Miziaforum's Blog

Niemcy od 26 .10.2015 MASOWE DEPORTACJE ISLAMISTÓW DO POLSKI

Posted by miziaforum w dniu Październik 23, 2015


Niemcy: Deportacje imigrantów rozpoczną się już w przyszłym tygodniu

Niemieckie władze przyspieszyły wprowadzanie w życie zaostrzonych przepisów azylowych. Już w przyszłym tygodniu mają rozpocząć się deportacje imigrantów, którym odmówiono statusu azylanta bądź uchodźcy. Początkowo nowe prawo miało obowiązywać od listopada.

Nowe przepisy mają obowiązywać od najbliższej soboty – podają w piątek niemieckie media. Należy spodziewać się, że już na początku przyszłego tygodnia dojdzie do deportacji „na dużą skalę” obcokrajowców, którym odmówiono azylu i którzy nie chcą wyjechać dobrowolnie. Obecnie trwają prace nad sporządzeniem listy osób przeznaczonych do wydalenia – pisze „Spiegel online”.

Obie izby niemieckiego parlamentu – Bundestag i Bundesrat – znowelizowały w szybkim trybie ustawę o azylu w zeszłym tygodniu. Nowe prawo miało obowiązywać od 1 listopada.

Kanclerz Angela Merkel uzasadniała zaostrzenie prawa wobec osób, których wnioski o azyl odrzucono, koniecznością odróżnienia imigrantów z krajów, gdzie toczą się wojny, od imigrantów zarobkowych z Zachodnich Bałkanów. Aby móc zająć się bardziej intensywnie uchodźcami zasługującymi na opiekę, należy szybko pozbyć się osób, które nie mają prawa do azylu – argumentują politycy koalicji rządowej.

Rząd chce rozszerzyć natomiast projekty integracyjne, w tym kursy językowe, dla imigrantów z szansami na uzyskanie statusu azylanta.

Pod koniec września na terytorium Niemiec przebywało – według gazety „Bild” – ponad 190 tys. obcokrajowców zobowiązanych do opuszczenia kraju. Kraje związkowe, które są odpowiedzialne za odsyłanie obcokrajowców bez prawa pobytu, nie egzekwowały tych przepisów. Część imigrantów, których wniosek o azyl został odrzucony, ukrywała się przed władzami. Obecnie osoby przeznaczone do deportacji nie będą o tym wcześniCJALNA INFORMACJA ej uprzedzane.

W tym roku do Niemiec ma przyjechać ponad 800 tys. imigrantów. Według mediów w rzeczywistości ich liczba może sięgnąć 1,5 mln.
TO OFICJALNA INFORMACJA

A PRAWDA JEST TAKA , PONIŻEJ PRZYPOMINAM WAM UMOWĘ RZĄDU NIEMIECKIEGO I POLSKIEGO

troszkę to trwało ale w końcu macie

ALARM !!! ZALEW MUZUŁMAN W POLSCE NA PODSTAWIE PRZYJĘTYCH PRZEZ RZĄD P.O NORWESKICH ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 21, 2015

5 Votes

WITAM I APELUJE DO POZA RZĄDOWEJ OPOZYCJI O NATYCHMIASTOWE STAWIENIE OPORU W OBLICZU 

NACISKÓW NIEMIEC NA RZĄD P.O W SPRAWIE NATYCHMIASTOWEGO PRZYJMOWANIA UCIEKINIERÓW Z AFRYKI , LIBIA ,SYRIA, ALGIERIA I WIELU POŁOŻONYCH KRAJÓW W GŁĘBI AFRYKI 

OTRZYMAŁEM INFORMACJE NA TEMAT TEGO ŻE POLSKI RZĄD JUŻ WYRAZIŁ ZGODĘ NA OSIEDLANIE W POLSCE UCHODŹCÓW KTÓRYCH NIEMCY NIE CHCĄ OSIEDLAĆ ZE WZGLĘDU NA ZBYT WIELKĄ ILOŚĆ 

SZACOWANĄ TYLKO DO KOŃCA TEGO ROKU NA OKOŁO 800 000

PROBLEM POLEGA NA TYM ŻE SĄ TO OSOBY WERYFIKOWANE WSTĘPNIE PRZEZ NIEMIECKIE SŁ. 

JAKO POTENCJALNE ZAGROŻENIE 

KONSTYTUCJA NIEMIECKA POSIADA ZAPIS O UDZIELANIU AZYLU CO STAWIA ICH W KŁOPOTLIWEJ SYTUACJI , CZYLI SKUTECZNA ODMOWA AZYLU JEST PRAKTYCZNIE NIE MOŻLIWA 

ROZWIĄZANIEM DLA RZĄDU ANGELI MERKEL JEST ” RE EKSPORT” JAK BY TO NAZWAĆ EMIGRANTÓW DO INNEGO MIEJSCA POBYTU , OCZYWIŚCIE ZA ZGODĄ ZAINTERESOWANEGO AZYLANTA 

W ZESZŁYM TYGODNIU SPECJALNY ZESPÓŁ ROBOCZY DO W/W PROBLEMÓW W SKŁADZIE URZĘDNICY POLSCY I NIEMIECCY DYSKUTOWALI O UDZIELENIU NIEMCOM ODCIĄŻENIA ICH Z OBOWIĄZKU PRZYJMOWANIA AZYLANTÓW 

POLSCY URZĘDNICY POCZĄTKOWO OPIERALI SIĘ ARGUMENTUJĄC IŻ W ZASADZIE POLSKA NIE POSIADA ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH ABY W WIĘKSZEJ SKALI UDZIELAĆ AZYLU I POBYTU W POLSCE 

NIEMIECCY PARTNERZY ZAPROPONOWALI IDEALNY PAKIET ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH JAKIE SĄ NA DZIŚ W NORWEGII ZAZNACZAJĄC IŻ PRZEPISY TE MOŻNA WPROWADZIĆ DROGĄ ROZPORZĄDZEŃ I ZARZĄDZEŃ ADMINISTRACYJNYCH BE POTRZEBY ANGAŻOWANIA PARLAMENTU – SEJMU I SENATU W POLSCE

PAKIET ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH OPIERA SIĘ NA SAMODZIELNEJ POLITYCE SAMORZĄDÓW W SPRAWIE PRZYZNAWANIA POBYTU CZASOWEGO NA OBSZARACH GMIN .

DRODZY RODACY – PUSZKA PANDORY ZOSTAŁA ALBO JUŻ OTWARTA ALBO ZA KILKA DNI !!!!!

ŹRÓDŁEM INFORMACJI JEST NA PRAWDĘ PRZERAŻONY I SKRUSZONY POSEŁ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ Z OPOLSZCZYZNY !!

CO MOŻNA DODAĆ CI ODRZUCENI PRZEZ NIEMCÓW UCHODŹCY JEDYNE CO POTRAFIĄ 

BO NIEMCY KIERUJĄ SIĘ TEŻ PRZYDATNOŚCIĄ ZAWODOWĄ NA RYNKU PRACY NIEMIECKIM 

CZYLI CO POTRAFI ROBIĆ TAKI EMIGRANT 

PO ODSIEWIE U NAS BĘDĄ OSOBY KTÓRE POTRAFIĄ CO NAJWYŻEJ WYDOIĆ KOZĘ , PRZEŁADOWAĆ I UŻYĆ KAŁASZNIKOWA ORAZ SPŁODZIĆ DZIECKO / DZIECI 

OTO OPIS JAK DZIAŁAJĄ ROZWIĄZANIA PRAWNE W TEJ KWESTII W NORWEGII

( byłem widziałem wiem !!!)

  Wiem jak to wygląda od kuchni, i włos się jerzy! Rodzina w danym kraju, powiedzmy w Iranie zrzuca się na bilet w jedną stronę dla jednego przedstawiciela rodziny. Misja jest następująca. Jedziesz do np. Norwegii, natychmiastwystepujesz o azyl. Na czas załatwiania formalnosci (a może to nawet być kilka lat) umieszczają cię w specjalnym ośrodku (asylmottak) gdzie masz darmowe mieszkanie, wyżywienie, nawet załatwią ci pracę, możesz się do woli przemieszczać, bo to przecież nie więzienie. W tym czasie możesz kraść, sprzedawać narkotyki, gwałcić a nawet zabijać nożem (Valdresexpressen) bo najgorsze co cię może spotkać to zapewniony legalny pobyt w 3 gwiazdkowym hotelu na koszt państwa (więzienie w Norwegii).

Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to zaczyna się jazda. Uchodźca melduje się na stałe, ma już wyrobioną sieć kontaktów, pracę, zna środowisko. Wystarczy, że wykaże dochód 250 000 koron rocznie (co w Norwegii stanowi połowę średniej krajowej) i może się ubiegać o „familiegjenforening” czyli ściągnąć członków rodziny, bez żadnych dodatkowych procedur i podań. To jest umowa jednostronna. Zdarza się że taksówkarz jednego roku wykazuje dochód roczny 2 miliony koron, ściąga całą 11 osobową rodzinę, po czym wszyscy lądują na socjalu, dostają mieszkanie za darmo od gminy, dzieciaki rozbijają się po ulicach bo dorastały w zupełnie innej kulturze. Nie można ich wyrzucić bo nie ma ku temu podstaw prawnych. Często takie rodziny skumają się z innymi rodzinami, tworzą kartele, szemrane biznesy, pieniądze zarabiane na czarno trafiają do kontaktów na bliskim wschodzie i nierzadko wspierają terrorystów.

Zapytacie, a co jeśli podanie o azyl zostanie odrzucone? Tu dopiero zaczyna się jazda! Myślicie że łatwo wysłać z powrotem gościa który już na dobre się zadomowił, nikt nie wie gdzie jest, ma po kilka kompletów dokumentów i nie stawia sie na wezwanie? Policja musi takich delikwentów szukać z bronią w ręku, eskortowac na lotnisko i posyłać z nimi policjanta. W tym celu wprowadzono zasadę że jeśli ubiegający sie o azyl opuści kraj dobrowolnie otrzymuje nagrodę. Wygląda to tak: uchodźca melduje się na lotnisku u przydzielonego mu policjanta. Policjant leci z nim i ma zarezerwowane siedzenie obok. Po wylądowaniu wręcza mu kopertę z około 40 000 koron (20 000zł) w gotówce. Wiecie ile to jest pieniędzy w np. Pakistanie? Jakieś 5 lat pracy! Facet robi nowy paszport i wraca. Cała zabawa zaczyna sięod nowa. Wiecie ile kosztuje dochodzenie kto jest kto i czy historia wymyślona przez azylanta trzyma się kupy czy nie?

https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/21/alarm-zalew-muzulman-w-polsce-na-podstawie-przyjetych-przez-rzad-p-o-norweskich-rozwiazan-prawnych/

Komentarzy 7 to “Niemcy od 26 .10.2015 MASOWE DEPORTACJE ISLAMISTÓW DO POLSKI”

 1. Hanys niemiecki policjant said

  Potwierdzam to prawda w Niemczech zostaną tylko ci którzy mają jakiś zawód wyuczony reszta raus do Polski

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Doswiadczenia w selekcji to oni maja.Ich zdaniem ” gorszy element” jest zbednym bagazem.Niech sobie Merkela ten pasztet zje.Niemcy stac na utrzymanie imigrantow.Bogaty kraj,ktory omija kryzys,wiec o co chodzi.Niech sobie trzymaja imigrantow.Stac ich..

   Polubienie

 2. AQQ said

  Polubienie

 3. AQQ said

  Polubienie

 4. Anna said

  Jakim prawem deportacje z Niemiec. Na własne oczy i uszy widziałam i słyszałam jak kanclerówka Niemiec, MERKEL zapraszała, Zapraszała!!! wszystkich z Arabii i Afryki więc niech ich se ma ile wlezie.
  Taki właśnie absurd jest uwieczniony w Biblii jak to Głupota zaprasza.

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Nie powinni stamtad pozwolic sie ruszac i wywozic i tu i tam.Powinni jeszcze koczowac pod domami roznych celebrytow ,ktorzy ich zapraszaja.Niechze pokaza swoj humnitaryzm i dobre serca.Niechze sie podziela z nimi bogatymi chalupami i nie mniej bogatymi kontami w bankach.Maja okazje pokazac imigrantom,ze rzeczywiscie poza wyrazaniem intencji i pieknymi slowami, stac ich na rzeczywisty gest poparty konkretami, a nie tylko zbieranie kasy od bedacych w trudnej sytuacji jak imigranci ludzi.Takoz powinni rozbic swe namioty pod chalupami najglosniejszych decydentow i prosic,zeby otworzyli im swe zamozne domy.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: