Miziaforum's Blog

Polacy ?? – to taki lud na wymarciu bez przyszłości … 26 lat rządów KU… CWE… I ZŁODZIEI

Posted by miziaforum w dniu Październik 8, 2015


Najnowszy biuletyn statystyczny Głównego Urzędu Statystycznego potwierdza nam fatalne dane dotyczące demografii. Okazuje się, że w okresie I – VII b.r. przewaga zgonów nad urodzinami sięgnęła 13 tys. Jeśli takie tempo zostanie podtrzymane w kolejnych miesiącach, to 2015 rok pod względem ujemnego przyrostu naturalnego może się okazać najgorszym od czasów zakończenia II wojny światowej. 

Niestety wiele wskazuje na to, że kolejne lata będą jeszcze gorsze. Masowa emigracja ludzi w wieku produkcyjnym, dramatyczny wzrost liczby emerytów, wysokie obciążenia podatkowe, niewolniczo niskie płace oraz brak konkretnej i skutecznej polityki prorodzinnej zachęcającej do posiadania dzieci przyczynią się do dalszego pogłębiania kryzysu demograficznego. Zgodnie z treścią innego raport GUS pt. „Powierzchnia i ludność w przekroju terytorialnym w 2015 r.” – w ciągu ostatniego roku liczba osób w wieku przedprodukcyjnym (0-17 lat) zmniejszyła się o 52,3 tys. Znacząco zwiększyła się za to liczba emerytów – aż o 227,3 tys. Jakby tego było mało z najnowszych danych GUS na temat emigracji wynika, że na koniec 2014 r. poza krajem przebywało 2 mln 320 tys. Polaków. To o 124 tys. osób więcej niż na koniec 2013 r. (wzrost o 5,6 proc.), a jednocześnie najwyższa liczba Polaków przebywających na emigracji od początku przystąpienia naszego kraju do UE

Komentarzy 30 to “Polacy ?? – to taki lud na wymarciu bez przyszłości … 26 lat rządów KU… CWE… I ZŁODZIEI”

 1. Jk said

  i będzie tak dopóki matki nie będą mogły godnie żyć zaraz po urodzeniu dziecka

  Polubienie

  • miziaforum said

   CI JUŻ IDĄ I JAK ICH OSIEDLĄ TO ONI UJARZMIĄ TE POLSKIE KLIKI POLITYCZNE JESZCZE WSPOMNICIE MOJE SŁOWA ZA 10 LAT POLSKA BEDZIE NIE DO POZNANIA ONI SOBIE WYWALCZĄ TU TO CO ZECHCĄ

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Co potwierdza polityka multi-kulti w tzw. starych demokracjach.Multi-kulti maja wiecej do powiedzenia niz autochtoni.Prezydent republiki francuskiej zwany tez” wicekanclerzem Merkel prowincji francuskiej” juz zapowiedzial nowy projekt zaostrzajacy sankcje za przejawy rasizmu i antysemityzmu.Bialasy beda musialy udowadniac ,ze tez sa ofiarami rasizmu.Zapowiada sie wesolo..A co?.Eksterminowani biali tez maja prawo walczyc z rasizmem innych.

    Polubienie

 2. krab said

  ….był sobie Polak….. był sobie człowiek…..było sobie życie….. ??
  Ale są i tacy:
  „Przekazuję 30 gramów bedrokanu. To jest absurd, że ja muszę dokonywać takich działań. Sprawa dzieciaków nie powinna mieć granic światopoglądowych. Jeżeli coś leczy, to powinno być stosowane w terapii. Jeśli prokuratura będzie chciała za to postawić mnie przed sądem, stanę z otwartą przyłbicą, zrzeknę się immunitetu. Zaraz po tym zrzeknę się obywatelstwa. Jeśli usłyszę od niezawisłego sądu Rzeczypospolitej Polskiej, że ratowanie zdrowia i życia bliskich, nie narażając nikogo innego, jest w Polsce przestępstwem, zrzeknę się również obywatelstwa tego kraju, bo uznam, że jest to kraj zbrodniczy, z którym nie chcę się identyfikować.”
  http://www.polskatimes.pl/artykul/8974139,posel-andrzej-dolecki-pojechal-po-medyczna-marihuane-do-holandii-i-wreczyl-ja-potrzebujacej-matce,id,t.html

  Polubienie

 3. krab said

  Korwin …. bez pudła

  Polubienie

 4. Anna said

  Koniec suwerenności amerykańskiej i innych krajów. Tworzą globalną policję do
  egzekwowanie praw ONZ, jako nadrzędnych, na całym świecie.
  „fale protestów zaniepokojonych obywateli w Europie jest określane jako ekstremizm, wobec którego będą kierowane organy ścigania koordynowane na globalną skalę”
  To jest to zapowiedziane użycie siły jeśli nie zgodzimy się na uchodźców.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/narody_zjednoczone,p1652452408

  Polubienie

 5. Elsa said

  No i idą kolejne wybory i nie ma na kogo głosować. I tak jest w kółko. Przy korycie ci mocniejsi w gębie i nie tylko.

  Polubienie

  • AQQ said

   Nie iść!

   Polubienie

   • zagrypiona said

    Ile razy tak mamy nie isc nie robiac nic dodatkowo??

    Polubienie

   • KrisT said

    jeśli nie pójdziemy wtedy tylko utrwalimy obecną władzę! trzeba isc i zagłosowac na ludzi zpoza układu!
    proste prawda? skoro nie po,pis,psl, i inne ujki to tylko ludzie niezalzezni i nie uwikładni w rządową osmiornicę!
    jesli nie iść, to jakim sposobem chcecie zmian w tym kraju? no k….a kto je ma zrobić?
    jak mawia kukiz trzeba rozpierdolić ten układ!

    Polubienie

    • krab said

     Tak, tylko że głosować chodzi około 40-45% i 80% z nich głosuje na partie, które wymieniłeś. Partie nie mające większego związku z sitwą pookrągłostołową są tak rozdrobnione, że zgarną razem góra 20 %. Nie umieli się dogadać!! W efekcie możemy mieć przy władzy koalicję po+psl+ zlew+ nowoczesna. Nikogo nie zawleczesz na wybory siłą i nie pokażesz na kogo ma głosować.

     Polubienie

    • AQQ said

     Nikt z tych co chodzą na wybory nie zagłosuje na niszowe partie bo o nich nie wie w tv o nich nie mówią….
     moher pis-owi da głos a leming wybierze po lub sld.
     nikt mnie nie zaciągnie do tego jerejskiego cyrku z ustalonym z góry wynikiem!

     Polubienie

 6. krab said

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-wybuch-przed-konsulatem-rp-we-lwowie-akt-chuliganski,nId,1901976
  I tłumaczenie schetyny
  „Do zaistniałej sytuacji odniósł się w czwartek w rozmowie z dziennikarzami minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna, mówiąc, że „nic strasznego się nie stało” i nie ma żadnych strat. „Uważamy, że to coś przypadkowego (…), ale czekamy na ustalenia śledztwa prowadzonego przez policję ukraińską” – podkreślił. W opinii szefa MSZ „niektórym mogłoby zależeć, żeby tworzyć jakiś kontekst polityczny”, ale – jak mówił – „tutaj nie ma złego kontekstu, po prostu incydent”.
  Polski???? polityk ?Koniecznie „trzeba” na niego zagłosować!! Taki miłujący sąsiada!!

  Polubienie

 7. krab said

  Plują nam wszyscy w gębę, a my nic !!!
  Wypowiedź tegorocznej laureatki nagrody Nike:
  „Myślę, że trzeba będzie stanąć z własną historią twarzą w twarz i spróbować napisać ją trochę od nowa, nie ukrywając tych wszystkich strasznych rzeczy, które robiliśmy jako kolonizatorzy, większość narodowa, która tłumiła mniejszość, jako właściciele niewolników czy mordercy Żydów”
  http://niezalezna.pl/71689-laureatka-nagrody-nike-przebija-grossa-robilismy-straszne-rzeczy-jako-mordercy-zydow

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Dziwne..Ta ” mniejszosc narodowa” ( zyd to religia , a nie narod a tym bardziej niejszosc) rzekomo przesladowana w Polsce takze przedwojennej to tzw. elity:przemyslowcy,bankierzy,lekarze,pisarze,aktorzy,politycy..Dowodow jest duzo..Skad ta kobicina bierze te glupoty, ktore wygaduje?.Czyzby Polacy skolonizowali zydowska Polske?.Kiedy to nastapilo?…brak faktow.

   Polubienie

   • krab said

    Ona pewno zna historię Polski, której my jeszcze nie znamy 🙂 No szczególnie mnie intrygują własnie biedni, prześladowani i mordowani przez nas żydzi i niewolnicy (?) czyżby miała na uwadze kurlandy?

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Piraci kurlandzcy i Wikingowie terenem swoich lowow uczynili ziemie slowianskie.Sprzedawali bialych niewolnikow Arabom na targach.Wychodzi na to, ze odwraca sie historie jak kota ogonem..Ale na dluzsza mete sie nie da.

     Polubienie

     • krab said

      Da się da ! Atak zmasowany i dobrze przemyślany. Czytałam parę minut temu o rewelacjach Belfast Telegraph na temat udziału Polaków w Auschwitz. Działacze polonijni protestują i żądają sprostowania, ale ich totalnie olali.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Nic sie nie dzieje przypadkowo.Jasne,ze zmasowany atak.Nie dotyczy on tylko Polakow.Poczekaj jeszcze troche.Niebawem nie tylko beda olewali ,ale beda wsadzac do ciupy za samo pomyslenie o zadaniu sprostowania.Stare porzekadlo mowi:Na zlodzieju czapka gore.Kto sie boi prawdy?.Zlodziej.Sam zlodziej prowokuje,zeby potem zakazywac zlapania go.Tak niedawno Polacy byli najwspanialszym Narodem.A tu nagla zmiana.Wszystko wina Polakow.Do diabla z nimi zlodziejami.

       Polubienie

 8. Anna said

  Rodacy, Polacy, wybaczcie mało składne przemówienie – ad hock pisane.
  Zbliżają się wybory, ważne wybory. Nie wiemy na kogo głosować bo nie ma godnych zaufania. W różnych okręgach pojawią się różni kandydaci, często będą to mylące postacie aby lider partii, tej czy owej dalej rządził wedle swego celu.
  Miejmy na uwadze to, że wszyscy politycy kłamią. Wszyscy! – to jest właśnie polityka aby kłamać, obiecywać oby tylko dorwać się do władzy i do mamony.
  Kto z nich chce naszego – Polski i Polaków dobra? Nauczmy się odróżniać dobro od fałszu.
  Czy uczestnik obalenia władzy na Ukrainie – (sława Uhrainu) J.Kaczyński, Kukiz?
  Czy dążący do wojny z Rosją o Kresy – Kaczyński, RN?
  Czy sprzedawczyki Polski – Kopacz i komplet PO?
  Czy sprowadzający hordy imigrantów (na socjał)?
  Czy ten, który sam nakradł i już więcej nie może?
  Kto z nich myśli o Polsce i Polakach? Ci powyżej – NIE dbają o nas.

  Ponieważ PIS ma już swojego człowieka na stanowisku Prezydenta nie wolno dać im jednowładztwa w Parlamencie. Mają swój elektorat i powinno im to wystarczyć aby byli.
  PO i PSL – wiadomo, już tyle narządzili, że jest coraz gorzej Polakom. Absolutnie ani jednego głosu nie powinni dostać
  SLD i Korwin są już tyle lat i tylko ręce rozkładają w swojej niby-niemocy. Tylko głupi naiwny da im swój głos.

  Dlatego szukajmy godnych naszego głosu – świeżych, młodych, spoza partii, niech zrobią burzę mózgów i wybiorą dla Polski a nie dla światowej finansjery czy globalizacji. Dajmy im szansę a jak się nie sprawdzą to ich wywalimy na zbitą mordę; bo znów będą wybory, tylko trzeba na nie chodzić i wywalać ich jak jest nam źle. Nie najważniejsze kto następny, ważne, żeby szkodniki wypleniać i nie wierzyć w obietnice pijusów, że się zmienią i poprawią. Szkodnik to szkodnik i dlatego randapem ich potraktować.

  Który z kandydatów wyprowadzi Polskę z Unii i zwiąże się z Grupą Wyszehradzką na stałe? Ten kierunek mnie interesuje. Bez wahania zagłosowałabym na takiego/ką.

  Polubienie

  • mironik said

   imigrancii na socjal a polak do roboty bez żadnej umowy coraz częściej i 2,5 miliona bez wypłaty co w radio gadali

   Polubienie

   • Anna said

    Nie wyżalaj mi się pod moim wpisem bo ja znam życie w tej RP, nie z radia ale z rzeczywistości.
    Młodzi mają całkowicie przechlapane, jak tak dalej pójdzie, starzy – też, ale młodzi jeszcze mogą się postawić przeciw temu, mają siły i chcą budować swoją przyszłość w swojej ojczyźnie. Nie wiedzą jak to zrobić .
    Absolutnie nie życzę przelewania krwi, jedyną naszą drogę do wolnej ojczyzny widzę w nadchodzących wyborach. Trzeba iść na wybory, inaczej niczego nie zmienimy bo wybiorą elektoraci PO, PIS, PSL itp., przekupieni choćby drożdżówkami w bufeciku szkolnym.
    Wszystkich głosów nie sfałszują!
    To MY mamy wiedzieć, kogo wybierać – żadnego spośród tych co są i byli.
    Ponieważ wszyscy dotychczasowi parlamentarzyści nie zrobili dla NAS nic dobrego powinniśmy dać szansę nowym.

    Polubienie

    • Anna said

     Szkoda gadać po próżnicy, taką będą mieli przyszłość na jaką sobie zasłużyli. Jeśli im w łepetynach tylko piffko i dziewczynki a czasem pizzza-… lub dużo dzieci, na które wezmą socjał, to nic dobrego im nie wróżę.
     Przyszłość Polski i młodych Polaków w ich rękach i pomyślunku.

     Polubienie

 9. Anna said

  Córcia Kopary spierdala do Kanady, tak się boi rozliczenia rządów mamusi rodem z PO

  http://wyborcza.pl/1,75478,19009182,ewa-kopacz-moja-corka-i-inni-mlodzi-ludzie-obawiaja-sie-pis.html

  …uj na drogę! i zakaz powrotu – BANICJA!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: