Miziaforum's Blog

ŻYDOWSKIE Roszczenia majątkowe sąd uznał za Bezzasadne! A Gazeta Wyborcza nawołuje do nienawiści

Posted by miziaforum w dniu Październik 31, 2015


BARDZO WAŻNE!!! Haracz, który chcą wymusić Żydzi dotyczy mienia bez spadkowego tzn. takiego, gdzie żaden ze spadkobierców nie żyje. Mienie jest wyliczone przez Żydów na 65 mld. dol.. Prawo na całym świecie czy to Japonia, Indie, Chiny, USA, Izrael czy Iran itp. jest takie samo, jeśli nie żyje żaden ze spadkobierców, to mienie przechodzi na własność skarbu państwa. Np. pozostawione mienie przez Polaków na kresach wschodnich czy w Polsce, gdzie żaden ze spadkobierców nie żyje, przechodzi na własność skarbu państwa. Żydzi chcą dziedziczyć na takiej samej zasadzie, jakby nasze państwo chciało dziedziczyć pieniądze po każdym umarłym, nie posiadającym rodziny Polaku i to w każdym miejscu na świecie. W świetle prawa międzynarodowego jeśli ktoś chce od drugiej osoby pieniądze, które mu się nie należą i używa gróźb do ich wyłudzenia, to takie działania nazywa się haraczem, lub wymuszeniem i podlega ono pod kodeks karny. Oczywiście Żydom jako ”narodowi wybranemu” wolno dużo więcej, niż ”Gojom” tzn. ”podludziom” i ”zwierzętom w ludzkiej skórze” jak naucza Talmud.

Komentarze 4 to “ŻYDOWSKIE Roszczenia majątkowe sąd uznał za Bezzasadne! A Gazeta Wyborcza nawołuje do nienawiści”

 1. AQQ said

  A co mi tam -j-bac blizniego swego aż koszula spadnie z niego!

  Polubienie

 2. Fredro said

  Nasz świat jest zagrożony przez globalistów, którzy powoli lecz skutecznie realizują swoje cele. W obecnym stanie niezwykle trudne jest powstrzymanie tego procederu. Jedynym ratunkiem może być rosnąca świadomość ludzi na całym świecie którzy przeciwstawią się temu.

  Niestety media na świecie są najwyraźniej przekupione i także biorą udział w globalnej przemianie. Tyle mówi się o wolności i demokracji, a tymczasem ci którzy stoją ponad wszystkim; ci którzy żyją w „ukryciu” i pociągają za sznurki, chcą nam zbudować globalne więzienie. Oczywiście aby było to możliwe, koniecznie trzeba stworzyć jakieś zagrożenie a następnie wprowadzić rozwiązanie, tak aby ludzie sami tego chcieli – cały scenariusz został już zresztą zaplanowany dawno temu.

  Tak więc główne media unikają tematów, które miałyby ujawnić plan NWO. Wiadomo również, że jeśli jakaś sprawa nie zostanie poruszona przez światowe media, to ona po prostu nie istnieje – ewentualnie zostanie uznana za teorię spiskową. Plan globalistów jest właśnie traktowany jak szalona teoria, która nie ma niczego wspólnego z rzeczywistością.

  Przemówienie George’a H. W. Busha z 1991 roku na temat NWO
  W marcu tego roku, Fundacja na Rzecz Globalnego Pokoju Perdana (PGPF), którą założył były premier Malezji dr Mahathir Mohamad, zorganizowała Międzynarodową Konferencję Nowego Światowego Porządku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Putrajaya. Chyba żaden z nas nawet nie miał pojęcia o wydarzeniu właśnie dlatego, że media to po prostu zignorowały.

  Na konferencji pojawiło się wielu profesorów i polityków, między innymi emerytowany ekonomista z Uniwersytetu w Ottawie dr Michel Choissudovsky, amerykański wojskowy i geostrateg dr Thomas PM Barnett, prezes Międzynarodowego Ruchu na rzecz Sprawiedliwego Świata dr Chandra Muzaffar oraz doradca PGPF i były minister Malezji Tan Sri Dr Rais Yatim. Stwierdzono że tajna grupa elit chce utworzyć jeden światowy rząd i znieść suwerenność państw.

  Dr Michel Choissudovsky powiedział, że obecnie trwa wojna którą prowadzą Stany Zjednoczone i posłuszne wobec tego mocarstwa kraje. Jest to globalna wojna z terroryzmem, również z tzw. Państwem Islamskim, które jest w rzeczywistości finansowane przez Zachód. Podkreślił, że terroryzm nie jest wcale tworem muzułmanów. „Globalna wojna z terroryzmem jest sfabrykowana, jest wielkim kłamstwem i zbrodnią przeciwko ludzkości”.
  „Prawda jest taka, że nie istnieje coś takiego jak islamska armia czy organizacja terrorystyczna zwana al-Kaidą, a każdy oficer wywiadu wie o tym. Ale istnieje kampania propagandowa wymierzona w społeczeństwo aby uwierzyło w obecność intensywnego bytu reprezentującego „diabła” tylko po to, aby osoby oglądające telewizję przyjęły jednolitego międzynarodowego lidera na wojnę z terroryzmem. Kraj stojący za tą propagandą to Stany Zjednoczone” – powiedział były minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Robin Cook.
  Terroryści są zatem tym „problemem” który należy rozwiązać. Ludzie w obawie o islamskich terrorystów nie będą protestować gdy służby otrzymają nowe uprawnienia i będą mogły z jeszcze większą skutecznością szpiegować społeczeństwa. W pewnym momencie „zagrożenie” będzie tak wielkie, że ludzie zgodzą się na globalną wojnę z terroryzmem i wybiorą najpotężniejszy kraj na świecie, który zresztą najwięcej mówi o wolności i demokracji.

  „Al-Kaida i powiązane z nią organizacje, w tym Państwo Islamskie, nie są niezależnymi organizacjami. Są sponsorowane przez Stany Zjednoczone i sojuszników. Zostało to udokumentowane że jeszcze przed 2011 rokiem nastąpił proces rekrutacji mudżahedinów do walki w Syrii i było to koordynowane przez NATO i tureckie dowództwo. Raport ten jest potwierdzony przez izraelskie źródła informacyjne i jednoznacznie mamy do czynienia z państwowym wspieraniem terroryzmu, rekrutacją najemników, szkoleniem i finansowaniem terroryzmu” – powiedział dr Michel Choissudovsky.
  Były premier Malezji oraz założyciel PGPF dr Mahathir Mohamad stwierdził, że tzw. Partnerstwo Transpacyficzne (TPP) to nic innego jak kolejne narzędzie tajnych elit, które chcą dominować nad całym światem. Umowa ta prędzej czy później i tak zostanie przyjęta przez marionetki zasiadające w europejskich rządach i w Unii Europejskiej.

  Gdy zastanowimy się nad tym, wszystko to ma logiczny sens. Terroryzm z Bliskiego Wschodu celowo importuje się do Europy (tzw. imigracja) aby zastraszyć społeczeństwo. Media praktycznie codziennie opisują jak funkcjonuje Państwo Islamskie i co robi ze schwytanymi ludźmi. Służby otrzymują kolejne uprawnienia a przeciętnym ludziom odbiera się nawet podstawowe prawa, jak np. krytyka polityki imigracyjnej. Wszystko to odbywa się już dzisiaj a jeden światowy rząd może powstać szybciej niż nam się wydaje.

  Źródło: http://www.collective-evolution.com/2015/10/27/professors-politicians-gather-to-warn-us-about-the-new-world-order-nwo/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: