Miziaforum's Blog

Niemcy zamknęli granicę i przywrócili j kontrolę!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 13, 2015


Niemcy pójdą w ślady Węgier i zbudują mur na granicy z powodu braku możliwości poradzenia sobie z tłumami uchodźców? Na razie zamknęły południową granicę.

Tego chyba nikt się nie spodziewał. **Po wielodniowej fali niewybrednych ataków niemieckich polityków i mediów na Węgry, za to że chcąc powstrzymać falę migracji, zaczeły budować mur na granicy z Serbią, Niemcy „tymczasowo zamknęły” granicę z Austrią. Ogłosił to właśnie minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière.

Ministrowie spraw wewnętrznych landów ostrzegają ponadto, że wśród nierejestrowanych uciekinierów mogą się znajdować terroryści.

Wcześniej minister transportu Niemiec Alexander Dobrindt powiedział, że:

Doszliśmy do granicy wytrzymałości

To właśnie on opowiedział się za przywróceniem kontroli na granicach Niemiec, ponieważ – jak określił – Unia Europejska w tej kwestii „kompletnie zawiodła”, a ochrona zewnętrznych granic UE „nie funkcjonuje”. Minister transportu podkreślił, że Niemcy angażują się znacznie bardziej w rozwiązanie problemu imigrantów niż inne kraje UE.

Szef MSW w Nadrenii-Palatynacie Roger Lewentz powiedział, że władze centralne powinny były wcześniej uprzedzić władze lokalne i dać im czas na przygotowanie się.

Nie jesteśmy w stanie opanować sami strumienia imigrantów

— powiedział Lewentz w rozmowie z „Welt am Sonntag”.

Węzłem komunikacyjnym, do którego przyjeżdżają pociągi z uchodźcami, jest Monachium. Tylko w sobotę do stolicy Bawarii dotarło 12,2 tys. imigrantów. Część z nich spędziła noc na dworcu ze względu na brak wolnych miejsc noclegowych. W niedzielę rano do Monachium przyjechało kolejnych 750 uchodźców. Burmistrz Monachium Dieter Reiter apelował w sobotę do władz w Berlinie o pomoc.

Do akcji pomocy imigrantom włączyła się Bundeswehra. W koszarach i innych obiektach wojskowych wygospodarowano 20 tys. miejsc dla uciekinierów.

Merkel podjęła ponad tydzień temu decyzję o czasowym otwarciu granicy dla uchodźców z Syrii, którzy – protestując przeciwko szykanom władz węgierskich – wyruszyli na piechotę z Budapesztu w kierunku granicy austriackiej. Deklaracja niemieckiej kanclerz, że zostaną wpuszczeni do Niemiec bez zwykłych biurokratycznych procedur spowodowała, że liczba przyjeżdżających gwałtownie wzrosła.

Podczas ubiegłego weekendu do Niemiec wjechało blisko 30 tys. azylantów. Szef MSZFrank-Walter Steinmeier powiedział, że w ten weekend spodziewa się 40 tys. uciekinierów.

Merkel broni swojej decyzji, uważając, że podjęła ją w sytuacji kryzysowej z pobudek humanitarnych. Jej bawarski koalicjant CSU jest natomiast zdania, że deklaracja była błędem, który wywołał falę przyjazdów.

Slaw/ PAP/ „der Spiegel”

Komentarze 44 to “Niemcy zamknęli granicę i przywrócili j kontrolę!”

 1. miziaforuml said

  ZACZYNA SIĘ ……

  jedzie metrem Abdul i spotyka Machmeta , mówi Machmet wiesz że jest nas już w Niemczech 6 000 999 …. obok siedzi stara niemka i słucha wreszcie nie wytrzymała i mówi do arabów PRZED II WOJNĄ ŚWIATOWĄ ŻYDÓW TEŻ BYŁO TYLU …

  Polubienie

  • KrisT said

   znam to inaczej, podobno jest to na faktach autentycznych. młodzi turasy głośno zachowywali się w autobusie, stara niemka zwróciła im uwagę (a niemki potrafią otworzyc pysk…) na co młody ciapaty miał powiedziec babciu siedz cicho bo jest nas tu juz kilka mln…
   na co babcia ze spokojem odparłą : przed wojną tyle samo było zydów……
   podobno widok zaskoczonych min tych młodych turasów był bezcenny….

   Polubienie

 2. miziaforuml said

  A POLSKI RZĄD NADAL CHCE UCHODŹCÓW …. no to dostaną tych co niemcy już nie wpuszczą …….

  WIECIE JAKIE SĄ BUNTY W NIEMCZECH ILE PŁONIE NA DOĘ OSRODKÓW ILE JEST PROTESTÓW I MORDOBICIA ? NIE ? SZKODA

  POWIEM TAK JEST WOJNA TYLKO NIE MÓWIĄ O TYM

  STAD DECYZAJ NPD ROŚNIE W SIŁĘ NAWET O 60 % SKOCZYŁA POPULARNOŚĆ W NIEKTURYCH LANDACH !!!

  Polubienie

 3. Marysia profesor..Marysia said

  Narobili zametu i nagle sie obudzili,ze za duzo przyjezdza do raju w reichu he he.To bylo do przewidzenia od samego poczatku.Ach ci wielcy demokraci …i ich kaprysy.

  Polubienie

 4. Marysia profesor..Marysia said

  Austryjaki tez zamykaja granice..he he Boja sie okupacji ha ha.

  Polubienie

 5. polskosc said

  Opór należy skierować przede wszystkim przeciw tym którzy chcą tych imigrantów zapraszać : Syjoniści, Chazaria, lewacy, SLD, PO. Sponsorują to bankierzy w tym Rotschild i trzeba ten bank rozwalić.
  Wyrzucanie imigrantów to rola dla delikatniejszych i rezerwy.

  Polubienie

 6. KnUR1 said

  Nie liczyłem na taką frekwencje za diabła:

  I się odbiło w końcu gdzieś dalej:
  https://www.reddit.com/r/europe/comments/3kodnp/antiimmigration_protest_in_warsaw_poland_12092015/

  Brawo. Koniec z kurwami. Oby nie znaleźli spokoju w tym uniwersum. To krok jak milowe buty.

  Dobranoc.

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Cos mi sie zdaje, ze zakonczy sie to wszystko jakims ostatecznym rozwiazniem kwestii takiej czy innej. 😉 Komus dawne zrodelko dochodu z tego tytulu uschlo, i szuka nowego sposobu na dębienie kasy od narodow. A te hordy ‚uchodzcow’ to sa baranki na rzez.

   Wspomnicie moje slowa. Trzeba patrzec kto bedzie wolal o kase, bo na pewno nie beda arabowie, ale ci co zawsze na ich konto.

   Polubienie

   • grypa666 said

    Socjal to good biz dla banksterii = lichwiarskie pożyczki dla nie-żondu.
    Poza tym są jak zwykle inne cele góralskie:
    – niszczenie cywilizacji zach.
    – opróżnianie Wielkiego Izraela dla wybrańcow
    – gruntowanie przed III wś. w drodze do NWO.
    Wszystko to znajdziecie u Kefirka :)))
    Serio: na moich blogach Grypa666.wordpress.com i PiotrBein.wordpress.com

    Polubienie

  • Anna said

   I gwóźdź manifestacji

   Polubienie

 7. Anna said

  Szef Al-Kaidy zaapelował do młodych muzułmanów mieszkających w państwach zachodnich, by przeprowadzali ataki terrorystyczne.
  https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1504502,Szef-AlKaidy-wzywa-muzulmanow-na-Zachodzie-do-atakow-Trzeba-tam-przeniesc-wojne

  Polubienie

 8. tom said

  ja pikole niemce ulokowali arabusów w koszarach i co jeszcze może klucze od magazynów broni niech dadzą

  Polubienie

 9. mentronik said

  Polubienie

 10. kahir said

  UWAGA MOCNE – BREAKING NEWS]
  Merkel pogrążyła Europę. Premier Bawarii, Horst Seehofer, wyraźnie wstrząśnięty. Niemcy bliskie ogłoszenia stanu wyjątkowego.
  Premier Bawarii, przyznaje, że porządek publiczny w Niemczech znajduje się krawędzi załamania!
  Szybkie łumaczenie (nie wiem jak umieścić na YT):
  Reporter1 – Czy uważa Pan, że to co się stało w ostatnim tygodniu to był błąd?
  Seehofer – Tak. Ale teraz każdą godzinę spędzamy na tym, aby zapewnić godne warunki ludziom. To jest gigantyczne zadanie. Problem polega na tym, że musimy przywrócić zasady w Europie, które zostały unieważnione. W Berlinie nie ma żadnego planu jak uporać się z tym zadaniem.
  0:44 Reporter2 – Czy Pani Kanclerz popełniła błąd?
  0:46 Seehofer – To był błąd.
  0:50 Reporter2 – Czy widzi Pan możliwość, aby teraz jeszcze ten błąd naprawić?
  0:55 Seehofer – To będzie bardzo trudne.
  0:56 Reporter2 – {…} użył pan wyrażenia, czy uda się zakorkować butelkę?
  1:09 Seehofer – Teraz już nie chodzi o semantykę. Musimy się postarać, aby zapanować nad sytuacją. Bez wsparcia ludności, organizacji, społeczności lokalnych, ale także administracji i policji, bez nich już dawno by doszło do załamania. Tylko dzięki nim się jeszcze trzymamy.
  1:43 Reporter3 – Czy Pani Kanclerz ma rację, kiedy mówi że nie ma górnej granicy dla prawa do azylu?
  1:48 Seehofer – art. 16* Prześladowani politycznie mają prawo do azylu. Nie ma innego sformułowania. Dlatego wszystko zależy od tego, czy ktoś jest prześladowany. Nie chcę wszczynać debaty nt. liczb. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to w naszym kraju ją otrzyma. Z tym że, do tego obowiązywały reguły, które zostały złamane. Nie ma planu co dalej… w Berlinie.
  2:26 Reporter4 – Czy uważa Pan, że stan kryzysowy da się opanować? {…}
  2:26 Seehofer – Przygotowujemy się na wszelkie ewentualności. Nie da się wykluczyć że wkrótce będziemy zmuszeni ogłosimy stan kryzysowy. Położenie jest bardzo ciężkie.
  2:48 Reporter4 – {…}
  2:48 Seehofer – Nie domagam się niczego. Trwają konsultacje z kolegami z partii.

  Polubienie

 11. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02482-Cwane-Niemcy-blokuja-swoja-granice.htm
  no to mamy mega problem

  Polubienie

 12. Elsa said

  A tu Marian Kowalski o kampanii i kandydatach

  Polubienie

 13. lolo said

  Ha, ha, ha… Kto wierzy Merkel, Kopacz, „GW” itp. sam sobie szkodzi. Ciekawe co na to p. Schulz? Dlatego trzeba robić swoje i nie przejmować się gadaniem politruków, bo człowiek nie dość, że dostanie w d… to jeszcze będą z niego szydzić., że dał się „wprowadzić w maliny”. A tak nawet jak dostanie – „siła złego na jednego” – to honor zachowa a i konsekwencje mogą być mniej przykre niż się wydaje, a na jełopa nie wyjdzie. Howgh.

  Polubienie

 14. nieustraszona said

  Jahwistyczne pranie mózgów ma zawsze na celu sparaliżowanie instynktu samozachowawczego i samoobrony przed wrogimi siłami, które w ten sposób ułatwia sobie zadanie podporządkowania dla własnych celów całego świata i co stoi przecież napisane w militarnej biblii jak byk czyli to co teraz się dzieje jest skutkiem lekceważenia wydarzeń z przeszłości mających przecież ten sam cel.

  Dlatego też na pierwszym miejscu zawsze atakuję europejski katolicyzm, który doprowadził do rozbrojenia instynktu samoobrony i dopuścił do podstępnego rozwoju „niewidzialnej” wewnętrznej dywersji odwiecznego wewnętrznego wroga jakim jest dwunożny „pająk krzyżak” – obłudny klecha paraliżujący ducha waleczności z chrześcijańskim zaleceniem nadstawiania drugiego policzka wraz z portfelem i miłowania wroga.

  Czyli do kurwy nędzy mamy siedzieć cicho, płacić tacowe i podatki, dać się wysyłać na rzezie wojenne i medyczne, a teraz nadal bezczynnie czekać na inwazję podjudzonych fanatyków, przyjmować nieproszonych przez nas „gości”, żeby nam obcięli łby i przerobili na kebaby ?

  ” Jak przybyli do Afryki pierwsi misjonarze, posiadali oni biblię i my ten ląd. Oni wymogli na nas modlenie się. I my zamknęliśmy oczy. Jak my je ponownie otwarliśmy, ta sytuacja stała się dokładnie na odwrót. My mieliśmy biblie i oni ten ląd.
  (Desmond Tutu, południowoafrykański biskup). ”

  Als die ersten Missionare nach Afrika kamen, besaßen sie die Bibel und wir das Land. Sie forderten uns auf zu beten. Und wir schlossen die Augen. Als wir sie wieder öffneten, war die Lage genau umgekehrt: Wir hatten die Bibel und sie das Land. (Desmond Tutu, südafrik. Erzbischof).

  http://brd-schwindel.org/gute-menschen-und-gutmenschen/

  Tak więc „dobrzy ludzie” zostali kompletnie przez parszywie obłudne klechy wraz z pejsatymi „politykami” wyłączeni z gry o normalne i dostatnie życie, po to żeby „proroctwo” biblijne się dla nich wypełniło, a „wierni”, żeby sami wzięli się za łby.

  Niech tu żaden tępy katol się nie pieni, bo jak nie chce wiedzieć, że każdy klecha to bezwzględny rabuś i podżegacz wojenny, to niech przyjmie pod swój dach i opierunek wyznawców allaha – takich samych ocipiałych fanatyków jahwizmu, jakim jest on sam, z tym, że fanatycy islamu wojują jeszcze bezpośrednio z „tradycyjnym” mieczem i ogniem, który wprowadził kolonializm jahwistyczny najpierw przy krzyżackim podboju europejskim z główną kwaterą wojenną Watykanu !!!

  Polubienie

  • lolo said

   Gdybyś wiedziała coś na temat katolicyzmu to byś nie pisała bzdur. „Pejsaci politycy” akurat nic nie mają wspólnego z JHWH. A co do „obłudnych klechów” to powinnaś wiedzieć, że taki jeden „obłudny klecha” był przy samym Panu Jezusie. Ciekawe dlaczego Pan Jezus pozwolił Judaszowi być tak blisko Niego? Nie zastanawiałaś się kiedyś? To na różnych portalach wypomina się bez przerwy KK chociażby wyprawy krzyżowe twierdząc, że KK jest „be”, działając przy okazji przeciwko niemu. Jak KK „be”, to radźcie sobie sami, bo dzisiaj wypominający te wyprawy sami by jeszcze bardziej wyrżnęli muzułmanów. Kościół ma przecież nie mieszać się do polityki. Jan Paweł II wyraźnie mówił by tej wojny z Islamem nie robić i mówił to tuż po 9/11. Kto go słuchał? Marek Jurek, „bardziej papieski niż sam papież” co to z mównicy sejmowej w imieniu PiS-u mówił, że wojna jest „cacy”? Czy może WASP, którzy katolicyzm mają w głębokim niepoważaniu a całą tę wojnę i wynikające z niej problemy wywołali? A może katolicy niemieccy, i całe inna rzesza postępowych duchownych w świecie, którzy już dawno zrobili schizmę?
   Sami nie wiecie czego chcecie. Możesz zacząć drążyć temat pedofilii. To takie osoby jak Ty świetnie potrafią. Nie chcecie KK w polityce to się sami babrajcie w tym bagnie. Europa ma ten problem bo się pozbyła katoli. Jak się obala jedną aksjologię to „nie ma to tamto” – inna aksjologia wchodzi na to puste miejsce. I akurat jest to Islam. Trochę wcześniej gender. To jest właśnie efekt europejskiego „róbta co chceta”. Jak napisał Wieszcz: „bez serc, bez ducha to szkieletów ludy”. Teraz właśnie te szkielety oblekają się w ciało. I na pewno nie jest to katolickie ciało. Będziecie mieli swoją wolność bo przecież od ponad 20 lat słyszałem o katolibanie. Wypijecie to piwo, do którego pomagaliście doprowadzić swoimi oskarżeniami Kościołą na każdym kroku o najgorsze zbrodnie, jak ongiś Hitler: „chrześcijaństwo jest największym nawrotem ciemnoty jaki przeżyła ludzkość”. Pozbyliście się KK i zostaliście z niczym. I macie jeszcze pretensje… Ha, ha, ha… Na złość mamie odmrożę sobie uszy. No to teraz do snu ukoi Cię słodki śpiew muezina… Ha, ha, ha… Wasza pełnia szczęścia.

   Polubienie

  • lolo said

   Ps.
   Powinnaś poza tym wiedzieć, że słowo „misjonarz” określa duchownych różnych wyznań także chrześcijańskich. Inaczej np. misje wyglądały w Ameryce Łacińskiej gdzie dominowali katolicy i tamtejsi Indianie przeżyli a inaczej w Ameryce Północnej gdzie dominowali protestanci i obecnie „rdzenna ludność” tej Ameryki mieszka w rezerwatach. Królowa Izabela chroniła Indian nawet wbrew odkrywcom. Trzeba trochę poczytać, np. o „redukcjach paragwajskich” które prowadzili Jezuici. Ale to zdaje się dla Ciebie „wiedza tajemna”.
   No, pa.

   Polubienie

  • lolo said

   Ps’
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/apel-europejskich-masonow-o-przyjmowanie-imigrantow-z-obecnej-tragedii-ma-nadejsc-odrodzenie-odnowionej-europy-2015-09
   Przypominam, że po ogłoszeniu rezygnacji przez Benedykta XVI piorun uderzył w kopułę Bazyliki św. Piotra. I może to jest największy znak tego co się dzieje teraz. Lata walki z KK przynoszą owoce. Ty też je przynosisz.

   Polubienie

  • lolo said

   Ps”
   Tutaj trochę o współczesnych „księżach patriotach” i związanych z nimi kłopotach w KK.
   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3465 („Granice trzeszczą i pękają”)
   Ponieważ całe zło świata to katole no to… Islam „lekiem na całe zło”. Czyż świat nie jest pniękny? Zawsze jakieś rozwiązanie czyli „jak nie kijem go to pałką”.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: