Miziaforum's Blog

Do polskich polityków -WY JEBANE SKURWESYNY – STRUKTURY PAŃSTWA SĄ PO TO ŻEBY POMAGAC OBYWATELOM A NIE REPRESJONOWAC

Posted by miziaforum w dniu Październik 9, 2015


OPINIA PRAWNIKA 

ście programu „Bliżej” odnieśli się do sytuacji rodziny z Pruchnika (woj. podkarpackie), której odebrano ośmioro dzieci ze względu na sytuację materialną. Rozmówcy Jana Pospieszalskiego nie kryli swojego oburzenia.

CZYTAJWNIEŻ: Bo nie mają łazienki i za mało zarabiają… Rodzinie z Pruchnika odebrano ośmioro dzieci

Państwo jest konstytucyjnie zobligowane do pomocy rodzinie. (…) Mamy do czynienia z połamaniem naczelnych zasad w naszym porządku prawnym

— powiedział mec. Piotr Pszczółkowski.

Adwokat podkreślił, że w świetle europejskiego prawa dzieci można zabrać rodzicom jedynie w wyjątkowych, ściśle określonych sytuacjach zagrożenia.

Tu nie mamy takiej sytuacji. Mamy sytuację z biedą, z niedostatkiem. Państwo mając konstytucyjny obowiązek wspierania i troski o rodzinę, realizuje tzw. zastępcza pieczę. Tu nic nie jest lege artis. Mamy do czynienia ze złamaniem Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Jeśli ci państwo wystąpią do ETPC w Strasburgu, to wygrają

— podkreślał prawnik.

Pszczółkowski przypomniał, że podobna sprawa miała miejsce w Hiszpanii i trybunał orzekł na rzecz rodziców.

To nagminna sytuacja i prawo jest nieostre

— podkreślił adwokat. zwracając uwagę na bliźniacze casusy w Polsce.

Ten system jest chory, ponieważ to prawo jest nie tylko niezgodne z konstytucją, ale ze zdrowym rozsądkiem

SŁUCHAC !!!! TEGO NAGRANIA BO TO DOTYCZY Tej sprawy ośmiorga odebranych dzieci !!!!

coś dodam wiemy kto to mówi , wiec DLA CZEGO ŻADEN PROKURATOR NIE WSZCZYNA SPRAWY ?

I DODAM TO CO NA FILMIKU KU PRZEMYŚLENIU SKURWESYNOM URZDNIKOM KTÓRYM SI ZDAJE ŻE SĄ BEZKARNI I ANONIMOWI – NIE NIE ANONIMOWI NIEMA PROBLEMU USTALI KIM SĄ GDZIE MIESZKAJĄ I JAK WYGLADAJĄ !!

A CO BDZIE GDY JAKIŚ NERWOWY WUJEK ZROBI UŻYTEK Z DRONA O TAK , NIE CZEKAJĄC NA PRAWO !!

KOSZT KOMPLETU TO 2000 EURO !!!

Komentarzy 65 to “Do polskich polityków -WY JEBANE SKURWESYNY – STRUKTURY PAŃSTWA SĄ PO TO ŻEBY POMAGAC OBYWATELOM A NIE REPRESJONOWAC”

 1. miziaforum said

  INNY PROBLEM TO FAKT ZE POLACY W 90 PROCENTACH NIE MAJA POJECIA O SWOICH PRAWACH KONSTYTUCYJNYCH I SŁUZEBNEJ ROLI RZADU W OBEC OBYWATELI

  100 RAZY PISAŁEM O TYM

  GDY RZAD ŁAMIE PRAWA KONSTYTUCYJNE OBYWATELE MAJA PRAWO OBALIC TAKI RZAD PRZY POMOCY ARMII NARODOWEJ KTÓRA MA ZAPIS – STAC NA STRAZY KONSTYTUCJI

  Polubienie

 2. AQQ said

  Polubienie

  • kacperkias said

   Wesole, ale chyba , ciezko strawne ??

   Polubienie

  • polskosc said

   Czy nie wystarczy powiedzieć: Polacy też nie mają pracy, są wyrzucani z mieszkań, wielu zimą nie ogrzewa mieszkań i zamarza. Mamy mnóstwo Polaków grzebiących w śmietnikach, szukających tam żywności. Mnóstwo Polaków wyjeżdża za chlebem. Po wojnie też warszawa była w ruinach, budowaliśmy a nie szukaliśmy pomocy za granicą.
   Czy mamy więc zabierać pieniądze Polakom by fundować tutaj pobyt obcokrajowcom? Nie!. Syryjczykom możemy pomóc ich zbrojąc. Niech wyzwolą swoje ziemie i żyją u siebie.

   Polubienie

   • Marysia said

    Powinni tak mowic glosno tzw. ” narodowcy” podczas swych manifestacji.A oni ni mru mru.No kabaret..Wrzeszcza przeciz imigrantom, a Polakach ni mru mru..Dziwni ci narodowcy.

    Polubienie

    • Marysia said

     ups..a o Polakach..

     Polubienie

    • krab said

     Narodowcy… narodowcy, a kogo reprezentuje „wierchuszka” RN ?? Interesy Polaków ?? czy swoje i swoich mocodawców? Polakami to są ci młodzi , gniewni ludzie, którzy im uwierzyli.

     Polubienie

     • polskosc said

      Rzeczywiście jest problem z tymi narodowcami i z ONR-em. Dlatego sympatyzuję z nimi ale się nie utożsamiam. Czasem wręcz sądzę że ONR to było „Weź patriotę, przekuj go na Rzymskiego wasala”. Ostatnio w ONR są duże zmiany, mniej religii.

      Polubienie

      • Marysia said

       O wlasnie..” rzymskiego wasala” i tak jest.Tej religii pelno..Kandydat braun nawiedzony ..Szczesc Boze mu nie wychodzi z ust..i napuszczanie wylacznie na zydow,choc swiatowa poltyka nie tylko do nich sie ogranicza.

       Polubienie

      • miziaforum said

       A JA WAM POWIEM Z DOŚWIADCZENIA – MĄDROŚCI RODZINNEJ – NIEJAKI S. B WSPÓLPRACOWNIK JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO MÓJ WUJ ZOSTAWIŁ SPORO ZAPISKÓW JAK TO BYŁO ZANIM NASTĄPIŁ ROK 1918 !! – POPROSTU PISZĘ STARE HISTORIE I ONE SIĘ SPRAWDZAJĄ W 99% DZIŚ

       Polubienie

       • polskosc said

        Dwaj moi dziadkowie brali udział w tych wydarzeniach. Jeden J.P służył w legionach, prawdopodobnie w 2 brygadzie. Opowiadał mi gdy byłem dzieckiem ale dawno nie żyje. Opowiadał że brał udział w szturmie okopów na bagnety.

        Drugi dziadek W.F. odbywał potem służbę wojskową. Jako że był również twardziel i nikt mu nie podskoczył to go wzięli do ochrony rządu. Był jako ochoniarz w Belwederze. Przede wszystkim ewentualna obrona wręcz przed napastnikiem. Rozmawiał z Piłsudskim ale ten to pieprzył byle co. Był w tej ochronie czasie zamachu na Narutowicza. Stali 100 metrów od miejsca zamachu. Narutowicz ich nie chciał. Tłumaczy mi dziadek że do znajomych się nie idzie z ochroną więc ich nie chciał.

        Polubienie

     • Marysia said

      Zostali zaprogramowani,zeby wszedzie widziec zyda niczym pewien adolf w latach 30-tych.

      Polubienie

      • krab said

       Bo ta nacja nie pozwala o sobie zapomnieć !!! Ja nie mówię o jakichś tam mośkach w kibucach, bo oni mają tak samo przechlapane, ale o decydentach, którzy swoje założenia próbują osiągnąć po trupach innych narodów !! W II WŚ, sami podsuwali do wyniszczenia swoją tzw. hołotę, natomiast z innych narodów wybierali do zniszczenia elitę!

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Nie pozwalaja.Oni kochaja antysemityzm, bo nim sie zywia …decydenci i chloszcza kogo popadnie.Jak najlepiej chlostac?.Najlepiej stworzyc cos,czego nie ma.Dziwne,ze antysemityzm nagle pojawil sie po upadku tzw. komuny i nagle w Polsce, ktora stawiano za wzor calemu swiatu.Golym okiem widac komu ten wymyslany antysemityzm pasuje.Jasne,ze moski maja przechlapane.Takie szly do piecow.Wielu Polacy uratowali..tacy antysemici..eh..Finansjera miala i ma sie dobrze.

        Polubienie

     • miziaforum said

      JEDYNY SZCZERY TO MARIAN KOWALSKI – NAWET SZCZERY I NAIWNY – MOŻE SIĘ CHŁOP POZBIERA – NA RAZIE CO NAPISAŁEM TO SIĘ SPRAWDZIŁO SPRAWDŻCIE STARE ARTY O R,N – MOJE – I ILE RAZY MARJANA OSTRZEGAŁEM ŻE WYCISNĄ GO JAK CYTRYNĘ ? W CHUJ RAZY ALE ALE ON WIERZY WUJOM – JAK ROCH KOWALSKI

      Polubienie

    • miziaforum said

     narodowcy jak z koziej dupy rajzen tasza CO 10 SZPION ABW !!! – NIEDŁUGO LISTA TAJNYCH WSPÓLPRACOWNIKÓW [PLICJI I ABW W ŚRODOWISKACH ANTYSYSTEMOWYCH – PUBLIKOWAŁEM LISTY KABLI I KAPUSSI Z SLD PO PIS TERAZ CZAS NA TAKZWANĄ OPOZYCJE POZAPARLAMENTARNĄ

     Polubienie

   • mironik said

    Nikt nie pisze o emigracji do Chin bo tam się więcej zarabia niż w EU, czasem gdzieś w komentarzach przypadkiem można znaleść.

    Polubienie

 3. AQQ said

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Gwalt na dzieciach..Co na to prawo?.Gwalt podlega karze.

   Polubienie

   • AQQ said

    wysmażą jakąś ustawe szczególnie potrzebną pod ideologie muślimską.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Przeciw ideologii muslinskiej tez.Gadaja o wolnosci wyznania, a jak muslimki wymalowane jak panie z towarzyskiej agencji zakladaja chusty na glowy , to z tym atrybutem religijnym walcza i wrzeszcza : stop chustkom na glowach.Gadaja, ze inne kultury wzbogacaja europejska,a kaza i sie integrowac..he he.Sa za i przeciw.Paranoja.Glupcy sie daja nabierac na te tanie chwyty.Sprawcy tychze tanich chwytow ciesza sie, ze takie proste i dziala.

     Polubienie

  • krab said

   Na niektórych uczelniach już pootwierano kierunki gender !!!

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Ida na calego.Wychodzi na to,ze dzieci rodzice beda uczyc w domach, co prawo dopuszcza.Sek w tym,ze program domowego nauczania musi korelowac ze szkolnym ,czyli ministerialnym.Zatem nie ucieknie sie przed gender nawet we wlasnej chalupie.

    Polubienie

    • krab said

     Uciec można , ogólnym buntem! Tylko zapewne część rodziców ( tych nowoczesnych, wykształconych, z dużych miast) będzie za. Co tam dobro dzieci??!!

     Polubienie

     • Marysia said

      Rodzice nie sa tacy glupi,jak sie sadzi lub chce,aby sadzono.Domowa edukacja jeszcze na szczescie funkcjonuje.Wielu rodzicow,widzac niemoznosc osiagniecia usuniecia glupoty petycjami lub buntem wie , co ma robic i olewa bzdury wkladane dzieciom do glow na sile i po swojemu je uczy i wychowuje.Wtlaczanie glupot na sile zawsze sie spotykalo z oporem.Na szczescie.Normalny mechanizm obronny.Minely czasy,kiedy rodzice byli ” nie cytaty,nie pisaty” takze dzieki tzw. ” komunie”, ktora ” odciemnila ” polskie spoleczenstwo zacofane w miedzywojennej Polsce.

      Polubienie

 4. polskosc said

  Czas na walkę o odsunięcie PO-SLD bo ci najbardziej za imigracją i wyniszczeniem Polaków.
  Co do śmigłowca to sądzę że to dopiero początek. Oczywiście wielu mechaników by taki zrobiło, elektronikę można przełożyć z zabawek. Widać że jest on ciężki (po sile przy podnoszeniu go ręką). Będzie też chałaśliwy więc go łątwo zidentyfikują.
  Przy strzale pod kątem będzie się ślizgał. Więc strzał nie jest powtarzalny. Czyli przy strzale z serii następne będą dużo odbiegały od celu. Dlatego też pokazał serie ale tylko z bliska.
  Wojsko oczywiście powinno takie cacko mieć ale znacznie ulepszone. Droga jest ta konsola, silniki i baterie (prawdopodobnie ma elektryczne BLDC). Problemem jest jakośc wirników. Sądzę że po strzale w niego się ułamie i zabawka spada.

  Polubienie

 5. AQQ said

  Polskosc Twój sławiony pis/d.

  Polubienie

  • polskosc said

   Nie jestem członkiem żadnej partii ani gorliwym zwolennikiem. Wszystkie mają potężne wady. W polsce panuje system partyjniacji a nie demokracja. Należy dążyć do likwidacji wszystkich partii politycznych, a akżdy okręg wybierze swojego posła.
   Ten filmik mnie nie przeraża. Odmowa przyjęcia imigrantów i prośba o natychmiastowe wydanie Tupolewa to dobre wieści. Sądzę że Rosja przetrzymuje Tupolewa by nie posłużył jako miejsce zbierania się sekty nienawiści i propagandy nienawiści.
   Na taką wojnę na Ukrainie i tak Polacy nie pójdą bo nie widzą potrzeby. Żołnież bez chęci walki 0 wart. Służyli by tylko jako cel dla szkolącej się tamtej strony.

   Gdybym mieszkał we Wschodniej Ukrainie to dążył bym do obalenia Poroszenki i Jaceniuka a wcześniej tych po 89r. Nie czekał bym ąż Poroszenko-Jaceniuk sprzedają kopalnie obcemu kapitałowi. Surowce to własność mieszkańców a nie kliki złodziei. Walczył bym po stronie tych wschodnich republik.

   Można więc głosować na PiS, ewentualnie przeglądnąć listy Kukiza. Wstawił tam mnóstwo oszustów i ciężko będzie coś wybrać. Może Kukiz jeszcze wyrzuci kilku najgorszych i zdobędzie więcej poparcia.

   PSL też może przystąpić do koalicji antyimigracyjnej. Najważniejsza jest antyimigracja.

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Na zachodzie mowi sie,ze kraje nadbaltyckie i Polska boja sie Rosji.NATO deklaruje tym panstwom pomoc.Co to oznacza?.Nikt zolnierzy nie bedzie pytal,czy maja ochote isc na wojne z Rosja.Rozkaz to rozkaz i nie maja nic do gadania.Rosje przestawia sie jako glownego agresora w obecnej miedzynarodowej wojennej zawierusze.Polska gra role bojazliwego zajaczka, ktorego ma sie rzekomo bronic.Ale ten zajaczek szczuje na Rosje.Tez tupolewem.W okreslonym celu.W razie czego,to zajaczek oberwie jak to bywalo nie raz.Swoja droga dobrze by bylo gdyby pis doszedl do wladzy i w koncu wyjasnil,jak to z tym tupolewem bylo.

    Polubienie

    • krab said

     „…bojaźliwego zajączka”, no to dalej będzie tak
     „Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.”
     sytuacja jak w bajce „Przyjaciele”, identycznie
     http://literat.ug.edu.pl/ikbajk/047.htm

     Polubienie

    • polskosc said

     Gdy PiS dojdzie do włądzy to nie będzie wyjaśniał jak z Tupolewem było tylko będzie mataczył że to był zamach. Każdy Profesor będzie zmuszony iść i powtarzać głupkowato że to był zamach.

     PiS celowo przeszkadzał w śledztwie od początku. Nie dziwię się im. Może powinni powiedzieć „To Lech chciał się popisać jaki jest odważny i nalegał na lądowanie”.
     Wtedy kazano by im zapłącić za samolot bo lądował niezgodnie z prepisami. Matacząc wyłudzili od Polski i Polaków może miliard zł. PO za ten miliard pozwolili kraśc przez te 4 lata udając opozycję.

     Co do wojny z Rosją to żołnierza zmuszą iść na wojnę ale ten się zaraz podda. Lepiej się poddać bez walki niż zginąć. Oczywiście że dawno nie było wojny w Europie i bankierzy by chcieli. Trzeba będzie ewentualnie Jarka uciszyć.

     Polubienie

     • Marysia said

      Matyczyc sie mataczy to fakt.Moze lepiej dac szanse wyjasnienia , ze ” to byl zamach.Jesli beda przy wladzy, to nie beda mogli mataczyc, ze przeszkadza opozycja.Nie sadze,aby Pis tak sobie puszczal ploty,wiedzac,ze moze bedzie zmuszony do pokazania swiatu prawdy.Okazaja jest.Niech bierze wladze i wyjasnia.Wybory i tak nie zmienia sytuacji ekonomicznej Polakow,wiec moze dac szanse Pis-owi na pokazanie tego i owego.To zawsze cos.

      Polubienie

      • polskosc said

       PiS doskonale wie że społeczeństwem można tak manipulować matacząc.
       Gdyby chcieli śledztwa to na miejsce wysyłali by ekspertów z dziedzin potrzebnych do wyjaśnienia zdarzenia. Ci natomiast wysyłali propagandzistów, płaczące zakonnice, świece, niekompetentny Binienda i kilku innych.
       Jest to zwykłą walka o władzę a niech płacą niewinni Polacy. Oni się cieszą że wyszli z tej opresji z zyskiem.

       Polubienie

       • Marysia said

        Trzeba dac im szanse.Niech wyjasniaja,bedac przy wladzy.Narod moze tylko skorzystac.Skonczy sie krecenie smolenskie i ugrywanie politycznego kapitalu.

        Polubienie

      • krab said

       Rzeczywistość w tych wyborach jest taka, że albo po albo pis będzie miało władzę. Jak by na to nie patrzył wygląda katastrofalnie. Znowu wybór między jednym złem a drugim ! Ale sami do tego doprowadziliśmy.

       Polubienie

       • Marysia said

        Partie nie dzialaja w prozni ekonomicznej.One wszystkie realizuja ekonomiczna liberalna doktryne gospodarki,dlatego wybor kokretnej partii nie ma znaczenia dla zmiany polozenia spoleczenstwa.Kazda partia te doktryne realizuje.Objecie wladzy przez pis moze byc o tyle korzystne,ze moze wyjda matactwa ” smolenskie” i inne.No i dadza szanse pisowi na realizacje swych obietnic.

        Polubienie

       • krab said

        Smoleńskie może tak, ale gospodarcze nie !! Dlaczego jako opozycja pozwalali na wszystko co się działo ??Mieli ich na widelcu i co ?? i nic nie drążli, pozwolili na każdy kant i jeszcze nie oprotestowali ustaw, które na to pozwalały. Okrągły stoliczek obowiązuje nadal, a papiery mają na siebie nawzajem.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Smolenskie papiery moze nie jednego zwala ze szczytu.Dobre i to.Jak sie wlozy kij miedzy zmije to co zrobia?.Zagryza sie wzajemnie.Gospodarcze przekrety to sie robi legalnie.Nazywa sie toto liberalizm ekonomiczny.Liberalom nic nie grozi..ha.Blizej poznac konstruktorow stoliczka moze pozwoli wlasnie Smolensk.Oczka moze otworzy i poszerzy horyzonty zwlaszcza moherom.

        Polubienie

     • krab said

      „..uciszyć Jarka”, równie dobrze możesz powiedzieć wiatrowi żeby przestał wiać !!

      Polubienie

  • krab said

   Gdy wybory wygra pis, to ciekawe co zrobi z tym fantem ??

   Polubienie

   • AQQ said

    nic.

    Polubienie

    • krab said

     Podwoi stołki ?? bo przecież ich działacze też czekają w kolejce.

     Polubienie

     • Marysia said

      Bedzie wymiana garnituru w spolkach.Wywali sie z po, a wprowadzi z pis.Karuzela bedzie sie krecic.Wszystko w atmosferze skandali i przekretow finansowych.

      Polubienie

      • krab said

       Zabezpieczyli się poprzez wypłaty bardzo wysokich odszkodowań na okoliczność zwolnień i zapewne tak jak w przypadku kancelarii prezydenta, niemożnością zatrudnienia nikogo na tym stanowisku przez następny rok.

       Polubienie

       • Marysia said

        Jasne, ze tak.Zwolnienia ze spolek to bardzo dobre zrodlo wielkich dochodow znane takze we wszystkich europejskich demokracjach.Nie narobia sie, a zarobia.Nawet kilka miesiecy na stolku bez zadnej odpowiedzialnosci, to dobre zrodlo odprawy za zwolnienie z roboty.Nie musza pojsc po zasilek do biura pracy.Ida dalej w byznesy i tak sie kreci.Te zrujnowane spolki i tak ktos kupi i zarobi.To samo dzieje sie w Grecji i nie tylko,ale takze w innych krajach dotknietych kryzysem, ktorego nie ma.Bo co to za kryzys.Bogate kraje bankrutuja, a jednostki na swoich kantach maja miliardy.Jak to mozliwe?.Placa za przekrety i bankructwa bogatych krajow bogu ducha winne spoleczenstwa.

        Polubienie

 6. AQQ said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-sprawie-imigrantow-Bawaria-grozi-rzadowi-Merkel-skarga-do-TK,wid,17900426,wiadomosc.html?ticaid=115bc2

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: