Miziaforum's Blog

IMIGRANCI W POLSCE – LUBLIN KOBIETA ZMASAKROWANA NOŻEM , WARSZAWA BRUTALNY GWAŁT – SPRAWCY IMIGRANCI ISLAMSCY !

Posted by miziaforum w dniu Listopad 8, 2015


Imigranci napadli dziewczynę w Lublinie

Wiem o tym przypadku od mojej Córki , jeden z współlokatorów opisywał to zdarzenie , i szukał świadków.

Do zdarzenia doszło nad ranem 29 października w jednym z bloków w Lublinie. Młoda kobieta wracająca do domu została zaatakowana przez obcokrajowców i raniona w ręce oraz klatkę piersiową.

Historia ma swój początek o porannej godzinie, gdy współlokatorka ofiary wracała do mieszkania. Od przystanku śledził ją młody mężczyzna, jak go określiła ,,ciapaty”, który wszedł za nią aż do klatki schodowej jej bloku. Cała roztrzęsiona, powiedziała o tym koledze, który przegonił chwilowo intruza. Następnie gdy poszkodowana wracała z zakupów spotkała tego samego człowieka z obstawą dodatkowych dwóch. Jeden z nich był Polakiem, a dwaj pozostali porozumiewali się w nieznanym dla dziewczyny języku. Zapytali ją czy zna chłopaka, który wcześniej przegonił jednego z nich. Z powodu zdenerwowania kazała im się wynosić, co sprowokowało imigrantów. Zasłonili jej twarz ciemnym materiałem i tępym narzędziem poranili jej ręce oraz klatkę piersiową po rozerwaniu ubrań. Na odchodne dali do zrozumienia, że to dopiero początek.

Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Nie udostępniła dotąd nagrań z monitoringu bo jak twierdzi próbuje własnymi ścieżkami dotrzeć do sprawców, ale być może owe filmiki trafią do mediów.
http://prostozmostu.net/kraj/imigranci-napadli-dziewczyne-w-lublinie

DODAJ MATERIAŁ W KTÓRYM MARIAN KOWALSKI KOMENTUJE TEN WYŻEJ OPISANY NAPAD

OSTATNIE 6 MINUT NAGRANIA

p.s on wie bo mieszka w Lublinie

Brutalny gwałt na Polce w centrum Warszawy. Napastnik był uchodźcą z Egiptu – zobacz nagranie
Był członkiem jednej z najgroźniejszych obecnie organizacji terrorystycznych – Państwa Islamskiego – i… emigrował do Polski. Dlaczego? – planuje wprowadzić terror również w Polsce. Dzisiejszej nocy Mohammad Salameh brutalnie zaatakował i zgwałcił 21-latkę na jednym z mokotowskich osiedli. Kobieta w ciężkim stanie znajduję się w szpitalu. Mohammad Salameh jest poszukiwany przez policję.

WIECEJ INFORMACJI TU link

https://miziaforum.wordpress.com/2015/10/25/brutalny-gwalt-na-polce-w-warszawie-sprawca-islamski-uchodzca-zaczelo-sie/

Komentarzy 51 to “IMIGRANCI W POLSCE – LUBLIN KOBIETA ZMASAKROWANA NOŻEM , WARSZAWA BRUTALNY GWAŁT – SPRAWCY IMIGRANCI ISLAMSCY !”

 1. jowram said

  Tak ,,podziekował „Szwedom ,,uchodzca”

  http://napimigrans.com/egy-kopessel-koszonte-meg-a-muszlim-bevandorlo-a-svedorszagtol-kapott-sok-segitseget/

  Polubienie

 2. nnn said

  miź, wskaż mi, gdzie w KORANIE jest napisane by gwałcić, A nieposłuszeństwo ALLAHOWI jest KARANE ŚMIERCIĄ NATYCHMIASTOWĄ. zgodnie z ich słowami, NIEWIERNYCH ZABIĆ, TAK I ZGINĄ PRZEZ WŁASNĄ RELIGIĘ BO SĄ NIEWIERNI, NIEPOSŁUSZNI.

  Polubienie

  • polskosc said

   Kilka wybranych cytatów z Koranu. Warto przeczytać.
   http://polskosc.blog.onet.pl/2011/01/08/koran-wybrane-fragmenty/
   Co do gwałtów to może ktoś poda przykłądy. Posłuchaj wypowiedzi immanów, poszukaj „gwałt islam”

   Polubienie

   • nnn said

    JEST NAKAZANE PRZEZ ALLAHA BY „GWAŁCIĆ” LUB „ROBIĆ TO CO ROBIĄ Z TYMI KOBIETAMI”? CZY JEST TO W KORANIE? JEŻELI TO NIE JEST PRZYKAZANE, NAKAZANE TO SĄ NIEWIERNI, NIEWIERNI ALLACHOWI KTÓRZY MUSZĄ ZGINĄĆ NATYCHMIAST.

    Polubienie

    • polskosc said

     Immanowie podczas kazań polecają gwałcić niewierne. Nie wiem czy to jest zapisane w Koranie czy tylko interpretacja ich duchownych. W każdym razie immani nawołują do gwałtów.
     Również kobieta w stroju plażowym 2 częściowym, a czasem też w jakieś bluzce jest uznana jako prostytutka. Wg Koranu należy ją ukamieniować.

     Polubienie

     • nnn said

      JEST NAKAZANE PRZEZ ALLAHA BY „GWAŁCIĆ” LUB „ROBIĆ TO CO ROBIĄ Z TYMI KOBIETAMI”? CZY JEST TO W KORANIE? JEŻELI TO NIE JEST PRZYKAZANE, NAKAZANE TO SĄ NIEWIERNI, NIEWIERNI ALLACHOWI KTÓRZY MUSZĄ ZGINĄĆ NATYCHMIAST.

      Polubienie

      • nnn said

       CZY JEST TO PRZYKAZANE, NAKAZANE W KORANIE? JEŻELI NIE, TO CI POSŁUSZNI ALLAHOWI SĄ NIEWIERNI, A WEDŁUG TEGO CO PRZECHODZI PRZEZ ICH GARDŁA „ZABIJAĆ NIEWIERNYCH” TZN ŻE ONI TAKŻE MUSZĄ ZGINĄĆ. NATYCHMIAST BO NIE SĄ POSŁUSZNI ALLAHOWI I SĄ TAK SAMO NIEWIERNI JAK MY.

       Polubienie

       • polskosc said

        Isalm opiera się na Koranie ale na równi traktuje Dekrety wielkich imanów. Czyli któryś ważniejszy Iman może nowe przykazanie dorzucić i traktuje się je na równi z tymi w Koranie.

        Polubienie

       • polskosc said

        Jest gdzieś napisane w Koranie że ziemia którą dotknęła stopa Muzułmanina staje się ziemią Islamu. Skutkiem tego dawni mieszkańcy stają się ich niewolnikami, muszą im płacić hidżę. Kobiety z dawnego ludu mogą więc traktować jak niewolnice. W Arabii Saudyjskiej służące są systematycznie gwałcone przez Pana domu. Gdy się taka upomnie to kara śmierci dla kobiety a mężczyzna niewinny.

        Polubienie

       • krab said

        No i właśnie już żądają swojego miasta-państwa w Norwegii
        „Nie chcemy być częścią norweskiego społeczeństwa. Również nie uważamy za konieczne aby się wyprowadzić ponieważ jesteśmy urodzeni w Norwegii i tutaj się wychowaliśmy. A ziemia Allaha jest własnością wszystkich. Ale niech Grønland stanie się nasz. Ogródźcie dzielnicę i dajcie nam rządzić nią jak chcemy. To jest najlepsze dla obu stron. NIe chcemy żyć razem z takimi brudnymi zwierzętami jak wy”
        http://prostozmostu.net/swiat/muzulmanie-chca-swojego-panstwa-w-norwegii-nie-chcemy-zyc-z-takimi-brudnymi-zwierzetami-jak-wy

        Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Podobne przykazania o zabijaniu podbitych narodow sa w Starym Testamencie , w Piecioksiagu Mojzeszowym..duzo podobienstw z koranem..warto poczytac…aby sie przekonac..

       Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Islam oparty na koranie.A na czym sie opiera koran?.Po nitce do klebka…

       Polubienie

    • miziaforum said

     patrz na kalendarz islamski który oni mają dziś rok …

     chrześcijanie gdy była taka data w naszym kalendarzu co dziś u muzułman byli nie lepsi

     WNIOSEK ONI SĄ ZACOFANI O DO EUROPEJCZYKÓW O – Kalendarz
     Muzułmański
     rok 2015 =1436-1437 h.

     CZYLI – SĄ O 600 LAT ZACOFANI W ROZWOJU – 1437 ROK – PATRZ HISTORIA K.R .K. W EUROPIE – NIC LEPSI NIE BYLIŚMY WTEDY

     🙂 – ŻART ALE COŚ W TYM JEST

     Polubienie

  • polskosc said

   Dla porównania Tora wybrane fragmenty
   http://polskosc.blog.onet.pl/2011/01/08/tora-wybrane-fragmenty/

   Sex w Islamie tylko po małżeństwie. Mężczyżni mogą gwałcić niewierne i niewolnice i nie są karani. W Iranie za gwałt na muzułmance jest kara śmierci. Małżenstwo czasem z dziewczyną lat 4.

   Sex w Judaiźmie. Mężczyżni mogą bez ograniczeń. Kobiety tylko z żydami. W starodawnym Judaiżmie był sex z dziećmi od lat 3.

   Polubienie

   • nnn said

    CZY TO JEST NAPISANE W KORANIE?. I CZY TAK NAKAZAŁ ALLAH? „GWAŁCENIE” LUB „TO CO ROBIĄ Z NIMI”. CZY TO JEST PRZYKAZANE PRZEZ ALLAHA I CZY TAK JEST PRZYKAZANE W KORANIE. A KORAN JAK I ALLAH JEST ŚWIĘTOŚCIĄ, JEŻELI NIE JEST, TO SĄ NIEWIERNI, NIEPOSŁUSZNI I MUSZĄ ZGINĄĆ NATYCHMIAST! WEDŁUG ICH RELIGI ” NIEWIERNYCH ZABIAJAĆ”

    Polubienie

    • nnn said

     chcecie się bronić? nie wiedząc jak?

     Polubienie

     • nnn said

      nastawcie ich religie przeciw im samym. bo to co robią wierni Allahowi, może nie wszytko być zgodne z tym co nakazał allah i to co przykazane jest w koranie i wtedy stają się niewierni o których tak głośno mówią i muszą zginąć wedle ich wiary. A ICH RELIGIA JEST JEDYNA I ŚWIĘTA I NAKAZUJE BY ZABIJAĆ NIEWIERNYCH.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Totez widac skutki nastawiania..arabusow nastawiaja na zydow..zydow na arabusow , a tymczasem w zamachach gina grzeczni katolicy, ktorym sie kaze przyjmowac pod swoj dach hordy barbarzyncow wzajemnie sie mordujace…najlepiej pozwolic im sie wyrznac wzajemnie …i stac z boku…a nie drzec sie bez sensu…

       Polubienie

       • nnn said

        to czekajmy na kolejne „gwałty”

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Kto kaze czekac na kolejne gwalty?.Zamiast drzec sie bez sensu, co decydentom jest na reke , to drzec sie i zadac kary smierci dla gwalcicieli…Proste..Wadza w koncu musi zareagowac…a w przypadku samosadow wadza obroci swoje instytucje przeciw autochtonom..Vide biskup, co polecial z cukierkami do szpitala poznanskiego ..Kto wyszedl na idiote?..Oczywiscie Polacy..myslec trza…

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Zamiast drzec sie bez sensu manifestowac i zadac zaprzestania wojen , aby uchodzcy mogli zyc godnie u siebie…godne to i nie na reke decydentom..strzal w kolana wadzy…

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Manifestowac wolno ..w sprawie pokoju.. i tym sposobem pozbawia sie broni obydwie strony..i tych co buduja nienawisc i tych, ktorzy z nienawisci morduja..

        Polubienie

       • krab said

        ..żądać zaprzestania wojen, tylko kto posłucha tego żądania? Włodarze tego świata mają akurat inną wizję, bo wojny to geszeft, a ludziska.. no cóż, ofiary muszą być.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Nie martw sie oni sluchaja i to jeszcze jak…a ofiary uchodzcy miast krzywo patrzec na tych lepszych z zachodu , ktorzy im okazuja wrogosc moga zobaczyc, ze to nie zwykli ludzie jak oni chca,aby zrzucac na nich bomby..proste..co jest do tej pory?…szczucie i szczucie…

        Polubienie

 3. KnUR1 said

  I gdzie jest te nagranie ?

  Polubienie

 4. miziaforum said

  NO TO ŻYCZCIE MI POWODZENIA JUTRO 4,30 JADE NA WOJNE

  Polubienie

  • AQQ said

   A o co i z kim będziesz wojował?

   Polubienie

   • miziaforum said

    JAK ZWYKLE OD POCZĄTKU TEGO SWIATA WOJNA BDZIE O POKÓJ … A Z KIM CHYBA WIADOMO

    PISAŁEM WAM ŻE PRDZEJ DOCZEKACIE SI PRAWDZIWEJ WOJNY W NIEMCZ3ECH NIŻ NA UKRAINIE

    Polubienie

    • krab said

     Finom jak ciapate zaczęli zaglądać przez okna do szkół, natychmiast utworzyli społeczne patrole kontrolujące miasta. Nazwali siebie żołnierzami Odyna.Jest już setki tych „patroli”. Coraz więcej ludzi nie patrząc na rząd próbuje się bronić przed tą szarańczą.

     Polubienie

     • miziaforum said

      TAK JEST 21 PAŃSTW MA WŁASNĄ SAMOOBRON KTÓRA WSPÓŁPRACUJE Z INNYMI KRAJAMI – TYLKO POLACY ….. NO CÓŻ TRZA BEDZIE POWALCZY W GERMAŃSKICH LEGIONACH CUDZOZIEMSKICH

      Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Ajwaje zacieraja raczki,ze ich plan wzajemnych przyszlych rzezi dziala..takie milicje wlasnie ajwaje tworzyli i tworza w panstwach , gdzie wybuchnieto ” kolorowe rewolucje”..rzeczywiscie chyba dojdzie w europie do tego,ze kolorowi nas bialych wyrzna ….ku uciesze tych, co ich sprowadzaja…

      Polubienie

      • krab said

       Przecież po to ich sprowadzają!! Wielkie pieniądze inwestują w ten proceder. A my jak te barany przed rzeźnią będziemy stać i pobekiwać!

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Otoz to..budowanie wrogosci zaostrza konflikty i przyspiesza wybuch czegos wiekszego.Nie wszyscy muzulmanie sa fanatykami.Maja takie same problemy ,jak kazdy z nas..gorzej jest z tymi, ktorzy tu zjezdzaja teraz, bo oni nie maja zielonego pojecia, o tym co sie w europie dzieje, bo oni ja postrzegaja jako raj i wlasnie ci nowi przybysze moga rozwalic nasz europejski porzadek od srodka…moze o to chodzi..no i juz maja 5-ta kolumne do sabotazy..jakos dziwnie odtatnimi czasy w zabolandii plona autokary z emerytami i dziecmi..pozary kontrolowanych autokarow i po swiezutkich przegladach technicznych..no niczym samoloty…wojna partyzancka…maja swoich wszedzie..

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        korekta… dziwnie ostatnimi czasy….

        Polubienie

       • krab said

        Jasne że ich wykorzystują , najpierw ulotki z rajskimi obietnicami, później loteria na pontonach żeby było ckliwiej bo część utonie, a później co wydrzesz innym to twoje. Tylko rządy europejskie to jedno wielkie , przekupne kur..two !!

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Ci co ich tutaj wysylaja na tych pontonach wcale nie lepsi.Nie wysylaja ich tu bez celu.Ci sfanatyzowani ciemni w wiekszosci nie zdaja sobie sprawy,ze sa wykorzystywani przez jednych i drugich..przez swoich tez..pic polega na tym tez,ze u siebie nie zadaja praw od swoich wladcow, bo to sie konczy ucieciem glowy,a u nas w europie maja wolnosc i wykorzystuja nas…ile sie da..za przyzwoleniem naszych decyzyjnych..co na raczke jest ichnim wladcom, bo pozbywaja sie bidoty i podrzucaja ja innym..a bidota nas doi i jeszcze podklada bomby..

        Polubienie

    • Trak said

     Mizia, teraz odkryłem, że palowanie było sportem naszych przodków w odniesieniu głównie do ciapatych.
     Otóż prorok powiedział, że któren w ten sposób opuści ziemski padół nie ma co liczyć na względy Allaha i raj, jest on na zawsze pohańbiony.
     Może dlatego, źle nas wspominają.

     Polubienie

 5. marek said

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127203,co-sie-dzieje-na-ukrainie-08-11-2015
  Przekład: Były pracownik SBU prosi o pomoc w zatrzymaniu procederu handlu organami umierających żołnierzy ukraińskich i cywilów na wschodzie, w Donbasie. Proceder odbywa się od początku…Кровавый бизнес Саакашвили https://www.youtube.com/watch?v=2D6wSCzZd2w

  Polubienie

 6. KrisT said

  co to za trol ten Nnn???? Powiem mu tak: w polsce nie ma allacha! koniec kropka!
  a teraz same imię allach, rozłóżmy to al lach- lach dla niewiedzących to okreslenie nazwa polaka! lach -polak, lachy -polacy, kraj lachow- polska!
  więc suma sumarum czcicie polaków! al lach……
  jesli chodzi o gwałty tłumaczeniem debili jest iz ten islamski allach by tak chciał….bo to niewierna i goła w dodatku …(bo nie ma worka po kartoflach z wycietym wizjerem jak w T-34 na sobie).

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   ha ha ha..Allah ..lach ? czy lah?…he he ..

   Polubienie

   • Anna said

    Kwestia pisowni indywidualna bo przecież to fonetyczna nazwa, pisemnie w oryginale to esy floresy, na dodatek Bóg mówi po polsku, czyli … Lach 🙂
    Jeśli zostało im wyjawione imię Boga – LACH to zapisali je jak umieli.
    Jezus zapowiedział, że jeśli Żydzi nie przyjmą Go jako posłańca od Boga i się nie nawrócą to Bóg odwróci się od nich i wyróżni inne narody, niewierzących i być może skierował się ku Arabom.

    Polubienie

   • KrisT said

    po ichniemu niech bedzie allah a po naszemu allach ja tam wyraznie słyszę „c” przed ha…….. 😉

    Polubienie

 7. Greg said

  Napad w Lublinie to lipa. Okazalo sie, ze panienka poklocila sie z bylym chlopakiem i podrapala sie upadajac na krzaki i sklamala, zeby sie jej chlopak nie czepial. Ma teraz zarzuty za falszywe zeznania.

  Polubienie

 8. wale to said

  kuzwa jak 3 letnie dzieciontka sie gwalci to zruchanym trza byc 😛 islm won kurwy na ten rok niewierze wam wszystkim falszywe swinie kurwa ze bog waz po tej ziemi nosi bo mozna zlamac czlowieka a islam lamie kobiety i kurwa niech im jajca odpadna w tym ich raju pomiot z wysypiska

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: