Miziaforum's Blog

KOPACZ ODEBRAŁA 120 000 000 ZŁ POLAKOM KTÓRZY CHCĄ WRÓCIĆ DO POLSKI – TE PIENIĄDZE PÓJDĄ NA ZASIŁKI DLA 7000 ISLAMSKICH OSADNIKÓW W POLSCE !!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 27, 2015


witam jesli to nie jest zdrada interesu narodowego , to co nim jest , pytam jak długo będziecie POLACY SYMULOWAĆ OBRONĘ PRZED OBCYM AGRESYWNYM ZALEWEM WROGIEJ KULTUROWO AGRESJI !!! NAZYWANEJ POMOCĄ UCHODŹCĄ ????

WSTYD POLACY WSTYD

PORYKIWANIE I TUPANIE NA ULICY NIC NIE ZMIENI

PORAZ KOLEJNY MÓWIĘ WAM ŻE BAGATELIZOWANIE TEGO ZAGROŻENIA SKOŃCZY SIĘ TYM ŻE WYSADZĄ KILKA KOŚCIOŁÓW PODCZAS MSZY PASTERKOWEJ

JA ZNAM TYCH SKURWESYNÓW ŚNIADYCH I ZNAM RÓWNIEŹ ALFONSÓW Z P.O  KTÓRZY CHCĄ W POLSCE WYWOŁAĆ KONFLIKT RELIGIJNO KULTUROWY

TA STARA KURWA EWA KOPARA POWINNA ZOSTAĆ POWIESZONA !!!!

Ewa Kopacz po raz kolejny została złapana na kłamstwie. Tym razem w sprawie kosztów przyjęcia imigrantów i uchodźców do Polski. Jeszcze kilka dni temu premier twierdziła, że Polacy nie będą ponosić kosztów ich pobytu, bowiem środki w odpowiedniej wysokości zagwarantuje Unia. Tymczasem w ostatni czwartek posłowie Platformy Obywatelskiej zasiadający w sejmowej komisji finansów zdecydowali o zabraniu repatriantom z państw b. ZSRR kwoty 1,26 mln zł. Powód? – Wydatki jakie Polska będzie musiała ponieść w związku z utrzymaniem cudzoziemców ubiegających się o status uchodźców.. 

Jednego jestem pewien – Platforma Obywatelska w ciągu ostatnich kilku dni zdążyła się samozaorać na metr w głąb, przerzucić przez sito i ponownie przeorać. Decyzje w sprawie islamskich imigrantów, jakie przedstawiciele tej partii zaczęli podejmować, dowodzą na totalne odizolowanie od społeczeństwa. Ewa Kopacz oraz jej współtowarzysze robią wszystko, aby przypodobać się Angeli Merkel i brukselskim eurokratom, zupełnie zapominając o opiniach przeważającej części Narodu. Sporo wskazuje na to, że obecna premier, poprzez podejmowanie nieakceptowanych przez Polaków decyzji, zamierza sobie załatwić jakąś fuchę w Brukseli lub Berlinie. Niewykluczone, że pogodziła się już z wynikiem wyborów z 25 października i obecnie próbuje ugrać dla siebie jakieś korzyści poprzez realizację wspólnotowych wizji. Tym bardziej, że podobny szlak (ustępstwa wobec kanclerz Niemiec i eurokratów z Brukseli w zamian za dobrze płatną unijną synekurę) przeszedł już jej poprzednik na stanowisku premiera i przewodniczącego PO, czyli Donald Tusk.

Elementem tej małowyrafinowanej gry „na Brukselę” może być decyzja o odebraniu Polakom mieszkającym na Kresach, Syberii i w Kazachstanie środków z rezerwy celowej w wysokości 1,26 mln zł i przeznaczenie ich na wydatki, jakie niebawem poniesiemy w związku z przerzuceniem do Polski uchodźców i imigrantów z Syrii, Afganistanu i Erytrei. Nie twierdzę, że tak jest na pewno, że Ewa Kopacz robi obecnie wszystko, aby zyskać przychylność zachodnioeuropejskich polityków wobec własnej osoby, co w ostatecznym rozrachunku miałoby skutkować zdobyciem dla siebie unijnej synekury. Z drugiej strony jednak – tak właśnie wygląda współczesna polityka, którą silniejsi, sprytniejsi i sprawniejsi przywódcy prowadzą wobec słabszych, rozhisteryzowanych i umysłowo-prowincjonalnych osób, które jakiś zbiegiem okoliczności pełnią ważne funkcje publiczne…

Komentarzy 141 to “KOPACZ ODEBRAŁA 120 000 000 ZŁ POLAKOM KTÓRZY CHCĄ WRÓCIĆ DO POLSKI – TE PIENIĄDZE PÓJDĄ NA ZASIŁKI DLA 7000 ISLAMSKICH OSADNIKÓW W POLSCE !!”

 1. falkonidas said

  Reblogged this on .

  Polubienie

 2. hubert said

  spot wyborzy zyda szetyny z po

  Polubienie

 3. AQQ said

  Tajniki nielegalnych mandatów radarowych i fotoradarowych – Tomasz Parol
  Jak się bronić ciekawy materiał!!!

  Polubienie

 4. AQQ said

  w Gdańsku.

  Polubienie

  • Anna said

   Tak jest już od dawna w naszych miastach, zakazy picia, palenia, cisza nocna, nikt się nie prostytuuje w miejscach publicznych i nie zażywa narkotyków, nie ma gier hazardowych na ulicy, dodatkowo zakaz handlu ulicznego. Ale co się dzieje w kuluarach sal sejmowych a co się będzie działo tego my, maluczcy nie zobaczymy.

   Polubienie

  • KrisT said

   wg mnie jest to zaplanowana akcja anty islamska! taki plakat pokazuje co nas czeka jesli wpuscimy ciapatych do siebie i pozwolimy im na ich religię!
   zrobią mini kalifaty i tam właśnie bądą się rzadzić takimi prawami. A jak ich bedzie kilkaset tysięcy to zaczną nas pouczać na ulicach…
   Ten plakat ma na celu postawienie ludzi przeciw pseudo uchodzcom.
   Skoro pisanie iz w wielu krajach jak szwecja tak juz jest, nie daje odpowiedniego rezultatu, trzeba wtedy bardziej radykalnych metod.
   Najlepiej takich aby dotknęły przecietnego kowalskiego.

   Polubienie

  • grypa666 said

   1-sza faza dżihadu, kiedy są w mniejszości; zachwalają jak ciepłe bułki ukrywając, że są zgnile w środku – kto by się sprzeciwił temu co na plakacie o szarii? 🙂 qrva cnotliwe aniołki! buhahahaha
   O gorszym nie mówią na plakacie: podatek od niewiernych w drugiej fazie dżihadu, kiedy jest już ich tylu, że są „dyskryminowani i prześladowani” i muszą się „bronić” maczetem.
   A najgorsze przychodzi w III fazie, gdy są większością; zabić każdego niewiernego.

   Polubienie

 5. krab said

  Krótko i na temat…..

  http://www.wiocha.pl/1278730,Z-serdecznymi-pozdrowieniami-dla-Ewci-z-6B

  Polubienie

 6. Anna said

  Rozćwierkali się o dawnych czasach, kiedy powstała Solidarność lecz wymsknęło im się…”Oryginały podpisanych w Stoczni Gdańskiej porozumień zaginęły.” Pożogi ani wojny nie było a wzięły i zaginęły.

  Polubienie

 7. Elsa said

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3474

  Polubienie

 8. AQQ said

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02510-Demonstracje-w-calym-kraju-a-media-milcza.html http://niewygodne.info.pl/artykul5/02510-Demonstracje-w-calym-kraju-a-media-milcza.htm

  Polubienie

  • Marysia said

   W Eurowiadomosciach pokazali manifestacje przeciwko emigrantem w Polsce jako protesty tzw. skrajnej prawicy.W innej sekwencji w roli glownej wystapila Ewa Kopacz z walkiem w reku zamalowujaca skrajnie prawicowe obrazki namalowane ma murze.Niezla propaganda.ha ha.Pani ewa maluje…he he Ubaw po pachy.

   Polubienie

 9. KnUR1 said

  Nikt nie pisze, to ja skrobnę. Cheers frajerzy

  Nie znałem do dziś Miriam Shaded, ale po tym i innych

  jak najbardziej się integrować z syryjskimi braćmi, a muzułmanów wypierdalać za burtę.

  i mówi do rzeczy, skromna i śliczna bardzo, waleczna … oby jak najkrócej ocierała się o korytarze sejmowych wieprzów 3rp;

  No i Stonoga, znów na wolności:

  Do tego nie wiedziałem, że mamy kolejnego śledczego dzienikarza Witolda Gadowskiego, który zapowiedział, że zakłada sprawę Stonodze, zaraz po tym jak wyjdzie, czyli już dziś powinien sie tym zająć. Czas pokaże, czy skończy się tak jak z niezłomnym Sumlińskim. Bo mi jako obserwatorowi to te dwa chuje bardziej podpadają.

  Polubienie

  • mister said

   Ty sowiecki psie!

   Polubienie

  • Anna said

   Co do Miriam Shades, to Ty masz słabość do tego typu urody. Nie jest ani waleczna ani piękna tylko seksownie przerzuca włosy i ciut histeryzuje. Cóż mądrego powiedziała?
   Poza tym, jakie jest jej obywatelstwo i jaka narodowość i czy to upoważnia ją do kandydowania do najwyższych władz w Polsce??? Skąd ona się tu w ogóle wzięła i już startuje do sejmu. Myśl albo nie zabieraj głosu.

   Polubienie

   • KnUR1 said

    A co może nie wygląda jak Polka? Zachowuje się nerwowo i naturalnie, ale takie zachowanie powinno być każdego zwłaszcza kobiety co ma pojęcie, a tych pojebach islamskich. A jeśli chodzi o myślenie to chyba nie te forum. Tutaj się kleja linki i komentuje oczywiste sprawy. Za rok będziecie komentować jak wysadzili kościół, muzeum czy inny obiekt. Albo jak koleżankę zgwałcono.

    Polubienie

    • Anna said

     Absolutnie nie jest Polką, nie ma słowiańskiej urody, jeśli tego nie widzisz, ma śniadą cerę. Nie chodzi mi o rasizm ale niech siedzi cicho w kącie bo Polska to nie jej ojczyzna i nie ona tu będzie rządzić. Owszem poprę ją, jeśli nie zmieni zdania ale w jej ojczyźnie bo przecież jest Syryjką.
     Do Syrii marsz, bronić własnej Ojczyzny bo na nią czyha wróg. Byłaby waleczna gdyby poprowadziła Syryjczyków do walki o Ojczyznę czyli Syrię. A kto z kim powinien walczyć to wiedzą Syryjczycy, tamtejsi autochtoni.

     Polubienie

   • AQQ said

    Anna kandydują też Wietnamczycy!

    Polubienie

    • AQQ said

     miałam gdzies nowsze linki,
     http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pochodza-z-azji-i-afryki-co-ich-laczy-kandyduja-w-wyborach-samorzadowych/g3nwj

     Polubienie

     • Anna said

      To czysta propaganda, zresztą nieudolna. To tylko nagłówek bez konkretnych wypowiedzi. Jeśli chcą działać na forum politycznym to niech działają w swoich krajach, wara im od Polski bo przede wszystkim NIE SĄ Polakami, mają swoje ojczyzny.
      HOW!
      dla Polaków 🙂

      Polubienie

      • AQQ said

       No to powiedz Anna Polakom aby głosowali na Polaków a nie jakzawsze na obcojęzycznych. 😉

       Polubienie

       • Anna said

        Właśnie mówię/piszę ale wśród znajomych już nikt nie chodzi na głosowanie bo po co? ja to rozumiem – po co? jeśli wybory są fałszowane. Wiemy, że są fałszowane bo nie o takie rządy nam chodzi. Chciałoby się zagłosować na mądrych i nieprzekupnych ale propaguje się nam celebrytów a wartościowi są niepoznani. Nigdy ich nie poznamy.
        To wszystko zamyka się w jedno – koniec świata, upadek wartości ludzkich, człowiek człowiekowi wilkiem. Myślę, że to, niestety nieodwracalny proces choć my-ludzie tego nie chcieliśmy i niech Bóg nie obarcza nas-ludzi odpowiedzialnością za zło na tym świecie. Tak! bo On taki ma zamiar, że to nasza wina. Nawet mrówki bym nie rozdeptała ale Jaruzel i hitlerowcy dostąpią zbawienia a ja zapewne nie. Taka sprawiedliwość boska???
        Jedyne co możemy to w tych niezwykle trudnych czasach być dla siebie prawdziwie bliźnimi, nawet się nie znając ale darzyć się choćby szacunkiem a nade wszystko – dajmy swoim bliskim jak najwięcej miłości. Oby nam nie zabrakło bliskich.

        Polubienie

    • Anna said

     I co z tego? Polak powinien zagłosować na Polaka, nie obcokrajowca. Przynajmniej tyle możemy.
     Wiesz co, gdyby nasz rząd był prawdziwie polski, nieprzekupny, starający się dla dobra Polaków to bym wybaczyła nawet nieudolność, nieumiejętność rządzenia, wszystko da się naprawić ale kłamstw, łapówkarstwa, morderstw – tego nie mogę wybaczyć i dlatego nie uwierzę w takiego Boga, który jest miłosierny i wybaczy wszystkie podłości jakie ludzie wyczyniają.?

     Polubienie

   • KnUR1 said

    Ja się nie podnieciłem pierwszym filmem i jej urodą 😀

    Polubienie

    • Anna said

     Polubienie

    • Anna said

     A tu pani Miriam pojechała po bandzie bo to nieprawda co powiedziała, że w Koranie jest napisane aby gwałcić chrześcijanki.
     Mam przed sobą Koran i surę IV werset 34, na który ona się powołuje. Owszem jest napisane, że
     „Mężczyźni stoją nad kobietami,
     ze względu na to, że rozdają ze swojego majątku,
     Przeto cnotliwe kobiety są pokorne
     …i napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie,
     i bijcie je”
     Nie ma słowa o chrześcijankach lecz dotyczy to ich nieposłusznych im żon.
     No to pani Miriam nawet Koranu nie zna albo przeinacza, kłamczucha i sieje ziarno nienawiści między chrześcijanami i muzułmanami.
     A fe, prostaczko, rozgryzłam cię 🙂
     nie lubię newsweeka ale niech pani Miriam się wytłumaczy przed Polakami
     http://polska.newsweek.pl/miriam-shaded-kandydatka-korwin-oglasza-iii-wojne-swiatowa,artykuly,370977,1.html

     Polubienie

     • Anna said

      Dlatego też nie uciekną kobiety z dziećmi tylko młodzi mężczyźni tu przyjadą, żeby się dorobić aby móc panować nad kobietami bo biedakowi kobiety nie muszą być posłuszne.

      Polubienie

      • Anna said

       Co kraj to obyczaj, taka mentalność. Przynajmniej taki honor mają by dać utrzymanie swoim kobietom, nie to co u nas zapijaczony menel bije żonę i dzieci bo go nie stać na utrzymanie nawet siebie.

       Polubienie

      • Anna said

       Każdy z nich chce być maharadżą i mieć kilka żon ale musi być stać go na żonę, dlatego wywołują wojnę na granicach Europy, żeby się wzbogacić. Taka Arabka nie będzie żoną biedaka, tak jak głupia Polka co to na strychu albo na działce zamieszka bo… kocha. Arab jak chce mieć żonę to musi ją ozłocić a nie jakieś komunalne M1.

       Polubienie

       • Anna said

        Dlatego nie lądują w Arabii S. bo sami siebie nie będą okradać.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Tak mysla maharadze z Arabii S..Biedakom starczy zachodni socjal i komunalne M1…Demkratyczny zachod hojny i wedle norm przydziela wielodzietnym mieszkania.Zabojad moze mieszkac z kochajaca zona na poddaszu, a arab dostanie wypasione M5 w przypadku trojki dzieci , w ktorym moze trzymac ze trzy zony, co nie jest rzadkoscia..Na papierze to nie sa zony,ale konkubiny..Konkubinat jak najbardziej legalny..

        Polubienie

     • Marysia said

      Jak na Syryjke to pani Miriam dobrze mowi po polsku.Hmm..Warto sie temu przyjrzec.Moze by tak pani Miriam wyskrobala liscik do swiatowych dycydentow i poprosila uprzejmie o zakonczenie konfliktow i wojen i wowczas nie bedzie problemu z uciekinierami.Ci ludzie nie beda uciekac przed wojnami i barbarzyncami.Oni chca byc u siebie.

      Polubienie

      • kahir said

       Warto poczytać zanim się coś powie. Pani Miriam jest pół krwi Syryjką pół Polką. Naprawdę myśli Pani że jest ona tak głupia że uważa że można to załatwić listami? Myli się Pani : oni chcą być w Niemczech – mówią to wyraźnie.

       Polubienie

       • Marysia said

        Uwagi biora sie z czytania,sluchania i myslenia.Sluchal pan z uwaga,o czym ta pani mowi i co mowi?.Prosze posluchac ,zanim pan cos napisze.Czy ta pani sprobowala to zrobic?.Nie.Wobec czego , nie mozemy mowic , o tym,ze tej sprawy ” nie mozna zalatwic listem”?.Skad wiadomo,jesli nie podjelo sie takiej proby.Migranci rowniez takich prob nie podejmuja.Prosze zwrocic uwage, ze nikt sposrod urzadzajacych manifestacje przeciw imigrantom i sami zainteresowani nie krzycza i nie pisza ,aby przestac zrzucac bomby.Nie wydaje sie to panu dziwne?.Mnie dziwi i szokuje, ze wszyscy bez wyjatku uczepili sie podtekstow religinych i podsycaja wzajemne na tym tle animozje.Sami migranci nie zadaja zaprzestania wojny,lecz wysuwaja inne zadania.Nie zastanawia pana,czemu ludzie uciekajacy przed wojna nie zadaja jej zaprzestania.Czyzby podobala im sie wojna?.Chyba nie trudno napisac transparent ” nie chcemy emigrowac, chcemy zyc u siebie i zadamy zaprzestania wojen”?.Dziwne prawda?.Tylko slyszymy pretensje , co rowniez robi ta pani.Poza tym rowniez , ze nie protestuje przeciw wojnom,ale zada przyjmowania emigrantow.No chyba madrzej byloby zadac zaprzestania zbrodni.Czy nie sadzi pan,ze podsycanie wzajemnych animozji sluzy wylacznie dzieleniu ludzi i uzasadnianiu konflktow, ktore wykorzystuja religie.Poza tym ta pani oskarza panstwo o to,ze nie przyjmuje uchodzcow.Gdzie tu jest logika?.Nalezaloby oskarzyc , tych ktorzy wywoluja wojny.A propos migrantow.Oni nie tylko chca dostac sie do Niemiec.Myli sie pan.Do innych krajow europejskich rowniez i o tym sie mowi i pisze w roznych mediach.

        Polubienie

   • grypa666 said

    Ale Marysia Szadowska 🙂 ostrzega przed islamem – tacy jak najbardziej przydatni w czasach, które nadchodzą.

    Polubienie

 10. jeremiasz said

  WAŻNE!!! Nie wiem, czy chcecie się ośmieszyć świadomie, czy to jakaś prowokacja, czy może po prostu nie umiecie liczyć, ale 1,2mlnzł = 1200 000zł ale na pewno nie jest to 120 000 000, tylko jakieś 100razy mniej. Od kłamania i propagandy jest PO, więc nie róbcie konkurencji. Pozdrawiam.

  Polubienie

  • Anna said

   Ehh, nie kumasz. Nie idzie o konkretną kwotę ale, że zostało odebrane.
   Pieniądze przeznaczone dla polskich repatriantów zabrano i przeznaczono dla arabskich i afrykańskich imigrantów. Nie rozumiesz różnicy – zabrano dla Polaków z Donbasu, gdzie jest wojna i brak podstawowych warunków do życia.
   Gie mnie obchodzi syryjskie kto kogo morduje ale Polacy z Donbasu proszą o przyjęcie do Ojczyzny, tego nie wolno odmawiać, choć też nie zgodzimy się na roszczeniowe warunki, bo oni tam zostawili domy i majątki.
   Polacy są biedni i nie będziemy tolerować darmozjadów ani z prawa ani z lewa.
   Gdyby ci czy tamci uciekali przed wojną to jak najbardziej powinniśmy ratować im ŻYCIE i na nic więcej nas nie stać, tylko na pokój i spokój.

   Polubienie

 11. Dociekliwy said

  http://www.fakt.pl/polska/wladimir-zyrinowski-dla-fakt24-pl-wybuchnie-wojna-w-czerwcu,artykuly,580100.html

  Polubienie

  • mentronik said

   No coz nie jestem takim optymista

   Jam Jest Jezus Chrystus, Syn Boży, Druga Osoba Trójcy Świętej. Ufaj Mi Żywy Płomieniu, nie lękaj się, ale pisz. Odczuwasz pewien dyskomfort przy pisaniu, bo bardziej musisz uwierzyć na słowo i obawiasz się przekazywania nieprawdy. Pozwól zatem, że Ja Sam będę gwarantem prawdziwości Słów tego orędzia. Niechaj wystarczą ci owoce, które otrzymujesz, które mówią ci, że się tobą opiekuję.
   Imię które ci nadałem, Żywy Płomień, jest twoją funkcją i jednocześnie misją. Zapragnąłeś przyspieszenia czasu oraz wszelkich wydarzeń, Trójca Święta wyszła naprzeciw twojemu życzeniu, ponieważ jest to zgodne z Bożą Wolą. Czas przyspieszany jest sukcesywnie, zbyt szybkie i gwałtowne przyspieszenie spowodowałoby destabilizację wszelkiej materii, a w rezultacie jej rozpad. Wszystko jednakże leży wyłącznie w Mocy Bożej.
   Podróżuj tylko tam gdzie cię wyślę, nie trać już czasu niepotrzebnie. Niech nie zaprzątają twojego umysłu zbędne sprawy i kłopoty. Nie myśl już, co i do kogo masz mówić, lecz poddaj się powiewowi Łaski Ducha Świętego. Powierzyłeś się cały w Boże Dłonie poprzez Moją Świętą Mamę, a cała Trójca przyjęła cię, jako Swoją Własność. Staraj się iść Moimi śladami i pełnić to wszystko, co Ja pragnę byś pełnił. Nie myśl już o przeszłości, żałuj na bieżąco za wszystkie występki, których się dopuściłeś. Nie koncentruj się na nich, nie usiłuj patrzeć też w przyszłość dalej, niż Ja Sam ci ją ukażę.
   Kochane dziateczki miłe Mojemu Świętemu Sercu. Nadszedł już stosowny czas, aby wszystko się wypełniło. Wypowiedziane Słowo Boże zawsze się wypełnia, nie jest możliwe, aby się nie wypełniło, nie zrealizowało. Nadszedł czas, w którym definitywnie odsieję warstwę zła od dobra, ludzi dobrych od złych. Chcę, abyście byli świadomi powagi chwili, która właśnie się dokonuje.
   Na waszych oczach wypełniać się będą wszystkie prawdziwe proroctwa, to wszystko, co pochodzi od Trójcy Świętej. Zakończył się właśnie czas łaski, jak również zakończył się czas oczekiwania na możliwość nawrócenia ludzkości. Ci z was, co grzeszą bez opamiętania, co żyją bez Boga będą oddawać swe życie, staną na Sądzie Bożym.
   Sprawiedliwość Boża dopuściła, że do głosu doszły demony, posługując się swoimi ludźmi. Z ich rąk zginie wielu ludzi na całym świecie, zwłaszcza w zdeprawowanej, grzesznej Europie. Islam szykuje uderzenie w wielu strategicznych miejscach. Kto może i zdoła, niechaj się modli, zwłaszcza na Różańcu Świętym, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Na modlitwach powierzajcie Bogu waszych biskupów, by w decydujących o ich zbawieniu i zbawieniu dusz za które są odpowiedzialni wyborach, nie zwiódł ich szatan.
   Na najbliższym Synodzie biskupów masoneria kościelna i iluminaci będą chcieli wprowadzić wiele niekorzystnych zmian w Moim Kościele. W czasie trwania obrad Synodu będą chciały uderzyć na Watykan siły Islamu. Chcą oni dokonać rzezi na wszystkich obecnych w Watykanie kardynałach i biskupach. Na waszych oczach może zrealizować się przepowiednia z przed 80 lat, która mówi, że zginie większość biskupów i kardynałów, a biskup w białej sutannie uciekać będzie po trupach kardynałów. Módlcie się, aby złagodzić te wszystkie wydarzenia, aby wyprosić umierającym biskupom i kardynałom łaskę zbawienia. Sąd nad nimi będzie zewszechmiar sprawiedliwy. Módlcie się o ich nawrócenie, by jak najwięcej z nich uratować od piekła, nawet w ostatniej chwili.
   Już masoneria i iluminaci zaczęli realizację planu fizycznej eksterminacji kościoła, rękami muzułmanów. Wyjałowieni z wiary ludzie nie wiedzą, co czynić, bo to czym żyli, na czym polegali na ich oczach przestaje mieć znaczenie. Już teraz są wydawane rozkazy przez islamskich dowódców, mówiące o tym kto, gdzie i kiedy ma mordować. Dowódcy wojskowi państw zachodu nie przewidzieli możliwości ukrywania się za cywilami, jako żywymi tarczami. Kobiety, które grzeszyły, które niszczyły życie, które zabijały w swoich łonach, teraz same są gwałcone i brutalnie zabijane. Sprawiedliwość Boża daje im ostatnią szansę, aby chociaż kończąc życie, mogły się nawrócić i uniknąć wiecznego potępienia. Niewiele z nich korzysta z danej im ostatniej łaski. Odrzucając Bożą Miłość, Bożą Łaskę same skazują się na wieczne potępienie. Do grona ich dołącza większość mężczyzn.
   Wołam do was o Moje dzieci Boże, zanim się to dokona, wołam i proszę, nawróćcie się! Pokutujcie! Włochy, Francja, Hiszpania, Niemcy, spłyną krwią. Żydzi Hazarscy pragną, aby to oni sami byli jedynymi białymi ludźmi na świecie, dlatego teraz chcą doprowadzić do eksterminacji białej rasy. Mordując biskupów na Synodzie, będą przekonani, że zniszczą Kościół. Rozpoczną się walki w całej Europie. Niektórzy islamiści będą chcieli walczyć na terenie USA i obu Ameryk. Użyta będzie w wielu miejscach broń masowego rażenia. W rejonach użycia tej broni ginąć będą prawie wszyscy ludzie. Większości z nich zagraża jezioro ognia i siarki.
   Nic już nie powstrzyma nadchodzących wydarzeń, można je jedynie złagodzić. Polsko, Polsko, Zbyt mało podejmujecie wysiłków o poprawienie swojej doli. Nazbyt mało was modli się na Świętym Różańcu. Miasta polskie, które mają na swoim sumieniu najwięcej grzechów, najbardziej mogą spłynąć krwią! Zapłonąć może wiele polskich miast. Może dojść do tego, że i w Polsce muzułmanie będą mordować ludzi. Do granic Polski zbliża się wiele milionów niszczycieli w ludzkiej skórze.
   Od lat wołam, abyście się przygotowali. Już niedługo zapanuje wielki głód, opustoszeją wszystkie sklepy. W tym czasie nikt nic nie będzie w stanie kupić. Szaleć będą bandy okradające ludzi z ich dóbr i żywności. Jest jeszcze ratunek, jest jeszcze szansa, by było inaczej. Siła i ratunek jest w płynącej z serca modlitwie i pokucie. Jeśli usłuchacie, wyślę Moich Aniołów, aby stanęli w waszej obronie. Pozwolę Mojej Mamie, aby uczyniła niedługo wielki cud. Spowoduje on, że wiele osób się nawróci, zwłaszcza spośród muzułmanów.
   Po wydarzeniach pozwolę podnieść się Polsce duchowo i gospodarczo. Odzyskawszy siły, pomagajcie innym ludziom, także z innych narodów. Wielu spośród pysznych kapłanów i biskupów zginie. Dam ci znać Żywy Płomieniu, od kiedy masz zacząć działać i co masz wykonać. Idź wszędzie tam gdzie cię poślę i odtąd nie czyń nic po swojemu. Orędzia, które otrzymujesz czyta wielu ludzi, kapłanów i biskupów, ale boją się ujawnić, przyznać do tego, ze względu na restrykcje ze strony przełożonych.
   Gdy Kościół będzie w rozsypce, zapal ponownie wiarę, w kim tylko zdołasz, zwłaszcza w kapłanach i biskupach. Gdy będzie potrzebne, nie bój się przyzywać na pomoc Bożą Moc, Maryję, Moją Świętą Mamę, Aniołów, Świętych. Nie żałuj swojego wysiłku, bo odpoczywać będziesz u Boga całą wieczność. Pozwoliłem ci Żywy Płomieniu spisać to, aby inni wiedzieli, że to Ja Sam się tobą posługuję. Szatan zaciemnia umysły całej ludzkości. Zauważcie, że i on uwija się coraz szybciej, bo czas jego działania dobiega końca i dlatego działa coraz brutalniej, coraz nachalniej. Nie traćcie ducha, ale uwierzcie Słowu swojego Zbawiciela.
   Cieszę się, że choć was niewielu modli się w tym Moim wybranym miejscu. Cieszę się, że uczycie się modlić po łacinie, choć nieporadnie, lecz z sercem. Błogosławię wam za wasz trud. Widzę wasze serca, wasze troski i kłopoty. Zabieram je do Mojego Serca, a zabieram z waszych serc perłę waszych modlitw, a daję wam Moje Łaski te, których mogę już teraz wam udzielić. W obecnym czasie mam wiele wybranych dusz. Większość z nich doświadczam do granic ich wytrzymałości, możliwości. Nie załamujcie się, ale trwajcie, bo Ja Sam Jestem z wami, którzy cierpicie.
   Szatan i wasz umysł płata wam figle, lecz proszę was o cierpliwość i wytrwałość. Niedługo zmienię wasz los i dolę, bo czas waszego cierpienia dobiega końca i zmieni się jego wymiar. W niedługim czasie zabiorę część z was, a część pozostawię, aby nadal zasługiwali, pomagali Mi w zbawianiu dusz.
   Oto na waszych oczach wypełnia się Apokalipsa Św. Jana Apostoła. Oczyszczę Mój Kościół i Sam Go poprowadzę. Na pewien, ale niedługi czas pojawią się ludzie, którzy są pod wpływem ducha Antychrysta. Ten, kto jest wierny Bogu, ten, kto się modli i czyni ofiary, nie podda mu się. Już niedługo Antychryst wkroczy na arenę dziejów, pozornie uspakajając wielkie konflikty, jako „dobroczyńca”.
   W tym czasie wprowadzi on oznaczanie ludzi jego znamieniem. Człowiek, który dobrowolnie podda się biorąc znamię bestii, na wieki zatraci swoją duszę.
   Żywy Płomieniu w tym czasie nakażę ci ukrycie się całkowite, ale kiedy dam ci znak, przygotuję cię i ujawnisz się, będziesz zwalczał bestię i liczbę jej imienia. W tym czasie będziesz zabity, lecz po kilku dniach będziesz ożywiony. Nie lękaj się śmierci, ale bądź na nią gotowy. W czasie twojej śmierci przygotuję twoją duszę, do realizacji dalszych Moich planów. Pomogę pokonać ci wszystkie twoje słabości. Podążaj do wszelkiej doskonałości, a za wzór weź Mnie Samego.
   Ćwicz się w dobroci, miłości, życzliwości. Nigdy nie kieruj się impulsywnością, bo ona jest zawadą. Naucz się podejmowania decyzji na zimno, bez pośpiechu, bez nacisku znikąd. Pokażę ci to wszystko, co jest konieczne, abyś budował wiarę, opierając się na silnych fundamentach. Choć oficjalnie kościół zniknie z powierzchni ziemi, to przetrwa w tych pogardzanych, niszczonych domach modlitwy i wspólnotach modlitewnych. W tym czasie Msze Święte będą mogły być odprawiane jedynie w wielkim ukryciu, tylko w tych wybranych domach. W tym czasie niewielu będzie miało szanse się nawrócić z powodu ucisku przez Antychrysta.
   Jedź wszędzie tam, gdzie cię poślę. Nieś wszystkim radość i nadzieję, zahamuj całkowicie działanie demonów na ciebie. Nie poddawaj się dobrowolnie ich mocy, ich działaniu. Nie jest ważnym to, co ty chcesz i pragniesz, choć wiele z twoich pragnień mogę zrealizować. Korekty swojej postawy dokonasz słuchając innych osób.
   Ostatnio posłużyłem się Markiem Ł. On sam siebie nie docenia, wiele cierpi na różne bóle. Już wkrótce dam mu ulgę, osobiście go uleczę. Skończą się dni udręki. Jednakże bóle jego ciała i częściowo duszy są na razie Mi niezbędne. Marku, jednocz swój krzyż z Moim, a wszystko wykorzystam w dobrym celu.
   Moniko Ł. Będziesz niedługo uwolniona od swoich niechcianych „towarzyszy” i naprawdę odżyjesz. Teraz dopóki masz cierpienia, ofiaruj wszystko do dyspozycji Trójcy Świętej poprzez Niepokalaną Moją Mamę. Odwagi! Wytrwaj do końca.
   Mario B. Ty również ofiaruj wszystko do dyspozycji Trójcy Świętej poprzez Niepokalaną Moją Mamę. Kochana córeczko, podzieliłem się z tobą Moim Krzyżem, błogosław mu w każdej chwili, a nie złorzecz. Zawsze oddawaj Mi wszystko, nic sobie nie pozostawiaj. Słyszę twoje wołanie i modlitwy. Niewiele zyskasz prosząc tylko dla siebie. Proś za innych wiele, a wtedy i ty będziesz otrzymywać. Im więcej od siebie dasz innym, tym więcej sama Łask Bożych otrzymasz.
   H. Z. Słyszę twoje modlitwy i prośby. Mąż twój będzie uratowany dla wieczności, ale pozostaw Mi czas i miejsce, w którym dokonam jego nawrócenia. Odwagi córko, ty bądź Mi wierna!
   Mieczu Pana, kochaj Mnie, bądź cierpliwa i wyrozumiała, nie zniechęcaj się, lecz trwaj! Ja naprawdę widzę każdą twoją myśl, każde twoje drgnienie serca. Niechaj nikt w niczym nie zdoła ciebie zniechęcić. Wkrótce zmienię twój los w wielu kwestiach. Uwolnię cię od obecnych obciążeń, ty działaj wszędzie tam, gdzie cię poślę. Wykonuj wszystko najlepiej, jak będziesz umiała. Wkrótce poznasz prawdziwą Moc Bożą. Nie powątpiewaj! Działaj! Dziękuje ci za twoją miłość i wierność.
   Tomku i Karolino, wy wiecie, że Słowa te są do was mówione. Cieszy mnie wasze szczere, prawdziwe nawrócenie się do Boga. Jesteście dopiero na początku waszej drogi. Chcę diametralnego przyspieszenia waszego Ślubu. Karolinko, termin ślubu, który wybrałaś, jest nieodpowiedni ze względu na wydarzenia, które nastąpią niebawem. Realizacja Bożej Woli i rezygnacja z wesela przyniesie wam pomnożenie wielokrotne Bożego Błogosławieństwa. Zakończą się też wasze kłopoty i obciążenia. Czy zechcecie posłuchać swojego Zbawiciela?
   Basiu W. Wytrwajcie rodzinnie na swoim krzyżu, ze swoimi chorobami i dolegliwościami. Wykorzystuję wasze cierpienia i krzyże, do ratowania waszej parafii. Odwagi! Wytrwajcie do końca! Kocham was niezmiernie!
   Mario M. Wytrwaj wraz z synem do końca na swoim krzyżu. Nagroda, którą wam przygotowałem, wynagrodzi wam wszystko.
   Niebieska Drzazgo, wytrwaj pełen nadziei i staraj się nie nadwyrężać Bożej cierpliwości. Słuchaj więcej B. swojej żony. Zechciej utemperować swój język, bo wciąż Mnie nim ranisz. Gdy zdecydujesz się pełnić Bożą, a nie swoją wolę, wynagrodzę ci to sowicie.
   Agato R. Szatan brutalnie atakuje cię z powodu trwania twojego w czystości. Cieszy mnie, że przykładasz wielką wagę do niej. Pilnuj także swoich myśli, by i one były czyste. Niektóre z twych myśli i czynów ranią Mnie. Powiedz swojemu chłopakowi, aby poważnie wziął się za likwidowanie swoich grzechów, zwłaszcza nieczystych. Jeśli to zbagatelizuje, to zabiorę go z Ziemi, a co wtedy?
   Mario i Auguście O. Cieszy Mnie wasza miłość do Mnie, cieszy mnie wasza wierność. Niedługo zabiorę was po nagrodę do siebie. Dokończcie to wszystko, co jest zaczęte, tak by wasze konto było czyste. Bądźcie bardziej wyrozumiali względem bliźnich, brońcie innych i uczcie innych Bożej Sprawiedliwości i miłości.
   Kochane dzieci Boże, każdy, kto przeczyta te Słowa pozna, że są właśnie do niej(niego) skierowane. Poznawszy, wcielajcie te Słowa w życie.
   Żywy Płomieniu nie użalaj się nad sobą, weź się w garść, bo chcę posłużyć się tobą w wielu kwestiach. Znieś kilka niewygód i dolegliwości, bo to da tobie wiele zasług. Buntuje się czasem twoje ciało, ale pomyśl, że już nie młodniejesz. To co masz i odczuwasz ofiaruj codziennie do dyspozycji Swojemu Bogu poprzez Niepokalaną. Słuchaj Mnie i wypełniaj, a reszta jest nieistotna.
   Aniu C. Kocham, błogosławię ciebie i twoje krzyże. Wytrzymaj jeszcze trochę, a wypełnię to, o co Mnie prosisz. W czasie stosownym ty i H. przejdziecie do Mnie po wieczną nagrodę. Niczego się nie obawiaj, bo dobrze przeżyłaś swoje życie.
   Kochane dziateczki, nadejdzie niedługo czas, kiedy ukryję Żywego Płomienia. Do czasu nikt nie pozna miejsca jego ukrycia, ale od czasu do czasu pozwolę mu na to, by się ujawnił na chwilę. Kocham was niezmiernie mocno o Moje dziateczki i przytulam was do wnętrza Mojego Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††
   Ufajcie! Nie lękajcie się! Bardzo was kocham, trwajcie wierni!

   Polubienie

   • mentronik said

    Gosia3 czytam orędzia i tylko one dają nadzieję na przyszłość mimo że są przerażające ale wielu pewnie się pod wpływem ich treści nawróci i zmieni swoje życie zacznie się modlić
    choć są i tacy co nie wierzą w nic i nie uwierzą tylko używać i bawić się to jest ich motto życiowe .Ja osobiście uważam że są prawdziwe 20lub więcej lat temu wpadła mi w ręce książka z przepowiedniami chyba centurii gdzie pan Jezus mówił że nas Polaków będą oskarżać o najgorsze zbrodnie oraz poniewierać na scenie międzynarodowej oraz co mi utkwiło w pamięci że ZACHÓD a konkretnie państwa zachodnie nigdy nie były naszym przyjacielem i tak z perspektywy czasu sprawdza się wszystko
    Robię zapasy kupuję to konserwy to kasze sol i inne przydatne rzeczy bez paniki powoli gromadzę zgodnie z z tym o co prosiła Maryja choć mieszkam na wsi i mam swoje gospodarstwo ale wszystkiego nie da się wyprodukować w swoim zakresie to zaobserwowałem że większość ludzi żyje z dnia na dzień kupuje tylko kilka plasterków szynki ,sera jakiś jogurt kilka ziemniaczków a wszystko dlatego żeby się nie popsuło no i po co wydawać na worek ziemniaków jak można sobie kupić na bieżąco kilo dwa
    gdyby tak zamknięto sklepy z powodu zamieszek lub innych przyczyn to większość ludzi głoduje i to nie z powodu braku artykułów spożywczych tylko nawet ze względów czysto logistycznych wybuch zamieszek spowoduje niemożność dostarczenia żywności do sklepów a brak zapasow powoduje głod
    może się mylę ale jest to możliwy scenariusz który może być celowo wprowadzony w życie przez wiadomo kogo

    Polubienie

   • Anna said

    NIGDY nie zaufałabym tak patetycznym słowom. Nie jest to przyjaciel ludzkości.

    Polubienie

  • mentronik said

   Polubienie

 12. mentronik said

  http://wolnemedia.net/polityka/nie-rozumiem-dlaczego-chcecie-obalic-assada/

  „Podczas gdy zachodnia koalicja zwalcza terrorystów w Syrii, w tym samym czasie powstaje druga, wschodnia koalicja. Zaangażowanie tak wielu państw świata tylko w jednym kraju może ostatecznie doprowadzić do wielkiej katastrofy. Rosja, Iran, Irak i Syria utworzyły właśnie wspólne centrum informacyjne w Bagdadzie, dzięki któremu kraje te będą mogły koordynować swoje działania. Wszystko to odbywa się bez jakiegokolwiek porozumienia ze Stanami Zjednoczonymi. Rosja krytykowana jest za to, że swoimi działaniami jedynie przedłuża wojnę, ale tego samego o USA już się nie mówi.

  Polubienie

 13. mentronik said

  Polubienie

 14. mentronik said

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Komunizmu nie bylo.Byl socjalizm.

   Polubienie

   • Anna said

    Socjalizmu nie było, był komunizm.
    Socjalizm to – każdemu według możliwości.
    Komunizm – to według potrzeb ale nie każdemu.
    Ponieważ potrzeby robotników, rolników, wraz ze wzrostem wiedzy, wykształcenia wzrosły państwo nie wydoliło i padło bo starczało tylko dla małej grupy rządzących. Nie potrafili rządzić bo na niczym się nie znali. Stanowiska dowodzące obejmowali nie Ci, którzy mieli wiedzę ale po linii partyjnej – INDOLENCI. Tak jest i teraz.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Byl Andziu socjalizm i troche z komunizmu tez bylo i jest takze w panstwie reprezentowanym przez pana Dude.Dlatego nie rozumiem, czemu pan Duda wini za wszystko komunizm.Przeciez dzieki socjalizmowi sie wyksztalcil i takze dzieki ideom socjalistyczno-komunistycznym siegnal po najwyzszy urzad w panstwie.Moze sie myle?..No chyba nie.Przeciez dzieki mysli socjalistyczo-komunistycznej mamy prawo glosu i dzieki temu prawu wielu oddalo glos na pana Dude.No to jak to jest z zadaniem Prawdy?.he..

     Polubienie

     • Anna said

      Marysiu, czasem trudno Cię zrozumieć. Piszesz ” z zadaniem Prawdy” co to znaczy? może „z żądaniem Prawdy”? Weź i zainstaluj polską czcionkę albo nie zabieraj głosu bo po polskiemu to nie jest rozmowa na poziomie. Nie mam ochoty domyślać się co to Marysia chciała powiedzieć/napisać. To jest blog polski i piszemy po polsku.
      Do szkoły – marsz.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Nie tak prosto z instalacja polskiej czcionki.System na razie jest do bani.Nie badz taka zlosliwa.Bez Twojej rady sobie zainstalowalam i sie nameczylam,ile wlezie.Masz racje, ze trudno niekiedy zrozumiec.Oczywiscie i tu musze walnac blad ” z rz..adaniem prawdy”.Kto chce, ten zrozumie.Dotyczylo tego,ze pan Duda mowi,ze jest wielka potrzeba prawdy, a sam tej prawdzie wierny nie jest.I tu pojawily sie uwagi tyczace socjalizmu i komunizmu.Jeno sobie nie pomysl,ze zbrodnie komunizmu mi sie podobaja..Uprzedzam, zeby nie bylo myslenia na zapas i przypisywania pochwaly ludobojstwa, bo kontekst jest zupelnie inny.

       Polubienie

       • Anna said

        No dobra, zrozumiałam, że nie posiadasz polskiej czcionki, znaczy ą, ę, ś, ć i tym podobne robaczki ale ludobójstwo to jest…
        „wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i wstrzymanie urodzin w obrębie grupy, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie”. To niestety smutna prawda także w naszym kraju i to obecnie jest niezaprzeczalnym faktem. W Polsce nie mamy warunków do życia dla dzieci, przyszłych pokoleń. Na dzień obecny rząd nas eksterminuje.

        Polubienie

       • Anna said

        Na ucho Ci powiem, że my Polacy szczycimy się, że swój język mamy bo polski język to trudna język i nie byle kto nie umie powiedzieć „chrząszcz brzmi w trzcinie, w Szczebrzeszynie”, ha,ha,ha. Nawet komputer muszę poprawiać bo nie nadąża.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Tak Anno..Takze w naszym kraju.W moich krajach..dzieki Andziu,ze to napisalas..jeden wozek.Jasne,ze sie szczycimy…Czesto to robie.Jak sie Pani podoba ” Brzeczyszczykiewicz” lub ” stol z powylamywanymi nogami”.Nie jest zle.Przy dobrej asymilacji i z uzyciem babskich forteli i Zabojada mozna polskiego nauczyc..No powiedzmy w takim stopniu,zeby duzo rozumial..Z mowieniem gorzej..No ale..My zdolniachy i obcych jezykow ichnich sie uczymy,wiec nie musza mowic..Starczy,ze rozumieja..Na migi tez mozna sie dogadac..w razie czego.

        Polubienie

       • Anna said

        Żabojady, bez urazy, ale winniczków im nie daruję, też mają trudna jezyk, dużo czasów, nawet nie próbowałam się tego uczyć, zresztą nie było po co a jak pewien Francuz, wiadomo jak to Francuz się przystawiał, to ja niewinnie – że ne kąpręd pa, papa 🙂

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Nie taki zabski straszny,jak go maluja.Maja tych czasow sporo.No i co z tego,ze maja?.Uzywaja praktycznie tylko trzech najprostszych w komunikacji.No ale podobno od przybytku glowa nie boli.Co najwyzej tego,ktory pala checia nauczenia sie wszystkich owych czasow, ktorych wspolczesna mlodziez nie zna,poniewaz nie uczy sie w szkolach.No i nie ma takiej potrzeby,poniewaz sa teraz ksiazki i juz nie ma ” francuskiej literatury”.Wspolczesna mlodziez nie umie czytac Juliusza Verne i innych.Chyba,ze to mlodziez francusko-polska, to co innego.Ta umie nawet,jesli szkola nie nauczy.A innym wystarcza poziom esemesowy do komunikowania sie i czytania ksiazek,nie literatury..Czytac tez juz nie trzeba.Sa ruchome obrazki produkowane na podstawie ksiazek.Mozna krocej Anno ” zkaprapa”( kropki i ogonki musisz se sama wstawic he he).No to papa..ide spac.

        Polubienie

  • Anna said

   Auu, mocne przemówienie, silny człowiek z tego naszego Prezydenta, troszkę skrytykował onz ale głosu Mu nie odebrano. Co ciekawe, nie miał niebieskiego krawata a w klapie znaczek biało-czerwony i śmiało powiedział, że to Niemcy a potem ZSRR napadli na Polskę w 1945 roku a obozy, w których eksterminowano Żydów był niemieckie. Prawdę powiedział bo te mameluki w najwyższych władzach europejskich, światowych nie mają nawet zielonego pojęcia o prawdziwej historii.
   Tak trzymać, Panie Prezydencie Duda. Niech Bóg Pana prowadzi, prawda nade wszystko.

   Polubienie

  • grypa666 said

   Duda mówi „globalnie” a wymienione przezeń”podstawowe prawa człowiel”łamie jego Polin. Mentor Dudy Kalksztajn (i sam Duda) toleruje np. niesprawiedliwość wzgl. Dra Kękusia i wielu innych ofiar dintojri w Polin.

   Duda powołuje się na spuściznę kalksztajna, szermierza obrony narodów wybranych od „agresji” niewybranych takich jak Rosjanie czy Palestyńczycy :)))

   Duda podkreśla liczbę ofiar chrześcijańskich w ostatnich wojnach, jakby muzułmanie nie byli najliczniejszą ofiarą wojen z terroem – kilka mln w samym Iraku, łącznie ok. 10 mln!!! Pisał mu to jakiś pigmej? 🙂 Żeby podchajcować nienawiści islam-chrześcijaństwo?

   Zrównoważony rozwój, hasło rozpoznawcze zmiana klimatu 🙂 Nie GMO, radiacja… tylko niezbadana do końca „zmiana klimatu” właśnie! Duda dał światu swą wizytówkę: robię dla globalistów.

   Polubienie

 15. mentronik said

  Polubienie

 16. mentronik said

  Polubienie

  • Anna said

   Dzięki bo w wielu miastach polskich były tysięczne demonstracje.
   Lublin, Wrocław, Szczecin, Katowice, Łódź… pewnie jeszcze więcej miast i miasteczek.
   DZIĘKUJĘ WAM POLACY 🙂

   Polubienie

 17. mentronik said

  Rosyjskie zaangażowanie wojskowe w Syrii? Wzmaga się chaos na Bliskim Wschodzie

  W zeszłym miesiącu, podjąwszy się zadania prawie tak trudnego, jak znalezienie przez Diogenesa uczciwego człowieka, Stany Zjednoczone ponoć znalazły w Syrii ogłuszającą liczbę 60 „umiarkowanych rebeliantów” – kandydatów do przeszkolenia w ramach amerykańskiego interwencjonistycznego programu, mającego na celu obalenie prezydenta Syrii Baszara al-Assada „wojny przeciw islamskim terrorystom”. Doborowa drużyna tych „umiarkowanych” bojowników wytrenowanych przez USA, wśród tysięcy podobnie motywowanych terrorystów Państwa Islamskiego / Al-Nusry / Wolnej Armii Syryjskiej, zademonstrowała swoje męstwo natychmiast odmawiając walki z powiązanym z Al-Kaidą Frontem al-Nusra w Syrii. Było to niebezpieczne w skutkach zawahanie, bowiem poskutkowało zaatakowaniem ich przez bojowników Al-Nusry.
  Wieści o bezużyteczności tej grupy dotarły do Waszyngtonu na początku sierpnia i wkrótce Obama zadeklarował przeprowadzenie nalotów w Syrii, aby bronić tzw. „rebeliantów” – nawet przed „atakami” ze strony prawowitych władz syryjskich. Naloty, które były przeprowadzane z bazy NATO w Turcji, rozpoczęły się kilka tygodni temu. I tak, po ponad rocznych nalotach NATO z terenu Iraku „przeciw pozycjom Państwa Islamskiego” na południową flankę w Syrii i Iraku, otworzył się od północy drugi front nalotów na Syrię. Niezwykle podejrzany jest również atak bombowy, jaki miał miejsce pod koniec lipca, podczas kurdyjskiego politycznego spotkania młodzieży w Suruku, w południowej Turcji, i który został przeprowadzony – rzekomo przez ISIS z terytorium Syrii – w przeddzień przyłączenia się tureckich sił powietrznych do amerykańskich nalotów bombowych na cele w północnej Syrii. Sądzę, że można rozsądnie zasugerować, że wewnętrzni przeciwnicy polityczni zostali zaatakowani przez neo-ottomański reżim Erdogana, a ich śmierć została użyta do usprawiedliwienia transgranicznych nalotów bombowych przeciw Kurdom w północnej Syrii.
  Podkreślenia wymaga turecka perfidia w tym wszystkim. Mieszkający w Syrii analityk polityczny Thierry Meyssan przypuszcza, że rosyjska alternatywna trasa gazociągu do Europy śródziemnomorskiej – „Gazociąg Turecki”, w sprawie budowy którego w grudniu ubiegłego roku zostało podpisane memorandum – utknęła w martwym punkcie. Rzeczywiście, najpierw na początku lipca Gazprom zawiesił objęte kontraktem prace budowlane, po czym zmniejszył przepustowość rurociągu o połowę w stosunku do określonej w pierwotnej umowie. Oficjalne stanowisko Turcji w odniesieniu do secesji Krymu przez Rosję jest takie, że „nigdy nie uzna aneksji Krymu”. Ankara wymachiwała także propozycjami ogromnych pożyczek dla reżimu w Kijowie, oraz gościła zjazd grupy nacisku kongresu Tatarów krymskich, z udziałem ministra spraw zagranicznych Ukrainy, wzywającej Rosję do „zwrócenia Krymu Ukrainie”.
  W normalniejszym świecie nie byłoby wątpliwości w kwestii tego, co się dzieje w Syrii i wokół niej, ponieważ interwencja militarna byłaby nazwana po imieniu. Kiedy jeden kraj (i jego sojusznicy) szkoli grupę bojowników w innym kraju pod pretekstem zapobiegnięcia rozprzestrzenieniu się na inne kraje grasujących tam terrorystów, a tak naprawę szkoli ich do obalenia rządu danego kraju, jest to akt agresji jednego państwa wobec drugiego. Tylko to, że USA mówią, że „samoobrona” szkolonej przez obce państwo grupy wywrotowej przed prawowitą samoobroną Syrii jest usprawiedliwiona, nie czyni tego prawdą. Parafrazując słowa Johna Kerry’ego, nie można tak po prostu zaatakować zbrojnie innego kraju pod zmyślonym pretekstem… Cóż, tak naprawdę można, USA robią to cały czas.
  Rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow, z typową dla siebie powściągliwością polityczną, nazwał waszyngtoński plan [nasilenia bombardowań Syrii] „przynoszącym skutki przeciwne do zamierzonych”. Słusznie wskazał na katastrofę humanitarną w Syrii – spowodowaną przez interwencję USA/NATO – i wezwał do „natychmiastowego zaprzestania interwencji zewnętrznej”. Natomiast rzecznik Białego Domu Josh Earnest, z typowymi dla Amerykanów fanfaronadą i arogancją, powiedział, że Syria „nie powinna się wtrącać” w działalność wyszkolonych przez USA „rebeliantów”, oraz zagroził, że „w ich obronie” zostaną podjęte „dodatkowe kroki”.
  Pomimo wielomiesięcznych nalotów – pozornie skierowanych przeciw ISIS w Iraku – grasujące bandy najemników są wyraźnie wciąż tak samo liczne jak kiedyś. Naloty bombowe nie tylko zabijają setki cywilów, ale także zwracają lokalną ludność przeciwko Stanom Zjednoczonym, które w ich oczach działają z podejrzanych pobudek. Innymi słowy, wielu przyłącza się do ISIS w odpowiedzi na coraz to nowsze amerykańskie zbrodnie w regionie. Można więc przypuszczać, że służy to interesom USA. Im więcej ISIS ma bojowników, z którymi trzeba walczyć, tym bardziej uzasadniona jest dalsza interwencja wojskowa USA. Więcej nalotów, więcej rzezi oraz szansa, że – być może – uda im się zrealizować plan obalenia Asada oraz podporządkowania sobie Iranu i Hezbollahu.
  Tymczasem Rosja robi to, co potrafi najlepiej: ugruntowuje wzajemnie korzystne stosunki gospodarcze z innymi suwerennymi państwami (zamiast pracować nad destabilizacją poprzez destrukcję i morderstwa), stara się dyplomatycznie rozwiązywać problemy oraz proponuje strategie militarne z poszanowaniem suwerenności innych narodów.
  W 2007 roku Rosja podpisała z Iranem kontrakt na dostarczenie obronnych systemów rakietowych ziemia-powietrze S-300. W 2010 roku Rosja wycofała się z umowy, dobrowolnie nakładając embargo, zgodnie z międzynarodowym (czytaj: amerykańskim) zakazem sprzedaży broni do Iranu. Iran w odpowiedzi złożył pozew, ale sytuację zmienił niedawno zawarty układ „jądrowy”, w którym Rosja odegrała kluczową rolę. Rosja i Iran rozwiązały już wszystkie niezgodności poza drobnymi szczegółami technicznymi i Iran może spodziewać się dostaw S-300 jeszcze w tym roku.
  Efektem całej tej przemocy, jaką obserwujemy na Bliskim Wschodzie od czasu 9/11 i która ma na celu powstrzymanie Iranu – oraz utrzymanie Rosji z dala od regionu – jest zbliżenie Rosji i Iranu. Ministrowie tych dwóch krajów spotkali się niedawno i potwierdzili swoje zgodne stanowisko w sprawie Syrii, ostrzegając przed wszelkimi zewnętrznymi próbami „dyktowania” rozwiązania. Zaplanowali także rozszerzenie handlu, wliczając w to zakup przez Iran rosyjskich reaktorów jądrowych.

  Podobne wieści dochodzą z Egiptu: podczas ostatniego spotkania Putina z prezydentem as-Sisim rząd egipskiwsparł rosyjski plan stworzenia prawdziwej koalicji przeciwko ISIS, w skład której weszłyby siły faktyczniewalczące przeciwko Państwu Islamskiemu: Irakijczycy, Syryjczycy i Kurdowie, którzy osiągają o wiele lepsze rezultaty niż trenowani przez USA „rebelianci” czy nieskuteczne i przynoszące przeciwne rezultaty naloty (i zrzuty z powietrza). Ponadto, Egipt chciałby w najbliższej przyszłości znaleźć się w strefie wolnego handlu – Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej (EUG) – unikając tym samym wszechpotężnego amerykańskiego dolara poprzez wymianę handlową pomiędzy Egiptem i Rosją w ich własnych walutach. Również sankcje nałożone na Rosję przyniosły korzyść Egiptowi, otwierając przed nim nowe możliwości zwiększenia handlu żywnością. No i podobnie jak Iran, Egipt cieszy się z perspektywy budowy rosyjskich elektrowni jądrowych. „Twórcy rzeczywistości” z Waszyngtonu muszą być bardzo zadowoleni, że ich antyrosyjska kampania okazała się tak bardzo „owocna”: nie przestaje przysparzać Rosji przyjaciół, którzy następnie wspierają politykę, która z kolei prowadzi do rezultatów, którym antyrosyjskie sankcje miały właśnie zapobiec.

  A teraz wygląda na to, że po etapie dobrych stosunków dyplomatycznych i umów handlowych z Syrią Rosja przechodzi do bezpośredniego wsparcia Syrii w jej walce przeciw wspieranym przez zagranicę terrorystom, niszczącym kraj kawałek po kawałku. Syryjska gazeta Al-Watan poinformowała wczoraj, że w ostatnich tygodniach „do Damaszku dotarło wielu rosyjskich doradców wojskowych” i że Rosja zaczęła przekazywać Damaszkowi zdjęcia satelitarne. Wieść niesie (z powiązanej z opozycją stronyalsouria.net), że „rosyjska ekipa techniczna została przemieszczona na obrzeża Latakii […] do wzmocnienia linii obronnych sił rządowych, kiedy islamistyczna Armia Podboju w pobliżu równiny Al-Ghab zagroziła przesunięciem się w kierunku skupisk ludności alawickiej” oraz że wcześniej doradcy proponowali budowę bazy wojskowej w tej okolicy.
  Al-Watan podał również, że doradcy „zaczęli gromadzić informacje, które umożliwią zbadanie potencjalnego rozmieszczenia sił międzynarodowych pod patronatem ONZ”, dodając, że Kreml„przeanalizuje możliwość uruchomienia odrębnej rosyjskiej operacji, a także wspólnej [operacji] z Organizacją Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym, która zbierze się 15 września w Duszanbe, stolicy Tadżykistanu”.
  Wkrótce po podjętej 4 sierpnia przez USA decyzji „obrony” rebeliantów poprzez bombardowanie Syrii, szef wojsk powietrznodesantowych Rosji, pułkownik Władimir Szamanow, oświadczył, że jest gotów wysłać z misją do Syrii elitarne siły antyterrorystyczne. Dmitrij Pieskow, sekretarz prasowy Putina, zaprzeczył doniesieniom, że Damaszek prosił o żołnierzy. Być może wypowiedź generała Szamanowa miała dać do zrozumienia, że Rosja jest gotowa pomóc, jeśli tylko Damaszek o pomoc poprosi? Wszakże Rosja zapewniała finansowe i dyplomatyczne wsparcie dla Damaszku od czasu operacji zmiany reżimu, rozpoczętej w 2011 roku, a niedawno podpisała umowę na dostarczenie zaawansowanych myśliwców MiG-29M i MiG-31 dla syryjskich sił powietrznych.
  W ubiegły wtorek [25 sierpnia] w wywiadzie dla libańskiej telewizji Al-Manar prezydent Al-Asad powiedział:

  …że Rosja nie wspiera pojedynczych osób ani jakiegoś konkretnego prezydenta, i dodał, że byłoby to nie do przyjęcia i stanowiłoby ingerencję w sprawy wewnętrzne; Rosja raczej wspiera konkretne zasady, do których należą suwerenność państw i narodów.
  Na temat Rosji w kontekście zbliżającej się konferencji Genewa-3, prezydent Al-Asad powiedział:
  „Mamy duże zaufanie do Rosjan, którzy w czasie trwania tego kryzysu, rozpoczętego cztery lata temu, udowodnili, że są uczciwi i otwarci w stosunkach z nami, i trzymają się zasad. To ważne. Kiedy więc Rosjanie spotykają się z różnymi stronami, nie obawiamy się, że te strony mogą im zniekształcić prawdziwy obraz. Rosjanie mają bliskie stosunki z Syrią i są w stanie samodzielnie mieć właściwe rozeznanie w sytuacji. Jesteśmy przekonani, że celem Rosjan jest doprowadzenie do dialogu między stronami i ucięcia nawoływań do wojny”.
  „Taki jest cel. Ale nie osiągnie się porozumienia w żadnej sprawie, jeśli my, Syryjczycy, nie siądziemy razem i nie porozmawiamy. To nie Rosjanie będą narzucać rozwiązania, więc zachęcamy ich do spotkania się ze wszystkimi siłami i jesteśmy spokojni, kiedy rosyjscy przedstawiciele spotykają się z dowolnymi innymi politykami, bez wyjątku”.

  Cokolwiek się stanie, nie wygląda na to, żeby Rosja wycofała się z wierności zasadom suwerenności i współpracy międzynarodowej. Każde niedorzeczne szaleństwo, jakie przychodzi do głowy Zachodowi – czy to zwrócone bezpośrednio przeciwko Rosji, czy też pośrednio, poprzez atak na Ukrainę bądź dowolne inne zastępcze miejsce na Bliskim Wschodzie, Kaukazie lub w Azji Środkowej – spotyka się jak dotąd z elegancką i racjonalną odpowiedzią Rosji. Jak sześciolatek, złapany w sidła własnych, wzajemnie sprzecznych kłamstw, Zachód jest w kropce, jeśli chodzi o Syrię i ISIS (nie wspominając Ukrainy). Nie może dalej udawać, że chce zniszczyć ISIS, odrzucając jednocześnie rosyjską propozycję stworzenia prawdziwej koalicji tych krajów, które rzeczywiście cierpią z powodu zbrodni ISIS. Coś musi pęknąć.

  Polubienie

 18. nieustraszona said

  Wzywam wszystkich rodaków do samoobrony ponad wszelkimi wewnętrznymi podziałami !!!

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/124129,dekret-suwerena-podstawa-ratowania-zycia-polakow

  Polubienie

 19. Anna said

  Ciekawostka. Firma Winnicki, znacie takiego gościa, przebudowuje dworzec Centralny w Warszawie. Już im Ruch Narodowy nie jest potrzebny, kontrakt dostali, że hoho i… morda w kubeł. KASA, kassa ma głos.

  Polubienie

 20. Anna said

  Idę grać, w to co lubię bo tego świata nawet najlepsze serce nie zmieni, póki pieniądze, bogactwo i sława nie zostaną zdeprecjonowane; do nizin i staną się bezwartościowe w oczach ogółu.

  Polubienie

 21. krab said

  Troszkę o kondycji finansowej naszego państwa

  „Dług publiczny Polski wynosi według FOR bilion złotych i ciągle rośnie. Stanowi to 59,5 proc. w odniesieniu do PKB, co daje w przeliczeniu na jednego mieszkańca 28 753 zł.
  Jednak FOR publikuje także wartość ukrytego długu, która oscyluje wokół 3 bilionów złotych. Daje to rekordowe 174,5 proc. PKB i 82 199 złotych w przeliczeniu na jednego mieszkańca.
  Wychodzi zatem na to, że dług państwa w przeliczeniu na każdego Polaka to ponad 110 tys. złotych, a całkowita wartość polskiego długu znacznie przekroczyła już 4 biliony złotych.”

  http://biznes.interia.pl/makroekonomia/news/porazajaca-wielkosc-dlugu-publicznego-w-polsce,2171459,2156?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

  • Anna said

   To nie moje długi, niczego nie podpisywałam, że spłacę pożyczkobiorczy rząd. Podpisywaliście taki weksel? bo ja nie. Won!!!

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Twoja reprezentacja Andziu te dlugi zrobila..Tak to jest w demokracji.

    Polubienie

    • Anna said

     Co to to nie, nie masz racji. Ten rząd to nie mój rząd i nie ma na to mojej zgody.
     Trzymaj się poduszki bo kiedyś za wszystko trzeba będzie zapłacić. Rząd też, zwłaszcza rząd.

     Polubienie

    • Anna said

     Nie powołuj się na demokrację bo demokracja to władza ludu i gdyby nam nie zagrażały sądy i więzienia to już dawno zrobiłby lud porządek w tym kraju, mieczem i toporem ale tu nie ma demokracji!!! Nie wciskaj ciemnoty niby demokracją.
     Prawdziwą demokrację to dopiero wprowadzimy ale tacy gnuśni jak europejczycy tego nie zrozumieją. Fajnie Ci we Francji to siedź tam i się nie wcinaj kiedy Polacy walczą o Polskę. Jeśli nie umiesz lub nie chcesz nam pomóc to przynajmniej nie przeszkadzaj – to złota zasada suwerenności.

     Polubienie

     • Anna said

      Jak młodzi ludzie zaprotestowali przeciw wykładowi byłego funkcjonariusza NKWD Baumana we Wrocławiu to za gwizdy i okrzyki dostali kary grzywny 6 000 zł; to półroczny zarobek w Polsce. Taka jest wolność słowa i demokracja?

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Alez Andziu ja to wiem…Ty ogladasz telewizje czasami?.Jesli nie ,to poogladaj i popatrz, jak wyglada wolnosc w europejskich demokracjach..Madra jestes kobitka, wiec ujrzysz..Walczyc tez trzeba umiec..bo tak to jest ulozone, ze bron slusznie walczacych obraca sie przeciwko nim..Postaraj sie zrozumiec,zanim cos chlapniesz..

       Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Andziu Ty kobita nieglupia powinnas wiedziec, czym jest ironia.Znowuz nie zrozumialas i wyskoczylas..Jak Ci tam dobrze itd…A Ty myslisz , ze gdzie indziej to jest raj?.Oj Andziu,Andziu..

      Polubienie

      • Anna said

       Marysiu, Ty też jesteś niegłupia i powinnaś rozumieć, że słowo pisane nie odda całej treści a zwłaszcza ironię czy żart trudno a raczej nie udaje się wyczuć w samych słowach. Często piszemy impulsywnie, musimy korygować tekst bo są chochliki drukarskie i poprzestajemy na treści a nie formie.
       Generalnie wolałabym abyśmy bez urazy mogli wymieniać swoją wiedzę z różnych zakątków globu. To mi się podoba, że Marysia pisze jak to widzi ze swojego miejsca zamieszkania albo Knur ze swojego albo inni, którzy raczej nie ujawniają czy mieszkają w Polsce, Szwecji, no trudno, wypytywać nie będę. Ale dla mnie samo to jest piękne, że możemy rozmawiać ze sobą choć mieszkamy daleko i inaczej. Pozdrawiam wszystkich Polaków, gdziekolwiek mieszkacie 🙂

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Wiem Anno,ze slowo pisane nie odda calej tresci , ktora roznie mozna zrozumiec.Oczywiscie,ze masz racje.Nie mam problemow z odczytywaniem roznych niuansow rowniez dlatego,ze niezle sie wycwiczylam,bywajac w roznych miejscach blogosfery.Mnie tez sie podoba,ze mozemy sobie pogwarzyc.Nie obrazam sie Anno.Jestem bardzo tolerancyjna i biore poprawke na rozne sytuacje.Dziekuje za pozdrowienia i rowniez serdecznie pozdrawiam wszystkich Polakow.

        Polubienie

 22. mentronik said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Miriam-Shaded-trzecia-wojna-swiatowa-juz-sie-rozpoczela,wid,17877330,wiadomosc.html

  Polubienie

  • Anna said

   Ameryki to ta panienka nie odkryła. Ja też wiem, że III w. św. już trwa ale nie jestem już młoda i seksowna, na celebrytkę się nie kreuję, ha,ha,ha ale mam obywatelstwo polskie i jestem Polką od urodzenia. Mnie nikt do Sejmu RP nie zaprasza, zaprasza się pół-Syryjkę.

   Polubienie

   • Anna said

    Czemu nie stara się o rządzenie w Syrii, przecież jest taka mądra i przewidująca. Asad na pewno potrzebuje mądrych doradców, zwłaszcza pochodzenia syryjskiego, którzy znają tamten klimat i obyczaje. Zapewne chętnie wysłucha swojej niezwykle mądrej krajanki.

    Polubienie

    • Anna said

     BO TO KOŃ TROJAŃSKI DLA EUROPY!!! Otwórzcie oczy na prawdziwą Miriam S.

     Polubienie

     • KnUR1 said

      Przeszkadza ci, że pomaga syryjskim, ukraińskim i innym chrześcijanom?

      Polubienie

      • Anna said

       Przeszkadza mi, że pół Syryjka wdziera się do polskiego Sejmu. Nie jest Polką! Myśli i rozumuje po arabsku, w nosie ma istnienie Polski i Polaków, tylko Syryjczycy są dla niej ważni. Czy pomyślała o Polakach???
       Przypomnę, że startuje z listy Korwina.

       Polubienie

       • KnUR1 said

        Ja tam wolę Marsjanina po mojej stronie niż kurwę polską.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        A to ciekawe,ze z listy korwina..On przecie taki narodowy..byl zanim nie wlazl na stolek europoselski.

        Polubienie

       • Anna said

        A to prawda Marysiu, startuje do Sejmu polskiego na liście Korwina M. z trzeciego miejsca. Wysoko się uplasowała ale ja mam nadzieje, że w moim okręgu takich kandydatów nie będzie. A Korwin to wiadomo, ehh nie wypowiem się bo to może kryminał za brzydkie słowa. Już za dużo niedobrego wiem o nim.

        Polubienie

       • Anna said

        @Knur, jesteś niekompetentny, w Polsce nie ma kurew, w Polsce są dziwki. Nie znasz różnicy? Kurwa to zawód, najstarszy zawód na świecie i mają swój kodeks honorowy a dziwki są sprzedajne, taka pójdzie z każdym, nawet z mężem swojej przyjaciółki. Ucz się młodzieńcze odróżniać i szanować pracujące kobiety.

        Polubienie

      • Anna said

       Niech pomaga jeśli potrafi – to chwała jej za to ale wara jej od rządzenia w Polsce.
       Znaj proporcjum, mocium panie.

       Polubienie

      • mister said

       Prawdziwie sie oznaczasz onuco.Knur=swinia.A wiec knur sowiecki.

       Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      I to jeszcze jaki, ale moze nie kon a ” klacz trojanska”.Do tego budowany przez Saudow meczet w Warszawie.

      Polubienie

      • Anna said

       O, właśnie bo tylko ślepiec tego nie widzi, znaczy się zaślepiony samiec.
       Mój ulubieniec, Maxio też ściął się z miriam na fejsie, że ona chce rządzić w Polsce a jedną nogą stoi w Syrii.
       Niech rządzi w Syrii a nie w Polsce. Syryjka chrześcijaństwa nas będzie uczyć?

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        E tam Andziu..Oni dobrze widza ci slepcy i dzialaja z rozmyslem.Wciskaja ten islam swiadomie i w okreslonym celu.Skutki sa widoczne.Ktos inny zadecydowal,ze moze porzadzic w Polsce.Chrzescijanstwo to wymysl pozaeuropejski, wiec moze moze ..

        Polubienie

       • Anna said

        Tiaa, Marysiu, jeśli oni działają ze swoim rozmysłem, tak jak mój kotek dotąd bębni w drzwi szafy aż je otworzę, to niestety są na poziomie zwierząt. Innego wyjaśnienia nie widzę.
        Ktoś mnie przekona, że w Polsce nie powinni rządzić Polacy?
        Kto w Europie napisał Pierwszą Konstytucję, kto w Europie powiedział ustawie ACTA – nie, Kto głośnie i gremialnie powiedział w Europie – NIE imigrantom islamskim, kto faszystom niemieckim stawił czoła. Kto rozszyfrował niemiecki szyfr Enigma??? Dużo by wyliczać ale ja powiem tylko krótko i treściwie -niech się od nas odpierdolą, nie potrzebujemy ani unii ani ameryki, francji, anglii a już na pewno syryjczyków, arabów a tym bardziej afrykańczyków i sorrry, nie stać nas na utrzymywanie wszystkich biednych na całym świecie bo to nie my siedzimy na ropie. Odwalcie się od Polaków a My damy sobie radę bez was.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Nie przesadzaj Andziu.Wez no Ty se wlacz telewizor i popatrz,jak inni walcza i walczyli zanim dolaczyli Polacy.Chyba,ze Ty jak ten kotek..he he.Oj Andziu..No teraz to pieknie napisalas..Nie potrzebujemy i tych i tych..Jak tak Ci, co ich nie potrzebujesz , to samo powiedza o Polakach.Nie potrzebujemy Was i zjezdzajcie do siebie, a nie zabierajcie nam prace ,mieszkania socjalne,pomoc socjalna..Tak ,tak Andziu.. Wiesz kto sie najbardziej cieszy z tego cos objawila…Ano , ci na ktorych pyskujesz..Dziel i rzadz..brawo Andziu..Tos sie popisala..

        Polubienie

       • Anna said

        I co Marysiu, nie rozumiesz? Gdyby Polacy nie byli użyteczni w zachodnich krajach Europy to by ich tam trzymali? Polacy tam pracują na zachodnich polityków inaczej już by ich prawnie się pozbyli.
        Zasymilowali się lecz dalej są niewolnikami, tylko pana mają lepszego, który nie bije pałami, jak to bywa w Polszy. Ale nie śmią nawet miauknąć przeciw tym obecnym panom. Wręcz domagają się, żebyśmy tu w Polsce zrobili im warunki takie jak mają tam, tylko wtedy wrócą, tak jak podczas wojny uciekinierzy do Francji, Ameryki chcieli wrócić do Polski ale, żebyśmy my tu w okupowanym kraju odzyskali wolność dla nich by oni mogli wrócić. Znam ten rodzaj ludzki od podszewki.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Andziu wszyscy pracuja i nie tylko Polacy i nie tylko dla politykow i na politykow.Nie ma zadnej roznicy miedzy Polakiem ,a Francuzem w kwestii pracy.Idac Twoim sposobem myslenia mozna powiedziec,ze wszyscy pracujacy sa niewolnikami niezaleznie,gdzie zyja i na kogo pracuja.Politycy tez pracuja i tez moga twierdzic,ze sa niewolnikami,ale dobrze oplacanymi i bez zadnej odpowiedzialnosci,podczas gdy od innych wymaga sie takze fachowosci i to czego nie zada sie od politykow, czyli odpowiedzialnosci.Polacy sie zasymilowali..Hmmm..Roznie z ta asymilacja bywa.Wielu zyje kilkanascie lat na zachodzie i nie zna jezyka kraju,w ktorym zyje i pracuje i korzysta takze z socjalu.Wielu Polakow przebywa na zachodzie nielegalnie i nielegalnie pracuje i ci siedza cichutko, bo te zarobione euro w Polsce cos znacza, a na zachodzie nie pozwalaja zyc dobrze i godnie..Ba..Francuzi tez nie zyja w luksusach i ich praca sluzy takze utrzymywaniu armii roznych przybyszow.Madrzy ludzie wiedza doskonale,jakie sa przyczyny tego co sie wyrabia i bezmyslnie nie beda oskarzac ani jednych ani drugich.System na to pozwala i tyle.Czy maja lepszego pana?.I tak i nie.Na pewno na zachodzie pracodawcy bardziej sobie cenia pracowitego,zaradnego Polaka niz leniwego emigranta z Magrebu lub czarnej Afryki.To jest pewne, co nie oznacza,ze Polacy maja jakies szczegolne fory , czy tez finansowe korzysci.Jeden wozek moja droga..Tam dobrze,gdzie nas nie ma…

        Polubienie

       • Anna said

        Wiadome jest, że każde euro zarobione na zachodzie więcej znaczy niż polska złotówka w kraju. Jest to swojego rodzaju biznes i raj dla Polaka pracującego na zachodzie. Lecz pomyśl o Polakach pracujących w swoim kraju po 12 godzin na dobę. Czy tak pracują Francuzi, Niemcy, Austriacy, Szwedzi, Anglicy, itd.? 12 godzin z jedną 15-minutową przerwą??? często także w sobotę czyli 6 dni w tygodniu. Bo taki tu mus pracować albo aut z roboty i nie ma praw w sądzie bo pracownik to czy siamto i zostaje wyrzucony. Nie znasz polskich realiów. To przechodzi ludzkie pojęcie, nawet niewolnicy nie musieli tak tyrać i jeszcze płacić haracz rządowi.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Znam Anno polskie realia.Nie roznia sie one od francuskich.W niektorych branzach ,zwlaszcza uslugach tak sie pracuje.Do niedawna obowiazywaly przerwy na posilek okolo poltorej godziny,ale jest ich coraz mniej.Jeden pracownik wykonuje czesto prace za dwoch,a niekiedy trzech.Moj stary czasami pracowal i 14 godzin na dobe z przerwa na posilek albo bez tej przerwy, co nie jest rzadkoscia wbardzo wielu branzach.Praktycznie tak jest wszedzie glownie w sektorze prywatnym,bo pracodawca musi miec zyski zaoszczedzic na wszelkich oplatach , zatrudniajac kogos.Szuka sie oszczednosci i zamiast zatrudnic kilku pracownikow,zatrudnia sie jednego i daje mu roboty po pachy.Nie dajesz rady, to Cie wywala i nie maja problemu,poniewaz za brama na Twoje miejsce czeka w zaleznosci od branzy i stanowiska 4 i wiecej chetnych..Jeden wozek..Teraz liberalowie kobinuje przy kodeksie pracy, bo rzekomo zmiany obniza bezrobocie…Taaa..Ulatwia wywalanie ludzi na bruk i zastepowanie nowymi chetnymi ot takimi emigrantami.., co ni me nie be,a posluszni moga byc i przydatni.

        Polubienie

 23. KnUR1 said

  Tyle miejsca mamy ta tym forum, po co się tak ściskać na tej prawej kolumnie 😉

  Jeden powód, dla którego ktokolwiek miałby sie tutaj udzielać?

  10 ników co komentuje, nie wiele więcej odwiedza; Zero realnych znajomości; Linki;

  To wszystko co tu jest zapodawane macie na wykopie i gdzie indziej; to samo; tylko bez komentów miziaka, ktory i tak jebie was jak idzie 😀

  Więc o co Wam chodzi tutaj ? O to, że na zwyczajnym forum macie bana 😀 za pierdolenie głupot?

  :5555555555555

  Polubienie

  • Anna said

   Chętnie porozmawiamy jak wytrzeźwiejesz :))))) Kudzu polecam.

   Polubienie

  • grypa666 said

   Ścisk można b. prosto rozwiązać:
   W sterówce nastawić max. liczbę poziomów odpowiedzi na np. 3 lub 4. Kto odpowiada na najnizszy poziom, nawiazuje do nicka, daty, godziny komentu na ktory odpowiada, żeby nie było nieporozumień — i nie ma sprawy.
   „10 ników co komentuje, nie wiele więcej odwiedza; Zero realnych znajomości; Linki;”
   Ostatni bywam u MonitoraPolskiego:
   – większa frekwencja niż u was, a proporcjonalnie mniej nickow niz tu, niewielu mądrych
   – wiecej linkow, ale i kopii calych tekstow zamiast madrego komentu,
   – litanie bzdet od zawodowych znudzonych, nadają ton i próbują kontrolować pozostałych
   – zgraja agresywnych pojebów i samonaznaczonych „stróży” — napisz nie po ich myśli, pojadą ci na wycieczke osobista 🙂
   – admin Marek Podlecki nie ingeruje w pojepstfo ani agenciurstwo, chyba że bije w niego samego.
   Tu o wiele lepiej mi się podoba i byłoby mi przykro gdybyście się zamknęli 😦 a jeszcze smutniej, gdyby „mój” Miziak zakończył blogowanie. Z Miziakiem zżyłem się jak rzadko, po prztykaniu na forum Grypy666, gdy w jakimś przypływie fartu zaczęliśmy rozmawiać jak czlowiek z człowiekiem.
   Czy to prawda, że chce on zamknąć blog? Proszę o mejla od niego samego.

   Polubienie

 24. Anna said

  MIZIA, masz rację, skasuj ten blog – za dużo diabelstwa się tu panoszy.

  Polubienie

  • Anna said

   Oczywiście szacunek dla Ciebie za wieloletni Twój trud w szerzeniu prawdy i otwieraniu nam oczu. Mogę tylko powiedzieć Dziękuję Pięknie 🙂 🙂 🙂 dużo dowiedziałam się i zrozumiałam dzięki Tobie.
   Dziękuję Ci Mizia 🙂 Jak to się mówi… choćby jedna zbłąkana owieczka znalazła właściwą drogę – to sukces. Nie żałuj lat, które poświęciłeś na pisanie tu.

   Polubienie

 25. grypa666 said

  BOMBA Masakra Mahometa (Pokój Niech Będzie z Nim Grzesznikiem i islamu – pastor porownuje Koran i Biblię https://piotrbein.wordpress.com/2015/09/30/the-quran-exposed-in-light-of-the-bible/

  Polubienie

 26. grypa666 said

  Jeszcze 2 BOMBY
  🙂 Arabia Saudyjska przyjmie 3 mln miglanców 🙂
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/09/30/saudi-arabia-will-take-3-mln-migrants-arabia-saudyjska-przyjmie-3-mln-miglancow/
  ZMYŁKA Statek z 20 tys. miglanców odpływa z Libii do jewropy
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/09/30/one-of-the-tramp-steamers-leaving-for-italy-from-libya/

  Polubienie

 27. grypa666 said

  @Jeremiasz
  Miziak zapomniał przecinka, miało być 1 200 000,00 🙂
  Podzielić na 7 tys. miglanców = niecałe 200 zł, ale podzielić na 100 Polaków z Donbasu czy z Kresów, to już niebagatelne 12 tys.
  Do tego dorzucić 0,4 mln jakie Kopaczka wyplacila sobie za wykonanie polecenia bruxelki przyjęcia miglanców… następne 1000 zł na Kresowiaka, albo ich 33 więcej po 12 tys. zł.
  Do tego dorzucić roczną pensję wonTuSSka i (p)osłów w jewrounii — cała diaspora z powrotem w kraju!

  Polubienie

 28. grypa666 said

  Otworzyłem forum na próbę:
  https://grypa666.wordpress.com/2015/09/29/jeszcze-raz-o-imigrantach-i-o-ludzkiej-glupocie-2/#comment-101795

  Polubienie

 29. nieustraszona said

  Ludzie boją się bezpośredniej wojny z muzułmanami, ale jeszcze nie widzą, że od lat i codziennie giną masowo pod wpływem „zabiegów” koszernej antymedycyny – współczesnej inkwizycji !

  https://kefir2010.wordpress.com/2015/03/23/nauka-na-smyczy-farmacji-cierpia-i-umieraja-miliony-ludzi-rocznie/#comment-177641

  Polubienie

 30. Jk said

  23 lutego
  Odezwa mera miasta Glaubitz w powiecie Miśnia (tam gdzie wytwarzają porcelanę) do mieszkańców: „W związku ze zwiększonym przypływem uchodźców miasto prosi wszystkich mieszkańców о sprawdzenie czy mają wolne pokoje. Ratusz chce umieszczać uchodźców w mieszkaniach obywateli miasta. Dziękujemy za zrozumienie.” (Jak dobrze, że mam mieszkanie 48 metrów! 8 metrów więcej od normy, ale mimo wszystko nie dokwaterują Afrykanów!).

  26 lutego
  Niemcy wstrzymały przyjmowanie uchodźców z powodu epidemii odry i ospy wietrznej, która powstała najpierw w obozach a potem rozszerzyła się na ludność miast. W Berlinie w ostatni piątek od odry zmarło dwoje dzieci. Niemieckie Ministerstwo Zdrowia zmuszone jest do przeprowadzenia przymusowych szczepień. Rzecz idzie o zdrowie narodu. (Ale nie przestaniemy przyjmowania uchodźców! Firmy produkujące szczepionki zacierają ręce).

  4 marca
  Kiedy wszystkie rosyjskie gazety pisały o babci, która zmarła wskutek nadgorliwego działania pracowników supermarketu, czytałam wiele komentarzy, że „to tylko w Raszce (Rosji) taka znieczulica”. Dzisiaj znalazłam: „Niemiecki sąd skazał Gertrudę F. (87 lat) na karę więzienia. Podstawa: Frau F. wielokrotnie została ukarana za bezpłatne przejazdy nie uiszczając kar, których razem z powiadomieniami urosło do 400 euro. Na swoje usprawiedliwienie babcia powiedziała: „Jeszcze mogę chodzić, jestem jeszcze całkiem zdrowa, ale nie mogę chodzić daleko. Tak, przejechałam kilka przystanków autobusem za darmo. Moja emerytura wynosi 560 euro, za mieszkanie płacę 470 euro. Jeżdżę w jednej firmie za 3 euro na godzinę. Wybaczcie mi”. Babcię już prawie zamknięto ale potem

  5 marca
  Integracja uchodźców idzie w zawrotnym tempie. Prawda nie leży tam, gdzie oczekiwali naiwni burgerzy. Wzrosła ilość zamówień na zamki i klucze (to nowość, ale z nieoficjalnych źródeł, dlatego mogę tylko poręczyć głową za informację o coraz częstszych rabunkach mieszkań i napadach na Niemców: „A czy on na mnie tak spojrzał?”, – molestowanie kobiet w każdym wieku, wyrywanie torebek, przestępstwa związane z narkotykami, wypadki drogowe z udziałem Afrykanów-rowerzystów, szczególnie kradzieże sklepowe). Reakcja Niemców: „Czego chcecie? Oni otrzymują zasiłki! Ci nieszczęśnicy po prostu nie mają innego wyboru!”. Ujawniono przypadki takiego biznesu: uchodźcy wykorzystują fakt, że są dla Europejczyków jednakowi, a także, że opłacają im podróż pociągiem (integrowanie jako poznawanie kraju!), rejestrują się w różnych miejscach i otrzymują zasiłek w trzech miejscach. A co? W czasie wolnym mogą podróżować wygodnie, a paszporty są niszczone jeszcze przed wjazdem do Niemiec (większe szanse na dostanie statusu: typu, zwiał z dyktatury, z katowni). Wczoraj podczas zawodów syna po raz pierwszy od dziesięciu lat okradziono szatnię z torbami i kurtkami studentów. Pieniądze, smartfony, tablety … Policja nie wszczęła dochodzenia opierając się na nowej ustawie o ignorowaniu drobnych przestępstw. Pozdrawiam, drogie Frau i Herr.

  6 marca
  Niemiecki pastor Ulrich Wagner zaproponował wprowadzenie dla męskich uchodźców usług prostytutek. „Prostytucja została uznana za zawód w Niemczech. Uchodźca otrzymuje pomoc medyczną, to dlaczego odmawiać mu nie mniej ważnej – pomocy seksualnej?” Pastor. Ewangelickiego protestanckiego Kościoła. A jak się ucieszą Ukrainki w burdelach!

  7 marca
  Naród kipi ponieważ przyjmują uchodźców a miejsc po prostu brak, nawet nie ma gdzie im stawiać łóżek. Problem w tym, że pierwsi którzy przyjechali dostali dobre mieszkania, wysłali fotografie wabiąc swoich w Afryce. Ci się napalili – a miejsc okazuje się, że więcej nie ma. Rozmieszczają ich gdzie popadnie, w Berlinie kopułę na zewnątrz nadmuchano, jest tam trzystu ludzi na dwupoziomowych łóżkach w jednym pomieszczeniu. Dlatego uchodźcy blokują drogi, strajkują, chcą „takich samych warunków, jak u przyjaciół”. W Monachium chcieli ich zakwaterować w komunałkach, a przecież są to kompletne dzikusy! Niedawno spowodowali pożar w mieszkaniu. Rozpalili ognisko na podłodze, przygotowywali coś po swojemu.

  15 marca
  Pojechałam do Hamburga na egzamin, szok: Tłumy Afrykanów w modnych markowych ubraniach, wszyscy jak jeden mówią przez smartphony najnowszych modeli. W sklepach stale ogłaszają, żeby pilnowano torebek. Cóż za wspaniałe życie nastało w Niemczech! Idąc ulicą patrzysz na Niemców i się dziwisz. Poszłam na główną ulicę do kawiarni aby policzyć ilu Afrykanów minie mnie w ciągu pięciu minut. 72 ludzi!… To jakiś Babilon. Uchodźcy nakupowali sobie iPhone’ów, a jak przyszło spłacać kredyty to zmienili zdanie: niby że, nie zrozumieli co podpisywali w sklepie. Siedzą teraz, „otępiali”, z tymi gadgetami. A sklepy za kredyty dostały pieniądze od państwa.

  Polubienie

 31. mister said

  „Uchodźcy nakupowali sobie iPhone’ów, a jak przyszło spłacać kredyty to zmienili zdanie: niby że, nie zrozumieli co podpisywali w sklepie. Siedzą teraz, „otępiali”, z tymi gadgetami. A sklepy za kredyty dostały pieniądze od państwa.”

  Odkad i gdzie daja smartfony bez kontroli i potwiedzenia,gdzie mieszka,jakie ma dochody,etc.?
  Ja nie znam takiego kraju.No,moze na ksiezycu tak jest:)

  Polubienie

 32. mentronik said

  Polubienie

 33. mentronik said

  Polubienie

 34. grypa666 said

  VIDEO Armia USA bezsilna wobec ruskiego pocisku hiper-dźwiękowego – 11 tys. km/h!
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/09/30/washington-times-armia-usa-bezsilna-wobec-nowego-pocisku-rosji/
  🙂 VIDEO “Allah Akbar” po ruskim nalocie
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/09/30/video-allah-akhbar-following-russian-air-attack/

  Polubienie

 35. mironik said

  a w POlsce po 12-14 godzin i nikt kasy z tego nie ma

  Polubienie

 36. mironik said

  Jak u mnie to wybito szyby zaraz po otwarciu kolejnego miejsca z kebabem, a to małe miasteczko…
  a nie było by klientów nie było by interesu

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: