Miziaforum's Blog

Alarm W GRECJI I AUSTRII OGNISKA CHOLERY – PRZYWLECZONEJ PRZEZ IMIGRANTÓW !! MEDIA KŁAMIĄ LUB MILCZĄ

Posted by miziaforum w dniu Październik 3, 2015


79-letni obywatel Holandii został przewieziony z wyspy Kos do szpitala w Atenach, gdzie stwierdzono u niego objawy cholery oraz biegunkę i wysoką gorączkę. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób poinformowało, że prowadzi badania mające na celu potwierdzić wstępną diagnozę, jednocześnie wzywając mieszkańców turystycznej wyspy do surowego przestrzegania zasad higieny przed spożyciem posiłków.

Wyspa Kos jest obecnie celem podróży tysięcy imigrantów z Syrii, Iraku i Afganistanu, co jest ważne zwłaszcza w kontekście wrześniowego wybuchu epidemii cholery w Iraku. Greccy urzędnicy twierdzą więc, że choroba holenderskiego turysty może mieć związek z kryzysem imigracyjnym.

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, ostatni przypadek cholery w Grecji wykryto w 1993 r., a po raz przedostatni w 1986 r.

Na podstawie: news.yahoo.com.

Wiedeńczycy żyją dziś w stresie, poszukują w lekarskich księgach znaczenia słowa dyzenteria, ponieważ od dawna nie było ono w użyciu. Tymczasem największa sportowa hala Wiednia, słynny obiekt Ferry Dusika Hallenstadion, nazwany tak od nazwiska słynnego austriackiego kolarza, wypełniona ostatnio przez imigrantów szukających swego miejsca w bogatej Europie, została otoczona sanitarnym kordonem, ponieważ przybysze przywieźli z sobą dyzenterię, czyli czerwonkę. W Wiedniu popłoch jest nielichy, i jeśli nawet nie jest na ulicach widoczny, to w domach i podczas spotkań towarzyskich temat tej zakaźnej choroby poruszany jest powszechnie. Towarzyszy tym rozważaniom strach, ponieważ bakterie i wirusy ( choroba ta może mieć podłoże zarówno wirusowe, jak i bakteryjne) przenoszą się z łatwością.

http://wpolityce.pl/polityka/267332-wieden-postraszony-dyzenteria-imigranci-stloczeni-na-ferry-dusika-hallenstadion-otoczeni-sanitarnym-kordonem

to oficjalna wersja MEDIALNA LUDZIE MÓWIĄ WPROST O OGNISKU CHOLERY !!

Komentarzy 13 to “Alarm W GRECJI I AUSTRII OGNISKA CHOLERY – PRZYWLECZONEJ PRZEZ IMIGRANTÓW !! MEDIA KŁAMIĄ LUB MILCZĄ”

 1. krab said

  Różne choróbska, również te , które w Europie były praktycznie nieaktywne to dopiero zaczną się szerzyć! zwłaszcza że mamy przed sobą okres wzmożonej podatności na różne infekcje.

  Polubienie

  • Anna said

   Europejczycy są „wydelikaceni” głównie przez przestrzeganie higieny i to pomogło nam unikać chorób z brudu ale nie mamy odporności na nie 😦 Choroby afrykańskie są dla nas bardzo niebezpieczne!
   Kiedyś, jadąc do Afryki trzeba było zaszczepić się przeciw cholerze a teraz ten syfilis sprowadzają bez badań, bez kwarantanny.
   To jest celowe – aby nas, europejczyków, białą rasę eksterminować.
   Politycy/rządzący wzięli za to kasę do swojej kieszeni i nic ich nie obchodzi co z nami.

   Polubienie

   • Anna said

    Ach,… Nostradamus pisał a propos strasznej, ostatniej wojny, o „bakteriach wielkości ciem”. To zapewne przenośnia aby przekazać jak wielkim będą zagrożeniem. To może być to – choroby pochodzenia bakteryjnego.

    Polubienie

 2. Anna said

  Mizia a co z Merkel, czy ona śmie pokazywać się publicznie??? Przecież to ona ten syf tu sprowadziła. Widać na filmach, że bród i smród to ich naturalne środowisko.
  W Polsce jest ich niewielu ale już widać w centralnych punktach miasta/Warszawy jak się przemieszczają w grupach agresywnie, że lepiej nie być im na drodze. Policja zaszyła się, sami się boją? a jak ktoś na ulicy nożem dostanie to nawet ślad po sprawcy nie zostanie.
  Groza.

  Polubienie

  • Anna said

   Odezwała się… i stwierdziła, że władze nie ograniczą prawa do azylu dla osób prześladowanych z powodów politycznych. Jak to? kto jest prześladowany w Syrii z powodów politycznych? – jak najbardziej terroryści i to tacy mają dostać azyl???
   Azyl to nie tylko schronienie ale i nietykalność. Ostrożnie z takimi deklaracjami!

   Polubienie

 3. Anna said

  Jak przystało „córce Hitlera” najpierw zaprosiła a teraz pozamyka ich w gettach lub obozach, może zdezynfekuje sarinem? Wolność im zafundowała. Pamiętamy niemieckie frei – wolność i swoboda lub „arbeit macht frei”. Pewnie Afrykańczycy i Arabowie nie znają historii sprzed kilkudziesięciu lat.

  Polubienie

 4. Trak said

  „To było do przewidzenia” – mawiał nauczyciel rachunku prawdopodobieństwa do uczniów. Teraz – jeśli to jest prawdą – zrobi się wszystkim przymusowe szczepienia i na dodatek odpłatne. A co? Niech, sobie gadają, że to depopulacja ale szczepić się będą ochoczo i czipa przyjmować. I w ten oto sposób będą mięli pogięte DNA
  także białasy z Unii.

  Polubienie

 5. lolo said

  Nie ma to tamto: trzeba żreć czosnek (najlepiej polski) i cebulę. Co tam smród. Ważne, że człowiek nie będzie „siedział na kiblu” od rana do wieczora.

  Polubienie

  • Trak said

   Czosnek to delikates, gdy się go ujrzy i poczuje przemywając sobie z rana oczy własnym moczem, który ponoć ma znakomite okulistyczne własności. (nie kłamię). Ponadto, zanim się człek wygramoli z własnościowej ziemlanki na świat, warto mieć baczenie na dżdżownice. Czy też jakiejś przypadkiem nie przeoczyliśmy na polepie, bo to znakomite źródło białka, protein i ponadto są pyszne.
   Tak umywszy się i przetrąciwszy co nieco gotowi jesteśmy do poszukiwania kłączy perzu i innych podziemnych rarytasów do naszej spiżarni.
   Rozglądamy się uważnie po terenie i widzimy wyraźnie – siedzi bobak.
   Bobakiem też nie pogardzajmy, bo to wspaniały dostawca dżumy mogący skrócić naszą nędzną wegetację.

   Polubienie

 6. Ewa said

  My jesteśmy tylko królikami doświadczalnymi, a wszystkie wirusy są celowo wypuszczane żeby sprawdzić jak jesteśmy wytrzymali…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: