Miziaforum's Blog

EXODUS TOTALNY , Z POLSKI UCIEKAJĄ JUŻ NAWET UMARLI OD WIELU LAT !!! to nie żart

Posted by miziaforum w dniu Październik 30, 2015


​Najpierw wyjeżdżają młodzi, później rodzice. Potem przenoszą prochy bliskich, by mieć ich niedaleko – podaje „Rzeczpospolita”.

Do powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych co roku trafiają tysiące wniosków o ekshumację. Jak grzyby po deszczu wyrastają także firmy oferujące załatwienie wszystkich formalności związanych z pochowaniem ciała w nowym grobie.

Dlaczego tak dużo jest ponownych pochówków? – Rodziny starają się o ekshumację, bo chcą, by wszyscy bliscy leżeli w jednym grobowcu na cmentarzu. Zależy im także, by groby były bliżej miejsca obecnego ich zamieszkania – wyjaśnia Anna Obuchowska, rzecznik gdańskiego sanepidu.

O ekshumację starają się zazwyczaj ludzie starsi. Tłumaczą, że nie mają już siły najeżdżenie po całej Polsce i odwiedzanie grobów bliskich, a nie chcą, by były one zaniedbane i niszczały – opowiada Marian Piaskowski, rzecznik gdyńskiego sanepidu.

Zdarza się też, że zwłoki bliskich wywożą z kraju nowi emigranci. – Tu jednak częściej zabiera się ze sobą prochy tych, którzy zmarli niedawno, a nie przenosi się starych grobów – zwraca uwagę Piaskowski.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/prasa/news-rz-polacy-migruja-rowniez-po-smierci,nId,1913065#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Polacy osiedlający się w stolicy Niemiec Berlinie są młodzi, wykształceni i nie mają zamiaru – w przeciwieństwie do przedstawicieli innych nacji – wracać do kraju – wynika z raportu Instytutu Minor dla berlińskiego ministerstwa pracy i integracji.
Wyniki badań przedstawiła w czwartek minister pracy i integracji Berlina Dilek Kolat.
Minor przeprowadził ankietę wśród obywateli sześciu państw, chętnie osiedlających się w Berlinie od 2008 roku w celu podjęcia pracy.
47 proc. Polaków zadeklarowało, że przyjechali do stolicy Niemiec na stałe. Podobną opinię wyraziło tylko 30 proc. Bułgarów, 29 proc. Rumunów i 16,5 proc. Włochów. Zostać na stałe w Niemczech chce 13,5 proc. Hiszpanów i 8 proc. Francuzów.
Prawie 40 proc. Polaków nie potrafiło określić, jak długo chcą zostać w Niemczech. 6 proc. chce mieszkać w Berlinie ponad pięć lat, kolejne 6 proc. przez okres od 2 do 5 lat. Niewielki odsetek naszych rodaków deklaruje krótszy pobyt.
Najliczniejszą grupą wiekową (66,4 proc.) wśród imigrantów z Polski są młodzi ludzie w wieku od 18 do 35 lat. 23,3 proc. mieści się w przedziale 36-45 lat, a 8,2 proc. w grupie 46-55 lat. Do Berlina emigruje zdecydowanie więcej kobiet – 69,3 proc. – niż mężczyzn – 30,7 proc.
Niemal połowa (47,6 proc.) Polaków osiedlających się w Berlinie ma wykształcenie wyższe. Wśród innych badanych nacji odsetek absolwentów wyższych uczelni jest jednak zdecydowanie wyższy: Francja – 87,2 proc., Hiszpania – 83,1 proc., Włochy – 75,8 proc., Rumunia – 56,4 proc. Polska wyprzedza jedynie Bułgarię – 38,2 proc. imigrantów z wyższym wykształceniem.
Wśród przyczyn wyjazdu z kraju Polacy najczęściej wymieniają, podobnie jak Bułgarzy i Rumuni, szanse na zatrudnienie i lepsze warunki pracy oraz zapewnienie przyszłości dzieciom, a także naukę języka. Francuzi przyjeżdżają do Berlina, aby zdobyć doświadczenie zagraniczne, poznać miasto i szlifować język niemiecki – czytamy w raporcie.
W poprzedniej dekadzie liczba Polaków przyjeżdżających do Berlina była mniejsza od liczby opuszczających to miasto. Dopiero od 2011 roku tendencja ta się odwróciła. W 2013 r. bilans dodatni wyniósł prawie 4 tys. osób; w zeszłym roku 2,4 tys. W połowie 2014 r. w Berlinie było zameldowanych prawie 52 tys. obywateli z polskim paszportem.
Jak podał Minor, w badaniach przeprowadzonych pomiędzy kwietniem a czerwcem 2015 roku uczestniczyło 1570 osób, w tym 328 Polaków.
AM/PAP

TO JEST CENA POLSKIEGO PIERDOLENIA – POLITYKOWANIA W RZEKOMO WOLNEJ POLSCE Z KTÓREJ KTO MA WIĘCEJ NIŻ 3 SZARE KOMÓRKI UCIEKA BO TAK MU PODPOWIADA INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY …….

Komentarzy 17 to “EXODUS TOTALNY , Z POLSKI UCIEKAJĄ JUŻ NAWET UMARLI OD WIELU LAT !!! to nie żart”

 1. AQQ said

  Bardzo dobre pytanie

  Polubienie

  • Elsa said

   Pytanie bardzo dobre, ale odpowiedź pokrętna. Tak im wygodniej, omijać temat szerokim łukiem 🙂

   Polubienie

  • krab said

   Czy ta linia będzie kontynuowana ??

   Polubienie

   • miziaforum said

    pewnie ze tak a cóż mogło się zmienić ??
    dlaczego Lech Kaczyński zginą , KONIEC TEORII SPISKOWYCH

    Posted by miziaforum w dniu Luty 7, 2013

    15 Votes

    TEN ZAMACH TO wewnętrzne polskie porachunki – DLA PO – BYĆ ALBO NIE BYĆ – kampania Lecha – była przegrana jedyną szansą było udowodnić po – afery przekręty – i na tym się skupiono
    w lecie pis miał publikować wszystko o PO – włącznie z finałem zamykania do pierdli za złodziejstwa = WYGRANA LECHA !!!

    INNYCH ARGUMENTÓW NIE MIELI NA WYGRANIE !!!

    BO TEŻ GÓWNO PROPONOWALI

    PO PROSTU MIANO WYKAZAĆ PUBLICZNIE ŻE PO JEST GORSZĄ ZARAZĄ OD PISOWSKIEJ CHOLERY –

    PIS – MIAŁ PEŁNE SZAFY KWITÓW NA PO – SKUTECZNYCH I PRAWDZIWYCH

    DLATEGO W 2 GODZINY PO ROZBICIU SIĘ TUTKI

    ABW – WYŁAMYWAŁO DRZWI W MIESZKANIACH OFIAR I KONFISKOWAŁO DOKUMENTY KOMPY

    A KOMOR CZYŚCIŁ PRYWATNE ZBIORY KWITÓW W KANCELARII PREZIA

    PRZYPOMNIJ SOBIE – jest w mediach

    PO PROSTU STRACH ZŁODZIEI BYŁ TAK WIELKI ŻE ZNÓW ZASTOSOWANO ROZWIĄZANIE PROBLEMU – ALA PAPAŁA

    NIE JEST TAJEMNICĄ ŻE SŁ. TAKIE JAK MOSSAD , GRU, KGB, -biorą zlecenia za korzyści lub pieniadze za zgodą swych rządów na organizowanie …….. np . czegoś w rp. kongo NA ZLECENIE OPOZYCJI KONGIJSKIEJ

    TAK TO BYŁO – szczur przyparty do muru kąsą jak lew

    . nie liczy się ręka wykonawcy A ZLECENIODAWCY – KTO ZLECIŁ I ZA JAKĄ CENĘ – BO CENA NIE MOGŁA BYĆ NISKA !!!

    SĄ LUDZIE KTÓRZY MOGLI BY ŁATWO UDOWODNIĆ TO CO NAPISAŁEM – ale kiziory ich znają i mogą znów zastosować serie wypadków lub falę samobójstw – NIGDY NIE WYJAŚNIALNYCH …..

    tak robi się politykę NIESTETY – A DZIENNIKI W TV I PRASÓWKA TO JEST DLA ĆWOKÓW

    BARDZO PRAWDOPODOBNE JEST TO ŻE PUTIN MÓGŁ ZUPEŁNIE NIC NIE WIEDZIEĆ A -miejsce Rosja , jest aż nazbyt kłujące w oczy i bezczelnie sugerujące sprawców !!!!

    PIERWSZE SKOJARZENIE TŁUSZCZY W SZOKU – PUTIN SIĘ ZEMŚCIŁ ZA GRUZJE

    rosja chcąc nie chcąc musiała się jakoś zaangażować – robić coś w swojej OBRONIE – A TO CHOLERNIE CIĘŻKIE ZWAŻAJĄC NA PRZYTŁACZAJĄCE FAKTY ZAISTNIAŁE I SUGEROWANE !!

    ============

    MYŚLĘ ŻE ROSJA SIĘ POZBIERA I WYCIĄGNIE Z POD ZIEMI PRAWDZIWYCH SPRAWCÓW I ZLECENIODAWCÓW – A W TEDY – DOJDZIE NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ DO NIESŁYCHANIE SKRAJNEGO SKANDALU !!!!!!

    PYTANIE TYLKO KTÓRY KIZIOR TO ZLECIŁ …

    Polubienie

    • Anna said

     Oczywiste jest w każdym śledztwie, że głównym podejrzanym jest ten, kto odniósł korzyść – tu władzę i idącą za tym finansową czyli nawet korzyść podwójną. Kto? no przecież PO i BeKa.

     Polubienie

     • krab said

      A kto „popełnił samobójstwo” jeszcze przed smoleńskiem (bardzo zaufana osoba, remont), a jego szef szybciutko został skierowany na placówkę ? i tak po niteczce, po niteczce a tych niteczek jest sporo, oj sporo ….

      Polubienie

  • Anna said

   Okazuje się, że tzw. mohery, mówiące Szczęść Boże nie są durniami, jak się nam próbuje przedstawiać w necie.
   Dzwoniący ma bardzo ważne pytania i poważnie kwestionuje byłe czyny PIS, obu braci Kaczyńskich. Ja też to zauważyłam, że za rządów PIS np. zezwolono na organizację masońską czego nawet komuchy nie dopuszczali.
   Nawiasem mówiąc o jakichś „bliźniakach” wspomniał Nostradamus.

   Polubienie

 2. nieustraszona said

  Do Polski trzeba wracać, bo to jest obszar życiowy dla rdzennych Polaków, a pasożydom dać krzyżyk na drogę !

  Koniec ery ropy naftowej – „krwi diabła” !

  Polubienie

  • polskosc said

   Nieustraszona. To jest forum o poważnych sprawach a nie fantazje Keshe. Ten Kesze to zwykły bajarz. Aż dziw że ludzie się dają na to nabrać.

   Polubienie

  • Trak said

   Dobrze kombinują, to mi się podoba.
   Mnie np. się marzy latający traktor a może być i kombajn a ja sobie siedzę na nim, jak jaki król i latam. Wtedy zaorałbym gdzie by mi się chciało i skosiłbym także a garażował bym sobie np. na ul. Wiejskiej.
   A co? Czapki z głów.
   Tak sobie marzę leżąc na miedzy a Słoneczko jeszcze grzeje.

   Polubienie

   • Anna said

    I nie myślisz za jaką cenę potu, trudu, wysiłku ludzkiego, za ledwie przeżycie kosztuje spełnienie twojego marzenia, byle jak najtaniej a co tam czyjś bród, smród, niedożywienie dzieci, byle więcej głupich smarkaczy, którzy będą żyli na skraju przeżycia tak jak ich ojcowie, byle Twoje marzenie się ziściło.(?)

    Polubienie

    • Trak said

     Szkoda mi dzieci, które nie dojadają, staram się dojadać po nich (nie marnuję takich okazji) a w ogóle, to bardziej od smarkaczy lubię zwierzęta a najbardziej leśne i dziko żyjące. Nie ma przy nich tyle roboty.

     Polubienie

  • Trak said

   Fajny jest.
   A jak pokulił kółeczka pod siebie, zupełnie jak nasz kotek łapki.

   Polubienie

 3. AQQ said

  http://wirtualnapolonia.com/2015/10/29/imigranci-w-polsce-pod-wzgledem-ich-liczby-zajmujemy-drugie-miejsce-w-europie-jak-to-mozliwe/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: