Miziaforum's Blog

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz GROZI POLSCE WĘGROM CZECHOM I SŁOWAKOM UŻYCIEM SIŁY ! W RAZIE ODMOWY PRZYJĘCIA ISLAMISTÓW

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 11, 2015


Gdy zwyciężą ultra-nacjonaliści to będziemy mieli, nie tylko w tej kwestii, Europę ultra-nacjonalistów. A my potrzebujemy Europy wspólnotowej, i należy ją przeforsować, jeśli to konieczne nawet siłą. Ludzie, do których się zaliczam, którzy mówią, że globalnych problemów nie da się rozwiązać przy pomocy nacjonalizmu, muszą wreszcie stanąć do walki i powiedzieć: jeśli trzeba będzie to wywalczymy to, przeciwko tamtym

PRZYPOMINAM W POLSCE MAMY USTAWĘ 1066 !!!!

CO MA NA MYŚLI UŻYWAJĄC SŁOWA SIŁĄ ????

Komentarzy 76 to “Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz GROZI POLSCE WĘGROM CZECHOM I SŁOWAKOM UŻYCIEM SIŁY ! W RAZIE ODMOWY PRZYJĘCIA ISLAMISTÓW”

 1. babel said

  a kto użyje siły wobec uchodźców, gdy oni użyją siły wobec nas?!

  Polubienie

 2. jk said

  A jak tam się przedstawia sytuacja w Niemczech okiem Pana??? Merkel oszalała

  Polubienie

 3. falkonidas said

  Lewacko faszystowska gnida i stuprocentowy żydłak, wystarczy spojrzeć na facjatę.

  Polubienie

 4. krab said

  Dość dobrze ujął to Ziemkiewicz
  „Słowem – mamy do czynienia, pod pozorem wybuchu miłości do imigrantów, ze swoistym europejskim zamachem stanu: oligarchia unijna usiłuje postawić się ponad rządami państw.
  Jest to, nie przesadzę, wyzwanie dla naszej suwerenności i woli istnienia jako narodu. Od tego, czy się przeciwstawimy jako Polska i jako Grupa Wyszehradzka niemiecko-brukselskiemu dyktatowi i rodzimym „pożytecznym idiotom” zależy więcej, niż to – a i to byłoby niebagatelne – czy statystyki gwałtów, innego rodzaju przestępstw i aktów terroru zaczną u nas niebawem przypominać kraje, w których już żyją liczne i nie poddające się asymilacji społeczności muzułmańskie. Zależy od tego przyszłość Polski i Europy narodów.”
  http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-europejski-zamach-stanu-czyli-polska-jako-niemiecki-lagier,nId,1883693

  Polubienie

 5. mentronik said

  Polubienie

 6. mentronik said

  Polubienie

 7. krab said

  Już 50 tys. osób zdeklarowało swój udział w jutrzejszej manifestacji.

  https://www.facebook.com/events/1487457864881242/

  Polubienie

 8. mentronik said

  http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

  Polubienie

 9. mentronik said

  http://pikio.pl/do-polski-realnie-przybedzie-okolo-90-000-imigrantow/

  Polubienie

 10. mentronik said

  Polubienie

 11. mentronik said

  Polubienie

 12. mentronik said

  Były doradca Nicolasa Sarkozy’ego, Maxime Tandonnet, na łamach francuskiego dziennika „Le Figaro”: Osiągnąłem już taki poziom obrzydzenia i odrazy, że najchętniej bym milczał. Ale sumienie mi na to nie pozwala. Ogromna fala imigrantów, głównie młodych mężczyzn, ucieka z Iraku i Syrii do Europy, pozostawiając za sobą garstkę kobiet, jazydek, które w ich miejscu walczą z Państwem Islamskim. Kobiety walczą, a mężczyźni uciekają. Fajnie, co? A Europa rozlewa łzy nad tymi mężczyznami i szeroko otwiera im swoje drzwi. Jazydki i chrześcijanki są więzione przez Państwo Islamskie, publicznie gwałcone i torturowane. Sprzedaje się je w niewolę. I gdzie są feministki? A gdzie obrońcy praw człowieka? Europa sączy obłudę, tchórzostwo, ślepotę, do tego stopnia, że robi się od tego niedobrze. To, że Europa na coś takiego pozwala, na takie barbarzyństwo, to hańba absolutna! Polityka, chęć do działania, do podejmowania decyzji, zdechła w Brukseli już dawno jak stara opona. Zastąpił ją tani moralizm propagowany przez najgorszych klaunów. Dziękujemy droga Komisjo, jesteś aż za dobra dla nas. Dziękujemy. Bruksela domaga się, by nasze (francuskie-red.) gminy przyjęły 36 tys. imigrantów, jakby nie miały ich już wystarczająco. Każdy poucza każdego. Papież Franciszek (i mówię to z największą przykrością) robi dokładnie to samo. Poucza nas, katolików, ilu muzułmanów powinniśmy przyjąć. Jednocześnie nie zająknął się słowem o mordowanych na Bliskim Wschodzie chrześcijanach. Jak to możliwe, że Watykan nie zamienił się jeszcze w obóz dla chrześcijańskich uchodźców? Co tu się dzieje, bo nie rozumiem? — pyta były doradca byłego prezydenta Francji. Jego zdaniem Europa, która „pozwala na mord chrześcijan o dwa kroki od siebie, z tchórzostwa i zaślepienia, jednocześnie chełpiąc się swoją własną dobrocią, rezygnując po drodze ze swoich granic, to Europa, która jest w trakcie poddania się najgorszemu rodzajowi totalitaryzmu i niewolnictwa, którym jest islam. To Europa u końca swojej drogi — dodaje Tandonnet. Najgorszymi hipokrytami, uważa politolog i historyk, są Niemcy.

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Dobre sobie.Obronca chrzescijan sie znalazl , ktory nie zauwaza,ze biali chrzescijanie Francuzi mieszkaja pod mostami,zasuwaja po kilkanascie godzin na dobe,aby utrzymac cala biurokracje i armie nierobow sciagana z calego globu do tego pieknego kraju.Nie zauwazyl,ze biali chrzescijanie we wlasnym kraju nie maja pracy i zaczyna sie ich zmuszac takze do emigracji z wlasnej ojczyzny.Dobre sobie..Doradca, ktory sarkozemy doradzal chyba tez napasc na Libie, ktorej polityka gwarantowala utrzymanie stabilnosci w regionie.Pewnie zapomnial, kto doprowadzil do uwolnienia fali uchodzcow.Chrzescijan niech zostawi w spokoju i nie szczuje.Widac czarno na bialym,kto narobil balaganu i komu zalezy na dalszym szczuciu takze religijnymi balamuctwami.Na szczescie Europejczycy nie dadza sie nabierac na religijne bajania.

   Polubienie

   • krab said

    Biznes to biznes
    http://www.wprost.pl/ar/520778/Skandal-we-Francji-Konsul-sprzedawala-pontony-uchodzcom/

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Dwie strony medalu Krabie.Honorowa konsul.Jest zasadnicza roznica miedzy konsulem i honorowym konsulem.Kobieta prowadzila biznes jak kazdy inny j w okolicy czyli sklep z pontonami i innymi wodnymi akcesoriami i sprzedawala owe pontony jak kazdy inny wlasciel sklepu w okolicy z takimi towarami.Jej sie czepili na zasadzie ,na kogos musi byc.Czy wlasciciel sklepu z pontonami bedzie kazdego kupujacego pytal czy jest potencjalnym kandydatem na nielegalnego emigranta do Europy , czy tez paserem?.Bez przesady.Czepiono sie kobiety na zasadzie ,na kogos musi byc.Bajzel ,ktory zrobiono z premedytacja trzeba przypisac zwyczajnym ludziom, ktorzy zyja i pracuja na swoje utrzymanie, a nie wlasciwym sprawcom,dlatego rzucono na pozarcie tlumom owa konsul honorowa.Medialna hucpa i tyle z udzialem usluznych dziennikarzy, bo to oni rozdmuchali afere przy pomocy ukrytej kamery( konkretnie dziennikarze France 2), ktorzy przeprowadzili rozmowe z konsul honorowa, ktora wyraznie wskazala, ze wladze Turcji przymykaja oko na proceder przemytu uchodzcow nie tylko z Iraku.Ale oczywiscie oberwala sie kobiecie, ktora powiedziala prawde.Ot poprawnosc polityczna w wydaniu dziennikarzy na uslugach wiadomych hucpiarzy.Kto jest czlowiekiem honoru?.Ten ktory mowi prawde,czy ten ktory zaklada zasadzki w sluzbie klamstwa?.Niech kazdy prawy i uczciwy sam sobie odpowie i oceni.

     Polubienie

 13. mentronik said

  Wyjaśniło się!

  W kontenerach z pomocą humanitarną dla tzw uchodźców wraz z jedzeniem znaleziono broń i amunicję! Dowody (Kopiujcie zanim skasują!):

  Pobierz z NoPremium.pl https://www.youtube.com/watch?v=xn-UCR5p0y0

  W ten oto sposób chcą wywołać 3WŚ. Rękami tych kozojebców co ich na naszych oczach eksportują do Europy.

  (Zróbcie o tym cały artykuł – informujcie Polaków, a filmik niech ktoś przegra.)

  Polubienie

 14. mentronik said

  Polubienie

  • mentronik said

   Wklejam cały tekst, proszą o rozpowszechnianie go:

   „BUJAĆ TO MY PANOWIE SZLACHTA! PRZYJEŻDZAJCIE DO WARSZAWY!
   Jest zgłoszona legalna demonstracja Stop Cenzurze, która zaczyna się również o 16.00 i jest skierowana przeciwko dzisiejszej decyzji U.M. Zaczyna się na Rondzie Dmowskiego!
   PROSIMY O UDOSTEPNIANIE!

   Przyjeżdżajcie w sobotę do Warszawy, nie przejmujmy się tym co piszą te śmierdzące media, ponieważ:
   1. Odwołaliśmy się od niesłusznej decyzji do st. U.M., gdzie dzień wcześniej wydany został identyfikator dla przewodniczącego zgromadzenia (sic)
   2. Są zgłoszone inne pikiety dot. polityki imigracyjnej, w których możemy wziąć legalnie udział. W czwartek (16:00-19:00), piątek (16:00-19:00) oraz sobotę (10:00-13:00) przy wyjściu z metra centrum. Zachęcamy do obecności i wsparcia!
   3. Jest zgłoszona legalna demonstracja Stop Cenzurze, która zaczyna się również o 16.00 i jest skierowana przeciwko dzisiejszej decyzji U.M. Zaczyna się na Rondzie Dmowskiego.

   Oświadczenie Brygady Mazowieckiej Obozu Narodowo-Radykalnego: http://kierunki.info.pl/2015/09/przegryziemy-knebel-ratusza/

   Oni się nas boją! To najlepsza rekomendacja dla nas!

   Prosimy o udostępnianie i informowanie znajomych

   Polubienie

  • Anna said

   na Placu Defilad, przy Pałacu Kultury

   ” Rodaku!
   Dzisiaj ważą się losy przyszłości naszego narodu!
   Pamiętaj, żebyś nie musiał, w przyszłości tłumaczyć się wnukom, że jak było trzeba nie stanąłeś, w obronie Polski.

   Widzimy się jutro 12 września, w Warszawie – Plac Defilad (przy Pałacu Kultury) godz. 16.00.
   Zabierzcie z sobą flagi narodowe.”

   Polubienie

 15. mentronik said

  Polubienie

 16. AQQ said

  http://www.fronda.pl/a/kultura-islamu-wysoko-ceni-ponizanie-bialej-kobiety,27901.html

  Polubienie

 17. lolo said

  Ciekawe co teraz powie p. Schulz jak okazało się, że jakiś 30-letni wypasiony muzułmanin zgwałcił brutalnie – znaczy zintegrował się z nią – siedmioletnią dziewczynkę u niego w Niemczech? Też maja się z nami integrować? Powoli słowo „integracja” nabiera nowego znaczenia: „czy Mizia zechce się ze mną zintegrować w wersji soft” zapyta np. żona Mizi, bo mniemam, że Mizia ma żonę.

  Polubienie

 18. przypał z ciapatymi said

  Przyjmiemy kulturalny chrzest, od cesarzowej angeli, jak od pana ottona trzecego, car putin juz zaciera rece, na kolejna defilade z okazji defilady, na dwutysiaclacie panstwa polskiego, ktore zorganizuje jedo dziedzic, wladimir XI Junior. Ale beka, ale przypal z tymi ciapatymi. że Hui.

  Polubienie

 19. mironik said

  Polubienie

 20. KnUR1 said

  Tego jeszcze tutaj nie było: (linków)


  I nie podniecajcie się tak, bo dymanie trwa od lat i co teraz ma być? Nic się nie polepszy od tego 😀 Jutro sprawdzimy frekwencje.

  Polubienie

 21. allach was oszczedzil w 17 centri said

  powodzenia, zapraszamy lubimy sztuczki

  Polubienie

 22. allach was oszczedzil w 17 centri said

  A w obule to wypierdalac z tymi afryckimi, do grecji albo portugalji cz do jakichs panstw uwazanych za republike polnocej afryki.
  Fuck out, to africa with you african GOD tis POLAND not elegance france

  Polubienie

 23. kaczucha said


  fajna dupa

  Polubienie

 24. mentronik said

  Polubienie

 25. Anna said

  W Arabii Saudyjskiej stoi 100 tys. pustych, klimatyzowanych namiotów, które mogłyby pomieścić nawet 3 mln osób. Ani jeden uchodźca nie został przyjęty więc nie chodzi o pomoc ale o inwazję na Europę.
  Dodatkowo przejęcie przez Greków kilku tysięcy nowoczesnej broni w kontenerze dla uchodźców jednoznacznie wskazuje jaki mają cel. Grecy boją się nawet w dzień wychodzić na ulicę ale i tak do domów im się wpychają.

  Polubienie

 26. kaczucha said

  Św pamieci Lepper, śie dziwił, gwałt na dziwce czy chodzilo o ? DT czy o anal, czy ktoś nie zapłacił ? I do not know ? JAJA jak Hui, krutki.

  Polubienie

 27. kaczucha said

  moderator parowa jestes

  Polubienie

 28. mentronik said

  Żydówka przechwala się, że Żydzi chcą zniszczyć państwa narodowe w Europie

  BARDZO ISTOTNE!!! Dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ”rasizm” i ”ksenofobię”. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z jakimkolwiek wskazanym np. murzyńskim plemieniem!
  Różnorodność= białe ludobójstwo

  Polubienie

 29. mentronik said

  Polubienie

 30. mentronik said

  http://lonestar1776.neon24.pl/post/125644,przygotowania-do-stanu-wyjatkowego-wojennego-w-usa

  Polubienie

 31. Pelagia said

  ajj wajjj, no to teraz niejaki Schulz zaatakuje Izrael za to, że nie chce uchodźców, no chyba ze strachu trzeba się pokiwać przed jakąś ścianą albo i co

  Polubienie

 32. SilvaRerum said

  Polski muzułmanin: to zaplanowana inwazja

  http://prostozmostu.net/kraj/polski-muzulmanin-zaplanowana-inwacja

  Polubienie

 33. SilvaRerum said

  Polubienie

 34. Anna said

  Robią się agresywni. Na dworcu w Terespolu straż graniczna musiała użyć siły bo nielegalni imigranci chcieli wedrzeć się na terytorium Polski. Tak, to inwazja Hijra, jak mówi muzułmanin – post wyżej.

  Polubienie

 35. Anna said

  RSS P.Ikonowicza zaprasza imigrantów – „chlebem i solą”, jak leci, wprost z Berlina też. Sól mu w oko.

  Polubienie

 36. Juz 3 wrzesnia dwaj zydzi Schultz i Juncker „rozparcelowali” na kraje unijne 160tys imigrantow-no,ale zrobil sie REWAJCH,ze to dwaj jewrejscy alkoholicy-niezly UBAW !!!

  Polubienie

 37. nieustraszona said

  Tu „polskie przywitanie” z Polski podane na niemieckim blogu o wszelkich szwindlach „władzy” w firmie BRD, którym zachwycili się jego czytelnicy z propozycją do szerokiego naśladowania w Niemczech :

  http://brd-schwindel.org/migranten-begruessung-in-polen/

  Polubienie

 38. lolo said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/raport-onz-mowi-ze-75-uchodzcow-to-mezczyzni-w-sile-wieku-2015-09
  Bardzo pouczające te fotografie a najbardziej podoba mi się ten „bonus”. Jacy ci „uchodźcy” zabiedzeni…

  Polubienie

 39. mironik said

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/264586-nykiel-we-wsieci-las-klamstw-platformy-mocne-dowody-na-tajny-plan-sprzedazy-lasow-panstwowych

  Polubienie

 40. KnUR1 said

  Apel Do Obywateli:

  Polubienie

 41. KnUR1 said

  Paryż oczami przyszłości (2015), czyli aktualnymi – 13 dzielnica

  http://www.cda.pl/video/256276d6?wersja=720p

  Polubienie

 42. Marysia profesor..Marysia said

  Jedyna mozliwa recenzja.Ha ha…hucpa nad hucpami.Mistrzostwo propagandy ha ha.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: