Miziaforum's Blog

ISLAMIŚCI WYMORDUJĄ EUROPEJCZYKÓW WIRUSEM EBOLA ATAK BIOLOGICZNY TRWA ??, ALBO SIE JUŻ DOKONAŁ !!!!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 8, 2015


Miziaforum's Blog

BARDZO NIEPOKOJĄCE SYGNAŁY I INFORMACJE POJAWIAJĄ SIĘ W INTERNECIE NA STRONACH ISLAMISTÓW – JAKOBY DOKONALI JUŻ ATAKU NA EUROPĘ ZA POMOCĄ WIRUSA EBOLA W JEDNYM Z FILMIKÓW NA Y.T WYSTĄPIŁ PRZEDSTAWICIEL ORGANIZACJI ……… TWIERDZĄC ŻE UDAŁO IM SIĘ WYSŁAĆ DO EUROPY W CHARAKTERZE UCHODŹCÓW PONAD 200 OSÓB ŚWIADOMIE ZAKAŻONYCH OCHOTNIKÓW  WIRUSEM EBOLA I POTEM NASTĘPUJE TA ICH ŚPIEWKA O NAGRODZIE W RAJU  I TP… INFORMACJĘ SPRAWDZAM ………. CDN DZIŚ 

filmiki na Y.T ZOSTAŁY USUNIĘTE a informacje i komentarze na temat w/w NIE ISTNIEJĄ ? 

ZATEM POZOSTAWIAM JAKO ŚLAD TAKIEJ SPRAWY WPIS .

View original post

Komentarze 82 to “ISLAMIŚCI WYMORDUJĄ EUROPEJCZYKÓW WIRUSEM EBOLA ATAK BIOLOGICZNY TRWA ??, ALBO SIE JUŻ DOKONAŁ !!!!”

 1. miziaforum said

  PRZYPOMINAM BO ZNÓW POJAWIAJĄ SI TAKIE INFORMACJE – WTEDY SKALA BYŁA MAŁA DZIŚ CO INNEGO I KTO INNY WYSYŁA TYCH LUDZI TU DO EUROPY

  ILU WYSŁALI WARIATÓW GOTOWYCH UMRZE ZA …………….. WIECIE ? NIKT NIEWIE

  WIRUS EBOLA W N.P PARYŻU GSTO ZALUDNIONYM LUB FRANKFURCIE

  SORY ALE EPIDEMI MOŻNA BY POWSTRZYMA TYLKO OGNIEM JAK W ŚREDNIOWIECZU PALI TE MIASTA !!!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   Brytyjskie ministerstwo obrony ujawniło raport z października zeszłego roku, w którym na zlecenie rządu eksperci przedstawili trzy scenariusze potencjalnego wykorzystania wirusa eboli przez terrorystów. Raport jest jednak bardzo mocno ocenzurowany.

   Sam raport jest bardzo krótki, zaledwie trzystronicowy i zawiera omówienie trzech scenariuszy potencjalnego wykorzystania śmiertelnego wirusa przez terrorystów. Niestety zdecydowana większość została utajniona. Autorami raportu są eksperci z Joint Terrorism Analysis Centre (instytucja blisko współpracująca z Security Service, czyli brytyjskim kontrwywiadem) oraz Defence Intelligence (wywiad wojskowy).

   Z odtajnionych fragmentów wynika, że eksperci brali pod uwagę trzy potencjalne scenariusze ataków z wykorzystaniem eboli. Niestety szczegóły zostały utajnione. Nie wiadomo też, na czyje zlecenie powstał dokument. Wiadomo jedynie, że był to efekt rozmowy telefonicznej na temat możliwości przeprowadzenia ataku terrorystycznego z wykorzystaniem wirusa i jego potencjalnych skutków.

   Raport przygotowany został na początku października, a więc w okresie, gdy ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa poza Afrykę było nadal realne, a Wielka Brytania zastanawiała się nad zaostrzeniem kontroli na lotniskach.

   W październiku zeszłego roku, a więc tuż po powstaniu raportu, o możliwości wykorzystania wirusa jako broni przez terrorystów z Państwa Islamskiego mówił cytowany przez brytyjskie media kapitan Al Shimkus, profesor z US Naval War College zajmujący się problematyką bezpieczeństwa narodowego.

   – Z punktu widzenia działalności terrorystycznej jest to kolejny sposób na wykorzystanie człowieka jako nośnika broni, którą w tym przypadku byłby wirus – mówił.

   Wtórował mu prof. Antony Glees z Centre for Security and Intelligence Studies an Uniwersytecie Buckingham. – Jest to prawdopodobna teoria. Bojownicy z Państwa Islamskiego wierzą w samobójcze misje, a to byłoby nic innego niż właśnie kolejna samobójcza operacja. Nie mieliby oporów przed tego typu działaniem i na pewno są wystarczająco poinformowani, by brać to pod uwagę – podkreślał.

   Dokument został ujawniony zgodnie z zasadą swobody dostępu do informacji. Ministerstwo obrony powołało się jednak na szereg klauzul, które pozwoliły ocenzurować treść raportu przed jego ujawnieniem.

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Brytyski-rzad-obawia-sie-wykorzystania-eboli-do-ataku-terrorystycznego,wid,17230343,wiadomosc.html?ticaid=114474&_ticrsn=3

   Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Moze ten plan islamistow pasuje europie do programu depolulacji…

   Polubienie

  • miziaforum said

   KUPIENIE KILKU OSÓB CHRYCH NA EBOLA W AFRYCE TO TAKI SAM PROBLEM JAK KUPIENIE KOZY

   A JUŻ Z NICH NA MIEJSCU … TAM GDZIESI ULOKUJE LABOLATORIUM SPREPAROWA BROŃ BIOLOGICZNĄ – ŻADEN PROBLEM – W ZASADZIE TAKI CHORY ZARAŻA WSZYSTKIMI WYDZIELINAMI CIAŁA

   A OCHTNICY DO ZARAŻENIA I PRZENIESIENIA – BEZ PROBLEMU WERBUJĄ ŻYWE BOMBY , PROBLEMEM TEŻ NIE BDZIE ZNALEZIENIE OCHOTNIKA KTÓRY ZECHCE TRAFI DO ISLAMSKIEGO RAJU – A PRZEDTEM BDZIE MIAŁ KILKANAŚCIE DNI LABY !!!!

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Ochotnikow znajda zwlaszcza, ze trwa swiatowa nagonka na ” bialych” tak w ameryce jak i europie…a zaczelo sie od policjantow w ameryce i nagle w europie tez policjanci to ci zli, do ktorych strzelaja bandziory…

    Polubienie

  • krab said

   Teraz zbombardują i po krzyku. Traktują nas jak insekty, oprysk z góry, trucizna w jedzeniu i piciu, trujące lub uszkadzające leki i jeszcze szykują bron biologiczną!

   Polubienie

   • Trak said

    My zaś, mamy się ćwiczyć w tolerancji. Nie bardzo wiadomo od czego zacząć.
    Proponuję zacząć od smrodu. Od dziś się nie myję i tak pójdę do roboty.
    Muszą mnie tolerować, bo mam takie poglądy i ich nie kryję.
    Taka moja odmienność.
    A co? Niech się wprawiają. Nie taki smród ich zabije.

    Polubienie

 2. polskosc said

  Epidemia Cholery w Iraku aktualnie ok 2 200 osób.
  W Europie mogą jeszcze próbować dżumy, wąglika.
  http://rusvesna.su/news/1447051530

  Polubienie

 3. AQQ said

  Nie trzeba eboli, wymordujemy sie sami na własne życzenie i za swoje pieniadze: szczepionki, lekarstwa na byle co, gmo,żarcie z markietu.

  Polubienie

 4. krab said

  Przeczytajcie, włos się jeży !!!
  ” Na początku ciężko rannych wysyłali do specjalnego centrum do Kramatorska, gdzie brano organy od umierających. Potem, po dołączeniu do grupy medyków profesjonalnego transplantologa Elizawiety Debriuch, która siebie sama nazywała Elise, sprawę załatwiano na miejscu. W ciągu około 70 minut wprawnie rozbierała na części „materiał”. Potem zawozili go z rannymi do Kramatorska.
  Najwięcej pracy mieli w Debalcewo – zabrakło chłodzonych kontenerów. Pozostałość po pobraniu organów pakowano i wywożono w stronę Artiomowska, do wykopanych dołów. Najwięcej było ciał ze 120. brygady piechoty, nikt ich dokładnie nie liczył. Było bardzo dużo roboty i dobry zarobek dla wszystkich. ”
  Kto to organizuje ???
  „Do Eilse często dzwonił telefon satelitarny zza granicy i kierownictwo, mówiące po angielsku. Ochroniarz, znający świetnie angielski, rozumiał dokładnie pertraktacje. Elise była chwalona i proszono ją o zwiększenie ilości organów. Były to rozmowy z Sandrą, żoną Saakaszwilego, która okazała się organizatorką tej „misji”. Mówiła, że jeśli będą problemy, należy natychmiast skontaktować się z płk. Miszczenko. ”
  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127203,co-sie-dzieje-na-ukrainie-08-11-2015

  Polubienie

  • polskosc said

   Były informacje na początku tej wojny o podobnym procederze ale przez Julię Tymoszenko i wywóz organów do Niemiec. Podobny proceder ma miejsce w Izraelu. Dawniej było podobnie podczas wojny w Jugosławii, przybysze spoza Europy dobijali Serbów by wyrwać organy i sprzedać chociażby w Izraelu. Również zabójstwa dla organów mają miejsce w Afryce.

   Polubienie

   • Anna said

    Ale po co im tak dużo organów?, większość zapewne uszkodzona. To straszne co oni wyczyniają, są jak hieny. Podobnie było w hitlerowskich obozach koncentracyjnych; ściągali skóry z ludzi i robili spodnie, rękawiczki, najwartościowsze były tatuowane, obrzydliwość aż nie można w to uwierzyć.

    Polubienie

    • KrisT said

     to ze oprawiali tatuaże w ramki to fakt, ale reszta jest niepotwierdzona…nawet ta sławna lampa z abażurem z ludzkiej skory….
     mydło z ludzi to tez mit choć takie próby były robione, o masówce nie ma mowy.
     Byc moze takie plany były aby wykorzystywać zwłoki w 100%.
     Ale fak faktem doswiadczenia przeprowadzane na ludziach to była okropność, podobnie robili japonczycy, mieli specjalny oddział. Film jest na yutubce tylko ostrzegam, przykro sie patrzy….
     Nazistowskie doswiadczenia rozpoczeły erę transplantologi, sztucznego zapłodnienia, genetyki….(i jeszcze kilka dziedzin) Dzięki morderczym nieludzkim eksperymentom medycyna zrobiła ogromny skok do przodu……
     wiem to nie jest usprawiedliwienie…..

     Polubienie

    • polskosc said

     Sądzę że to był dobry sposób do pobrania organów. Czasem dobijali rannych. Zwykle to byli ludzie młodzi, zdrowi więc organy całkiem sprawne.

     Polubienie

  • KrisT said

   chandel organami był po stronie ukrainskiej, ludzkie częsci szły głównie do niemiec…. ukropy mordowali cywili aby pozyskać narządy z szczegolnym upodobaniem do młodych kobiet.
   Separatysci- bojownicy o wolność, noworosjanie znależli kilkanascie zbiorowych mogił cywili ktorym brakuje organów. temat choć nagłosniony do obserwtorów ONZ został uciszony…
   ta piękna z „warkoczykiem” (ciezko chora w wiezieniu) jest jedną z najbardziej umoczonych w tym interesie…

   Polubienie

   • Anna said

    Jeszcze będąc więźniarką była w klinice w Niemczech, po zwolnieniu z więzienia także tam pojechała na „leczenie” czyli była w bliskim kontakcie z niemieckimi lekarzami tuż przed rozróbą na Ukrainie, jest mocno podejrzana.

    Polubienie

   • polskosc said

    Prywatne samoloty z organami latały do Niemiec ponad Polską. Nikogo to w Polsce nie zdziwiło skąd tyle bogatych na Ukrainie stać na samoloty. Gdy rosjanie daleko nad bałtykiem to podnoszą alarm bojowy i te szmelc F16.
    Gdy prywatny Ukr-Niemcy to
    kto leci? Żelazna Julka. Podaj hasło: Ciepłe bułeczki. Leć, smacznego.

    Polubienie

 5. polskosc said

  Muzułmanie w USA: „Teraz rozprawimy się z Polakami!”
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/muzulmanie-w-usa-teraz-rozprawimy-sie-z-polakami

  Polubienie

 6. KrisT said

  Nawet jak w UE pojawi się ebola czy inne świnstwo- oficjalnie nie bedzie to powiązane z imigrantami a z lekkomyślnymi tubylcami turystami co przywlekli chorobę.
  Każdy co spróbuje przypisać to imigrantom islamistom zostanie publicznie zgnojony przez poprawne polityczne media i klakierów……

  Polubienie

 7. KrisT said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wladze-szwecji-oswiadczyly-ze-jesli-imigranci-nie-zalatwia-sobie-mieszkan-maja-wracac-niem
  oj bedzie się działo, i wina będzie mało….. 😉 a tak na poważnie, zresztą pisałem juz…… Będzie zajebiaszcza pózna zima i rewelacyjna wiosna….

  Polubienie

 8. KrisT said

  cos nowego… tam tez na początki jest pokazany wirus eboli i przesłanie iz czas się nam juz skonczył….
  http://innemedium.pl/wiadomosc/dziwne-nagranie-przyslane-poczte-elektroniczna-kanalu-youtube-innemedium
  jest to drugi filmik nawiązujący do pierwszego ktory… nie będę zdradzać popatrzcie, poczytajcie, ciekawe.. kto i po co zadaje sobie tyle trudu aby stworzyć takie filniki

  Polubienie

  • Anna said

   Ja tego nagrania kompletnie nie rozumiem, ot jakieś wygłupy ale ci, którzy przeanalizowali stop klatki wychwycili jakieś przekazy od kogoś, do kogoś kto ten szyfr zrozumiał.

   Polubienie

   • KrisT said

    pierwszy filmik do dziś nie został rozszyfrowany, z drugim poszło bardzo sprawnie. prawdopodonie ktoś się podszywa pod autora pierwszego filmu. Klimat niby ten sam ale stopien zawiłosci trudnosci znacznie nizszy.
    prawdopodobnie to przesłanie jakiejs grupy, ja tam widzą jakieś kołko teatralne z dobrym informatykiem…

    Polubienie

 9. julius said

  Nie ze wszystkimi tezami zawartymi w komentarzu autora zgadzam się ale tekst warty przeczytania

  http://wirtualnapolonia.com/2015/11/06/wujek-dobra-rada-z-hameryki/

  „Da się on streścić w paru słowach: Polacy ogony podkulić, pracować, morda w kubeł, macie okazję pomilczeć kiedy Ameryka będzie wydawała wam polecenia. Wiadome pochodzenie profesora (urodzonego w Cieszynie) z pewnością nie jest bez znaczenia, w każdym razie szkicuje Pipes ponoć zarys polskiej polityki w najbliższych latach.

  Oba wywiady przypomnieć powinny Polakom jakie jest nastawienie świadomości społecznej w Stanach, pod których kuratelę znowu głębiej weszliśmy.”

  Polubienie

 10. nnn said

  Pan profesor zakomunikował naszemu rządowi i całemu społeczeństwu co następuje:

  Rząd Stanów Zjednoczonych nie poprze Polski w staraniach o odzyskanie wraku Tu-154M.
  Rząd Stanów Zjednoczonych uznaje oficjalne wyniki raportów Anodiny i Millera.
  Rząd Stanów Zjednoczonych nie poprze żadnych międzynarodowych komisji, które mogłyby wyjaśnić jak doszło do katastrofy prezydenckiego TU-154M.
  Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że Polska nie jest partnerem ani żadną strona w Rozmowach z Rosja i nie powinna prowadzić samodzielnej polityki wobec Rosji.
  Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że Polska nie może prowadzić samodzielnej polityki wobec swoich wschodnich sąsiadów.
  Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że Polska nie może prowadzić żadnej polityki na wschód od Linii Curzona.
  Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że gwarantem i reprezentantem polskich interesów na wschód od Linii Curzona są Stany Zjednoczone.
  Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że Polska jest państwem podległym polityce Unii Europejskiej czyli Niemcom i nie może prowadzić samodzielnej i niezależnej polityki zagranicznej.
  Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że Polska ma się nie mieszać w konflikt na Ukrainie i jedynie służyć w wypełnianiu zadań logistycznych wypływających z układu sojuszniczego ze Stanami Zjednoczonymi.

  POLSKA JEST PAŃSTWEM PODLEGŁYM. „NIE SUWERENNYM” „Rząd Stanów Zjednoczonych uważa”

  KONSTYTUCJA
  RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  z dnia 2 kwietnia 1997 r.

  PREAMBUŁA

  W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny,
  odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o Jej losie…..

  Art. 104.

  Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.
  Przed rozpoczęciem sprawowania mandatu posłowie składają przed Sejmem następujące ślubowanie:
  „Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec :::::::SUWERENNOŚCI::::::::: i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej.”
  Ślubowanie może być złożone z dodaniem zdania „Tak mi dopomóż Bóg”.

  Odmowa złożenia ślubowania oznacza zrzeczenie się mandatu.

  PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Art. 126.

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej.
  Prezydent Rzeczypospolitej czuwa nad przestrzeganiem Konstytucji, stoi na straży ::::::::::SUWERENNOŚCI:::::::::::: i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium.
  Prezydent Rzeczypospolitej wykonuje swoje zadania w zakresie i na zasadach określonych w Konstytucji i ustawach.

  Suwerenność – zdolność do samodzielnego, niezależnego od innych podmiotów, sprawowania władzy politycznej nad określonym terytorium, grupą osób lub samym sobą. Suwerenność państwa obejmuje niezależność w sprawach wewnętrznych i zewnętrznych.

  WIĘC?! O CO KUR^A KOMU CHODZI?! „PODWAŻANIE SUWERENNEJ POLSKI, SUWERENNOŚCI POLSKIEJ”?
  „Rząd Stanów Zjednoczonych uważa”

  Polubienie

 11. krab said

  Kurcze, od wczoraj nie da się czytać bez emocji głównego ścieku mendiów. wszelkie informacje zastąpione rozpaczliwym chóralnym wyciem nad składem rządu pis-owych. Dlaczego tak nie wyli jak w 2007 roku ministrem finansów i wicepremierem został człowiek, który nawet nie miał polskiego obywatelstwa. Aż taka panika ??

  Polubienie

 12. krab said

  „Izraelski pułkownik wpadł gdy ochotniczy oddział prorządowy osaczył w Iraku grupę bojowników tak zwanego „Państwa Islamskiego”. Wśród terrorystów zidentyfikowano niejakiego Yusiego Oulena Shahaka z brygady izraelskiej armii stacjonującej na Wzgórzach Golan – terytorium Syrii od 1967 r. okupowanym przez Izrael. Funkcjonariusze irackich służb bezpieczeństwa rozpoczęli już przesłuchania izraelskiego oficera. Już teraz twierdzą, że uzyskane od niego informacje są „szokujące”.
  Władze Syrii ale też stacjonujące sna Wzgórzach Golan siły pokojowe ONZ (UNDOF) wielokrotnie przedstawiały dowody wsparcia jakiego Izraelczycy udzielają bojówkom walczącym z armią syryjską w południowej części tego kraju. Sam sztab izraelskiej armii przyznał, że zapewnie im opiekę medyczną. Wśród wspieranych przez Izrael ugrupowań był także Dżabhat an-Nusra – syryjskie skrzydło Al-Kaidy.”
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/ujeto-izraelskiego-pulkownika-walczacego-w-szeregach-panstwa-islamskiego

  Polubienie

 13. KnUR1 said

  Prokurator ukradł batonik i dostanie odszkodowanie bo bym niepoczytalny chwilowo :555555555
  http://www.tvn24.pl/prokurator-nie-poniosl-kary-za-kradziez-a-moze-dostac-odszkodowanie,593252,s.html

  Polubienie

  • krab said

   To teraz obrońcy skazanych, w sprawach z jego udziałem, będą mieli co robić!

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Żnin to również moje rejony. Tam gadają, że nie poczytalnym można być i nie być. Dla mnie za trudne do zrozumienia. Nawet nie wybiegam, jak Ty, co ten prokurator i w jakim stanie sprawował swoje obowiązki.

    Polubienie

  • AQQ said

   Reportaże z expresu reporterów.
   Pijany bez prawa jazdy zabił więc nie można go oskarżyć jak kogoś z prawem jazdy bo ten bez p.j. nie miał świadomości!!!!

   Włatcy móh wymyslili nowy znak drogowy!
   na czerwonym tle jakby czarny zarys telefonu kom. i 3 owalne linie, wyglada to na zakaz używania komórek.
   Niestety nikt z kierowców nie umiał odpowiedzieć co on oznacza.
   wyjaśnili, że tzn. jesteś na płatnej drodze, zaraz czychają krokodyle* i łupią mandaty np.za busa z przyczepką!!!!

   Polubienie

 14. ewcia said

  „Teraz rozprawimy się z Polakami!” Skandaliczne słowa po przejęciu przez muzułmanów władzy w amerykańskim mieście

  Po tym, jak ludność muzułmańska przejęła władzę w amerykańskim Hamtramck, jeden z radnych oznajmił, że zamierza „rozprawić się z Polakami”. Wypowiedź została wyemitowana w telewizji FOX.

  Historia Hamtramck od kilku dekad bardzo mocno związana jest z Polakami. Biorąc pod uwagę proporcjonalny udział naszych rodaków, jest to jedno z najbardziej polskich miejsc w USA, a w latach 70-tych Polacy stanowili tam aż 90 procent społeczności.

  Sytuacja zaczęła się zmieniać po tym, jak w mieście osiedlali się imigranci z takich państw jak Bangladesz czy Pakistan. W 2004 roku w mieście otwarto meczet, a muzułmanie domagali się prawa do nadawania modłów przez głośniki. Takie działania nie pozostały bez reakcji polskich katolików, a wywołany konfilkt religijny opisał wówczas New York Times.

  http://wmeritum.pl/teraz-rozprawimy-sie-z-polakami-skandaliczne-slowa-po-przejeciu-przez-muzulmanow-wladzy-w-amerykanskim-miescie/

  Polubienie

  • polskosc said

   Władze niby Polskie w tym mieście wydały zezwolenie na budowę tego meczetu. Potem zezwoliły na nawoływanie głośne przez głośniki z minaretów na modlitwę. Było to pierwsze miasto w USA które zezwoliło na głośne (przez głośniki) nawoływanie z minaretów na modlitwę.
   Czyli gościnność Polaków została wykorzystana. Polak przejrzał na oczy po fakcie.

   Polubienie

 15. ewcia said

  To jest nasz kraj, pani Merkel!” Niemiecka prawica zyskuje w sondażach

  Podczas ostatniego weekendu AfD zorganizowała protest przeciwko polityce migracyjnej, jaką prowadzi kanclerz Angela Merkel. Na demonstracji w Berlinie zjawiło się 5 tysięcy osób. Pojawiły się oskarżenia względem władz o zdradę narodu, natomiast mediom zarzucano szerzenie kłamstw.

  http://wmeritum.pl/to-jest-nasz-kraj-pani-merkel-niemiecka-prawica-zyskuje-w-sondazach/

  Polubienie

 16. krab said

  Pewno dostanie 150 godzin prac społecznych
  http://namzalezy.pl/szwecja-imigrant-z-somalii-zgwalcil-kobiete-na-smierc/

  Polubienie

 17. AQQ said

  fajny portrecik rodzinny.

  Polubienie

 18. krab said

  Oto nasza transformacja do raju (bo nago, boso i …..)

  Polubienie

 19. AQQ said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowy-polski-minister-srodowiska-jest-wysmiewany-bo-dwa-lata-temu-zlozyl-interpelacje-w-spr

  Polubienie

 20. AQQ said

  https://marucha.wordpress.com/2015/11/11/kolejna-prowokacja-wiaderka-z-kostka-brukowa-na-trasie-marszu-niepodleglosci/

  Polubienie

 21. AQQ said

  zeev said
  2015-11-10 (wtorek) @ 22:24:05

  Przyłącz się!….:))))) katolik!!! To są bracia:))))

  ….bo byłem przybyszem a przyjęliście mnie………dobrzy polscy katolicy :)))

  !!!Nasz papież!!!:))) Franciszek w obliczu dobrze zorganizowanej inwazji setek tysięcy islamistów głosi: (…) w perspektywie Jubileuszu Miłosierdzia apeluję do parafii, wspólnot zakonnych, klasztorów i sanktuariów w całej Europie, aby dały konkretne świadectwo Ewangelii i udzieliły gościny jednej rodzinie uchodźców.

  Rozmowa wiernych z księdzem w parafii na temat uchodźców:
  Musimy ich przyjąć, tak jak mówi papież, każda parafia jedną rodzinę. To nic,że będą modlić się do Allacha. Nawet bardzo dobrze, niech się modlą! .

  http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/krakow/w-kosciele-oo-dominikanow-modlono-sie-w-intecji-uchodzcow-to-najlepsze-co-mozemy-zrobic/

  http://www.fronda.pl/a/komunikat-prezydium-konferencji-episkopatu-polski-ws-uchodzcow,56568.html

  Jeszcze przed apelem papieża Franciszka, w homilii wygłoszonej w sobotę w Bazylice Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chełmie arcybiskup Stanisław Gądecki poruszył problem uchodźców przybywających do Europy. – Trzeba się przygotować, jak pomóc w tym cierpieniu – powiedział hierarcha.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Odpowiedz-na-apel-papieza-Franciszka-ws-uchodzcow-Kosciol-nie-wyreczy-Panstwa,wid,17827679,wiadomosc.html?ticaid=115eb7

  musimy być wrażliwi, a przede wszystkim wewnętrznie otwarci na przyjęcie uchodźców.
  http://wpolityce.pl/kosciol/264636-prymas-polski-o-przyjeciu-uchodzcow-to-nie-moze-byc-spontaniczna-czy-emocjonalna-reakcja
  http://www.deon.pl/religia/wiara-i-spoleczenstwo/art,1053,10-akcji-kosciola-dla-uchodzcow-przylacz-sie.html
  http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala-uchodzcow/najnowsze-fakty/news-kosciol-jest-otwarty-na-uchodzcow-kimkolwiek-oni-sa,nId,1900451

  Egoizm, prywata i ksenofobia. Nienawiść. Deptanie praw człowieka. Zatrzaskiwanie biednym drzwi przed nosem. Brak empatii. Brak wdzięczności dla Unii Europejskiej. Bez serca, Bez wykształcenia. Jesteśmy wciąż za mało ekumeniczni. Nie przychodzimy masowo na międzyreligijne spotkania modlitewne.

  Polscy katolicy mylą się w tej materii!!! :))))

  http://www.haz.de/Hannover/Aus-der-Stadt/Uebersicht/Nackte-Kuenstlerinnen-verstoeren-in-der-Marktkirche

  to trzeba być idiotą:))

  https://marucha.wordpress.com/2015/11/07/wolne-tematy-86-2015/#comment-525293

  Polubienie

 22. AQQ said

  https://marucha.wordpress.com/2015/11/07/wolne-tematy-86-2015/#comment-525293

  Polubienie

 23. Anna said

  Marsz na żywo

  http://marszonline.pl/

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Oglądam. Ja tyram jak pies co dzień po 16h. Wcale nie muszę, ale chce i lubię, ludzie poznają mnie, że czego nie dotknę to obraca się w coś pięknego i motywuje resztę. I każdy wie, że ja Polak. Wszyscy co mnie otaczają, a są to ludzie z całego świata, widzą, że nie do szczania jestem. Podobnie jak my wszyscy. Pozdrawiam Polaków.

   Polubienie

  • polskosc said

   Tylko czy to marsz narodowy?
   Zbyt dużo haseł religijnych. Chcą nam wmówić że patriotyzm to Rzymski wasalizm. Rzym zawsze dbał o siebie kosztem poddanych. Tak jest i teraz. Religia tak, ale narodowa a nie Rzymski wasalizm.

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Bez hasel religijnych nie jest mozliwe istnienie odnawianych na nowo i podsycanych na nowo religijnych wojen.Tzw. narodowcy swietnie sie wpisuja w pozadane przez wszystkich religijnych wodzow haselka wojen religijnych w obronie tzw. ” wolnosci religijnych „.Tak sie sklada, ze oszolomstwo podzegane przez cwaniactwo broni swych ” wolnosci religijnych”, a trup sie sciele przy tym i czesto i gesto.Wszystkie obecne konfikty maja w tle, baa nie w tle,lecz na pierwszym planie religijne wskazanie.Czego boja sie Europejczycy?.Boja sie islamu i szykuja hordy nowoczsnych krzyzowcow.Czemu sluzu islam?.Wojowaniu z nowoczesnymi ” krzyzowcami’..A tak naprawde o co chodzi w tych wojnach?…Kasa, kasa…religie to tylko droga do wladzy i uzasadnienie oraz pretekst do wojen i zbrodni ludobojstwa..Jak to mowia ?..Nihil novi…na ziemi..hmmm..

    Polubienie

 24. Fredro said

  Polubienie

 25. nnn said

  Polubienie

 26. AQQ said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: