Miziaforum's Blog

WPIS ADRESOWANY PERSONALNIE DO PONIŻSZEGO !janusz korwin mikke naczelny cham i zero III R.P

Posted by miziaforum w dniu Październik 31, 2015


otóż korwinie mikke januszu – MAM W DUPIE TWOJE IMMUNITETY TY ODPADZIE GENETYCZNY

JESTEŚ ZEREM !! I CHUJEM DO SZCZANIA TYLKO I WYŁĄCZNIE

MAM DOSYĆ TWOICH CHAMSKICH I WULGARNYCH WYPOWIEDZI NA TEMAT NIEPEŁNOSPRAWNYCH , KOBIET I DZIECI

CWANIAKU W DUPĘ JEBANY ODWAŻNY ZASŁANIAJĄC SIĘ IMMUNITETEM ,

masz szczęście że jestem dosyć daleko bo bym cię zwyczajnie obił po ryju i skopał

JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO MOŻESZ MNIE BYDLAKU PODAĆ DO SĄDU … NIESTETY W POLSCE NIEMOŻLIWE PROPONUJĘ NIEMCY , I TU MOŻE W KOŃCU ZROBILI BYŚMY PORZĄDEK Z TOBĄ

ZGODNIE Z PRAWEM CYWILIZOWANYCH NARODÓW

Korwin-Mikke: Te 500 zł zaśmieci naród polski śmieciem ludzkim

Janusz Korwin-Mikke był gościem czwartkowego programu „Tak czy Nie”. Polityk dyskutował z Wincentym Elsnerem ze Zjednoczonej Lewicy na temat pomysłu PiS, by wpłacać najbiedniejszym rodzinom 500 zł miesięcznie za dziecko. – To zaśmieci naród polski śmieciem ludzkim – mówił Korwin-Mikke.

Prawo i Sprawiedliwość ma zamiar budować politykę prorodzinną poprzez wspieranie rodzin dodatkowymi pieniędzmi. Najbiedniejsi mieliby otrzymywać 500 złotych/miesięcznie za każde dziecko. Bardziej zamożne rodziny otrzymałyby dopłatę za urodzenie drugiego i kolejnego dziecka. Ten pomysł bardzo nie podoba się Januszowi Korwin-Mikke. – Albo te 500 zł nie zadziała albo spowoduje, że z powodu 500 zł człowiek urodzi dziecko – uważa polityk.

– To w jakich rodzinach te dzieci się urodzą? W rodzinach meneli, które dla 500 zł produkują dziecko – dodał Korwin-Mikke. – To zaśmieci naród polski śmieciem ludzkim. Ludźmi, którzy płodzą dzieci dla pieniędzy – przewiduje.

– Tych ludzi też trzeba szanować – odrzekł Elsner. – Ale nie wolno im dawać 500 złotych! Ludzi trzeba zostawić sobie,

Komentarzy 45 to “WPIS ADRESOWANY PERSONALNIE DO PONIŻSZEGO !janusz korwin mikke naczelny cham i zero III R.P”

 1. miziaforum said

  A TERAZ CAŁKIEM NA POWAŻNIE JAK NIGDY DO TOND – WŁAŚNIE W PONIEDZIAŁEK BEDĘ U ADWOKATA PRAKTYKUJĄCEGO W NIEMCZECH – POLAKA I DODATKOWO ZAPYTAM ABY ZBADAŁ JAKIE MOŻLIWOŚCI PRAWNE SĄ DOSTĘPNE W NIEMCZECH ABY POZWAĆ ZA WIELOKROTNE UBLIŻAJĄCE WYPPOWIEDZI KORWINA MIKKE I NIESIOŁOWSKIEGO

  ALE POZWAĆ ICH TU W NIEMCZECH !! NIE W PIERDOLONEJ III R.P !!

  POZWAĆ ICH ZA ZNIEWAŻANIE NIE NARODU ALE OSÓB POSZCZEGÓLNYCH KTÓRE CZUJĄ SIĘ PUBLICZNIE ZNIEWAŻONE

  W POLSCE MOŻNA SPRÓBOWAĆ Z ART. 212 KK – PONIEWAŻ SĄ TO WYPOWIEDZI PUBLICZNE

  ALE BĘDĘ PRÓBOWAŁ TYCH SS… SPROCESOWAĆ TU W NIEMCZECH PRZEZ POLAKÓW 2 PASZPORTOWCÓW

  KURWA DOŚĆ TEGO TO ŻE W POLSCE NIKT NIE MA HONORU ABY NAJEBAĆIM FIZYCZNIE – POSŁOWIE KURWAICH MAĆ

  Polubienie

 2. Anna said

  Ale typ i takiego królem chcieli zrobić, to istny bydlak Henselth, tylko że w realu. Powinien zostać sam na sam z Roche.

  Polubienie

 3. KnUR1 said

  Program Rodzina 500+ Wystarczy napisać slogan, żeby stał się on programem partyjnym. Podniosą podatki, wzrośnie akcyza i 500 zeta się rozpłynie, bo stamtąd chcą kasę brać. Poza tym te 500 PLN jest za drugie dziecko w małżeńskim związku gdzie dochód na głowę nie przekracza 800. Prawo do świadczenia będzie przyznawane na okres od 1 listopada do 31 października następnego roku???? Gdy rodzice będą marnotrawić przyznane pieniądze lub wydawać je niezgodnie z przeznaczeniem, możliwe będzie nawet wstrzymanie wypłaty dodatku. Może mi ktoś powiedzieć jak sposób będą sprawdzać jak taki majątek został roztrwoniony???? Aby z pomocy skorzystały dzieci, zamiast gotówki gmina będzie mogła przyznać świadczenia w formie rzeczowej. Taki to program. Wyjebania kasy i ludzi jak zawsze. A za dwa lata to nikt nie wie co będzie patrząc co się dzieje, tym bardziej ten program. Ja znam lepszy program Emigracja, z tego jebanego zadupia. Nie dajcie sie w chuja zrobić na własne dzieci. Huj z Jankiem PISem, PO, Kukizem – niech się sami bawią.

  Polubienie

  • miziaforum said

   nie chodzi o zasady dystrybucji bo i tak tego nie ogarną jak to zrobić -TYLKO O FAKT ŻE JAKIŚ SKURWESYN ZASŁANIAJĄCY SIĘ IMMUNITETEM UBLIZA 15 000 000

   OTÓŻ OŚWIADCZAM ŻE TAKIEMU POLSKIEMU CWANIACZKOWI MOCNEMU W MORDZIE BO MA NIETYKALNOŚĆ ZAGWARANTOWANĄ – NAJEBAŁ BYM PO RYJU DO KRWI I WSADZIŁ KOPNIAKIEM W DUPĘ BUTELKĘ PO SZAMPANIE A POTEM ………..

   BYDLAK SKURWESYN JEBANY

   Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Swiadczenie w formie rzeczowej,czyli cos w stylu tzw. socjalu (czytaj resztek z panskich stolow) w tzw. starych demokracjach.Beda dawac rodzinom puszkowe zarcie z fundacji,ktore beda zbierac te dary w hipermarketach od troche lepiej sytuowanych.Te ,ze hipermarkety miast wyrzucac zgnile owoce i warzywa ,beda je przekazywac gminom i roznym organizacjom zakladanym w ramach obywatelskiego spoleczenstwa dla potrzebujacych.Tez same hipermarkety bada zwalniane z podatkow,jesli zepsute w stanie rozkladu warzywa i owoce beda przekazywac fundacjom dla biednych i potrzebujacych.Temu celowi sluzyla podpisana i przyjeta ustawa ” o nie marnowaniu zywnosci”.Ta ustawa obowiazuje w tzw. zachodnich demokracjach od jakiegos czasu i dzieki niej hipermarkety sprytnie pozbywaja sie psujacej i przeterminowanej zywnosci,ktora sie ” pasie” ludzi zrujnowanych przez ten system i oczywiscie zyskujac zwolnienia podatkowe.Taki jest socjal.Imigranci zalewajacy Europe po czesci maja racje, ze nie chca marketowego zarcia..z puszek.Rozne fundacje beda obdzielac biednych starymi ciuchami znalezionymi w zachodnich smietnikach.

   Polubienie

 4. AQQ said

  Żadnych przywilejów! typu dziel i rządz.
  Praca dla każdego faceta!
  Godna wypłata powyżej 3,5tys.
  Pensja dla kobiet wychowujących dzieci w domu!

  każdy wie (powinien!) najlepiej na ile dzieci go stać!

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Pensja mojej kobiety jest uwarunkowana od mojej 😀 Ale chyba nie narzeka chociaż się nie przelewa.

   Swoją drogą co z tymi nielegalnymi przedszkolami domowymi, a których tematu nawet nie ma. ALE SĄ NIELAGALNE.

   Sory, że inny temat, ale…. tak mnie naszło ;p

   Na chuj przedszkola, jak 3-4 koleżanki mają dzieci w podobnym wieku i jedna z nich decyduje się być domową przedszkolanka – co w tym złego ? a ile dobrego.

   Nie rozwijam tematu bo i tak nie legalny, a ci co wiedza to wiedza

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Co w tym zlego?.Robota na czarno i bez podatku.Tego tzw. panstwo zniesc nie moze.

    Polubienie

   • KnUR1 said

    Sorry, że zaczynam wątek i nic, ale nie mam czasu napierdolenie, w skrócie; mój brat zapierdala w robocie i jego kobieta też, więc nie mogli być na jakims pasowaniu na przedszkolaka; dziadki poszli jak zwykle, którzy się nim na dobra sprawe opiekuja i filmy co zobaczyłem z tego przedszkola to była dla mnie tragiedia; wiec im napisałem:

    ja nie jestem zwolennikiem przedszkoli publicznych, a takich, które w Polsce są niezgodne z prawem, tzn.
    jest sobie kilka koleżanek bliższych i dalszych (wedle uznania), które mają dzieci w podobnym wieku i urządza się przedszkole u jednej z Pań w domu np, najlepiej taki co ma działkę i ogródek.
    Matki robią ściepę co miesiąc, albo i nie na tę, która podejmie się zadania przedszkolanki;
    I po problemie, dzieci są wsród swoich zaufanych za grosze jakieś czy cos;

    Do tego taka mama / przedszkolanka, to przyjaciółka, która lepiej się zatroszczy, zawsze możesz zadzwonić pogadać, po robocie wpaść po dziecko swoje, wypić kase – takie domowe przedszkole na kilka dzieci – to żadna nowość. Do tego taka przedszkolanka nie musi nawet z domu wychodzi do pracy, spowiadać się przed jakaś dyrektorką, odpowiadać za guza itepe itede.

    Zwyczajnie: „Domowe przedszkole”:

    Polubienie

  • AQQ said

   Maluszek powinien się wychowywać w rodzinie wsród kochających bliskich osób, niech to będzie mama, babcia a nawet zaprzyjazniona sąsiadka zwana ciocią.

   Przedszkola a zwłaszcza żłobki to masakra, dzieciaki wyrwane ze snu o 5,6ej rano ciągane przez pół miasta do wieczora u jakichś obcych im osób to masakra na żywym organizmie! a potem się dziwimy, że są mlodzi wyzuci z uczuć więzi rodzinnych…

   Polubienie

   • miziaforum said

    u mnie n.p w rodzinie kobiety nie pracują od zawsze taki zwyczaj , znaczy się pracują w domu z dziećmi nad ich wychowaniem

    Polubienie

    • Anna said

     a co na stare lata dla tych niepracujących kobiet? na opiekę i finanse ze strony dorosłych dzieci raczej nie można liczyć

     Polubienie

     • AQQ said

      Anno zapomniałaś, kobiety szły na 5lat do pracy i miały emeryturę!

      Polubienie

      • Anna said

       Mizia pisze o kobietach, które nigdy nie pracowały tylko zajmowały się dziećmi.
       Czy po 5 latach przysługuje emerytura nie wiem ale jeżeli, to na pewno najniższa, czyli 900 zł brutto. Przeżyj za tyle łącznie z opłatami i lekami, można tylko współczuć i nie dziwić się, że staruszki są wyrzucane do ops bo nawet na dom starców je nie stać, to koszt około 2 tys. zł.
       Ja tam wolę zarabiać na swoją emeryturę a dziecko, chodzące do przedszkola poznało nasze współczesne życie. Niestety życie nie jest usiane płatkami róż. Ja byłam „chodowana” w domowych pieleszach i zderzenie z realnym życiem było dla mnie szokiem. Kłamią, oszukują, zdradzają, kantują jak tylko się da, nie tak mnie mama uczyła ale wszystkich innych widocznie uczono inaczej niż mnie.

       Polubienie

     • miziaforum said

      za granicą praca w domu jest uznawana za pracę i państwo wypłaca emeryturę tak około 1000 euro miesięcznie -BO ONI UWARZAJĄ ŻE JAK KTOŚ ODCIĄŻA PAŃSTWOWE PLACÓWKI TO PRACUJE DLA DOBRA NARODOWEGO – OT TAKIE TO SĄ UTRACJUSZE NIE TO CO W POLSCE Z KOBIETAMI SIĘ ROBI

      Polubienie

     • AQQ said

      Anna.
      Upomnieć się o swoje naturalne prawa powinny same kobiety, niestety jest dziel i żondz
      Zapie…asz i nie wiesz czy Ci starczy na te leki***i opłaty,bo dziś a jutro nie wiadomo co będzie!!!
      Nie zamierzam zażywać żadnych leków***
      bo to bzdura i oszustwo a kasa dla rokifelera!
      Mam 19lat pracy a do emerytury 1,5roku!
      dostane zapewne minimum…znajoma ma 42lata pracy i dostanie 1,200 brutto! nie martwię się mam to gdzięs co będzie to będzie….najwyżej założę burkę… i pójdę na…

      Polubienie

      • miziaforum said

       PRZYPOMINAM !!!!!!!!!

       https://miziaforum.wordpress.com/2013/04/30/polski-emerycie-zwieksz-swoje-dochody-o-300-popraw-opieke-medyczna-z-psiej-na-swiatowy-poziom/

       JA JUŻ SIĘ WYBRAŁEM I MAM SPOKÓJ Z JAKIMIŚ EMERYTURAMI

       P.S NA MOJEJ ULICY DO KOŃCA TEGO ROKU POLACY BĘDĄ JUŻ WIĘKSZOŚCIĄ

       Polubienie

       • AQQ said

        daj adres.
        jadę!

        Polubienie

       • miziaforum said

        Wysokie emerytury bogatych Niemców wzrosną w 2016 roku o kolejne 5 proc. Niskie emerytury biednych Polaków o zaledwie 0,52 proc. I kto jest w kryzysie?
        wpis z dnia 30/10/2015

        Jedną z konsekwencji krachu demograficznego (coraz mniej ludzi pracuje, a tym samym coraz mniej składek trafia do ZUS) oraz potężnego wzrostu zadłużenia (coraz więcej musimy wydawać na obsługę długów) jest to, że przyszłoroczna waloryzacja emerytur będzie najniższą w historii i wyniesie zaledwie 0,52 proc. W tym samym czasie otrzymujący średnio kilkukrotnie wyższe świadczenia seniorzy z Niemiec będą mogli się cieszyć aż 5 procentową podwyżką emerytur. I kto tu jest w kryzysie?

        Polubienie

       • AQQ said

        Nie lubię pisac w tej cienkiej linii!!!!
        W burce na wsi a nie na nasze tereny w szwabii!!!!!!!!!!

        Polubienie

      • Anna said

       gdzie pójdziesz w burce,… na emigrację do Niemiec? haha, zaraz Cię zdemaskują i deportują do Polski, tylko się nałazisz
       a na razie… spokojnej nocy 🙂

       Polubienie

       • miziaforum said

        Służby niemieckiego landu Hesja aresztowały, a następnie deportowały do Turcji radykalnego islamskiego kaznodzieję. Był on oskarżany o próbę obalenia ustroju demokratycznego i konstytucji, poprzez nawoływanie do wprowadzenia prawa szariatu.

        Nusret C. została aresztowany w mieście Offenbach przez funkcjonariuszy agencji bezpieczeństwa i następnie wywieziony samolotem do Turcji. Akcja była możliwa dzięki skoordynowanej pracy organów ochrony państwa, resortu spraw zagranicznych oraz ministerstwa spraw wewnętrznych Hesji, dzięki której radykał został pozbawiony zezwolenia na pobyt w Niemczech.

        Kaznodzieja był oskarżany o działania wymierzone w ustrój demokratyczny i konstytucję, poprzez nawoływanie w meczetach do wprowadzenia w Niemczech prawa szariatu. Poza tym Nusret C. wzywał też do eksterminacji środowisk żydowskich.

        Na podstawie: jungefreiheit.de.

        Polubienie

       • AQQ said

        Anno, zupełnie nie wiesz o czym ja piszę!!! 😦

        Polubienie

     • AQQ said

      Anna, jak to niepracujących?????
      Kobieca praca jest nieoceniona, ona wychowuje dla kraju nastepne Pokolenia to nie jest jakiś garkotłuczek to jest matka Polka ona poswięca swój czas i energię dla pokoleń dla kraju. Ceń się babo bądz prawdziwą patriotką!!!

      Polubienie

    • AQQ said

     u mnie też tak jest! gdy syn miał 7lat i chciałam iść do pracy mój mąż schował mi budzik 😀 ale ja instynktownie się obudziłam i zdążyłam….

     Polubienie

    • miziaforum said

     Wyrwać dzieci z rodziny – to recepta, która ma uzdrowić polskie społeczeństwo. Jej autorem jest prof. Czapiński, ten sam, który twierdził, że najlepiej byłoby, gdyby młodzi Polacy wyemigrowali z Polski, bo ich radykalistyczny fundamentalizm zagraża porządkowi społecznemu.
     „Legendarnie nieufni”, ksenofobiczni i zacofani. Nie umiemy ze sobą współpracować, działać dla dobra ogółu. Tak twierdzi socjolog prof. Janusz Czapiński w rozmowie opublikowanej w „GW ”.
     Polak lubi zakombinować, nie skasować biletu, oszukać na podatkach, ubezpieczeniu
     —wylicza Czapiński.
     Od kierownika „Diagnozy społecznej ”, badania panelowego dotyczącego warunków i jakości życia Polaków, można byłoby oczekiwać bardziej finezyjnych opinii. Ale prof. Czapiński formułuje sądy kategorycznie i nie zawraca sobie głowy naukowymi dowodami.
     Bez wahania zlokalizował źródło zła — tkwi ono w przywiązaniu Polaków do rodziny, tradycyjnej, katolickiej. Właśnie rodzina uczy nieufności do obcych, sprawia, że nie umiemy współpracować i tworzyć kapitału społecznego sprzyjającego wzrostowi gospodarczemu,

     http://wpolityce.pl/polityka/270338-wyrwac-dzieci-z-rodziny-to-recepta-ktora-ma-uzdrowic-polskie-spoleczenstwo-prof-czapinski-przekracza-granice-groteski

     Polubienie

 5. Marysia profesor..Marysia said

  Takich meneli jak kurwin utrzymuja uczciwi ludzie..Powinny sie posypac zbiorowe pozwy na to indywiduum za obraze godnosci ludzi i mowe nienawisci..

  Polubienie

 6. Marysia profesor..Marysia said

  Tfujj..Obrzydliwego kumpla znalazl sobie Maryjan kowalski..obciach i kompromitacja..moze naiwnym oczy sie w koncu otworza i zobacza ,z kim maja do czynienia.Kto im te marsze 11 listopada organizuje.Wsrod uczestnikow sa pewnie dzieci ,tych ktorych kurwin okresla ” menele”..tfujj ..obrzydlistwo.

  Polubienie

 7. Ktoś said

  Powyższy artykuł to ściek na poziomie miejskiego szaletu i takież samej pisowni, nie będę go komentował bo to syf i od tego rodzaju trzymam się z daleka pod względem poziomu inteligencji, szkolnego (znajomość ortografii nie tylko na poziomie pierwszej klasy szkoły podstawowej) i ze studiów obycia oraz kultury powoduje, że gardzę takimi śmieciami. Przypominam panu, że strona jest publiczna i obowiązuje pana pewne przepisy oraz zachowania do których jest pan zobowiązany tworząc i udostępniając publicznie treści, jeśli nie …stronę można zamknąć.

  Polubienie

  • miziaforum said

   panie ktoś jest na takim poziomie jaki reprezentuje korwin mikke sobą , pozatym tekst napisany aby obrazić i urazić tego chama zrobionego patykiem przez włóczęgę kozie w dupie TAK

   A CO DO LIKWIDACJI SPRÓBUJ …..

   Polubienie

 8. ktos said

  Ale co on vi takiego zrobił że go tak nienawidzisz, — przegrał w ustawionych wyborach?, czy powiedział co w sumie i tak wszyscy myślą— 500 zł.
  Korwin to Korwin wiadomo jaki jest i dlaczego, chce poprawy w kraju, ale go nie dopuszczają do głosu i lekcewaza, więc czasem powie co myśli naprawdę, bo w sumie ma rację w wielu aspektach.

  Polubienie

  • miziaforum said

   SAM JEST ŚMIECIEM A NIE POLSKIE DZIECI !!

   A ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ KIEDYŚ JAK TO SIĘ STAŁO ZE NIEMCY DZIŚ SĄ POTĘGĄ GOSPODARCZĄ POLITYCZNĄ

   ANO TYLKO DLA TEGO ZE INWESTUJĄ WE WŁASNE DZIECI SOCJAL – PIENIĄDZE ZE SPRZEDARZY DUBR NARODOWYCH NIE SZŁY NA OSMIORNICZKI I HELIKOPTERY DLA POLITYKÓW

   DZIECI TO PRZYSZŁOŚĆ NARODÓW !!

   TAK JEST REDYSTRYBUCJA PIENIADZA POMPOWANIE WŁASNEJ KONIUNKTÓRY !!

   JAK BY NIEMCY ROBILI TAK JAK KORWIN BAJA ZE TO PRZEPIS NA POTĘGĘ TO BY DZIŚ CHANDLOWALI ZŁOMEM PO WERMACHCIE I TYRALI U TURKÓW WE WŁASNYM KRAJU

   ZRESZTĄ KURWIN PRZEDSTAWIA TEORIE A NIEMCY WYKAZALI W PRAKTYCE – MOŻNA POMACAĆ ICH SUKCES – PROSTE ?

   KORWIN TO TAKI SAM CHUJ JAK NIESIOŁOWSKI KTÓRY KAZE DZIECIOM JEŚĆ SZCZAW Z NASYPÓW KOLEJOWYCH

   CZŁOWIEKU W KAZDYM INNYM KRAJU CI DWAJ SS… NOWIE PO TAKICH WYPOWIEDZIACH ZNIKLI BY Z POLITYKI A NIE WYKLUCZAM ZE KTOŚ BY ICH NIE DZIABNĄ KOSĄ NA SPACERKU – PATRZ NIEMCY PEWNA KANDYDATKA NA BURMISTRZA

   Polubienie

   • Anna said

    „DZIECI TO PRZYSZŁOŚĆ NARODÓW !!”
    Prawdę napisałeś lecz jak ktoś dąży do zniszczenia narodowości to właśnie uniemożliwia przepisami posiadanie dzieci. Stąd bieda w młodych rodzinach i odbieranie już narodzonych czy powszechny dostęp do aborcji, tabletki poronne, zamiast świadomego macierzyństwa.

    Prymitywom napiszę wprost – a kto będzie pracował na twoją emeryturę, bęcwale nie lubiący dzieci???

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: