Miziaforum's Blog

KORWIN MIKKE WSPÓŁPRACUJE Z SZEFOWĄ FUNDACJI SPROWADZAJĄCEJ DO POLSKI SYRYJCZYKÓW

Posted by miziaforum w dniu Październik 15, 2015


WITAM I OTO ZAPODAJE WAM JAK KORWIN MIKE ROBI WAS POLAKÓW PO RAZ ENTY W H….

TA TA A W SZCZEGÓLNOŚCI SWOICH GORĄCYCH ZWOLENNIKÓW 

PROSZĘ BARDZO NOWY SPOT KORWINA ANTY IMIGRACYJNY 

I PROSZĘ BARDZO Z KIM WSPÓŁPRACUJE KORWIN , KOGO WYSTAWIA NA SWYCH LISTACH ??

ANO NI MNIEJ NI WIĘCEJ SZEFOWA ORGANIZACJI ZAJMÓJĄCEJ SIĘ NA CODZIEŃ SPROWADZANIEM SYRYJCZYKÓW DO POLSKI 

http://www.fakt.pl/politycy/miriam-shaded-boje-sie-o-zycie-,artykuly,584251.html

29-letnia kandydatka z warszawskiej listy KORWIN w wyborach parlamentarnych jest niemal tak popularna, jak szef partii, w której barwach startuje. Czym zasłynęła Miriam Shaded? Młoda prezes Fundacji Estera, zajmującej się sprowadzaniem do Polski syryjskich chrześcijan. Choć w Syrii nigdy nie była

p.s dobra znajoma ARONA SZECHTERA który też łapy macza w eksporcie islamistów do Polski 

SCHIZOFRENIA ? POMYŁKA ?

NIE TO ŚWIADOMA DZIAŁALNOŚĆ PANA EUROPOSŁA KORWINA MIKKE 

ZAGŁOSUJCIE NA NIEGO A BĘDZIECIE MIELI W POLSCE KALIFAT !!!

Komentarzy 76 to “KORWIN MIKKE WSPÓŁPRACUJE Z SZEFOWĄ FUNDACJI SPROWADZAJĄCEJ DO POLSKI SYRYJCZYKÓW”

 1. miziaforum said

  A MOŻE EUROPOSEŁ DOSTAŁ W BRUKSELI ZLECENIE OD ….. NA WŁAŚNIE TAKIE DZIAŁANIE ?

  SYRYJSCY CHRZEŚCIJANIE

  TO JAK W TYM KAWALE – NIEMCY Z DDR TO BYLI DOBRZY A CI Z RFN ŹLI ….

  NIEMCY TO NIMCY !!!

  POMYŚLCIE O RÓŻNYCH EKSPORTACH DO NASZEGO KRAJU W HISTORII … SZCZEGÓLNIE O TYCH Z MOSKWY PO 1945 ROKU …. PRACOWNIKACH U.B MBP..

  Polubienie

 2. zadziwiony said

  Trzeba przecież zarobić na ósemkę potomstwa , dwie byłe żony i młodziutką o 40 lat młodszą matkę dwójki swoich najmłodszych dzieci.

  Polubienie

 3. mironik said

  http://wpolityce.pl/polityka/268534-zaczelo-sie-miasto-warszawa-ma-awarie-systemu-ewidencji-ludnosci-i-uniemozliwia-w-wyborach-glosowanie-zamiejscowe
  plus 3 czy nawet jak liczą 5 milionów głosów nieważnych… jakby jeszcze kiedyś była jakaś róznica kogo sie wybrało.

  Polubienie

  • kacperkias said

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Klasa nie pracujaca chce wladzy i utwalenia nierobstwa..stad nagonka na tzw. komuchow..i chec przejecia demokratycznych ” ustrojstw” , ktore gwarantuja pasozytowanie nierobstwa na pracy ” roboli”. z haselkami bog honor ojczyzna..zyd dobry na wszystko nawet,jesli ” klasa nie pracujaca ” siedzi na stolku szefa w banku zydoskim he he.

    Polubienie

 4. marek said

  no przeciez miowi, ze „Islam jest zagrożeniem dla całej Europy.” chce tylko chrzescijan sprowadzac,ktorzy sa mordowani przez islamistow…

  Polubienie

 5. AQQ said

  http://wirtualnapolonia.com/2015/10/15/blady-strach-padl-na-polska-wies-na-dolnym-slasku-ma-przyjac-az-100-imigrantow/

  Polubienie

 6. krab said

  A w „naszych” meNdiach cisza!! Sprawa równie ważna jak napływ ciapatych. Chodzi o TTIP, umowę między UE a USA, która praktycznie daje pełną władzę korporacjom amerykańskim w Europie. Taki przykład: jeżeli firma amerykańska mająca w ofercie produkty gmo uzna, że przez ograniczenia gmo na danym rynku nie osiągnęła zakładanych zysków, wytacza temu państwu proces….przed sądem amerykańskim !!! Niemcy protestują, a u nas mało kto wie o tej sprawie… Cisza !!

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02549-Przemilczane-protesty-przeciwko-TTIP-i-islamizacji-Europy.htm

  Polubienie

 7. Konarski said

  Ciekawostka

  Co Czeka Świat 2016 r aurelian łasasowski
  Opublikowany 08.10.2015

  Polubienie

  • Konarski said

   aurelian łasasowski 1 miesiąc temu
   +77seban Niedługo czuję Wybuchnie Ogień w Europie który doprowadzą Migranci ..
   Październik 2015 roku !!!! Francja Niemcy najmocniej odczują załamanie
   Systemu który fałszywie myśli że będzie miał to pod kontrolą. Sytuacja
   już wymyka się spod kontroli w odniesieniu do Exodusu jaki rozpoczął się
   pełną mocą. W ruch wejdzie na pewno Wojsko i Siły Bezpieczeństwa
   najgorsze że ci ludzie znają Wojnę !!! i będzie im co pokażą niebawem
   Obojętne że zginą za kawałek chleba .. masowo będą grabić sklepy
   markety pójdą w ruch społeczne patologie rodowitych mieszkańców Francji
   Niemiec i podpalą z większą siłą upadający wizerunek UE .. UE upadnie
   to się dzieje i przyśpiesza nie zapanują nad tym !!! Tragedia dosłownie
   !!! szkoda tych rodzin i ludzi bo nie każdy z nich z pewnością jest zły
   ..do tego Kryzys na Rynku Finansowym mocniej może uderzyć od strony Chin
   i załamać całą giełdę Europejską problem z Rosją na Ukrainie może być
   wykorzystany że Rosja machnie ręką i zdobędzie ją !!!! gdy inne kraje
   też machną na nią ręką bo wątpię by USA miały na tyle jaja by
   interweniowała przeciwko Rosji jeśli to uczynią wybuchnie III Wojna
   Światowa a świat jej się spodziewa ! i jest gotowy choćby w planach
   militarnych i strategicznych jakie aktualnie mają ogromne znaczenie !
   masakra

   aurelian łasasowski 1 miesiąc temu
   Prognoza z 30 listopada 2012 roku !!! którą odnalazłem na własnym Facebooku

   Moja Prognoza z 2012 roku Listopada .. przyznam sam jestem ogromnie zaskoczony gdyż ujrzałem i potomka i potomkinię jakoby dzieci które przyjdą na Świat w Wielkiej Brytanii
   Kryzys potrwa do momentu wybuchu Wojny która zdestabilizuje jeszcze bardziej układy polityczne na świecie a tym bardziej przyczyni się do podzielenia Jawnego ! Uni Europejskiej . Kiedy Wojna wybuchnie nikt o Kryzysie nie będzie wspominał. Poza tym w świecie zaznaczy się większy wpływ Natury i Zmian Klimatycznych które nie uratują ratowania upadających sektorów finansowych niektórych krajów Europejskich, więc pompowanie Kasy to karmienia Wilków . Anglia dostanie potomka a raczej potomkinie która odegra ważną rolę w dalszej Przyszłości Królestwa Brytyjskiego. W Polsce będzie gorzej ! niestety tu nie potrzeba kart by to określić ale karty też i o tym wspominają. Ludzie w końcu w PL zaczną wychodzić na ulice a sceny będą przypominać te z Grecji czy Hiszpanii. USA osłabią się gospodarczo i militarna ich potęga przechyli się ostatecznie na dominację Chin które odegrają gł. rolę jako gracza na Arenie Światowej wobec Przyszłości. Ludzie będą jeszcze bardziej skłaniać się ku rzeczom niskim popadając w totalny zanik uczuć i moralności. W kosmosie dojdzie do odkrycia jednak nastąpi to w trakcie trwania wielkiej Wojny. Iran ostatecznie zada cios Izraelowi a inne kraje typu Korea i Chiny wykorzystają postępujący Chaos i zaczną grabić militarnie wraz z Rosją to co w przeszłości wg. ich Historii należało do nich. Nie mam pojęcia na ile moje prognozy są Słuszne i Prawdziwe. Czas odsłoni Karty i odpowie na pytanie które sam stawiam sobie patrząc w nie teraz – Czy okaże się to Prawdą ?- widzę też Papieża Benedykta XVI od długiego czasu i wydarzenie zwiastujące nadejście nowego Papieża poprzez Trzęsienie Ziemi które nawiedzi Rzym i Watykan. Co ma być będzie … a to co utonie wyniesie nowe.

   Polubienie

 8. Marysia profesor..Marysia said

  Maryjanek kowalski pierwszy narodowiec zadeklarowany obronca narodu polskiego raczka w raczke tez idzie z korwinem..hucpa nad hucpami.Moze Maryjanowi narody do obrony sie pomylily?..ha ha.

  Polubienie

 9. Marysia profesor..Marysia said

  Spot wyborczy..niby szczwanie.Zadnych nielegalnych imigrantow.Legalnych jak najbardziej.Miriam w sejmie zadba o legalnych imigrantow..Nielegalni beda Polacy grzebiacy w smietnikach..eh..

  Polubienie

  • krab said

   To że Polacy grzebią w śmietnikach jest faktem, wielu ludzi pozbawionych środków do życia z tego się utrzymuje. U mnie prawie w całym mieście ogrodzili siatką śmietniki, włącznie z dachem i zamknęli na klucz. Koniec wyszukiwania surowców wtórnych, nawet tego tych ludzi pozbawiono.
   Jeżeli chodzi o Miriam, wg mnie, jest ona tylko młodą, znaną osobą, która ma zdobyć trochę głosów dla Korwina. Wszystkie partie tak robią, umieszczają na listach znanych sportowców, aktorów, ba nawet śpiewaków… bo znane nazwisko i twarz. Miriam była bardzo popularna w mediach i wszędzie promowana, więc Korwin skorzystał i tyle. Moim zdaniem do sejmu nie dostanie się, bo chyba musiałby wydarzyć się cud, żeby zdołali osiągnąć 3 miejsca, tym bardziej że w tym samym okręgu startuje sam korwin, który jest 1.
   A działalność Miriam w ramach fundacji, to taki mały kancik ze znajomymi (duchownymi) tatusia w tle. Ale z pierwszej ściągniętej grupy, już następnego dnia, bodaj 17 osób wróciło tam skąd przylecieli, czyli zachwyceni nie byli. Widać mieli co innego obiecywane, a co innego zobaczyli. Były to osoby protegowany przez tamtejsze zbory chyba ewangelickie, więc drugich tak szybko nie wyślą.

   Polubienie

 10. joasia said

  Marysia przestańże pieprzyć w kółko te bzdury !!! Zniechęcasz (być może tych którzy traktują cię serio ) do głosowania w ogóle, ponieważ obrzydzasz wszystko i wszystkich jakbyś nie widziała/ał? że społeczeństwo nasze jest i tak wystarczająco pasywne, dające sobą pomiatać niczym szmatą stosunkowo nielicznej bandzie sprzedajnych skurwesynów ! No brawo ! odwalasz niezłą robotę !

  Polubienie

  • Marysia said

   Ty Joasiu naucz sie czytac ze zrozumieniem.Nie rozumiesz to trudno.Dobra.No to badz tak uprzejma i wyjasnij, co sie zmieni po wyborach w tej obecnej ekonomii.Naucz sie Joasiu podstaw z ekonomii , to moze wiecej zrozumiesz i moze tez pewne rzeczy Ci zbrzydna i przestaniesz pisac od rzeczy.

   Polubienie

 11. nnn said

  rząd podniesie podatki…rząd nie przestanie przyjmować „imigrantów”Imigracja jest przeciwieństwem emigracji, dzieli się na legalną i nielegalną. Jej przyczyny mogą być polityczne, religijne, gospodarcze lub prywatne. To już nie istotne czy to legalne czy nie…Dla nich liczy się „KASA”. „imigrant” będzie z czegoś opłacany, a sami nie będą pracować. Jak mówią trzeba im płacić „Jizye” więc taką dostaną. Rząd podniesie „cywilom” podatki do takiego stopnia by ich pogrążyć by móc osiedlić więcej „imigrantów” za których dostaną więcej”KASY” im więcej tym lepiej. Pogrążą „cywilność” w długach, a jak sie nie podoba to na ulice albo wy#%&%lać. W zamian za to osiedlą „imigrantów” za których będą dostawać „kase”. I będą takie podatki, by ich też „pogrążyć” i odebrać im to co dali. Ale jak nie będzie ” pracujących cywili” , „pracujących imigrantów” to co z tym że krajem się stanie.

  Polubienie

 12. lolo said

  @Mizia
  Ale żeś odkrył Amerykę? Nie masz lepszych tematów? Sprowadziła do Polski przez swoją fundację chyba 153 osoby, chrześcijan z zagrożonego terenu, sprawdzanych tam na miejscu. Trochę osób przeniosło się z Polski do Niemiec ale już chcą wrócić z powrotem przerażeni tym co tam zobaczyli. Ona mówi głośno o tym co robi i można to sobie sprawdzić w internecie bez problemu. Ani grosza od państwa o ile mi wiadomo. Jest przeciwna tym wszystkim islamistom, którzy zalewają Europę. Znajdź prawdziwych wrogów.

  Polubienie

 13. krab said

  Informacja dla tych z większą kasą w banku.

  Polubienie

 14. krab said

  „Wielki” marsz poparcia dla imigrantów….. 30 osób !!! Pacany !!!
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/slupski-wiec-poparcia-dla-nielegalnej-imigracji-okazal-sie-kompromitacja-video

  Polubienie

 15. polskosc said

  Miriam Shaded prymitywna manipulatorka niczym Kopacz.
  Aby rozwiązać problem należy znaleźć jego przyczyny i je usunąć. Przyczyną imigracji jest fanatyzm religijny Wahabistów (Salifatów). Mordują oni innowierców i niewierców.
  Czy mamy ratować Chrześcian a wyznawców innych gałęzi Islamu, religii i niewierzących skazać na obcięcie głów? Otóż nie. Należy im pomóc by organizację fanatyków Wahabitów zniszczyli. Trzeba im pomóc krótkotrwałą interwencją zbrojną, uzbroić ich by się sami mogli bronić. Trzeba im też powiedzieć „Wolność nie jest za darmo”. Za wolność Polski wyginęło miliony Polaków. Walczyliścmy, niektórzy mniej odważni zostali zastrzeleni za dezercję.

  Spośród sprowadzonych do Polski przez Shaded wielu nie było Chrześcianami tylko udawali. Nauczyli się Korwin i Shaded że oszustwo w Polsce uchodzi i próbują nas oszukiwać, nawet za to nie przeprosili. Nie zrozumiała Shaded swej winy to powinien zrozumieć Korwin lub ktoś inny z partii. Wygląda na to że w partii Korwina wszyscy są równo. Można oszukiwać, nie wolno się przyznać. Odrzućmy Korwina i jego kolesi na zawsze.

  Polubienie

  • lolo said

   Piękne rady…
   Ja nie mam danych co do Shaded, że oszukuje. Wiem o tych 153 czy może ciut więcej w okolicach 200 osób sprowadzonych, z których tam ze 40 osób udało się do Niemiec ale chcą wrócić, bo są przerażone tym co wyprawiają muzułmanie. To co piszę nie ma nic wspólnego z Korwinem. Mówimy o pomocy. Jeśli masz dane co do oszustwa to pokaż źródło. I ta ilość sprowadzonych przez Shaded nijak się ma do 100 000 Kopaczowej. Nie podoba Ci się Korwin. Rozumiem, ale nie mieszaj tych dwóch spraw.
   Co do interwencji, to kto ma to robić? Pojedziesz tam z karabinem? Może ci się uda „bojowniku o wolność i niepodległość” opanować sytuację. Życzę powodzenia bo z przywódców światowych to nikt nie ma ochoty interweniować tak na prawdę. Są tylko puste hasła.

   Polubienie

   • polskosc said

    Nie należało sprowadzać żadnego tylko powiedzieć wyraźnie „Nie dla fanatyzmu religijnego i nie dla prześladowań innowierców i niewierzących”.
    Co do podrobinych świadectw chrztu to sądzę że znajdziesz w necie.
    Ja zawsze badam przyczynę i taką Shaded bym odrzucił w minutę. Korwin i jego ludzie tego nie zrobili więc muszą odejść.
    Sprawa walki z fanatyzmem religijnym to problem całej Polski i świata. Nie mogę sam pojechać tam walczyć. Gdyby jednak były pieniądze to mógłbym pojechać jako snajper lub zebrać grupę snajperów. Tam są potrzebni snajperzy aby było mniej zniszczeń budynków. Potrzebny jest też snajper elektroniczny ale jak narazie żadne wojsko się takim nie chwali.
    Monetę na 200-400m strącam 10 razy na 10. Strzelam celnie około 4 razy szybciej niż inni.

    Polubienie

    • lolo said

     Prosiłem o źródło zastrzeżeń a nie domysły. O ile wiem jej fundacja sprawdza na miejscu poprzez dokładne zasięganie i weryfikowanie informacji u kapłanów, tam funkcjonujących z narażeniem życia. I ona sama mówi o możliwych oszustwach w dokumentach a także o pozbywaniu się dokumentów, przez tych co zalewają Zachód. Zanim taki rzeczywisty uchodźca sprowadzany przez p. Shaded stamtąd przybędzie, to trochę czasu mija, kilka tygodni, bo tyle trwają procedury sprawdzania i udzielania wiz do Polski. W odróżnieniu od tego co chce nam wcisnąć Merkel i co krytykuje Miriam Shaded. Poza tym przypominam, że ona tą pomocą się zajmuje już trochę czasu i raczej nie jest to działalność masowa w odróżnieniu od tego co proponuje nam np. p. Ochojska. Wiedziałeś o tym?
     Kogo chcesz odrzucać to Twoja sprawa. I ja się do tego wtrącać nie będę. Ale ponieważ stawiasz poważne zarzuty, to dobrze by było przedstawić jakieś dowody, bo ja też mogę powiedzieć czytając Ciebie, że jesteś płatnym trolem na usługach PO i to by nawet znalazło potwierdzenie w Twoim podejściu do – jak zwał tak zwał – opozycji, przynajmniej z punktu widzenia formalnego, w stosunku do PO. A kto mi zabroni tak pisać? I jak napisałem wcześniej, mój stosunek do JKM nie ma tu nic do tego. I to, że napiszesz sobie „Polskość” w tytule to o niczym nie świadczy. Wiesz ilu „Polaków”, „patriotów”, „normalnych”, „katolików” itd. tak się przedstawia w internecie a treści antypolskie forsują? Wystarczająco by mieć dystans do ich zapewnień nazewniczych i zapewnień o swojej wiarygodności. Aż od tego wymiotować się chce.

     Polubienie

     • miziaforum said

      KOLEGO PAŃSTWO IS PRZEJEŁO W SYRII DOBRE KILKA MIESIĘCY TEMU WYTWÓRNIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH – DRUKARNIE WSZYSTKICH MOŻLIWYCH DOKUMENTÓW – ORYGINALNYCH – WYWIAD IS DRUKUJE TYSIĄCE PASZPORTÓW DOKUMENTÓW CHA CHA A ZATEM MOGĄ SOBIE WYDRUKOWAĆ DOWOLNE DOKUMENTY POSIADAJĄCE CECHY AUTENTYKÓW W 100 % TYLKO TV ZAPOMNIAŁA WAM O TYM POWIEDZIEĆ

      Polubienie

      • lolo said

       Wiem o tym, i to jest możliwe. Ale prawdą też jest i to, że tysiące chrześcijan jest wyrzynanych w pień. W przypadku p. Shaded nie mówimy o tysiącach sprowadzanych „uchodźców” tylko o ponad 100 w przeciągu kilku miesięcy, czy dłużej i podlegających tam weryfikacji przez ludzi tam funkcjonujących. To nie są ludzie z branki na ulicy. Nie lubicie Korwina? To mi nie przeszkadza – cholera, że ja muszę pisać takie rzeczy, żeby wypowiedzieć się na temat uchodźców – ale w takim razie zaproponujcie coś konkretnego i wykonajcie dla pomocy tamtym ludziom bo wielcy tego świata chrześcijan a zatem i Polskę, przeznaczyli do likwidacji. Mnie tu Korwin Mikke NIE INTERESUJE.

       Polubienie

       • miziaforum said

        a mnie interesuje korwin mikke własnie w kontekście SPROWADZANIA JAKICHKOLWIEK OBCYCH KULTÓROWO LUDZI DO POLSKI – ROZWIĄZANIE PROBLEMU – PROSTE I WYWODZĘ Z LOGIKI ZDARZEŃ – KTO ROZPIERDOLIŁ PRAWORZADNOŚĆ ( JAKA BY ONA NIE BYŁA ) W LIBII IRAKU AFGANISTANIE I SYRII – ??????? USSAMANI Z USA

        WIĘC JEŚLI OGRANICZYLI SIĘ TYLKO DO ROZJEBANIA KRAJÓW I WYCOFANIA SIĘ NIE PROWADZĄC OKUPACJI – TO SĄ ZOBOWIĄZANI DO PRZYJMOWANIA TYCH MILIONÓW UCIEKINIERÓW – JASNE ?

        TYLKO ŻE NIKT Z WAS NAWET NIE NAPISZE TAKIEGO PROSTEGO SPOSOBU – KTO ZNISZCZYŁ TEN MA OBOWIĄZEK NAPRAWY SZKODY – ZASADA PROSTA WPROST WYWIEDZIONA Z PRAWA RZYMSKIEGO
        =======================
        A JEŚL;I CHCĄ INNACZEJ PROSZĘ BARDZO NIECH WYSYŁAJĄ DO SYRII OFICJALNIE KONTYNGENT NATO PO NP. 20 000 ŻOŁNIERZY Z KAZDEGO KRAJU W CELU ZAJĘCIA GO W CAŁOŚCI WPROWADZENIA OKUPACJI – I PRZEFILTROWANIA PRZEZ SŁÓŻBY TAM NA MIEJSCU KAŻDEGO SYRYJCZYKA – MAX 1 ROK I SĄ ODFILTROWANE SZUMOWINY – A POTEM NA ZASADZIE PRAWA WOJENNEGO – ROZWALIĆ ICH POD ZARZUTEM LUDOBÓJSTWA – TAK TAK NAWET JAK BY ICH BYŁO 120 000

        ALE DO TEGO TRZEBA MIEĆ MÓZG A NIE KUPĘ W GŁOWIE

        PYTANIE DO PRZEMYŚLENIA CO LEPSZE 5MIESIĘCY SMAROWANIA WRZODA MASŁEM AŻ SAM PĘKNIE CZY 1 SEKUNDOWE CIĘCIE BRZYTWĄ I PO 1 MINUCIE ULGA ????

        Polubienie

       • miziaforum said

        UWAGA WAŻNE – DO POLITYKI GDZIEKOLWIEK NIE MOGĄ IŚĆ LUDZIE MIECY – RZĄDZENIE W IMIENIU NARODU NIE POLEGA NA WPIERDALANIU WYKWINTNYCH DAŃ I KRADZIERZY – TYLKO NA PODEJMOWANIU I BRANIU NA WŁASNE SUMIENIE DECYZJI CIĘŻKICH NAWET WYMAGAJĄCYCH PODEJMOWANIA DECYZJI O LIKWIDACJI FIZYCZNEJ WROGÓW

        PROSTE ?

        DLA CZEGO DO DZIŚ NAWET W POLSCE POLACY WSPOMINAJĄ WŁADCÓW TWARDYCH I BEZWZGLĘDNYCH JAKO WIELKICH ?

        BO ONI UWARZALI ŻE DLA DOBRA NARODU SĄ DOZWOLONE WSZYSTKIE ŚRODKI

        MÓWIĄC W PROST – PRZYWÓDCĄ MUSI BYĆ KTOŚ SILNY – JASNE ???

        Polubienie

       • miziaforum said

        Dobrze by było, żeby polski naród troszkę się ucywilizował. Nie czytają gazet ani książek, tylko gapią się w telewizor. Ogłupieni są serialami. I boją się wszystkiego co radykalne proste

        PARAFRAZUJĄC ZAMIAST IŚĆ SIĘ WYKĄPAĆ WOLĄ SIĘ PERFUMOWAĆ

        i w dupie mam co mi odpiszecie -TAK WIDZĄ I OCENIAJĄ POLAKÓW OD JAPONII PO HISZPANIĘ !!!

        Polubienie

       • lolo said

        Tylko Mizia nie ma „kupy gówna w głowie”… Niech Mizia w takim razie stanie na wysokim stołeczku i powie tym panom co „rozjebali kraje”, żeby przyjęli uchodźców. Już widzę jak słuchają Mizi. No ale próbować „każdy może, jeden lepi a drugi gorzyj”.
        A swoją drogą… dlaczego Mizia pojechał tam gdzie tak dużo dużo muslimów, uchodźców bez dokumentów? Będzie się integrował, przypuszczam że wraz z rodziną? Będzie miał wiele okazji biorąc pod uwagę dalekosiężne plany p. Angeli…W Polsce było mało… A tak narzeka… Ach te zbawienne rady Mizi… Czemu ich do siebie nie stosuje? Może jeszcze jakieś genialne pomysły? A może Mizia pojechał tam bo planuje stać się islamistą – jakieś fachowe przeszkolenia – bo tu nie ma warunków i jako „wiarygodny” wróci i będzie wprowadzał „integrację”? Czyż nie jest Tatarem, czy ja może źle zrozumiałem?
        Można udowodnić złe intencje? Można.

        Polubienie

       • polskosc said

        Mizia jak i ja na blogu przeznaczamy większość miejsca sprawom imigracji i fanatyzmu religijnego. Wykonujemy dobrą robotę, pokazujemy to co nie istnieje w oficjalnych mediach. Filmik o ucinaniu głów chrześcian jest na pierwsym miejscu na moim blogu.
        Ryzykujemy własne życie wskazując winnych i proponując rozwiązania. Problem winnych tego fanatyzmu był poruszany wiele razy. Winni ci którzy to finansowali i to oni powinni odpowiedzieć za zniszczenia i ludobójstwo.

        Ja na blogu (polskość przejście przez click na nicku) wyraźnie wskazuję winnych, a przyjęcie imigrantów to tylko ukrywanie skutków. Proponuję też interwencję wojskową która w obecnej chwili jest konieczna.

        Korwin nie proponuje adekwatnych rozwiązań tego problemu. Musimy go odrzucić.

        Polubienie

     • polskosc said

      Nie jestem trolem PO i wszyscy czytający moje wpisy o tym wiedzą. Wystarczy przejść na mój blog klikając na mój nick i wszystko jasne. Precz z PO-SLD.
      Jeżeli Shaded działą tak od wielu miesięcy tym bardziej Korwin i kolesie powinni zdawać sobie sprawę z tego jak szkodzi Polsce i ją odsunąć.
      Nie zrozumieli Korwin i kolesie ale społeczeństwo zrozumiało że Korwina i kolesi należy usunąć by nie próbowali nas niszczyć poczynając od tego świętego kreta Shaded.

      Polubienie

      • miziaforum said

       KOLEGO JAK CI OKRADAJĄ CHATĘ TO TEŻ STOJISZ ZA PŁOTEM I PORYKUJESZ PRECZ ZE ZŁODZIEJAMI ???

       JA N.P BIORĘ CO JEST POD RĘKĄ I Z PREMEDYTACJĄ I NADZIEJĄ JEBIĘ GDZIE POPADNIE – ABY ZDECHŁ NA MIEJSCU A NIE MIAŁ SINIAKA

       TAK TAK Z PREMEDYTACJĄ !!!

       TU TRZEBA CZYNÓW A NIE POPIERDYWANIA NIEŚMIAŁEGO – JASNE ?

       Polubienie

       • polskosc said

        Ja też proponuję rozwiązanie problemu fanatyzmu religijnego częściowo siłowe. Nawet w którymś z moich wpisów było że mogę pojechać do Syrii jako snajper lub dowódzca grupy snajperów których ewentualnie wyszukam.
        Mając ok 23 lata stanął przede mną facet z nożem, trenowałem wtedy Judo. To była brawura ale postanowiłem walczyć. Po pierwszym wejściu i próbie rzutu okazało się że facet silny, silniejszy ode mnie. Odskoczyłem. Ruch nogą wytrąciłem mu nóż. Ten na moment skręcił głowę gdzie nóż poleciał. Wystarczyło, to była ostatnia sekunda walki. Potem leżał kilka minut w bezruchu.
        Strzelałem trochę, nawet wojsko chciało robić ze mnie snajpera. Wybrałem inną karierę. Nie jestem mięczakeim. Oglądałęm kilka filmików z Syrii. Tam potrzeba dobrych snajperów a potem komandosów. Ich mudżachedini są słabi siłowo. W walce wręcz nie mają szans.
        Lotnictwo Rosji wykonuje tam wystarczająco do wkroczenia do gry snajperów i komandosów. Wystarczy zebrać kasę na pierwszą grupę komandosów snajperów ok 100 osób a wszyscy ISIS zaczną uciekać.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        ” Ja tez proponuje rozwiazanie problemu fanatyzmu religijnego czesciowo silowe”…brawo brawo brawo..Totez ” muslimy” takie rozwiazania proponuja wzgledem swych religijnych przeciwnikow i to nam sie nie podoba.Dlaczego nam sie nie podoba ten sam sposob uzywany wobec nich?.

        Polubienie

       • polskosc said

        Tak Marysiu. Proponuję rozwiązanie siłowe. Na początku wystarczyło odstrzelic 100 przywódców, organizatorów tego fanatyzmu.
        Ponieważ nikt tego nie zrobił to zginęło ok 200 tys a miliony cierpiało i musiało emigrować i się tułać.
        Modlitwą i milczeniem pokoju nie da się zapewnić. Pokój nie jest za darmo.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Totez odstrzeliwuja Polskosc.Ci odstrzeliwani mysla tak samo i odstrzeliwujacym to sie nie podoba.Kolko sie zamyka.

        Polubienie

       • polskosc said

        Kółko się nie zamyka. Jest stara zasada „Żyj i daj żyć innym”. Oni tej zasady nie stosują. Takich trzeba odstrzelić.
        Marysi proponuję by sobie kupiła piękny czarny czadan prosto w Arabii Saudyjskiej. By sobie napisała ISIS i poszła do meczetu wyrażając chęć się nawrócenia. Proponuję również by nie dyskutowała z mężczyznami przez internet bo to jest nieczyste. Wg Islamu można tak zgrzeszyć.

        Polubienie

      • lolo said

       Ja, Jawohl, Mein Führer!. Pan Michnik też chodził z samym ks. Popiełuszką pod ramię.Przez tyle lat taki zasłużony, uwielbiany przez Naród. I co wyszło? Miało być tak pięknie a było gorzej niż zwykle… Pokazałem tylko jak łatwo jest kogoś oskarżyć. Nie ma żadnego problemu. Stary Wyszyński miał świetny sposób: daj mi człowieka a znajdę paragraf. Widzę, że ma pilnych uczniów…
       Pokaż dowody nadużyć. W każdym razie, nie więcej niż 200 potrzebujących, stoi w jawnej sprzeczności z tym co wyprawia p. Kopacz. Z jej 100 000 bez żadnej kontroli. A ta ilość sprowadzonych do Polski, o której informuje Miriam Shaded jest do kontroli. Niebezpieczeństwo zawsze istnieje ale równie dobrze ta sytuacja mogła zaistnieć w przypadku turystów czy biznesmenów muzułmańskich stale robiących u nas interesy, będących obywatelami któregoś z państw członkowskich UE. Mamy zresztą trochę muzułmanów nie będących Tatarami, którzy u nas mieszkają od lat. A kto zaręczy, że np. Tatarzy się nagle nie zradykalizują? W końcu Koran jest Koran. Znają realia, mają liczne kontakty, mają obywatelstwo, są bez podejrzeń… i co najważniejsze są muzułmanami. Ja poznałem ponad 25 lat temu takiego lekarza Syryjczyka co kończył u nas studia i pracuje, i mieszka w Polsce. No chyba, że wyjechał do Niemiec na przykład, bo sporo lat już minęło odkąd go widziałem. Na imię ma Samir. Nie słyszałeś o „śpiochach”? To w takim razie proponuję abyś wywalił wszystkich co mają, czy mieli związek z krajami Bliskiego Wschodu sfery muzułmańskiej. Wtedy będzie dobrze? No i jeszcze są Polacy co przeszli na Islam. Ciekawe, że p. Shaded nikomu nie przeszkadzała dopóki nie wystartowała z list Korwina? To przedtem było dobrze a teraz jest źle?
       Napiszę raz jeszcze: nie dyskutuję o Korwinie. W każdym razie ona sama mówi, jeśli zająć się tym tematem, że zaproponowano jej start, ale do Korwina jest zdystansowana. Może to prawda a może nie. Może uznała, że jest to dla niej szansa na próbę zmiany w Polsce na lepsze. Swoją drogą pokaż mi swoich kandydatów a myślę, że dam radę by „udowodnić”, że są sprzedawczykami i zdrajcami. A jak nie idziesz do wyborów to Ci udowodnię, że Ty godzisz się na Kopacz i to całe PO, i sam jesteś zdrajcą. No to akurat, nie będzie stanowić dla mnie żadnego problemu. Ja, Jawohl, Mein Führer!.

       Polubienie

       • miziaforum said

        POLSCY TATARZY -poczytaj na czym polega ich islam o.k – TO TAKA RÓŻNICCA JAK W ZAKONACH KATOLICKICH MIEDZY FRANCISZKANAMI A ZAKONEM KRZYŻACKIM

        ZRESZTĄ POLSCY TATARZY JAWNIE SIĘ ODCIELI OD – SALAFITÓW

        PARAFRAZUJĄC MICHNIKA ” ODPIERDOLCIE SIĘOD GENERAŁA”

        ODPIERDOLCIE SIĘ OD POLSKICH TATARÓW ………

        NAWET POLACY NIE MAJĄ TAKICH ZASŁUG WOBEC NARODU POLSKIEGO JAKIE MAJĄ POLSCY TATARZY

        CZYTAĆ CZYTAĆ BO BYĆ GŁUPIM W XXI WIEKU TO TAKI SAM WSTYD JAK PIERDZIEĆ GŁOŚNO I ŚMIERDZĄCO PRZY WIGILIJNYM STOLE

        POLECAM LINKI
        https://miziaforum.wordpress.com/wszyscy-nasi-tatarzy-szlachta/

        Polubienie

       • lolo said

        Drogi Miziu: Koran jest Koran i zawsze może się komu przypomnieć właściwe znaczenie tekstów źródłowych. Zaręczysz, że nie?
        Nie czepiam się Tatarów bo mi nie przeszkadzają, ale skoro Szanowny Mizia różne „argumenty” wysuwa no to dlaczego i nie ja mam sobie „pogaworzyć”? Pani Shaded jest po matce Polką, jest też chrześcijanką. Proponuję Ci abyś w ramach zadośćuczynienia za niedocenianie Tatarów wyrżnął wszystkich Polaków. Zaczynam myśleć, że takie są Twoje marzenia. Wtedy będzie dobrze? Oj, oj to Cię Michnik ozłoci. Przy okazji: jak tam salafici niemieccy?
        Tatarzy się odcięli a p. Shaded też się odcięła od p. Kopacz i jej polityki. Ciekawe kto bardziej się odcina? Oto jest pytanie…

        Polubienie

  • Marysia said

   Nalezy im pomoc..totez wlasnie , ci ktorzy zdestabilizowali region pomagaja dostawami broni i jatrzeniem religijnymi basniami.Tak tez pieknie tfujj..pomogli Ukraincom.Ta sama metoda..

   Polubienie

   • polskosc said

    Można pomóc a można też zaszkodzić. Ważen są szczegóły a nie strach. Napewno potrzebują pomocy i nie powinniśmy patrzeć spokojnie na te zbrodnie. Z fanatyzmen Wahabistów spotkamy się i tak. Albo teraz gdy są mało liczni, albo potem gdy będą liczniejsi. Ich ideologię ludobójstw innowierców i niewierców należy całkowicie zniszczyć.
    Państwa które wspierały ISIS (w tym Saudowie) powinny zapłacić za straty i zbrodnie.

    Polubienie

    • Marysia said

     Dopoki beda miec bron, nikt tego nie powstrzyma.Nikomu nie zalezy, zeby to powstrzymac.Depopulacja roznych ludow Afryki trwa.Najlepszy sposob to domowe wojny z religijnym tlem.Religia dobra na wszystko.Ukrywa rozne lobby legalnie lub mniej legalnie handlujace bronia.Zreszta nic lepszego jak legalny handel pod haslami wolnosci,rownosci ,obrony mniejszosci takze religijnych i szerzenia demokracji.Nie martw sie.Saudowie tez sa celem.

     Polubienie

 16. ppp said

  .

  „Niewierzący chcą, abyśmy byli dręczeni. Chcą, byśmy byli upokorzeni. Koran mówi: ‘Nigdy nie będziemy odpowiadać Żydom, ani Chrześcijanom, nie będą z was zadowoleni. Ale my nie pójdziemy za ich religią.

  „Ta ciemna noc już niedługo ustanie i już niedługo zdepczemy ich pod swoimi stopami, zgodnie z wolą Allaha.
  Niemcy nie są krajem współczującym, który chce przyjąć uchodźców z Syrii i Iraku, ani tych z Palestyny, z Lewantu (określenie krajów leżących na wschodnim, azjatyckim wybrzeżu Morza Śródziemnego/Red) bądź gdzieś indziej.
  Europa stała się starą i niedołężną i potrzebuje wzmocnienia w postaci sił ludzkich. Żadna siła nie jest potężniejsza, niż ludzka siła nas Muzułmanów.
  Oh, Muzułmanie! Niemcy podają w swych raportach ekonomicznych, że potrzebują 50 000 młodych pracowników. Już dostali 20 000 i chcą kolejne 30 000 i więcej, do pracy w swoich fabrykach.
  Nie motywuje ich współczucie dla Lewantu, ludzi stamtąd i uchodźców.
  Wzdłuż i wszerz Europy, wszystkie serca są nasycone nienawiścią do Muzułmanów. Chcieliby, abyśmy byli martwi.
  Ale stracili swą płodność, więc szukają płodności wśród nas.
  My im damy płodność! Będziemy płodzić z nimi dzieci, bo podbijemy ich kraje – czy wam się to podoba, czy nie, o Niemcy, o Amerykanie, o Francuzi, o Włosi i wy wszyscy do nich podobni.
  Przyjmujcie uchodźców! Niedługo już zbierzemy ich w imię nadchodzącego Kalifatu.
  Powiemy wam: To są nasi synowie. Przyślijcie ich albo my przyślemy wam nasze armie.”
  Sheikh Muhammad Ayed

  Polubienie

 17. aras said

  Mizia bzdury piszesz w tym temacie. Sam brałem pośrednio udział w pomocy syryjskim chrześcijanom i ci powiem, że większość z nich już dawno wyjechała do Niemiec, a ci co zostali są całkowicie niegroźni i bardziej wykształceni i cywilizowani niż większość Polaków.
  Dużo piszesz prawdy, ale w tym temacie Fundacji Miriam się mylisz.

  PS Ci ludzie nie byli sprowadzani za nasze pieniądze podatników, ale za pieniądze Fundacji oraz prywatne datki.

  Polubienie

  • mister said

   A skad wiesz,za jakie pieniadze? Przeciez Estera nigdy nie wypowiedziala sie,skad i kto finansuje ich fundacje.Wlasnie to jest owiane wielka tajemnica.Kto sponsoruje Estere?
   Pamietam jak na poczatku media mowily:Kazdy z tych uchodzcow musi oplacic szmuglera kilka tys. dolarow:))
   Ta biedota na oczy nie widziala tyle kasy,no moze w TV.Dzisiaj juz nie pisza,ze sami sobie oplacali.Teraz wiadomo,ze ktos im to oplaca.
   Podobne manipulacje sa na temat Estery.

   Polubienie

  • polskosc said

   Polska to nie jest teren jak autobus na wycieczkę gdzie kierowca wpuszcza byle więcej. Polska to teren tych którzy o niego walczyli przez tysiące lat. To że mają pieniądze na ich sprowadzenie nie znaczy że mają prawo ich sprowadzać a już dość specjalnych przywilejów. Straż graniczna USA strzela do takich imigrantów. Pamiętamy że w Kanadzie zastrzelono Dziekańskiego, traktują Polaków jak złoczyńców. Czy my musimy wpuszczać innych?

   Shaded powinna była przedstawić skąd ma pieniądze na ich sprowadzanie. Nie chcemy tutaj tajnych agentów. Mogły to być pieniądze z budżetu Państwa lub instytucji publicznej (Miasto wa-wa).

   Cyt „ci co zostali są całkowicie niegroźni”. Polaków nie trzeba sprawdzać czy są niegroźni. Wszyscy (oprócz niewielu) uznają podobne reguły wspólżycia.
   Jedźcie sobie z tą Esterą i Korwinem do tych cywilizowanych a Polsce dajcie spokój.

   Polubienie

  • Marysia said

   W tzw. zachodnich demokracjach tez brano spoleczenstwa na litosc jak przyjmowano roznistych z Afryki.Teraz ich bachory podkladaja bomby , nie pracuja, handluja czym sie da i maja gdzies ludzi, ktorzy zasuwaja na socjal dla nich.Wiesz czego sie boja ci chrzescijanie i katolicy?.Ano tego,ze Araby pokaza kwity jak to z tym bogiem i Jezusem bylo. W koncu je pokaza i to bedzie koniec…No wlasnie..Czyj koniec?.Oto cala tajemnica ochrony chrzescijan..

   Polubienie

 18. KnUR1 said

  Polubienie

 19. miziaforum said

  witam właśnie wróciłem zobjazdu
  I !!
  UWAGA
  NIEMCY ZAMYKAJĄ GRANICĘ NA WSZYSTKICH STRONACH

  WYWIAD PEWNEGO KRAJU USTALIŁ W TURCJI OCZEKUJE NA OKAZJE PRZEDOSTANIA SIĘ DO GRECJI – EUROPY OKOŁO 3 000 000 IMIGRANTÓW

  TURCY ZA ICH ZATRZYMANIE ŻĄDAJĄ ZNIESIENIA DLA TURKÓW WIZ !

  DROGĄ MORSKĄ PRZEZ LIBIĘ PLANUJE PRZEDOSTAĆ SIĘ OKOŁO UWAGA 5 000 000 UCIEKINIERÓW

  CZYLI MAMY PRZEJ ///// ZA CHWILĘ MÓJ NASTĘPNY ART

  Polubienie

  • miziaforum said

   PRZYPOMINAM WAM WPIS Z PRZED 3 LAT !!!

   OKOLICZNOŚCI DESANTU NA EUROPĘ TROSZKĘ INNE – BARDZIEJ NIEBEZPIECZNE W REALU – 3 PRZYCZÓŁKI ZMASOWANEGO ATAKU – HISZPANIA , WŁOCHY, BAŁKANY !!

   TO DZIEJE SIĘ JUŻ …

   A TO PONIŻEJ SCENARIUSZ BARDZO REALNY SZCZEGÓLNIE W ŚWIETLE TEGO ŻE BRUKSELLA CHCE WYSŁAĆ SIŁY NATO W CELU USZCZELNIANIA GRANIC UNII W GRECJI

   1 JUŻ ZASTRZELILI W BUŁGARII…

   PRZEPOWIEDNIA !!

   LIBIA SYRIA cywile uzbrojeni , przeczuwając brutalną interwencje ISIS, decydują się na ucieczkę z libii drogą morską , cel SYCYLIA dziesiątki tysiecy uzbrojonych cywilnych uchodźców zaczynają lądować na Sycylii , włoska policja i pogranicznicy w obliczu uzbrojonych tysięcy emigrantów , wycofują się z Sycylii , nie zapewniając ewakuacji włoskich obywateli ,
   co dziennie na Sycylię przybywają następne setki uchodźców , dochodzi do rabunków i napadów na obywateli włoskich zamieszkałych na Sycylii.
   NATO podejmuje decyzje o przejęciu ponownie kontroli nad wyspą , udzielając międzynarodowej pomocy militarnej włoskiej armii , po ciężkich walkach , i w ich trakcie masakry tysięcy kobiet i dzieci muzułmańskich , emigranci zostają zepchnięci i odizolowani w kilku punktach oporu .
   Masakra dokonana przez siły natowskie na kobietach i dzieciach , wywołuje w środowiskach emigracyjnych – islamskich wściekłość sięgającą zenitu , rozpoczynają się w stolicach europejskich masowe demonstracje i zamieszki ludności muzułmańskiej , największe i najkrwawiej tłumione , w PARYŻU , LONDYNIE I AMSTERDAMIE.
   ===============================================================
   W OBLICZU – setek a nawet tysięcy ofiar akcji policyjnych w stolicach europejskich , ludy arabskie zjednoczyły się zrywając współpracę gospodarczą z unią europejską i stanami zjednoczonymi ,
   w tym samym czasie dochodzi w Rosji do fali zamachów na niespotykana skalę .
   ===============================================
   Europa pozostaje w otwartym konflikcie zbrojnym ze światem arabskim , w enklawach zamieszkałych przez muzułmanów w europie – dzielnice wielkich stolic , oraz wiele punktów zapalnych na Bałkanach Albania , Kosowo .
   ================================================================
   zjednoczone siły arabskie pod zielonym sztandarem zagrażają europie , która ledwo radzi sobie z uśmierzaniem demonstrantów islamskich.
   SIŁY muzułmańskie dokonują pomyślnego desantu na Sycylię i dalej na kontynentalne włochy , oraz wybrzeża hiszpańskie z przyczółków marokańskich – rozpoczęła się otwarta wojna którą jednostronnie
   muzułmanie deklarują jako świętą ,
   Siły muzułmańskie posuwają się w szybkim tempie w głąb kontynentu , po drodze zniszczeniu ulega Rzym i Watykan , zbuntowane rzesze zamieszkałych od kilkudziesięciu lat muzułman – europejskich – emigrantów , przyłączają się do głównych sił militarnych , enklawy muzułmańskie pozostające poza linią frontu w europie zachęceni sukcesami armii proroka śmiało podejmują akcje sabotażowe , oraz terrorystyczne zamachy ,
   ====================================================================
   AMERYKANIE nie dysponując odpowiednimi siłami w europie wycofują się za ocean pozostawiając , europejczyków na pastwę losu , Rosja poproszona o pomoc stanowczo odmawia ponieważ na własnym terytorium , zwalcza rebelie pod przywództwem muzułman .
   ====================================================================
   NATO PODEJMUJE DRAMATYCZNĄ DECYZJE O UŻYCIU TAKTYCZNEJ BRONI JĄDROWEJ NA OBSZARZE EUROPY , w rejonie Bułgaria , Węgry zdetonowano kilka ładunków taktycznych , co nie zmieniło sytuacji .
   KILKA SŁÓW O POLSCE POLSKA NIE ZOSTAŁA ZAJĘTA PRZEZ MUZUŁMAN , POLACY ZAWARLI COŚ W RODZAJU SOJUSZU , ALE ZAWDZIĘCZAJĄ TO TYLKO TEMU , ŻE W MOMENCIE WIELKICH DEMONSTRACJI MUZUŁMAN W EUROPIE JEDYNIE W POLSCE NIE DOSZŁO DO MASAKR MUZUŁMAŃSKICH MNIEJSZOŚCI – co zostało przez okupanta uznane na plus …

   TO NIE ROK 2029 TO ROK 2015 !!!

   BROŃ PALNA OSTRA DLA POLAKÓW NA AGRESYWNEGO ARABA – BEZ POZWOLENIA I LEGALNIE – I LEKCJA Z WIELU NASTĘPNYCH !

   https://miziaforum.wordpress.com/2015/07/31/bron-palna-ostra-dla-polakow-na-agresywnego-araba-bez-pozwolenia-i-legalnie-i-lekcja-z-wielu-nastepnych/

   Polubienie

 20. Ja said

  Szmata zapraszała, a teraz granicę zamyka?

  Polubienie

 21. Ja said

  Aras, bierz ich do siebie i przestań pierdolić banialuki! Estera teraz pomaga, ale ich trzeba utrzymywać całe życie! Bierzesz 5, za pięć lat masz 50! Używaj czasami mózgu, to nie boli.

  Polubienie

 22. joasia said

  „Korwin Mikke Zakazany Film. „- „ekonomistce” Marysi polecam obejrzeć i nie tylko oczywiście jej i to tylko na początek ! A po wyborach z pewnością się nic nie zmieni jeżeli społeczeństwo dalej będzie siedzieć na d…ie, tolerować bandę w Sejmie i jęczeć że jest źle !!!

  Polubienie

  • Marysia said

   Joasiu.Gdybys ciut miala pojecie o ” ekonomii” nie dalabys sie nabierac na bajania korwina i inne bzdety liberalnej ekonomii i globalizacji.Bo nic sie nie zmieni.Zakladasz sie?.Dopoki nie zmienisz ekonomii ,mozesz sobie zmieniac ludzi do woli i nawet co rok.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: