Miziaforum's Blog

NIEMCY – CHOCIEBÓRZ – POLICJA POBIŁA MATKI Z DZIECMI – PROTESTUJĄCE PRZECIW ZALEWOWI ISLAMSKIEMU ICH MIASTA

Posted by miziaforum w dniu Październik 11, 2015


w piątek wieczorem doszło do kolejnych zamieszek pod schroniskami dla azylantów w Brandenburgii i Saksonii.Federalny Urząd Konstytucji oraz jego oddziały regionalne ostrzegają przed zagrożeniem, jakie powstaje w obliczu nasilających się protestów przeciwko polityce imigracyjnej w Niemczech

Na blokowisku w dzielnicy Prohlis w Dreźnie w piątek wieczorem wrogo nastawiona do imigrantów grupa osób zaatakowała przy użyciu butelek i petard odziały policji. Na policyjne samochody posypały się też kamienie. Przedtem zamaskowani na czarno ludzie zerwali transparent z napisem „Serce zamiast nagonki”, który zawiesili podczas manifestacji zwolennicy polityki azylowej. Jak poinformował jeden z reporterów gazety „Sächsische Zeitung”, zerwaniu transparentu towarzyszyły oklaski mieszkańców sąsiedniego budynku

W Chociebużu, jak donosi dziennik „Lausitzer Rundschau”, policja rozpędziła niezapowiedzianą demonstrację około 400 przeciwników miejscowego schroniska dla imigrantów. Udział w demonstracji wzięły w 95 % kobiety z małymi dziećmi.

Grupa demonstrantów kierowała się do schroniska dla imigrantów, gdzie trwały uroczystości powitalne. Dopiero po licznych próbach udało się policji powstrzymać demonstrantów

POLICJA W STOSUNKU DO KOBIET I DZIECI UŻYŁA PAŁEK I GAZU DUSZONCO ŁZAWIĄCEGO

należy zaznaczy iż pochód matek z dziemi nikogo nie prowokował POLICJA DOKONAŁA SZTURMU BEZ WEZWANIA DO ROZEJŚCIA SIE !!

MIEJSCOWE ORGANIZACJE PRAWICOWE ZAPOWIEDZIAŁY ODWET

INFORMACJA O POBICIU KOBIET I DZIECI OBIEGŁA JUŻ CAŁE NIEMCY

MOI DRODZY TO JEST TA ISKRA – BO ODWETOWA AKCJA BDZIE NA 100% !!

Komentarze 92 to “NIEMCY – CHOCIEBÓRZ – POLICJA POBIŁA MATKI Z DZIECMI – PROTESTUJĄCE PRZECIW ZALEWOWI ISLAMSKIEMU ICH MIASTA”

 1. miziaforum said

  CHOCIEBÓRZ – COTBUS

  NAZWA Z TABLICY WJAZDOWEJ DO MIASTA – CHOCIEBÓRZ TO NAZWA NADANA MIASTU ZA PANOWANIA BOLESŁAWA CHROBREGO STARE POLSKIE ZIEMIE

  wyjasniam dla ciekawskich

  Polubienie

  • miziaforum said

   media nie informują w niemczech w moin rejonie są kilkutysiczne demonstracje sprzeciwu co piątek w każdym tygodniu !!!

   nawet w miasteczkach małych zbierają si grupy kilku tysiczne wspierane polskimi obywatelami którzy też protestują w niemczech a na codzień mieszkają w Polsce

   Polubienie

   • mister said

    Pisza o tym i mowia wszedzie w mediach.Tylko ludzi,ktorzy sa przeciwni przyjmowania islamistow,nazywaja nazistami(!):)))))

    http://www.20min.ch/ausland/news/story/22902896?ref=yfp

    „20 Neonazis attackieren Flüchtlingshelfer
    In den Niederlanden und in Deutschland ist es zu Übergriffen auf Flüchtlingsunterkünfte gekommen. Im ostdeutschen Chemnitz verletzten Rechtsextreme mehrere Helfer.”

    Polubienie

    • KrisT said

     czołowi ss’mani zapowiedzieli swój powrót po 70-80 latach od przegranej wojny.
     niby smieszne słowa, ale dopiero teraz widać iz jest to bardzo realne! w 70 lat po wojnie, jak zapowiedzieli, wystarczy iskra aby nazizm wrócił! i będzie to skierowane tym razem przeciwko ciapatym nie nam polakom.
     jakim cudem ss mani przewidzieli swój powrót???? czyzby to było wszystko zaplanowane i miesternie wdrażane w zycie od czasu zakonczenia wojny?
     ciekawi mnie kiedy ten kielich goryczy się przeleje i niemcom puszczą nerwy….

     Polubienie

 2. mentronik said

  Polubienie

 3. krab said

  Brawo panie Profesorze

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   No tak..A kogo mial na mysli, mowiac o wladzy Mzrkel i Hollanda ‚..ich wladza jest wieksza niz tych,ktorzy sprawuja nominalnie wyzsze funkcje w unijnej hierachii”?.No , no..mozna wnioskowac,ze niebawem zamiast prezydentow panstw narodowych bedzie Jeden prezydent unijnego kolchozu…tusek?..he he.

   Polubienie

 4. krab said

  Wczoraj w wielu miastach Polski odbyły się marsze antyimigracyjne. Jakoś wielka cisza na ten temat w mediach!
  Tu Koszalin

  I tylko taka przykra refleksja… słowaccy policjanci zdjęli hełmy i przyłączyli do pikietujących, a „nasi” ?? Najpierw tajniacy w akcji !!!! Świństwo !!!

  Polubienie

 5. krab said

  A tutaj również z wczorajszego dnia Marian Kowalski
  http://www.cda.pl/video/4946853c

  Polubienie

 6. julius said

  Ciemnota polityczna polskiego ludu nie pozwala na stworzenie czysto słowiańskiego ruchu narodowego kierującego się dobrem wspólnoty. Przeszkody są różne a jedna z nich jako ciekawostka w poniższym przedwojennym artykule

  StartCzytaj „ZADRUGĘ”Numer 8-9 (czerwiec-lipiec 1938)Afera Puderiana

  Afera Puderiana

  O kościół św. Jacka wybuchła mała wojna. Nic dziwnego w tym nie ma. Tłuste probostwo, a za nim sakra biskupia to rzecz nie do pogardzenia. Z tego, co nam wiadomo, w wojnie wzięły udział przede wszystkim organy „Myśli katolicko-narodowej”. Agencja P.A.N., „Merkuriusz”, „Goniec Warszawski”, „ABC” itd. P.A.N., a za nim „Merkuriusz” zaalarmowały opinię, że kościół św. Jacka objął 30-letni ks. Puder, podczas gdy należało powierzyć go jednemu z zasłużonych księży staruszków. Co więcej, że ten ks. Puder jakoś podejrzanie awansuje i ma wkrótce otrzymać sakrę biskupią. Co gorsza, że przy tym wo kościele św. Jacka, sędziwym zabytku Warszawy, ma być utworzona parafia nawróconych Żydów, którzy, chrzest przyjąwszy, Żydami pozostaną.

  Sprawa wyczerpałaby się niewątpliwie na niezadowoleniu księży staruszków, że taki młody, a już się pcha na synekury, gdyby nie jeden pikantny szczególik. Nie ten, że ks. Puder jest Żydem z pochodzenia, ale ten, że przyjąwszy chrzest, nie chce być Polakiem, wychodząc ze słusznego założenia, iż chrzest, a choćby i sakra kapłańska naskórka żydowskiego nie naruszają. Stanowisko ks. Pudra daje gwarancję, że przyszłe owieczki parafii św. Jacka z Żydów uczynione Żydami będą duszą i ciałem. Wszystko wskazuje na to, że powstanie w Polsce „katolicko-żydowski naród państwa polskiego”, lub na odwrót. Czemu nie?

  No i co teraz będzie? Czy ks. Puder będzie biskupem, czy nie? Czy Żydzi ochrzczeni dostaną parafię przy św. Jacku, czy nie? Właśnie, aby to się nie stało, delegacja młodzieży, reklamującej się jako „narodowa”, udała się przed majestat najwyższej władzy prowincji watykańskiej w Polsce i wygarnęła przed nią w sposób grzeczny, ale wygarnęła kawę na ławę, że, mianowicie, tak być nie może, aby Żyd rektorował w „polskim” kościele i jeszcze parafie żydowskie zakładał. Władza odwzajemniła się równą stanowczością: „Kto tu rządzi? – usłyszeli młodzieniaszkowie niespodziewanie – „ja, czy panowie?”. Na tym skończyła się audiencja.

  Zamiast kazania do niewdzięcznych młodzieniaszków KAPina po dość długim czasie ogłosiła oświadczenie ks. Pudra, z którego wynika, jakoby nowy rektor św. Jacka nigdy nie uważał się za Żyda, choć przyznaje się do żydowskiego pochodzenia. Na to odpowiedział w „Samoobronie” jeden z jego braci wedle zawodu, że ks. Puder nigdy nie uważał się za Polaka. I komu tu wierzyć, rodacy mili? Niejaki Michalski, mąż w kwiecie wieku, nie dał wiary KAPinie, czy też sądził, że Żyd ochrzczony czy nieochrzczony, pomazany czy nie pomazany, to zawsze Żyd, dość że „narodowym” uniesiony gniewem, iż Żydowina jakiś w „polskich” rozpiera się kościołach i żydowskie kazania narodowi prawi, dopadł ks. Pudra między ołtarzem a amboną i bojowe okrzyki wydając puścił w ruch spracowane pięści. Ale niedługo nimi wywijał.

  Możemy sobie wyobrazić konsternację w obozie „narodowym”. Jako patentowani katolicy, ba „dynamiczni katolicy” znać powinni dwie prawdy katolickie o zasadniczym znaczeniu. Pierwsza prawda jest ta: w pojęciu prawowiernie katolickim budynek kościelny nie jest, ani polskim, ani niemieckim, ani francuskim, ale jest on – gdziekolwiek leży – własnością watykańskiego państwa, względnie jego ekspozytury w danym kraju. Druga prawda dotyczy polityki kościoła wobec Żydów. Nie jest ona ani polska, ani francuska, ani niemiecka, ale katolicka. Zmierza do wciągnięcia w obręb kościoła wszystkich, bez względu na pochodzenie. Nie uznaje ras, krwi, ściśle mówiąc nie uznaje narodu. Ideał, który sobie wytknęła jest zawarty w słowach św. Pawła „Nie jest Żyd ani Greczyn, ale wszyscy wy jedno jesteście w Chrystusie”. Dany naród ma tylko tyle znaczenia dla kościoła, ile mu oddaje usług. Gdy okaże się, że nawróceni Żydzi przedstawiają lepsze gwarancje katolickości niż Polacy, kościół nie zawaha się ani na chwilę, komu dać pierwszeństwo na polskiej ziemi.

  Gdy tedy tak się rzeczy mają, żądanie młodzieży katolicko-„narodowej” jest niedopuszczalne i niekatolickie.

  Rzadko to się zdarza, lecz musimy w tym wypadku miłością prawdy kierowani, nie tylko stanąć po stronie kościoła, lecz również swój gorący aplauz jemu wyrazić. Miło jest czasem przeciwnikowi rację przyznać, gdy jest ona tak niezbita i wołowymi literami ad oculos przemawia.

  Bo skoro onych młodzieńców kościół w tkliwą pieczę objął od chwili opuszczenia łona matki, poprzez chrzest, wpajanie zbawiennych zasad zasad objawionych, hodowanie w regułach niefatygującej gimnastyki moralnej, zbawienie i szczęśliwość wieczystą zapewniając – to objawem gorszącej niewdzięczności i smutnej deprawacji było ich wystąpienie. Świat jest w chaosie, błądzi po straszliwych bezdrożach, a widok ów serca napełnia boleścią.

  Jakże skrwawić się muszą , gdy widzą, iż zaraza owa, wkraść się potrafi do dusz, tak kryształowo czystych, w każdym atomie katolickich, co „polskich”. Polonia semper fidelis – a tu nagle dziki wybryk, świadczący o zgubnych wpływach miazmatów neopogańskich. Czyż młodzieńcy owi nie zdają sobie sprawy, iż wymierzają cios w swą ojczyznę duchową – kościół katolicki? I to wtenczas, gdy bliski jest dokonania wielkiego dzieła, uratowania tylu dusz żydowskich, milionów może, uchronienia ich od potępienia wiecznego poprzez nawrócenie na łono prawdziwej wiary.

  Czy młodzież owa, trującym wiatrem z zachodu zawiana, nie zdaje sobie sprawy z tego, iż dziś przed Polską, stoją olbrzymie możliwości ochrzczenia całych gromad Żydów, pozyskania dla wiary! Tak jak to chlubnie czynili ich przodkowie przez wieki, chrzcząc miliony Żydów, do herbów własnych i rodzin przyjmując, przez co złotymi zgłoskami w dziejach się zapisali. Zaprawdę błądzić straszliwie zaczyna część naszego społeczeństwa!

  Albo albo, panowie. Albo jesteście katolikami i wówczas należy Maul halten, choćby wszystkie kościoły w Warszawie wyższa racja stanu katolickiego mocarstwa oddała Żydom. Albo, jeżeli wam, jako „narodowcom”, ta racja stanu nie odpowiada, to należy powiedzieć sobie: Polska i kościół to dwie racje stanu, nie tylko różne, ale zgoła sprzeczne. Niech nam KAPina wybaczy to kazanko, którego wygłoszenie raczej by do niej należało. Ale wtajemniczeni państwa watykańskiego w Polsce pewnych nie poruszają i nie poruszą tak długo, dopóki Polacy nie zostaną wyprani z resztek narodowego instynktu. Czy nie prawda?

  Michalskiego zabrała policja. I dopiero teraz zrobił się huczek. „Niesłychany wypadek”, „świętokradztwo”, „zbrodniarz znieważył katolickiego kapłana” – wołają małe dzienniczki. KAPina zaś płacze nad „zdziczeniem obyczajów” (a taki katolicki kraj).

  Do trąbek „narodowych” dołączyły swe głosy socjalistyczne organiki. Żydzi z „Dziennika ludowego” zatelefonowali w te pędy do ks. Pudra: Jak „zdróweczko”, może mały wywiadzik? Sensacji co niemiara.

  Zanim sąd rozpatrzy sprawę, poszukano winowajców. Mniej więcej według ustalonego w takich wypadkach i dobrze nam znanego schematu. Mianowicie, organy „narodowe” orzekły, że Michalski to komunista i Fołksfront. „Fołksfrontowcy” zasię składają winę na… ks. Trzeciaka, który w tym kościele rektorem był i odczyty antyżydowskie miewał , oraz na hitleryzm, który w Polsce czyni zastraszające postępy i nie może wydawać innych owoców, jak tylko a la Michalski. I katolicko-„narodowi” żądają przy tej okazji przyciśnięcia komuny i fołksfrontu, „fołksfrontowcy” zaś wołają o urwanie głowy hydrze nacjonalistycznej i położenie kresu zarazie hitlerowskiej.

  Panowie nie kłóćcie się. Kościół ma rację. Michalski to ofiara wiatrów, wiejących nie tylko z zachodu i ze wschodu, ale i z północy i południa. Można powiedzieć tajfun w pogodnej, katolickiej głowie.

  (z) (właściwie: Stanisław Grzanka)

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Niesiol jako obronca kosciola w telewizorze poprawia ” z kosciala katolickiego” na ” chrzescijanski”.( w debacie u lisa nad imigrantami).Hmm..czuc,ze kosciol ma byc chrzescijanski i jeden.Czyzby stawalo sie ?.Jedna swiatowa syjonska religia?.

   Polubienie

 7. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02539-Bananowa-demokracja-Platformy-Obywatelskiej.htm
  Ale się spieszą, żeby jeszcze zostawić swoje macki

  Polubienie

 8. AQQ said

  Polubienie

  • Anna said

   Rosja w ciągu kilku dni więcej zniszczyła ISIS, niż USA przez rok. Chwasty, szkodniki trzeba wyplenić do cna. Tu jest nam potrzebna prawdziwa wiedza, kto w tym świecie jest chwastem i pasożytem.
   Chwast zagłusza zdrową roślinność a pasożyt to nierób żerujący na pożytecznych. To za trudne do zrozumienia???

   Polubienie

  • polskosc said

   Rzeczywiście Rosja się popisuje przed światem swą nowoczesną bronią i skutecznością działania. Mimo tylu szpiegów w Rosji świat jest zaskoczony tak wysokim ich poziomem technicznym i sprawnością wojska.
   Ja bym rzucił kilka bombek na Arabię Saudyjską, Katar, ZEA, Izrael, Turcję i kilka stryczków dla tyranów w tym z USA i Anglii. W kilka godzin ISIS by się sam rozwiązał. Trochę dokłądniej jest to na moim blogu.

   Polubienie

 9. AQQ said

  Nowoczesna jevropejska rodzinka…

  Polubienie

 10. AQQ said

  No i co teraz???
  https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1507649,Rosja-i-Izrael-beda-wspoldzialac-w-sprawie-Syrii-Netanjahu-z-wizyta-w-Moskwie

  Polubienie

 11. Pandora said

  Takie oto małe wydarzenie, a w mediach cisza.
  Belgijska Para Królewska z oficjalną wizytą w Polsce
  http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,40,krol-i-krolowa-belgow-z-wizyta-w-polsce.html

  Polubienie

 12. AQQ said

  http://www.docdroid.net/EWB5OJk/nieznane-karty-historii-prl.pdf.html

  Polubienie

 13. krab said

  Ciekawe do czego się przygotowują ??? Jakie barykady będą rozjeżdżać ???
  http://fakty.interia.pl/polska/news-rmf24-policja-chce-transportery-opancerzone-funkcjonariusze-,nId,1903179

  Polubienie

 14. KnUR1 said

  Chlory: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_alcohol_consumption_per_capita

  Odjebało Wam od chlania ;DDD
  http://www.liveleak.com/view?i=8d9_1444592953

  Polubienie

 15. krab said

  I co teraz powiedzą rodziny zabitych ??? Hierojam sława?? Ciekawi mnie tylko czy sąd niezawisły ?, czy potrzeba polityczna ?
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/na-majdanie-do-demonstrantow-i-sluzb-mundurowych-strzelali-uzbrojeni-banderowcy-podejrzewa-ukrainski-sad

  Polubienie

 16. mentronik said

  Polubienie

 17. krab said

  Kto sponsorem??
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/al-kaida-oferuje-3-mln-euro-za-glowe-prezydenta-syrii

  Polubienie

 18. krab said

  Czy ktoś z Państwa wyrażał zgodę?? Ale szujowate babsko !!!

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02526-Kopacz-znowu-zlapana-na-klamstwie.htm

  Polubienie

  • krab said

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Po wyborach tez..Tyle w temacie.

    Polubienie

    • krab said

     A ja w dalszym ciągu twierdzę, ze jest szansa może nie na zwycięstwo , ale przynajmniej na silną prawdziwą opozycję. 50% osób nie bierze udziału w wyborach, wystarczy aby 40-45% z nich poszło i zagłosowało nie na pookrągłostołowych i układ sił w sejmie całkowicie zmieniony. Ale wolna wola……

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Ekonomia moja droga,ekonomia i tyle w temacie..towarzystwo pookraglostolowe bedzie dzialalo w tej samej doktrynie liberalnego panstwa kapitalistycznego.Co oznacza,ze partie beda realizowaly te doktryne.Cudow nie ma.Los rzadzonych nie ulegnie zmianie.Przydaloby sie,zeby wygral pis i zrobil czystki.Przy okazji czystek wyczysci sie tez pis.Nic tak nie oczyszcza jak wojna w ” rodzinie” politycznej.Dla calej reszty tylko korzysci.

      Polubienie

   • polskosc said

    Polską nie rządzą idioci tylko wyrafinowani oszuści i tyrani. Dziwi mnie że tak wiele osób sądzi że to głupcy. Ich plany rozgrabienia i zniszczenia Polski były przygotowane przez najlepszych ekonomistów i bankierów.

    Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Nie bylo referendum w sprawie zgody lub nie zgody ” na zaciskanie pasa”.Grecy sie nie zgodzili na zaciskanie pasa w referendum, a nowy rzad ten pas kaze im zaciskac..he he i smieszno i straszno..

   Polubienie

   • krab said

    Liczy na dowód wdzięczności urzędników przy urnach . Coś za coś, dobrze wie że „hołota robotnicza” na nich nie zagłosuje.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Robotnicy to nie holota.Holota to ,ci ktorzy ciezko pracujacych nazywaja ” holota”.Glosuja z roznych powodow.Glownie:glupota,niewiedza,przyzwyczajenie,dla swietego spokoju,lek i przede wszystkim ” czy pojde ,czy nie pojde ,nie zmienie nic ” i w tym ostatnim doszukiwac mozna sie madrosci.

     Polubienie

     • krab said

      Napisałam „hołota” w cudzysłowie, bo niejednokrotnie słyszałam takie określenia z prominentnych gęb!! Za prl to był „ludek” !! Myślisz, że oni mają odrobinę szacunku dla ludzi pracy ?? ZERO !!

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Wiem Krab,ze napisalas w cudzyslowiu.O braku szacunku tez wiem.Moze gdzies w kuluarach mowili drzewiej ” ludek”,ale przynajmniej na zewnatrz zachowywali twarz.Teraz ci sami pokazuja prawdziwe geby..

       Polubienie

 19. AQQ said

  http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/8048143,pediatra-szczepienia-to-rujnowanie-swojego-zdrowia,id,t.html?cookie=1

  http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,136159,19017914,dostales-od-kruka-wezwanie-do-zaplaty-zaleglego-abonamentu-rtv.html#Prze

  Polubienie

 20. AQQ said

  Polubienie

 21. Pandora said

  Niemiecka policja bezbronna wobec imigrantów, którzy popełniają przestępstwa na terenie Niemiec. Stróże prawa nawet jeśli zatrzymają przestępców, są zmuszeni do ich uwolnienia na wniosek prokuratury. Cięcia budżetowe, ograniczone szkolenia z bronią palną i polityka wielokulturowości irytuje policjantki oraz policjantów, dla których przybysze nie mają żadnego szacunku.

  http://www.pch24.pl/niemiecka-policja-bezbronna-wobec-imigrantow-dopuszczajacych-sie-przestepstw,38728,i.html#ixzz3oRSdEN91

  Polubienie

 22. Pandora said

  bardzo dobra inicjatywa 🙂

  Grupa mieszkańców Częstochowy postanowiła podziękować węgierskim policjantom, którzy pilnowali przejścia granicznego w Roszke za coś, co postrzegają jako obronę Europy.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-srodkowa?zobacz/ryngraf-z-jasnej-gory-trafi-do-wegierskich-policjantow

  Polubienie

 23. KnUR1 said

  A od kiedy nie pasuje tutaj komuś kolonizatorstwo? Marzy się ruchanie bez końca całego świata? A te pierdla CIA w Polsce za parę zeta, ta setka wysepek na globie rozsianych należących do angoli jebanych złodziei to kto niby. Więc nie oburzać się, że ktoś zaczyna deptać. Sami spierdalacie gdzie się da za chlebem. Zrozumiem, że naród przebojowy zrobił ekspansje świata i ludzie żyją jak króle, a tu 900 zeta i banany, których małpy nie tykają. I jeszcze fikacie. Wciąż problem PO / PIS. Paru chujów do szczania. No ja za chuja nie rozumiem, pomijając wszystko już, zajebać lampę z pałacu i wstawić do siebie i pierdolić do kamery, że szum kurwa jakiś niepotrzebny, bo ja Komorowski jak zacząłem prezydenturę, to też milczałem po zajebanych gratach poprzednika. I wszystko gra. To co wy chcecie. NWO się nie tykać bo to nie dla gówna jest. Nie ta półka.

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Jutro Nałęcz powie, że on nie zajebał tej lampy tylko, on sam ją kupił za swoje i ją zabrał do siebie. Taki kaliber polityczny :555555555

   Polubienie

  • KnUR1 said

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Tego ‚murzynka” Michaela Jacksona też zabiliście! A ja go kochalem.

    Polubienie

    • polskosc said

     Nie rób z nas jakiś złych. Mieszkałem w dzielnicy multi-kulti.
     Blacki też uważały białasów za mało wesołych i nie chciały się z nimi zadawać. Mnie na szczęście lubili w takich dzielnicach, ale innym nie polecam. Tam nikt nie czuje się pewien że przeżyje wieczór.
     W szkołach też się grupują według upodobań.

     Polubienie

     • KnUR1 said

      Ja myślę, że Polska mogłaby wyjść moment zwycięsko z tego szamba. A kolor skóry jebać, o ile ma się politykę migracyjną. Bo co to za krzywda wpuścić do Polski czarnego geniusza matematyki 😀 czy jakiegoś nadzianego gościa co dobrze robi. Ale nie chordy chuj wie kogo. I tak sie skończyła EU, zatopiły ją jakieś materace.

      Polubienie

      • polskosc said

       Unia powinna się rozpaść. Wspólna kasa to to korytko do kradzieży więc dobre dla oszustów. Europa przewodziła światu przez wieki gdy była narodowa. Europę zniszczyło zwłaszcza USA tymi 2 wojnami z 20w i zapewniło sobie status bezwzględnego tyrana.
       Nie może być tak by wszystkie państwa stawiały na wiatraki bo warunki nie są takie same. O siebie każdy musi dbać sam a nie słuchanie jakiś ogólnych dyrektyw.

       Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Iluz tych geniuszy matematyki bylo?.Bezowe zawsze ich traktowaly jak niewolnikow i handlowaly nimi ,zanim bialasy do tego procederu przystapily, jak sie ocknely zanim skonczyly na rynku handlarzy bialymi niewolnikami.

       Polubienie

       • KnUR1 said

        To teraz czas wami się zabawić. Jakby jakaś Polka szukała pracy to mam coś. Gwarantuje dach nad głową, jedzenie, opieke zdrowotną, visę, kieszonkowe: 300 PLN na miesiąc. Obowiązki: posprzątać, wynieść butelki, taka ogólna pomoc domowa; 2x w roku sponsorowany wyjazd na plażę czy gdzieś tam na kilka dni; Wymagania: żadnych; tylko krótka rozmowa online;

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        ha ha Knur.Tak niebawem bedzie.Wszedzie.Dobra .Co za te 300 mozna kupic?.A odzienie to co?.Kto placi za nie?.Ty nie ksiadz czasami he he?.

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Możesz kupić sobie nowego ASUSA smartphona ZEN; albo rocznie 4k PLN albo i lepiej zaoszczędzić; na start źle ?

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Nie tak zle Knur..na poczatek..hmm..Gdzie ta praca sie znajduje?.

        Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Zabjostwo ” murzynka”..” Mama mu mowi,chodz do kapieli, A on sie boi,ze sie wybieli”..Nie posluchal wlasnego rozumu..Za duzo sie wybielal..ten Twoj murzynek..

     Polubienie

 24. AQQ said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/od-dzisiaj-szesc-polskich-f-16-na-cwiczeniach-w-izraelu/b3q3jv

  Polubienie

  • polskosc said

   Polska jak zwykle psem Izraela, USA i banierów tyranów. Przypomnę że pilnujemy zajętych przez Izrael wzgórz Golan by Izrael mógł tam sobie spokojnie wydobywać ropę. Dla głodujących Polaków tylko pokaz że niektórym się udało złote koryto.

   Polubienie

 25. marek said

  https://www.compact-online.de/bericht-eines-tschechischen-arztes-in-einem-muenchner-krankenhaus/#prettyPhoto

  Polubienie

 26. mentronik said

  Polubienie

 27. mentronik said

  Polubienie

  • polskosc said

   Dobrze że mamy twardych i odważnych. Warto by jednak się przeciwstawić przede wszystkim tym zapraszającym do Polski. Zdradzieckie władze chcą mieć wspólników w walce przeciw Polakom więc ich zapraszają. Trzeba usunąc przyczynę czyli zdradzieckie władze a imigranci przestaną przyjeżdżać.

   Polubienie

 28. antysemityzm niemiecki!!! mozna tylko wyeliminowac poprzez …zalew czarnoty z afryki ,azjatow i terorystow islamskich  Ameeeeen 🙂   halo? From: Miziaforum’s Blog To: doranuss@yahoo.com Sent: Sunday, October 11, 2015 2:20 AM Subject: [New post] NIEMCY – CHOCIEBÓRZ – POLICJA POBIŁA MATKI Z DZIECMI – PROTESTUJĄCE PRZECIW ZALEWOWI ISLAMSKIEMU ICH MIASTA #yiv8311689990 a:hover {color:red;}#yiv8311689990 a {text-decoration:none;color:#0088cc;}#yiv8311689990 a.yiv8311689990primaryactionlink:link, #yiv8311689990 a.yiv8311689990primaryactionlink:visited {background-color:#2585B2;color:#fff;}#yiv8311689990 a.yiv8311689990primaryactionlink:hover, #yiv8311689990 a.yiv8311689990primaryactionlink:active {background-color:#11729E;color:#fff;}#yiv8311689990 WordPress.com | miziaforum posted: „w piątek wieczorem doszło do kolejnych zamieszek pod schroniskami dla azylantów w Brandenburgii i Saksonii.Federalny Urząd Konstytucji oraz jego oddziały regionalne ostrzegają przed zagrożeniem, jakie powstaje w obliczu nasilających się protestów przeciwk” | |

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: