Miziaforum's Blog

MARIAN KOWALSKI – RUCH NARODOWY SPRZEDANO ZA KILKA SKRZYNEK PIWA – MAT. AV

Posted by miziaforum w dniu Październik 29, 2015


OJ MARIAN MARIAN A NIE MÓWIŁEM PRZEZ 3 LATA ŻE WYCISNĄ CIĘ JAK CYTRYNĘ I WYP……

NO MÓWIŁEM MÓWIŁEM , TŁUMACZYŁEM , PO DOBROCI PO ZŁOŚCI I NIC …

NO WIDOCZNIE MARIAN NALEŻY DO LUDZI KTÓRZY UCZĄ SIĘ NA BŁĘDACH , JA TEŻ DO TAKICH NALEŻĘ TYLKO ŻE JA NA CUDZYCH BŁĘDACH SIĘ UCZĘ A MARIAN NA WŁASNYCH ..

P.s dedykuję Marianowi ten link

https://miziaforum.wordpress.com/2013/02/10/bez-mariana-kowalskiego-ruch-narodowy-nie-istnieje/

A INNYM POLECAM WSZYSTKIE MOJE ART. O RUCHU NARODOWYM !!

KU PRZESTRODZE !!!!

HISTORIA UPADKU PRAWDZIWA , KIEDYŚ NAPISZĄ O TYM MAŁĄ WZMIANKĘ W PODRĘCZNIKACH

„MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG”

=========================================

KIEDYŚ POLACY ZECHCĄ MIEĆ WŁASNY NIEPODLEGŁY PRAWDZIWIE WOLNY KRAJ 

Komentarze 42 to “MARIAN KOWALSKI – RUCH NARODOWY SPRZEDANO ZA KILKA SKRZYNEK PIWA – MAT. AV”

 1. miziaforum said

  WAŁĘSA SIĘ SPRZEDAŁ ZA MILION BAKSÓW W LATACH 80 XX wieku to była kasa za PRL … 1000 000 ZIELONYCH

  DODAM TO

  BOLEK się sprzedał za milion dolarów ..A ZA ILE SPRZEDALI SIE WODZOWIE RUCHU NARODOWEGO??

  Posted by miziaforum w dniu Luty 25, 2013 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

  https://miziaforum.wordpress.com/2013/02/25/bolek-sie-sprzedal-za-milion-dolarow-a-za-ile-sprzedali-sie-wodzowie-ruchu-narodowego/

  Polubienie

 2. miziaforum said

  NIEDŁUGO JUŻ NIEDŁUGO POJAWI SIĘ ZNÓW KTOŚ TAKI W EUROPIE , I SKOŃCZY SIĘ DYKTATURA BLADYCH HUJÓW OJ SKOŃCZY

  Polubienie

  • Anna said

   Już się pojawiłam, nie zauważyłeś? Niech płeć Cię nie myli.
   Żartuję, hahaha 🙂 Fajnie, że wróciłeś tu.

   Polubienie

  • miziaforum said

   Polacy osiedlający się w stolicy Niemiec Berlinie są młodzi, wykształceni i nie mają zamiaru – w przeciwieństwie do przedstawicieli innych nacji – wracać do kraju – wynika z raportu Instytutu Minor dla berlińskiego ministerstwa pracy i integracji.
   Wyniki badań przedstawiła w czwartek minister pracy i integracji Berlina Dilek Kolat.
   Minor przeprowadził ankietę wśród obywateli sześciu państw, chętnie osiedlających się w Berlinie od 2008 roku w celu podjęcia pracy.
   47 proc. Polaków zadeklarowało, że przyjechali do stolicy Niemiec na stałe. Podobną opinię wyraziło tylko 30 proc. Bułgarów, 29 proc. Rumunów i 16,5 proc. Włochów. Zostać na stałe w Niemczech chce 13,5 proc. Hiszpanów i 8 proc. Francuzów.
   Prawie 40 proc. Polaków nie potrafiło określić, jak długo chcą zostać w Niemczech. 6 proc. chce mieszkać w Berlinie ponad pięć lat, kolejne 6 proc. przez okres od 2 do 5 lat. Niewielki odsetek naszych rodaków deklaruje krótszy pobyt.
   Najliczniejszą grupą wiekową (66,4 proc.) wśród imigrantów z Polski są młodzi ludzie w wieku od 18 do 35 lat. 23,3 proc. mieści się w przedziale 36-45 lat, a 8,2 proc. w grupie 46-55 lat. Do Berlina emigruje zdecydowanie więcej kobiet – 69,3 proc. – niż mężczyzn – 30,7 proc.
   Niemal połowa (47,6 proc.) Polaków osiedlających się w Berlinie ma wykształcenie wyższe. Wśród innych badanych nacji odsetek absolwentów wyższych uczelni jest jednak zdecydowanie wyższy: Francja – 87,2 proc., Hiszpania – 83,1 proc., Włochy – 75,8 proc., Rumunia – 56,4 proc. Polska wyprzedza jedynie Bułgarię – 38,2 proc. imigrantów z wyższym wykształceniem.
   Wśród przyczyn wyjazdu z kraju Polacy najczęściej wymieniają, podobnie jak Bułgarzy i Rumuni, szanse na zatrudnienie i lepsze warunki pracy oraz zapewnienie przyszłości dzieciom, a także naukę języka. Francuzi przyjeżdżają do Berlina, aby zdobyć doświadczenie zagraniczne, poznać miasto i szlifować język niemiecki – czytamy w raporcie.
   W poprzedniej dekadzie liczba Polaków przyjeżdżających do Berlina była mniejsza od liczby opuszczających to miasto. Dopiero od 2011 roku tendencja ta się odwróciła. W 2013 r. bilans dodatni wyniósł prawie 4 tys. osób; w zeszłym roku 2,4 tys. W połowie 2014 r. w Berlinie było zameldowanych prawie 52 tys. obywateli z polskim paszportem.
   Jak podał Minor, w badaniach przeprowadzonych pomiędzy kwietniem a czerwcem 2015 roku uczestniczyło 1570 osób, w tym 328 Polaków.
   AM/PAP

   TO JEST CENA POLSKIEGO PIERDOLENIA – POLITYKOWANIA W RZEKOMO WOLNEJ POLSCE Z KTÓREJ KTO MA WIĘCEJ NIŻ 3 SZARE KOMÓRKI UCIEKA BO TAK MU PODPOWIADA INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY …….

   Polubienie

   • Anna said

    Instynktem samozachowawczym kierują się zwierzęta a ludzie mają rozum i powinni go używać. Nie tylko prokreacja jest naszą przyszłością ale byt TU gdzie jesteśmy, tu gdzie Bóg nas zesłał w chwili narodzenia. Tego miejsca powinniśmy bronić przed obcymi aby móc mieć tu przyszłe pokolenia z nas. Polska to ładny kraj, warto walczyć o niego na każdy możliwy sposób.

    Polubienie

    • AQQ said

     PISd z senatorem Żarynem już walczy*… o Lwów.

     http://www.wyszperane.info/2015/10/23/ukrainska-piata-kolumna-w-polsce-sie-zbroi-a-polacy/

     Polubienie

     • miziaforum said

      PAMIĘTACIE MÓJ ART Z PRZED MIESIĘCY PT. ” CO KNUJĄ UKRAIŃCY W 19 POWIATACH ” ………ja wiem dużo dużo wcześniej to co wam komunikują , niektórych rzeczy nie piszę bo są zbyt szokujace i brutalne a pozatym nie będą się przekładały na fakty medialnie opisane

      POWIEM TYLKO TYLE POLACY ZOSTANĄ BRUTALNIE ZAATAKOWANI W KRAJU POTEM Z ZEWNĄTRZ ….. POLSKA ZNIKNIE Z MAPY EUROPY W SPOSÓB BARDZO DZIWNY I NIEJASNY PRAWNIE ALE NIKT PALCEM NIE KIWNIE .. MAM NA MYŚLI TAKZWANĄ OPINIĘ ŚWIATOWĄ …

      Polubienie

     • miziaforum said

      WKLEJAJCIE CAŁE TEKSTY A NIE LINKI
      Anna Wiejak

      Napływające informacje o przemycie do Polski broni z Ukrainy nie mogą napawać optymizmem, w szczególności jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż do naszego kraju trafi wielotysięczna armia uchodźców zza naszej wschodniej granicy, nie mówiąc już o tych z Bliskiego Wschodu.

      Jeżeli to właśnie owi uchodźcy są odbiorcami wspomnianej broni – a dotychczas nikomu nie udało się ustalić, w czyje ręce trafiają przemycane pistolety, granatniki oraz inny sprzęt – to biorąc pod uwagę, iż Polacy są kompletnie rozbrojeni, powinniśmy zacząć poważnie się obawiać o swoje bezpieczeństwo.

      Swoją drogą polityka państwa, które pozwala na zbrojenie się obcych grup znajdujących się na terytorium naszego kraju, a także sprowadza element wrogi ludności autochtonicznej, przy jednoczesnym uniemożliwieniu Polakom obrony swojego życia, o mieniu już nie wspomnę, jest ewidentnie obliczona na wyniszczenie Narodu Polskiego.

      Okazuje się bowiem, że każdy może swobodnie, byle po cichu zbroić się, byle nie byli to Polacy. Podobnie jest z posiadaniem własności. Tę ostatnią może mieć każdy, oprócz Polaków. Rolnicy, którzy usiłowali nie dopuścić do wyprzedaży polskiej ziemi obcokrajowcom, którzy chcieli polską ziemię zagospodarować, aby przynosiła plony, zostali niczym przestępcy triumfalnie aresztowani i zamknięci za kratami więzienia. Wszystko po to, by innym polskim rolnikom odechciało się gospodarować na polskich gruntach.

      Zarówno opór względem wolnego obrotu ziemią, jak i opór względem napływu imigrantów, niezależnie od tego, czy są to imigranci z Ukrainy czy z Bliskiego Wschodu, jest tłamszony w zarodku.

      Skoro o brutalnej, agresywnej, rozpasanej przestępczej ludności napływowej nie wolno powiedzieć złego słowa, to tym bardziej nie wolno się będzie przed nią bronić. Takie są założenia polityki państwa polskiego i mam przedziwne wrażenie, że nawet jeżeli zmieni się w Polsce rząd, to nic się w tym zakresie nie zmieni.

      Imigrant może pasożytować na Polaku, bić go, gwałcić i rabować, a każda forma obrony zostanie surowo ukarana jako islamofobia, czy nienawiść na tle etnicznym. To jest właśnie współczesne oblicze tzw. tolerancji.

      Nietrudno też wyobrazić sobie sytuację, w której imigrant będzie uzbrojony – bo przecież żaden z nich nie uważa tutejszego prawa za obowiązujące – natomiast Polak bezbronny. Tylko dlatego, że złodziejskie rządy obawiają się, aby doprowadzony do ostateczności panującym uciskiem obywatel nie wpadł na pomysł zbrojnego przejęcia władzy.

      Anna Wiejak, Prawy.pl

      Polubienie

   • AQQ said

    Teren Niemiec był polski, więc jak najbardziej zasiedlić!

    Polubienie

  • Anna said

   Napoleon Bonaparte był dla Polaków szansą (kolejna obietnica) na odzyskanie utraconego w 1795 roku własnego państwa. Z entuzjazmem tworzyli Legiony i na tym się nadzieje skończyły, Niestety, wyidealizowaliśmy sobie postać Bonaparte. Nie zwrócił nam naszej ojczyzny.

   Polubienie

 3. AQQ said

  http://prezydentpolski.hvs.pl/statystycznego-idioty-wyborcy-ignoranta/

  Polubienie

 4. Anna said

  Marian ma potencjał przywódczy. Zawierzyłabym mu i pewnie wielu ale nie umiał wykorzystać tego dla naszego dobra. Powinien stworzyć armię podziemną a tak to został tylko wyszczekanym antagonistą. Szkoda ale to najwidoczniej nie jest nasz przywódca. Dajmy sobie z nim spokój, z tego ziarna nie będzie chleba.

  Polubienie

 5. AQQ said

  😀
  http://niezwykle.pl/niezwykle/1,144981,18986706,staruszka-przed-sadem.html

  Polubienie

 6. AQQ said

  Poniższa historia wydarzyła się w jednym z tych małych miasteczek, gdzie wszyscy się znają. Podczas rozprawy sądowej, prokurator wezwał pierwszego świadka – pewną staruszkę.

  – Pani Nowakowska, zna mnie pani? – spytał.
  – Oczywiście! Znam pana, od kiedy był pan dzieckiem i szczerze mówiąc, jestem zawiedziona, co z pana wyrosło. Kłamie pan, zdradza żonę, manipuluje pan ludźmi i obgaduje ich za plecami. Myśli pan, że jest taka grubą rybą, a tak naprawdę jest pan tylko płotką. Krótko mówiąc: tak, znam pana.

  Prokuratora aż zamurowało. Nie wiedząc, co ma teraz zrobić, wskazał na adwokata i spytał:
  – A czy zna pani tego człowieka?
  – Oczywiście, znam pana Szymańskiego od kiedy był brzdącem. Jest leniwy, zajadły i ma problem z alkoholem. Jego kancelaria ma fatalną reputację. No i nie zapominajmy, że zdradził partnerkę z trzema różnymi kobietami – w tym z pańską żoną! Tak, znam go dobrze.
  Adwokat był cały czerwony na twarzy, wyglądał, jakby zaraz miał dostać zawału. Sędzia poprosił obu mężczyzn do siebie. Kiedy podeszli, nachylił się i wyszeptał:
  – Jeśli któryś z was spyta ją, czy mnie zna, to przysięgam, że skażę was na dożywocie!

  Polubienie

 7. Trak said

  U wrót bliskowschodnich europy leży Grecja, zbankrutowana, słaba, bez specjalnych perspektyw w najbliższej przyszłości, dalej Bułgaria, Rumunia i małe państewka po byłej Jugosławii. Siła ich ekonomiczna i wojskowa jest żadna – na jedno kłapnięcie islamskiego potwora. Niby potwora zwalcza teraz Rosja ale nie powinna tracić z oczu Turcji. Ona zachowuje się ambiwalentnie i rada będzie pozbyć się z terytorium swojego islamskich „uchodźców i imigrantów” otwierając im szeroko wrota do Europy.
  Niby jest w NATO ale interes jej jest większy, niż to co daje NATO i perspektywy (zważywszy na jej sytuację wewnętrzną) są kuszące. Armia turecka do słabiutkich nie należy i jest wystarczająca by zaskoczyć swym działaniem zbiurokratyzowanych i wierzących w podpisane papiery Europejczyków.
  Ta wojna, to nie lokalny konflikt z Syrią, Irakiem, Iranem, Ukrainą i Rosją w tle. To III wojna światowa, choć jeszcze główni gracze bezpośrednio się nie starli, zetrą się niebawem.
  Obserwujcie Turcję i sytuację z dolarem. Turcja natychmiast ruszy, gdy kryzys tej waluty i banków odtrąbią wszystkie media. Stanie się to niebawem ale medialnym usprawiedliwieniem tego, będzie rozszerzenie strefy działań Rosji i stan „zagrożenia”.
  Wedrzeć się im będzie cholernie łatwo przy wojskowym wsparciu.

  Tak mi się przynajmniej wydaje, patrzę na to, jak na grę strategiczną i nie mam zbyt dokładnych informacji. mogę być w błędzie.
  Jako Polacy w dupie jesteśmy i nastąpi duża i krwawa przemiana, coś jak biegunka krwotoczna. Jest konieczna.

  Polubienie

 8. Trak said

  U nas.
  Nie będzie żadnej armii pod wodzą jakiegoś przywódcy w typie Mariana. I nie dlatego, że Marian jest nie odpowiedni. Po prostu nie będzie.
  Natomiast, pojawi się wiele lokalnych grup i bardzo wielu przywódców tych grup, które dopiero „w praniu” wybiorą spomiędzy siebie kogoś, kto je zjednoczy i komu ufać będą
  Tak to już bywało z nami Słowianami i tak będzie.

  Polubienie

 9. krab said

  Priorytety amerykańskiej dyplomacji. Skoro Europie napędzili tylu imigrantów….. to może niech w ośrodkach dla uchodźców te „słowa objawione ” wieszczy ……

  Specjalny wysłannik ds. praw człowieka osób LGBT w dniach od 27 października do 13 listopada uda się z wizytą do: Grecji, Albanii, Bośni, Kosowa, Serbii, Czarnogóry, Włoch, Izraela i Stolicy Apostolskiej – poinformował amerykański Departament Stanu.
  W notce z oficjalnej strony Departamentu Stanu można przeczytać, że Berry podczas swoich podróży będzie uczestniczyć w spotkaniach z przedstawicielami rządów oraz z członkami kół biznesowych, naukowych, religijnych i cywilnych organizacji obywatelskich.

  Nowy urząd wysłannika ds. praw człowieka osób LGBT powstał kilka miesięcy temu, a jego szefem mianowano doświadczonego dyplomatę, od wielu lat zaangażowanego w promocję praw mniejszości seksualnych za granicą.

  Randy Berry zanim objął nowe stanowisko był konsulem generalnym w Holandii. Wcześniej pracował także w amerykańskich placówkach dyplomatycznych w Bangladeszu, Egipcie, Ugandzie i RPA. Biegle mówi po hiszpańsku i arabsku. Głównym zadaniem wysłannika jest promowanie praw lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transseksualnych za granicą.

  Sekretarz Stanu John Kerry ustanawiając nowy urząd stwierdził, że „walka w obronie i promowanie praw człowieka osób LGBT jest centrum naszego zaangażowania na rzecz postępu praw człowieka na świecie: sercem i sumieniem naszej dyplomacji. Zaznaczył także, że „zniesienie ustawodawstwa dyskryminującego homoseksualistów” w 75 krajach na świecie, to priorytet amerykańskiej dyplomacji.

  PCh24.pl

  Polubienie

  • Trak said

   To zasłona dymna a chodzi o pieniądze i władzę. Pedały i lesbijki już od jakiegoś czasu poważnie się boją w co władze chcą ich teraz wmanewrować i wietrzą poważny spisek na swoją najważniejszą część ciała. Całość dla niektórych rozsądniejszych zaczyna wyglądać groźnie. Bo przecież, od setek lat nie chodzi im tyle o rozgłos, ile o to, by spokojnie, bez zwracania uwagi, przyjemnie, gdzieś rżnąć się po cichu.

   Polubienie

   • krab said

    Że chcą ich wykorzystać do swoich gierek to fakt, ale nie mów proszę, że oni „spokojnie i bez zwracania uwagi” chcą załatwiać sprawy alkowy, bo to nie jest prawdą. Świadczą chociażby o tym liczne marsze i parady, na których bez żenady demonstrują swoje preferencje seksualne. Mało tego domagają się prawa do adopcji dzieci, a to jest nie do przyjęcia.

    Polubienie

    • Trak said

     Statystycznie rzecz biorąc, jest to niewielki ich procent tych krzyczących. Maszerują półnago głównie najbardziej aktywni seksualnie i o ekshibicjonistycznych skłonnościach.
     Znam kilka lesbijek (artystki) mających w stronę pięćdziesiątki, które nie maszerują a chciałby się w mysią dziurę schować, aby nikt nie wiedział. Jedna nawet adoptowała dziecko swojej siostry, która nie żyje. Na sąsiednim osiedlu stary pedzio prowadzi sklep pamiątkarski już jakieś 40 lat i nikogo i niczego nie adoptował. Wszyscy wiedzą kto zacz ale nikt mu z tego powodu przykrości nie robi a on parad i tęczowych imprez też nie robi. Żyje sobie.

     Polubienie

 10. Marysia profesor..Marysia said

  Ma korwin nowego ” bolka”..korwin ..narodowiec buhaha..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: