Miziaforum's Blog

NOWA ŻYDOWSKA STACJA TV W POLSCE DLA POLAKÓW – PREZES A. MICHNIK

Posted by miziaforum w dniu Listopad 13, 2015


Witam skład zarządu TV o zasiegu ogólnopolskim ” KiwiTV” – michnik vel szechter , komorowski , kopacz kwaśniewski ….

dpl

platformy wierny elektorat przed tv ….. kiwi – chichichi

Obsadzona przez ludzi Platformy Obywatelskiej i byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, tuż przed zmianą władzy postanowiła przyznać koncesję na nadawanie ogólnopolskiego kanału telewizyjnego spółce Agora S.A.! Już za kilka miesięcy spełni się zatem sen Lwa Rywina z 2002 roku i michnikowa „Gazeta Wyborcza” będzie miała swoją upragnioną telewizje o zasięgu ogólnokrajowym! 

Wniosek o przyznanie koncesji na nadawanie kanału telewizyjnego w ramach ogólnopolskiej naziemnej telewizji cyfrowej Agora (poprzez jedną ze swoich spółek zależnych) złożyła do KRRiTV we wrześniu b.r. W ubiegłym tygodniu Rada zdecydowała, że koncesję na nadawanie kanału na multipleksie otrzyma właśnie Agora (mimo sporej konkurencji ze strony innych podmiotów, m.in. Polsatu czy Discivery Communications). Telewizja wydawcy „Gazety Wyborczej” ma się nazywać KiwiTV. Ma być to kanał o charakterze uniwersalnym, który – zgodnie z rozpiską przygotowaną przez wnioskodawców – ukierunkowany ma być dla ludzi szukających rozrywki oraz informacji z kraju i ze świata, wiadomości kulturalnych oraz publicystyki.

W kontekście powyższego warto pamiętać, że w czerwcu 2010 roku pełniący obowiązki prezydenta RP Bronisław Komorowski oraz zdominowany przez Platformę Sejm i Senat zgodnie odrzucili roczne sprawozdanie KRRiTV, co pozwoliło na odwołanie wszystkich ówczesnych członków Rady. Na ich miejsce platformiana ekipa z udziałem p.o. prezydenta powołała na 6-letnie kadencje swoich ludzi. Po upływie 5 lat, członkowie KRRiTV – którzy po zmianie władzy lada chwila mogą podzielić los swoich poprzedników – postanowili przyznać Agorze (wydawca Gazety Wyborczej) koncesję na nadawanie ogólnopolskiej telewizji. Czy widzę zależność? Formalnie, nie. Choć nie daje mi to spokoju, że Agora – poprzez swoje media – tak mocno wspierała Platformę Obywatelską i Bronisława Komorowskiego, którzy decydowali o tym kto do KRRiTV się dostanie. Czy nowa telewizja w swoich programach publicystyczno-informacyjnych również będzie tak jawnie udzielać poparcia ekipie, która 5 lat temu konstruowała skład KRRiTV? Raczej nie mam co do tego wątpliwości…

Źródło: Spółka Agory otrzyma koncesję na nadawanie Kiwi TV na MUX-8 (wyborcza.biz)

Komentarzy 11 to “NOWA ŻYDOWSKA STACJA TV W POLSCE DLA POLAKÓW – PREZES A. MICHNIK”

 1. miziaforum said

  😉 co taka cisza , w końcu bedzie jawnie działająca tv żydowska dla Polaków w Polsce …… już widze te ramówi i wieczorne emisje filmów typu ” pokłosie”

  Polubienie

 2. Anna said

  Żydzi ciągle nam mieszają i w głowach, i w suwerennych rządach, nawet zza wielkiej wody. Nie podoba im się Macierewicz i każą go usunąć z rządu polskiego.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/liga-przeciw-znieslawieniom-wzywa-do-cofniecia-nominacji-macierewicza,594080.html

  Polubienie

 3. krab said

  Wyborcza czytelników nie ma, dotacje rządowe się skończą więc potrzebny nowy ogłupiacz. Ofertę programową ustawią na młodzież,, aby ich edukować na swoją modłę. I pewno znajdą tam zatrudnienie ci, których nowa władza przegoni z tvp np. pan lis.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: