Miziaforum's Blog

AMNI – służby specjalne Państwa Islamskiego (ISIS) od dłuższego już czasu planują spektakularną akcję w Europie.

Posted by miziaforum w dniu Październik 4, 2015


Polskie służby są kompletnie nieprzygotowane na przeciwdziałanie akcjom zaprojektowanym przez AMNI służby specjalne Państwa Islamskiego. Czy wśród przyjeżdżających do Polski „uchodźców” znajdą się także agenci AMNI.? Co może być ich celem?

Kalifat chce, w ten sposób, pobudzić do działania tysiące fanatycznych islamistów zamieszkujących w krajach Europy Zachodniej, a jednocześnie wysłać wyznawcom islamu jednoznaczny sygnał, że kalifat ISIS jest właśnie tym państwem, o którym mówi Koran.

W tym celu ISIS musi przeprowadzić akcję, która jednoznacznie udowodni, że chrześcijaństwo jest w głębokiej defensywie i musi ustąpić przed nacierającym islamem.

Taka okazja może nadarzyć się już w tym

roku, w Polsce.!

Abu Bakr al Sham – takie imię przybrał polski bojownik ISIS powiedział:

fragment wywiadu opublikowanego w tygodniku „ABC”:

Abu Bakr al Sham – Wy jesteście politeistami. Nawróćcie się póki jest jeszcze czas.

Czas na co?

Póki nie przyszliśmy do waszych domów, aby sprawdzić czy jesteście wierni Bogu Jedynemu.

Jeśli w waszym rozumieniu nie będziemy…?

To zginiecie jak wszyscy niewierni. Takie jest prawo Allaha. My zwyciężymy, dojdziemy do Rzymu i na Placu Świętego Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje niewiernych.

Dlatego już dziś mordujecie chrześcijan, jazydów, szyitów, a nawet waszych współwyznawców sunnitów?

Allah powiedział spośród siedemdziesięciu trzech nurtów islamu tylko jeden będzie prawdziwy. Uczeni w piśmie będą wołać z wrót piekieł.

Szyici to sekta niewierna, chrześcijanie utworzyli sobie inną religię, nie są wierni Bogu Jedynemu, ale i tak kalif Baghdadi okazał im łaskę.

Mogą żyć na terenie kalifatu, albo nawracając się i przechodząc na islam, albo płacąc jizyię – specjalny podatek nakładany na chrześcijan. Mogą też, w ciagu trzech dni, opuścić nasze tereny. Kurdowie zasługują na śmierć, bo mimo tego, ze formalnie są sunnitami, to wznieśli broń przeciwko wojownikom Koranu.

Świat pełen jest hipokrytów udających bycie ludźmi religijnymi. To ludzie szatana niosący zło i zgorszenie.

Wy mówicie, że my mordujemy?! , a wy mordujecie nas codziennie.

Codziennie trwa wyprawa krzyżowców przeciwko muzułmanom. Zabijacie dzieci i kobiety, niszczycie życie całych społeczeństw. W imię czego?

To jednak wy z lubością wysyłacie do internetu filmy ukazujące niesamowite okrucieństwo ludzi Baghdadiego!

Bóg powiedział, że odpłata musi być równomierna do popełnionego czynu. Ten jemeński lotnik, którego spalono w klatce, najpierw zrzucał napalm na muzułmańskie wioski.

W Palmyrach młodzi chłopcy strzelali syryjskim żołnierzom wprost w tył głowy. To nie jest barbarzyństwo i niszczenie psychiki dzieci?!

To jest sprawiedliwa odpłata dla morderców i gwałcicieli z armii Baszara.

Podkładanie bomb w europejskich miastach to też bardzo rycerskie i moralne prawda?

Być może giną wtedy postronni ludzie, ale oni nie są niewinni.

Akceptują politykę swoich rządów. Akceptują, nawet milcząco, to że codziennie wysyłani są siepacze, aby mordować niewinnych muzułmanów.

Rozpoczęliście wojnę na naszym terytorium, a teraz płaczecie, że przenosimy ją na wasze?!

Zastanówcie się nad tym póki jeszcze pora.

To jest wojna. Nie może być tak, że tylko wy bezkarnie zabijacie moich braci w wierze.

Krew muzułmanina stała się tańsza od krwi szczura.

My nikogo nie zabijamy

Zabijacie, poprzez to nawet, że pozwalacie, aby rządziły wami takie zbrodnicze rządy.

Nic nie wiecie o cierpieniu muzułmanów. Panuje wielkie propagandowe kłamstwo.

Tu, w Europie ludzie są jak wypaleni od środka. Niewielu myśli o Bogu, kobiety są brudne zdeprawowane, mężczyźni stają się zdegenerowani, wynaturzeni.

Nie chce życ na takim kontynencie. Będę walczył o to, aby kalifat zapanował tu, gdzie zapomniano o Bogu Jedynym.(…)”

Nawet z tym człowiekiem, o którym drobiazgowej wiedzy dostarczyły polskiej ABW niemieckie służby specjalne, nasi „fachowcy” nie potrafili sobie poradzić.

Dziś ABW nie wie nawet gdzie on przebywa.

Przesłuchanie

W reakcji na ten wywiad Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zrobiła wszystko, aby sprawę wyciszyć.

Jednak Michał Król i ja zostaliśmy wezwani na przesłuchanie do warszawskiej siedziby ABW.

O szczegółach przesłuchania nie mogę napisać gdyż grozi za to odpowiedzialność karna.

Muszę jednak stwierdzić, że ABW posiada bardzo nikłą wiedzę na temat struktury i sposobów działalności państwa Islamskiego ISIS.

Nikt z ABW nie słyszał nawet o AMNI – tajnych służbach kalifatu.

W przyszłym roku, w Krakowie mają się odbyć Światowe Dni Młodzieży, na których gościł będzie papież Franciszek.

Coraz więcej przesłanek wskazuje na to, że kalifat właśnie wtedy będzie chciał zaatakować. Islamiści od dawna – m.in. w swoim tygodniku „Dabiq” – odgrażają się, że podejmą próbę zabicia papieża.

Tymczasem ABW do dziś nie opracowało ani koncepcji kontrwywiadowczego zabezpieczenia imprezy, ani też strategii przeciwdziałania przenikaniu do Polski agentówISIS.

ABW nie posiada ani wiedzy, ani procedur, które umożliwiłyby wyłapywanie takich osób.

Jeśli zestawimy ten fakt z prawie sześcioma tysiącami uchodźców z Bliskiego Wschodu, jakie Polska – w myśl unijnych zobowiązań pani premier Kopacz – ma przyjąć, to sytuacja staje się poważna.

Służby specjalne kalifatu są bowiem o wiele sprawniejsze niż nasza ABW.

Kalifat przejął państwową syryjska wytwórnię papierów wartościowych, a więc może już dziś produkować takie dokumenty jakich tylko potrzebuje.

Co na to polskie służby, czy w ogóle o tym wiedzą?

AMNI znaczy bezpieczeństwo

Dwa arabskie słowa oddają charakter tajnych służb kalifatu: „amni” – czyli bezpieczeństwo uzyskane za pomocą szpiegów i „muhabarat” – czyli wywiad i przygotowanie działań.

Wedle informacji docierających dziś z kalifatu służby specjalne Państwa Islamskiego są oczkiem w głowie kalifa Baghdadiego i jego sztabu.

Mają podwójne dowództwo. W Iraku – jak twierdzi francuski dziennikarz Samuel Laurent – podlegają człowiekowi zwanemu Abu Ali, natomiast w Syrii kieruje nimi premier Al Anbari.

Służby te zajmują się wyłapywaniem wszystkich potencjalnych przeciwników islamskiego reżimu. Często funkcjonariusze AMNI posługują się przy tym wysublimowanymi technikami prowokacyjnymi, takimi jakie stosują najlepsze służby specjalne na świecie.

Ludzie z AMNI podają się np. za agentów amerykańskich czy brytyjskich i oferują spore pieniądze za współpracę, nie trzeba przy tym dodawać, że każdy kto zgodzi się na współdziałanie z takim „agentem” natychmiast przepada bez śladu.

Rok temu grupa syryjskich „dysydentów” w tureckim, przygranicznym, mieście Gazantep założyła portal „Bractwo al Sham”, na którym dokumentowała zbrodnie i nieprawości popełniane przez islamski reżim na terenie kalifatu.

W ciągu kilku miesięcy portal zyskał ponad setkę tajnych informatorów z terenu Syrii.

Przyszedł jednak taki moment gdy portal nagle zniknął, a wraz z nim zniknęli wszyscy współpracownicy, których jednego dnia – na terenach syryjskich znajdujących się pod władaniem kalifatu – aresztowały tajne służby AMNI.

AMNI dysponują dziś nieomal nieograniczonym budżetem. Jej agenci działają nie tylko na terenie kalifatu, Turcji i Iraku, według najnowszych informacji, napływających m.in. od asyryjskich, chrześcijańskich dziennikarzy, którzy penetrują struktury ISIS, wielu agentówAMNI przeniknęło do Europy wraz z najnowszą falą emigracji i teraz kontrolują nie tylko sytuację wśród uchodźców, ale także werbują swoich współpracowników w salafickich ośrodkach rozsianych na całym kontynencie.

Kalifackie służby posiadają także sprawnie działający wydział informatyczny, którego celem jest opracowywanie technik za pomocą których radykalne, dzihadystyczne treści, mogą być bez przeszkód rozpowszechniane, ten wydział zajmuje się także włamaniami do zachodnioeuropejskich baz danych, sieci energetycznych, bankowych etc.

Nigdy nie wiadomo, kiedy AMNI będą gotowe do przeprowadzenia takiego ataku elektronicznego, który obezwładni całe sieci informatyczne i tym sposobem zdezorganizuje życie w bardzo wielu krajach.

Ten wydzial wykrada także dane wrażliwe dotyczące polityków, dziennikarzy i osób publicznych, które znane są z wypowiadania treści krytycznych wobec kalifatu i radykalnego islamu.

AMNI posiadają także wydział samobójców i skrytobójców.

Zbudowały całą sieć „samotnych wilków”, którzy znajdują się pod wpływem radykalnej propagandy salafickiej i – po otrzymaniu umówionego sygnału – gotowi są do przeprowadzenia samobójczych zamachów w dowolnym miejscu globu.

Inna grupa fanatycznych „samotnych wilków” jest – drogą elektroniczną – szkolona do dokonywania zabójstw na zlecenie AMNI.

Komentarze 202 to “AMNI – służby specjalne Państwa Islamskiego (ISIS) od dłuższego już czasu planują spektakularną akcję w Europie.”

 1. KnUR1 said

  To Gadowski gadał z tym Polakiem, wklejałem dwa tygodnie temu – nikt nie pierdnął.

  Polubienie

  • miziaforum said

   w europie a w polsce szczególnie nie kumają baranki że to co teraz widzą w tv to INWAZJA WROGA …. OCKNĄ SI OCKNĄ ALE ZA PÓŻNO

   Polubienie

   • lolo said

    Zazwyczaj to traktuje się jako powiedzenie-żart, ale została nam tylko modlitwa. My nie mamy państwa, co „nasi” politycy już dawno wyartykułowali „u Sowy”.

    Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Kumaja,kumaja..to decydenci udaja glupich i sciagaja te hordy,zdajac sobie sprawe z bajzlu i zagrozenia,jakie to niesie.Co im tam.Oni maja ochrone dzien i noc, a niewinne ofiary terrorystycznych atakow maja w gleboki poszanowaniu.

    Polubienie

    • lolo said

     Ci „na górze” myślą, że ich problem imigrantów nie będzie dotyczył. Ha, kogo nie będzie tego nie będzie. Czasem władzę się traci. Jest takie powiedzenie, że jak szatan wykorzysta swoje sługi to je porzuca. A ci na niższych stanowiskach co wykonują polecenia „góry” i popierają tą imigracyjną indoktrynację to już nie wiem na co liczą, skoro tak wiele materiałów jest dostępnych o tej inwazji. I nie trzeba się specjalnie wysilać by je znaleźć.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Bedzie dotyczyl,jesli ktoregos dnia jakis uznie mu leb lub komus z rodzinki.Wtedy beda wrzeszczec aj waj..gwalca ..rety.

      Polubienie

      • krab said

       Przecież armia mahdiego zacznie od czystkę od rządzących a nie od pionków . Podbój to podbój, w pełnym wymiarze.

       Polubienie

       • lolo said

        Dlatego głupota decydentów różnych szczebli tak mnie zadziwia. Na co oni liczą. Że te swoje „złote klamki” zachowają? Pójdą w pierwszym szeregu „na przemiał”.

        Polubienie

       • lolo said

        Ps. No chyba, że zrobią islamskie wyznanie wiary. Ale i tak jako neofici będą „niepewni”

        Polubienie

       • krab said

        Pewno masz rację i większość z nich, w razie czego, zostanie wyznawcami allaha. Ci ludzie nie mają ani twarzy ani honoru! jedynie pęd do koryta.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Do tej pory ofiary tzw. terrorystow to pionki i wojsko.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Islamskie wyznanie wiary he he..przeciez gros decyzji zapada po konsultacjach z roznymi przedstawicielami roznych religii.Kazdy ma swoja i udaja,ze sa w opozycji.Jak muslimy zaloza muslimska partie , to moze taka wejsc parlamentu europejskiego.Wpierw gdy bedzie ich dostatecznie duzo ( juz jest sporo , a projekt pono przewiduje przyjecie milion rocznie w europie)moga zalozyc swoja partie w poszczegolnych krajach euro-pejskich , a potem startowac do brukseli.Moze o to chodzi z tym pokaznym ostatnimi czasy desantem , zeby ich przybylo jak najwiecej takze w takim celu.Partie moga zakladac.Wszak zezwala na to demokracja.

        Polubienie

    • Anna said

     Pewnie, że kumają. Wystarczy poczytać komentarze to 100% jest przeciw islamskim uchodźcom, z tego to powodu na stronach rządowych mediów, całkowicie zabronione lub nagminnie usuwane są wszelkie komentarze.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Do tego ” kumania” maja statystyki roznego rodzaju w tym takze przestepstw dotyczace rozne kategorie , roznych powiedzmy migrantow i doskonale wiedza,czego moga sie spodziewac po takich grupach.Nich nie wciskaja ciemnoty z integracja i innymi argumentami, bo ludzie widza, co sie dzieje.Sami decydenci w przekaziorach o roznych problemach mowia..Ba..te problemy wykorzystuja populistycznie wszyscy bez wyjatku w kampaniach wyborczych.Sami sobie przyprawiaja geby klamczuchow.

      Polubienie

    • hubert said

     Kumaja,kumaja..to decydenci udaja glupich i sciagaja te hordy,zdajac sobie sprawe z bajzlu i zagrozenia,jakie to niesie.Co im tam.Oni maja ochrone dzien i noc, a niewinne ofiary terrorystycznych atakow maja w gleboki poszanowaniu.

     no bo taki jest diaboliczny plan depopulacja w kazdy mozliwy sposob chodzi o zabicie jak najwiekszej liczby ludzi elity maja to w doopie sobie poradza 24 godziny na dobe prywatna ochrona a szystko to na nasz koszt ku;wa mac

     Polubienie

   • Trak said

    Jest to działanie przemyślane i celowe.
    Dojdzie jeszcze padnięcie finansowe.
    Będzie: bez kasy, bez chleba, z racjonowaną żywnością, energią, lecznictwem, czipami, szczepionkami, zajęciami własności.
    Normalny terror.
    Jakiś czas temu dawałem temu wyraz mówiąc o wywołaniu polaryzacji postaw.
    Teraz, polaryzator działa, jeszcze nie strzelają, bo wchodzimy w etap nacisków administracyjnych i psychologicznego oddziaływania.
    Będzie on narastał. Straty w sensie materialnym są nieuniknione, jeśli ktoś się odpowiednio nie przygotował. Włamań będzie mnóstwo.
    Nie będzie działo się to nagle ale będzie rozciągnięte w czasie (powolność – to jest ważne założenie tego planu).
    Trudno będzie to przetrzymać i długo być w napięciu i gotowości.
    Na razie można jeszcze otwarcie działać.
    Jednakże, warto pomyśleć gdzie się zadekować i założyć, że trzeba będzie często zmieniać schowanko.
    W tej fazie nie mamy w indywidualnej otwartej konfrontacji z władzami najmniejszych szans.

    Komóra, to agent w kieszeni – ten sposób łączności odpada, lepsze jest już CB radio w umówionych datach i czasie ale też ostrożnie.

    Mamy początek.

    Jak długo?
    Najważniejsze przetrzymać do momentu, gdy w polu widzenia przez kilka miesięcy nie pojawi się żaden człowiek.
    Wtedy, wybierzecie sobie dowolne mieszkanko i nikt nie przyjdzie po czynsz.

    Polubienie

    • Trak said

     I jeszcze jedno.
     Nie skupiał bym się na różnicach kulturowych i religijnych, bo to jest jak rozważanie o tym, czy narzędzie tnące ma uzębienia trapezowe, czy trójkątne i które lepiej tnie.
     Nie o to tutaj chodzi, tylko o wywołanie totalnej padaki i chaosu.

     Polubienie

  • AQQ said

   http://m.onet.pl/wiadomosci/tylko-w-onecie,f29q06

   Adrian Al. N. przekonuje też, że Państwo Islamskie dąży do tego, „żeby słowo Allaha było najwyższe, żeby Szariat był pierwszym prawem na tym świecie, a nie prawa stworzone ludzką ręką”. – Allah stworzył ten świat, stworzył wszystkie prawa, których musimy się trzymać. Prawo ludzkie to nie jest prawo – konkluduje.

   – Dojdziemy do Rzymu, bo taka jest obietnica Allaha. Przede wszystkim jednak chcemy odzyskać ziemie zniszczone przez plany szatana. Plan był taki, żeby podzielić muzułmanów jak ciasto i zasiać w ich sercach nacjonalizm. Za czasów Osmańskich, gdy wszyscy byli pod jedną flagą, kalifat był potęgą świata – mówi. Zapowiada jednocześnie, że na Placu Świętego Piotra w Watykanie „muzułmanie będą nawracać na islam”. – Wszyscy rodzą się islamistami – dodaje.

   Do Polaków ma jedno przesłanie: aby zastanowili się nad sensem życia. – Nie chodzi o to, by pracować pięć dni w tygodniu, o posiadanie domu, samochodu. Bóg jest jeden, a życie jest krótkie. Prawdziwe życie zaczyna się dopiero po śmierci – mówi.

   Polubienie

   • lolo said

    No w porządku. Ma rację ale dlaczego zmusza do tego innych? Czyż Allah nie ukarze każdego?
    To jest wojna i im szybciej każdy to zrozumie tym lepiej. Żadnych złudzeń, żadnej możliwości dogadania.

    Polubienie

    • lolo said

     Ps. Chodziło mi o ostatni akapit w wypowiedzi tego islamisty. Przecież jak można – to do zmuszania – uważać, że ze strachu rodzi się prawdziwa wierność. Skończy się zagrożenie i „wraca się do starego”. Nie zna historii Polski. Przeżyliśmy Hitlera, Stalina i co on myśli, że my jesteśmy jak te jełopy z Zachodu co nas tyle razy zdradzali?

     Polubienie

   • Anna said

    „Prawdziwe życie zaczyna się dopiero po śmierci – mówi” To po co dawać im socjał i utrzymywać przy życiu, niech sobie umierają, prędzej będą mieli do „prawdziwego” życia.
    Wedle Koranu ich obowiązkiem jest bronić Świątyni Boga, czyli meczetów a oni uciekli stamtąd i pozostawili meczety bez obrony. Totalny brak konsekwencji wobec Koranu. Nawet świątynię w Mekkce rozgrzebali, za ten brak szacunku Bóg się wnerwił i dźwig obalił. A co? Bóg też ma prawo wrzasnąć DOŚĆ tego, smarkacze!

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Teoria Andziu sobie,a praktyka sobie.Maja ten socjal i nie tylko emigranci,ale jakos to minimum zyciowe im nie starcza i do nieba sie nie spiesza.Organizuja sie w rozne gangi ,zeby do tego socjalu sobie dorobic i zyc lepiej na ziemi, a nie w niebie.No bo co im wypasione BMW albo mercedes albo ferrari w niebie lub najnowszej generacji iPhone czy tez markowe ciuchy i buciki.Niebo to dla naiwnych i glupich.

     Polubienie

  • Trak said

   Ktoś,kto grywał w szachy wie, że od pewnego momentu gra jest przez niego przegrana lub wygrana i nie ma sensu dalej ganiać się po szachownicy. Podobnie jest teraz. Mamy wojnę choć jeszcze na podwórkach granaty się nie rozrywają. Ona przychodzi miękko stąpając.
   Wszelkie rozważania na „czy?”są próżne i raczej trzeba pomyśleć, jak działać w zaistniałej sytuacji, aby nie zamieciono nas na zawsze.

   Polubienie

 2. mironik said

  http://www.cda.pl/video/49147439
  ‚totalitarne’ Chiny, wychodzisz na ulice i handlujesz, sprzedajesz bez podatków i innych takich…

  Polubienie

 3. AQQ said

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-asad-porazka-rosji-w-syrii-grozilaby-zniszczeniem-calego-reg,nId,1898068

  Polubienie

 4. krab said

  I co teraz zrobią „nasze” władze??
  http://ndie.pl/premier-czech-chce-wyslania-zolnierzy-z-grupy-wyszehradzkiej-na-granice-z-wegrami/

  Polubienie

 5. krab said

  Pier…one mośki !!
  http://ndie.pl/prokuratura-moze-scigac-tych-ktorzy-wykrzykiwali-antyimigracyjne-hasla/

  Polubienie

 6. krab said

  Tresurę odebrał w kancelarii komorowskiego, w pokoju z którego zniknęła „gęsiarka” (dziewczyna z wsi), teraz jest „powiewem świeżości” w nowoczesnej .
  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/czowiek-komorowskiego-kreci-lody-z-petru_694387.html

  Polubienie

 7. abc said

  Zaczęło się. Idą przez Bieszczady

  Witold Gadowski właśnie podał na fejsbuku, iż pierwsza „pielgrzymka” islamistów pojawiła się w Bieszczadach.

  Polubienie

  • Anna said

   Nasza nadzieja w zimie, oby była śnieżna i mroźna i to jak najszybciej – bo może oni zdążają do Berlina, jednak idąc pieszo będą biwakować, może w naszych domach im się zechce odpocząć.
   K…ski rząd mamy i tyle. Koniecznie musimy ich zmienić!

   Polubienie

 8. Elsa said

  http://www4.rp.pl/Uchodzcy/310019780-Nie-ma-chetnych-na-uchodzcow.html
  uchodźców POwinni przyjąć wszyscy z rządzących i pokrewni w pierwszej kolejności i od razu się zaszczepić, żeby się za szybko nie pochorowali. Oczywiście wikt i opierunek z własnej kieszeni.

  Polubienie

 9. lolo said

  Dodam tutaj, przy okazji wypowiedzi AQQ, że nie będę płakał jak muzułmanie rozwalą Watykan. Piszę to jako uznający się za katolika, ale to co się tam dzieje „urąga Niebu i ziemi”.

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Totez Watykan broni chrzescijan , bo broni swej pozycji, ktore traci.Podgrzewanie nastrojow wojny religijnej tez mu sluzy jak pozostalym religiom.

   Polubienie

   • lolo said

    Nic nie zrozumiałaś. A poza tym kogo mają bronić przywódcy religijni jak nie wyznawców tej religii, której przewodzą? To co – bez względu na to co o nim myślę – Franciszek miał nic nie mówić o pomocy dla uciekających przed prześladowaniem, chrześcijan? Ty myślisz? Bo ja zacznę myśleć, że ten „Profesor” w Twoim nicku to za prace nad rozwojem szaletów publicznych. Możesz nie znosić KK ale nie kompromituj się bezmyślnością. Rozumiem, że wg. Ciebie islamiści mają rację a chrześcijan należy gwałcić i wyrżnąć. Masz jakieś koneksje z „prof.” Grossem?
    A teraz Ci wytłumaczę o co mi chodziło, bo widzę, że Twoją specjalnością jest łopatologia. Otóż chodziło mi tendencje w doktrynie KK powodujące zmianę w tym co dotyczy sfery seksualnej i rodzinnej człowieka, jednoczenie się z założeniami NWO.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Jestes chamski Lolo, to po pierwsze.Czytaj osle kontekst, to po drugie.Po trzecie to ty wypisujesz ” …ze nie bede plakal,jak muzulmanie rozwala Watykan”.W Twojej wypowiedzi zyczysz sobie, to , co przypisujesz , tam gdzie tego nie ma.Nie rob z siebie durnia Lolo.Gdybys sie dostal w moje rece Profesor Marysia, nie wypisywalbys takich glupot, bo nauczybys sie czytac ze ZROZUMIENIEM.W wielu przypadkach praca nad tepota , to lopatologia zwana takze orka na ugorze.Specjalisci od szaletow tez sie uczyli.Twoja wypowiedz jest dowodem chamstwa, czyli braku kultury, ktorej nawet loptaologicznie Cie nie nauczono.Od mojego tytulu sie odwal.Poza tym to jest nik he he he.

     Polubienie

     • lolo said

      Moja droga wyraźnie wplątałaś w to prześladowanych chrześcijan. A jakby Franciszek – bez względu na to co o nim myślę – nie upomniał się o nich to co byś pisała? Że wredny i nieczuły? Watykan zostawia swoich? Zatem co do kultury, to zacznij od siebie. Bo to, że napiszesz sobie profesor nawet jak jest zgodne z osiągniętą pozycją, profesorem jeszcze nie czyni. Ja takich profesorów przerabiałem. A jeśli to jest nick to może świadczyć o megalomani.
      Wyraźnie podałem w mojej wypowiedzi o co mi chodziło. I apel o pomoc dla chrześcijan nie budzi we mnie kontrowersji choć z tego co wiem w przekazie medialnym podawano „uchodźców” co już jest problemem. Więc zanim wypowiesz się ze słowami krytyki to popatrz na „swoją belkę”.

      Polubienie

      • lolo said

       Ps. Jakbyś p. Profesor nie zrozumiała „o co mi chodziło” w mojej wypowiedzi o „rozwalaniu Watykanu”, to przypominam, że nie dotyczyło to prześladowanych chrześcijan a majstrowania przy doktrynie Kościoła zgodnie z zapotrzebowaniem liderów NWO i upodabnianiem tegoż Kościoła do świata.

       Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Moj drogi.Jaka megalomania?.Tytul naukowy nie jest dowodem na megalomanie.O tytulach moze przestanmy rozprawiac, gdyz nie one byly przedmiotem wymiany zdan, wiec uwazam, ze Twoje odniesienie sie do pseudonimu niezaleznie od tego , czy znajduje potwierdzenie w rzeczywistosci , czy tez ,nie mialo na celu odwrocanie uwagi od sensu zawartego w wymianie zdan.Nazywaja to deprecjacja oponenta.Pyszeneee..Mowisz o wyjmowaniu belki,a sam w swojej wypowiedzi jej nie widzisz.Kto mowi,ze chrzescijanie nie sa przesladowani?.No to moze powiesz mi , ilu tych przesladowanych papiez juz przyjal?.Oglosic , oglosil,ale czy ich przyjal?.Ot pytanie!.Papiez broni chrzescijan.Bardzo pieknie.A moze powiesz, dlaczego nie broni muzulmanow mordowanych przez tychze chrzescijan przysiegajacych na biblie?.Wszak jedno z przykazan mowi ” nie zabijaj”.Nieprawdaz?.Jako katolik powinienes wiedziec.W mojej belce chodzilo o wskazanie, ze wszyscy bez wyjatku wykorzystuja religie do zbrodniczych celow.Moze Twoi profesorowie, ktorych ” przerabiales” nie byli dosc madrzy lub uczciwi, zeby Cie nauczyc tego i owego.Nic straconego.Wez sie sa nauke.Poczytaj sobie biblie i historie religii oraz jej roli w polityce roznych epok cywilizacyjnych.Ze zrozumieniem i wlaczonym mysleniem.
       Ps.
       No dobra..Nie wysilaj sie.Nie jestes glupi i wiesz, ze Marysia Profesor tez do najglupszych nie nalezy..he he.

       Polubienie

       • lolo said

        Jeżeli masz na myśli „chrześcijan” atakujących kraje muzułmańskie a przysięgających na Biblię św. Jakuba w swoich zgromadzeniach lożowych to oni mają tyle z chrześcijaństwem wspólnego ile ja z Chinami oprócz tego, że trochę czytałem na ten temat. Zresztą jako sprawców całej tej wojny z terrorem podaje się obok Żydów także WASP co to katolików mają w głębokim niepoważaniu. Jan Paweł II cały czas apelował aby tej wojny nie robić. Kto go słuchał…, bo na pewno nie oni a także i nie tacy „ortodoksyjni katolicy” jak p. Marek Jurek. W ramach PiS-u.
        Co do Twojego „profesora”… sprawdź dobrze jak zaczyna się fragment mojej pierwszej wypowiedzi temu poświęcony: „bo ja zacznę myśleć…” I cały czas podkreślałem, że mój sprzeciw budzi atakowanie – niech będzie – papieża za ujęcie się za prześladowanymi kiedy wytłumaczyłem, że nie o to mi chodziło. I to jest podstawowy problem – by usprawiedliwić swoje fobie co do KK chwyciłaś się „chwytu poniżej pasa”. Ja oczywiście mam swoje zastrzeżenia co do niego, jak i powiedzmy, Watykanu ale na pewno nie o to mi chodziło i nie to jest powodem wypowiedzenia przeze mnie zdania, do którego się odniosłaś. Najbardziej mnie śmieszy jak różne osoby walczące z KK jednocześnie gdy im wygodnie powołują się na naukę tegoż Kościoła. I Ty do nich należysz, biorąc pod uwagę Twoje odniesienie do „nie zabijaj”. Ale oczywiście chcesz aby katolicy, którzy są w wojsku, czy w policji, w razie czego, bronili Cię przed gwałtem albo zabójstwem, których to – jak pokazuje doświadczenie Zachodu – dokonują wyznawcy Allaha wobec tych co ich przyjmują pokojowo. Nawet jeśli ich władze postępują inaczej w krajach Islamu. „Nasze” władze też wysłały nasze wojska w tamte rejony. Oczywiście dopuszczasz w przypadku obrony, użycie broni włącznie ze skutkiem śmiertelnym. Przy okazji śmieszą mnie też niewymownie wybzdyczania na muzułmanów i odgrażanie się albo „podjudzanie” do ostrego siłowego przeciwstawienia się im, przez wiele osób, które jednocześnie trąbią na wszystkie strony jakie to „wyprawy krzyżowe” były „be” i że Kościół wredny jest. Czym się różnią dzisiejsze propozycje antyislamistów w stosunku do tego co robili krzyżowcy? Niczym. Powiedziałby nawet, że swoją postulowaną radykalnością przewyższają tamte.
        Nie wiem czy @Marysia Profesor do najgłupszych należy czy też nie należy. Nie znam Marysi i nic nie wskazuje na to bym poznał albo się o to starał. Nie jest mi to do czegokolwiek potrzebne. Rozumiem, że stanowisko Marysi w stosunku do osoby o nicku @Lolo jest podobne. No to mamy consensus. Niemniej dokonuję w sumie oceny pewnej wypowiedzi ekstrapolując na autora owej. Jeżeli z owej wypowiedzi przebija bezmyślność i potem następuje upieranie się, że wszystko jest OK to autor sam wystawia sobie świadectwo. Czy w innych dziedzinach autor postępuje podobnie? Nie wiem i nie wyciągam wniosków „w tym temacie”. Odnoszę się tylko do tego co czytam. Mogę jeszcze tylko dodać, że w hierarchii społecznej jestem nikim i nic nie wskazuje by to się zmieniło, a przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo, wobec czego moje opinie nie są wiążące, co mnie w żaden sposób nie dołuje. Po wyłączeniu komputera nasza znajomość kończy się.

        Polubienie

       • Marysia said

        Twoja wypowiedz jest jasna:”.. nie bede plakal jak muzulmanie rozwala Watykan”.Upisales wielki elaborat od sasa do lasa i znowusz z uporem czepiasz sie analizy myslenia nika Marysia.Zupelnie niepotrzebnie.Deklarujesz sie jako katolik , a z Twojej wypowiedzi wynika to, ze zniszczenie Watykanu jest Ci obojetne.Jako katolikowi powinno Ci byc smutno z tego powodu i jako wierny Kosciola raczej powinienes go bronic , tak jak Franciszek broni chrzescijan.Gdzie wyczytales atak na KK?.Stwierdzenie faktu nie ma nic wspolnego z atakiem.Czy katolicy to nie chrzescijanie?.Bo cus macisz i zaciemniasz podobnie jak cala reszta tworzaca rozne grupki i podgrupki religijne ,a wywodzace sie z jedngo zrodla.Nie rozumiem,dlaczego na przyklad osoba nie wierzaca nie ma prawa do poslugiwania sie ” nie zabijaj” i innymi okresleniami, ktorych uzywa niezaleznie od zwiazku z religia.Sam sie zaplatales i zupelnie nie przemyslales uwagi Marysi i dalej brniesz w blad swiadomy lub nie od samego poczatku tej wymiany zdan.Biblia sw.Jakuba?.

        Polubienie

       • krab said

        Chodzi pewno o Biblię Króla Jakuba. Jest to biblia opracowana w Anglii za panowania Jakuba I.

        Polubienie

       • lolo said

        A Pani „Profesor” to tak na poważnie? Ja pamiętam co napisałem ale Pani chyba nie pamięta kogo wplotła do mojej wypowiedzi i o co się toczył spór. Otóż spór nie toczył się o likwidację Watykanu, tylko o zarzut instrumentalnego traktowania uchodźców, zatem nie ma Szanowna Pani pojęcia o dyscyplinie dyskusji i przypomina słynne: „a u was biją murzynów” na zarzut PRL-owskiego dziadostwa. Co do mojej uwagi o rozwaleniu Watykanu to jest to odrębna sprawa i Szanownej Pani jako przekonanej, że KK jest „be” nie powinno w ogóle interesować, albo co więcej, powinno wywołać chyba niekłamaną radość. Ale żeby nie było – zresztą to już napisałem – Watykan jako symbol władzy w KK dokonuje aktualnie – w moim przekonaniu – zwrotu w kierunku założeń NWO dostosowując doktrynę katolicką do świata a nie uświęcając świat, przemieniając w kierunku Boga. Zatem można powiedzieć, że pod przewodnictwem P.O. Papieża papież F. oraz część hierarchicznego duchowieństwa czyni zgorszenie „urągając Niebu i ziemi”. Mój postulat zatem jest pragnieniem aby ta schizma „w drodze” została przerwana. Z punktu widzenia materialnego Watykan to miejsce na Ziemi i nie to miejsce stanowi o istocie KK. Są tam umieszczone władze KK ale… „ubi Petrus ibi Ecclesia”. A jeśli „Petrus” jest odstępcą, miejsce nie ma znaczenia. To rzecz nabyta, materialna i w takim przypadku staje się symbolem nie wierności ale niewierności. Czyż nie powinien taki symbol ulec unicestwieniu, tym bardziej, że to co się dzieje coraz bardzie pasuje do biblijnej „ohydy spustoszenia”? Poza tym Szanowna Pani nie pamięta chyba po co pisała o zarzucie zabijania muzułmanów przez „tychże chrześcijan” w kontekście KK. Powtórzę raz jeszcze, odpowiedzialności za to co robią inne wyznania chrześcijańskie niż katolicy nie biorę, co zresztą napisałem. Uważam, że dalsza dyskusja z mojej strony jest bez sensu. Najpierw stawia Pani zarzuty a potem atakuje za to, że na nie odpowiadam co każdy we własnym zakresie może sprawdzić. Proszę wrócić do początku i przeczytać jeszcze raz co wzbudziło mój sprzeciw wobec Pani wypowiedzi. Jest to sprawa nietrudna i niewymagająca specjalistycznych umiejętności w zakresie obsługi komputera. Jeśli chodzi o mnie Szanowna Pani jest „spalona” bez względu na to jakie Pani ma o mnie zdanie. Domniemywam, fatalne. Zdaje się, że będzie to dla mnie powodem do chwały, martwiłbym się gdyby Szanowna Pani mnie chwaliła, biorąc pod uwagę intelektualny warsztat jaki Szanowna Pani w tej dyskusji zaprezentowała. Nie wiem oczywiście jak jest gdzie indziej więc odnoszę się tylko do naszej wymiany zdań.
        To by było na tyle.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        @Lolo.Nie badz Pan Panie Szanowny taki obrazalski.Szanowny Pan moze zaczac sie martwic.Nie musze,ale chce i pochwale tym razem za ten elaborat takze dotyczacy KK.Szanowny Pan nie chcial zauwazyc koncowki wypowiedzi , ktora spowodowale te wymiane zdan.Zatem ku przypomnieniu cytuje owa koncoweczke:”…Podgrzewanie nastrojow wojny religijnej tez mu sluzy jak pozostalym religiom”.Tu musze uderzyc sie w piersi i dorzucic.Nie religiom.Odlamom tej samej religii.Odlamom,ktore takze w swej doktrynie laczy biblia krola Jakuba.No wlasnie.Biblia krola Jakuba i katolicka biblia Wujka to opracowania czerpiace z tych samych zrodel.Spalona?.No coz.Od takich roznic w rozmowie o tych samych sprawach przechodzi z wirtualnego ” spalenia ” do realnego.Dowodow na to dostraczaja nam codzienne palenia,bombardowania,obcinania glow , ktore ogladamy na ekranach roznych przekaznikow i o ktorych czytamy.Za tym stoja specjalisci od doktryn i roznych tlumaczen tzw. swietych pism.Wszyscy sa winni nie tylko Watykan i nie od dzis.Mamy dwoch Jakubow i ile wojen?.Zycze dobrej nocy.Z powazaniem Szanowna Pani.Prosze mnie nie ” spalac”..

        Polubienie

 10. hubert said

  takiego robactwa sie nie wpuszcza czy ta zydowa kopacz zdebilala do reszty?ile jej zaplacili lub co jej obiecali za wpuszczenie tego do polski????

  Polubienie

 11. AQQ said

  Polubienie

 12. Pandora said

  ISIS planuje ataki w Polsce na skalę 11 września w USA http://dziennik-polityczn…-wrzesnia-w-usa

  Polubienie

  • Pandora said

   http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/3107-isis-planuje-ataki-w-polsce-na-skale-11-wrzesnia-w-usa

   Polubienie

   • marcisz said

    Oby nie wykrakali z tym „11” .

    W najbliższą „11” wielka impreza w bardzo symbolicznym miejscu, „cmentarzysku” Warszawy :

    „… Po zaledwie 11 miesiącach budowy – rekord światowy, jeśli chodzi o obiekt tej wielkości, nastąpiło oficjalnie otwarcie Stadionu Dziesięciolecia w dniu najważniejszego święta narodowego Polski Ludowej – 22 lipca 1955, a więc w 11 rocznicę Manifestu Lipcowego…

    … Do usypania korony obiektu wraz z wałem pod przyszłe trybuny użyto gruzów zabudowy Warszawy, zniszczonej podczas kampanii wrześniowej podczas II wojny światowej, a następnie w powstaniu warszawskim oraz po jego stłumieniu….

    … W miejscu Stadionu Dziesięciolecia, w latach 2007–2011 powstawał nowy Stadion Narodowy będący jedną z aren piłkarskich mistrzostw Europy 2012, a od 2012 jest to główny stadion reprezentacji Polski w piłce nożnej….

    … Zachowane relikty Stadionu Dziesięciolecia (m.in. tunele, pamiątkowe tablice oraz budynek administracyjny) można obejrzeć podczas zwiedzania Stadionu Narodowego w ramach trasy historycznej …”

    „Upał”, czyli zamach w trakcie Euro 2012

    Na półki księgarskie właśnie trafiła jego kolejna książka, pt. „Upał”, w której dochodzi do zamachu terrorystycznego w trakcie Euro 2012. Z Marcinem Ciszewskim rozmawia Paweł Olwert :

    … Jeśli wyobrazimy sobie najbardziej ponury scenariusz, czyli że w czasie meczu coś wybucha, stanie się to na żywo w telewizji. Tak było 11 września 2001 roku. Drugi samolot uderzył w wieżę World Trade Center na oczach kamer. I między innymi o to chodziło Al-Kaidzie….”

    http://polska.newsweek.pl/-upal—czyli-zamach-w-trakcie-euro-2012,91929,1,1.html

    Polubienie

  • marcisz said

   Oby nie wykrakali z tym „11” .

   W najbliższą „11” wielka impreza w bardzo symbolicznym miejscu, „cmentarzysku” Warszawy :

   „… Po zaledwie 11 miesiącach budowy – rekord światowy, jeśli chodzi o obiekt tej wielkości, nastąpiło oficjalnie otwarcie Stadionu Dziesięciolecia w dniu najważniejszego święta narodowego Polski Ludowej – 22 lipca 1955, a więc w 11 rocznicę Manifestu Lipcowego…

   … Do usypania korony obiektu wraz z wałem pod przyszłe trybuny użyto gruzów zabudowy Warszawy, zniszczonej podczas kampanii wrześniowej podczas II wojny światowej, a następnie w powstaniu warszawskim oraz po jego stłumieniu….

   … W miejscu Stadionu Dziesięciolecia, w latach 2007–2011 powstawał nowy Stadion Narodowy będący jedną z aren piłkarskich mistrzostw Europy 2012, a od 2012 jest to główny stadion reprezentacji Polski w piłce nożnej….

   … Zachowane relikty Stadionu Dziesięciolecia (m.in. tunele, pamiątkowe tablice oraz budynek administracyjny) można obejrzeć podczas zwiedzania Stadionu Narodowego w ramach trasy historycznej …”

   „Upał”, czyli zamach w trakcie Euro 2012

   Na półki księgarskie właśnie trafiła jego kolejna książka, pt. „Upał”, w której dochodzi do zamachu terrorystycznego w trakcie Euro 2012. Z Marcinem Ciszewskim rozmawia Paweł Olwert :

   … Jeśli wyobrazimy sobie najbardziej ponury scenariusz, czyli że w czasie meczu coś wybucha, stanie się to na żywo w telewizji. Tak było 11 września 2001 roku. Drugi samolot uderzył w wieżę World Trade Center na oczach kamer. I między innymi o to chodziło Al-Kaidzie….”

   http://polska.newsweek.pl/-upal—czyli-zamach-w-trakcie-euro-2012,91929,1,1.html

   Polubienie

  • marcisz said

   Jest dementi :

   Rzecznik ABW ostrzega przed zamachami Państwa Islamskiego w Polsce? Karczyński: Wymyślone. Nic takiego nie mówiłem

   Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,18974384,rzecznik-abw-ostrzega-przed-zamachami-panstwa-islamskiego-w.html#ixzz3nmQzj5bN

   Polubienie

 13. marcisz said

  Rzecznik ABW miał rzekomo ostrzegać przed zamachami ISIS w Polsce. Okazuje się, że to fałszywka

  News o tym jakoby rzecznik ABW ppłk Maciej Karczyński twierdził, że Polsce grożą zamachy podobne do tych z 11 września 2001, jest fałszywy. – Nigdzie niczego takiego nie mówiłem – mówi w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

  – Państwo Islamskie zamierza przeprowadzić serię zamachów na terenie Polski. Ataki mogą mieć skalę tego z 11 września w USA. Taka okazja może nadarzyć się już w tym roku, w Polsce – takie słowa miał rzekomo wypowiedzieć rzecznik Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego ppłk Maciej Karczyński. News bardzo szybko rozprzestrzenia się po sieci, głównie w mediach społecznościowych. Słowa te zamieszczono w tekście portalu dziennik-polityczny.com.

  Na szczęście okazuje się to być nieprawdą. Karczyński podkreśla w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”, że nigdy niczego takiego nie powiedział. – To kompletny wymysł – podsumował.

  Być może ten news jest pokłosiem informacji o tym, że Islamiści planują dokonać zbliżonych zamachów do tych z 11 września, ale we Francji. Jak pisaliśmy wczoraj w naTemat, paryscy śledczy podają, że Państwo Islamskie chce dorównać „dokonaniom” Osamy bin Ladena. Antyterrorystyczna sekcja paryskiej prokuratury wnioskuje to, powołując się na zeznania członków rozbitych dotąd bojówek.

  Polubienie

 14. krab said

  Noo, to młodzi muzułmanie są gotowi do „ubogacania” Europy, zacząć chcą od europejek ….
  http://www.fakt.pl/swiat/uchodzcy-w-niemczech-narzekaja-na-brak-seksu,artykuly,581948.html

  Polubienie

 15. KnUR1 said


  0:47 , mnóstwo symboli wam nie znanych, ja się w to wbijam, na wyżyny mojego życia; takie mam uczucie;

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Czas wbić poziom i zrobić porządek z kurwami,

   Polubienie

   • mentronik said

    Miszczostwo

    Polubienie

   • Anna said

    To nie ten czas. Knur ocknij się. To naprawdę walka o cały świat, o ludzkość a nie tylko przetrwanie jednostek. W pojedynkę się tego nie wygra, no chyba, że sam Bóg zechce nas ocalić.

    Polubienie

    • KnUR1 said

     Jak bym tak nie dramatyzował. Raz, że nie specjalnie wierze w te globalne bajki, a dwa w Azji nic się nie mówi o problemach z uchodźcami – zero. Także to raczej stary kontynent ma problem, precyzyjniej wskazując – Europe w czarnej dupie. Przecież to wy ich wpuszczacie, a mi kurwa odmawiacie polskiego paszportu dla mojego dziecka. Abstrachując już od tego, że się raczej już nie przyda w niedalekiej przyszłości.

     Zreszta na co te gadki, wszystko było już dawno powiedziane. I nie wiem jak z Polakami gadać, bo jak pytam jednego i drugiego to jest wszystko ok. Nawet pytają się mnie, czy mi wciąż odpierdala, że takie brednie wygaduje jeszcze. Gdyby przyjrzeć się z boku osobą tutaj komentującym (mam na myśli ilość komentatorów, nie czepiając się treści) to spokojnie można uznać, że to forum oszołomów :5 Także proszę mnie nie stresować nie potrzebnie, że cały świat wyrżną.

     OT. Dziś ktoś mnie zagadał w temacie: „Mali, tajscy bokserzy, czyli zaprogramowani by zabijać.” Przeczytałem arta, później poszperałem na necie i mi się włos zjezył na głowie. Co wy wypisujecie to szok dla mnie – wszechwiedzący, żyjący w krainie dobrobytu i pragnień całego świata.

     Przykład: http://www.sportfan.pl/artykul/zaprogramowani-by-zabijac-brutalne-dzieciaki-walcza-w-12958

     Cyt: Dziewczynka? Zostaje dziwką. Chłopczyk? Brutalem! (itd)

     Zawarte w nim „negatywne” teksty typu: Najlepsi młodociani zawodnicy boksu tajskiego nie muszą chodzić do szkoły itd, powinny Wam dać również do myślenia. Wielu zacznie ubolewać na okrutnym losem dzieci, a nawet filmy nakręcać i zarabiać na tym nieszczęściu 🙂 W kraju, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu.

     Kolejna prawda, wynikająca z bardziej lub mniej mownych historyjek jest taka, że Tak, w Tajlandii rodzice decyduje o własnych dzieciach. Czy zaciągnie do szkoły, do pracy czy na ring czy gdzie chce. Bo rodzice mają prawa do własnych dzieci w przeciwieństwie do rodziców z Europy. Czy ktoś powiedział, że wolność jest łatwa? … jest odwrotnie. Dotyczy się nie tylko ringu, ale wszystkich przymusów jakie są narzucane w Europie rodzicom (dieta, szczepienia, zachowania, itd). A wam to pasuje.

     A ja mam nadzieje, że moje dziecko jak dorośnie przejdzie podobną szkołe i pozostanie w niej jeśli faktycznie będzie miało to coś do walki (a będzie, bo tata się dobrze napierdalał). A jak ktoś do niego fiknie to w dziub dostanie 🙂 jak na filmie Mentronika. Nie, żeby jakaś obsecja z mojej strony, ale chciałbym, żeby obcował ze sportem i walkami.

     Kolejna sprawa, to czy znajdą się wojownicy w Polsce, którzy obronią naród przed zalewem emigrantów, czy innym. Bo chyba nie galaretowate gimbazy zwolnione z WFU 😀

     Także ocknij się kobieto 🙂


     Polubienie

    • Marysia said

     Jakos do Azji Knur z Europy nie pchaja sie, zeby emigrowac.W druga strone jak najbardziej.Tajskie prostytutki marza o zlapaniu na meza zamoznego bialasa,aby sobie poprawic byt i wyjechac do raju bialych ludzi.Coz biali ludzie.Chetnie ze swoja kasa jezdza na urlop,zeby sie nachapac tanio egzotyki.Jedni tylko leza na plazy.Inni szukaja dzieci z biednych rodzin ,aby zaspokoic swoje zboczone hucie.Tajlandia znana jest z tzw. homoturystyki i pedofiloturystyki.Dziekuje bardzo Knur za taka rodzicielska wladze rodzicow, ktorzy z biedy je sprzedaja za miche ryzu zboczencomNie wszyscy rodzice pracuja w korporacjach ,aby nie wysylac swoje dzieci na ulice do pracy.Obsmarowac mozna , a nawet trzeba obydwie strony.

     Polubienie

     • KnUR1 said

      Nie tajskie dziwki, tylko każda kurwa tak robi.

      „Tajlandia znana jest z tzw. homoturystyki i pedofiloturystyki”

      Taka jest może znana Tobie, ale nie mi. Poza tym skąd wiesz, że jest znana z tego ? Dowody ?!

      Polubienie

      • Marysia said

       Dowody powiadasz?.Ano jest ich sporo.Na przyklad rozne filmy dokumentalne , a takze ksiazka w tym ludzi z polityki,ktorzy chwala sie spolkowaniem z dziecmi wlasnie w Tajlandii.Przypomnij Ty sobie jako dowod podroz papieza Franciszka do Azji i pelna emocji wypowiedz dziewczynki.O Polsce tez mozna powiedziec to samo.Ze fajnie jest i nie fajnie.A kto mowil, ze Ty pracujesz w korporacji.

       Polubienie

     • KnUR1 said

      I jakie korporacje! Ja nie robie w żadnej z nich. Pojebało się Wam w deklach do końca :DDD ale to nie mój problem. :5555555555555555

      Polubienie

     • KnUR1 said

      I co masz z problem, jak to ujmujesz „rodzicielska władzą”, bo ja to inaczej odbieram,

      że co masz ochote własne dziecko wsadzić do piekarnika, ale zabrania tobie urzędnik ?

      nie kumam …

      Polubienie

      • Marysia said

       Cale szczescie, ze sa zakazy urzednicze, bo moze niektorzy rodzice wsadzaliby dzieci do piekarnikow.Pamietasz przygode Rozalki?.To, ze urzedasy szukaja problemow , tam gdzie ich byc nie powinno , to sie nazywa ” zle prawo”,ktore sami tworza, obchodzac je starannie, bo ich jest stac na to.

       Polubienie

       • KnUR1 said

        Nikt nie wsadzie własnego dziecka do piekarnika 🙂 … Skąd te myśli w ogole ?

        Polubienie

       • Anna said

        Knur, z drugiej strony pieca też były drzwiczki. Pograj sobie w naszego Wiedźmina, to się dużo dowiesz 🙂

        Polubienie

       • Anna said

        Właściwie to mój koment jest skierowany do Marysi.

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Tak się składa, że Wiedźmin to marka Polska rozpoznawalna na całym świecie. Jeszcze.

        Polubienie

       • Anna said

        @Knur, w 6 tygodni sprzedaż 6 milionów egzemplarzy, nie wiem czy to światowy rekord ale jestem dumna z twórców-Polaków i mam nadzieje, że nie dadzą się kupić.
        Trójka jest naprawdę przepiękna, graficznie i scenariusz jest nietuzinkowy. Może będzie czwórka, z Ciriii…? Śliczna jest aż pozazdrościć i śmigła jak Jaskółka 🙂
        Ehh… te słowiańskie dusze, tylko by marzyły o doskonałości.

        Polubienie

       • mentronik said

        U czy taka polska w 100 % to nie wiem. W kwestii graficznej widac wplyw amerykanskiego skonsolowienia produkcji . PR-owo rowniez zakontraktowali specow zagramanicznych np ten john mamais czyli frontmen pr-u od eventow i prezentacji zamknietych . Czuje ze niedlugo kapital wiekszosciowy zostanie wchloniety przez jakis amerykanski koncern ala Electronic Arts lub Bioware . A marka CDP wyparuje . Nie wiem Anno jak trawisz klimaty sci fi ale ja jaram sie na mysl ich nastepnego projektu Cyberpunk 2077. A teraz jeszcze kapitalny dlc do wieska wychodzi we wtorek :

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        E tam Knur nie wsadzi powiadasz?.A ilez afer kryminalnych jest z udzialem noworodkow mordowanych i zamrazanych w zamrazarkach lub palonych w piecach grzewczych.Coraz wiecej, bo matki psychopatki je morduja i za przysluga psychologow nie ponosza nawet kary dozywotniego wiezienia, bo po jakims czasie zbrodniarki sie zwalnia z kryminalow, zapominajac przy tym o prawach pomordowanych dzieci.Nie koniecznie trzeba wsadzic do pieca.Mozna dzieci wsadzac na pontony, ktore wiadomo,ze nie sa bezpieczne do dalekich podrozy przez morze.Mozna dziecku zalozyc samobojczy pas i wyslac je, aby sie wysadzilo w imie zbrodniczej religii,polityki,idei.W piecach palono doroslych i dzieci tez.Nie tak dawno,czego uczy historia.Ci ktorzy te dzieci palili byli tez rodzicami.A jednak mozna Knur i dobrze wiesz, ze tak jest.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        @Anna.Nie gram w gry.Zerkne.

        Polubienie

       • Anna said

        Marysiu, zerknij 🙂 nie musisz grać, na YT są filmy z gry. Ja nie mam wypasionego komputera ale znam Wiedźmina 3 właśnie z nagrań youtubera. Jeśli chcesz polskiego to mogę Ci polecić takiego. który nie używa brzydkich słów i nie przerywa dialogów – Sarge. Już obejrzałam 150 odcinków. Ale Kino.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Chetnie obejrze.Mocne slownictwo mnie na pewno nie zepsuje.

        Polubienie

       • Anna said

        Marysiu, jak już pooglądasz trochę to napisz jakie są Twoje wrażenia. Oczywiście jakościowo YT nie równa się komputerowi czy konsoli. Mnie zamurowało z wrażenia jak zobaczyłam z komputera, jednak ta gra ma w sobie wiele treści, poza wspaniałą grafiką.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Nie ma sprawy Anno.Juz w tej zajawce widac ciekawa symbolike ( pentagram np.).Przyjrze sie dokladniej.Mentronik ma racje..zhamerykanizowane to.

        Polubienie

 16. mentronik said

  Polubienie

 17. Pandora said

  Niebieskoocy dżihadyści wracają

  W Syrii, wśród terrorystów, tych z ISIS ale i tych nie z ISIS jest mnóstwo Europejczyków z UE. Oni teraz, w panice spowodowanej tym, że wreszcie ktoś z nimi faktycznie walczy, wracają do Europy. http://www.mpolska24.pl/post/9771/niebieskoocy-dzihadysci-wracaja

  Polubienie

  • Anna said

   To najprawdopodobniej Prawda. Miałam kolegę w pracy, który będąc w wieku poborowym trafił do wojska ale na ochotnika zgłosił się do „misji pokojowej”, żeby zarabiać w dolarach. Dolar kiedyś to nie to samo co dziś, to była fortuna! Jednak kiedy już wrócił i cośkolwiek go pytaliśmy – cóż dobrego tam zdziałał? to wkrótce odszedł. Może już nie musiał pracować albo wstydził się przyznać do swoich czynów.
   Niestety, tacy …uje są wśród nas 😦 Tylko pluć im w gęby.

   Polubienie

  • krab said

   I należałoby ich wszystkich odesłać tam, skąd wracają! To są ludzie z wpojoną ideologią, czyli mówiąc trywialnie z porządnie zrytymi beretami! Takich naprawdę trzeba się bać, bo nie ma nic gorszego niż „wróg w tej samej liberii” co ty. Ja z niemałym przerażeniem czytałam kiedyś wypowiedź tego młodego polaka dżihadysty, że jak zbliżył się do zabitego kumpla to poczuł zapach raju !!

   Polubienie

 18. bittix87 said

  Usraelowi jak widać strasznie chce się mieć Europę w garści całą europę przy czym strasznie się nudzą,już nie wiedzą jak oficialnie wywołać 3 wojnę światową to chcą rękoma islamistów.Chyba szykuje się wielkie piekło bo ci co tak nie lubią innych co trzęsą światem nie mogą przeżyć jak widzą że są kraje jak Anglia,Niemcy,Holandia gdzie da się żyć i ludzie nie są biedni,a więc trzeba i tu stworzyć biedę.Polska zawsze ma przejebane z Prawej Rosja i Ukraina z lewej Niemcy do tego Litwa dochodzi a teraz Czechy.Ludzie nic nie myślą i zapłata będzie bolesna.Jakieś piekło mega chyba będzie ale co dokładnie to chyba nikt z ludzi na dole nie wie.Już dawno nie było mega czegoś na skale wojny światowej a oni już się starzeją i chcą za swojego życia jeszcze na mieszać.

  Polubienie

  • Anna said

   Proszę nie deprecjonować starzejących się bo wszyscy się starzejemy, ty też. To nie jest kwestia starzenia i młodości ale braku duszy. Bezduszność, oddanie duszy diabłu, ale młodość czy starość, wiek nie jest w tej kwestii miernikiem. Są życzliwi staruszkowie ale i młode zbóje.

   Polubienie

 19. bittix87 said

  Jeśli Bóg istniejie to szatan również i to dowodzi że szatana ma większą moc.Pewnie jest to powodowane tym że jego siłą jest ilość złych ludzi im więcej zła dostaje tym bardziej rośnie w siłe a co za tym idzie, to to że Bóg jest zbyt słaby aby mu się przeciwstawić.Taka tam filozofia ale może być trafna.

  Polubienie

  • Anna said

   Pociągnę tę filozofię ale z innym wnioskiem.
   Istnienie szatana jest dowodem na istnienie Boga, jeśli istnieje szatan to również istnieje Bóg.
   Szatan ma tyle mocy na ile zezwoli mu Bóg a reszta w rękach ludzi. Jeśli ludzie będą służyć szatanowi, który obiecuje złote góry, zielone wyspy (skąd my znamy takie obietnice?) etc. ale nie dotrzymuje obietnic to dowód, że nie należy mu wierzyć bo jest kłamcą. Szatan jest mistrzem kłamstwa, tak jak właśnie politycy.
   Każdego polityka, zawodowego traktuję jak kłamcę czyli sługę szatana.

   Polubienie

   • KnUR1 said

    a wyborcy to 100% szatany

    Polubienie

   • Anna said

    Było nie zjadać owocu z Drzewa Wiedzy. Teraz na własnej skórze musimy doświadczać co jest dobrem a co złem, przez setki pokoleń, tacy tępi jesteśmy.

    Polubienie

    • krab said

     A może to drzewo wiedzy to zakaz kopulacji?? i rozmnażania się? Przecież pierwszym ludziom dana była nieśmiertelność, a rozmnażanie się ją wykluczyło? Co miał owoc wspólnego ze stwierdzeniem.. ty rodzić będziesz w bólach, a ty w pocie czoła pracował będziesz. Przecież to usłyszeli po wypędzeniu z raju, a i dlaczego pierwszym odruchem był wstyd wobec własnej nagości ? Dlaczego rodzimy się z grzechem pierworodnym? 🙂

     Polubienie

     • Anna said

      Rozmnażanie się i związany z tym ból porodu oraz ciężka praca na utrzymanie rodziny to kara jaką Bóg nałożył za zjedzenie owocu z tego drzewa.
      „Chcecie być mądrzy tak jak Ja, to idźcie precz bo już nie będę wam potrzebny? Radźcie sobie beze mnie”. Nie musieli być mądrzy, Bóg dałby im wszystko czego by potrzebowali. Tylko co my mamy z tym wspólnego? to tak stare dzieje, że najstarsi nie pamiętają. Adam i Ewa umarli i na tym koniec tej historii, nie trzeba ciągnąć tego w nieskończoność.

      Polubienie

   • krab said

    Powiem Ci więcej… ten świat należy do szatana!! Przypomnę kuszenie na górze (Mt.4 !-11) Z kolei wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę. Pokazał Mu wszystkie królestwa świata i ich przepych i powiedział Mu: „Dam ci to wszystko, jeśli upadłszy pokłonisz się mi”. – kluczowe jest słowo „dam”, bo przecież dać można coś co jest naszą własnością, a nie kogoś innego.

    Polubienie

 20. AQQ said

  Koniecznie Polecam- nareszcie Prawda przebija sie w tv! :)))
  http://pytanienasniadanie.tvp.pl/22011654/konrad-gaca-ekspert-akcji-ons-zywienie-a-serce

  Polubienie

  • Marysia said

   Ten specjalista to jakie ma wyksztalcenie,zeby byc ekspertem.Nie to, ze sie czepiam,ale samo nazwisko dla mnie to za malo zwlaszcza,ze przedstawia sie jako ” ekspert”.

   Polubienie

  • AQQ said

   http://www.naturalna-medycyna.com.pl/homocysteina-cholesterol-zawal-witamina-b12-homocysteina-.html

   Dyplom niekoniecznie jest miarą rozumu. moje.

   Uczeni nie są mądrzy, mądrzy nie są uczeni. Tao

   Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
   Heraklit z Efezu

   Polubienie

   • Marysia said

    AQQ.Nie chodzi o miare rozumu.Chodzi o wiedze.Bez rozumu nie ma wiedzy.Zlote mysli maja to do siebie,ze czasami wodza na manowce.Mozna sobie dowolnie je interpretowac.Zeby uchodzic za madrego , to trzeba duzo wiedziec.Wiedza tez mozna zaszkodzic, bo wiedza sama w sobie zlem nie jest.Jest dobrem, ale wiedze mozna wykorzystac w zlych celach.Wiedze ten pan przekazal, bo ja zdobyl w zrodlach, ktore sobie mozna sprawdzic.Jesli mieni sie jako ekspert ,to chcialabym wiedziec,jakie ma wyksztalcenie.

    Polubienie

  • KnUR1 said

   Ale o co chodzi, tam gadają o maśle i jajkach ? WTF . co jajek nie mozna jeść czy co, walczysz o wolność cholesterolu ?

   Polubienie

   • AQQ said

    można jeść nawet dużo zwłaszcza żołtek!
    dokładnie wysłuchaj, Gaca obalił publicznie mit wysokiego cholesterolu, na którym bazują biali oszuści, ustalili sobie wygodna granice 200którą z kazdym rokiem zaniżają juz u dzieci szukają i każdemu co ma wiecej jak ja np.418 przepisują statyny! oczywiscie ja wiem o badaniach obalających te ich tezy z dupy wziete!
    Statyny to KASA i z kolei powoduja choroby wątroby, serca powodują impotencję i obniżaja funkcję mozgu! i Kasa się kręci! juz znowu wymyslili coś nowego chiper/cholerestomię!!!

    Polubienie

    • KnUR1 said

     Ja jem jajka, warzywa, owoce, mięso … i jebać co tam pierdolą w TV. Sama wiesz co jest dobre dla Ciebie i najbliższych. To są tysiące lat doświadczeń i nasze babcie 90+ wiedzą najlepiej. Moi dziadkowie dożyli 90-100 w „jebanej” komunie w pełni zdrowia. Tyle, że pracowali do końca swoich dni. Babcia opiekowała się domem, żarciem, kompotami, wędlinami. A dziadek zasuwał w polu, działce, szklarniach, kurach, pomidorach. Pozdrawiam.

     Polubienie

  • Anna said

   Bardzo dobrze, że poruszyłeś/łaś (jak w końcu zwracać się do ciebie, w rodzaju żeńskim czy męskim?) bo jest odzew i jest problem, który nam sztucznie stwarzają niby naukowcy.
   @Marysiu, nieważne dyplomy ale ten człowiek (na nagraniu) ma rację, potwierdzam to z własnego doświadczenia kiedy przestałam jeść tłuszcze pochodzenia zwierzęcego i jadłam prawie tylko warzywa to zakwalifikowałam się do szpitala, oczywiście nie zgodziłam się na to.
   Zaczęłam czytać na ten temat i okazuje się, że badania dowodzą, że im niższy cholesterol tym większa umieralność!!!
   Więc trzeba jeść jajka, tak jak ten gość mówi, zwłaszcza surowe żółtko. Także tłuszcze, typu boczek, smalec bo one pogrubiają nasze wewnętrzne organa, żeby się nie przesączało do wewnątrz.
   @AQQ, masz rację, wysoki cholesterol to mit-kit. Ja mam cholesterol poniżej 200 a lekarz przepisał mi statyn, po ch…,po co? bo mam cholesterol, jeszcze mam go trochę.
   Z lekarzami nie da się o tym porozmawiać, lepiej do nich nie chodzić.
   @Knur, Ty też masz rację. Jedzmy jajka, masełko, sery i śmietanę bo to jest zdrowe. I nade wszystko unikajmy stresów i stresogennych sytuacji. Nie nerwujmy siebie nawzajem.

   Polubienie

   • krab said

    Bardzo często organizm sam informuje, że ma jakieś braki. Każdemu chyba zdarza się odczucie ” coś bym zjadła, tylko nie wiem co” i olśnienie co to ma być.

    Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Anno.Jesli ktos sie prezentuje jako specjalista to jednak chcialabym wiedziec, co te specjalnosc potwierdza.Wiedza z powietrza sie nie bierze i zgadzam sie takze z tym,ze jest efektem doswiadczen.Specjalistow roznych sie mnozy , a potem okazuje sie,ze to zwyczajni szarlatani.Z lekarzami trzeba rozmawiac.Ich obowiazkiem jest dialog z pacjentem i objasnianie zarowno wynikow ewentualnych badan i terapii, ktora sie stosuje.Nie szczypie sie i czym im sie podoba, czy nien, draze wazne dla mnie tematy i prosze o objanianie tego, co dotyczy mojego zdrowia.Przeciez prawa pacjenta gwarantuja nam nasze prawa , w tym takze prawo do wiedzy o stanie naszego zdrowia, wiec nalezy z niego korzystac i nie byc przedmiotem w rekach korpusu medycznego lecz podmiotem.Lekarze nie lubia zbyt madrych pacjentow,ale mnie to nie rusza.Pytam i zadam odpowiedzi.Jeden taki nie wytrzymal presji i mi wprost powiedzial, ze za duzo czytam.No i co?.Nic.Czytam dalej i pytam.A co?.Nie sa bogami.Sprzedaja uslugi.Jako nabywca uslugi mam prawo zadac byc obsluzona w sposob nalezyty.

    Polubienie

    • Anna said

     To co piszesz to teoria, nijak ma się to do praktyki w kraju pt. Polska, może w innych krajach jest tak jak piszesz.
     Konkretnie mogę Ci napisać, że wolę do lekarzy/polskich konowałów (bo tak ich tu nazywamy) nie chodzić. Co najmniej łachę robią, że nas przyjmują po wielomiesięcznym oczekiwaniu na wizytę do specjalisty, już nie mówiąc o braku rzetelnej diagnozy! Ponad pół roku chodzę do kardiologa, co kilka miesięcy, czyli 3 wizyty, podparte wynikami różnych badań a on nie wie czy jestem zdrowa czy chora, nawet nie odpowie na pytanie – jakie mam teraz ciśnienie, tuż po zbadaniu ciśnienia. Za mądra dla niego jestem bo wiem, że przecież mierzył ciśnienie? może koniak w reklamówce rozwiązałby mu język albo wypchana koperta. Sama sobie zmierzę, bez koniaku.
     Szkoda słów.

     Polubienie

     • Anna said

      To ten, który przepisał mi statyn przy moim cholesterolu 175. Jeszcze miałam grube trudności w aptece kiedy nie chciałam tego świństwa wykupić, musiałam zapłacić za pozostałe leki 100% choć recepta była ze zniżką.
      Starczy? samo życie w IIIRP.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Wiem Anno ,jak jest.Nie trza dawac za wygrana i juz.Doktorow jest jeszcze na peczki ,wiec mozna zmieniac i testowac.W koncu sie trafi na uczciwego.Gorzej maja mieszkancy malych miescin i wiosek, bo sa skazani na ogol na jednego i nie maja wyboru.Duzo lekow..ba.Wiekszosc jest w Polsce na 100 % niestety mimo oficjalnego ubezpieczenia, ktore w praktyce nie dziala.Dziwna sytuacja.Masz ubezpieczenie i go nie masz.

       Polubienie

 21. Anna said

  Jak już tu jestem to informuję czytających, że w Niemczech, w wielu miastach odbyły się demonstracje przeciw imigrantom, podobnie jak w Polsce. Wielotysięczne pochody.
  Chyba po raz pierwszy w historii Niemcy i Polacy mają takie samo zdanie. Zapraszamy do protestów Francuzów, Anglików, także Nordyków 🙂

  Polubienie

  • AQQ said

   Wg. tajnego raportu w Niemczech będzie do końca roku ponad 8 milionów uchodźców.

   Polubienie

  • krab said

   No właśnie manifestacje… naszych już prokuratura ściga za antyislamskie hasła i okrzyki w trakcie pochodów, a ciapatych się ze wszystkiego tłumaczy i zaprasza dalej. Powinniśmy wszyscy dodatkowo złożyć doniesienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez rząd, zwłaszcza przez te dwie harpie !! Kopacz i Piotrowską !!

   Polubienie

   • Anna said

    Trafne spostrzeżenie ale kto powinien to zrobić – opozycja, za co biorą nasze pieniądze? Wszyscy są tacy sami. Jeśli nie zmienimy definitywnie składu parlamentarnego to nadal będzie tak jak jest.
    Trzeba opracować Naszą listę, na kogo można głosować w najbliższych wyborach. Czasu mamy już niewiele a tu cisza na ten temat.
    Proponujcie na czyje listy głosować.
    Braun?

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Poczytaj se Andziu zyciorys familii o tym nazwisku.

     Polubienie

     • Anna said

      Co się będę czepiać, sama nie znam życiorysu swojej familii – wojna, ucieczki, pożary tylko kilka dokumentów się ostało. Posiadacze dokumentów sprzed stuleci zapewne mają podrobione. Kto w czasie pożogi myślał o dokumentach, o ratowaniu życia myśleli.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Akurat ci z gornych polek papiery maja.Nawet w czasie pozogi o nie zadbali.Babcia pana B. nawet lekcje dobrego wychowania szkopom dala z wiedenskim akcentem.Nie czepianie sie Anno.Kastowy charakter elyt zawsze istnial ,a ich czlonkowie o zyciorysy dbali i dbaja.Te zyciorysy sa przydatne, a nawet niezbedne dla lepszego widzenia, co sie na swiecie wyrabia.Podobniez byly prezydent Polski ma podrobiony zyciorys i nie tylko on.Nic nie stoi na przeszkodzie,zeby odtworzyc losy rodziny.

       Polubienie

 22. Anna said

  Jesteśmy piątą władzą.
  Kto? MY – internauci. Nasze jest V (pięć) „V” ( viktoria, zwycięstwo).
  Wygnaliśmy premiera (DT) – kłamcę, obaliliśmy prezydenta (BK), narzuconego nam podstępnie po zamordowaniu Prezydenta Kaczyńskiego. Teraz kolej na usunięcie rządu (EK) wraz z całym PO bo to najgorsze rządy w historii Polski, sprzedają Polskę i Nas. Tak trzymać Rodacy.

  Polubienie

 23. krab said

  Zobaczcie jak manipulują ! Ciekawe ile osób da się nabrać?

  Polubienie

  • Anna said

   Totalna manipulacja sondażowa. Nagrywający myśli tak jak i ja a ja również, w życiu nie zagłosowałabym ani na Nowoczesną ani Po ani Psl.
   Oby jak najmniej osób skorzystało z takiego udogodnienia. Lepiej dla nas aby nas nie wyręczali w myśleniu.

   Polubienie

 24. krab said

  Ma rację, taka jest prawda

  Polubienie

  • Anna said

   Gdzie skandal ze skarpetkami? 🙂 Skandal to z pismakami, którzy oczerniają Naszego Prezydenta, wybranego w demokratycznych wyborach.
   No i mamy wreszcie Pierwszą Damę na poziomie, ma klasę 🙂

   Polubienie

   • Anna said

    Ale ustawy o szczepieniach mu nie daruję.

    Polubienie

    • Elsa said

     A tą mu darujesz? Moim zdaniem to zrobił to pod siebie, bo on przecież ma dużo wspólnego z Krakowem. Wydudka górników i innych obywateli.
     http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/boguslaw-zietek-fatalnie-ze-prezydent-podpisal-ustawe-antysmogowa,583626.html

     Polubienie

     • Anna said

      Tak szczerze to za grosz mu nie ufam. Piękne przemówienia, znajomość języków, elegancka żona i córcia – to na pokaz. Takiego Prezydenta chciałaby Polska ale to za mało bo w/g mnie ważne co faktycznie zdziała. Owszem odrzucił ustawę o płci a ile szkodliwych podpisał; o szczepieniach, o CO2 a co zrobi z ustawą o lasach bo nadal kombinują w tym temacie, żeby wyprzedawać. Czemu nie ma decydującego głosu w sprawie imigrantów, tylko jakaś premierzyca decyduje o tym? Nakazał audyt przed przejęciem Pałacu Prezydenckiego i okazało się, że są poważne braki i co? Czy Komorowski siedzi w pierdlu? Nie.
      To nie w tym rzecz, że ja nie znam się na takim prawie i procedurach ale to prawo jest nieżyciowe, znaczy się – chore, gdzie dozwala się na wielomiliardowe kradzieże a do więzienia idą biedacy, za przejazd bez biletu.
      Górnicy – hmm, sami sobie są winni bo gdy na poważnie strajkowali na początku tego roku to łyknęli obietnice Kopacz i zaprzestali strajków. Obietnice oczywiście okazały się blagą bo termin minął w sierpniu i nic w tym temacie nie zostało zrobione przez rząd. Kiedy ludzie wreszcie zrozumieją, że obietnice to kłamstwo, dla zyskania na czasie.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Lasy.Wszystko prywatyzuja na pniu dla obcych kapitalow w Europie .Zrujnowana Grecje wykupuja obce kapitaly,glownie niemcy i chinczycy w zamian za nastepne pozyczki,ktore zaakceptowal ten ich nowy rzad w zamian za polityke dalszego zaciskania pasa.W ten sposob miedzynarodowe kapitaly sobie kupuja panstwo razem z niewolnikami w celach handlowych.Bo wpierw kupuja,potem kapitalizuja, a potem sprzedaja.Taki los czeka bankrutow.Grecy zaplaca wlasnie wymuszona przez pozyczkodawcow wyprzedaza majatku narodowego ( prywatyzacja wszystkiego) oraz obnizeniem wysokosci emerytow i plac, czyli nedza.

       Polubienie

       • Anna said

        Unijna polityka to samobójstwo. To tak jakby drzewo podcinało swoje korzenie, wyrywało je z życiodajnej ziemi. Zamiast dbać o tysiącletnie dziedzictwo to je niszczą. To naprawdę celowa, zła doktryna, wynikająca z nienawiści. Jeśli nie nienawidzi się sąsiada to czy niszczy się jego piękny ogród, wręcz odwrotnie – oczy cieszą się tym widokiem.
        Kiedyś różni nas napadali, zajmowali tereny. Przywieźli też aż ze Skandynawii swoją świątynię, chyba wikingowie i ostała się tu u nas, zbudowana bez użycia gwoździa, jest zabytkiem choć jest dla nas „obca”. K… komu to przeszkadza, że gdzieś są zabytki, świadczące o kunszcie i rzemiośle?

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Zalozenia konstrukcji unii byly fajne.Z realizacja gorzej.Coraz gorzej i widac, ze zalozenia obracaja sie przeciw jej mieszkancom.Wylazlo szydlo z wora ,kto najbardziej skorzystal na tej konstrukcji, a kto stracil.Mimo to projekt 5 unii swiatowych jest realizowany.Nowy swiatowy porzadek.

        Polubienie

 25. Anna said

  @Mentronik, odnośnie Wiedźmina, nie wnikam szczegółowo w listę płac, jednak jest to polska gra i nikt nie powinien nam odebrać tego zaszczytnego miana. Co do dodatku to zajawka, jak dla mnie jest zbyt brutalna, bardziej zachęca mnie wątek z Cirii. Także z zainteresowaniem odbieram słowne przekazy czego obcojęzyczni mogą nie pojąć. To naprawdę polska gra i myśleć trzeba po polsku, żeby ją właściwie odebrać i dokonywać właściwych wyborów. Owszem, można ją przelecieć, powybijać potwory, z rozpędu mnóstwo ludzi i „nieludzi” ale to nie o to chodzi w tej grze.
  Jedyne o co mam żal, to zbyt wielkie wymagania sprzętowe, nie na kieszeń Polaka.

  Polubienie

 26. Fredro said

  W roku 2014 na świecie wydobyto przeszło 8 mld ton węgla. Wśród największych producentów znajdują się Chiny, Australia, USA Indie i Rosja. Chiny wydobyły ponad 3 mld ton w roku ubiegłym.

  Z kolei Japonia, nie posiadająca zasobów węgla u siebie, zużywa ok. 180 mln ton rocznie. Obecnie Japonia odchodzi od energii jądrowej i przechodzi na elektrownie w których surowcem do produkcji energii będzie węgiel (Japonia będzie budować 40, Niemcy 8 elektrowni i też odchodzą od elektrowni jądrowych). To ogromna szansa dla polskiego węgla, mamy ponad 85% zasobów w całej Europie. Nie ma obecnie tańszego na świecie surowca do produkcji energii jakim jest węgiel kamienny!

  Największymi eksporterami węgla są Indonezja (sprzedała na rynki zagraniczne w roku ubiegłym przeszło 400 mln ton) oraz Australia, która wyeksportowała 375 mln ton.

  Wszystkie kraje na świecie przez ostatnie lata zwiększały wydobycie węgla. Tylko w Polsce wydobycie węgla znacznie się zmniejszyło, aby m. in. w ten sposób zwiększyć koszty wydobycia tony węgla i pogrążyć polskie górnictwo. Polskie górnictwo jest celowo i systematycznie prowadzone do upadku. Robi się wszystko, aby trzy spółki górnicze upadły jednocześnie. Całe polskie górnictwo ma przejąć niemiecki kapitał!

  Jeżeli Niemcy mówią ustami UE, że polskie kopalnie należy zamykać i likwidować, to My powiedzmy takiej UE, że wychodzimy z tego patologicznego układu. W końcu po to została stworzona, aby skolonizować biedne kraje UE i aby Niemcy mogły przejąć polskie surowce naturalne w tym bardzo ważne z punktu widzenia Niemiec złoża polskiego węgla, który pozwoli Im osiągnąć niezależność energetyczną, bez której żaden kraj nie może się bezpiecznie rozwijać. To Niemcy i Japonia odchodzą od energii atomowej i budują elektrownie w których źródłem energii będzie węgiel kamienny (Niemcy budują osiem elektrowni, Japonia czterdzieści). Złoża polskiego węgla mają tylko zmienić właściciela, a wtedy wszystkie nakazy i zakazy decyzją administracyjną mogą być cofnięte.

  Ten plan już się realizuje dzięki polskiemu rządowi, który zdradza górników i naród polski, który w ten sposób będzie okradziony na setki miliardów złotych.

  Naród polski musi zrozumieć, że jest o co walczyć, że jesteśmy ogrywani przez zaborczych sąsiadów przy współudziale władzy, która zdradziła naród polski i prowadzi Polskę do kolejnego, już czwartego rozbioru Polski. Musimy się zastanowić w jakiej rzeczywistości chcemy żyć? Czy będziemy sami decydować o naszej przyszłości, czy będzie to robił za nas ktoś inny. Wtedy będziemy, już tylko tanią siłą roboczą na usługach obcych mocarstw bez możliwości decydowania o swoim losie. Moim zdaniem trzeba Polskę obronić przed wizją, która już niedługo się zrealizuje, jeżeli pozwolimy na taki scenariusz.

  On się rozgrywa na naszych oczach, tylko niewielu z nas to potrafi dostrzec, większość nie chce i udaje, że jakoś to będzie… a niestety nie będzie….. Trzeba powstrzymać ten zbrodniczy proceder, który będzie miał negatywny wpływ na rozwój naszego kraju, a wręcz stanie się niemożliwy. Musimy powstać z kolan na które upadliśmy, podnieść głowę do góry i podjąć walkę o godne życie, bo zasłużyliśmy sobie na to, jak żaden kraj w Europie.

  Mamy program ratowania polskiego górnictwa i program gospodarczy dla Polski, jednak nikt jak na razie nie chce podjąć rzeczowej dyskusji na temat naszego programu, mimo iż żadna partia polityczna w chwili obecnej nie ma programu naprawczego dla polskiego górnictwa, nie mają pomysłu co należy zrobić z polskim górnictwem, aby nie dopuścić do jego upadku.

  Nowy Model Biznesowy dla polskiego górnictwa po wdrożeniu w życie pozwoli wstrzymać upadek tak ważnej gałęzi naszego przemysłu, bez której nie jest możliwa suwerenność energetyczna Polski i szybki wzrost standardu życia naszego narodu.

  Musimy sobie założyć, że chcemy sprzedawać do UE, której przecież jesteśmy członkiem, 100mln ton. Jeżeli będzie taki plan, trzeba powołać grupę ekspertów, która określi co należy zrobić, aby ten plan zrealizować.

  Bez woli politycznej nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Chyba że, nasze działania poprą sami górnicy. To w głównej mierze od Was górnicy zależy, czy uda się obronić polskie kopalnie których właścicielem jest przecież naród polski! Naród polski jest suwerenem i to my powinniśmy zadecydować o naszej dalszej przyszłości. Chciałbym się odwołać do Związków Zawodowych, aby wsparli nasze działania. To walka o przyszłość naszej ojczyzny, nikt nie powinien przyglądać się powolnej agonii polskiego górnictwa i naszej ojczyzny. To sprawa całego narodu, który staje się ofiarą zdradzieckiego planu przejęcia polskich kopalń i złóż węgla, a potem pewnie reszty polskich surowców naturalnych, których mamy w ziemi na setki bilionów dolarów (węgiel, ropa, gaz ziemny, ruda żelaza, metale ziem rzadkich, geotermia i inne).

  Zasoby naturalne, w tym węgla i źródeł geotermalnych w Polsce stanowią około 85 % całych zasobów UE i według oficjalnych danych wynoszą ponad 54 mld ton, a z nieoficjalnych danych wg prof. Bohdana Żakiewicza kandydata do nagrody Nobla, wybitnego specjalistę od podziemnego zgazowania węgla, wynosić mogą nawet kilka setek mld ton.

  Zdaniem prof. Juliana Sokołowskiego i prof. Jacka Zimnego wartość tych zasobów (wycena z 2003 roku, po udostępnieniu i wydobyciu licząc po aktualnych cenach światowych, szacuje się bardzo ostrożnie na przeszło 3 bln $, to jest ponad 10 bln złotych.

  Wartość zasobów na 1 obywatela RP jako ich w 1/38 000 000 części właściciela, wynosi około 263 000 zł. Tyle, przy bardzo ostrożnej wycenie (za bezcen) rządy III RP, a głównie elity PO i PSL dla zapewnienia na pokolenia swojego dobrobytu i ich dzieciom, chcą ukraść każdemu z nas, polskiemu obywatelowi, poprzez przekazanie kontroli (prywatyzacji) nad polskimi zasobami energetycznymi „strategicznym” inwestorom zagranicznym. Zasobów tych, zalegających na nie udokumentowanych jeszcze głębokościach pomiędzy 1200 a 3000 m prawdopodobnie jest kilkakrotnie więcej co oznaczałoby, że na jednego Polaka mogłoby przypadać zasobów o wartości nawet do około 1 mln zł.
  O to tak naprawdę toczy się walka obcych mocarstw, aby bez jednego wystrzału przejąć polskie surowce naturalne.

  Toczy się wojna w której biernie bierzemy udział. Niestety jak na razie przegrywamy, jednak wbrew panującej opinii, że wszystko stracone, mamy o co walczyć. Możemy spłacić wszystkie zobowiązania w które celowo nas wpędzono, m. in. poprzez likwidację naszego przemysłu, a sięgając po nasze zasoby naturalne, naród może ponadprzeciętnie zacząć się bogacić. To właśnie robi Arabia Saudyjska, korzysta ze swoich zasobów naturalnych, a to przecież tylko ropa i gaz. Ważną sprawą jest obrona polskiej waluty. Dzięki bankowi emisyjnemu jakim jest NBP możemy drukować pieniądze wykorzystując je do rozwoju naszej gospodarki. To robią największe mocarstwa na świecie. Obecny zapis w konstytucji Kwaśniewskiego z 1997 roku powoduje, że Polska musi się zadłużać w Międzynarodowym Funduszu Walutowym, co wpływa na ciągły wzrost naszego zadłużenia. W ten sposób pętla się zaciska, Polska upadnie i nastąpi kolejny już czwarty rozbiór Polski. Trzeba się zastanowić, czy tego chcemy, czy może jednak stać każdego z nas na to, aby jednak podjąć walkę o naszą ojczyznę, bo przykład jak walczyć pokazali nam nasi dziadkowie i ojcowie. Mamy dość rządów zdrajców (kiedyś za zdradę była tylko jedna kara) których miejsce jest za kratkami polskich więzień. Musimy ich odizolować od społeczeństwa, aby nie przeszkadzali w budowaniu nowej uczciwej i przyjaznej narodowi Polski. Póki Polska nie zginęła walczmy o naszą ojczyznę, bo tylko Ona zadba o szybki, pewny i duży wzrost standardu naszego życia i następnych pokoleń Polaków.”

  Opracował
  Bogdan Gizdoń

  Polubienie

 27. Fredro said

  W związku z pogłębiającym się w Europie chaosem wywołanym tzw. kryzysem imigracyjnym, mamy dla Was ważny komunikat. Cała sytuacja jest operacją psychologiczną na olbrzymią skalę.

  Witajcie Obywatele Polski!

  Wiemy, w jaki sposób media i inni dezinformatorzy manipulują informacją, by osiągnąć zamierzony efekt. Wiemy, jaki jest powód tej manipulacji i jak jej przeciwdziałać. Przed rozwpoczęciem jakichkolwiek działań należy jednak przeanalizować i zrozumić sytuację, pomijając dezininformacyjne warstwy zarówno w mediach mainstreamowych jak i alternatywnych. Wtedy rozwiązanie nasunie się samo.

  Anonymous to niezależna i międzynarodowa grupa luźno powiązanych ze sobą aktywistów i hackerów działająca przede wszystkim w internecie, identyfikowana przez użycie maski Guya Fawkesa. Powstała w 2003 roku.
  Oto nasz opis sytuacji. Potraktujcie go raczej jako drogowskaz niż narzucanie opinii i wykorzystajcie wiedzę, rozum i serce by się do tego odnieść.

  1) Istnieje zasadznicza różnica pomiędzy uchodźcą a imigrantem.
  Imigrant podejmuje decyzję o zmianie kraju zamieszkania celem poprawy standardu życia. Na tą decyzję nie ma wpływu bezpośrednie i weryfikowalne zagrożenie życia. Uchodźca podejmuje decyzję o zmianie kraju zamieszkania w związku z bezpośrednim i weryfikowalnym zagrożeniem życia jego lub rodziny obecnym w kraju jego dotychczasowego pobytu.

  2) Trwający obecnie proces destabilizacji Bliskiego Wschodu i Afryki napędzany jest agresywną polityką USA, Izraela i państw sojuszniczych.

  3) Tzw. Państwo Islamskie, czyli ISIS lub ISIL, jest formacją terrorystyczną dowodzoną między innymi przez wysokiej rangi agentów wywiadu oraz członków organizacji paramilitarnej Blackwaters, utworzoną na mocy porozumienia pomiędzy Izraelem, USA i Arabią Saudyjską, której celem jest obalenie reżimu prezydenta Syrii Bashara al-Assada, stworzenie pretekstu dla interwencji sił NATO w Syrii oraz napędzanie migracji natywnej ludności muzułmańskiej w pożądanych kierunkach – obecnie w kierunku Unii Eurejskiej.

  4) Zasadniczym celem tzw. kryzysu uchodźców jest wprowadzenie w państwach europejskich szeroko pojętego chaosu opartego na poczuciu zagrożenia. Następnym krokiem będzie wprowadzenie rządowych rozwiązań zaostrzających środki bezpieczeństwa, kontrolę i monitoring. Ważnym następstwem praktyki migracyjnej jest pozbawienie ludności europejskiej „spójności narodowej i kulturowej” poprzez wykształcenie podatnego na manipulację i kontrolę społeczeństwa multikulturowego egzystującego bez poczucia jedności i woli walki.

  5) Istnieje realne zagrożenie, iż wraz z falą uchodźców do Europy mogą przeniknąć bojownicy Państwa Islamskiego, celem realizacji zamierzonego planu destabilizacji krajów europejskich. Należy jednak podkreślić, iż wysokiej rangi bojownicy i przywódcy najprawdopodobniej przerzucani są tajnymi kanałami za porozumieniem wywiadów.

  6) Uchodźcy to w dużej mierze osoby uciekające przed realnym zagrożeniem życia ze strony ISIS oraz zachodnich działań militarnych, potrzebujący pilnej pomocy humanitarnej i azylu.

  7) Media mainstreamowe otwarcie wspierają politykę imigracyjną, umniejszając jednak wadze konieczności weryfikacji każdego z uchodźców oraz podjęcia odpowiednich środków prewencynych w przypadku naruszenia przez nich prawa. Potężną dezinformacją, jakiej się dopuszczają jest zupełne pomijanie powodów kryzysu imigracyjnego (patrz pkt 2 i 3).

  8) Prawicowe media alternatywne również dopuszczają się karygodnych manipulacji i fałszerstw przedstawiając Islam w sposób generujący lęk i podziały. Przyczyniają się w ten sposób do zaostrzania konfliktów na tle religijnym, co w konsekwencji sprzyja ostatecznej agendzie. Również i tutaj powód migracji schodzi na dalszy plan, ustępując pola nienawiści i propagandzie antymuzułmańskiej.

  9)Ludność muzułmańska jest manipulowana w równym stopniu co społeczeństwa zachodnie. Począwszy od przywódców ISIS, którzy cytując wersety Koranu mamią i werbują niewyedukowanych bojowników, poprzez charyzmatycznych demagogów pokroju Andżema Czołdary, aż po marionetkowe media, które z drugiej strony zgrabną narracją nagłaśniają straszliwość zbrodni Państwa Islamskiego oraz nieuchronność wprowadzenia Shariatu w państwach europejskich.
  10) Prawdopodobnym ostatecznym celem całej agendy jest utworzenie państwa Wielki Izrael na terenach wyludnionych przez działania ISIS, oraz otwarte podporządkowanie multikulturowej i niezdolnej do sprzeciwu Europy.

  Mamy zatem do czynienia z bardzo zaawansowaną manipulacją. Kryzys imigracyjny w Europie mógłby być łatwo zażegnany. Problem w tym, że faktyczne rozwiązanie go jest nie na rękę establiszmentowi USA i Europy Zachodniej.

  Streszczamy, co należy zrobić w pięciu krótkich krokach.

  Krok 1.
  Skończyć z finansowaniem i uzbrajaniem grup rebeliantów mających obalić syryjski rząd. Doskonale wiadomo, że ta broń trafia w ręce ISIS i ich sprzymierzeńców. To z kolei, skutkuje niczym innym jak destrukcją i chaosem. Pieniądze przeznaczane na finansowanie tych wątpliwych operacji należy natychmiast przekierować na intensywną pracę przy odbudowie.

  Krok 2.
  Wywrzeć presję na Turcji i Jordani, by zablokowały szlaki zaopatrzeniowe ISIS. Wprowadzić sankcje przeciw krajom, które uczestniczą w handlu ropą z opanowanych przez IS terenów, lub zezwalają by fundusze lub zaopatrzenie do nich docierało. Żadna armia nie przetrwa bez źródła zaopatrzenia. Nie przez przypadek szlaki te mają początek na granicach tureckiej i jordańskiej.

  Krok 3.
  Wspierać syryjski rząd. W ciągu całego roku amerykańskie naloty w Syrii nie zdołały ani zniszczyć ani nawet osłabić pozycji ISIS. To oczywiście dlatego, że prawdziwą strategią wcale nie jest pozybycie się ISIS, a raczej utrzymanie ich w celu systematycznego osłabiania Assada. Gdyby Waszyngton na prawdę chciał zatrzymać tę grupę, poszedłby w ślady Rosji, zaopatrując rząd syryjski w niezbędną broń, zapewniając szkolenia i wsparcie logistyczne, by pomóć Syrii w wyparciu ISIS. To by jednak oznaczało, że Waszyngton i sojuszcznicy musieliby oficjalnie odstąpić od planu zmiany reżimu w Syrii.
  Assad może nie jest uwielbianym prezydentem, ale cieszy się poparciem większości Syryjczyków. W zasadzie Assad ma większe poparcie w swoim kraju niż Obama czy Kongres w Ameryce. W niektórych okresach Assad miał większe poparcie niż Obama i Kongres razem wzięci.

  Każdy rząd zaimplementowany w wyniku amerykańskiej zmiany reżimu będzie postrzegany jako rząd marionetkowy, bez wiarygodności potrzebnej do stabilizacji regionu. Jeśli potrzebujesz na to dowodów, spójrz na Afganistan lub Irak.

  Krok 4.
  Zapewnić bezpośrednią pomoc w odbudowie mieszkań, infrastruktur i przedsiębiorstw zniszczonych przez konflikt. Jako rozwiązanie krótkoterminowe w strefach poza obszarem konfliktu należy utworzyć tymczasowe obozy uchodźców, które należy regularnie zaopatrywać w środki medyczne i żywność. Tak, będzie to sporo kosztować, ale sporo kosztowała też trwające pięć lat usiłowania zmiany reżimu, które są właśnie źródłem obecnego problemu.

  Krok 5.
  Przekierować uchodźców do tych stabilnych regionów. Zalewanie Europy masami niezatrudnionych uchodźców nie jest w niczyim interesie. Taka praktyka spowoduje jedynie nasilenie napięć i wzmocni ruchy ksenofobiczne. Ci ludzie nie potrzebują schronienia w gettach Europy, oni muszą odzyskać własny dom.
  anonymous 1
  Bracia i Siostry.

  Jak widzicie, istnieje realna szansa na rozwiązanie tego problemu. Należy jednak sięgnąć do sedna, zamiast dawać się wciągać w socjotechniczne gierki establishmentu oparte na różnicach religijnych.

  Zacznijmy otwarcie krzyczeć o przyczynach i propozycji kompleksowego rozwiązania, a zobaczycie jak szybko zjednoczymy Polaków.

  Jesteśmy Anonymous,
  Jesteśmy Armią,
  Spodziewajcie się nas!

  Anonymous

  Polubienie

 28. AQQ said

  Jarosław Gromadzki poseł niezrzeszony okupuje mównicę knesejmu. obrady przerwano do 10ej.!

  Polubienie

 29. Anna said

  Nareszcie platwormersi na dnie, leżą ale jeszcze kwiczą. Sondaże podają tylko 19% poparcia dla PO ale to i tak o 19% za dużo dla takich.
  Rodacy, dobijmy ich na 0%.
  93% wyborców wybiera się na najbliższe wybory. Brawo! Czuwaj wiara…

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-millward-brown-dla-faktow-tvn-pis-na-czele-po-z-poparciem-ponizej-20-procent/tth1ht

  Polubienie

 30. KnUR1 said

  @Marysia
  No ile jest tych przypadków? … To nie istotne. Wyprawy na tratwach to ryzyko jakie podejmują i to tylko dlatego, że ich wpuszczają. No i co jak urzędnicy wprowadzą zakaz, który istnieje, pływania migracyjnego, to kogoś to powstrzyma? Ja nie wiedziałem, że w Europie można sobie nie/legalnie przybywać. Nie zagłębiając się w politykę.

  Jeśli matka psychopatka zamorduje i upiecze dziecko w piekarniku, to po pierwsze popełniła morderstwo i powinna zostać stracona, a dwa ja z tego powodu nie życzę sobie zakazu posiadania mikrofalówki w mieszkaniu. Kiedy ktoś sobie roztrzaska głowę bo nie lubi jeździć w kasku motocyklem, to nie znaczy, że pojawia się zakaz jazdy jednośladami bez kasku włączając hula hop.

  A jak się staruszka w styczniu poślizgnie na oblodzonym chodniku i tragicznie zginie, to podobnie nie zrozumiem obowiązkowych ochraniaczy na łokcie i kolana + kask, dla wszystkich po 70 roku życia, którzy chcą skorzystać z „socjalnego” ubezpieczenie.

  I jak socjal szeroki to nieskończenie problemów. No i je macie aktualnie. Nie chce mi się też spierać o jakieś przymusowe szkoły, jedzenie, szczepienia, walki, minimalne stawki, emerytury, NFZ, NWO, żydów, umowy śmieciowe/gnojowe itd. Bawcie się w to, a ja sobie popatrzę. I nie szczekać mi, bo na wymarciu jesteście.

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Tu jeszcze filmik dla miłościków socjala Ikonowicza, który chce wzbogacać Polskę kulturowo:

   Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Knur.Tu sie nie szczeka ,tu sie pisze.Socjal sam w sobie nie jest zly.Zle jest jego wykorzystywanie w zamierzonych celach politycznych ,jak to sie zwyklo okreslac.Ten wlasnie socjal wykorzystuja z jednej strony decydenci wbrew woli spoleczenstw ,z drugiej zas emigranci wpedzeni w wojne i biede.Kolko sie zamyka.Jesli nie tzw. socjal to niech wszystkim dadza robote i dobrze platna i bez laski.Z socjalu tez korzystaja zamozni i to dobrego socjalu, ktore jego resztki otrzymuja, ci ktorych dawacze socjalu niszcza i wpedzaja w biede.Panstwo jest opiekuncze takze dla kapitalow.To tez socjal,ale skryty pod nazwa przedsiebiorczosci.Socjal to zwolnienia z podatkow dla kapitalow..Socjal to kasa, ktora tzw. przedsiebiorcy otrzymuja od panstwa, robiac lache,ze zatrudniaja ludzi, ktorzy sie zrzucaja w postaci podatkow na ten socjal dla miliarderow.Tak masz racje Knur.Trza skonczyc z socjalem dla miliarderow.Koniecznie i zobaczysz, ze i biedy ubedzie wsrod biednych.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: