Miziaforum's Blog

Pilne !! Angela Merkel stanie przed sądem za ZDRADĘ STANU -setki zawiadomień o popełnieniu przestępstwa złożyły kancelarie prawne !!

Posted by miziaforum w dniu Listopad 2, 2015


WIADOMOŚĆ JEST PEWNA I POTWIERDZONA 

JA PRZYPOMNĘ WAM TYLKO JEDNĄ SPRAWĘ Z NIEMIEC – OSKARŻENIE O KORUPCJĘ -( KWOTA OKOŁO 800 EURO rachunki za pobyt na oktober fest ) SPRAWA TA SPOWODOWAŁA ZŁOŻENIE DYMISJI PRZEZ PREZYDENTA CHRISTIANA WULFFA I POSTAWIENIE GO PRZED SADEM 

SZCZEGÓŁY link do polskiej strony C.B.A 

https://cba.gov.pl/pl/newsy-serwisu-antykorup/2820,Byly-prezydent-Niemiec-przed-sadem.html

Kanclerz Niemiec Angela Merkel może mieć poważne kłopoty. Prokuratura Generalna w Berlinie potwierdziła, że w ostatnich tygodniach wpłynęło ok. 400 zawiadomień w sprawie możliwości popełnienia przez niemiecką kanclerz zdrady stanu w związku z jej decyzjami dopuszczającymi niekontrolowane przyjmowanie islamskich imigrantów w granice Republiki Federalnej Niemiec.

Źródło: Merkel massenhaft bei Bundesanwaltschaft wegen Hochverrats angezeigt (DE)

PRZYPOMINAM TO NIE POLSKA !!!

A PRZYKŁAD BYŁEGO PREZYDENTA WULFFA JEST JEDNOZNACZNY

OSKAŻENIE O ZDRADĘ STANU TO BARDZO POWAŻNE !!

Komentarzy 79 to “Pilne !! Angela Merkel stanie przed sądem za ZDRADĘ STANU -setki zawiadomień o popełnieniu przestępstwa złożyły kancelarie prawne !!”

 1. miziaforum said

  UCZCIE SIĘ OD NIEMCÓW JAK EGZEKWOWAĆ PRAWO OD SWOICH POLITYKÓW !!

  niebawem sprawa stanie się głośna na całym świecie

  Polubienie

 2. navajo88 said

  no to andzia morze mieć kłoot

  Polubienie

  • miziaforum said

   kłopoty – wyleci na zbity ryj w momencie zarejestrowania w sadzie sprawy …. TO PEWNE PATRZ PRZYKŁAD PREZYDENTA WULFA

   Polubienie

  • miziaforum said

   ZDRADA STANU – W prawodawstwie niemieckim XIX wieku rozróżniało się „Hochverrat” (zdradę stanu) i „Landesverrat” (zdradę kraju). Hochverrat odnosił się do prób naruszania stosunków wewnątrz kraju, a Landesverrat do prób podważenia międzynarodowej pozycji kraju. Obecne prawodawstwo RFN określa jako zdradę stanu (Hochverrat) nie tylko próby, ale i przygotowania do zmiany ustroju państwowego czy praw zagwarantowanych przez konstytucję oraz oderwania części terytorium państwa poprzez zamach stanu. Grozi za to kara dożywotniego więzienia lub co najmniej 10 lat więzienia.

   Polubienie

 3. Anna said

  Należy jej się, sprowadziła zagrożenie dla obywateli, dla państwa. Nawet poza granicami Niemiec usłyszeliśmy, jak zapraszała imigrantów. Państwo to nie jest prywatny folwark.

  Polubienie

 4. polskosc said

  Odsunęliśmy Komorowskiego, Tuska, PO teraz kolej na Merkel.
  Następni w kolejce Martin Schultz , Soros, Rotchschild, Rockefeller, Saudowie.

  Polubienie

  • miziaforum said

   JACY MY – ODSUNIEMY MERKEL ???
   owszem bardzo dużo Polaków współpracuje z Niemcami w sprawie zagrozenia islamskiego

   „-) WYSTARCZY W DZIENNIKACH TV POPATRZEĆ ILE FLAG POLSKICH POWIEWA NA DEMONSTRACJACH PEGIDY !!!

   aż pezyjemnie pomagać gdy widzi się efekty mobilizacji . nie to co w Polsce gdzie zdrada jest sportem narodowym a naród wydymany i zdradzony przez n.p takich wodzów ruchu narodowego w iliści 6 dał się kupić za pensje niemieckiego śmieciaża … i to tylko na 5lat .. BO NIEMIECKI ŚMIECIARZ MA POSADĘ DOŻYWOTNIO JESLI TYLKO TAK CHCĘ

   Polubienie

   • polskosc said

    PEGIDA wysyła swych ludzi do Polski do dużych miast na manifestacje, próbują nawiązać współpracę. Chodzi o to by protesty były w całej Europie już teraz.
    Podobnie trzeba szukać współpracy z Ruchem Narodowym we Francji i podobnym w Anglii. Merkel nie jest Urzędniczką Unijną u wypowiadała się na temat solidarności Europejskiej. Czyli jest to uzurpacja urzędnika Europejskiego. Powinna za to zostać ukarana aresztem.

    Polubienie

    • miziaforum said

     2 LATA TEMU NAPISAŁEM WAM ŻE NWO TO WYMYSŁ I PIERDOŁY

     JAK PUTIN BRAŁ KRYM PISAŁEM NIEBĄDŹMY DURNI BIERZMY TEŻ SWOJE

     BYŁO MINEŁO TERAZ JEST CZAS PRZEBUDZENIA W EUROPIE I TO OD POLAKÓW ZNÓW ZALEŻY ILE WYRWĄ DLA SIEBIE

     WSCHÓD ZAGOSPODAROWAŁ PUTIN , TERAZ CZAS NA REMONT W EUROPIE ZACHODNIEJ I ŚRODKOWEJ

     NIE PRZEGAPMY ZNÓW OKAZJI JAKĄ DAWAŁ PUTIN POLSCE PROPONUJĄC PÓŁ UKRAINY POLSCE !!!

     ŻADKO SIĘ ZDARZA ŻEBY JAKIŚ NARÓD MIAŁ 2 SZANSY W 1 ROKU NA BYCIE WIELKIM NARODEM

     Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Pegida to sa durnie..i jeszcze wieksi, co za nimi pojda.To sa idioci od robienia burd gdzie sie da,glownie na stadionach, co jest na reke rezimowi,ktory zaostrza kontrole nad spoleczenstwem.Chyba toto zalozyli sami ” nazi”,ktorym zalezy na odrodzeniu sie tegoz..

     Polubienie

   • miziaforum said

    Polubienie

   • miziaforum said

    Polubienie

 5. miziaforum said

  A JAK TA SPRAWA W ARCIE SKOŃCZY SIĘ DLA POLAKÓW – JAK ZWYKLE …..

  NIEMCY WYKOPIĄ MERKEL I Z OBIETNIC PRZYJMOWANIA SIĘ WYŚLIZNĄ PO PROSTU TAK

  OBIECAŁA TO MERKEL A NIE MY NIEMCY WIĘC DO NIEJ TAM DO PIERDLA SKŁADAĆ REKLAMACJE

  A POLACY HONOROWI ZOBOWIAZANIE KOPACZ PRZYJMĄ DO REALIZACJI – ZACZNIE SIĘ W GAZETACH ŻE JAK RZĄD NAJJAŚNIEJSZEJ OBIECAŁ TO INNY RZAD MUSI DOTRZYMAĆ BO BEDZIE WSTYD

  I TAK ZAMONTUJĄ WAM W KRAJU 100 000 CZARNYCH SS…. I BEDZIECIE MIELI KOLEJNY GRÓBY PROBLEM

  ZAWSZE TAK BYŁO POLSKA FRAJEREM ŚWIATA !!

  WIERZĄ W JAKIEŚ PIERDOŁY ? W POLITYCE NIEMA HONOROWYCH ROZWIĄZAŃ SĄ EGOIZMY NARODOWE A NIE JAKIEŚ PI…

  Polubienie

 6. Fredo said

  https://www.youtube.com/watch?v=RbZrxgoYKyg https://www.youtube.com/watch?v=3k5LyJN-Vv8 https://www.youtube.com/watch?v=bkKZcMHIFNg

  Polubienie

 7. Fredo said

  Polubienie

 8. Fredo said

  [video src="https://videos.files.wordpress.com/ix3vGg7v/islamic-state-of-iraq-and-al-shc481m-e2809cclanging-of-the-swords-part-4e280b3-en_dvd.mp4" /]

  Polubienie

 9. julius said

  Kolejne szkolenia dla przyszłych obrońców islamistów w Polsce. Zapewne nabyte doświadczenie przyda się na wypadek potrzebnej pacyfikacji ludności Polski.

  „Chcieliśmy dać wkład w pokój i w bezpieczeństwo niewinnych ludzi, którzy są narażeni na zamachy terrorystyczne – tłumaczy wysłanie polskich pracowników ochrony Beniamin Krasicki( zapewne żyd z przywłaszczonym dobrym polskim nazwiskiem ) z firmy City Security. Inicjatywa spotkała się z dużym entuzjazmem w Izraelu.”

  Z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że będzie to szkolenie z zakresu walki w mieście w rzeczywistych warunkach bojowych. Ochotników pochodzenia żydowskiego dobrze opłaconych przez swoich ziomków też pewnie nie zabraknie.

  Polubienie

 10. Anna said

  Pisałam Wam już, że Merkel jest niebezpieczna. Otwiera granice dla wszystkich, bez opamiętania, potem zamyka a teraz drze się, że trzeba otwierać bo może dojść do konfliktu zbrojnego
  już nie mam siły tego komentować, sami przeczytajcie
  https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1539748,Kryzys-migracyjny-Angela-Merkel-na-Balkanach-moze-wybuchnac-konflikt-zbrojny

  Polubienie

 11. nieustraszona said

  Dr Kękuś wyciąga was na ulice ? Przecież to stara taktyka „niepodległościowa” mająca wywołać krwawą konfrontację,która ma wzmocnić jeszcze terror nie-rządu dla waszego tępe „barany” „bezpieczeństwa” – czytaj dalszego strzyżenia podatkowego,golenia „co łaska”, zatruwania chemią, obdzierania ze skóry wraz z patroszeniem na żywca do TRANSPLANTACJI !!!

  „Społeczeństwa maja takie „rządy” na jakie sobie zasługują” !

  Zaden niewolnik – osoba PRAWNA nie otrzyma siłowo wolności na zewnątrz jeśli wewnątrz będzie wierzył w „prawo” i w to wszystko co jest NAPISANE na biurkach zawodowych morderców,złodziei i kłamców grających swoje „role” w teatrze iluzji państwowo-kościelnej !

  O tym wszystkim dr Kękuś musi już wiedzieć na podstawie mojej pełnej odpowiedzi na jego nachalnie powtarzającą się kwestę mailową dla „dobra społecznego” !!!

  Najprostszym i legalnym sposobem na wysuszenie wszelakich parchów grasujących za pomocą terroru z anonimowymi listami wrzucanymi bezprawnie do skrzynek pocztowych jest ich pisemne zabezpieczenie według poniższego PRAWNEGO WZORU !!!!!!!!!!!!!

  DOSTARCZANIE NIELEGALNYCH PRZESYŁEK PRZEZ POCZTĘ JEST KARALNE.
  „ Uwaga !!! Moja skrzynka pocztowa jest własnością prywatna !!!„

  Według Rezolucji ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, podlega samorządowi przez ( proszę wpisać nazwisko ) Obywatela Rzeczpospolitej Polskiej i nosi właściwy adres : ( proszę wpisać adres ) . Wrzucanie przez Pocztę Polską , przesyłek listownych ze wszystkich
  jednostek administracji na Polskę takich jak Rada Radiofonii i Telewizji, Urzędy Miejskie i Gminne, Urzędy Porządkowe, Urzędy Skarbowe, wszystkie Służby Policji, komornicy, firmy windykacyjne, kancelarie adwokackie i wszystkie urzędy jurysdykcji , jest NAJSUROWIEJ ZABRONIONE i będzie ukarane z powodu zamierzonego naruszenia, prawa konstytucjonalnego obowiązującego w Polsce i prawomocnie naglącego w przestrzeganiu Praw Ludzkich.

  Wyjątkami wobec tego prawomocnie naglącego w przestrzeganiu zakazu w sprawie przesyłek i listów pocztowych, są przesyłki firm przewozowych, poczta prywatna i przesyłki prywatne na adres ( proszę podać własny adres ) . Przesyłki, które wysyłane są przez jednostki suwerenne i albo poprzez wyznaczone do tego osoby. Sprzeczna z Konstytucją działalność Poczty Polskiej na usługach nielegalnego rządu – spółki handlowej wygasła z dniem 25.12.2012 i jest zobowiązana do zastosowania się wobec tego zakazu . Zakaz ten dotyczy również wszelkich przesyłek formalnych.

  DOSTARCZANIE NIELEGALNYCH PRZESYŁEK PRZEZ POCZTĘ JEST KARALNE !!!

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127060,banda-mordercow-rzadzi-polska

  Polubienie

 12. AQQ said

  https://omon.pl/…/545-polska-kuwejtem-europy-jestesmy-najbogatszym-

  Polubienie

 13. AQQ said

  Polubienie

  • Anna said

   tylko splunąć na takie „recytatorki”

   Polubienie

  • polskosc said

   Żydzi wstydzą się iść na Polskie święta partiotyczne i nie chcą pokazać że nie chodzą. Robia więc takie imprezy zastępcze ośmieszające polskość na które chodzą. Podobnie było z Występem Madonny w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
   Powinni być pozbawieni obywatelstwa Polskiego bo faktycznie polskości nie rozumieją. Polska to nie autobus pełen zbieraniny.

   Polubienie

  • marek said

   glownie chodzi o deprawacje mlodych…no i odciagniecie od marszu, ze niby tez „patriotycznie”, tylko wiadoma nacja moze byc tak przebiegla i takie cos wymyslic…

   Polubienie

  • krab said

   Przecież to kpina z patriotycznych tekstów !!! czyli z polskiego patriotyzmu !! Łajdaki !!

   Polubienie

  • kpi said

   Od kiedy to teksty Gombrowicza są patriotyczne? (na zdjęciu)

   Polubienie

   • AQQ said

    Już od przedszkola tak się własnie robi sieczkę z mozgu.

    Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Od kiedy ?. w latach 70-tych ..a dalsze zmiany na gorsze . za rzadow niejakiej ” radziwill” , co bedac ministra oswiaty zmieniala programy i ustalala tzw. liste lektur w tym biblie.Biblie tez nie przez przypadek wprowadzono do programow szkolnych w epoce ” solidaruchow” , co sie zsolidaryzowali z dawnymi ” blekitnymi krwiami” wlascicielami Polski..wiec..za stan narodu nie tylko ” rzydy” ,” rzydy”…odpowiadaja..

    Polubienie

 14. Anna said

  W oparciu o art. 231 Kodeksu karnego, jest w nim mowa o niedopełnieniu obowiązków i przekroczeniu uprawnień przez funkcjonariusza publicznego, który działa w ten sposób na szkodę interesu publicznego lub prywatnego zostało wszczęte śledztwo. Po co aż śledztwo, to mowa o ewce kopacz, która na początku tego roku podpisała umowę z przedstawicielami strajkujących górników i nie dotrzymała.

  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/69504-sledztwo-ws-porozumienia-na-linii-rzad-%E2%80%93-gornicy

  Na stos bezrozumne wiedźmy i czarownice co to władzę mają a rozumów im brak.

  Polubienie

 15. AQQ said

  http://fakty.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-mieszka-z-trojka-dzieci-w-altance-miasto-proponuje-tr,nId,1915464

  Polubienie

 16. marek said

  http://www.fakt.pl/politycy/msw-rozdaje-podwyzki-na-odchodne,artykuly,588287.html

  Polubienie

  • krab said

   Taktyka spalonej ziemi ?? po nas chociażby zgliszcza?? Ale prawdziwy zamęt będzie dzisiaj (4.11) jak TK poda werdykt dotyczący zgodności z konstytucją (bądź nie) sprawy skoku na ofe. To będzie hiper pasztet wysmażony nowemu rządowi, jak będzie musiał oddać ponad 150 mld, z których 19 trafiło po drodze w „dobre ręce” !!

   Polubienie

 17. marek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/imigranci-z-afryki-zgwalcili-14-letnia-dziewczyne-2015-11

  Polubienie

  • krab said

   Społeczności lokalne muszą się same organizować i „wymierzać karę” czyli kastrować. Tak robili w doniecku z upadlińcami , którzy odważyli się gwałcić. Było o tym głośno w internecie.

   Polubienie

   • zagrypiona said

    No trzeba ostrzyć noże i sekatory. Zaraz mi tu jakaś melepeta wyjedzie, że to nawoływanie do przemocy i że niby o to chodzi tym co ciągną za sznurki. A takiego wała będziemy sie bronić. Samoobrona to żadna przemoc. 😀 W sumie co mamy do stracenia. Co nam grozi? Najwyżej pierdel i to jeszcze jaka kariera w pierdlu za bohaterski czyn kastracji ciapaka. ;D

    PS. W Chinach jednemu fujarę odcięli. Niestety małe chińskie rączki na powrót to przyszyły. No cóż ale przekaz poszedł w świat, że Chińczycy nie będą się pieprzyć.

    Polubienie

    • KrisT said

     to ze małe chinskie rączki przyszyły nie znaczy iz sprzet będzie działać, ale znaczy iż mają szybko działajacą słuzbę zdrowia….
     u nas jakby przyjechali po godzinie to juz dupa a raczej fujara blada…….
     skoro ciapate nie potrafią na ręcznym jezdzić to nalezy ucinać i dac do skonsumowania….
     wsadzić w ryj… wtedy nie bedzie co przyszyć…..

     Zagrypiona chcesz zostać pierwszą kastratorką w IV wolnej RP ??? hahahahha

     Polubienie

    • KrisT said

     chyba opatentuję wkładkę dopochwową żyletkową/kolczastą anty gwałcicielską……..
     a tak na powaznie trzeba zacząc produkować stare zapomniane pasy cnoty…..

     Polubienie

 18. marek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/uchodzcy-muzulmanscy-w-niemczech-zadaja-domow-i-samochodow-2015-11

  Polubienie

 19. Rambo said

  Czy to polskie myśliwce zestrzeliły rosyjski samolot pasażerski nad Wzgórzami Synaj? W ćwiczeniach brały udział jednostki usraelskie, greckie i polskie.
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/11/04/was-the-russian-metrojet-plane-shot-down-by-israeli-or-american-missile-during-blue-flag-2015-exercises/

  Polubienie

 20. AQQ said

  Od dawna wiadomo, że siłą umysłu można uleczyć praktycznie wszystko, trzeba tylko wierzyć, że jest to możliwe. W Stanach Zjednoczonych przeprowadzono właśnie badania, których wyniki zdają się potwierdzać tę zasadę. Wykazały one, że różnica skuteczności działania między placebo i prawdziwymi lekami jest niemal niezauważalna.

  Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-placebo-tak-skuteczne-jak-prawdziwe-leki,nId,1914439#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 21. Anna said

  Prezydent Duda odmówił udziału w tradycyjnym już Marszu Niepodległości, w morzu biało-czerwonych flag. Jego uczestnictwo zapewniłoby spokój i bezpieczeństwo tysięcznym uczestnikom a odmowa to tak jak zezwolenie na bandyckie akty przeciwników polskiej niepodległości.
  Minus dla nowego prezydenta coraz dłuższy a poparcie będzie coraz mniejsze.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/504718,plany-prezydenta-andrzeja-dudy-na-swieto-niepodleglosci-na-11-listopada.html

  Polubienie

  • krab said

   Tak sobie myślę, że dobrze że nie weźmie udziału… nie teraz. Za dużo prowokacji ze strony różnych służb, którym aktualna sytuacja jest nie na rączkę. Już popaprańcy lub wsi ułożyliby taką prowokację, z której długo i gęsto przyszłoby się tłumaczyć. Podpalenie budy w ambasadzie rosyjskiej to pewno byłby mały pikuś. A różnego rodzaju Hadacze też są
   i jeszcze długo będą do dyspozycji. Pamiętajmy o uprawnieniach nadanych niedawno TK, który z byle powodu ma prawo zawiesić prezydenta .

   Polubienie

 22. Anna said

  Trybunał Konstytucyjny kurwidołka przypieczętował skok na kasę obywateli

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/TK-oglasza-wyrok-ws-zgodnosci-z-konstytucja-przepisow-o-OFE-3434976.html

  Polubienie

  • Elsa said

   czyli kradziejstwo zgodne z prawem – w tym kraju to normalka. Nikt się mnie nie pytał, czy się na to zgadzam, żeby zabrać moją kasę. Więc wniosek nasuwa się logiczny, zeby nie trzymać kasy w żadnych funduszach i bankach. Myślę, że nie tylko ja wyciągnęłam takie wnioski 🙂

   Polubienie

   • Anna said

    Pamiętam jak to było z reformowaniem, podzielili nas na roczniki. Starsi – tylko do ZUS, w średnim wieku trochę wpłacać do ZUS trochę do OFE, najmłodsi pracownicy (od pewnego rocznika) tylko i wyłącznie do OFE!!! To już śmierdziało przekrętem ale młodzi pracownicy nie mieli alternatywy a teraz IM TO UKRADZIONO a to miały być ich pieniądze, nawet z prawem do dziedziczenia.
    Kurwy i złodzieje okradli obywateli w majestacie prawa. Pamiętajcie o tym, że prędzej nas okradną niż zrobią coś dobrego dla nas.

    Polubienie

 23. AQQ said

  http://www.fakt.pl/politycy/wybory-parlamentarne-protesty-wyborcze-wplynely-do-sadu,artykuly,588561.html

  Polubienie

 24. mentronik said

  Polubienie

 25. mentronik said

  Polubienie

 26. mentronik said

  Polubienie

 27. mentronik said

  Polubienie

 28. AQQ said

  kiszczak zmarł znowu pogrzeb i pomnik na nasz koszt…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: