcy kapital to juz dzieci w przedszkolu wiedza,kupujac coca-cole i gume do rzucia donald..he he oj Pela Pela zejdz na ziemie..trochu..i jedzac w macdonaldzie z rodzicami albo kolegami..

     Polubienie

     • KrisT said

      nistetety ale Pelagia ma racje, ludziom (tym bardziej młodym) nie chce się szukac informacji. wierzą w to co powie TVN, napisze gównoprawda czy interia!
      zakłamanie jest niewyobrażalnei wielki!
      jakis czas temu (po strąceniu samolotu przez upadlincow) rozmawiałem z młodzierem z 21lat, powiedział zeby putin zdech za samolot raz a dwa bo w rosji ludzie z głodu umierają, z biedy trawe jedzą a ak ktos tylko pisnie to zaraz do lagru jedzie……
      no k…. zagotowało sie we mnie! puste połki?rosjanie nie maja co jeść?
      i tak jest nawet z wykształconymi młodymi ludzmi! oni wierza iz usamani to anioly i dobro a ruskie to zło, diabeł wcielony i to przez ruskich mamy tyle imigrantow bo zaczęli tam w syrii bombardować….
      poprostu no coment….
      jednego jak narazie udało mi sie lemminga obudzić, trwało to kilka mcy, obecnie podsumował- wszystko co powiedziałes było prawdą…. komu mam wierzyć skoro nasze media tak kłamią???
      i takie jest 70% społeczenstwa. nie to ze ludzie nie chcę, czy nie mogą poprostu im sie nie chce poznać prawdy!

      Polubienie

      • KrisT said

       mendia prawdy nie powiedzą wciskają oficjalna propagandę, a jak się pokaże w necie ich skale obłudy to zawsze pada stwierdzenie- w necie to kazdy moze sobie napisac co chce.. i dalej patrzą w tvn!
       no to ja pokazuje zdjęcia, skany, arty…. no przeciez zdjęcie mozna zretuszować, skany to samo a arty jak wyzej w necie kazdy debil s-f moze wypisywać podając sie za np papieża…
       ileż się musiałem natrudzić aby wyciagnac z tego łajna medialnego zakłamania 2-3 osoby i to z bliskiego mi otoczenia….. ech

       Polubienie

       • Marysia said

        Jedna jaskolka wiosny nie czyni, tak jak ktos jeden niedoinformowany nie potwierdza tezy,ze wszyscy sa niedoinformowani lub zle poinformowani lub po prostu glupi.Nie twierdze,ze nie ma niedoinformowanych.Jak najbardziej sa i tacy i tacy.Jedni wierza wylacznie tzw. mendiom i kreuja sobie obraz swiata wedle tychze.Inni wierza wylacznie tzw. mediom alternatywnym i wedle nich kreuja sobie obraz rzeczywistosci i tez sa swiecie przekonani,ze tylko oni maja racje.Poziom manipulacji jest rozny , bo czym innym jest przekazywanie informacji,a czym innym manipulowanie nimi .Poziom manipulowania jest zblizony miedzy tzw. mendiami i tymi alternatywnymi.W tych alternatywnych tez jest duzo manipulacji,bo scieraja sie rozne polityczne grupy i walcza o monopol na jedyne zrodlo wiarygodne i opiniotworcze.Stad tez masz ,jak piszesz 70% zmanipulowanych.Ale ten mowiacy o Rosji czesciowo mial racje na temat bidy w tym panstwie.Co do tego samolotu, to do tej pory nikt nie jest w stanie w 100 % powiedziec, co sie za nia kryje.Najlepiej sobie zebrac do kupy i jedno zrodlo i drugie i jeszcze siegnac po inne , jak zrodla ze swiata..Ale tez trzeba ostroznie, bo na zachodzie dajmy na to tez media i alternatywne manipuluja w podobny sposob.Filtrowac trzeba.Zeby filtrowac w gaszczu roznych prawd trzeba miec pewna wiedze i doswiadczenie.Niestety tego mlodym brak i dlatego trudno im filtrowac caloksztalt,tego co sie podaje w roznych zrodlach i tzw. mediach takze alternatywnych.Jest pewien klucz.Chcac wiedziec prawde np .o liberalach trzeba czytac konserwatystow,a chcac wiedziec o konserwatystach co nieco,to trzeba sluchac, co o nich mowia liberalowie.Przeciez zwalczajac sie ,walcza na kwity, ktore musza zawierac prawde, bo w przeciwnym razie dochodza prawd w sadach.Trza z tego korzystac.Poki jeszcze sie nie ukrywa wiedzy.A mysle, ze niebawem sie bedzie ukrywac, nawet o pochodzeniu kapitalow.Nie przypadkowo przy okazji ataku na paryska sale koncertowa wyciagano,ze przyczyna bylo to,ze wlasciciele to rzydzi…Takich atakow z takim podtekstem bylo juz troche.Moze ktos dojdzie do wniosku,ze aby ich ustrzec przed atakami trzeba ukryc , kim, sa wlasciciele i Pelagia oraz inni beda fige wiedziec.A sa znaki,ze w takim kierunku sie zmierza.Vide propozycja z kodowaniem..Wyglupy terrorystow pomagaja niektorym w ograniczaniu wolnosci , a czescia tejze wolnosci jest dostep, do informacji.Jak widac graja do bramki , tych co z nimi walcza.Pelagia nie ma racji.Wiedza jest,a to ze sie jej nie szuka to jest lenistwo.Zrozumienie zdobywanej wiedzy to rzeczywiscie poziom intelektu i to odpowiedni i tu jej przyznaje racje.Manipulacje sa tak wyrafinowane,ze niekiedy trudno sie w nich polapac.Niekiedy sie bladzi.Bladac, tez sie czegos mozna nauczyc.Ale trzeba chciec i nie sluchac tylko guru roznego autoramentu i tzw. autorytetow.

        Polubienie

       • Pelagia said

        dobre nawet te 2-3 osoby. Może one też kogoś obudzą.
        Pelagia ma rację, bo chce, aby nawet lenie miały przed „óczmi” prawdę jak na widelcu – nagą i wyraźną, bez żadnych wątpliwości. żeby aż w opczy kłuło. Zadna sztuka mieć prawdę umieszczoną gdzieś tam, gdzie trzeba jej szukać. Można i tak. Ale ja właśnie chcę aby prawdę widzieli właśnie Ci, kt. tej prawdy nie chcą znać.
        Chyba jaśniej już się nie da napisać

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Pelagia czesciowo ma racje..Informacja ,a prawda to rozne rzeczy.Informacje kluje w oczy,a to nie znaczy,ze to prawda.Z leniami to racja.Najpierw sie szuka info,a potem sie weryfikuje pod katem prawdy.Myslisz,ze to robi tv trwa to cala prawda?.Przeczytaj komentarz Marysi i filmiku z tv trwam.Ich info kluja po oczach i co ?.Czy ich info prawda?.Gie..za przeproszeniem, a nie prawda, mimo ze info kluje po oczach.Ilu glupich i naiwnych nabiera sie na info,ze wszystko wina muslima…duzo.A z drugiej strony pozyteczni idioci nabieraja sie , ze wszystko wina krzyzowcow..Z obydwu stron masz infa,ktore bija po oczach.A prawda jest gdzie indziej.Tak samo jest gie ..prawda,ze wszystko wina ” szyda „,szyda..no ale wielu pozytecznych idiotow wpada w lapy manipulatorow i wierzy,ze to wylaczna prawda..A to tak do konca nie jest prawda..Spojrz na komentarz Marysi o ” szkole strzelnicy kosciele”.., ze to tez minde control…i nie widza,ze to info kluje w oczy…tam gdzie jedna strona medalu ,tam nie znajdziesz prawdy, ale info masz…co z tego?.Masz info,a oddalasz sie od prawdy..Tak to jest..Marysia jeszcze mysli,ze niebawem zadnego info nie bedziemy miec, bo jest walka z terroryzmem..

        Polubienie

 42. polskosc said

  Petycja przeciw imigrantom w Polsce
  PODPISZ
  https://www.protestuj.pl/nie-dla-islamskich-imigrantow-w-polsce,53,k.html

  Polubienie

 43. mironik said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/francja-chce-by-polska-placila-10-razy-wiecej-za-polityke-klimatyczna/ggwh5w

  Polubienie

 44. KnUR1 said

  „Daily Mail”: Grecja, Hiszpania, Włochy i kraje Europy Wschodniej, w tym Polska, zostaną wyrzucone ze strefy Schengen

  Polubienie

 45. KnUR1 said

  Dailymail: Grecja, Hiszpania, Włochy, Czechy, Polska, zostaną wyrzucone ze strefy Schengen?

  Polubienie

 46. KnUR1 said

  I jeszcze pytanie. Dlaczego ten cały ISIS nie wykorzystuje dronów do ataków???

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Bawiono sie dronami..a oficjele grozili paluszkiem i mowili,ze nie wolno bawic sie dronami..a teraz dronami bawic sie nie wolno, bo beda je rostrzeliwac..a jak lataly nad elektrowniami atomowymi to tylko grzecznie proszono , zeby nie lataly zamiast przylozyc natychmiast..wychodzi na to, ze ” nie chcieli” rozstrzeliwac podejrzane drony,a teraz boja sie atakow brudna bomba..

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Kupujesz drona w markecie, albo robisz sobie go samemu za 200 PLN. Podczepiasz bombe i pizgasz w kościół w niedziele, czy w market albo lepiej w rząd. Tanie i skuteczne. Albo programujesz na dłuższy lot – GPS – i to samo. Czy może chodzi o meczeńską śmierci w drodze do Allaha? Skoro mordują karabinami ci ISIS, mają RPG i inne zabawki to czemu z tanich dronów nie korzystają? Czy może kto inne nas atakuje?

    Polubienie

    • KrisT said

     za 200PLN to TY drona nie zrobisz….. a takiego aby podczepić bombkę tym bardziej….
     sama aparatura, dobrej jakości to kilka stowek…

     Polubienie

    • Marysia said

     Prosciutkie.Gdyby uzyli drona by go zestrzelono ,zauwazono.Poza tym jest widoczny bardziej niz komando, ktore dziala z zaskoczenia.Przeciez tym glupkom chodzi,zeby zabic jak najwiecej ludzi i o skutek,ze im sie udalo.To jest trudne w walce z nimi.Oni maja cel zabic jak najwiecej,wiedzac,ze sami zgina.Nie mysla moralnie,jak zolnierze.Akcja ma sie udac i musza kogos zabic.Niestety..i to robia na nieszczescie niewinnych ludzi..a potem do tego jest cala ideologiczna otoczka prezentowana w mediach takze tych nowych elektronicznych.

     Polubienie

     • KnUR1 said

      Pobudka, gdzie by zauważono, drona zapierdala 120 km/h między budynkami. Dobra dziś se popisałem, ale kurwa obudźcie się; bo szkoda czasu na was, kurwa filozofów trąbka i naukowców:

      Polubienie

      • Marysia said

       Co pobudka?.Nikt nie mowi,ze nie masz racji.Jasne, ze mogli wykorzystac dron i dlatego jest zakaz uzywania ich.Sluzby zaczely myslec.Niech by jakies swinstwo rozpylili przy uzyciu..Teraz jak im leja skore wszystko moze sie zdarzyc.

       Polubienie

      • KrisT said

       120km/h między budynkami? można dla chcącego da się. tylko jest jeden problem to nie takie proste!
       zwykła aparatura lotnicza modelarska ma zasięg 1.5-2.5km powyzej trzeba niezle zainwestować, ponadto przesył obrazu z kamery/kamer na kilka km jest kłopotliwy to wszystko zwiększa masą drona ktory potrzebuje wydajniejszego napędu, akku, a to z kolei znowu zwieksza masę i kołko się zamyka. twz latajace skrzydło modelarskie przeleciało 80km, dron kilkadziesiąt km
       GPS- mozna zaprogramować aby omijał budynki, wytyczyć trasę,itp.
       do tego trzeba znac topografię terenu, i w dodatku dokładnośc GPS jest do kilku metrów, ruski Glonas jest znacznie dokładniejszy…. niby wszystko idzie, mozna zrobić tylko iz nie jest to takie proste.
       do dziś jeszcze nikt nie wykorzystuje dronow do przesyłania np listów z punktu A do B…
       bynajmniej mnie nie stac na drona za kilkadziesięt tysięcy zł…. Wystarczy jeden mały „zonk” i dron idzie w pizdu…

       Polubienie

  • KrisT said

   bo nie jest to takie proste, taoretycznie można obecnie wszystko, praktycznie i logistycznie jest duzo trudniej.
   Dron o duzym udzwigu jest sporych rozmiarow, ma duze zuzycie prądu, czas lotu bardzo się skraca, i nie ma czegos takiego aby niedoswiadczona osoba pilotowała drona.
   Taniej i łatwiej jest znależć debila kamikadze co załozy kamizelkę z 10-20kg TNT i wtopi się w tłum.
   W paryżu podobno był użyty dron, info jest niepotwierdzone, Oficjalnie tego nie powiedza, aby nie siać niepotrzebnej paniki.
   Wystarczy aby jakiś modelarz wypuscils swojego, czy słuzby ratownicze i zrobi się taki popłoch ze ludzie sami się stratują.

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Za dużo kombinujesz, jakie baterie – na 3 minuty lotu?, jeszcze taniej balony z helem napełnisz i też poślesz niespodziankę i nawet 100 kg za darmo;

    Zresztą nie o tym gadam, czy za 200 czy 500 PLN drona zrobisz, czy co innego.

    ps. google: „DIY DRON CHEAP”

    Polubienie

    • Marysia said

     Poddaja pomysly..rozne,a potem sie okazuje,ze ktos wykorzysta..jak ta puszka w ruskim samolocie.. nad Synajem..kto to puszke wykorzystywal do argumentow o smolensku..no i jest puszka gold ..hmm..cuda na patyku

     Polubienie

    • KrisT said

     zajmuje się modelarstem RC i dronami przy okazji. Mam takiego o udzwigu zaledwie ponad 4kg. Stale nad nim z synem pracujemy a kasa idzie w dziesiątki złociszy a daleko nam do high end’owych rozwiazań. Znam ludzi co maja kilka tyś w quadro zainwestowane.Więc temat mam trochę obeznany… 😉
     Balon? ta….. wez poprawkę na wiatry, zbyt duzo ryzyko iż nie trafisz 100% w cel….
     zresztą zmienmy temat, bo zrobi nam sie blog terrorystyczny z poradnikiem jak zbudować/kupic/wykorzystać drona do ataku…..

     Polubienie

   • Marysia said

    Bzdura z tym dronem uzytym w zamachu 13-tego..nie bylo zadnego drona.Byli kamikadze.Dobrze ,ze wszystkich nie ukatrupili w tej sali.Zostawili wyjscia awaryjne ,przez ktore ludzie mogli uciec.Na cale szczescie, ze nie zamkneli tych wyjsc..bo moglo byc 100 % ofiar lacznie z tymi glupkami,co mordowali.Ale sa glupki w alternatywnych mediach,ze plota bzdury o falszywych filmach z ataku, ktore sa prawdziwe niestety…glupki sa wszedzie..No i jak ma nie byc manipulacji i tego,ze mlodzi wierza we wszystko i tez bzdury jakie smaza niektorzy.Zezorro , ktory ma dobre spojrzenie na wiele spraw calkowicie odlecial ze swoja teoria,czym mnie zaskoczayl..bo gosc nie glupi..a tu odlot nad odloty..z argumentami o falszywej fladze..no chyba,ze mial cel ..np.dac glos jakiemus manipulatorowi,ktory uargumentuje bzdury rownie bzdurnymi bzdurami..

    Polubienie

    • KrisT said

     ja bym nie wykluczał false flag, tak naprawdę te celowe sprowadzanie ciapatych zalew islamem UE to false flag, ktore po czesci wyrwało się z pod kontroli….
     jakoś dziwnym trafem w kilku miejscach zamachow mamy te samą syjonistyczną aktorkę….

     Polubienie

     • marek said

      http://wolnemedia.net/polityka/pranie-mozgow-a-masakra-paryska-1311/

      Polubienie

      • Marysia said

       Najlepszym dowodem na pranie mozgu ten stek bzdur..Jakis tam powiedzial, ze nie bylo ofiar..niech sobie zerknie na zdjecie powyzej z Bataclan..Notre Dame..ten doktor niech se sprawdzi na maps wujka googla., gdzie byla seria zamachow,a gdzie katedra.o bozicku ze tez takie glupie sa na swiecie …z doktoratami…eh..

       Polubienie

     • Marysia said

      Nie trzeba falszywych flag.Starczy znalezc pozytcznych idiotow i wyprac im mozgi religijnymi bzdetami i samo idzie.Nabuzowani religijnie i zacpani wierza,ze chodzi o religie.To panstwo islamskie to chyba jedna wielka falszywka.Politpoprawny islam juz prowadzi wojne ideologiczna z salafistami.A salafisci to kto?.Moze sie okaze,ze panstwo islamskie finansuja bogate krolestwa takze z salafizmem:arabia saudyjska,katar tez poza iranem.Z gry juz wypadly ;irak,libia ..syria tetrem wojny Palestyna od dawna.Jesli sie udowodni,a udowodni finansowanie islamistom ,tego co sie dzieje to polegna tez w tej wojnie krolestwa z ropa.A europa ma przyjmowac irakijczykow,syryjczykow i afganczykow..jak ma nie byc zamachow?.

      Polubienie

  • polskosc said

   Te drony zabawki mają mały udżwig. Ich baterie są niewielkie i wystarczą tylko na krótki lot. Gdybyśmy chcieli umocować pod tym ciężki ładunek to śmigła muszą być większe, silniki większe, baterie większe. Gdy chcemy dłuższy czas lotu to pozostaje silnik spalinowy. Problemem jest więc udźwig. Inny problem to przyspieszenie. Gdy mało obciążony to śmiga że trudno trafić, gdy dociążony to staje się wolny.
   Sam byłbym w stanie taki zaprojektować i wykonać. Trzeba zainwestować sporo kasy i zaryzykować. Potem ten kto zrobi lepszy wygrywa a pozostali tracą. Ilu jest chętnych zaryzykować rzędu 100 tys$?

   Polubienie

   • KrisT said

    za 100tys zielonych to skopiujemy amerykanskiego „predatora” kamikadze….. ładnych kilka stówek i heksa/oktoqopetr z udzwigiem kilku kg mozna zrobić. niestety to kosztuje, silniki o większej mocy, wydajne pakiety aku, reszta elektroniki….. a to juz ma niezłe wymiary.
    Polskośc- to nie tak, iz lekkim nie mozna trafic, zabawką tak ale dron stabilizowany, zyroskopowo, GPS’em, magnetometrem, barometrem, jest nie dosc iż b.szybki to jeszcze precyzyjnie stabilny! Z ładunkiem kilku kg juz tak sie nie da (większa masa-wieksza bezwładnośc no i wolniejszy) ale tu juz nie chodzi o loty akrobacyjne….. 😉

    Polubienie

    • polskosc said

     Skopiować to sobie można obrazek predatora. Jest problem materiałów z jakich wykonać by był lekki. Jest też oczywiście kształt aerodynamiczny. Jest też software który zapewnia stabilizację, bezpieczne lądowanie.
     W takich małych śmigłowcach koszt to silniki neodymowe, baterie. Elektronika nie jest aż tak skomplikowana. Trzeba umieś sterować jednocześnie kilkoma silnikami BLDC, obsługiwać kilka czujników, transmisja radio, sterowanie urządzenaimi np kamerą.
     Co innego jest złożyć zabawkę składak a co innego zrobić taki od 0 samemu i to jakości porównywalnej ze światowymi liderami.

     Polubienie

     • KrisT said

      każdy doswiadczony lotniczy modelarz zrobi wizualną kopie takiego predatora, latające skrzydło przeleciało 80km…. samolot-drona o skrzydłach profilu szybowcowym nie problem zrobić.
      materiały? włokno szklane, włókno weglowe, mocne pianki, czy stare dobre materiały jak balsa, itp.
      na skrzydłach mozna umiescić fotoogniwa dodadzą kilka watow energii i czasu lotu, stabilizowanie obecnie to płytka srednio 4x4cm , reszta modułowo jest dokładana.
      Oczywiscie pisząc predatora nie miałem na mysli drona z działkiem pokładowym.
      Ale samolot typu kamikadze, pocisk manewrujący da się zrobić. Tylko po co?
      Widziałeś drony naszego WP? toz to małe samolociki….. wiekszymi szybowcami RC moi koledzy latają…
      Pisząc o takich dronach (praktycznie kazd latające badziewie mozna tak nazwac)
      odróznijmy jednostki przeznaczenia wojskowego a cywilne profi czy czysto hobbystyczne.

      Polubienie

      • polskosc said

       Modelarze mogą zrobić nawet kopię samochodu. Tylko potem trzeba wygrać z konkurencją!!! Trzeba zrobić produkt bardzo dobry bo konkurencja ma sporo pracowników i kasy by to udoskonalić. Samochody produkują już ponad 100 lat i ciągle je udoskonalają? Czemu czy konstruktorzy są źli i projektują źle? Nie!.
       To jest tak skomplikwane. Sam profil aerodynamoczny w miarę dobry to ogrom pracy. Wojskowe muszą mieć profil niewykrywalne przez radary.
       Sterowanie profesjonalne powinno obronić taki model podczas podmuchów.
       Wojsko może mieć małe drony i to już jest plus. Są jednak lepsze wojska i gorsze wojska. W PL wojsko po 45r zajmuje się ochroną złych rządów i pałowaniem niewygodnych.
       Odnośnie predatora zobacz sobie jaki ma pułap lotu. Co innego latające zabawki a co innego być w czołówce światowej. Ja jestem gotów zawalczyć z najlepszymi. Nie można jednak próbować walczyć z małą grupką wspólników gdy konkurencja dużo silniejsza.
       Zobacz chociażby bombardowania Rosji. Jak się to dzieje że trafiają w cel a inni nie?

       Polubienie

       • KrisT said

        powyżej pisalem, ruski bombardują z uzyciem systemu Glonass a nie GPS! ruski system ma wiekszą precyzję, jest dokładniejszy. nawet dla zastosowan cywilnych ma dokładnośc do 4metrów.
        Amerykanski GPS dla cywili ma dokładność do 8-10metrów w dobrym jakościowo sprzęcie. A moze i okłamywac o 100m.
        Oczywiscie wojsko ma dokładniejszy sprzęt, jak widzimy ruski system jest najlepszy.
        słuchaj ja na drony patrzę w harakterze only hobbystycznym, na coś więcej potrzeba mega funduszy, materiałów, technologii i szpecow wysokiej klasy.!

        Polubienie

       • polskosc said

        Nie o to chodzi by piłkę kopać, tylko by być w tej 4 światowej. Gdy sprzęt jest 2% gorszy to jeszcze powalczy. Gdy gorszy 10% to przegrywa. Polacy byliby w stanie wiele zrobić na poziomie światowym tylko politycy robią co mogą by Polakom przeszkodzić by inni wygrali.

        Polubienie

 47. miziaforum said

  Polubienie

 48. mironik said

  http://www.scenial.pl/?p=13927
  Raptem po dwudziestu kilku latach od obalenia muru i nadejściu wolności obudziliśmy się w jeszcze szczelniejszym więzieniu niż w demoludach i ustroju powszechnej socjalistycznej szczęśliwości. Teraz dla niepoznaki mury są ładnie i kolorowo pomalowane w roślinki by nie było ich widać a dodatkowo upstrzone gęsto kamerami, oczywiście jakże by inaczej, dla naszej ochrony i bezpieczeństwa 😉 Ale spróbujcie o paszport poprosić, spotka was potraktowanie jak złodzieja i bandyty a udający na co dzień milusiego misia system na moment ściągnie maskę i z tej okazji weźmie od was skan linii papilarnych… Kamery nad drogami na wszelkich trasach sczytujące rejestracje, kamery z systemami rozpoznawania twarzy wszędzie w miastach, ewusie i tysiące innych baz które rejestrują wszystko co zrobimy, drony nad ulicami… a te ostatnie to za małą chwilę, ale też już nadciągają, bo tańsze od ludzkich strażników, pilnujące by się ktoś nie zapomniał i nie wznosił okrzyków 😛 Inżynieria społeczna w rozkwicie, gracko zastraszono spokojną większość robiąc z niej propagandowo ciemnogród i średniowiecze. Za to przeróżne dewiacje seksualne przedstawiane jako szacowne i mające prawo do wszelakich przywilejów i uwagi, heteroseksualna większość zaś zakrzyczana i sprowadzona do parteru, zwyzywana od oszołomów i średniowiecza, wstydząca się wręcz, kajająca za swoje wstecznictwo, bijąca w pierś… nieśmiejąca już nawet przypominać że jest jej więcej i już z samego tego statystycznego skrzętnie przemilczanego powodu jednak stanowi normę… I tak się moi państwo bierze całe społeczeństwo za pysk. Tych których nie zastraszono ideologicznie, wzięto za pysk ekonomicznie i finansowo… Współcześni macherzy jakby przeczytali 1984 Orwella, realizują zdanie po zdaniu wszystko co napisał. Pilniejszych uczniów i czytelników niż współcześni włodarze chyba mieć Orwell już nie mógł 😛
  Projektowane i wprowadzane na rynek urządzenia są w 100% zgodne z totalitarną linia współczesnych czasów. bez klawiatury, bez stacji zewn, bez nośników, za to wszystkie umożliwiające bezpieczną i dyskretną inwigilację… I wszystko, zgodnie z Orwellowską zasadą odwracania prawy i sprzedawania kłamstwa jako prawdy przedstawiane jest jako WYGODNIEJSZE i lepsze:D MEGA ROTFL. Nic z nimi nie można zrobić i tak ma być. Użytkownik od początku, od dziecka, jest wychowywany zupełnie inaczej, odwrotnie niż w latach 80″ – tam były wszędzie kursy programowania, cały czas zachęcano do aktywności, teraz każdy ma wiedzieć, że nic nie może zrobić poza pomizianiem palcem po ekranie. A jak kto pomizia za bardzo i uruchomi jakiś deassembler, o ile go znajdzie, do paki z nim. Duch czasów idealnie wyczuli producenci sprzętu, a nagonieni propagandą i tysiącami pracowników firm udających na forach zachwyconych konsumentów, przekonani jak to wygodnie nie móc niczego zrobić na własnym komputerze/tablecie konsumenci jak stado baranów na rzeź pognało na zakupy 🙂 (fragmenty)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: