Miziaforum's Blog

VIII – KRUCJATA !! WALCZYĆ BĘDZIEMY MUSIELI W EUROPIE !! – KOŚCIOŁOWI POZOSTAWIAM FORMALNOŚĆ JEJ OGŁOSZENIA

Posted by miziaforum w dniu Listopad 1, 2015


ważne !!! uwaga !!!!

JESZCZE MOŻE NAWET DZIŚ JAK DOSTANĘ ZIELONE ŚWIATŁO NA PUBLIKACJE !!

UTWORZONO MIĘDZYNARODOWĄ EUROPEJSKĄ ORGANIZACJE NA RZECZ OBRONY TERYTORIALNEJ PAŃSTW NARODOWYCH UNII EUROPEJSKIEJ

CZYLI WSZYSCY OSOBNO !! ALE RAZEM ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJĄC !!!

WSPÓLNA NAZWA DLA WSZYSTKICH – OCHOTNICZE ODDZIAŁY GWARDII NARODOWEJ – POLSKA , WĘGRY, NIEMCY i tak dalej

NA RAZIE MAMY AKCES 18 KRAJÓW UNII Z KTÓRYCH ORGANIZACJE PARAMILITARNE ZGŁOSIŁY AKCES WSPÓŁPRACY , W CELU OCHRONY EUROPY PRZED ZALEWEM ISLAMSKIM

temat będzie rozwijany

SZCZEGÓŁY CO DO WERBUNKU BĘDĄ PODAWANE NA BIEŻĄCO

Komentarze 24 to “VIII – KRUCJATA !! WALCZYĆ BĘDZIEMY MUSIELI W EUROPIE !! – KOŚCIOŁOWI POZOSTAWIAM FORMALNOŚĆ JEJ OGŁOSZENIA”

 1. miziaforum said

  FILM ZAMIESZCZONY W TEKŚCIE MA CHARAKTER WERBUNKOWY

  nie wykluczone że zostanie skierowana prośba do współcześnie istniejących zakonów

  TEMPLARIUSZY I ZAKONU NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY – KRZYŻAKÓW

  O WSPARCIE W KAŻDY MOŻLIWY SPOSÓB

  oczywiście że chodzi o ………..

  W KOŃCU DO TEGO TE ZAKONY ZOSTAŁY POWOŁANE

  Polubienie

 2. miziaforum said

  LEKCE SOBIE POLACY WARZĄ SPRAWĘ NAJAZDU ISLAMISTÓW NA EUROPĘ

  OSTATNIA ZNANA Z HISTORII SYTUACJA TAKA TO POCHÓD ATYLLI PRZEZ EUROPĘ

  RZYMIANIE TEŻ LEKCE SOBIE WARZYLI …. WIERZĄC ZE ARMIE RZYMU ROZNIOSĄ W PYŁ BARBARZYŃCÓW A JEDNAK STAŁO SIĘ INACZEJ

  OSTRZEGAM PO RAZ ENTY

  TO JEST NAJAZD – SCHEMAT PODOBNY DO ZAJĘCIA KRYMU PRZEZ ROSJĘ

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/02/12/attyla-pierwszy-terrorysta-w-historii/

  Polubienie

 3. miziaforum said

  najnowszy materiał AV obrazujący skalę fali najeśdźców – tak wyglada to na bałkanach dzień i noc

  JAK INFORMUJE NIEMIECKI WYWIAD BND CO 10 W TEJ MASIE JEST DOŚWIADCZONYM MORDERCĄ CZYLI MA NA SUMIENIU CO NAJMNIEJ 1 CZŁOWIEKA

  WĘGRY

  Polubienie

 4. Elsa said

  kopaczka i każdy co się zgodził na tą hołotę POwinien sobie wziąć taką isla.mską rodzinkę pod własny dach na swoje utrzymanie A ludzie są durni, bo im żal tej hołoty.

  Polubienie

 5. Pelagia said

  dobrze, że TRWAM pokazało tego madrego księdza. Coraz bardziej sie przekonuję, że UE to wielki syf, wielkie zakłamanie. Myślę, że w Rosji szybko by ukrucono taie zachowania islamistów.
  ps. wyrazy współczucia dla Rosjan z powodu straszliwej katastrofy samolotowej – Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie

  Polubienie

 6. Elba said

  Myśląc logicznie stwierdzam, że nie ma żadnych możliwości, by nakarmić wszystkich ubogich i zapewnić im dach nad głową, ponieważ jeżeli to zrobimy, wkrótce będzie ich 2 x więcej, a następnie 4 x więcej itd. Populacja ta bowiem rozmnaża się w postepie geometrycznym, a żywność i dobra materialne w postępie liniowym. Matematyka nie kłamie!
  Nikt im nie jest w stanie pomóc, więc po co w ogóle ich mamić i podejmować próbę pomocy, która jest tylko kroplą w morzu potrzeb tego bajzlu, który oni wkrótce swoim dobroczyńcom uczynią?
  Co innego za to można zrobić. A mianowicie można ich wykorzystać napuszczając na siebie. Niech sobie do gardeł skaczą, niech walczą o rzucane umiejętnie kąski… Żywiołem tym da się łatwo sterować, gdy się ma odpowiednie narzędzia i wiedzę…

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Totez wlasnie sa sterowani ,tak zeby bialym Europejczykom glowy obcinac..Nawet czesc bialych idiotow w bialych kolnierzykach napuszcza ich na wlasne narody, oskarzajac je o islamofobie i nne przypadlosci.Tak sterowani przez naszych europejskich wodzow rzuca nam sie do gardel.Te fanatyczne ciemniaki w dodatku wierza,ze My jestesmy zli…i nas beda wyrzynac.No to moze lepiej by ich oswiecic i pokazac,kto nimi steruje…KK zwany katolickim dobrze sie wpisuje w to obrzydlistwo…Ha ha franciszek w roli papieza zapowiedzial przyjecie 1 rodziny chrzescijanskiej z Syrii..he he ..smieszne ,zalosne i tragiczne zarazem takze dla samych imigrantow i Nas.

   Polubienie

 7. falkonidas said

  A wiesz, że twoi pra pra pra itd, dziadowie walczyli żeby wyjebać to krzyżackie ścierwo w pizdu, a ty tu propagujesz odnowienie największych wrogów słowian? A fe.

  Polubienie

  • miziaforum said

   WCZEŚNIEJ WSPOMNIAŁEM TEMAT W TYŁ OD TEGO ŻE, TA AKCJA NIE DOTYCZY POLAKÓW ZAMIESZKAŁYCH W POLSCE – NA ZAPROSZENIE NIEMIECKIEGO KOORDYNATORA Z TERENU POLSKI NIE ODPOWIEDZIAŁA ŻADNA ORGANIZACJA

   ZATEM UZNANO ŻE POLACY NIE SĄ ZAINTERESOWANI BEZPIECZEŃSTWEM NARODOWYM
   W OBLICZU ZALEWU ISLAMU ..

   ZWRÓCENIE SIĘ DO W/W ZAKONÓW O CHARAKTEŻE PONAD NARODOWYM ZATEM NIE SZKODZI POLSCE I POLAKOM BO NIE PRZEWIDUJE SIĘ ŻADNYCH OPERACJI I AKCJI W POLSCE …

   Polubienie

 8. cukierek said

  A najciekawsze, że uwzględniając tą trasę , to ci ludzie staną sie OFICJALNIE uchodźcami, a nie emigrantami – bowiem będa uciekać z Ukrainy , nomen omen objętej wojną…i nie jest tuaj istotne w jaki sposó dostali się oni na Ukrainę.
  A jeśli będa uchodźcami, to Polska – jako pierwszy kraj do którego trafia, (kraj gdzie nie ma wojny) , ma zakichany obowiazek ich przyjąć..
  Pytanie, które się nasuwa to: czy tak miało być, czy właśnie w taki sposób zaplanowano powstrzymanie „uchodźców” przed zalewem przez tychże krajów zachodnich ?
  Bo jestem pewien, że w momencie gdy ci „uchodźy” zaczną wędrowac przez Polskę i dotrą w końcu do granicy niemieckiej to zastaną tą granicę zamkniętą przez DE – i wtedy będą musieli zostać w PL…
  przemyślcie to sobie, bo jest to całkiem logiczny scenariusz, taki opis step-by-step tego co będzie .

  Polubienie

  • Anna said

   To nie takie proste, to tylko pozór. Bowiem uchodźcą jest uciekający przed wojną, prześladowaniami na tle rasowym, etnicznym, religijnym. Ta banda, która ciągnie do europy jest gośćmi Angeli Merkel, zaprosiła ich. Wygląda, że ma poważny problem.

   Polubienie

   • 99999 said

    oczywiście , że nie jest to proste,, ale prawdą jest, ze pod względem formalno-prawnym to wtedy taka banda przybywająca z ukrainy będzie „uchodźcami” – z wszystkim konsekwencjami dla uchodźcy i z cała pewnoscia ktos ten fakt umiejętnei wykorzysta..

    Polubienie

    • Anna said

     Ameryka, podczas II w.św. przyjęła ogrom uciekinierów z Europy, głównie bogatych (bo kogo stać było na podróż do Ameryki?), zwłaszcza Żydów a także hitlerowców/faszystów i dziś mają tego opłakane skutki. To nie Amerykanie rządzą w Stanach ale bogaci Żydzi.
     Uczmy się na cudzych błędach, polecam.
     Względy „formalno-prawne” to wymysły istot bezrozumnych, tacy muszą mieć wytyczne na papierze bo ich rozum jest zbyt mały. Rozumiesz?

     Polubienie

    • Anna said

     Nie interesują mnie wytyczne paniusi na stanowisku choćby nawet cesarza.
     Nie mieszajmy sobie nawzajem w rozumach.
     Uchodźcą jest uciekinier przed wojną, prześladowaniami politycznymi, religijnymi. Ma prawo do azylu w pierwszym kraju, gdzie tego nie ma. Azylant ma prawo do komfortowych warunków życia, jeśli otrzyma taki status. Jeśli będziemy prześladować arabusów za etniczność, religię to prawo azylanckie mu nie przysługuje. Musimy ich prześladować, żeby nie dostali azylu!
     Mamy prawo do swojej wolności i NIE CHCEMY TU ARABUSÓW I ISLAMU. Tam gdzie zaczyna się ich wolność tam kończy się nasza wolność. Są granice tolerancji, których nie wolno przekraczać bo wtedy dojdzie do jatki.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Swiete slowa Andziu,swiete slowa..Sprytnie pomyslano..Gdyby nie rozpetano wojen w Afryce nie byloby uciekinierow..A tak sa..i sa tez podstawy prawne,zeby ich przyjmowac.No to trzeba by tez zaczac bronic wlasnych praw..Nikt nie kwapi sie,zeby te wojny zakonczyc i powstrzymac exodus imigrantow..Sami imigranci nie wzywaja do zaprzestania wojen,a tylko pchaja sie oknami i drzwiami do europejskiego socjalu..

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: