Miziaforum's Blog

Alarm ! PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA PRZECIW CHOROBOM TROPIKALNYM W CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ , ZARZĄDZENIE WHO !!

Posted by miziaforum w dniu Październik 4, 2015


WITAM I INFORMUJE

NIEMIECKI DZIENNIKARZ DOTARŁ DO TAJNEGO ROZPORZĄDZENIA WHO KTÓRE NAKAZUJE W ZWIĄZKU Z NIEKONTROLOWANYM NAPŁYWEM IMIGRANTÓW NA TERYTORIUM U.E WYKONYWANIA SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH PRZECIW CHOROBOM POWSZECHNIE WYSTPUJĄCYM W AZJI I AFRYCE

KTÓRE SĄ ŚMIERTELNYM ZAGROŻENIEM DLA EUROPEJCZYKÓW

(i zgadzam si że jest takie zagrożenie … ALE !!)

SZCZEPIENIA MAJĄ BYC REALIZOWANE NA OGROMNĄ SKALE PRZEZ SŁUŻBY MEDYCZNE CYWILNE JAK I WOJSKOWE

WYTYCZNE WHO W TEJ SPRAWIE PRZYJEŁY DO REALIZACJI WSZYSTKIE RZĄDY KRAJÓW UNII

JAK INFORMUJE DZIENNIKARZ WE WSZYSTKICH KRAJACH UNII RZĄDY PRZYGOTOWUJĄ USTAWY I PRZEPISY KTÓRE POZWOLĄ NA PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA , PONADTO BRUKSELA PRZYGOTOWUJE OSOBNĄ USTAW OGÓLNO UNIJNĄ

TERMIN REALIZACJI SZCZEPIEŃ OPATRZONY JEST SŁOWEM NATYCHMIAST !!

NO TO ZDAJE SI ŻE JUŻ WIECIE

p.s ta informacja podana była na stronie BILDA DE jako komentarz rozpoczynający si słowami ROZSYŁAJCIE TĄ INFORMACJE WSZEDZIE PO OKOŁO 15 MINUTACH ZOSTAŁO USUNIENTE

JA MYŚL ŻE TO JEST BARDZO PRAWDOPODOBNE I LOGICZNE ZWARZYWSZY ŻE MAMY DO CZYNIENIA Z OGNISKIEM CHOLERY W GRECJI JAK I AUSTRII

TYLKO KTO I JAK W WHO ZECHCE WYKORZYSTA TEN PRETEKST DO SZCZEPIEŃ

PRZYPOMNIJCIE SOBIE SYTUACJE Z ROKU 2009 – ŚWIŃSKA GRYPA …. LIPA …

Komentarzy 80 to “Alarm ! PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA PRZECIW CHOROBOM TROPIKALNYM W CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ , ZARZĄDZENIE WHO !!”

 1. miziaforum said

  INFORMACJA NIE JEST PEWNA … ALE POWSTAŁPEWIEN FERMENT I PADŁY JUŻ Z UST NIEMIECKICH POLITYKÓW OSTRE DEMENTI !!!

  TEJ PLOTKI NIE PLOTKI NAD WYRAZ OSTRE I STANOWCZE JAK MAŁO KIEDY

  A JA WOL DMUCHA NA ZIMNE

  Polubienie

  • Manfred z Bytomia said

   Moja córka z zięciem rok temu wybudowali domek jednorodzinny w Austrii. Dwa tygodnie temu pojechali na wakacje i wczoraj wrócili do domu. Okazało się, że podczas nieobecności w ich domu zamieszkało kilkunastu uchodźców! Włamali się i doszczętnie zrujnowali wszystkie pokoje. Wszędzie pełno zaschniętego błota, ogromny fetor wydobywający się z łazienki i toalety. Gdy zapchali ubikację zaczęli wypróżniać się do wanny i umywalki! Całe dno wanny pokryte kałem! Gorzej jak zwierzęta! Z kuchni i salonu zniknęła część mebli, ponieważ okazało się, że nieproszeni goście palili nimi w kominku, a sprzęt AGD RTV po prostu wyparował. Żeby jeszcze tego było mało, uchodźcy wszczęli awanturę gdy zięć kazał im się wynosić. Zanim przyjechała policja grozili mojej córce, że ją znajdą i zgwałcą! Jesteśmy wstrząśnięci! To co się tam wyprawia jest nie do pomyślenia. Strach wyjść na ulicę. Córka chce wracać do Polski jak najszybciej i wcale się jej nie dziwię.

   Polubienie

 2. AQQ said

  Brawo, więcej takich potrzeba! 🙂
  http://wirtualnapolonia.com/2015/10/03/burmistrz-krasnika-nigdy-nie-pozwole-na-wysiedlenie-polakow-i-zakwaterowanie-islamskich-uchodzcow/

  Polubienie

  • Anna said

   W mojej okolicy codziennie sterty mebli i gratów, nie nadążają wywozić. Lokatorzy robią masowo remonty czy ich eksmitują w niebyt? Kilka tygodni wcześniej, pod byle pretekstem administracja obleciała wszystkie mieszkania.

   Polubienie

 3. AQQ said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjska-armia-terrorysci-panstwa-islamskiego-wpadli-w-panike/yjqft7

  Polubienie

 4. lolo said

  Ciekawe jakie to „smakowitości” będą w tych szczepionkach? Prócz tych znanych: aluminium, rtęć i takie tam „dodatki smakowe”. Jest takich parę: dżuma, ebola, HIV… ach, w końcu te tajne laboratoria po coś w końcu są, czyż nie?

  Polubienie

  • miziaforum said

   Napływ imigrantów do Europy stał się okazją do zwiększenia zarobków niemieckich firm. Jak pisze tygodnik „Der Spiegel”, w Niemczech powstał cały przemysł zajmujący się obsługą przybyszy spoza Unii Europejskiej.

   Najwięcej na imigrantach zarabiają przedsiębiorcy działający w branżach hotelarskiej, produkującej przenośne toalety, namioty i łóżka polowe oraz firmy oferujące catering i usługi telekomunikacyjne. Wszystkie korzystają na szybkiej reakcji na potrzeby zgłaszane przez administrację rządową kanclerz Angeli Merkel.

   Dziennikarze „Der Spiegel” podają przykład jednego z hoteli, który świecił pustkami i musiał obniżyć ceny noclegu do 40 euro za noc. W związku z udostępnianiem pomieszczeń imigrantom, nie tylko znalazł on klientów ale również podwoił ceny. Firmy telekomunikacyjne rozdają natomiast przybyszom spoza Unii Europejskiej karty SIM, które muszą oni następnie doładować. Duże zyski notuje też koncern Western Union, w związku z pobieraniem przez uchodźców pieniędzy.

   Polubienie

 5. nnn said

  taki był plan…. nie dało się szczepić…to teraz już się da. ” pod przymusem”

  Polubienie

  • lolo said

   Ustawa o przymusowym szczepieniu w Polsce, jest już dobrą chwilę. Na to potrzeba tylko pretekstu masowego zagrożenia. I wszystkie partie w równym szeregu do głosowania szły… na „tak”.

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    PIS tez glosowal ” tak”?.

    Polubienie

    • krab said

     Nawet już pan PAD podpisał
     http://wirtualnapolonia.com/2015/08/29/wiecej-przymusowych-szczepien-prezydent-duda-podpisal-ustawe-wprowadzajaca-kolejne-szczepienia-w-tym-kontrowersyjna-szczepionke-przeciw-hpv/

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      No to pieknie tfujj..Hpv eksperymentowali na zachodzie kampania reklamowa w telewizorach.Znalazly sie glupie mamuski i zaszczepily swe corki tym swinstwem.A teraz zaczynaja przebakiwac o fatalnych dla zdrowia dziewczat skutkach.Przed reklama w telewizorach nie pofatygowali sie,zeby podac ewentualne zagrozenia tym szczepieniem.Pewnie nie mieli jeszcze danych z eksperymentow na ludziach.Glupich ochotnikow znalezli i maja material do badan.

      Polubienie

      • Anna said

       Wklejałam tu nagranie o meksykańskich dziewczynkach. Szok. Po kilku minutach mdlały i dostawały konwulsji. Że taki prezydent nie zastanowi się, nie zdobędzie informacji tylko podpisuje w ciemno, to bardzo źle o nim świadczy. Swoją córkę też każe zaszczepić?

       Polubienie

       • krab said

        Nie, bo już „za stara”- szczepienie należy wykonać między 11 a 12 rokiem życia. No i na pewno przed rozpoczęciem życia seksualnego.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Hmmm..Dlaczego miedzy 11 a 12 rokiem zycia?.

        Polubienie

       • krab said

        Sadzę, że przyjęli okres dojrzewania jako tzw. punkt wyjścia. Z tymi szczepionkami przeciw hpv to jest jeszcze większy kant jak z innymi, ponieważ odmian wirusa jest ponad 100. Szczepionka zahacza o 2 lub 4. Tłumaczą co prawda, że to są odmiany najbardziej onkogenne, ale nie ma żadnej gwarancji, że daną osobę ochronią .Za to cena …1200 zł.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Gwarancji nie ma, ale sa kroliki doswiadczalne,ktore potwierdza lub zaprzecza zalozeniom, ktore ktos sobie postawil,produkujac te szczepionke.Gwarancji tez nie ma, ze te zaszczepione dziewczeta bez szczepienia w dojrzalym zyciu zetkna sie z tym wirusem.Jesli nie szczepionka moze nigdy nie zetknelyby sie z nim.A tak po zaszczepieniu juz maja z nim kontakt.Jesli przyjeto ten punkt wyjscia to oznacza, ze jest on istotny.Dlaczego i jakie sie z tym wiaza skutki pozytywne lub negatywne?.O skutkach negatywnych mowi sie juz coraz glosniej.Podczas telewizyjnych kampanii reklamowych nie bylo mowy o ewentualnych nastepstwach ubocznych.Chwalono zalete.Ochrona przed nowotworem szyjki macicy.Moze mi ktos madry wytlumaczy jak mozna ochronic przed czyms, co sie wszczepia i co wywoluje nowotwor.Nie kumam tej logiki.

        Polubienie

 6. krab said

  Powoli rusza machina przygotowująca do uległości w kwestii szczepień
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/slowacja-pojawily-sie-komary-przenoszace-malarie/54b77e

  Polubienie

  • Anna said

   Humor internautów nie opuszcza; komarom należy się socjał po tak długiej i niebezpiecznej podróży.

   Polubienie

  • lolo said

   A te komary to uchodźcy pewnie w walizkach przywieźli? Może jeszcze w takich specjalnych transportówkach dla zwierząt? Zastanawia mnie czy one nie są przypadkiem wynikiem działania jakiegoś „hobbysty” w białym fartuszku, 100 m pod ziemią…

   Polubienie

   • Anna said

    Dziwnym trafem pojawiły się w krajach, które nie zgodziły się na imigrantów.

    Polubienie

    • lolo said

     Taki komar myśli sobie: teraz zaatakuję tych wstrętnych ksenofobów. W końcu mamy równość.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Komar nie taki glupi jak sie by zdawalo.Nie wszystkich krew komary lubia.

      Polubienie

      • Anna said

       Moją, niestety lubią. Jadłam wit. B i to je odstręczało ale czy zadziała na „malaryjskie”, można próbować.

       Polubienie

       • krab said

        Trzeba będzie poustawiać w mieszkaniu zaciery na bimber 🙂 ! Polecą do dwutlenku węgla.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Takie pospolite dobrze odstrasza pelargonia i jej zapach.

        Polubienie

       • krab said

        Zgadza się. Pewno niedługo będziemy nosić pelargoniowe wianki na szyi jak czosnek przeciw wampirom.

        Polubienie

       • Anna said

        Krab a czy w doniczkach czy mogą być ususzone? 🙂

        Polubienie

       • krab said

        Pewno nie, ale zawsze można cały rok w doniczce hodować kocimiętkę, która działa 10x mocniej niż odstraszacze komarów w sprayu, a śmierdzi jak cholera. Tylko na kota trzeba uważać bo obgryzie 🙂

        Polubienie

       • AQQ said

        Wrotycz na robactwo.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        W doniczkach bardzo dobrze.Trzymasz rosliny na okiennym parapecie najlepiej na zewnatrz i do chalupy Ci nie wlaza.Suszona pewnie tez zima.Z suszonych dobrze odstrasza komary mieta.

        Polubienie

       • Anna said

        Krab, Marysia dziękuję za opiekę 🙂 Faktycznie taki komar potrafi mi dokuczyć zwłaszcza w nocy, rano budzę się pokąszona z bąblami. AQQ – nie wiem co to wrotycz ale gadamy o insektach a nie robactwie. Zapewne te wszystkie rady są pomocne, może napiszemy pracę praktyczną jednak każdy przypadek jest indywidualny. Suszona pelargonia zimą jest raczej zbędna bo zimą komary nie grasują, kocimiętkę to mój kotek by w jeden dzień wytarmosił. Jestem „miastowa” po chaszczach nie chadzam, lato było suche i jak dotąd komarów ni widu ni słychu. Może Bóg nade mną (nad nami – chytra nie jestem) czuwa albo co najmniej Anioł Stróż. Jednak trzeba mieć baczenie i będę zamykać okna wieczorami 🙂
        Dla przezornych; są elektroniczne odstraszacze komarów i chyba olejek waniliowy. Gdyby to paskudztwo rzeczywiście pojawiło się między nami to warto by poszperać wśród nie naukowych, lecz prostych sposobów. Bez szczepień!

        Polubienie

       • krab said

        Anno, jak do mieszkania przez okno wcieknie komar i strasznie w nocy wkurza, trzeba w otwartym naczyniu z wodą rozmieszać trochę drożdży z cukrem ( po łyżeczce) . Rano będzie tam komarzy topielec. Poleci do wydzielającego się CO2.

        Polubienie

       • Anna said

        Fajnie Krab, zapisuję Wasze rady 🙂

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        @Anna.Elektoniczne odstraszcze powoduja podraznienia drog oddechowych i nie zawsze sa skuteczne.Poza tym musisz toto podlaczyc do gniazdka, co czerpie prad.Suszona pelargonia zima zbyteczna to fak niezaprzeczalny.Posadzone w odpowiednim momencie pelargonie skutecznie ochronia przed komarami, ktore pojawiaja sie tez sezonowo.Z pelargonia trzeba uwazac,gdyz nie toleruja jej osoby z zaburzeniami serca i krazenia.W takiej sytuacji mozna uzyc miete.Skutecznosc zarowno miety jak i pelargonii sprawdzilam.Dziala!.Nie musze kupowacelektronicznych zabawek.Korzysc wieloraka.Pelargonia zdobi i chroni przed komarami.Drozdze z cukrem musze wyprobowac.Moze nie lubia alkoholu …he he komarzycha.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Moze dajmy se spokoj z zielenina.Naukowcy juz pracuja nad zmodyfikowaniem komarzyc tak,aby nie przyczynialy sie do przenoszenia choroby.Szczepionki okazaly sie nieskuteczne, wiec pono tylko manipulacje genetyczne moga skutecznie chronic.

        Polubienie

       • krab said

        Czyli co ? chcą pozbawić komarzyce zdolności przenoszenia w ślinie pierwotniaków wywołujących m.in. malarię ? to raczej niemożliwe, bo obecność pierwotniaków wiąże się z bajorkiem lub kałużą w której komarzyce się wylęgły.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Komarzyce sa nosnikami .Chca je tak zmodyfikowac,aby pasozyt lub wirusy nie posiadaly zdolnosci przezycia w organizmach komarzyc.Tak pisza.

        Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Malarie przenosza komary, a nie boze krowki.To jest swinstwo ta malaria.

   Polubienie

   • Anna said

    Niestety nasze rodzime widliszki też przenoszą malarię, wystarcza jedno ukąszenie, nawet przez strzykawkę, igłę można to przenieść. Kiedyś w Polsce była malaria ale pomogło osuszanie gruntów, poprzez meliorację. Rocznie umiera z tego powodu na świecie prawie 2 miliony ludzi.
    To naprawdę poważny problem bo samoistnie się rozprzestrzenia przy dużej wilgotności powietrza 60%, jednak mogą to przytargać też ludzie. Natomiast leki przeciwmalaryczne są również groźne – gorączka, nudności, koszmary, psychozy, delirium i wiele poważniejszych.
    Amerykański „cudowny środek” DDT (azotox) – za to przyznano Nagrodę Nobla (kontynuacja nagradzania śmiercionośnych wynalazków?), okazał się bardziej szkodliwy dla ludzi niż zapobiegł malarii. Wiki podaje, że „uzyskanie takiej szczepionki natrafia na różne trudności”.
    Ukłucie komara może równać się wyrokowi śmierci.
    Jedynym panaceum jest profilaktyka; odstraszające środki i moskitiery lub przebywać 2000 m npm.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Strzykawka i ukaszenie..Chory na malarie i wyleczony przekazuje nastepcom to swinstwo, co skutkuje tzw. napadami goraczkowymi, ktore zespolone np. z grypa sa dla chorego wcale nieciekawe.

     Polubienie

    • AQQ said

     Kto ci to powiedział ze 2mln/r umiera??? merdia???
     tak jak z tą epidemią hiszpanki 20mln, albo 6mln holokitu… bzdury na kiju!

     profilaktyka….wyrzucanie kasy w błoto.

     koncerny zarabiaja na chorobach,szkoda słów!

     Polubienie

     • Anna said

      Nie nerwuj się, przeczytałam w kilku źródłach w necie, że na malarię rocznie umiera ok. 2 miliony ludzi na świecie, zwłaszcza w krajach środkowoafrykańskich i południowo-zachodniej Azji. Zachorowalność jest związana z klimatem, WILGOTNOŚĆ powietrza i wysoka temperatura sprzyja rozrodowi tego paskudztwa, brudna, stojąca woda, poza tym spanie na zewnątrz, na powietrzu daje im (komarom) możliwość kąszenia.
      To takie proste, komary latają od zmierzchu do świtu i wtedy się odżywiają naszą krwią, roznosząc tym samym zarazki właśnie malarii i innych chorób „tropikalnych” od ludzi, którzy nie przestrzegają HIGIENY. Główną przyczyną różnego rodzaju epidemii jest bród.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Malaria dotykala takze kraje Europy..Niejaki Judym osuszal te bagna..Te wymarzone szklane higieniczne domy tez to chorobsko poskromily.

       Polubienie

       • Anna said

        W dawnej Polsce, sprzed tysiąca lat, wszędzie były bagna, rozlewiska a do tego puszcze, idealne warunki do wylęgu komarów i była w Polsce malaria, i dziesiątkowała ludność. Dopiero w PRL-u wprowadzono w Polsce meliorację, stąd tak wiele rowów przy polach i drogach i malaria została w Polsce zlikwidowana ale nie dzięki amerykańskiemu DDT, które to zatruło nasze organizmy na dziesiątki lat. Zapewne wiesz to lecz piszę o tym bo zaglądają tu, na to forum tacy, którzy nie mają zielonego pojęcia a tylko mądralują się i kwestionują nawet encyklopedię i wypowiedzi naukowców. Coś ostatnio trollstwo się uaktywniło, łatwa kaska im się trafiła ze sfer rządowych?
        Malaria jest śmiertelnie niebezpieczna i nie ma na nią skutecznej i bezpiecznej szczepionki ani lekarstwa. Oby Bóg miał nas w opiece, w co nie wątpię 🙂 choć nikt mi za to nie podziękuje. Dziękujmy Bogu.

        Polubienie

       • Marysia said

        Wiem Anno,o czym piszesz.Moje zdrowie powierzam madrym i dobrym lekarzom.Istnieja skuteczne leki przeciw malarii.Ot chocby ” chinina” , ktora w nadmiarze niestety jest tez niebezpieczna.Antybiotyki tez.Dzieki nim smiertelnosc jest zdecydowanie mniejsza.No i w Europie nie mamy malarii.Chociaz obserwuje sie w cieplejszych regionach wedrowke ” komara tygrysiego” , ktory dotarl na pd. Francji.Nieciekawy ten komar.

        Polubienie

     • Anna said

      Profilaktyka w moim przekazie to unikanie i odstraszanie komarów. Z farmacją nie ma to nic wspólnego, raczej zdrowy rozsądek i przezorność. Zamykanie okien przed zmierzchem, czy to farmacja?

      Polubienie

 7. Anna said

  Wielkie powodzie we Francji, zginęło 16 osób. @Marysia, trzymasz się?

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Od jakiegos czasu tych plag przybywa.Tornada,huragany,powodzie coraz czestsze i coraz bardziej niszczace.Trzymam sie ,trzymam,mimo ze mieszkam w strefie zagrozenia powodziowego.No ale blisko niebo mam, a takze uregulowana strefe rzeki .Innych zeleje,a mnie nie.Chyba,ze bedzie wieksza cofka na skutek podniesienia sie poziomu wod albo jakies tsunami.Okazuje sie, ze wszystko mozliwe.

   Polubienie

 8. AQQ said

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wrotycz_pospolity

  Jakie głupoty wypisują :
  – „choć jest trujący,(!!!) w średniowieczu wrotycz był stosowany jako przyprawa[5]. Np. jego młodych pączków używano zamiast kaparów, a koszyczki kwiatowe zapiekano w cieście[5]. Obecnie już nie jest używany w kuchni.”
  – dziwne, że jakims cudem ludzkość się nie POotruła…
  😀
  wszystkie zioła dziś tylko do kapieli nakazali używać, bo są trujące…strasznie zatruwają zyski bigFarmy

  Polubienie

 9. AQQ said

  http://wpolityce.pl/polityka/267491-bronislaw-cinkciarz-komorowski-byly-prezydent-leci-do-usa-by-lansowac-prywatny-kantor
  😀 X100

  Polubienie

 10. AQQ said

  https://pracownia4.wordpress.com/2010/09/18/mms-cudowny-roztwor-czy-kon-trojanski-decyduje-twoje-cialo-i-dna/
  poczytajcie koniecznie.
  woda z solą i cukrem na malarie-najprostsze metody są najlepsze.

  Polubienie

 11. Reblogged this on misiakoala3003.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: