Miziaforum's Blog

Ostatni sprawiedliwy i uczciwy

Posted by miziaforum w dniu Październik 23, 2015


WYBORY – niżej wymieniony nie wygra , szkoda naród na razie nie dorósł …

według mnie NAJWIĘKSZE OBJAWIENIE POLITYCZNE OD 26 LAT ……… ALE TO MOJA OCENA

Grzegorz Braun, prawicowy reżyser i publicysta, a od niedawna także polityk goszcząc w studiu eMisjiTv wyjaśnia dlaczego po raz kolejny nie udało się doprowadzić do zjednoczenia wszystkich prawicowych ruchów deklarujących chęć walki z obecnym systemem.

Braun nie zostawia również suchej nitki na ostatnim referendum, które nazywa „złudzeniem wyboru”. Jego zdaniem władza próbuje wmówić narodowi, że ten „o coś może się upomnieć, lecz nic z tego nie wynika”.

Dokumentalista polskiej sceny politycznej jasno stwierdza, że nasza demokracja jest na tyle zdegenerowana, iż nie warto jej w ogóle naprawiać. Co innego monarchia, o której powrót Polacy powinni się modlić.

Ponadto w programie o przyszłości ruchu Pawła Kukiza oraz fali muzułmańskich imigrantów przybywających do Europy.

Serdecznie zapraszam!

Komentarzy 35 to “Ostatni sprawiedliwy i uczciwy”

 1. krab said

  Wielka szkoda, że nie udało Mu się wprowadzić list w całym kraju. Tutaj podam okręgi w których te listy są, w razie gdyby ktoś był zainteresowany
  25 października 2015 r. na kandydatów KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” można oddać głos w dwunastu okręgach:

  3 Wrocław
  6 Lublin
  11 Sieradz
  13 Kraków
  15 Tarnów
  18 Siedlce
  21 Opole
  23 Rzeszów
  28 Częstochowa
  29 Gliwice
  30 Rybnik
  33 Kielce

  Polubienie

  • AQQ said

   udział w farsie Wyb. to jawna kolaboracja z wrogiem.
   -oddanie głosu nieważnego meRdia mogą skomentować jako efekt braków intelektualnych wśród wyborców a nie akt sprzeciwu!

   Polubienie

   • polskosc said

    Brak udziału w wyborach to przyzwolenie by żydzi wybrali sobie sami.
    Żydzi już ustalili na kogo głosować i pójdą na wybory. W Izraelu wydają Polskie paszporty jak bilety do autobusu. Potem idą głosować.
    Trzeba odsuwać prezesów partii i nawiększych zdrajców z list. Jeżeli partia wystawi na listę kogoś zamieszkałego poza okręgiem wyborczym należy nie głosować na tę listę. Sługusów którzy popierają taką listę przed sąd obywatelski.

    Polubienie

    • AQQ said

     Dlaczego Polacy wciąż głosują na ż.dów?

     Polubienie

     • polskosc said

      Po 2 WŚ Stalin chciał rządzić Polską. Jak to zrobić? Utworzyć władzę z mniejszości narodowych żyjących w Polsce. Do tego celu sprawdzeni byli żydzi. Ci współpracowali z każdym agresorem w tym z Hitlerem. Spotkanie w Jałcie to pakt 3 żydów którzy ustalają sobie strefy władzy i ONZ jako ich teatrzyk marionetek.
      Najpierw PZPR miał monopol władzy. W 89r bankierzy z Anglii i USA chcieli przejąć zasoby Polski trochę konkurując z żydami z Rosji.
      W 89r zorganizowano teatrzyk z niby demokracją. żydzi mając nakradzioną kasę zainwestowali w partie polityczne gdzie sami są przywódcami. Potem zrobili sobie finansowanie partii z budżetu państwa gwarantując że będą mieli kasę na propagandę wyborczą. Utworzono też próg wyborczy (5%) by partie Polaków nie mogły go przekroczyć.
      Żydzi zakładają też różne organizacje niby społeczne by ćwiczyć manipulację ludźmi. Tam się uczą jak szukać naiwnych i nakłaniać ich do działań.
      Żydzi byli też osadzeni po 2 Ś w innych państwach Europy u włądzy. Jest to na rękę 2 wielkim bankierom Rotchildowi i Rockefelerowi którzy rządzą Anglią i USA.
      Żydzi sprawując władzę w Europie wkańczają wszelkie partie złożone z Europejczyków wspomagając się przy tym imigracją.

      Polubienie

 2. Marysia profesor..Marysia said

  Monarchia?..No przeciez w Europie sa panstwa , ktore sa monarchiami.Tak sie sklada,ze wszelkie bezecenstwa,z ktorymi byly kandydat na prezydenta walczyl w czasie niedawnej kampanii bardzo szybciutko sie przyjely wlasnie w europejskich Monarchiach..taka Holandia:legalizacja marihuany,legalna prostytucja,aborcja,malzenstwa homosekseualne ..i w pozostalych monarchiach to samo.Taki typ monarchii chce B..zafundowac Polakom.?.Niech spada ze swoim szczesc boze…na drzewo i nie balamuci ludzi..

  Polubienie

  • miziaforum said

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    ha ha..Nikt nigdzie zadnego prezydenta z niczego nie rozliczyl.Prezydenci wylatywali z hukiem,jesli podpadli jakiejs grupie nacisku..ot afera z Monisia Lewinska albo byli odstrzeliwani z mniejszym lub wiekszym skutkiem ( nieudane zamachy na hamerykanskich prezydentow,udany na Kennedego).System hamerykanski rozni sie tylko tym, ze jest mniejsza ilosc partii.Prezydent to wladza wykonawcza,ktora ograniczaja dwie partie,a nie iles tam..Efekt taki,ze do hamerykanskiego parlamentu tafiaja wylacznie ludzie z kasa ,a paniusia z marketu lub robotnik z fabryki maja takie szanse,aby dostac sie polityki jak przyslowiowy ” zyd na gestapo”.To samo dotyczy politykow pomniejszego szczebla w stanach ( naszych odpowiednikach regionow ), gdzie rzadza wylacznie zamozni.Efekt ..ci zamozni ustanawiaja prawa dla swych byznesow i tyle.Za to placa hamerykanie,ktorzy daja kase gosciowi,by raczyl byc ich prezydentem i skubal ich niemilosiernie.Prezydent tez ma tyle do gadania, co ” zyd na gestapo”..Murzynkowi Obamie republikanie zablokowali projekty ustaw miedzy innymi o legalizacji imigrantow..i murzynek nie zrobil nic..ha ha ..sciema i tyle..Niech sobie hamerykanskie zasady zostana ,gdzie sa..

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     4 lata maxiu powiada i koniec kariery..ha ha.Co w hamerykanskiej polityce i w rzadach robia klany:Kennedych,Buszow,Clintonow ?..Maja przecie monopol..na wladze.

     Polubienie

    • krab said

     Ale prawda jest taka, że my jako naród potrzebujemy rządów silnej ręki !! Tylko w takich okresach coś znaczyliśmy jako państwo.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Bzdura kompletna…nie narod podejmuje decyzje,ktore prowadza do tego ,co jest lecz jego reprezentanci..Potrzebne jest wzmocnienie kontroli wladzy przez narod.Narody sa juz dostatecznie kontrolowane poprzez system ubezpieczen,system bankowy,telefony,fejsbuki,fora internetowe he he,wszedobylskie kamery..Malo Ci Krabie narzedzi kontroli?..Bedzie niebawem wiecej..duzo na to wskazuje..pretekst to takze naplyw imigrantow..idealna okazja,aby zwiekszyc monitorning i inne do kontroli..pod pretekstem troski o bezpieczenstwo i dobro ogolne.

      Polubienie

      • krab said

       Może mało precyzyjnie się wyraziłam, ale chodziło mi o charyzmatyczne, silne, decyzyjne przywództwo państwowe, a nie opresyjność wobec obywateli. Dzisiaj każdy decydent ciągnie tą „państwową” kołderkę w stronę tego kto lepiej zapłaci, oczywiście do prywatnej kieszeni przeciągającego.

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        O co chodzi?..Przywodztwo panstwowe jest silne i ma pelnie wladzy nad narodem i posiada takze organizmy kontrolujace wladze,czyli siebie i te narzedzia wykorzystuje.Problem tkwi w wykorzystywaniu tychze narzedzi, bo mecjhanizmy wladzy sa silne.Spojrz Krabie moze w ten sposob?.Czego jeszcze brakuje wladzy,aby byla silniejsza?..Absolutnie niczego..

        Polubienie

       • krab said

        Ta władza jest rozmyta, bez spójnego celu bo panuje prywata. Musi być egzekwowane prawo i odpowiedzialność głównie od tych, którzy są na pośrednim szczeblu pomiędzy władzą decyzyjną a narodem. A u nas kontroluje się tylko naród a cały pośredni aparat władzy nie spełnia swojej roli.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Nie rozmyta.Realizuje prywate waskich grup, piekac przy tym wlasne pieczenie na tyle ,na ile owe grupy zezwola wybrancom.Te prywatne cele waskich grup oddzialywuja poprzez organizacje pozarzadowe,ktorym sie spowiadaja.Spowiadac to sie rzad powinien przed sejmem jako przedstawicielem narodu,a nie przed tajemniczymi grupkami.

        Polubienie

   • Anna said

    Tylko o co Maxiowi chodzi w tym wywodzie? Mówi o silnej władzy prezydenckiej a nawołuje do pójścia na referendum w sprawie jowów z podchwytliwym pytaniem jak zresztą sam to zauważył, które właśnie się odbyło w dniu emisji tego materiału (6 września), musztarda po obiedzie, już to strawiliśmy.
    Chyba też nie zauważył, że prezydenta Kaczyńskiego to ktoś nam zmienił, bez naszej zgody i wyborów a dostaliśmy, także bez wyboru Komorowskiego i lata minęły zanim dopuszczono nas do wyboru, między młotem a kowadłem.
    Przy okazji – cadentia z łac. to – upadek, osobliwe znaczenie kadencji.

    Polubienie

    • Marysia said

     Chodzi Maxiowi o wcisniecie hamerykanskigo wzoru demokracji oligarchicznej wpierw nad Wisla.A potem sponsorzy takich maxiow zobacza,co dalej z tym fantem zrobic i gdzie przeszczepic demokracje po hamerykansku wraz z oligarchicznym systemem wladzy.

     Polubienie

     • Anna said

      Najwyraźniej chce nam coś wcisnąć swoją chaotyczną wypowiedzią o wszystkim i niczym. A tak go kiedyś lubiłam, teraz już mniej.

      Polubienie

      • Marysia said

       Maxia lubie.On z takim przekonaniem mowi,wierzac,ze sluchacze mu wierza he he i dadza sie zlapac na piekne oczy,przekonuwujaca mowe.A tu halt!.Nie wszyscy sie lapia.Nie lapie sie na piekne oczy Maxia i jego mowe.Od samego poczatku sie nie lapie.Za populizm dalabym mu ” celujacy” ,a za krecia robote 0..

       Polubienie

 3. mentronik said

  nagrane w tym miesiacu

  Polubienie

  • mentronik said

   Czas pojawienia się komety, o której mówiłem, kiedy to ludzie będą wierzyć, że istnieją dwa słońca, jest blisko
   sobota, 6 kwietnia 2013, godz. 17.00

   Moja wielce umiłowana córko, gwiazdy wkrótce zmienią (położenie), a czas pojawienia się komety, o której mówiłem, kiedy to ludzie będą wierzyć, że istnieją dwa słońca, jest blisko. Niedługo ten zdumiewający spektakl ujrzy cała ludzkość i słychać będzie odgłos grzmotu, i wydawać się będzie, że zderzą się dwa słońca.

   Moje Promienie Miłosierdzia spadną na każdą duszę ludzką, łącznie z tymi, którzy zostaną oślepieni Światłem, gdyż tak ciemne są ich dusze. Kiedy odgłos grzmotu przebrzmi, kompletny spokój zalegnie na całej ziemi, a cisza będzie wręcz ogłuszająca. Nie będzie dał się słyszeć żaden dźwięk — jedynie brzmienie Mojego Głosu odbije się na duszach nędzników.

   Będę niczym promień słońca, który w oczach grzesznika wyrazistym uczyni każde jedno przewinienie, każdy grzech i każdy krzyk rozpaczy.

   Będzie lament i ludzkie serca będą odczuwały głęboki smutek, kiedy ludzie zostaną skonfrontowani ze stanem swoich dusz. Wszytko zastygnie na piętnaście minut, a następnie życie powróci do swojego normalnego rytmu, jakby ten cud nigdy się nie wydarzył. Dla tych, których dusze zostaną dotknięte przez Prawdę, życie nie będzie mogło być i nigdy nie będzie już takie same. Będą oni podążać za Mną, Moim Nauczaniem, i miliardy się nawrócą.

   Moje Orędzia staną się ich codziennym pożywieniem i, wraz z Moją Najświętszą Eucharystią, nie będą niczego więcej potrzebować. Staną się tak silni, że nic nie zamknie im drogi, nic ich nie zastraszy bądź pohamuje, gdy jako Moja reszta armii będą maszerować w kierunku Mojego Nowego Raju.

   Innym się powie, że Ostrzeżenie zostało spowodowane poprzez zakłócenie w ziemskiej atmosferze i zostanie to po prostu postawione poza dyskusją. Będzie to jednak kłamstwo, bo oni nie chcą uznać Istnienia Boga. Gdyby to uczynili, nie byliby w stanie ukończyć swojego planu, aby oszukać świat, planu skłaniającego świat do zaakceptowania pustych obietnic antychrysta.

   Wiedzcie, że jeżeli cuda z ręki Boga doświadczone zostaną na tak wielką skalę, to oznacza to, że Mój plan, aby ludzkość wprowadzić w sferę zbawienia, znajduje się w swojej końcowej fazie.

   Idźcie, Moi wierni wyznawcy, i zawsze wierzcie w Moją obietnicę uratowania wszystkich dusz. Moje Miłosierdzie jest wielkie, a Moja Moc wszechpotężna.

   Polubienie

  • mentronik said

   Moja najdroższa córko, Moim Pragnieniem jest zgromadzenie wszystkich Moich dzieci, i to bardzo szybko, aby stały się świadkami Mojej Obietnicy. Mój Wspaniały Dar nadejdzie w środku straszliwych duchowych prześladowań, gdy wszystkiemu, czym Ja Jestem, się zaprzeczy. Nowi bogowie – z których żaden nie istnieje – zostaną przedstawieni światu. Pokryci będą oni błyszczącą fasadą, przeznaczeni zaś do tego, aby powstrzymać wiarę w Moje Istnienie. Cała ta herezja – stłumi Światło Boga.

   Wkrótce gwiazdy nie będą już dłużej świecić ze swoją ogromną intensywnością. Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które zadadzą kłam wszelkiemu ludzkiemu, naukowemu rozumowaniu, zostaną przeze Mnie ukazane temu niewierzącemu światu – w początkowej fazie ujawniania się Mojej Interwencji. Żadna naukowa weryfikacja nie będzie mieć sensu, gdy staną się widoczne dwa słońca. Żadne wyjaśnienie, mające swoje źródło w ograniczonej wiedzy człowieka, nie będzie mieć sensu. A jednak, opierając się na wszystkich znakach, jakie zostaną dane z Nieba, oni powiedzą, że wskazują one na inne ludzkie życie istniejące we wszechświecie.

   Ja jestem Twórcą wszelkiego życia. Ja stworzyłem człowieka. Ja stworzyłem świat. Nigdy temu nie zaprzeczajcie, ponieważ, jeżeli tak uczynicie, pójdziecie wówczas w ślady fałszywej doktryny. Każda interwencja z Nieba – a będzie ich wiele – zostanie naprędce wyjaśniona. Kiedy jednak ujrzycie te znaki, to wiedzcie, że Dzień Powtórnego Przyjścia jest blisko.

   Proszę was, drogie dzieci, abyście nigdy się Mnie nie wyparły ani nie wyparły się Mojej Obietnicy o przyniesieniu światu ostatecznego pokoju i pojednania, które staną się waszym udziałem, o ile zaakceptujecie je na Moich Warunkach, a nie na swoich. Moja Wola nareszcie zostanie wypełniona. Aby was przygotować, zaprezentuję światu na nieboskłonie, we wszechświecie i w obrębie układu planetarnego wiele cudów. Chciałbym, abyście się rozradowali, kiedy staniecie się świadkami tych wydarzeń, gdyż będziecie wówczas wiedzieć, że oto właśnie Ja zwiastuję powrót Mojego Syna, aby dopełnić Swojej Obietnicy o wiecznym zbawieniu.

   Otrzyjcie z waszych oczu łzy. Ja wiem, jak ciężkie będą wasze próby. Zwracam się do wszystkich Moich dzieci, zarówno do wierzących, jak i do niewierzących, a także do tych obciążonych jakimś strasznym grzechem – nikt z was nie jest wykluczony. Jeżeli pojednacie się z Moim Synem, staniecie się Jego częścią i będziecie z Nim w Raju królować na wieczność.

   Polubienie

   • Trak said

    Ludzkie rozumowanie – to w takim przypadku można ująć w słowa – „nie wiem”.
    A zatem powiedzenie – „nie wiem” – to też będzie kłamstwo.
    Powstaje duży problem – co błędem nie będzie można nazwać?
    Korzystając z logiki wyciągniemy błędne wnioski i bez logiki, tak samo.
    Zostaje tylko wujo Zenek i jego paradoksy.
    Fajna zabawa się kroi i zaczną się obietnice spełniać jednocześnie nie spełniając, zarówno dla wierzących i nie wierzących.

    Polubienie

 4. mentronik said

  Polubienie

 5. mentronik said

  http://prawicowyinternet.pl/najnowszy-sondaz-trzy-partie-w-sejmie-pis-kukiz-korwin/
  Najnowszy, jedyny obiektywny, sondaż wyborczy! Tylko na PrawicowyInternet.pl! Prawo i Sprawiedliwość zdobywa większość parlamentarną z 55% poparciem, które umożliwi im samodzielne rządy! Do sejmu wchodzą również dwie listy; partia KORWiN z poparciem 14% oraz lista Kukiz’15, której zaufało 12% wyborców! Sondaż przeprowadzony został na na reprezentatywnej, 16000-osobowej próbie dorosłych wyimaginowanych mieszkańców Polski.

  Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/najnowszy-sondaz-trzy-partie-w-sejmie-pis-kukiz-korwin/

  Polubienie

 6. mentronik said

  Znalezione … :(wypowiedż blogera ….)

  „”ogłoszą w Jerozolimie światowy pokój i jeszcze tej samej nocy polecą rakiety i zacznie się wojna” – jakoś tak, nie?

  No to tu mam ciekawy komentarz, co prawda nie Jerozolima a Nowy Jork, ale nadal chodzi o centrum ważne dla pewnej grupy religijno-narodowościowej 😉

  „Mówili że do 28 września 2015r ma się zmienić świat. Większość ludzi nic nie zauważyła. Może dlatego, że spodziewali się komety lub asteroidy? Inni myśleli o zamachu terrorystycznym na miare tego 11.09.2001r. Tylko część osób zauważyła z tych co badali temat daty 24- 28 wrzesień 2015r. że właśnie w tych dniach ONZ ogłosiła agende 2030. która w swoich ustawach miała być najbadziej pokojową agendą a na dodatek miała przynieś zrównowarzony wzrost gospodarczy na całym świecie. Pięknie to brzmiało. Pokój i dobrobyt na całym świecie. A teraz zadam pytanie ile ten pokój i dobrobyt trwał? Raptem w nocy po spotkaniu w siedzibie ONZ-tu i podpisaniu agendy przez państwa zrzeszone doszło do pierwszych nalotów wojsk Rosyjskich na bazy IS w Syrii. Okazało się równierz że do Syri weszły Irańskie wojska w liczbie kilkusest a może kilkutysięcy poborowych. Na to wszystko okazało się że na wodach przybrzeżnych Syrii pływa sobie lotniskowiec i niszczyciel Chińskich sił morskich. Balon nabrzmiał. W Europie nastąpił podział bo Włochy oficjalnie wypowiediały się że będą walczyć z IS po stronie Rosyjskiej. To samo za chwile zrobi Grecja i Węgry. Świat szybko zmierza w stronę globalnej wojny. Chcecie znać dalszy scenariusz?

  Teraz dojdzie do serii ataków na grupy zbrojne wyszkolone i wyposarzone przez USA. Rosjanie i ich koalicjanci będą tłumaczyć że są to terroryści a Amerykanie natomiast że są to opozycjoniści. Dojdzie też do przepychanek słownych między Iranem a Stanami Zjednoczonymi o to że niby Amerykanie bombardują ich wojsko w Syrii a Amerykanie będą zaprzeczać. Do kwietnia 2016r. Sytuacja będzie się pogarszać ale w mediach głównego nurtu będą milczec i ograniczać informacje. Ludzie jednak będą linkować sobie artkuły i posty ludzi mieszkających w Syrii którzy będą pisali o starciach „Tytanów”. W kwietniu nie da się już unikać słowa III wojna światowa i świat oszaleje. cdn.

  ps. Dodam jeszcze tylko że Izrael po cichu wprowadzi do Syrii swoje wojska co wykorzysta hezbollah i przywiezie do Palestyny mnóstwo Rosyjskiego sprzętu przez co konflikt między Izraelem a Palestyną przyjmie nowe oblicze. Dodatkowo Oman i Ararbia Saudjska pogrążą się wojnach domowych w najbliższych miesiącach. Nie wierzycie? Zobaczycie. 🙂 Szkoda że nie ma na to zakładów bo byłbym milionerem :)”

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwajcaria-przygotowuje-sie-upadek-unii-europejskiej …”

  Polubienie

 7. heniu said

  Wiceminister sprawiedliwości zatrzymana za jazdę po pijanemu i odwieziona na izbę wytrzeźwień

  http://beem.deep.salon24.pl/675877,wiceminister-pijana-ale-tylko-przez-4-godziny

  Polubienie

 8. marek said

  malo znane proroctwa „swietego chlopca” Sławika Kraszennikowa
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cerkiew-prawoslawna-o-antychryscie-znaku-bestii-liczbie-666-czipizacji-44-2015-01

  Polubienie

 9. Trak said

  Mizia, zasadnicze pytanie.
  Czy trasę do rzeszy pokonujesz już rowerem, czy jeszcze autkiem?
  Jeśli autkiem, to nie jest najgorzej.

  Polubienie

 10. miziaforum said

  uwaga ! 

  STRONA MIZIAFORUM W PRZEBUDOWIE OD DZIŚ DOSTĘPNA JUŻ W JĘZYKACH 

  ANGIELSKIM , NIEMIECKIM,FRANCUSKIM , ROSYJSKIM , HISZPAŃSKIM 

  DO GODZINY 20,00 

  ZOSTANĄ NA STRONIE WEJŚCIOWEJ URUCHOMIONE BRAMKI WEJŚCIOWE DLA CZYTELNIKÓW W W/W JĘZYKACH 

  NA RAZIE DOSTĘP DLA OBCOJĘZYCZNYCH JEST NA POLSKIEJ STRONIE – AKTUALNEJ NIEWIDOCZNY ALE PRZEZ SERWERY ZAGRANICZNE MOŻNA CZYTAĆ JUŻ TERAZ 

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: