Miziaforum's Blog

Polska: Ochotnicze patrole antybanderowskie sytuacja na granicy Polsko Ukraińskiej si zaostrza !

Posted by miziaforum w dniu Październik 10, 2015


2 dni temu prawy sektor przeprowadziół we Lwowie na terenie konsulatu akcje zastraszającą – zdetonowanie granatu recznego … OCZYWIŚCIE PEOWSKIE PACHOŁKI BAGATELIZUJĄ SPRAWE – jak udało si ustali naszym ….. ABN do zamachu z urzyciem materiału wybuchowego przyznał si dziś na stronach MSW Ukrainy Prawy Sektor …

A TERAZ INFORMACJA Z POGRANICZA POLSKO UKRAIŃSKIEGO 

p.s pamietacie pisałem wam o potrzebie tworzenia Polskiego ochotniczego oddziału OCHRONY POGRANICZA 

OTO I JEST – I SŁOWO STAŁO SIE CIAŁEM – ps. jak to jest że jak tylko wyjechałem za granice i poznałem nowych ludzi , i WSZYSTKO STAJE SIE PROSTE I WYKONALNE ??

Akcja formowania ochotniczych patroli granicznych, trwa w odpowiedzi na eskalację walk wojsk Kijowa z banderowskim „Prawym Sektorem” w pobliżu polskiej granicy i postępującą destabilizację Ukrainy.

W ubiegłym tygodniu w Bieszczadach przy granicy polsko-ukraińskiej odbyły się ćwiczenia taktyczne antybanderowskich patroli. Podzieleni na sekcje ochotnicy trenowali między innymi: skryte przemieszczanie się i docieranie w rejon działania, zakładanie baz przejściowych i posterunków obserwacyjnych, orientowanie się w terenie oraz utrzymywanie łączności i koordynację działań zmotoryzowanych patroli. Działając w pobliżu trudno dostępnych sektorów granicy zidentyfikowano jej potencjalne słabe punkty i możliwe kanały przenikania do Polski nielegalnych imigrantów lub bojówkarzy. Podczas rozmów z mieszkańcami rejonów Podkarpacia położonych najbliżej granicy uzyskano cenne informacje na temat możliwych wariantów banderowskich prowokacji w tym rejonie, obawa przed którymi jest powszechna.

Akcją formowania antybanderowskich patroli obywatelskich zainteresowały się media, którym udzielono wszelkich niezbędnych informacji – materiał na ten temat wyemitowała rosyjska stacja NTV. Duży wkład w logistyczne zabezpieczenie ćwiczeń wnieśli lokalni przedstawiciele środowiska narodowego, którym należą się serdeczne podziękowania. Akcja jest wciąż kontynuowana, a w najbliższych miesiącach możliwy jest nabór nowych ochotników.

materiał AV Z SIERPNIOWEGO TRENINGU  TERENOWEGO 

Chcesz nas wesprzeć? Każda złotówka przybliża cel!

Adresat: Dziennik Internetowy Xportal.pl
Tytułem: Darowizna
Nr konta: 17 1140 2004 0000 3902 6729 7763

P.S WAŻNE DO TEJ INICJATYWY PRZYŁĄCZA SIE WŁAŚNIE FORMOWANY NA BAZIE TRADYCJI SZWADRONU HUZARÓW ŚMIERCI.

1 SAMODZIELNA KOMPANIA OCHRONY POGRANICZA

TWORZONA Z OCHOTNIKÓW Z ZAGRANICY

SZKOLENIA REALIZOWANE SĄ JUŻ NA STRZELNICACH ( NA RAZIE TYLKO BROŃ KRÓTKA I DŁUGA ROZŁĄCZNEGO ŁADOWANIA ZUPEŁNIE LEGALNA BEZ POZWOLENIA

WICECJ TU NA TEMAT BRONI OSTREJ LEGALNEJ !!

https://miziaforum.wordpress.com/2015/07/31/bron-palna-ostra-dla-polakow-na-agresywnego-araba-bez-pozwolenia-i-legalnie-i-lekcja-z-wielu-nastepnych/

OBSZYWKI UNIFORMÓW 1 SAMODZIELNEJ KOMPANII

KONFEDERACJA NARODOWA

SONY DSC

Komentarzy 41 to “Polska: Ochotnicze patrole antybanderowskie sytuacja na granicy Polsko Ukraińskiej si zaostrza !”

 1. Marysia profesor..Marysia said

  Takich tez durniow sie szykowalo w krajach ” arabskich wiosen”,tudziez Syrii tez ..Wyszlo, co widac.Wojny domowe i nie tylko..domowe.

  • miziaforum said

   http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=88&nid=9136

   W OBLICZU JAWNYCH ROSZCZEŃ CO DO 19 POWIATÓW W POLSCE

   ORAZ ZAPREZENTOWANIU METOD JAKIE SIĘ STOSUJE W ODESSIE

   W TYCHŻE POWIATACH POLSKICH POWINNO SIĘ POWOŁAĆ MILICJE ZŁOŻONĄ Z OBYWATELI POLSKICH KTÓRA POWINNA BYĆ WIDOCZNA NA ULICACH ORAZ PROWADZIĆ DZIAŁANIA MAJĄCE NA CELU MONITOROWANIE NASTROJÓW LUDNOŚCI UKRAIŃSKIEJ , KTO ICH ODWIEDZA SKĄD I W JAKIM CELU

   NIE ŻARTUJE
   Odpowiedz
   miziaforum powiedział/a
   Maj 18, 2014 @ 5:00 PM e

   3 Votes

   wiecie gdzie są ich skupiska w tych 19 powiatach – WIEC OBSERWUJCIE ICH

   NIE DAJCIE SIĘ ZASKOCZYĆ TAK JAK NA WOŁYNIU ….

   TAM SĄSIAD UKRAINIEC MÓWIŁ POLAKOWI Z ZA PŁOTU DOBRANOC WIEDZĄC ZE NIE BĘDZIE TO DLA POLAKÓW NOC SPOKOJNA … MÓWIŁ TO IDĄC OSTRZYĆ NÓŻ , KOSĘ , SIEKIERĘ

   WTEDY TEŻ NIKT W TO NIE WIERZYŁ a osoby ostrzegające były wręcz obrażane !!!

   • Marysia profesor..Marysia said

    Takie obywatelskie milicje leja sie w zdestabilizowanych krajach arabskich i wykorzystujac religijne wasnie zarzynaja sie miedzy soba.Tworcy rewolucji i tychze milicji w tym niejaki BH. Lévy nie ukrywa,ze milicje sa dozbrajane przez ” demokratyczne kraje”.W Syrii grasuja tzw. ” chrzescijanskie milicje” zlozone z platnych zolnierzy , w tym bylych z Legii Cudzoziemskiej.Podobno sami sie finansuja.Glupiemu powiedziec, ze byly najemnik wlasna kase inwestuje w obronie syryjskich chrzescijan..Trzeba byc wyjatkowo tepym, zeby w takie basnie uwierzyc.Milicje obywatelskie sluza do bratobojczych wojen.Jak swego czasu AL i AK.

    • krab said

     Fakt, w krajach arabskich namnożyło się różnych organizacji tego typu, że nawet rosja nie chce użyć swoich wojsk lądowych, bo nie wie who is who. Na naszym terenie taka sytuacja raczej nie wchodzi w rachubę, chociażby ze względu na to że żaden lokalny kacyk nie byłby w stanie stworzyć formacji zbrojnej przeciwko drugiemu kacykowi, a ukraińcom trzeba patrzeć na łapy !! żeby historia nie powtórzyła się..

     • Marysia said

      Namnozono organizacji tak,aby same miedzy soba sie zwalczaly ku uciesze handlarzy bronia.Papiez Franciszek zwrocil uwage na fakt dozbrajania stron w konfliktach, ktorego celem sa pieniadze( podczas swego wystapienia na forum ONZ).Rosji Usa zarzucaja , ze bombarduja niewlasciwe grupy.Widocznie to sa wspierane przez nich grupy i dlatego podnosi sie wrzask,ze Rosja jest agresorem.Ruskie maja racje ,niech leja jak leci.Bronia Assada,ktorego demokracje za wszelka cene chca sie pozbyc.Ciekawe czemu chca sie go tak pozbyc?.Argument o dykaturze malo przekonuwujacy, bo oni sami siedza na stolkach wiele lat.Zaden kacyk nie bylby zdolny stworzyc zbrojnej formacji..Ale z kosciolem zwiazani politycy jakos chetnie mowia i zachecaja do tworzenia nowej AK.A kto chce te nowa AK wykorzystac i w jakim celu?.Ukraincom trzeba patrzec na lapy.Kto wie moze te brygady ktos bedzie chcial wzorem syryjskim pchnac na Ukraincow, zeby doprowadzic do wojny.Sa tacy co lubia Ukraincow,a chyba mniej Polakow.Jak sie podleje odpowiednio nastroje walki sosem nacjonalistyczno-religijnym to kto wie, moze scenariusz kolorowych rewolucji zakonczony mordowaniem sie wszystkich ze wszzystkimi moze byc prawdopodobny do zrealizowania na gruncie europejskim.No bo ta polityka zwana ” historyczna ” ma jakis cel.

      • krab said

       http://www.wiocha.pl/1281890,Kto-kumaty-ten-wie-o-co-chodzi

       Dlaczego przeszkadza im Assad ?? ponoć w tle jest ropociąg z arabii Saudyjskiej przez syrię do europy, a on mówi „nie” .

       • Marysia profesor..Marysia said

        Broni gosciu dobr wlasnego narodu i nie chce sie podzielic z miedzynarodowymi korporacjami.Trzyma sie kupy.No i,jeszcze ten projekt ” unii srodziemnomorskiej”.Nie wypali,jesli beda niezalezne krolestwa i panstwa.Kto ma w tej unii rzadzic?.Czyzby saudowie?.Hmmm..

      • Anna said

       Dlaczego chcą się pozbyć Assada? dlaczego umożliwili masową migrację z Syrii, zwłaszcza młodych mężczyzn? Być może chcą przejąć tereny tego państwa a potem następne. „Być może” – tylko tyle może powiedzieć człowiek.

       Kawałek z Koranu –
       „Niech czczą Pana tego Domu, który ich nakarmił, kiedy byli głodni i zapewnił im bezpieczeństwo, aby nie żyli w strachu.”
       Od uchodźców (według Koranu) należy się nam cześć, że zostają oni przyjmowani w Europie a nie wymowne gesty podrzynania gardeł i narastające roszczenia i narzucanie swoich praw.

       • miziaforum said

        młode chłopy emigranci TO NIE SYRYJCZYCY NIEMIECKIE SŁ JUŻ WIEDZĄ POPROSTU POD HASŁEM SYRIA DA SIĘ DOSTAĆ NA CHAMA DO EUROPY WŚRÓD TYCH TYSIĘCY ŻEKOMYCH SYRYJCZYKÓW – SYRYJCZYKÓW JEST TYLKO 10% !! RESZTA TO LIBIJCZYCY I INNE AFRYKAŃSKIE KRAJE

       • Marysia profesor..Marysia said

        Jaka czesc Anno?.Europejczycy postrzegani sa wylacznie jako agresorzy i kolonizatorzy.Wraz z bajzlem poczawszy od Iraku poprzez Egipt,Tunezje,Liban,Syrie ta nienawisc wzrosta podsycana takze przez religie.Przybysze z Afryki nie zajmuja wysokiej pozycji spolecznej w przeciwienstwie do autochtonow,ani tez materialnej.Zyja gorzej niz przecietnie i takich jest wielu.Z jednej strony niemoznosc awansu i godziwego zycia ,z drugiej zas latwizna zycia z przestepstw wszelakich spycha te ludnosc na kompletny margines spoleczenstwa,w ktorym zyja.Staja wiec latwym lupem takze politykierow roznej masci i to po obydwu stronach tego cyrku imigranci kontra autochtoni.Imigrantom rozne polityczno-religijne oszolomy wmawiaja, ze ich polozeniu sa winni autochtoni.Drudzy wmawiaja autochtonom, ze wine za wszystko ponosza imigranci.W ten prosty sposob koleczko nienawisci sie zamyka i staje sie pozywka dla roznych ekstremizmow.Rzadko kto odwazy sie powiedziec, jakie sa realne przyczyny.A kto powie , ten ” faszysta ” i ” ekstrema”.Rzecz ma sie podobnie w Polsce,gdzie za wszystko oskarza sie Zyda , co jest uproszczeniem i nakierowaniem na z gory zalozony cel.Prawda jest bardziej zlozona.Wszelkie quasi-narodowe ruchy wlasnie eksponuja problemy narodowosciowe,ale milcza o przyczynach systemowych w tym ekonomicznych, skierowujac uwage na wybrany cel.W roznych krajach europejskich roznie sie to rozklada.Na zachodzie glownie przewaza tendencja zwalania winy chocby na kryzys wylacznie na imigrantow przybylych ze wschodu Europy lub Afryki lub krajow arabskich, a takze z Azji.Nie mowi sie nic o Zydach, bo widac nie ma takiego zapotrzebowania.Polskie narodowce maja zadaniowo obwiniac za wszystko Zyda.Rzadko sie mowi o liberalizmie i nowej formie kapitalowego kolonializmu w deklaracjach narodowcow.Ale takie wyjatki sa.Nieliczne ,ale sa.

 2. zx said

  podoba mi się brawo !!!!

  • zx said

  • andy847 said

   wszystko ok ale jest problem z prochem

   • miziaforum said

    JAKI PROBLEM – NA ALEKRO KUPISZ ILE CHCESZ

   • Anna said

    co mówi Ustawa ?
    – proch strzelniczy czarny (dymny) sprzedaje się pełnoletnim właścicielom replik broni palnej rozdzielnego ładowania, którzy okażą dowód tożsamości oraz Europejską kartę broni palnej.
    Zapewne dla chcącego nic trudnego, Breivik ponoć kupował w Czechach przez internet i wpadł.
    Tu kilka wskazówek
    http://odkrywca.pl/gdzie-kupic-legalnie-proch-czarny-na-terenie-rp-,698613.html
    ewentualnie wystrugać samemu ale nie z zapałek

    • Trak said

     Bawełna (stary podkoszulek) poddana działaniu kwasu azotowego (nitryfikacja) zamienia się w bawełnę strzelniczą tzw. proch bezdymny.
     Podobnie jest z gliceryną (nitrogliceryna) toluenem (trójnitrotoluen TNT – trotyl) itd (jako katalizator – kwas siarkowy i potrzebna porządna chemiczna aparatura, że o wiedzy i ostrożności nie wspomnę).
     Kłania się chemia z liceum i doświadczenia na lekcji, z czasów PRL.
     W domu jednak tego robić nie radzę – może urwać łeb hobbyście.

     • Anna said

      Są prostsze przepisy. A kupić przez internet też się da, 1kg czarnego prochu za 117 zł (z vatem) + przesyłka, szczegółów transakcji nie znam lecz nie polecałabym takiego zakupu przez internet.

      • Trak said

       Ja np. nie kupię tego ani też żadnej broni. Wytwarzać też nie warto.
       Przyjdzie czas i będzie jej w nadmiarze a wszystko ku temu zmierza.
       Mój np. stryj miał w czasie wojny wiele sztuk broni i sam już nie pamięta, jak ona się u niego znalazła. Po prostu, była potrzebna i się znalazła.
       Ponadto można się tym tylko obronić przed kilkoma bandytami a co zrobić, gdy bandytą jest państwo a zbrodnia ma wymiar ogólnopaństwowy i nikt nie strzela tylko truje lub wywołuje epidemię na wielką skalę.

    • Trak said

     Kwas azotowy łatwo wytworzyć z połączenia pięciotlenku azotu (powstaje np. przy spawaniu elektrycznym a także naturalnie w czasie wyładowań atmosferycznych) i wody.

    • Trak said

     Warto się w szkole uczyć zamiast chodzić na wagary.

   • miziaforum said

    OJ WY TAM W PGOLSCE MACIE WIECZNIE JAKIEŚ PROBLEMY …. Z BYLE G…. YEŻ MI PROBLEM ZROBIĆ SOBIE PROCHU CZARNEGO – PCHI SZKOŁA PODSTAWOWA KLASA 6-7 – WIELKA MI WIEDZA

    P.S DZIWI MNIE I SZOKUJE CIEMNOTA MŁODYCH MAJĄCYCH DZIŚ DO DYSPOZYCJI NET – NA KLIK KAŻDA ODPOWIEDŻ A W GŁOWACH ZWAŁY GÓWNA – SORY ALE NIE POJMUJĘ ….. CHACHA JAKBY TAKI SZCZYL WYSILIŁ SIĘ I POMYŚLAŁ ILE PRZECIĘTNY MAGISTER LUB INŻYNIER ABSOLWENT W LATACH 80 MUSIAŁ PRZECZYTAĆ KSIĄŻEK ZEBY ZALICZAĆ …………… UF ŁEB BY MU PĘKŁ

   • AQQ said

    przesyłka z psami* w gratisie 😀

 3. miziaforum said

  CO TAKA CISZA ?
  NIEDŁUGO ART NA TEMAT WERBUNKU DO 1 KOMPANII – MAŁE SZKOLONKO W ALPACH BAWARSKICH ZA FRI !!
  A DZIŚ SOBOTA

  I !!

 4. Anna said

  WYBORY!
  Mamy 8 tysięcy kandydatów, z tego 450 dotychczasowych parlamentarzystów. Mamy szanse aby wymienić tych, którzy decydowali dotychczas. Mamy wybór.

  Ta strona może nam być pomocna
  http://www.sprawdzampolityka.pl/?gclid=CjwKEAjw7uKwBRDUlJvRo-z6rgMSJACbmSBhvQ0RUa_HWLPFZKVFKGCLbq7V0739_xMwIWORRlXQoxoC2k3w_wcB

  nie sugerujmy się obietnicami ale przynależnością
  Czuwaj Wiaro…

 5. mądry człek said

  STOP FUCK RADOM PEDAŁY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: