Miziaforum's Blog

MSW POLICJA ABW PROKURATURA UDERZA PROSTO W SERCE POLSKICH CHRZEŚCIJAN !!!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 12, 2015


Miziaforum's Blog

WITAM W PONIEDZIAŁKOWY PORANEK I WCALE NIE MÓWIĘ WAM DZIEŃ DOBRY PONIEWAŻ NIE JEST TO DZIĘŃ DOBRY DLA POLAKÓW KATOLIKÓW – CHRZEŚCIJAN 

INFORMUJĘ WAS ZE W DNIU DZISIEJSZYM ZOSTANĄ WPROWADZONE OBOSTRZENIA KODEKSU KARNEGO W KWESTII PRZESTĘPSTW Z NIENAWIŚCI RASOWEJ

 Zespół Ochrony Praw Człowieka MSW

opracował kilka miesięcy temu na żądanie premier Kopacz 

listę przestępstw chroniących mniejszości narodowe , działanie to ma scisły związek z sprowadzaniem do Polski muzułmańskich uciekinierów z Libii Syrii 

W DNIU DZISIEJSZYM WCHODZI LISTA PRZESTĘPSTW W/W O ZAOSTRZONYCH NORMACH KAR 

KAŻDE Z PRZESTĘPSTW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TEJ LIŚCIE BĘDZIE ZAGROŻONE KARĄ POZBAWIENIA WOLNOŚCI BEZ MOŻLIWOŚCI ZAWIESZANIA KARY !!!

LISTA JEST OPATRZONA RÓWNIEŻ WYTYCZNYMI CO DO TAK ZWANEGO OBRAŻANIA UCZUĆ RELIGIJNYCH MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH – RELIGIJNYCH , CHODZI GŁÓWNIE O NAPŁYWOWYCH MUZUŁMAN 

LISTA OBEJMUJE PONAD 10 PUNKTÓW OPISUJĄCYCH CO JEST PROWOKACJĄ RELIGIJNĄ I ZA CO POLICJA ABW PROKURATURA A NAWET STRAŻ MIEJSKA MOŻE ŚCIGAĆ KARAĆ NAKŁADAĆ GRZYWNY 

JA OPISZĘ…

View original post 745 słów więcej

Komentarzy 11 to “MSW POLICJA ABW PROKURATURA UDERZA PROSTO W SERCE POLSKICH CHRZEŚCIJAN !!!”

 1. miziaforuml said

  5 tematów w dól żeby nie było ze ostrrzegałem przypominam 96 % polaków nie ma bladego pojęcia czym grozi DESANT ISLAMISTÓW NA POLSKĘ I EUROPĘ NAWET NIEMCY NIE WIEDZĄ W CO SIĘ PAKUJĄ TURCY TO NIE ARABY !!!!!

  Polubienie

 2. babel said

  „KODEKSU KARNEGO W KWESTII PRZESTĘPSTW Z NIENAWIŚCI RASOWEJ” a co z VICE VERSA?! jak ma być taki kodeks dla polaków, TO NIECH I BĘDZIE DLA OBCOKRAJOWCÓW. POLACY WOBEC RELIGIJNYCH OBCOKRAJOWCÓW I RELIGIJNI OBCOKRAJOWCY WOBEC POLAKÓW. CO TO DO CH&%JA MA BYĆ.

  Polubienie

 3. nieustraszona said

  Oczywiście cała ta propagandowa machina wojenna kręci się niewzruszenie,bo ludzie nie mają pojęcia o faktach i już takich jak ten, że papierowe „traktaty rzymskie” na których zbudowano papierową unię żydowską podpisane były dla picu propagandowego in blanco !!!

  Nie trzeba mieć żadnego pojęcia o „prawie”, żeby się domyśleć i się dowiedzieć, że jest to wszystko propagandowe oszustwo, które współcześnie doszło do zenitu absurdów na scenie teatru polityczno-religijnego, którego to aktorzy sygnując swoimi artystycznymi ksywami te czy inne świstki tworzą iluzję prawno – polityczną wraz z religijną, mającą na celu zrujnowanie i ograbienie świata oraz przerzedzenie pogłowia ogłupionej „publiczności” wierzącej ślepo w swoje „nie-rządy” i perwersyjnym obłudnikom „religijnym” obiecujących naiwniakom i frajerom „niebo”, żeby ukraść im całą Ziemię.

  ” Czy traktaty rzymskie są prawnie nieważne? ”

  „Szefowie państw podpisali wtedy jeden dokument,który składał się z pustych stron. Co się stało? Zeby to krótko opowiedzieć, strony dokumentu, które zostały na noc po skopiowaniu rozłożone na podłodze biura w Rzymie, zostały przez sprzątające panie uznane za odpady i dlatego usunięte, łącznie ze wzorem oryginału do skopiowania.

  Kiedy oficjele nad ranem odkryli stratę, szukali go wpierw w śmietnikach całego Rzymu, ale nic nie znaleźli.Kopie i oryginał nie mogły być odnalezione. Jedyne rozwiązanie, które im po tym wpadło było podpisanie traktatu na papierze in blanco. Jedyna strona na której widniało coś napisane była ta z nazwiskiem szefa państwa, na której on z kolei w ceremonii złożył swój podpis.”

  Popatrzcie na te pokerowe mordy ówczesnych bezczelnych fałszerzy i samozwańców „władzy” w Europie :

  „Asystenci dokładnie uważali na to,żeby nikt nie zauważył oszukaństwa.”…

  „Każdy zapytany notariusz,” czy umowy składające się z pustych stron i podpisane wogóle są prawomocne”, odpowie na to napewno NIE.”

  „Co wtedy w Rzymie wydarzyło się było wielkim show z pustą zawartością”

  http://brd-schwindel.org/sind-die-roemischen-vertraege-rechtsungueltig/

  Już z tych skrótowych tłumaczeń z prawdą o powstaniu aktorskiej UE jasno wynika, że obecna piramida kłamstw, którą sobie „naród wybrany” rozbudował za pomocą swojej propagandy mendialnej nie jest warta funta kłaków, a co dopiero ślepego zaufania normalnych ludzi.

  Zresztą „naczelny” prawnik i zawodowy aktor na Polskę niejaki pan Kalkstein z pseudonimem artystycznym Kaczyński z szumną nazwą jego „partii” „Prawo i Sprawiedliwość” najlepiej mógłby to wyjaśnić, czego oczywiście nie może zrobić, bo ponadnarodowa mafia by go odstrzeliła za wypadnięcie z roli.

  Polubienie

 4. hubert said

  Manifestacja „Polacy Przeciw Imigrantom” cz.1 zydzi chca nas najechac arabami polacy bronmy sie zydowa kopacz na odchodne chce narobic wiecej gowna i nam zostawic po sobie

  Polubienie

 5. Elsa said

  http://pikio.pl/relacja-z-dwoch-manifestacji-w-warszawie-pro-i-anty-imigranckiej-video/

  Polubienie

 6. jk said

  Shahid Mehdi wytłumaczył, dlaczego dochodzi do gwałtów w Europie. Otóż jak podaje, Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów”.
  „Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu (1), wówczas one są winne, jeżeli zostaną zaatakowane”. Nadmienił, że: „Kiedy nie są ubrane nie należy im się jakikolwiek szacunek”.
  Mehdi cieszy się najwyższym respektem w Danii i jego słowa są szczególnie uprzywilejowane. Przypomnijmy zarazem o pewnej sprzeczności, mianowicie wedle islamskiego prawa, kobieta zgwałcona jest nieczysta i powinna zostać ukamieniowana by „odzyskać honor rodziny” Wobec tego nie pozostaje im nic innego jak gwałcić nasze kobiety.
  (1) – skłonność do skromnego ubioru, noszenia chusty zakrywającej włosy uszy i szyję.
  Źródło: bt.dk

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Arabki nosza chusty i sa gwalcone oraz zabijane przez mezow i czlonkow rodzin.Niech sobie ten mehdi swoje nauki wsadzi do kieszeni i glosi,ale nie w Europie.Wolnosc Tomku w swoim domku.Nie podoba sie europejska kultura, niech zabiera swe meczety i spada do siebie.Tak bedzie lepiej dla wszystkich.Dobrej drogi..

   Polubienie

 7. ppp said


  Polubienie

 8. jk said

  http://www.insomnia.pl/Kiedy_wybuchnie_III_wojna_%C5%9Bwiatowa_-t625007.html

  NIESTETY TO SIE WYPEŁNIA WSTAWIONE W 2009R TERAZ JEST JASNE

  ersage XI. 27.
  Wszystkie porty południowego wybrzeża będą wypełnione
  W 605 Dwie armie wezmą ląd w objęcia
  Trwóż się Hellado,Italio i Hiszpanio-
  Wielka szura z Kairu wzięła Was w objęcia

  Sinobrody wódz najeżdża Kretę i Ateny
  W Hiszpanii lądują armie Jednookiego
  Na morzu Śródziemnym krew się leje
  Arab zwycięża mocą nowej broni

  Na Malcie desant zostaje zrzucony
  We Francji rewolta wyznawców Mahometa
  Ach Europo wierzyłaś w pakt haniebny
  Ufając słowom pokrętnego Imama

  Centurion.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: