Miziaforum's Blog

Imigranci ZBOCZEŃCY , GWAŁCICIELE / Niemiecka policja nie ujawnia przerażającej prawdy

Posted by miziaforum w dniu Listopad 2, 2015


Bezpiecznie nie mogą się czuć  Niemki, a nawet niemieccy chłopcy

coraz więcej niemieckich kobiet w miastach i miasteczkach w całym kraju staje się ofiarami gwałcicieli z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Przestępstwa są bagatelizowane przez władze niemieckie i media, najwyraźniej w celu uniknięcia podsycania nastrojów anty-imigracyjnych.

Doniesienia medialne o gwałtach

28 sierpnia, 22-letni Erytrejczyk, ubiegający się o azyl został skazany na rok i osiem miesięcy pozbawienia wolności za próbę gwałtu na 30-letniej Kurdyjce z Iraku w schronisku dla uchodźców w bawarskim mieście Höchstädt. Mężczyzna otrzymał łagodny wyrok, ponieważ adwokat przekonał sędziego, że położenie Erytrejczyka, który nie miał żadnego zajęcia, było „beznadziejne.” „Od roku siedzi w schronisku i myśli o niczym” – mówił w sądzie.

26 sierpnia 34-letni azylant próbował zgwałcić 34-letnią kobietę w pralni w ośrodku dla uchodźców w Stralsund. 6 sierpnia, policja ujawniła, że została zgwałcona 13-letnia muzułmanka przez azylanta w ośrodku dla uchodźców w Detmold. Dziewczynka i jej matka podobno uciekły z ojczyzny przed przemocą seksualną. Jak się okazuje gwałciciel był krajanem. Mimo, że gwałt miał miejsce w czerwcu, policja milczała o tym przez prawie trzy miesiące, dopóki lokalne media nie opublikowały historii. Szef policji Bernd Flake przekonywał, że milczenie miało na celu ochronę ofiary. – Będziemy kontynuować tę politykę nieinformowania opinii publicznej, jeśli chodzi o przestępstwa tego typu popełniane w ośrodkach dla uchodźców – ogłosił.

W dniach od 12 do 14 czerwca, 15-letnia dziewczyna w Bremen, w schronisku dla uchodźców w dzielnicy Habenhausen była wielokrotnie zgwałcona przez dwóch azylantów. W ośrodku tym rywalizują ze sobą gangi młodzieżowe z Afryki i Kosowa.

Bezpiecznie nie mogą się czuć także Niemki, a nawet niemieccy chłopcy. 11 września 16-letnia dziewczyna została zgwałcona przez nieznanego „ciemnoskórego mężczyznę mówiącego łamanym niemieckim” w pobliżu schroniska dla uchodźców w bawarskiej miejscowości Mering. Atak nastąpił, gdy nastolatka wracała do domu z dworca kolejowego. W dniu 13 sierpnia policja aresztowała dwóch Irakijczyków, ubiegających się o azyl w wieku 23. i 19. lat za zgwałcenie 18-letniej Niemki w Hamm.

W dniu 26 lipca 14-letni chłopiec został seksualnie wykorzystany w toalecie w pociągu regionalnym, jadąc do Heilbronn. Policja szuka „ciemnoskórego” człowieka w wieku od 30. do 40. lat, który ma „arabski wygląd.”

W dniu 9 czerwca dwóch somalijskich uchodźców w wieku 20. i 18. lat zostało skazanych na siedem i pół roku więzienia za gwałt na 21-letniej Niemce w Bad Kreuznach.

5 czerwca 30-letni Somalijczyk, ubiegający się o azyl (Ali S.) został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za próbę gwałtu na 20-letniej Niemce w Monachium. Ali wcześniej odsiadywał siedmioletni wyrok więzienia za gwałt. Pięć miesięcy po wyjściu na wolność zaatakował ponownie.

W dniu 22 maja, 30-letni Marokańczyk został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za próbę gwałtu na 55-letniej kobiecie w Dreźnie. W dniu 20 maja 25-letni Senegalczyk został aresztowany po tym, jak próbował zgwałcić 21-letnią Niemkę w centrum Monachium.

W dniu 16 kwietnia 21-letni Irakijczyk został skazany na trzy lata i dziesięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 17-letniej dziewczyny na festiwalu w bawarskim mieście Straubing w sierpniu 2014 roku. 7 kwietnia 29-latek ubiegający się o azyl został aresztowany za usiłowanie gwałtu na 14-letniej dziewczynce w mieście Alzenau.

W dniu 17 marca dwóch Afgańczyków, ubiegających się o azyl w wieku 19. i 20. lat skazano na pięć lat więzienia za „szczególnie odrażający” gwałt na 21-letniej Niemce w Kirchheim.

W dniu 11 lutego 28-latek z Erytrei został skazany na cztery lata więzienia za gwałt na 25-letniej Niemce ze Stralsund. W dniu 1 lutego 27-letni Somalijczyk  został aresztowany po próbie gwałtu w Reisbach. 16 stycznia 24-letni Marokańczyk zgwałcił 29-letnią kobietę w Dreźnie.

Policja prowadzi dziesiątki innych spraw zgwałconych kobiet, poszukując sprawców, których określa mianem „Südländer” („południowców”). I tak np. 23 sierpnia „ciemnoskóry” człowiek usiłował zgwałcić 35-letnią kobietę w Dortmundzie. W dniu 17 sierpnia trzech mężczyzn „południowców” usiłowało zgwałcić 42-letnią kobietę w Ansbach. W dniu 16 sierpnia, mężczyzna z „Południa” zgwałcił kobietę w Hanau.

W dniu 12 sierpnia mężczyzna z „Południa” próbował zgwałcić 17-letnią dziewczynę w Hanowerze. Ponadto w dniu 12 sierpnia mężczyzna z „Południa” usiłował zgwałcić 31-letnią kobietę w Kassel. Policja twierdzi, że podobny incydent miał miejsce na tym samym obszarze w dniu 11 sierpnia.

W dniu 10 sierpnia pięciu mężczyzn „tureckiego pochodzenia” próbowało zgwałcić dziewczynę w Mönchengladbach. Ponadto w dniu 10 sierpnia mężczyzna z „Południa” zgwałcił 15-letnią dziewczynkę w Rinteln. W dniu 8 sierpnia mężczyzna z „Południa” próbował zgwałcić 20-letnią kobietę w Siegen.

3 sierpnia Afrykańczyk zgwałcił siedmioletnią dziewczynkę w biały dzień w parku w Chemnitz. W dniu 1 sierpnia mężczyzna z „Południa” próbował zgwałcić 27-letnią kobietę w centrum Stuttgartu.

Pośród ubiegających się o azyl z 411 tys. 567 uchodźców/migrantów, którzy przybyli do Unii Europejskiej drogą morską w tym roku, 72 proc. stanowią mężczyźni, 13 proc. – kobiety i 15 proc. – dzieci – tak szacuje Agencja do Spraw Uchodźców ONZ.

Wg statystyk niemieckich za ub. rok -73,5 proc. azylantów w grupie wiekowej 16-18 lat stanowili mężczyźni, podobnie – 77, 5 proc. w przedziale od 18 do 25 lat i 73,5 proc. w wieku od 25 do 30 lat.

Komentarzy 13 to “Imigranci ZBOCZEŃCY , GWAŁCICIELE / Niemiecka policja nie ujawnia przerażającej prawdy”

 1. miziaforum said

  ONI SĄ ZAPROSZENI DO POLSKI PRZEZ RZĄD !!

  I PRZYJADĄ …..

  Polubienie

 2. miziaforum said

  TO JAKAŚ INWAZJA JEBACZY „-) ?

  A NASERIO TAK SAMO ŁATWO PRZYCHODZI IM DŹGADŹ NOŻAMI A NAWET CZĘŚCIEJ NIŻ GWAŁT

  Polubienie

 3. zagrypiona said

  Kurde, aż się prosi o jakieś prowokacje z końcowym użyciem sekatora. ;D

  Polubienie

 4. AQQ said

  Suweren-my powinnismy wytoczyć proces imienny kopaczce za zgode na migranców.
  Gdzies mi przemknęło ze górnicy wytoczą proces rządowi za oszustwo. chyba interia.

  Polubienie

 5. polskosc said

  Rzeczywiście Arabowie są groźni, zwykle mają noże. Rozmawia grzecznie „Kuzin, kuzin” nagle wyciąga nóż i morduje. Trzeba być wyjątkowo ostrożnym. Wielu z nich jest bezdomnymi. Na niczym im nie zależy, nawet gdy trafią za kratki to prześpią zimę.
  Ciekaw Jestem ile Polak zakażonych HIV-em przez Simona Mola jeszcze żyje.
  Może by wysłać Katarzynę Szczukę do ISIS niech z nimi porozmawia.

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Mogłaby tam pomieszkać troszkę na stałe 😀 Tam, żeby kobieta gwałt udowodniła to musi mieć przynajmniej czterech facetów na świadka. Przy okazji, to mam koleżankę z tamtych rejonów, ale już taka zupełnie europejska. Do tego jej korzenie brazylijskie, także wiesz dziewczyna ma odpowiednie kształty. Wierz mi, że nie ma zamiaru mi opowiadać o przeszłości, a ja nie muszę pytać czemu. A my sobie możemy gadać tutaj i co z tego.

   Polubienie

 6. miziaforum said

  Polscy ochroniarze mają patrolować ulice Jerozolimy. „Będą celem numer jeden dżihadystów”

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polscy-ochroniarze-maja-patrolowac-ulice-jerozolimy-beda-celem-numer-jeden/9zed95

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: