Miziaforum's Blog

MUZUŁMAŃSKA INWAZJA NA EUROPĘ STAŁA SIĘ FAKTEM !!! PRZYCZÓŁKI LĄDOWANIA HISZPANIA , GRECJA ,WŁOCHY – TO JUŻ NIE SĄ ŻARTY TO FAKT ONI PO NAS IDĄ !!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 12, 2015


Miziaforum's Blog

WITAM W NIEDZIELĘ OSTATNIE WYDARZENIE W POLSCE ZUPEŁNIE ODWRÓCIŁY WASZĄ UWAGĘ OD SPRAW DZIEJĄCYCH SIĘ POZA GRANICAMI

OTÓŻ MAMY JUŻ W EUROPIE WOJNĘ – INWAZJE MUZUŁMAN NA SKALĘ PORÓWNYWALNĄ Z MARSZEM WOJSK TURECKICH NA WIEDEŃ W 17 WIEKU TO NIE ŻART

CO DZIENNIE W EUROPIE ………

ZA CHWILKĘ MATERIAŁY AV RELACJE I DONIESIENIA Z CAŁEJ EUROPY

MAM WRAŻENIE ZE MEDIA PRZEMILCZAJĄ …

MACEDONIA ROZWAŻA WPROWADZENIE STANU WOJENNEGO W ZWIĄZKU Z NAWAŁĄ UCHODŹCÓW BUŁGARIA STANU WYJĄTKOWEGO WĘGRZY I CHORWACI  TEŻ MOBILIZUJĄ SIŁY MILITARNE WZDŁUŻ GRANIC MATERIAŁY Z PRZED KILKU DNI

  • HISZPANIA CO DZIENNIE NAPŁYW PONAD 2000 UCIEKINIERÓW Z AFRYKI
  • Imigranci z Afryki – zarówno ci, przeszmuglowani do Europy przez Morze Śródziemne, jak ci, którzy dostali się do Hiszpanii przez Ceutę i Melilę, nie chcą pogodzić się z rolą niechcianych gości. Zaczynają wywoływać zamieszki.

we Włoszech. Przybysze z Egiptu, Syrii i Libii  zdemolowali ośrodek, w którym przebywali od pół roku, pobili obsługę, a szefową azylu trzej…

View original post 241 słów więcej

Komentarzy 8 to “MUZUŁMAŃSKA INWAZJA NA EUROPĘ STAŁA SIĘ FAKTEM !!! PRZYCZÓŁKI LĄDOWANIA HISZPANIA , GRECJA ,WŁOCHY – TO JUŻ NIE SĄ ŻARTY TO FAKT ONI PO NAS IDĄ !!”

  1. Anna said

    W czasach Sobieskiego muzułmanie dostawali wp…dol a nie azyl.
    Dlatego właśnie dziś, w rocznicę zwycięstwa pod Wiedniem i usunięcia zagrożenia dla chrześcijańskiej Europy dla tego samego celu odbyła się manifestacja Polacy przeciw imigrantom. Znów musimy bronić Europy przed islamistami, ale dlaczego sami? Przeciw ACTA poparły inne kraje.
    Były nas tysiące, ONR potrafi zorganizować Polaków, widocznie wiedzą czego chce naród.

    Polubienie

    • polskosc said

      ONR to nazbyt religijna organizacja chociaż manifestowałem 12/9/15 w pochodzie z nimi. Nie walczą o Polskę tylko o wiarę w Rzymską religię.

      Polubienie

      • Anna said

        Czyżbyś wolał wiarę islamską? Nie wierzę w to. Cywilizacja europejska wyrosła na gruncie wiary chrześcijańskiej i tej cywilizacji bronimy, oczywiście bez jej wypaczeń.
        Żebyś nie miał wątpliwości to ksiądz (chyba w Krakowie), odmówił manifestantom odprawienia Mszy Św.

        Polubienie

        • polskosc said

          Polska może mieć własną religię niezależną od Rzymu i nie płacić haraczu na Rzym. Można też nie wierzyć w żadną religię lub być zwolennikiem dawnej religii Słowian. Byłem widziałem, rozmawiam z ONR od lat i mam własne zdanie.
          To nieprzeprowadzenie mszy dla manifestantów miało miejsce w Krakowie w kościele przy Karmelickiej.

          Sądzę że strategia religii Rzymu jest następująca. Jeżeli my przeciwstawimy się najazdowi imigrantów to społeczeństwo przyjmie postawę bierną czując że się o nas ktoś martwi, a Syjonistyczne media wskażą winnego czli kościół i wskażą imigrantom cel zniszczenie Watykanu.
          Góra więc udaje że się zgadza, lepiej by obrona ruszyłą od dołu. Sztuką jest tak powiedzieć aby wierni zrozumieli na odwrót.

          Na tej zasadzie prawdopodobnie postąpili Franciszek, niektórzy Biskupi i ten ksiądz z kościoła przy Karmelickiej.
          My mamy własny rozum i musimy zrozumieć że oni nas nie obronią. Bronić musimy się sami.

          Można jeszcze protestować przed sejmem w środę 16/9. Najważniejsze to odsunąć rządy Kopacz-PO,SLD bo to oni nas próbują zniszczyć przy użyciu imigrantów.

          Polubienie

          • Anna said

            Ostatnie zdanie z Twojego komentarza jest kluczowe. Natomiast wiara chrześcijańska nie jest dla wszystkich priorytetem, wszak słyszałeś, że Zdrowaś Mario dość cicho było recytowane przez zebranych.

            Polubienie

  2. Eryka said

    W Narodowcach nadzieja.Nie jedna nawale Polska przetrwala.

    Polubienie

  3. hubert said

    „Przypuszczą atak 13 maja 2017, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy”. Czy zalew imigrantów ma związek z ostrzeżeniem Agcy?

    Już od dawna islamski fanatyzm przygotowuje się do końcowej bitwy. Przypuszczą decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy.” Czy słowa Ali Agcy, skierowane do Jana Pawła II mają jakiś związek z muzułmańską nawałą?

    http://wpolityce.pl/polityka/265931-13-maja-2017-to-data-sprzyjajaca-rozpetaniu-piekla-i-ostatecznemu-pozegnaniu-zachodniego-swiata-czy-zalew-imigrantow-ma-zwiazek-z-ostrzezeniem-agcy

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: