Miziaforum's Blog

WOJNA !! FAKTY MEDIALNE I PRZEPOWIEDNIE – PASUJĄ DO SIEBIE JAK ULAŁ !! ROZSYŁAJ !!! LINK !!!

Posted by miziaforum w dniu Październik 17, 2015


Wielka Wojna Religijna 

Na początek XXI wieku Wielki mistrz Nostradamus przewiduje najazd islamu na Europę. Ma to być jednoczesny najazd wielkich armii muzułmańskich na Grecję i Bałkany oraz na Włochy, Hiszpanie i Francje.

Ma dojść do wielkiego najazdu islamu na Europę. Ma to być starcie dwóch wielkich cywilizacji. Cywilizacji Zachodniej z Kalifatem Wielkiego Talibanu – jak nazywał Nostradamus imperium islamskie.

Do Francji ma napłynąć tylu wyzbawców proroka, że kraj ten nie będzie mógł sobie z nimi poradzić. Najpierw ma wybuchnąć wojna domowa we Francji spowodowana przez żyjących w niej muzułmanów a potem krwawe walki ogarną cały kraj i nastąpi rozpad państwa. Paryż ma spłonąć z rąk swoich muzułmańskich mieszkańców. Od tego momentu mają zacząć się wielkie rewolucyjne zmiany na całym świecie które Nostradamus określa jako wielki kataklizm.

Podobny los czeka Hiszpanię i Włochy. Na rycinach widac kierunki ataków hord Mahdiego – tak nazywał Nostradamus wielkiego władcę imperium islamskiego który najedzie Europę.

Podobnie tragiczny los spotka także część Niemiec i narody bałkańskie do których islam od dawna rości pretensje – czasy tureckie.

Pierwszym krajem który odrodzi się w Europie po 27 letniej wojnie ma być Hiszpania. Wyzwalanie Hiszpani ma zacząć się w latach 2041-2044.

Cała Europa Zachodnia ma cierpieć w wyniku wielkiej wojny cywilizacji. Wojna ma mieć charakter religijny, totalny. Zabijani mają być wszyscy. Starcy, dzieci i kobiety. Do Europy powróci niewolnictwo wprowadzone ponownie przez islam.

III wojna światowa ma stać sie wojną religijną chrześcijaństwa z islamem. Wojną na śmiuerć i życie – któraś  z tych religii musi zniknąć jak pisze Nostradamus. O prześladowaniach chrześcijan przez muzułmanów tak pisze wielki prorok Nostradamus : „To niesamowite, Porażajace … Nigdy przed III wojną i nigdy po nie było i nie będzie takich okropności.”

Persage I. 13: „Wielkie ogniste zdobyczne grzyby i świetliste strzały spadając z nieba będą towarzyszyły jego pochodowi. Wojna ! Wojna ! przybędzie do dumnych i chorych republik Zachodu”.

Ta straszliwa wojna ma potrwać 27 lat. Polska ma być wolna od bezpośredniej okupacji islamskiej ale ma być pod jakimś wpływem islamu.

Czarne pola na mapie oznaczają głowny zasięg terenów które podbije islam w Europie. Tereny te oznaczają prawie w ten sam sposób aktualni przywódcy państwa islamskiego. Mahdi – wódz świata islamu połączy obydwa zwalczające się obozy i runie na Europę. Pod jego sztandarami znajdą się wielomilionwe armie w których będą i sunnici i szyici.

W trakcie trwania III wojny światowej ma przyjść na ziemię kataklizm z kosmosu który spowoduje zatopienie wielu lądów i obszarów nadmorskich. Ucierpią także polskie nadmorskie pasy wybrzeża oraz Zalane zostaną Żuławy. Ojciec Klimuszko pisał, że może zginąć w Polsce nawet kilka milionów ludzi w wyniku tego kataklizmu. Ma zniknąć Hel i Gdańsk zalane przez morze. Na rycinach powyższej współczesnej mapy Peter Lemesurier naniósł zupełnie inne linie brzegowe państw niż te które znamy dzisiaj. Linie brzegowe są zaznaczone według wskazań Nostardamusa. Proszę zauważyć, że na mapach nie ma części polskiego wybrzeża oraz morze sięga od Szczecina prawie aż pod Poznań. Wpływ na zmiany klimatyczne ma mieć też masowe stosowanie broni jądrowej.

Po wojnie w Europie ma zostać mniej niż połowa ludzi z czego Polska będzie najludniejszym krajem bo na jej terytorium nie będzie się toczyć wojna.

Cały widoczny na mapie czarny pas ziemii obejmujący Niemcy aż do Morza Czarnego ma zostać skażony i będzie długo niezamieszkały. Po III wojnie światowej według Nostradamusa rządzić będą tylko dwa mocarstwa Polska i Francja. Obydwa kraje podzielą Europę – po wygnaniu wojsk islamskich – między siebie. Granica Polski i Francji przebiegać będzie na Łabie. Do Lechistanu – bo tak będzie znowu nazywać się będzie Polska – powrócą stare słowiańskie ziemie przez 1000 lat podbijane przez Niemców.

Polska ma zjednoczyć wszystkie ziemie Słowian, w tym podbije upadłą Rosję i pod jednym berłem – tzw. III Kraka władcy Niezwyciężonego. Wielkiego dowódcy i stratega który nie przegra żadnej bitwy. Granice Lechistanu sięgać będą aż do Uralu, Kaukazu i Morza Czarnego.

W końcu dwudziestego przed Bożym Ciałem,

Narodzi sie biednemu Słowianinowi Trzeci Krak,

Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów.

Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim,

Niezwyciężony dowódca, wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów.

Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy – jako przyjaciel króla Henryka !

Persage IX 44, 88: „Po 500 latach kraj Jagiellonów powstanie z kolan. Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa. Razem z Francją w wielkim Przymierzu. Po III wojnie rządzić będą razem Europą”.

Komentarze 82 to “WOJNA !! FAKTY MEDIALNE I PRZEPOWIEDNIE – PASUJĄ DO SIEBIE JAK ULAŁ !! ROZSYŁAJ !!! LINK !!!”

 1. miziaforum said

  PRZEPOWIEDNIA TO NIE WYROK … I TYLKO IDIOTA SIEDZI SPOKOJNIE GDY PODAJE MU JUŻ NAWET DZIENNIK TV ŻE INWAZJA LICZONA JEST W MILIONACH

  Polubienie

  • Marysia said

   Okielznaja ich.Nie idioci te zabawe z imigrantami zaczeli.

   Polubienie

  • nnn said

   niech i tak się stanie.

   Polubienie

   • Marysia said

    Pewnie, ze sie stanie.W tej wojnie kapitalow ktos musi wygrac.

    Polubienie

    • Trak said

     Marysiu chcesz; poznam cię z jednym imigrantem-emigrantem.
     On się stara, już umie – „Dzen dobory!”
     Bardzo miły ming.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Ming.?..hmm..Nie lapie.Imigrantow-emigrantow znam i bardzo milych ,madrych, nie sfanatyzowanych i myslacych podobnie jak wielu,ktorzy rozumieja mechanizmy rzadzace swiatem.Imigranci-emigranci to ofiary tychze mechanizmow.Ale wielu z nich nie zdaje sobie z tego sprawy i pada ofiara tychze mechanizmow stworzonych przez ludzi,ktorym ci nieszczesni imigranci-emigranci ufaja i wierza bez wlasnej refleksji , bo zamiast wiedzy w wielkiej liczbie przypadkow kieruja sie wlasnie Wiara,ktora wspoltworzy owe mechanizmy wladzy i perfidnie wykorzystywana jest takze dla tejze wladzy.Gdzie ukryc najwieksze zbrodnie..Za zaslona Wiary..niestety.

      Polubienie

  • krab said

   Persage II 3, 14
   Kiedy będzie ogłoszony i zawarty wielki pokój i ludzie będą się bawić,
   W nocy jak złodziej przyjdzie III wojna i wszystkie traktaty będą rzucone na śmieci,
   Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca,
   Jeden ruszy na Ruś zajmując ogromne przestrzenie, a złociste strzały i płomienne grzyby będą
   burzyły jego miasta, Drugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę, A jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami.

   Polubienie

   • Trak said

    Platforma jest zdania, że to będzie ABW od Pisiorów, bo oni w nocy nad ranem przychodzą.
    Kopara z córką już się pakują ale chyba, tylko na wschód nie ma takiego tłoku. Boję się o Putina. Te baby są straszne i nachalne.

    Polubienie

  • Trak said

   Dlatego, kupta se na araba KARABIN na proch czarny (bo takie milicja dopuszcza) najlepiej ładowany odprzodowo, (bo gdy przodem stoicie, to łatwiej bez okularów naładować) i zmobilizujta sie – do cholery!- że o pieśni na ustach nie wspomnę.

   Polubienie

  • Trak said

   Co to Mizia oznacza?
   Oznacza, że nadchodzi czas rozliczeń i wyrównywania rachunków. Zniknie uśmiech na niektórych mordach.
   Jeśli się dowiem, że ktoś z mego otoczenia w banku pracował, administracji, skarbówce lub prostytuował się intelektualnie albo był np: członkiem z ramienia to ma – przeje…chane figurowo i z namaszczeniem.
   Radosny to czas. Szykują się niespodzianki i prezenty pod choinkę.

   Polubienie

 2. mironik said

  http://telewizjarepublika.pl/kaczynski-w-legionowie-dla-dobra-polski-musimy-zapomniec-o-urazach-i-isc-do-przodu,24965.html#.ViKQu5QmdoE.google_plusone_share
  jakby ktoś liczył na jakieś rozliczenia…

  Polubienie

  • miziaforum said

   BLOG – INFOGRAFIKI – YOUTUBE – MEMY

   Merkel chce wysłać do Polski kolejne, wielotysięczne trans- porty islamskich imigrantów, tymczasem rząd Kopacz już teraz nie ma dla nich mieszkań
   wpis z dnia 16/10/2015

   Kanclerz Niemiec Angela Merkel zapowiedziała w Bundestagu, że będzie zabiegać o wprowadzenie w UE stałego i obowiązkowego mechanizmu podziału nowych uchodźców. W praktyce oznacza to, że Polska będzie musiała przyjąć kolejne fale islamskich imigrantów. Problem w tym, że rząd Ewy Kopacz już teraz nie ma dla nich mieszkań, a utrzymanie przybyszów z Syrii, Erytrei i Afganistanu planuje de facto przerzucić na gminy.

   Zdaniem unijnej agencji ds. zarządzania granicami Frontex od początku tego roku do Unii Europejskiej przybyło ponad 710 tys. imigrantów. Większość z nich to mężczyźni wyznający islam. Zdecydowana większość z nich chce się dostać do Niemiec. Właśnie z tego powodu Angela Merkel zapowiedziała, iż nie odpuści dopóki w UE nie zostanie wprowadzony stały i obowiązkowy dla wszystkich państw członkowskich mechanizm podziału nowych uchodźców. W praktyce oznaczałoby to kolejne, wielotysięczne transporty imigrantów do Polski.

   Problem w tym, że Ewa Kopacz obiecała Polakom, iż zgoda na przyjęcie 7 tys. imigrantów miała charakter jednorazowy i nie ma mowy o stałej procedurze przyjmowania nowych imigrantów. Poza tym, rząd już obecnie ma poważny problem ze znalezieniem mieszkań i lokali, w których będzie mógł ulokować przybyszów z Syrii, Erytrei i Afganistanu. „Rzeczpospolita” donosi, że jeśli rząd nie przekona gmin do zorganizowania imigrantom dachu nad głową, to roczny koszt wynajmu lokali na rynku komercyjnym dla wspomnianych 7 tys. osób może wynieść nawet 35 mln zł.

   Liczenie na to, że gminy pomogą rządowi może być daremne. Lokalne samorządy nie kwapią się do organizowania lokali, bowiem wiedzą, że później będą musiały opłacać także koszty pobytu imigrantów w Polsce. Z informacji jakie napływają do nas z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wynika, że pieniądze UE wystarczą tylko na transport imigrantów do Polski oraz początkowy, około półroczny okres, w którym mają oni przebywać w specjalnych ośrodkach dla uchodźców. Później obowiązek ich utrzymania ma spaść na barki poszczególnych samorządów lokalnych, do których mają być rozlokowani. Te jednak nie mają na to odpowiednich środków. Utrzymanie, zapewnienie jedzenia i opieki zdrowotnej, nauka języka i pomoc w znalezieniu pierwszej pracy – to wszystko kosztuje realne pieniądze, których gminy najzwyczajniej w świecie nie mają. I należy pamiętać, że mówimy cały czas o grupie 7 tys. osób. Strach pomyśleć, co będzie jeśli Angela Merkel narzuci Polsce stały mechanizm przyjmowania nowych uchodźców.

   Polubienie

  • Marysia said

   Tak jak jest w anglii..buha ha.

   Polubienie

 3. miziaforum said

  ciekawe o syryjczykach palestyńczykach i żydach TU I TERAZ

  Polubienie

 4. miziaforum said

  W całej Europie wybuchają masowe protesty przeciwko nowej umowie handlowej UE z USA oraz polityce imigracyjnej. W ostatnich dniach największe z nich miały miejsce bezpośrednio za naszą zachodnią granicą, w Niemczech. Ruch PEGIDA (Patriotyczni Europejczycy przeciwko Islamizacji Zachodu) zorganizował kolejną demonstrację przeciwko islamskim imigrantom w Dreźnie, a w Berlinie odbyły się gigantyczne, bo liczące aż ćwierć miliona uczestników, protesty przeciwko TTIP. Tymczasem w polskich mediach cisza na ten temat.

  Niemcy coraz mocniej buntują się przeciwko polityce imigracyjnej własnego rządu. Mają dość przyjmowania nieograniczonych i niekontrolowanych ilości islamskich imigrantów. Ruch PEGIDA (Patriotyczni Europejczycy przeciwko Islamizacji Zachodu) coraz częściej organizuje demonstracje przeciwko polityce Angeli Merkel. W ostatni weekend 10 tys. osób protestowało na ulicach Drezna. Uczestnicy marszu nieśli ze sobą atrapę szubienicy z napisem „zarezerwowane dla Angeli Merkel”.

  Ale to nie jedyne protesty jakie w ostatni weekend miały miejsce za naszą zachodnią granicą. O wiele większą frekwencję zgromadził protest przeciwko nowej umowie handlowej, która ma być zawarta między UE a USA. Na ulice Berlina wyrazić swój sprzeciw wyszło aż ćwierć miliona osób! Czym jest TTIP? Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie Handlu i Inwestycji (z ang. Transatlantic Trade and Investment Partnership – TTIP) to porozumienie handlowe między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi. W założeniu ma ono ułatwić prowadzenie biznesu między firmami z USA i UE. Krytycy tego porozumienia twierdzą jednak, że będzie ono działało przede wszystkim na korzyść wielkich amerykańskich korporacji, które na terytorium UE będą mogły stosować amerykańskie prawo arbitrażowe (umożliwiające kwestionowanie np. lokalnego prawa pracy, gospodarczego czy ochrony środowiska).

  Czy polskojęzyczne media głównego nurtu informowały o ww. protestach? Odpowiedź brzmi

  Polubienie

 5. marek said

  http://www.euroislam.pl/index.php/2015/10/imigranci-atakuja-policjanci-kapituluja/

  Polubienie

 6. marek said

  Imigranci na wesoło 🙂

  Polubienie

 7. KrisT said

  przepowiednie nostradamusa sa o kant dupy….. ale fakt dojdzie do odrodzenia się nazizmu a nawet wielkiej wojny religijnej. rosja nie padnie nie ma szans! chyba ze chinole ruskim obrobia dupsko od tyłu, a na to sie nie zanosi.
  jest jeszcze jedna przepowiednia, SSmanów ktorzy z uporem maniaka powtarzali iz 70 lat po wojnie odrodzi się nazizm i oni przyjdą z powrotem! wystarczy poczytac zapiski norymberdzkie, każdy wyzszej rangą SSman był swięcie przekonany i wierzył w to iz nazim sie odrodzi! I to akurat dzieje się na naszych oczach! tylko jest jedno ale komu pierwszemu puszczą nerwy, niemcom czy ciapatym?
  pzostało nam kilka mcy – do roku czasu spokoju, pózniej to wszystko jebnie pisząc dosłownie! jako ze nie ma u nas kilku mln ciapatych co najwyzej dostanie się tylko lekkim rykoszetem, ale niemcy i francja to beda ogniska zapalne tam sie poleje krew chrzescijan. I nie jest to tylko moje odosobnione zdanie, wojskowi tak samo to widzą (prywatnie).
  a rządy? rządy niby nie robią nic, ale np nasza policja zamówiła wozy opancerzone i cięższy kaliber……..
  oj będzie się działo czara goryczy staje sie pełna, tylko czekac kiedy się przeleje! a narazie cieszcie się spokojem w naszym biednym kraju 🙂

  Polubienie

  • Marysia said

   Widac, kto nazizmowi pomaga sie odrodzic.

   Polubienie

   • KrisT said

    zydzi sprowadzając islamistów do UE!, tylko skąd SS wiedzieli? to mnie zastanawiając rozbawia…?! a po nowym roku wyjdzie nowa edycja mein kampf !!!!!

    Polubienie

    • KrisT said

     zresztą mein kampf mozna sciągnąć w pdfie bez problemu, jutro zabieram się do lektury. ciekawi mnie co tam jest napisane ze tak wku….a zydostwo…? podobno nudne jak flaki w oleju

     Polubienie

     • Trak said

      Koran jest ciekawszy, więcej adrenalinki.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       W Starym Testamencie tez nie brakuje.Hmm..No i jest jakas zbieznosc koranowych przepisow zbrodni z przepisami,ktore daje Mojzeszowy Bog w tzw. Piecioksiagu Mojzeszowym..Skad ta zbieznosc?..Sie wziela?..No skad?.ciekawe,arcyciekawe…Pewnie z historii..he he

       Polubienie

     • Trak said

      A propos adrenalinki.
      Widziałem fajne szczudła, normalne – to zwyczajny, długi kawał grubego kija z podpórką na stopy a te zaś, mają na końcach małe kółeczka.
      Jeśli ktoś chce dostarczyć sobie adrenalinki i niezapomnianych wrażeń, to pogadam z wynalazcą, może wypożyczy.
      Wynalazca chwilowo nie korzysta.

      Polubienie

    • Marysia said

     Demokraci sprowadzaja,bo bardzo im wspolczuja.Teraz jest ” nowy program”.Propagowac to ,czego zabraniali nazisci.Odwrocenie kota ogonem.

     Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     To Markel jest zydowka?.Coz to jest za narodowosc i skad sie wziela?.

     Polubienie

     • KrisT said

      exodus migrantów islamskich sponsoruje Soros…….. nie merkel, nie demokraci, nie lewacy itp… bo ci są tylko narzędziami w rekach kogoś wyzej!
      ulotki co i jak dla uchodzcow, gdzie się udac są drukowane, rozpowszechniane itd przez w/w pana…. Jest to gosc ktoremu bardzo zalezy na islamizacji europy!
      powtarzałem wielokrotnie jesli chcecie wiedziec kto za czym stoi wystarczy wydedukować kto ma najwieksze korzyści! Soros………..a kim on jest i jakie ma powiazania? to juz Twoje zadanie domowe vel profesor co ma rysia…
      jednak nie wiedziałaś iz mozna miec narodowosc bez kraju? ano tak tylko zydzi tak potrafili do czasu az im Adi izraela nie pomógł stworzyć.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Marysia , co ma rysia he he..E tam..No ale zabawne to etymologiczne rozbieranie nika Marysia.Kim on jest i jakie ma powiazania ?.No coz podejdzmy do problemu matematycznie: Soros = merkel+demokraci ( prawica +chrzescijanscy demokraci) +lewica.Melduje wykonanie zadania domowego.No dobra..Jak to narodowosc bez kraju?.Co maja wspolnego tzw. zydzi bez panstwa z biblijnymi ludami poslugujacymi jezykami od aramejskiego,poprzez hebrajski do wsploczesnego arabskiego?.Czy ktos nas nie robi w konia?.Arabskiego?.Co ma wspolnego Al jakis tam z rosenergiem,rotszyldem ,schwarzem , junckerem, ktore po ” hebrajsku ” nie brzmia he he..Ten najazd Al jakichs tam na Austrie ,niemcy ,szwecje ,anglie chyba nie dzielo przypadku…Chyba, ze chrzescijanstwo ocali ten ” geszeft”..?.Wszystko na to wskazuje…Takie przynajmniej widac usilowania w dialogu miedzyreligijnym. z bombami i ludobojstwem w tle ..takze w dowodzeniu,ze prawa boskie mojzeszowe ( kieruje sie nimi islam) mniej wartosciowe niz judeo-chrzecijanskie..czyli od Judy..oj karuzela he he..

       Polubienie

       • KrisT said

        nie ma judo chrzescijanskiego działania , jest tylko działanie judo destrukcyjne na chrzescijan. Masowy exodus jest na ręką judaistom, a ci tak sprytnie umieją knować i przekonywać iz islamisci myslą iz to ich dzieło aby zaprowadzić swiatowe rządy Allacha…… Jak murzyn zrobi swoje to juz syjonisci zrobia porządek z zagrażającym im islamem. Jakby nie patrzec izrael to bardzo małe panstewko potrzebujacym przestrzeni zyciowej. Jak juz dwaj odwieczni wrogowie islam i chrzescijanie sie wymordują wtedy do gry wkroczy trzeci gracz zaprowadzając new world order.
        a propo narodowości zydzi przed IIWS byli uznawani jako odrębny naród- narod zydowski z judaistyczną religią. Narod jako ludzie którzy nigdzie się nie asymymilowali z tubylcami. Kurdowie są odrębnym narodem a mają swój kraj? nie ale każdy powie iz jest narodowosci kurdyjskiej…

        Polubienie

       • polskosc said

        Brawo Kris. Nareszcie ktoś prostuje te wypowiedzi. Media robią wokół tego wiele zamętu trzeba sprawy predstawiać dokładnie.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Taka hipoteza jest mozliwa.Jest widoczny jeszcze pewien etap.Katolicyzm przemienia sie w ” judeochrzescijanstwo”.Dialog,ktory rozpoczal Wojtyla pracujacy na stanowisku papieza, wyraznie wizal judaizm z katolicyzmem, ktory od jakiegos czasu przemienia sie w ” judeochrzescijanstwo”,ktore jak by nie patrzec ma swoje zrodlo w judaizmie.Konkludujac..judeizm zniszczy katolicyzm ,w miejsce ktorego stworzy judeochrzescijanstwo,ktore z kolei doprowadzi do zniszczenia chrzescijanstwa i zastapienia go judaizmem …hmmm..mozliwa hipoteza.Co wobec tego z chrzescijanskim syjonizmem i z przyjsciem Mesjasza?.

        Polubienie

    • Trak said

     Nie może być. Te narody są głęboko ze sobą zaprzyjaźnione. Niemcy i Żydzi dawno temu stwierdzili, że nic się między nimi nie stało i są sobie bliscy a winni wszystkiemu są Polacy, którzy ich ograbiali, zniewolili, i traktowali od wieków haniebnie. Tak haniebnie, jak Egipcjanie wymienieni w Biblii. Polacy, zburzyli ich pięknie rozwijającą się cywilizację zamiast jej pokłonić się i cicho odejść. Holokaust pomszczą na nas.

     Polubienie

  • krab said

   Tutaj masz dokładnie w jakich okolicznościach padnie rosja
   Persage XI 33, 7
   Smok i Wielbłąd wykupili ukradkiem tajemnice,
   Niszczycielska broń Słowianina nie wystartuje,
   Niebo nad Rusią będzie we władzy wrogów,
   Kres Wielkiego Państwa i Narodu stanie się faktem.

   Polubienie

  • mizia said

   no to do przemyślenia i przeczytania artów moich starych na temat tego filmu

   TO BYŁ ZŁY OMEN ……. PISAŁEM O TYM
   ps. nikt do dziś nie podważył prawdziwości tego nagrania JEŹDZIEC APOKALIPSY ?!?

   Polubienie

 8. marek said

  mieszkam w duzym pieknym bloku na tzw.zachodzie, ostatnio wokol zrobilo sie „ciemniej”, strach wyjsc na ulice a z windy trzeba bylo zrezygnowac z powodu okropnego fetoru w niej panujacego, jakby ktos wysmarowal sciany niezmienianymi od miesiecy skarpetami…wiekszosc mieszkancow ma jasniejsza karnacje ale widocznie ci ciemniejsi sprowadzili rodziny…

  Polubienie

 9. marek said

  http://www.euroislam.pl/index.php/2015/10/sycylia-wyludzenia-na-imigranta/

  Polubienie

 10. mironik said

  Polubienie

 11. marek said

  Radykalny Islam: największe zagrożenie dla Zachodu

  Polubienie

 12. nieustraszona said

  Ten system trzyma cię za jaja !

  Polubienie

 13. Pandora said

  W związku z napływem migrantów grupa Finów, określająca się mianem “Żołnierzy Odyna”, zaczęła patrolować ulice jednego z miast w Laponii – pisze gazeta Aamulehti. Według członków grupy w całym kraju jest ich więcej.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/finlandia-zolnierze-odyna-strzega-miast-przed-imigrantami#

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Ci ktorzy ich sprowadzaja ,zacieraja raczki z radosci,ze glupia przyneta polknela haczyk..i sama prze do religijnych wojen.

   Polubienie

  • miziaforum said

   jedyny jeszcze normalny i trzeźwy

   gen. Waldemar Skrzypczak w rozmowie z serwisem fakt24.pl.
   Były wiceminister obrony narodowej przekonuje, by nie mieć złudzeń co do charakteru tych, którzy mogą przybyć wraz z imigrantami do Europy, w tym Polski.
   Nikt, kto zna muzułmanów nie ma wątpliwości, że będą wśród nich tacy, którzy chwycą w odpowiednim czasie za broń i będą zabijać
   — czytamy.
   Skrzypczak przekonuje przy tym, by polska polityka wobec Rosji byłą bardziej elastyczna…
   Nasza polityka jest taka, powiedziałbym, od bandy, do bandy. I kiedy teraz Europa pójdzie z Rosją, to my nadal będziemy przeciwko Rosji wbrew Europie? W naszej polityce brakuje elastyczności. My się wkomponowujemy w hasła, które padają z Berlina, Waszyngtonu czy Paryża. Niezależnie od tego, jaki mamy stosunek do Niemiec czy Rosji – jesteśmy ich sąsiadami. A Polski nie da się zabrać z Europy i przenieść gdzie indziej
   — ocenia.

   Polubienie

 14. nieustraszona said

  Czym jest Metryka Urodzenia ?

  von deutschelobby

  Dokumentacja Twojego Urodzenia powinna by była być szczera i przejrzysta, ale zamiast tego ta dokumentacja stanie się bardzo szybko najbardziej kompleksowym i najbardziej tajemniczym śladem/tropem papierowym, którego nie można sobie wyobrazić.

  Już ten pojedynczy fakt pozwala przypuszczać długą historię korupcji w ścisłym powiązaniu z urodzeniem i przebiegu narodzenia się.

  Ten faktycznie przeprowadzony i w większości zatajony przed nami przebieg zawiera labirynt tajemniczych trustów (poręczycieli) i różne części ustaw i przepisów prawnych, które wszystkie mają na celu ściągnąć Twoje DZIEDZICTWO na Twoim Kraju.

  Współczesna „metryka urodzeniowa“ powstała początkowo jako „Settlement Certificate“ = Certyfikat – Porozumienie, który został od 1837 wystawiony, żeby całkiem oficjalnie zebrać wszystkich Biednych Ludzi, (the Poor, the Paupers, spójrz również na P w każdym paszporcie u góry po prawej obok fotografii !!! ) pod pozorem gwarancji kilku podstawowych praw jako korzyści z dobroczynności i świadczeń.

  W zamian za to, zobowiązują się wszyscy biedni (rzekomo) zgodzić się z tym, że otrzymują status „prawomocnego posiadania“, status „prawomocnego niewolnika“, również znanego jako „sługi do przeszkolenia“ i „poddanego“.

  Miejsce urodzenia dziecka było więc jego „miejscem za-siedlenia“ i jego „miejscem umowy“ na którym rozpoczął się jego (rzekomo) prawomocny i dobrowolny ZWIAZEK. Z kolei jest „Settlement“,“zasiedlenie“ i „umowa“ równoznaczne z „dobrowolną plantacją niewolników“.

  Od roku 1933 zadecydowano poprzez zarządzenie/statuty, że wszyscy ludzie świata zachodniego potrzebują metrykę urodzenia i podatkowy numer identyfikacyjny.

  W końcu od roku 1990 poprzez Zjednoczone Narody (ONZ) i WHO – światową organizację zdrowia, środkiem „Konwencji Ochrony Praw Dziecka“, proces ten do „prawomocnego“ zniewolenia , który został przeprowadzony przez metrykę urodzenia stał się międzynarodowy.

  Cały ten proces z metryką urodzenia jest od tego czasu międzynarodowym systemem „Settlement“- „Zasiedlenia“ i „Umową do dobrowolnego zniewolenia“.

  Kiedy się urodzisz ( jest Tobie Twoje Zycie podarowane), to po pierwsze jest przygotowany „Record of Live Birth“ czyli „Oznaczenie Twojego żywego urodzenia.

  Jest to Twój „prima facie“ = dowód na to, że masz życie, że żyjesz. Jest to Twój „Affidavit of Live“, Twój „Affidavit Zycia“, czyli „Zaprzysiężone Potwierdzenie na to, że Ty żyjesz i zawiera to szczegóły, które Twój „Stan życia“ absolutnie identyfikuje i stwierdza.

  W Oficjalnym Rejestrze zaznaczone jest dane Ci imię, Twoje nazwisko, twoje zapisane imię, jako jednorazowy „tytuł“ , w sensie Jan/Max Twojego DZIEDZICTWA części gruntu.
  Autogram, podpis Twojej Matki stwarza pierwotne Pochodzenie Twojego Dziedzictwa, twojego majątku/gruntu (grunt/DZIEDZICTWO musi najpierw istnieć, zanim może być założone POWIERNICTWO/TRUST).

  Twoja Matka i to państwo są więc według obowiązujących przepisów , Trusttees – Powiernikami w jednym „expressed – wydrukowanym oficjalnymi Powiernikami i tym popieranym , korzystającym z tego powiernictwa jesteś Ty.

  Jesteś więc „Holder in Expectancy „- „właściciel w oczekiwaniu“ Twojego DZIEDZICTWA/gruntu, który zostanie Ci przydzielony, jeśli osiągniesz wiek dojrzałości czyli najpóźniej z Twoimi 21-letnimi Urodzinami. Twoje pierwotne powiernictwo, Twój Oryginalny Powiernik powinien dobrze o Ciebie dbać i Tobie służyć, ale …. .

  Wkrótce po Twoim Urodzeniu jest przekazane Twoim Rodzicom, że musisz zostać zarejestrowany. Ale tak po prawdzie nie istnieje na to żaden prawny i ustawowy obowiązek, kiedy to państwo z przyczyn, których otwarcie nie ujawnia i które to zawsze zostają zatajone, jest bardzo zainteresowane tym, żebyś był zarejestrowany.

  W obustronnym porozumieniu z eklestiastycznym/ kościelnym prawem ESTATE GRUNT, DZIEDZICTWO może być utrzymywane przez mężczyznę/man.

  Ale Twoja Matka była pytana przy Twoim urodzeniu o nazwisko panieńskie, przez co stworzono „macierzyństwo“.

  (Spoglądając na to z prawnego punktu widzenia „macierzyństwo“ może być prawne albo naturalne.

  Pierwsze jest stanem prawnym matki, która daje życie legalnemu dziecku, podczas gdy ostatni warunek/ stan matki jest sytuacją, w której daje życie dziecku nielegalnemu.

  Macierzyństwo jest zawsze pewne, kiedy ojcostwo tylko może być przyjęte albo przypuszczalne.
  Bouviers Law Dictionary 1856 ED.).

  Ponieważ ta (Twoja) Matka jest przy wystawianiu tego /Twojego potwierdzenia żywego urodzenia pytana celowo o nazwisko panieńskie i ten (Twój) Ojciec nie jest wpisany i przy czym „nieznany“, jesteś naturalnie urodzonym dzieckiem i z tym dzieckiem nieprawnym (nieprawny bękart), z nieznanym ojcostwem“.

  Następstwem jest to, że nie masz żadnego rodzicielskiego powiernika swojego dziedzictwa/gruntu.

  Dlatego podczas przebiegu Twojej rejestracji przy państwie wnosi jeden „INFORMUJACY“ ( bez wiedzy Twoich rodziców) sprawę oskarżenia/obwinienia z powodu Twojej nielegalności.

  INFORMUJACY : jedna osoba, która ( inform against someone = kogoś denuncjować, oskarżać.

  Ten „Status Aktu Dziecka“ z roku 1969 stwierdza:

  „For the purposes of this Act marriage includes a void marriage.“

  Zgodnie z celem i zamiarem tego aktu/przepisu zawiera on pojęcie małżeństwa również jako małżeństwo nieważne.

  Wskutek tego jesteś legalnym bękartem, bez praw.

  (Bastard: 4. Biorąc to pod uwagę jako „nullius filius“, (łac. żadny prawny syn, potomek), to żaden bękart nie ma dziedzicznej w sobie krwi i poprzez to nie może otrzymać żadnego dziedzictwa. Zobacz również do tego Bouviers Law Dictionary, 1856 Ed.)

  Dlatego wynika z tego, że Twoje dane Ci imię (your given name,Twój TYTUŁ zarejestrowany jest w registrze w kolumnie martwych urodzeń ( „stillborn=martwe urodzenie).

  (Urodzone martwe dziecko jest niezdolnym do życia dzieckiem, chyba,że przeżyje ono tak długo, dopóki to przypuszczenie prawne/przepisu zostanie faktycznie obalone, wtedy może DZIEDZICZYC, przyjąć swoje DZIEDZICTWO. Zobacz również Black ́s Law Dictionary, 2nd Ed.).

  Jak długo to się nie stanie, może państwo prawnie domagać się Twojego DZIEDZICTWA. Robi Ciebie przy tym jako „Podopiecznego Państwa“. (Word of the State) w jednym „dziedzictwie życia) Foreign Situs Trust . (ESTATE: To „DZIEDZICTWO życiowe“ jest porównywalne do usufruct Prawa Cywilnego. Zobacz do tego Bouviers Law Dictionary ́, 1856 Ed.)

  „Jointure“ (joinder =połączenie ) jest podobne do „usufruct“ = prawa otrzymywania dochodów z własności (majętności) posiadania ziemskiego kogoś innego.

  Ten (Twój) „ zapis żywego urodzenia“ i ten dowód od urzędnika stanu cywilnego/ urzędnika rejestrującego, są używane do tego, żeby w wykreowaniu i oficjalnego wystawienia certyfikatu powstało „świadectwo urodzenia z przepisaniem długu“ tak, że Twój tytuł posiadacza jest w Twoim imieniu uznane jako zabezpieczenie do narodowego zadłużania państwa. Jest to potwierdzenie przyjęcia towaru jako niemowlęcia, jako dostarczony towar.

  (SPIS DOMU TOWAROWEGO : Potwierdzenie przyjęcia towaru uważany jako dokument z TYTULEM z możliwością użycia go jako handlowy instrument, często używany do finansowania z tym inwentarzem jako zabezpieczenie . Zobacz również do tego Black ́s Law Dictionary, 7th Ed.).

  W tym samym czasie, ten konwertujący BOND (ZOBOWIAZANIE) przepisuje długi Twoim Tobie nadanym imionom i nazwiskom rodzinnym na nazwę handlową. Tylko przedsiębiorstwa/firmy mają swoje „imiona“ (nazwy).

  Ta „legalna osoba“ „prawna osoba“ została poprzez państwo jako „dziecko wyborców“ stworzona przez „rodzicielskie przedsiębiorstwo“. (Notatka: poprzez to, że rodzice przeszli przez taki sam etap, jak otrzymali swoje metryki urodzenia: ich „małżeństwo“ przy tym nie może być niczym innym niż „zezwoloną fuzją“ dwóch pojedynczych przedsiębiorców).

  Przepisanie długu zostaje sprzedane do Banku Swiatowego. BIZ – Bank do międzynarodowego wyrównywania płatności (ang. BIS=Bank for International Settlement, stworzony został w 1931 roku przez Watykan), jako główny twórca TRUSTU/Powiernika. Twoja waga w uncjach na oznaczeniu żywego urodzenia określa Twoją wartość rynkową w relacji do złota. Twoje przypisanie długu staje się zarejestrowanym potwierdzeniem, które używa ministerstwo finansów jako zabezpieczenia do pożyczek państwowych, wskazówek skarbowych, wymiany skarbowej, rachunków państwa.

  W ten sposób i na tej drodze zostajesz spieniężony.

  Ludzie („OSOBY“) są prawdziwym KREDYTEM NARODU.

  I jak zawsze w tym skorumpowanym systemie „kredyt ludzki“ efektywnie wchodzi w rachubę dla systemu i państwo jest niczym innym jak kapitałem ludzkim, albo „Livestock = stadem bydła“.

  Jeśli równocześnie Państwo „osoby prawnej“ jako jego „dziecko“, jako jego państwowy podopieczny może je wykorzystywać i z wyrwaniem dla siebie, jak tylko „Inwestycja“ państwa jest zagrożona, to jest to jednak największa wartość, którą państwo ze swojej stworzonej „osoby prawnej“ może wygrywać, którą to „dojrzali“ pracujący dorośli dla niego wygospodarowywują.

  Sprawcy za kulisami tego złudzenia wiedzą, że Ty pewnego dnia będziesz mógł odkryć prawdę i następnie będziesz mógł pójść z Twoim „Power of Attorney“ – Twoje „Pełnomocnictwo“ ( Inwokacja – Bóg) i móc je od wieku 18 lat ogłosić albo zaprzysiąc.

  Property Law Act 2007, Section 22.(1)„Person between 18 and 20 Years may do certain things,…(c) accept appointment, or act, as an attorney, 22.(2)…has the same effect as if the person were 20 years old.”

  Krótko mówiąc : Ty możesz być w swojej pełnoletności czy też w swoim pełnomocnictwie (poczytalności) już od 18 roku, jeśli Ty odpowiednio ogłosisz Twój własny „Power of Attorney“ do odpowiedzialności.

  Jeśli „Oni“ mówiąc zresztą prawnie osiągnęli, w prawnym sensie myślowym „zabójstwo“, to z kolei mogą „oni“ Twoje „dziedzictwo/grunt zmarłego“ przejąć dla siebie, które składa się z Twojego majątku i z Twojej osobistej własności (Twoje życie).

  Dlatego też osoba prawna jest w sensie przepisów ( a „vessel“ ) = naczyniem (statkiem) na którym państwo reklamuje sobie prawo bezpieczeństwa poprzez papier metryki urodzenia z przepisaniem wszelkich długów.

  Skoro tylko osiągasz pełny prawny i przepisowy wiek, to stajesz się Mistrzem Mr/MRS/Ms = po polsku Panem albo Panią tego „naczynia“.

  Twoje żyjące ty wyjechało więc „na wysokie morza“ czy też do morza i stoi odtąd pod „ Jurysdykcją Morskiej Admiralicji“, które znane jest również jako „Prawo morskie“.

  Jeśli więc Ty powyżej siedmiu lat uważany jesteś za zaginionego na „wysokim morzu“, to wtedy poprzez sąd morski uznany zostajesz prawnie i przepisowo, jako martwy.
  Jest to ta sama procedura, która jest stosowana dla statków i marynarzy, którzy rzeczywiście na wysokich morzach zaginęli i albo więcej niż siedem lat nigdy się więcej nie pojawili.
  Ale Ty być może „dobrowolnie i bezpłatnie“ postradasz i utracisz Twoje dziedzictwo.

  Jak Ty to robisz?

  Całkiem prosto: w tym kiedy Ty być może zaczynasz pracować i przy tym dajesz się zarejestrować jako podatnik z Twoim „Podatkowym numerem identyfikacyjnym“.
  Tak czy tak przekazujesz swój spadek na Tobie stworzoną „osobę prawną“ przez to, że się dałeś zarejestrować jako „accomodation party“ – część (partie), która otrzymała dokumenty.

  Jeśli wybierzesz decyzję co do tego, żeby Ciebie zarejestrować nie jako „osobę prawną“, to z kolei jest z punktu widzenia system „ jednym z naczyń/statkiem zagubionym na wysokim morzu i będziesz po siedmiu latach uznany znowu za „zmarłego“.

  Może być tak, że kiedy poprawnie ułożyłeś i oznajmiłeś testament i oświadczenie woli, z którego wynika, kogo uznałeś do administracji (zarządzania) w Twoim sensie i według Twojej woli Twoje dziedzictwo i twoje powiernictwo majątku – Twoje powiernictwo.

  W przeciwnym razie oficjalny powiernik (The Public Trust) złoży wniosek w Sądzie Rodzinnym, o administrację Twojego trustu, Twojego powiernictwa. (np. ang. Under the „Protection of Personal and Property Rights Act 1988.)

  Pod pierwszym „suwerennym“ Public Trust agreement“ – „Oficjalna umowa powiernictwa“, tym który został podstawiony Twojej matce ( o którym nie wiedziała w najmniejszym stopniu co robi!) .

  Ty byłeś jedynie popierany i korzystający, podczas gdy Twoja matka i Państwo byli włączeni jako powiernicy.

  Państwowi urzędnicy i współpracownicy służb oficjalnych są do tego zobowiązani, żeby pracować dla Twojej korzyści i ochraniać Twoje Prawa. Przy czym mają oni Fiduciale powierniczą odpowiedzialność ( A Fiduciale responsibility) do czynienia.

  Ale pod nowym „Foreign Situs Trust“ rząd staje się popieranym i korzystającym z Twojego powiernictwa majątkowego i będziesz sam powiernikiem i do tego zobowiązanym, żeby pracować dla powiernika, więc znaczy to:

  POWIERNIK PŁACI ZAWSZE

  Państwo postawiło wszystko na głowie. Ludzie są więc przez to współpracownikami państwa jako dłużnicy prywatnego systemu bankowego, który napędzany jest i utrzymywany poprzez „Private Bar Associaton“ Guild (Law Society) czyli poprzez prywatne Gildie i Izby Prawnicze !

  Podczas gdy Ty teraz działasz i „reagujesz“ jako powiernik Zagranicznego Powiernictwa ( Foreign Situs Trust) pod Twoim przekształconym przedsiębiorstwem ( Foreign Situs Trust) pod Twoim przekształconym przedsiębiorstwem ( = do nazwiska przekształconego nazwiska rodowego = Firma/Przedsiębiorstwo ) NAZWISKIEM, otrzymujesz stale „oferty“ w formie rachunków, które to współpracownicy państwa zobowiązani są płacić.

  Ale to całe złodziejstwo i rabunek Twojego DZIEDZICTWA i majątku opierają się na fałszywych insynuacjach, założeniach i przypuszczeniach.

  Te nigdy nie mogą być rzeczowo i rzeczywiście udowodnione.

  Fundamentalny błąd polega na tym, że warunkiem do tego jest, że metryka urodzeniowa może być wystawiona, dopiero kiedy mężczyzna albo kobieta musi być urodzona na lądzie, czyli na ziemi, na kuli ziemskiej.

  Widocznie nie jesteś rzeczywiście martwy, więc Ty masz jeszcze również życiowe prawa na gruncie ziemskim i na kraju.

  Ty jesteś z „nadania właścicielem“ = „Holder of due course“ Twojego dziedzictwa i Twojego Tytułu.

  Pod Cestui Qui Vie Act z 1666 zwie się to całkiem jasno:

  „If the supposed dead MAN proves to be alive, then the title is revested.“
  Jeśli za zmarłego uważany człowiek/man objawi się życiu, to jego tytuł. niezniszczalny Tytuł jest znowu przywrócony. Przypomnij sobie o tym, że masz „urodziny“, w którym to dniu zostałeś urodzony przez Twoją matkę na tej Ziemi.

  Sztucznie stworzona „Osoba prawna“ natomiast ma tylko jedną „Datę urodzenia“, czyli datę, przy której „Osoba Prawna“ wpisana jest do wielkiego registru poprzez urzędnika Urzędu Stanu Cywilnego/ urzędnika rejestrującego.

  Powszechnie przyjęta jest ta rejestracja rzeczywiście pod inną datą !!! (Spójrz na swoją metrykę urodzenia)

  Pewna maksyma prawa brzmi :

  „Ten, który nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale“

  * Foreign-situs trust refers to a trust created under foreign law. Such trusts are treated as a non-resident individual for federal tax purposes and therefore has no significant income-tax benefits. They are usually subject to greater reporting requirements than a domestic trust. Foreign-situs trust is also used as a means of asset protection as the creditors cannot easily reach the foreign trust’s assets. Foreign-situs trusts are also called foreign trusts or offshore trusts.

  Przypisek : Wprawdzie ta informacja opiera się głównie na prawie angielskim i ojcostwo jest wpisane w metrykach niemieckich i w wielu krajach europejskich, ale możemy się o to założyć, że w tym SYSTEMIE istnieje jakiś parszywy trik, który stwarza SYSTEMOWI jego zażyczony sobie stan.

  Tłumaczenie : Nieustraszona

  Polubienie

 15. nnn said

  miz przyjrzyj się spotom wyborczym… znowu to samo… mówią o problemach. A nie chcą do niczego się przyznać… co to za spot wyborczy bo tak oni robią bo to się dzieje…ble ble ble, a niczym tego nie prezentują. innymi słowy nie ma się o co przyczepić „złamanie obietnic wyborczych” „KTÓRYCH W TYCH SPOTACH NIE MA!”

  Polubienie

 16. Anna said

  Straszą nas klątwą Jagiellończyka a może sami boją się aby ten ród powstał, nie z martwych ale z żywych bo przecież dynastia Jagiellonów niekoniecznie musi być w pierwszej linii. Są rozgałęzienia, o których historia milczy.

  trochę bzdur
  http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3441137,gdy-otwarto-grob-krolewski-zaczela-dzialac-klatwa-jagiellonczyka,id,t.html

  Gdzie są Jagiellończycy, spadkobiercy korony Polski?
  Czy król poślubiwszy Barbarę, nie miał z nią dziecka, które z powodu mezaliansu swego rodzica nie nabyło praw do korony? A może mieli dziecko?
  To bardzo mało prawdopodobne aby cały ród Jagiellonów był bezdzietny. Ktoś na pewno się ostał w historii dziejów.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: