Miziaforum's Blog

Prezydent Duda oświadczył w Niemczech Polską rządzą bandyci i gangsterzy -POLSKA NIE JEST KRAJEM SPRAWIEDLIWYM !! BRAWO ZA UŚWIADOMIENIE ŚWIATU CZYM JEST DZIŚ III R.P !!!

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 31, 2015


Andrzej Duda ujawnił w niedzielę podczas przemówienia w Szczecinie, że prezydent Niemiec powiedział mu, że „Polska pięknie się rozwija”. Duda miał odpowiedzieć Gauckowi, że „trudno tego nie zauważyć, że każdy, kto był w Polsce w latach 80. i 90. i kto odwiedza ją teraz, widzi, że się wiele zmieniło, że Polska stała się nowocześniejsza”.

„Jest tylko jeden w tym wszystkim problem. I mówię: ‚panie prezydencie, sądzę, że ludzie dlatego mnie wybrali, bo głośno powiedziałem i nazwałem sprawy po imieniu: niestety Polska nie jest dziś krajem, o którym można by powiedzieć, że jest państwem sprawiedliwym, sprawiedliwym dla swoich obywateli, że jest państwem, w którym obywatele traktowani są równo'” – mówił prezydent

http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-konsternacja-po-slowach-andrzeja-dudy-prezydent-doniosl-na-s,nId,1876917

BRAWO !!

A TYMCZASEM KURWY CWELE I ZŁODZIEJE POOKRĄGŁOSTOŁOWE GŁÓWNIE Z P.O

KWICZĄ JAK WIEPRZE ŻE KTOŚ OBNAŻYŁ ICH SKURWESYŃSTWA

Komentarzy 301 to “Prezydent Duda oświadczył w Niemczech Polską rządzą bandyci i gangsterzy -POLSKA NIE JEST KRAJEM SPRAWIEDLIWYM !! BRAWO ZA UŚWIADOMIENIE ŚWIATU CZYM JEST DZIŚ III R.P !!!”

 1. Mizia całkiem zgłupiałeś? Duda podega do wojny leci po sznurku syjonistów, skacze po frakcajch jak prostytutka i podpisał ustawę o obowiązkowych szczepieniach, a Ty jak dziecko we mgle pieprzysz, że on zauważył to co inni od dawna widzą. A co ma gadać? JEDNO GADA A DRUGIE ROBI

  Polubienie

  • miziaforum said

   e tam jak przypadkiem robi to co mi pasia to warto pisać z udawanym entuzjazmem -TAK TRZEBA PISAĆ BO AKURAT TO WK… P.O JASNE – TO SAMO ZROBIŁ PRZEZ PRZYPADEK Z POROSZENKĄ WYMUSIŁ NA NIM ABY POWIEDZIAŁ POLAKOM GDZIE UKRAINA MAPOLSKĘ I POLAKÓW

   NIE WAŻNE METODY WAŻNE ŻE SKUTKUJĄ

   ILE JA MUSIAŁ BYM PISAĆ ŻE UKRY MAJĄ W DUPIE POLAKÓW ?? A TU PROSZĘ BARDZO JEST – I O TO CHODZI TY W POLITYCE NIE BIERZ WSZYSTKIEGO NA SERIO O.K – W TEJ SPRAWIE DUDA MI LEŻY W INNYCH NIE

   CCHICHI

   Polubienie

  • miziaforuml said

   WIEDZĄ – CHYBA KPISZ NA ZACHODZIE ŁYKAJĄ I WIERZĄ ŻE W POLSCE ZARABIA SIĘ NIE NIŻEJ NIŻ 1000 EURO !!

   TERAZ SIĘ ZAINTERESUJĄ JAK TO JEST NA SERIO Z 20 000 000 POLAKÓW

   POWIEDZ BYLE NIEMCOWI ŻE NA 1 DZIECKO W POLSCE DOSTAJE SIĘ 20 EURO – POWIE CI ŻE KŁAMESZ POWIEDZ ŻE W POLSCE 12 000 000 LUDZI ROCZNIE ZARABIA 5000 EURO POWIEDZĄ ŻE KŁAMIESZ

   P.O I PIS I SLD ITD CAŁYMI LATAMI RAPORTOWALI UNII ŻE W POLSCE STANDART ŻYCIA JEST JAK W HISZPANII !!

   Polubienie

   • miziaforuml said

    III R.P TO KURWIDÓŁ ZBUDOWANY NA KŁAMSTWIE OD SAMEGO POCZĄTKU

    DLA CZEGO ZACHÓD UWIERZYŁ W BAJKI O ZAROBKACH 1000 EURO W POLSCE

    BO NA ZACHODZIE NIKT NIE WIERZY ŻE MOŻNA KŁAMAĆ NA TAKĄ SKALE POLITYCY NA ZACHODZIE KŁAMIĄ ALE NIE NA TAKĄ SKALĘ

    GDYBY W ROKU PRZYJĘCIA POLSKI DO UNII SPRAWDZILI A NIE NA SŁOWO UWIERZYLI POLSKIM PLYTYKOM I WYSZŁO BY ŻE ZAROBKI PRAWDZIWE 3/4 POLAKÓW TO 250!!! EURO NA MIESIĄC I ŻE NIEMA SOCJALU

    DO DUPY A NIE DO UNIII BY SIĘ DOSTALI

    OWSZEM CHCIELI NAS ZEBY ZROBIĆ RYNEK ZBYTU

    ALE MINEŁO 10 LAT OD WEJSCIA DO UNII A EMIGRACJA NADAL TRWA – ZACHÓD MYŚLAŁ GÓRA 1-2 LATA POJADĄ CI CO CHCĄ I STOP A TU — LECI LECI PO 500 000 POLAKÓW CO ROK !!

    I KOŃCA NIE WIDAĆ

    JA SAM OSOBIŚCIE ZA 2 TYGODNIE WYWOŻĘ ZA GRANICĘ KOLEJNE 15 RODZIN – OKOŁO 45 OSÓB

    Polubienie

    • falkonidas said

     Ale sami niemcy do tego doprowadzili, po co makreli był tusk potrzebny? Tak mataczyli tutaj to tak mają. Czyje są media tutaj, za czyje pieniądze finansowane? Niech niemcy siedzą już cicho, w dupie mam ich gorzkie żale o emigracji.

     Polubienie

 2. Anna said

  Obaj panowie w białych koszulach i niebieskich krawatach. Czyje to barwy? Nie kojarzycie? On mu złożył sprawozdanie jak umoczona jest Polska. Nie mieliśmy dobrego wyboru w wyborach.
  Może jednak uda nam się wymienić Parlament ale najpierw referendum.
  Alex Jones ostrzega przed JOW-ami, to się nigdzie nie sprawdziło. JOW-y dadzą wygraną PO.
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/62775-uwaga-to-pulapka-jow-y-dadza-zwyciestwo-po

  Nie idźmy na to referendum, unieważnijmy je brakiem frekwencji.

  Polubienie

 3. krab said

  Zobaczcie to:
  http://omon.pl/biznes-i-finanse/545-polska-kuwejtem-europy-jestesmy-najbogatszym-krajem-swiata-zobacz-o-jakie-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa

  A co tam „złote pociągi” !!

  Polubienie

 4. jowram said

  Polubienie

  • kopacabana said

   pojeb..lo cie jowram – przeciez widac golym okiem ze to jest podrobka photoshopem !!! po hu.a macisz i podburzasz ? wypier..laj !!!

   Polubienie

  • Elba said

   Co robi Duda?To samo co tzw.”ruchy narodowe”, czyli dobre wrażenie, dobrą minę do złej gry, odstawia szopkę. Czy jakikolwiek narodowiec bojkotuje wybory, banki, korporacje, koncerny, konsorcja, centra i sieci handlowe, towarzystwa ubezpieczeniowe, kościół, episkopat?
   Chcecie szopki, macie aktora! Każdemu, według potrzeb (jak sie zanęca)… a potem jeb w łeb!
   Zamiast czytać między wierszami i gestami, że wszystko to jest starannie wyreżyserowane, że pod spodem ukryty jest chtyry jewrejski plan, cieszycie się jak dzieci… z miraży i fałszywych gestów oraz słów.
   Nie będzie żaden jewrej służył gojom, bo go ukatrupią momentalnie. Skoro żyje i ma się dobrze, służy swoim!
   Koniec. Kropka!

   Polubienie

   • Marysia profesor..Marysia said

    Nie zyjacy tez moze dobrze sluzyc.Sposob na meczennika dawno sprawdzony i dziala 2 tysiace lat a nawet wiecej.

    Polubienie

    • KnUR1 said

     To Ty Marysia, od Żabojadów? I jedno zdanie ?^

     Tak to wygląda w realu po przełożeniu z Internetu. Kilka osób na ulicy i kilka psów i koniec show. Miętcy jesteście jak gówno.

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Ano tak wyglada mniej lub wiecej i tu i tam.Dzialacze gadaja.Naiwniacy robia manify z trzech osob, a karawana jedzie dalej i ten bajzel sie kreci ku uciesze , tych ktorzy z zadym korzystaja.Przyganial kociol garnkowi Knur.Narodowcy i spiewacy Was wydudkali i spiewaja na oficjalna modl plynaca z roznych stron..Amen.Nie ma co z krytyka wyjezdzac, jak sie jedzie na tym samym wozie i go ciagnie wespol z innymi he he.W sprawie kalu sie nie wypowiadam , bo sie nie znam.Nie bierzcie przykladu z Zabojadow, bo to dobry narod ,ale za miekki i dal sie wydudkac.Czyli ..Cos wspolnego..Nie?..

      Polubienie

 5. mironik said

  http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/%c5%9bmieci%c3%b3wka-albo-utrata-zasi%c5%82ku-tak-dzia%c5%82aj%c4%85-urz%c4%99dy-pracy/ar-AAdLY40?ocid=spartandhp
  Polscy pracodawcy są tak rozpuszczeni, że propozycję pracy na śmieciówkach przesyłają już do urzędów pracy. Dla nich to czysty zysk – pracownik na śmieciówce nie ma prawa do urlopu, nie trzeba tworzyć funduszu socjalnego, a i jest tańszy niż pracownik na etacie.

  Bezrobotni w urzędach często dostają oferty, które ewidentnie są umowami na cały etat – 40 godzin w tygodniu, pod bezpośrednim nadzorem pracodawcy i w miejscu przez niego wskazanym, ale są proponowane jako umowy-zlecenia lub nawet umowy o dzieło. Co więcej, jeżeli bezrobotny, przyjmując taką ofertę będzie mógł zarobić równowartość płacy minimalnej lub więcej (czyli co najmniej 1750 złotych brutto), to nie może odmówić jej przyjęcia nie tracąc statusu osoby bezrobotnej.

  A to oznacza, że nie przyjmując niezgodnej z prawem pracy oferty można stracić prawo do zasiłku (jeżeli ktoś jest wśród nielicznych bezrobotnych, którzy prawo do zasiłku mają) i prawo do ubezpieczenia zdrowotnego. To wszystko w majestacie prawa!

  Urzędy pracy mogą bowiem, zgodnie z przepisami, wykreślić z rejestru osobę, która odmówiła przyjęcia pracy bez uzasadnienia. A takim uzasadnieniem nie może być fakt, że umowa łamie prawo! Urzędnicy tłumaczą się, że takie oferty dostają od pracodawców i nie do nich należy kontrola czy proponowane umowy są zgodne z prawem czy nie. Jedyne co mogą robić urzędnicy, to uczulać bezrobotnych, że takie umowy są niezgodne z przepisami, ale dla zdesperowanej osoby mającej wybór między utratą ubezpieczenia zdrowotnego czy kilku groszy z zasiłku a pracą ponad siły to żadna pomoc.

  Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, pomimo ponagleń, nie było nam w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące tej sytuacji. Nie wiemy więc, czy MPiPS uważa ją za prawidłową, ani czy zrobiono coś by urzędy pracy mogły zgłaszać takie oferty do Inspekcji Pracy. Nie mamy też odpowiedzi na pytanie, czy Ministerstwo uważa za prawidłową sytuację, w której bezrobotny odrzucający niezgodną z prawem ofertę może być wykreślony z rejestru.

  Biorąc pod uwagę fakt, że takie sytuacje mają miejsce, możemy założyć, że tak, ale ponieważ nie wiemy, czy Ministerstwo podjęło jakieś przeciwdziałania, to jest to tylko założenie.

  Przed wykreśleniem z rejestru chronione są tylko kobiety w ciąży, jeżeli ciąża powoduje niezdolność do pracy powyżej 90 dni, kobiety po urodzeniu dziecka oraz bezrobotni, którzy wzięli dziecko na wychowanie.

  Polubienie

 6. Elsa said

  a to ciekawostka
  http://niezalezna.pl/70468-wielka-ucieczka-wojskowych-sledczych-prokuratorzy-od-smolenska-ida-do-cywila

  Polubienie

 7. KnUR1 said

  Aaj, zapomniałem podlinkować, może róbmy to w ten sposób raz w miesiącu, takie jebniecie na net co rozpierdoli system:

  Grzegorz Braun – Rola Polski w III Wojnie Światowej: https://youtu.be/Fu54CC5VuT8
  Zbigniew Stonoga podrywa Radka Sikorskiego: http://youtu.be/j8LSpPVdPBk
  Muzułmańska inwazja na europę stała się faktem !!!: https://youtu.be/VQPdv7d8Evs
  Spotkanie Zbigniewa Stonogi i Piotra Rybaka: https://www.youtube.com/watch?v=s8sVxOsjaHs&feature=youtu.be
  Dr Zbigniew Kękuś w końcu w psychiatryku!: https://youtu.be/j-y2iDNkjdM
  Zbigniew Stonoga wzywa do rewolucji: https://www.youtube.com/watch?v=KYMtYmotWRM&feature=youtu.be
  12 dni więzienia za jazdę bez biletu autobusowego: https://youtu.be/e9-_KeSCPuc
  Notatki służbowe Komorowskiego wyparowały?!: https://youtu.be/Q0_yFfl70YY
  1/5 Polaków zarabia rocznie mniej niż 10 tys. zł! : https://www.youtube.com/watch?v=mxiMvMDgzH0
  Jan Taratajcio i Grzegorz – ofiara choroby Morgellona : https://www.youtube.com/watch?v=h83TmUBFuSM
  Moja Rzeczpospolita – Doktryna: https://www.youtube.com/watch?v=wl26Ad0MnDk&feature=youtu.be
  W Polsce dokonuje się eutanazji na ludziach chorych w śpiączce: https://youtu.be/eeSF8bm_uXg
  Na czele państwa stoją zdrajcy, mordercy i rabusie!: https://youtu.be/J0GMqFU8iUs
  Tu jest państwo islamskie, bo tu żyją Muzułmanie: https://youtu.be/lJfGN_W6RwE
  Polskie władze tolerują przejawy banderyzmu: https://www.youtube.com/watch?v=ZlzmXYdKY8w
  18 Lipca 2015 G.Braun i Z.Stonoga razem: https://www.youtube.com/watch?v=C1h6AdSXu4Q&feature=youtu.be
  Polskie prawo czy polskie prawie: https://www.youtube.com/watch?v=qe3Wup37ekE&feature=youtu.be
  Poseł Patryk Jaki i Justyna Socha bronią Polaków przed ludobójstwem szczepionkowym: https://www.youtube.com/watch?v=cIt8j-7abE8&feature=youtu.be
  MSW, Policja, ABW i prokuratura uderza prosto w serce polskich chrześcijan: https://www.youtube.com/watch?v=a1mkPWIz3ks
  Przepowiednia dla Polski i świata na 2015 rok – Krzysztof Jackowski: https://youtu.be/w2YtaDOSf1A
  Ludobójstwo pełną gębą – obowiązkowe szczepionki na HPV: https://www.youtube.com/watch?v=Rh_Qb0B0QKg
  Nocna zgoda premier Kopacz na drogi prąd dla Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=HRhr-5Ucoxg
  Czy grozi nam Damnatio Memoriae?: https://youtu.be/6oIbyXXLGUM
  Afera lekowa – Zbrodnicza działalność wobec własnego narodu.: https://www.youtube.com/watch?v=rkz3h4Ykxsk
  Polskie biedne gównojady: https://www.youtube.com/watch?v=IEuKbkcMjvg
  Grzegorz Braun – Stop Nowemu Porządkowi Świata: https://www.youtube.com/watch?v=g9KG9PblcH8&feature=youtu.be
  Polska Rzeczpospolita Mafijna Bankowa: https://www.youtube.com/watch?v=-uvrBtiF87o&feature=youtu.be
  Grzegorz Braun vs Szewach Weiss. Stosunki Polsko – Żydowskie: https://youtu.be/ML7JTQDNKyM
  Taśma Kalisz i Kwaśniewski: https://www.youtube.com/watch?v=bII5kxbX-5U&feature=youtu.be
  Kwaśniewski i. Kalisz odsłaniają prawdziwe oblicze III RP: „kupią, sprzedadzą, zdradzą, zniszczą”: https://www.youtube.com/watch?v=ffL56RU789Y&feature=youtu.be
  Taśma Kalisza: https://www.youtube.com/watch?v=xru3p7SZG58
  Sumliński ma prawdziwą bombę” na Stonogę i ujawni to w sierpniu: https://youtu.be/DVZ-3pNL0TQ
  Zbigniew Stonoga wpada na spotkanie Wojciecha Sumlińskiego: https://youtu.be/cwl4WJ853fQ
  POPiS Kopacz i Szydło o bankrutującej Grecji: https://www.youtube.com/watch?v=djGjnU9U_Mg&feature=youtu.be
  Czy mamy wszyscy wyjechać?: http://www.liveleak.com/view?i=31d_1370128296
  Grzegorz Braun miażdży w Polsacie: https://www.youtube.com/watch?v=uZOrmTOV-_c&feature=youtu.be
  Co oni zrobili z Polską?!: https://www.youtube.com/watch?v=WMPNCW2m1jw&feature=youtu.be
  Marian Kowalski – Jeśli nie rewolucja to co?: https://www.youtube.com/watch?v=gQZ4GUKw4T8&feature=youtu.be
  Zbigniew Kękuś groźniejszy niż Stonoga: https://www.youtube.com/watch?v=6juQIzjnWpE
  Zbigniew Stonoga Tylko w Ring TV: https://www.youtube.com/watch?v=M8QfTbsPyk0&feature=youtu.be
  Sowieckie metody represyjne Krystyna Górzyńska o psychiatryzacji Reginy Talagi: https://www.youtube.com/watch?v=gV3OL7X3_7M&feature=youtu.be
  Pamięć Narodowa – Bilans 25 lecia: https://www.youtube.com/watch?v=F5pnGRRaIwk&feature=youtu.be
  Wojciech Cejrowski o Zbigniewie Stonodze, Kukizie, B. Szydło, Kiszczaku: https://www.youtube.com/watch?v=59XN7HDkFus
  Konferencja prasowa Zbigniewa Stonogi w Warszawie: https://www.youtube.com/watch?v=2AB5XXKKsdo&feature=youtu.be
  Najpiękniejsze przemówienie o smutnej przyszłości Polski: https://www.youtube.com/watch?v=aanYr_Zf7Hw&feature=youtu.be
  Im się opłaca zamordować swoją ofiarę: https://www.youtube.com/watch?v=O4RJx82p9Jo&featur
  Zakończenie afery podsłuchowej: https://www.youtube.com/watch?v=7cIzrx6dn_4

  Polubienie

 8. babel said

  MKULTRA (czasem MK-ULTRA) – kryptonim kontrowersyjnego, początkowo ściśle tajnego projektu badawczego prowadzonego w latach 50. i 60. przez Centralną Agencję Wywiadowczą Stanów Zjednoczonych. Projekt został ujawniony i oprotestowany przez dziennikarzy i komisje śledcze Prezydenta i Kongresu USA (Komisję Rockefellera i Komitet Churcha). Na podstawie ustaleń śledztwa, celem projektu MKULTRA było zbadanie możliwości sterowania pracą ludzkiego mózgu i kontroli umysłu z wykorzystaniem substancji chemicznych (w tym środków psychodelicznych, m.in. LSD), bodźców elektrycznych, analizy fal mózgowych i form percepcji podprogowej. Według wielu relacji, badania były często brutalne i odbywały się także na nieświadomych ich celu obywatelach USA, czasem z tragicznymi skutkami.

  Polubienie

 9. babel said

  miź . tak po za tym skąd masz pewność że pan d nie jest kolejnym podstępem, przekrętem? skąd masz pewność że te informacje są używane prawidłowo a nie są przypadkiem kolejnym „nagraniem” roboty – „komuś” niby padną podejrzenia, tu słówko tam słówko a nadal wszyscy się fajnie mają. bo jakoś nie słyszę, nie widzę „ten pan poszedł siedzieć, czy ta pani”.

  Polubienie

 10. glupi said

  Przykro mi, że w obronie Macka, nie ma manifestacji. Choć nie wiem, czy On winien, czy nie. Nie wiem czy borsuk, powinien być, obecny. Boję sie, własciwie.

  Polubienie

 11. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02457-Rzad-Kopacz-znowu-partaczy.htm
  To jest celowe działanie na szkodę państwa

  Polubienie

 12. Anna said

  Mam okazję spotykać na co dzień tzw. uchodźców beżowych z biednych, ciemiężonych krajów i co widzę? kobiety ubrane po europejsko-arabsku, dużo lepiej od przeciętnej w stolicy, mężczyźni takoż i co robią? siedzą na drążkach, piją butlę coca-colę i nudzą się niemiłosiernie, Ciekawe na jak długo im tego polskiego dobrobytu wystarczy.

  Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Nie martw sie Andziu.Dla Ciebie braknie tego dobrobytu,a dla bezowych nie braknie nigdy.

   Polubienie

   • Anna said

    Nie pisz do mnie bo też walisz jak chory w kubeł. Nie życzę sobie, zrozumiano?

    Polubienie

    • Elsa said

     już się żegnała na tym forum kilka razy i wciąż jest. Zero kultury!

     Polubienie

     • Elsa said

      to było o maryśce oczywiście

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Kulture widac w wypowiedziach elsa.Trudno nazwac kultura jezyk wprost z rynsztoka.

       Polubienie

       • Elsa said

        Proszę nie komentować moich wypowiedzi. Gdzie tu język rynsztokowy u mnie? Proszę również mnie nie atakować i odczepić się ode mnie, zrozumiano?

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Prosze nie intygowac jak powyzej.Pozegnanie sie z forum nie swiadczy o braku kultury.Przeciwnie.Komentowanie zas celem intrygowania jest przejawem nie tylko braku kultury.Zrozumiano to chyba pochodzi z czasow tresury w wumlowskich szkolach.Ah ten styl?..Trudno sie pozbyc..?.

        Polubienie

     • Anna said

      Elsa, przecież Mizia napisał jej bez ogródek, żeby „wypierdalała z tego forum” ale nadal udaje, że tego nie rozumie, uczepiła się jak rzep, ewidentnie ma z tego jakąś korzyść

      Polubienie

      • Elsa said

       Jątrzy bez przerwy. Wg mnie to głupie i chamskie trolisko, bo inna osoba mająca trochę kultury, to by nie napadała na każdego i obrażała.Skoro Mizia tak powiedział, to co ona się tu jeszcze mądrzy?

       Polubienie

       • Anna said

        Takiej napastliwej osobie trzeba napisać – nie życzę sobie twoich komentarzy do mnie – a jeśli tępota nie zrozumie to zaskarżyć o stalking. Takie jest prawo i znajdą tego trola w mig.

        Polubienie

       • Elsa said

        Już jej kiedyś to mówiłam,zeby nie komentowała moich wypowiedzi, bo sobie tego nie życzę. A ona dalej to robi i ma to gdzieś. W końcu się doigra.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Madrzyc sie wolno.Kto jest chamski ,to widac.Naprawcie siebie,zanim zaczniecie naprawiac innych.Wielka tolerancja i kultura rzeczywiscie widoczna w waszych intrygach i uwagach.Plus straszenie i oskarzenia.Gorzej niz dzieci w przedszkolu..” Prose pani, bo Marysia sie madrzy ,to ja postraszymy” he he , ze sie doigra i oskarzymy o stalking..he he ..Powazne forumowiczki..ha ha ..skaryzypyty..A andziu zapomnialas, co pisalas..Oh Marysiu jak lubie z Toba dyskutowac…och ach…a teraz intrygujesz..

        Polubienie

 13. KnUR1 said

  https :// youtu.be / dAkACuuVjXI (kabaret)

  Kolejny medal dla Polski. Gratulacje. Najbardziej otyłe dzieci i młodzież w Europie żyją w Polsce. Link wyżej. I czyja to jest zasługa jest? Sklepiku szkolnego? Was rodziców! Mi się bieda kojarzy z niedożywieniem, ale u Was wszystko pojebane jest.

  PS. Gdyby jakiś młody utalentowany się znalazł to potrzeba nam grafika. Ktoś kto nie jest kwadratowy i za bardzo okrągły. Ktoś co ma takie coś, że jak pokaże wszystkim się podoba. Głównie grafik (artysta). A jeśli się potrafi zmieścić w ramach WordPressa i zna się na CSS + HTML to idealnie. Praca zdalna jak i w BKK – (na początek myślę zdalna lepsza). Język angielski tyle, żeby się dogadać (nikogo to nie interesuje, możesz gadać jak Piętaszek). Daje info, jakby chętny był to pisać na mail. W skórcie pokazujesz jedną z Twoich grafik (nazwijmy to HomePage), podajesz cenę i tyle. Nie interesują nas przeciętni templatowcy którzy stukają jeden w 2h za 100 pln. Daje info bo obiecałem szefowi. Szef durniem nie jest więc czemu nie. Wiek poniżej 25 lat, bo mi się tak podoba – stare cwele spierdalać. CV nie interesuje, również szkoły jakie skończyłeś mamy w dupie, masz talent w tym co robisz i pasję to spróbuj.

  Polubienie

  • Anna said

   link jest jakiś lewy, nie ma go – to jaki z Ciebie komputerowiec jak linka nie potrafisz wkleić a wymagania masz, że hoho, takich „pracodawców”, którzy sami się nie znają jest u nas na kopy
   Poza tym w Polsce nie ma otyłych dzieci, ja takich NIE WIDZĘ chyba z hameryką Ci się pomyliło więc nie ściemniaj. Wiadomo, że o Polsce to mało kto wie na świecie, niektórzy to nawet wierzą, że w Polsce są białe niedźwiedzie.
   Jesteś trollem? głupie pytanie bo przecież się nie przyznasz.

   Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Coraz wiecej otylych i nie tylko dzieci.Trzeba byc slepym,zeby nie widziec.Wiecej biostymulatorow w rolnictwie i przybedzie grubasow.Wiecej czipspow,coca-coli i innych swinstw..i piwska…

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Otyłość to zbiór negatywnych cech. Tak się ludzi spostrzega, może nie w Euopie i USA, ale gdzie indziej tak. Gruby = leniwy, zaspały, nic aktywności, śmierdzący, spocony, nieatrakcyjny, gównojad itepe 🙂

    Polubienie

    • Anna said

     Tak to wygląda ale może myli się skutek z przyczyną; nie dlatego gruby bo ospały ale dlatego ospały bo gruby więc należy eliminować przyczynę a nie człowieka. Mądry zrozumie i będzie szukał przyczyny dlaczego i od czego ludzie tyją. Ja już wyczytałam, że tyje się od pszenicy czyli wszelkich ciast, ciasteczek a nawet białego pieczywa, chleba naszego powszedniego.

     Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Przyczyny otylosci sa rozne i madry to wie,a glupi zapatrzony w reklamy ocenia , tak jak reklamodawcy sugeruja, ze gruby = leniwy itd.Genetyka,zywienie czyli jak jemy i co jemy ,aktywnosc fizyczna to klucz do zdrowia i nie dopuszczenie do otylosci.

     Polubienie

     • krab said

      Oczywiście, że są bardzo różne. Wyłączając otyłość na podłożu chorobowym, to naszym największym grzechem jest brak ruchu i dotyczy to szczególnie dzieci, ponieważ ani siedzenie przed telewizorem czy komputerem, ani zabawa różnego rodzaju telefonami czy innymi gadżetami nie jest w stanie spowodować prawidłowego metabolizmu. Przecież substancje szkodliwe wydalamy również przez skórę z potem.

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Wydalamy z potem i dlatego madrzy sie nie wygalaja.

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        A takze nie stosuja antytranspiranty blokujace naturalne mechanizmy usuwajace toksyny.

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Tu się nie zgodzę. Powinnaś wiedzieć jak jebią Murzyni i Araby. Najlepsze jest to, że oni tego nie czują, że kurwi na cały korytarz. No ale już niedługo Ci co nie czuli poczują :55555

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Murzynow ani Arabow nie obwachuje,wiec sie nie wypowiem.W sprawie antytranspirantow popytaj madrego specjaliste,to Ci powie,ze z powodu zapachu potu sie nie umiera..Co innego chemia zawarta w roznych pachnidlach.Murzynki i Arabki zdrowsze od Europejek,wiec cos jest na rzeczy.Marchewka bio tez korzen ma smrodzie i ci dbaja o zdrowko za ten smrod placa drogo ha ha.

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Ja też nie obwąchuje ludzi, ale jak trybi z 5 metrów, że oczy szczypią to sorrry, ale pomyliłeś kraje 😀 Fakt, z powodu smrodu czy otyłości się nie umiera, ale zapomnij, że prace znajdziesz, chyba że w polu, albo swoim biznesie. I nie piszę, żeby smarować się chemią, nigdy tego nie robiłem. ABC higieny, zwłaszcza w tropikach, zwłaszcza jak jesteś Murzynem czy Arabem. Azjaci nie mają tego problemu, dlatego są uczuleni na tym punkcie i wiesz dlaczego mają takie białe i silne zęby? :555

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Higiena,higiena a genetyka i hormony swoje.Moze nie wszyscy Azjaci nie maja problemu.Moj znajomy Azjata,mimo higieny mial problem z potem, co nie znaczy, ze jest gorszy od pachnacych czysta chemia.Z powodu smrodu nie umieraja,a z powodu otyloscoi jak najbardziej.Pewnie dlatego maja biale zeby,bo duzo ryzu jedza..ha!.

        Polubienie

      • KnUR1 said

       Ryż to baza żywnościowa. Tak zagadałem, bo dziś wpadło kilka nowych osób z Singapuru do roboty. Jeden chłopak po studiach się ze mna wita i mówi, że jest zaszczycony, że poznał mnie. Przywykłem do tego. Oczywiście również kłaniam się do niego, bo szanuje ludzi, zwłaszcza młodych i wszystkich co zasługują w moim odczuciu. Ale z tymi zębami …. dziś młodego przyłapałem w toalecie dwa razy na … myciu zębów. I nic w tym dziwnego.

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Mozna myc zeby dowolna ilosc razy,a nie zawsze beda snieznobiale, bo inne wzgledy zadecydowaly o kolorze zebiny.Bywa wiec roznie.Higiena nikomu nie zaszkodzila o nie zaszkodzi.Szkodzi raczej jej brak nie tylko ze wzgledu na przykre zapachy.Szanuje wszystkich i mlodych i starych pod warunkiem,ze na ten szacunek zasluguja.

        Polubienie

       • AQQ said

        uuuu widze, ze Marysia z prof na dochtora przeszła.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        uuuu..AQQ dobrze widzisz he he.Nie jeden dochtor moze sie ode mnie uczyc.Nie jeden zrozumial,ze Marysi nie podskoczy he he w naukach medycznych.Kto sie uczyl i uczy , nie bladzi i daje lekcje innym,zyskujac szacunek uczniow i respekt.Wiedza jest dostepna,jeno trzeba wyleczyc sie z lenistwa.Jak to bylo w pamietnikach?.” Ucz sie AQQ ucz,bo nauka to do potegi klucz”…Do sztambucha AQQ..

        Polubienie

 14. KnUR1 said

  Polubienie

 15. wolność słowa said

  Kinga Duda, lubię to, 100 na 100. Trzymajcie się ludziki. W dobrej wierze klikam.

  Polubienie

 16. Elsa said

  jak ktoś wierzy w dobro dotacji unijnych, to niech poczyta
  http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/7090/10_malo_znanych_faktow_na_temat_dotacji_unijnych

  Polubienie

 17. bittix87 said

  Jestem właśnie w Holandii tutaj jedzenie to dopiero syf,wszystko przetworzone dziwnie.Wędliny jakieś sztuczne że widać to na kilometr.Ale ktoś Polskę w Huja robi my wiemy kto.Banany w Holandii 4zł,Pasta dobra za 2,5zł,piwo dobre za 2zł znajdziesz.Masz puste butelki po wodzie mineralnej to w lidlu ci przyjmą a jak kupujesz odliczą od ceny zakupów tyle ile warte były one.Generalnie tańsze zycie jest.Często są promocje np. Kupujesz kilo pomidorów za 3zł a za 2kg płacisz 4,5zł.kurwa kiedy Polacy się obudzą? Niby mieszkam tam gdzie widzę Muzułmanów,murzynów,Turasów,Rumunów,Rosjan,Holendrzy i nikt nic do nikogo nie ma.Nie ma czegoś takiego jak w Polsce że chodzą bujance i szukają guza.Możesz ubrać się jak łachmyta najgorszy i nikt nie wnika w to jak się ubrałeś,nie patrzy się dziwnie.U nas by od razu się nabijaji.Pracuje w fabryce Ryb.Pakuje Ryby na tacki lub kartony na taśmę.Pracujesz 9h w tym masz 15 minut przerwy,30 minut przerwy i znów 15 minut przerwy.Na stołówce masz za darmo : Gorący kubek pomidorowy,kawę,herbatę,wodę,capuccino,czekolada gorąca,czekolada z kremem.Jak ktoś chce może sobie odgrzać obiad w mikrofali.Jest lodówka można w niej trzymać produkty.Przychodząc do pracy kładziesz reklamówkę z jedzeniem i nie wnikasz co się z nią stanie bo nikt nawet nie myśli o kradzieży jej.Ludzie przeskok mam duży jestem tu od Soboty wieczora.Jedynie Kraj wydaje mi się sztuczny nie naturalny.Idziesz w sobotę jak chcesz i dostajesz do każdej godziny 25% więcej.

  Polubienie

  • Anna said

   Niech Ci się wiedzie, żadna praca nie hańbi i pamiętaj wrócić 🙂
   Jak z zamieszkaniem?

   Polubienie

  • KnUR1 said

   I zioło na legalu Hmmmm… Ale mnie naszła ochotą się zespawać, chyba czas do Lao wyskoczyć na weekend. Żonie ściemnie, że visa problem :P, coś nie chętnie mnie tam puszcza… hihihi… Kraj, w którym nie widziałem ani razu policjanta, czy też radiowozu, trawsko pierwsza klasa na każdym zakręcie i najlepsze piwo na świecie – BeerLao, żeby zabawniej było jedyne piwo jakie produkują. I to lubię, jak już coś robić to najlepiej się potrafi ;] Zero MacD, KFC itepe, żadnych galerii, na papierosach nie ma tych durnych napisów i obrazków o raku (paczke fajek kupisz za 2 zeta), kobiety piękne, jedzenie zajebiste … Wszystko jakieś takie prostsze i na luzie. Powodzenia Bittix. Jak już się zaklimatyzujesz to dopiero dostaniesz ciętego języka 😛 I zdawaj relacje.
   https://photos.google.com/album/AF1QipOHpM_mqQm7oyt0cTOOhxPxhk_TIGAPlJ5u7Guw

   Polubienie

 18. krab said

  Takich szykuje się do nas ok. 10 tysięcy

  http://www.wiocha.pl/1270126,Mlodzizwarcigotowi-do-walki.-Zamieszki-na-Wegrzech

  Polubienie

 19. Anna said

  Nie będzie referendum 25 października, Senat nie zezwolił na zarządzenie Prezydenta Dudy ale wniosek Komorowskiego o referendum przyjął. Na bruk ich!
  I bojkot referendum 6 września.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/499571,senat-odrzucil-wniosek-andrzeja-dudy-o-referendum-buczenie-w-czasie-glosowania.html

  Polubienie

 20. AQQ said

  Wez udział w sondzie Apel od stopnop.
  jestem przeciw i nie zaszczepię swojego dziecka
  70.28%

  Zobacz więcej: http://zdrowie.familie.pl/artykul/Obowiazkowa-szczepionka-przeciw-HPV-Wez-udzial-w-sondzie,9696,1.html#ixzz3kno9ZOtz

  Polubienie

 21. AQQ said

  http://pl.blastingnews.com/europa/2015/08/niemcy-noze-i-krew-w-domach-uchodzcow-rabunki-i-gwalty-leca-kule-multi-kulti-musli-00505611.html

  Polubienie

  • AQQ said

   Dzieje się
   POPiS zdecydował: Mieszkania komunalne w Gdańsku dla muzułmańskich imigrantów
   POPiS zdecydował: Mieszkania komunalne w Gdańsku dla muzułmańskich imigrantów
   3 września 2015 15:07:04

   Gdańscy radni przyjęli jednogłośnie uchwałę dzięki której imigranci będą mogli wynajmować mieszkania komunalne, które są we władaniu władz miasta. Rada miasta Gdańsk składa się wyłącznie z radnych Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości. Tak więc POPiS w Gdańsku już jest gotowy, aby mieszkańcom swojego miasta zafundować problemy z jakimi borykają się mieszkańcy miast w krajach Europy Zachodniej, które równie beztrosko przez lata podchodziły do muzułmańskim imigrantów.

   Decyzja władz miasta jest związana oczywiście z deklaracją rządu PO-PSL na przyjęcie na początek 2 tys. uchodźców. Ile będzie w przyszłości to trudno jeszcze określić.
   W rozmowie z TVP Gdańsk wiceprezydent miasta Gdańsk Piotr Grzelak stwierdził:
   – Jest to wsparcie w określonych ramach prawnych w uzgodnieniu z wojewodą pomorskim i taka możliwość istnieje. Dzisiaj czkamy na rozwój wypadków i na ten rozwój musimy być przygotowani.

   Warto zaznaczyć, że nie każdy może ubiegać się o wynajęcie mieszkania komunalnego. Mieszkania takie są przeznaczone zwykle dla osób o najniższych dochodach. Warunki przyznawania mieszkań komunalnych są różne w całym kraju. Niestety, wiele biednych polskich rodzin często nie spełnia kryteriów stawianych przez lokalne władze i nie może liczyć na otrzymanie takiego mieszkania. Tymczasem w Gdańsku muzułmańscy imigranci będą mogli bez żadnych innych ograniczeń zajmować komunalne mieszkania. Władze miasta są gotowe na przyjęcie imigrantów. Czy będą w przyszłości również gotowe na rozwiązywanie wszystkich problemów jakie przeżywają już rodowici mieszkańcy wielu miast w Niemiec czy Francji?
   http://www.kufel.pl/pelnykufel/1370/popis-zdecydowal-mieszkania-komunalne-w-gdansku-dla-imigrantow/

   Polubienie

   • krab said

    A przy okazji jakiś geszefcik się zrobi……
    http://www.kufel.pl/pelnykufel/1071/biznes-na-islamskich-imigrantach-bedzie-robiony/

    Polubienie

   • Elsa said

    http://niezalezna.pl/70607-granica-z-austria-wstrzasajaca-relacja-polaka-z-autokaru-napadnietego-przez-imigrantow
    niech sobie wezmą tych uchodźców, ale do własnych domów i ich pilnują (mam na myśli tych rządowych cweli)

    Polubienie

    • hubert said

     po przeczytaniu tej relacji nie mam zadnych watpliwaosci za tym wszystkim stoja zydzi i mossad ci arabi stosuja te same metody co wycieczki z izraela do polski fekalia odchody w strone polakow

     Polubienie

    • hubert said

     w oswiecimiu zydoska mlodziez tez zucala fekaliami w polakow mowie wam za ta fala islamistow stoi mossad

     Polubienie

    • hubert said

     araby terroryzuja mieszkancow lesbos
     http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/imigranci-starli-sie-z-policja-na-wyspie-lesbos,574356.html

     Polubienie

     • Marysia profesor..Marysia said

      Sami sie leja miedzy soba.Pakistanczycy z libijczykami rozrabiaja i wciagaja glupich Grekow i innych nawiedzonych propaganda dobrego imigranta ,ktory biedny ,a ktorego stac na 2000 dolarow dla pasera za przemyt do Europy.Ciekawe czemu, ci emigranci nie szukaja schronienia w bogatych krajach arabskich..Przeciez to ich ziomale i w dodatku zamozni,wiec moga utrzymac armie biednych swych ziomali..cus jest na rzeczy, kiedy ziomale nie szukaja schronienia u ziomali, lecz u obcych etnicznie i kulturowo..czyzby desant i podoboj..? jak drzewiej bywalo,ale inna metoda?..Hmmm…ciekawe,ciekawe…

      Polubienie

      • falkonidas said

       https://forumemjot.wordpress.com/2015/08/23/czy-organizacje-z-usa-finansuja-przemyt-imigrantow-do-europy-polecam/

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Skads ci biedni ? emigranci musza brac kase na podroze pontonami, ktore wiadomo,ze sa zatapialne.Im wiecej podroznikow sie potopi , tym lepiej dla propagandy.Co moze byc za propaganda?.Sprobujmy powrozyc.Wpuscic fale niby emigrantow, ktorzy przygotuja jakis duzy zamach w wielu panstwach europejskich.Nastepnie wyslac misje pokojowa do Syrii i zniszczyc rzekoma przyczyne nielegalnej emigracji i rozprawic sie w obronie emigrantow z Syria , a przy okazji dobrac sie do „wojownikow „panstwa islamskiego i innych grup islamistow , rozprawiajac sie z nimi ostatecznie.Wreszcie pozamykac granice w Europie.Mozliwe do realizacji i chyba nie najglupsze , aby powstrzymac hordy dzikusow nacierajace na Europe.

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Mówią, że przeprowadzka kosztuje jakieś 10 tyś USD. Ale, ciekawe ile prawdziwych terrorystów pod płaszczem „biedy” przeniknie 😐

        Polubienie

       • falkonidas said

        https://marucha.wordpress.com/2015/09/07/media-ponad-4-tys-bojownikow-pi-przedostalo-sie-do-europy-podajac-sie-za-uchodzcow/

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Jak sie dobrze przyjrzec temu desantowi z pontonow,to biedy nie widac.Widac zupelnie cos innego.Kogos innego.Mlodych osilkow gotowych na pewno, ale nie do pracy na chlebus powszedni.Bo tej pracy nie ma i nie bedzie.A terrorysci dobrze placa , tym ktorzy zkladaja pasy z ladunkami wybuchowymi i dobrze troszcza sie o rodziny tychze.Ilu prawdziwych terrorystow przybylo?.Wkrotce sie okaze.Tym bardziej, ze przybywajacy moga liczyc na wsparcie,tych ktorzy juz zamieszkuja w krajach,do ktorych sie udaja.Koszty przeprowadzki to nie nasz problem.Problem Europy to utrzymanie armii nierobow.Obecna fala przyjeta przez niemcy ma ich kosztpowac 40 miliardow rocznie.Ha..A podobno kryzys i kasy nie ma w budzetach.Ciekawe skad wezma te milizrdy na utrzymanie przybyszow?.To jest ciekawe w kontekscie i tzw. kryzysu i tzw.pomocy humanitarnej Europy.Bogaci szejkowie maja w geblokim poszanowaniu swoich biednych.Oni sie ich pozywaja i kotekst kolonialny obecnych zdarzen nie ma z nimi nic wspolnego.Kolonizowana jest alez owszem alez tak Europa przez zamoznych arabow.Ale europejskie glupstwo tego nie rozumie,tylko klepie bez sensu o zemscie za byle kolonie.

        Polubienie

      • krab said

       Dlaczego nie przemieszczają się na swoim kontynencie ? Podobno odpowiedź jest w koranie. Ja nie czytałam, ale natknęłam się na taką wypowiedź internauty:

       „A dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane – niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu….a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję…podatek od niewiernych…ps. Takija możliwe jest kłamstwo, bycie podstępnym, jeżeli zagrożone jest dobre imię Islamu oraz Muzułmanin jest w mniejszości…Mówię, że uciekają przed wojną? może 30% z nich. Dlaczego większość nie ma dokumentów? Przecież w intersie uchodźcy z regionu ogarniętego wojną lub uchodźcy politycznego jest dać się zidentyfikować – bo wtedy dostaje status uchodźcy i bezpieczne życie. Oni niszczą dokumenty… to jedna z doktryn, aby metodą osiedlania podbijać kolejne narody i ziemie „

       Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Czyli..Polityczne cele okraszone religijnymi przepisami.Ich szejkowie potrafia wykorzystac religie i wykorzystuja.Do czasu.Nie glupich maja za przeciwnikow.Emigrantow dobrze wykorzystaja i jedni i drudzy.Pozwolono im najechac Europe,zeby przy ich pomocy zlikwidowac system pomocy spolecznej takze dla autochtonow i ostatecznie rozprawic sie z roznymi bractwami muzulmanskimi.Stworzono tymi najazdami dogodna sytuacje do serii zamachow, ktore wkrotce sie pojawia i dadza pretekst do zamkniecia granic przed uciekinierami.Nie wypada wielkim demokratom zrobic tego teraz ,ale bedzie wypadalo,gdy okaze sie,ze wsrod przybyszow sa terrorysci,ktorym pozwoli sie zrobic pare zamachow zwlaszcza po ogloszeniu checi rozprawy z Syria.

        Polubienie

       • krab said

        Zgadza się. Właśnie ich szejkowie w ramach pomocy zadeklarowali wybudowanie 200 meczetów, chyba w Angli. Pewno dla tego, żeby im ichni imamowie przypominali o korzeniach.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Korzenie powiadasz?..Z korzeniami to ichni imamowie nas wyrwa.Naucza wiernych , o tym jak bialy czlowiek ich przesladowal i kolonizowal i takie beda skutki modlow po meczetach.A propos szejkow ..Niech lepiej dadza jesc swoim biednym ,a nie buduja meczety.We Francji muzulmanie zadeklarowali chec przejecia katolickich kosciolow z zamiarem przebudowy na meczety.Jak widac potrafia korzystac z demokracji i wolnosci religijnych i korzystaja.A nam te wolnosci czkawka sie odbija, bo te armie nie nauczonych roboty trzeba bedzie wyzywic i odziac.A dla europejskich rodzin nie ma domow.A nawet jesli sa te domy ,to komornicy z checia europejskie biale rodziny wyrzucaja na bruk i zaden celebryta,polityk ,czy biznesmen nie deklaruje przyjecia europejskiego bezdomnego pod swoj dach.Pan papiez tez nie otwiera palacu watykanskiego przed europejskimi bezdomnymi.Ciekawe ,czemu tak nas nie lubia.Zycze,aby tym dobroczyncoim jaki przybysz gardlo poderznal..Bo wczesniej,czy pozniej do tego dojdzie..Wielcy dobroczyncy sprawcami wojen,udajacy wielkich humanistow mysla,ze ci emigranci nie sa idiotami i polykaja bezkrytycznie obietnice plynace z ust sprawcow ich nieszczesc.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        korekta…” ..ze ci emigranci sa idiotami..”..

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Nie trudno dostrzec,ze ta fala to ofiary i narzedzia zarazem w nastepujacych proporcjach 1 % to ofiary, a 99 to narzedzia ,tych ktorzy udaja,ze nie widza przyczyn wedrowki ludow.Te 99 % widzi i pokaze nie widzacym, to czego udaja,ze nie widza.

        Polubienie

       • krab said

        Te „korzenie” to miały być sarkazmem, ale nie wyszło 🙂 . Do wszystkiego co piszesz dołóż jeszcze gwałty, które będą bardzo częste. Przecież to stada młodych mężczyzn, a nie zramolałych dziadków, którym tego typu potrzeby już wywietrzały z łbów.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Wyszlo Krabie ,wyszlo z korzeniami.Oczywiscie,ze ucza ich o ich korzeniach ,budujac przy tym nienawisc do bialych jako jedynego zrodla wszelkich nieszczesc.Kazda strona buduje swoja historie i przypomina korzenie.Oni o swe korzenie dbaja, a nas sie od tych korzeni odrywa.Nikt nie chce mowic, ze swietych w tych rzekomo swietych wojnach nie bylo i nie ma.Tak to trwa nie od dzis.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Krabie.Oni nie beda gwalcic bialych kobiet.Beda swoje gwalcic i rozmnazac i zyc wygodnie z socjalu.Do tego dorobia handlujac narkotykami, ktore biali idioci kupuja i rzekoomo walcza ze stesem w ten sposob,pracujac coraz wiecej i wiecej takze na socjal dla roznych przybyszow.Takie sa realia.Jak bialasy sa glupie,to im dobrze.Niech im wlaza na glowy,niech haruja na nich i kupuja od nich dragi..Ot glupota..Muzulmanie nie sa idiotami.Nie chlaja, nie cpaja ,udaja glupich i biednych i korzystaja ze wszystkiego z czego sie da.Kto jest madrzejszy?.Wychodzi na to, ze przybysze z dzungli,bo wiedza ,jak sie zyciowo ustawic w przeciwienstwie do glupich bialasow..takich madrych, a takich glupich.

        Polubienie

       • krab said

        Póki co to tych swoich mają chyba z 10% i to takich, które już mają mężów. Zajęcia ci mężczyźni nie mają żadnego, o byt martwić się nie muszą, na piwko też dostają. Brakuje tylko „damy” a tych dookoła sporo i to bez burek. Zresztą jakiś ichni imam, chyba duński, już ich rozgrzeszał bo europejki ich prowokują strojem.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Dowcip polega na tym,ze ich rajcuja burki.Poza tym ich swieta religia nie chetna malzenstwom z obcymi.Burki na glowach i husty,a kilogram pudru pod burka na twarzy.Wcale nie sa skromniejsze od Europejek.Zamozne arabki z luksusowych sklepow tonami wynosza najlepsze perfumy i seksowne ciuchy starannie ukrywane pod burkami.Najwiekszymi odbiorcami seksownej i drogiej bielizny produkowanej na zachodzie sa bogate kraje arabskie.Szejkowie kupuja stringi dla zon pod burke za 4 tysiace euro sztuka i takie sa realia.Opowiesci imama i rozgrzeszenia to dla malo rozgarnietych sluchaczow kazan w meczetach.Nasi nawiedzeni tez nasluchaja sie po kruchtach roznych bajan o dziewictwach,diablach i zyciu wiecznym oraz o islamie jako religii pokoju i co najgorsze wierza.Nie jedna Europejka zwiazawszy sie z arabem lub murzynem, miala okazje sie przekonac na wlasnej skorze , jakie sa skutki bycia kobieta muzulmanina lub innego osobnika z buszu.Kobieta muzulmanina,a nie zona to w ich kulturze duza roznica.

        Polubienie

       • krab said

        Trochę na ten temat czytałam. Dość dokładnie opisuje to Polka, która tam mieszka, pisząca pod pseudonimem Laila Shukri.

        Polubienie

       • Marysia profesor..Marysia said

        Ci ktorzy zyja w spoleczenstwach okreslanych mianem ” wielokulturowych” lub multi-kulti znaja te problemy z autopsji,poniewaz spotykaja sie z roznymi sytuacjami codziennie.Ta codziennosc znajduje odbicie w roznych ksiazkach.

        Polubienie

    • hubert said

     Polubienie

   • krab said

    No, Bolek chyba aspiruje na patrona imigrantów w Polsce

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Lech-Walesa-przyjalby-uchodzcow-pod-wlasny-dach-Trzeba-im-pomagac,wid,17825127,wiadomosc.html?ticaid=11589a

    Polubienie

  • krab said

   No to teraz idzie „uzupełnienie” z Węgier, z flagą unijną w ręku i portretem Angeli na szyi.

   http://wiadomosci.wp.pl/gid,17822922,gpage,2,img,17822953,kat,1356,title,Marsz-na-Wieden-Imigranci-na-autostradzie,galeria.html

   Polubienie

 22. Elsa said

  A to jest dopiero ciekawe a zarazem prawdziwe
  https://marucha.wordpress.com/2015/09/05/mocny-wpis-przeciw-imigrantom-usuniety-z-dyskusji-za-popularny/

  Polubienie

 23. krab said

  Najwyższa władza KK wydała polecenie
  http://fakty.interia.pl/religia/news-papiez-niech-kazda-parafia-klasztor-i-sanktuarium-przyjma-uc,nId,1880371
  może być „wesoło” jak przy okazji zaczną „nawracać” 🙂 A parafii mamy całkiem dużo….
  http://natemat.pl/146105,ta-mapa-robi-furore-w-sieci-ile-w-niej-prawdy

  Polubienie

 24. KnUR1 said

  Ktoś mi w robocie gadał, ale nie zauważyłem, żeby ten temat był tknięty tu i tam. Może nic nowego, może przespałem, albo coś innego.

  Papież pozwoli księżom, by udzielali rozgrzeszenia kobietom, które przeszły aborcję – głosi cytowany przez Reutera list Watykanu. Taki krok jest związany z Nadzwyczajnym Rokiem Świętym, który rozpocznie się w grudniu 2015 r.

  Hmm. Jakaś promocja ?

  Polubienie

 25. nieustraszona said

  Preżydent na Polskę wykreowany mendialnie jest takim samym gangsterem jak i jego zachodni towarzysze robiący te same parszywe geszefty na „kapitale humanitarnym” !

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

  Polubienie

  • Elba said

   Tylko samowystarczalność daje niezależność!!! Ale to na początku jest harówka, a nie byczenie się z pilotem i piwkiem przed telewizorem zwanym koniem trojańskim zainstalowanym w każdym domu…
   Lenistwo ludzi wykończy i głupota…
   Serdeczne dzięki Nieustraszona, za to co robisz w kierunku oświecenia ludzi!
   Wygodniccy zajęli już miejsca na straconym polu – to teren nie do odzyskania.
   Zostali tylko pojedyńczy wolni strzelcy, szwendający się tu i tam… kto czego szuka, to to znajdzie!
   Pozdrawiam 🙂

   Polubienie

 26. mentronik said

  A slyszeliscie wogole o tym ze w latach 60 doszlo do intronizacji lucyfera w Watykanie? Ta szopka ktorej jestesmy swiadkami byla juz 100 lat wstecz planowana . Nasz papiez JP 2 jakos to przetrwal i dostal luz na szerzenie slowa bozego ,ale z Benedyktem bylo juz inaczej i to zaczelo przeszkadzac kardynalom zainfekowanym masonskim wirusem . Teraz nastal czas falszywego proroka Bergolio z ktorego ust wypadaja same cherezje . Masakruje zapis biblijny i wszystko interpretuje w kwestii humanitaryzmu czyli ze to czlowiek jest jedyna prawda . Zreszta jest przyklad z dzisiaj w kwestii przyjmowania ukrytych bojownikow ISIS do Europy . Przeciez to zaplanowana akcja wywolania w europie eksplozji starc na tle religijnym co zostalo juz dawno temu ujete w manifestach masonow dotyczacych wywolania 3 wojen swiatowych . Ciekawe jakie miny maja osoby ktore pierdolily i dalej w ciemno beda pierdolic ze teorie spiskowe to wymysl sfixowanych fantastow . Zreszta like always haters gonna hate

  Polubienie

 27. mentronik said

  Polubienie

 28. mentronik said

  Kompilacja wychwyconych przeslanek na to ze cos moze sie wydarzyc we wrzesniu pytanie tylko ktorego roku 2015,2016,2017 i magiczne 9 23

  Polubienie

  • mentronik said

   Pewnie to wszystko to przypadek nawet to ze minister spraw wewnetrznych Francji twierdzacy ze dzieli nas 500 dni od unikniecia klimatycznego haosu . Ciekawe miesiace przed nami .

   Polubienie

   • Anna said

    Przepowiadacze są po prostu pierdolnięci. Ciągle nas straszą jakimiś datami, liczbami. A sami zakładają niebieskie krawaty do białych koszul – czyje to barwy? Straszą nas bo zło żywi się naszym strachem, bojaźnią. Wystarczy się nie bać!!!
    a będzie dobrze.
    Im bardziej się boimy tym więcej zła nas dopada i o to tym biało-niebieskim chodzi.

    Polubienie

    • mentronik said

     Ale trzeba na to spojrzec z szerszej perspektywy.Jak massmedialnie zostal wykreowany rok 2012 ktory przyniosl w samych stanach miliardy baksow zysku ze sprzedazy gadzetow. Masonskie hellywood tez cegielke dorzucilo produkujac widowisko o wszystko mowiacym tytule. I to dopiero byla globalna sciema wiec teraz ludzie nie beda wierzyc w tego typu przeslanki .Cujesz to? Efekt zostal osiagniety, tylko nieliczni ogarniaja ta konspire. A z ta data cicho sza w mediach jedynie na forach dla oszolomow ktorym nikt nie wierzy jest poruszany temat koncowki tego roku ze wydarzy sie cos na skale globalna ?

     Polubienie

     • Anna said

      …Coś się wydarzy… „na skalę globalną”, pożyjemy zobaczymy albo nie zobaczymy. Po co zaprzątać sobie głowę czyimś gdybaniem. W mojej głowie – cisza z eteru, nic nam w Polsce nie grozi.

      Polubienie

      • mentronik said

       Naprawde zazdroszcze Ci optymizmu i obserwowania rzeczywistosci w rozowych okularach

       Polubienie

       • Anna said

        Tak naprawdę to nie masz czego mi zazdrościć więc nie zazdrość mi, ostrzegam, bo byłoby Ci bardzo źle znalazłszy się w moim położeniu; choć nie jest tragiczne, dzięki Bogu (?)

        Polubienie

       • mentronik said

        Jak u milionow Polakow nie jest tragicznie . Z kolei u mnie moze byc nie wesolo bo dostalem wypowiedzenie 3 miesieczne bo likwiduja zaklad . Szczescie ze zlapalem sie na odprawke 3miesieczna . A z robota roznie moze byc.

        Polubienie

       • Anna said

        Odprawka 3-miesięczna to tyle co nic, zwłaszcza po likwidacji. Może pomyśl realnie o uprawie swoich działek, może chociaż jednej. Ziemia da Ci jeść, rząd nie.

        Polubienie

  • babel said

   wydarzy lub nie…nie istotne… jak bardzo w to wierzycie czy nie. chodźby nic nie było to i tak będę o tym jak by to miało, ma się stać.

   Polubienie

 29. mentronik said

  http://tabula.ws/

  Zalukajcie na ta stronke z odmierzanym czasem do kolapsu finansowego i klimatycznego chaosu . Ciekawe kto to ogarnal

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Dobre 🙂 Poza lutym, bo wtedy zawsze jest epidemia grypy

   31 December 2017 – Referendum on United Kingdom membership of the European Union (UK leaves)
   8 November 2016 – United States presidential election (Hillary Clinton)
   2 February 2016 – Flu-like epidemic

   TIME: 5 days 09h 19m 18s! – 2015 Financial Crisis (The Shemitah)

   Pisałeś prędzej 🙂 No coż przekonam się na własnej skórze. I tak już za późno, więc czekam …. przespałem 😀

   Polubienie

 30. mentronik said

  Znany z wielu bestselerowych powieści (26 mln. książek sprzedanych) ekonomista Robert Kiyosaki autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, który to przez lata nauczał ludzi jak stać się bogatym, teraz mówi o magazynowaniu żywności, kupowaniu broni, kupowaniu cennych metali i przygotowywaniu się do nadchodzącego wielkiego krachu.
  Ponoć pożyczył 300 mln $ w ciągu ostatnich 18 miesięcy i zainwestował w kopalnie, gdyż teraz opłaca się bardziej mieć debet, skoro wszystko upadnie, niż oszczędności. Oszczędzający stracą swe oszczędności.

  źródło: http://www.prepperfortress.com/robert-kiyosaki-biggest-stock-market-crash-in-history-coming-are-you-prepared/

  Polubienie

  • mentronik said

   Mala ciekawostka, w kwietniu br ogloszono, ze Federal Reserve Bank mieszczacy sie przy 33 Liberty Street, NYC przenosi sie do Chicago, ponoc obawiaja sie naturalnej katastrofy, np. tsunami.

   Polubienie

  • Anna said

   Oczywiście, że wszelkie oszczędności gromadzone w banku są przepadnięte, prędzej czy później. Jak było na Cyprze, jak było w Polsce? Jedni gromadzili nadmiar gotówki, inni oszczędzali choćby dla wnuków coś uzbierać na start życiowy. ZABRALI i jednym i drugim. Banki? niech ich szlag trafi! Jeśli ktoś chce coś zgromadzić to niech kupuje ziemię lub złoto i diamenty.

   Polubienie

   • mentronik said

    Wlasnie dlatego ziemi jeszcze nie opylilem . A mam 11 dzialek do sprzedania . Trzeba poczekac no chyba ze sila zabiora te scierwa .

    Polubienie

    • Anna said

     Ziemia nie powinna leżeć odłogiem. Trzeba ją uprawiać, dbać jak o własną żonę, wtedy przyniesie korzyść i da dobrobyt a może nawet szczęście 🙂

     Polubienie

    • Anna said

     Jak wyklecisz jakieś budki, żeby mieć gdzie się kimnąć to może pomocnicy się znajdą i będziesz miał pożytek z ziemi bo ziemia jest pożyteczna ale wielu ludzi to zwykłe pasożyty i darmozjady, jednak nie wszyscy 🙂 Potem wybudujemy dom i stajnię. Lubisz konie?
     Żeby coś w życiu osiągnąć trzeba mieć -> cel i dążyć do niego. Potem i tak się wszystko traci i wraca się do punktu wyjścia ale czymś trzeba się zająć przez dziesiątki lat pobytu na tym padole łez i smutku.

     Polubienie

 31. mentronik said

  Polecam

  Polubienie

 32. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02465-Poki-rzadzi-PO-premierem-Polski-bedzie-Angela-Merkel.htm

  Polubienie

 33. Elsa said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dzialacze-ruchu-narodowego-oskarzaja-liderow-partii-o-zdrade-2015-09

  Polubienie

  • Anna said

   Już od dawna Mizia apelował do p. Mariana Kowalskiego aby odłączył się od RN, którego liderzy – Winnicki i Bosak nie są właściwymi partnerami w celu suwerennej Polski. Nareszcie p. Marian to zrozumiał. Dopiero jak go olali 😉 Mądry Polak po szkodzie, to postęp.

   Polubienie

 34. mentronik said

  Polubienie

 35. babel said

  to że imigranci nie są terrorystami, to nie znaczy że nimi nie będą.

  Polubienie

  • Anna said

   Terrorysta a któż to taki? to ten, który czegoś się domaga, np. spełnienia obietnic. Potencjalnych terrorystów stwarzają ludzie u władzy, którzy obiecują i obietnic nie dotrzymują. Terroryzm nie jest winą „terrorystów” – wkurwionych mas ale ludzi u władzy.

   Polubienie

 36. Anna said

  Cha cha, totalna klapa referendum; jowów, bula i POpaprańców. Frekwencja
  < 10%, wynik meczu Narodu z rządem 2:0.
  Niech Komorowski zwróci 100 milionów zł do kasy państwa za niechciane referendum, nie kochamy się ale liczmy się jak Żydzi.
  Jeszcze tylko wybory parlamentarne 25 października 2015 a wynik będzie 3:0.
  Oby pojawiło się w tych wyborach polskie ugrupowanie, nie PIS, nie Kukiz, oczywiście nie PO i nie PSL. Polacy, gdzie jesteście???

  Polubienie

 37. mentronik said

  W temacie zalewu emigrantów.
  Selfie na plaży. Proszę zwrócić uwagę na markę i model sprzętu… ja nie mam takiego „bajeru”
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/selfie-na-plazy-uchodzcy-swietuja-udana-przeprawe-do-grecji-foto
  I „normalizacja sytuacji”. Kraje europejskie wycofuja się rakiem z przyjmowania uchodźców.
  Austria zamknie granice dla uchodźców
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/austria-zamknie-granice-dla-uchodzcow
  Pilne spotkanie szefów rządów Austrii, Słowacji i Czech ws. kryzysu imigracyjnego
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/pilne-spotkanie-szefow-rzadow-austrii-slowacji-i-czech-ws-kryzysu-imigracyjnego
  Orban się nie patyczkuje 🙂
  Węgierskie władze dają nielegalnym imigrantom tydzień na opuszczenie ich kraju. Po tym okresie wchodzą nowe przepisy, według których będą traktowani jak przestępcy
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/orban-imigranci-maja-tydzien-na-opuszczenie-wegier
  Powodem niezadowolenia Europejczyków sa choćby takie gesty „uchodxców”
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/imigrant-grozi-smiercia-widzom-telewizji-video
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/polacy-popieraja-przyjmowanie-uchodzcow-czy-calkowite-zamykanie-granic-sondaz
  Chociaż część społeczeństwa powiązana z lewicowymi grupami ( nota bene taka z nich ideowa lewica jak ze mnie prima balerina) popiera przyjazd uchodźców, ba stara się pomóc „uchodźcom” dostać do Austrii.
  Ciekawe czy po zweryfikowaniu medialnych wypowiedzi z rzeczywistością panowie i panie aktywistki będą tak chętne pomóc jeszcze raz 🙂
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/lewackie-szalenstwo-austriacy-ruszaja-prywatnymi-samochodami-do-budapesztu-po-imigrantow

  Polubienie

 38. mentronik said

  Polubienie

 39. mentronik said

  a tu ciekawy wpis z sieci… grot : Wiecie mam kolegę który działa w platformie od czasu technikum, to będzie już kilkanaście lat. Kiedy byliśmy na studiach to był asystentem jakiegoś posła. Piszę o tym żeby wyjaśnić że zna całe kierownictwo tej partii. Akurat kiedy pojawiły się pierwsze informacje że Polska przyjmie 2000 uchodźców spotkaliśmy się na piwie. Zaczęliśmy rozmawiać na ten temat i powiedziałem że całe szczęście że to tylko 2000 osób. Spojrzał wtedy na mnie i zaczął się śmiać i opowiedział jak jeden z ministrów „chlapnął” przy nim że Niemcy nakazali nam przyjąć 100 – 150 tyś ludzi. Sama Kopacz to jeszcze się podobno trochę opierała ale Tusk zaczął na nią naciskać, że w przeciwnym razie on nie dostanie drugiej kadencji. Na razie tego jeszcze nie ogłaszali bo bali się reakcji ludzi ale sprawa jest już klepnięta. To ktoś kiedyś wierzył w te 2000? Ha ha ha! To jasne, że to dopiero początek, a PO zrobi wszystko, co każą Niemcy. Byle do wyborów..

  Polubienie

  • Anna said

   PO i… KRK – też się zadeklarowali, że każda parafia w Polsce (a jest ich więcej niż mnóstwo) przyjmie uchodźców pod swój dach. Kto kogo będzie nawracał? śmiech na sali 🙂 KRK i Islam, odwala im do n-tej potęgi. POjeby.

   Polubienie

   • Anna said

    PO, PIS, KRK już wiedzą, że mają przechlapane w Polsce, PIS siedzi cicho; mają nadzieję na głupotę tych ze wsi, co to liczą na dotacje z Uniii coby nie musieć robić w ziemi, tylko posypać chemią i niech miastowe jedzą trucizny. Oj, znam ja chłopów, którym robić się nie chce tylko na dotacje, rekompensaty, odszkodowania, na darmochę się oglądają a ani wiedzy ani rozumu nie mają. Trują nas swoją żywnością ale dla siebie hodują inaczej, zdrowo.

    Polubienie

   • Anna said

    Nie mam daleko do kościoła więc zapewne napiszę jak to wygląda w tej parafii, czy tyłki wystawiają w kierunku Krzyża.

    Polubienie

  • krab said

   To się zgadza, bo już wczoraj jeden z pismaków „słowa objawionego” szechtera pisał o 30 a nawet 50 tysiącach. W tym samym tonie wypowiadała się znawczyni III ligi hokeja , czyli Mucha.

   Polubienie

   • Anna said

    Nie fascynujmy się tymi liczbami-tysiącami. Imigranci zdążają do głównie do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii.
    Nie interesuje ich pobyt w Polsce czy Czechach albo na Węgrzech. Mają swój cel.
    Polacy nie mają zatargów z rasą arabską i afrykańską, nie byliśmy kolonizatorami więc nie mają do nas awersji na co nie mogą liczyć Francja, Anglia, Niemcy bo oni zawsze w historii byli agresorami. Znacie historię? może oni znają ją lepiej. Polacy zawsze mieli w tych krajach dobrą opinię, nasi przodkowie walczyli o wolność dla każdego – bez względu na wyznanie ale o wolność dla człowieka. W Iraku byli nasi inżynierowie i budowniczy, żeby budować dla nich to czego nie umieli, cieszyliśmy się szacunkiem wśród nich. Bądźmy dla nich wzorem ale nie zapraszajmy bo po prostu nie mamy czym się dzielić. Rząd nas okradł ze wszystkiego.

    Polubienie

    • krab said

     To nie fascynacja tylko wnioski z informacji. A jak myślisz skąd do nas przyjadą imigranci? ano z Niemiec, po wstępnym oszacowaniu zachowania i przydatności. Relokacja dodatkowo obniża koszt, który ponosi unia na każdego imigranta. Pierwsze państwo , w którym dana osoba poprosi o azyl i go dostanie to kwota bodaj 10 tys. euro, ale już po relokacji kwota spada do 6 tys. I o to również chodzi. Jak myślisz jeżeli taki buszmen będzie miał do wyboru powrót do siebie czy jazdę do Polski, to co wybierze ?? tym bardziej, że zawsze może próbować ponownie przejść np. do Niemiec.Szacunkiem wśród nich to może się cieszyliśmy do czasu Klewek! myślisz, że oni o tym nie wiedzą?!

     Polubienie

     • Anna said

      A cóż to Klewki wobec masakry od Amerykanów?, to tylko żałosny, rozbuchany epizod, bo jakiegoś przestępcę tam podtapiali i grozili ale żyją i dostali sowite odszkodowanie, natomiast amerykańce nie zwrócą życia arabom, ich przywódcom których zmasakrowali i zamordowali.

      Polubienie

 40. mentronik said

  Amerykańskie przepisy na wschodnie potrawy

  REWOLUCJA PO PERSKU

  Składniki:

  – strategicznie położony prastary kraj z wielkimi złożami nafty i gazu,

  – 100 lat rosyjskich i angielskich interwencji,

  – 5% zapłaty za eksploatowaną naftę,

  – nacjonalizacja angielskich spółek naftowych przez demokratycznie wybrany rząd,

  – blokada gospodarczą i oskarżenia o komunizm,

  – „Operacja Ajax” Kermita Roosevelta wraz z zamachem stanu produkcji CIA i MI6,

  – tyran szach z dodatkiem tortur Sawaku przyprawionych przez Mossad i CIA,

  – narzucane odgórnie reformy społeczne i obyczajowe,

  – zagęszczona korupcja.

  Przygotowanie:

  Wymieszaj, gotuj na wolnym ogniu przez 16 lat, pod koniec dodaj kryzys gospodarczy i ajatollaha, wyciągnij Szacha. Gdy potrawa wykipi, zalewaj przez 8 lat solidną porcją amerykańskich, angielskich i niemieckich gazów bojowych z irackiego dzbanka. Dodaj zestrzelenie samolotu pasażerskiego. Odstaw na kilka lat po czym posyp syjonistyczną paranoją, obłóż sankcjami i blokadą gospodarczą. Mieszaj powoli przez następne 20 lat potrząsając szabelką.

  TALIBAN W SOSIE WŁASNYM

  Składniki:

  – zacofany kraj złożony z mozaiki plemion,

  – wrogość do obcokrajowców,

  – duża dawka komunizmu z narzucanymi odgórnie reformami społecznymi i obyczajowymi,

  – parę zamachów stanu i przewrotów,

  – 100 tysięcy wojsk ZSRR,

  – 2 miliony uchodźców,

  – jednooki wiejski mułła fanatyk i półanalfabeta,

  – kilkunastu warlordów,

  – plantacje i fabryki opium,

  – kilkadziesiąt miliardów dolarów CIA i dawka amerykańskiego uzbrojenia,

  – kilkaset saudyjskich madras przyprawionych wahabizmem,

  – zagęszczona korupcja.

  Przygotowanie:

  Gotuj przez 10 lat energicznie mieszając i dodając pieniądze i uzbrojenie. Po odcedzeniu 100 tys. wojsk ZSRR odstaw na tylny palnik i zapomnij. Jeśli pojawi się Al-Kaida dodaj interwencję zbrojną, kropiąc energicznie bombami i rakietami z dronów.

  AL KAIDA

  Potrawa pochodząca z Egiptu, ale zdobyła popularność w wielu krajach regionu.

  Składniki:

  – 150 lat kolonializmu, wymieszanego z 50 latami neokolonializmu,

  – syjonistyczna kolonizacja Palestyny z masakrami i czystkami etnicznymi,

  – „incydent sueski”,

  – parę przegranych wojen,

  – dyktatorzy Sadat i Mubarak z izbami tortur i szubienicami,

  – zagęszczona korupcja,

  – paru powieszonych czy zamordowanych fundamentalistycznych ideologów islamskich w sosie męczeńskim,

  – torturowany i więziony lekarz Al-Zawahiri,

  – parę amerykańskich baz w Arabii Saudyjskiej,

  – saudyjski miliarder z solidną porcją wahabizmu.

  Przygotowanie:

  Wymieszaj i marynuj przez kilka lat. Jeśli wykipi z garnka na całą kuchnię zacznij kropić intensywnie bombami i rakietami z dronów, nie przejmując się „szkodami ubocznymi”.

  ISIL

  Składniki:

  – sztucznie posklejany z niekompatybilnych kawałków kraj w Mezopotamii z wielkimi złożami nafty, mogący zagrozić „największemu sojusznikowi”,

  – krwawy dyktator z gazami bojowymi dla rewolucji po persku (patrz wyżej),

  – dorozumiewana zgoda na zajęcie Kuwejtu,

  – „Wojna w Zatoce” z tysiącami ofiar wojskowych i setkami cywilnych,

  – parę pozbawionych realnej pomocy podpuszczeń do krwawo stłumionego buntu przeciw ww. dyktatorowi,

  – 12 lat sankcji i blokady gospodarczej z pół milionem umarłych dzieci,

  – 2 strefy zakazów lotów,

  – wielka porcja ostrych kłamstw o broniach masowego rażenia,

  – „Shock and Awe” z napaścią zbrojną i okupacją,

  – sztandar „Misja zakończona”,

  – Abu Ghraib, Faludża, Haditha, itp. mocno przyprawione Blackwaterem,

  – milion zabitych cywili,

  – 2 miliony uchodźców,

  – zubożony uran i wady wrodzone noworodków,

  – Al-Kaida z sadystą Al-Zarkawim,

  – konflikt sekciarski pomiędzy szyitami i sunnitami,

  – solidna porcja bojowników Talibanu,

  – kilkanaście tysięcy wywalonych z pracy zawodowych oficerów irackiej armii,

  – kilkadziesiąt tysięcy wywalonych z pracy urzędników i funkcjonariuszy partii Baas.

  Przygotowanie:

  Stopniowo dodawaj do kotła wszystkie powyższe składniki. Gdy się zagotuje dosypuj spore sumy pieniędzy i dostawy uzbrojenia mieszając na ostrym ogniu. Gdy zacznie kipieć, krop intensywnie bombami i rakietami z dronów, nie przejmując się „szkodami ubocznymi”. Jeśli wybiegnie z garnka na okolicę zwiększ kropienie bombami, trzymając kciuki, żeby sklęsło.

  BIGOS PO IMIGRANCKU

  Składniki:

  – sztucznie posklejany z niekompatybilnych kawałków kraj w Palestynie, z domieszką rewolucji po persku, mogący zagrozić „największemu sojusznikowi”,

  – świecki dyktator z rosyjsko-perskim przybraniem,

  – Rewolucja wiosenna po arabsku,

  – pieniądze i broń po saudyjsku, w sosie wahabickim, dodawana na ślepo do różnych składników,

  – pieniądze i broń po turecku,

  – konflikt sekciarski między alawitami, sunnitami i paroma innymi,

  – zdobyczne uzbrojenie po iracku,

  – spora doza islamofobicznej propagandy i straszenia,

  – porcja wyalienowanych dżihadystów po europejsku,

  – straszak terroryzmu.

  Przygotowanie:

  Wymieszaj po kolei składniki, aż, po dodaniu rewolucji wiosennej po arabsku, zacznie kipieć. Wtedy podkręcaj ostro ogień, żeby silnie wrzało, dodając składniki saudyjskie, czekając na rozpuszczenie świeckiego dyktatora. Gdy jednak na powierzchni pojawi się ISIL krop intensywnie bombami i rakietami z dronów, nie przejmując się „szkodami ubocznymi”. Po 5 latach powinien mocno kipieć przez brzegi kotła i pryskać. Zaserwuj Europie w podzięce za pomoc w gotowaniu.

  Polubienie

 41. mentronik said

  Wklejac gdzie sie da bo to bedzie inwazja. Juz limit wzrosl do 12 tysiecy a to dopiero poczatek.

  https://www.facebook.com/events/1487457864881242/

  Polubienie

 42. mentronik said

  A tutaj male clue :

  Polubienie

 43. mentronik said

  To nagranie wszystko wyjasnia skad te hordy muslimskich ciapakow zalewaja europe . Oni sa tam po prostu zbedni jak narosl do wyciecia . Wszystko pod dyktando wujka sama

  Polubienie

  • Anna said

   to nagranie jest z 2011 roku, czas przeszły niedokonany, po co? „i don’t know” pomarzyli sobie hihi

   Polubienie

   • mentronik said

    Aniu nie przewidzieli wszystkiego dlatego sie to wszystko wydluzylo jezeli chodzi o realizacje planu zdobycia totalnej kontroli tego terenu . Duza role odegrala mateczka Rosja ktora ma tam swoje strategiczne interesy zwlaszcza bazy wojskowe w Syrii .O tym trzeba pamietac .Oczywiscie jezeli ktos interesuje sie tematem konfliktu interesow na linii USA – Rosja .

    Kochana jezeli dysponujesz odrobina wolnego czasu to polecam Ci pewna pozycje do ogarniecia :

    Jurij Felsztinski, Michaił Stanczew – Trzecia wojna światowa? Bitwa o Ukrainę

    http://www.datafile.com/d/TVRBd056WTNORE0F9

    Polubienie

    • Anna said

     Hmm, nie muszę płacić za wiadomości z różnych stron świata. Umiem korzystać z netu bez zbędnych opłat.
     Mam już wyrobiony światopogląd lecz nie rozumiem czy ludzie będący u władzy,
     w mniejszym lub większym stopniu a nawet w skali globalnej; nie wymienię po nazwiskach ale łatwo to bywalcom forów zrozumieć, są pierdolnięci czy mają nas za idiotów? Przecież my, prości ludzie a może także muslimi, zdajemy sobie sprawę, że ci durni przywódcy światowi chcą nas wykorzystać abyśmy się nawzajem wymordowali. TO SIĘ NIGDY NIE UDA i dlatego ciągle coś im się nie udaje. BO JEST BÓG, który zapewne nie chce zagłady ludzi. I Chwała Mu za to 🙂
     Jesteśmy jacy jesteśmy, jakimi nas stworzył.

     Polubienie

 44. mentronik said

  Rosja wysyła największą atomową łódź podwodną na świecie z 200 głowicami jądrowymi do Syrii

  http://tiny.pl/h244b

  Polubienie

 45. AQQ said

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/manifestacja-przeciw-imigrantom-w-warszawie-kiedy-gdzie_673551.html
  Sonda klikajcie 92% mówi NIE

  Polubienie

 46. KnUR1 said

  Polubienie

 47. Elsa said

  http://pikio.pl/ryfinski-bydlo-z-azji-won-do-siebie/

  Polubienie

 48. krab said

  „„Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy.”

  http://pikio.pl/opinia-polskiego-muzulmanina-podbija-siec-to-zaplanowana-kolonizacja/

  Polubienie

 49. babel said

  będzie tak że, pod przymusem prawa takiego uchodźce będziecie musieli przyjąć pod dach.

  Polubienie

 50. AQQ said

  Posłuchajcie tej rozmowy!
  Oni poprostu szerzą islam na cały świat.

  Polubienie

 51. AQQ said

  http://wirtualnapolonia.com/2015/09/09/nowy-plan-ke-zwieksza-grupe-uchodzcow-ktorych-bedzie-musiala-przyjac-polska/#comment-164639

  Oto idee muzułmanina:
  1. szczególny zaszczyt to zbijać dla islamu a zwłaszcza zginąć za islam,
  2. oddać wszystkiego Allahowi,
  3. nikt powyższych punktów 1 i 2 nie kwestionuje
  4. zydzi to nie są ludzie, przeklęci przez „boga” i niektórzy z nich zostali przemienieni w małpy, muzułmanie gardzą nimi i chcą ich zabić,
  5. muzułmanie chcą też zabić każdego chrześcijanina i ogólnie niemuzułmanina
  6. muzułmanie gardza każdym niemuzułmaninem, każdym niewierzącym tak buddystą czy ateistą,
  7. cały świat ma być zislamizowany,
  8. świat nie muzułmański to „Dom wojny” – dar al harb
  9. świat gdzie oficjalną religią jest islam to „Dom islamu”, „Dom pokoju” – dar al islam,
  10. każdy prawy islamista ma dążyć do zislamizowania Niemiec, Francji, Europy i świata, aby spełnić żądania Mahometa,
  11. koran to objawienie boga które przybyło przez Mahometa i jest ono ostateczne i obowiązujące dla wszystkich ludzi w każdym czasie, niezmienne i nie do zreformowania,
  12. każdy muzułmanin zobowiazany jest zwalczać jakąkolwiek krytykę treści koranu,
  13. każdy który wypełnia swoją muzułmańska wiarę w 100% ma sie modlić, przestrzegac praw religijnych i zabijać aby wykonać całe prawo islamskie,
  14. za mienie i krew na drodze Allaha ma prowadzić świętą wojnę na różne sposoby jak podkładanie bomb, prowadzenie wojen, a także aby być sprytnym używając najpierw pokojowych środków,
  15. jeśli jest militarnie słabszy to to ma wejść „tylnymi drzwiami” aby rozpowszechniać idee islamu w społeczeństwie,
  16. Mahomet był prorokiem „boga”, posłańcem, wybrańcem, to co robił ZAWSZE było słuszne, obojętnie co sie myśli czy czuje np. gdy kobiety były gwałcone czy jakieś miasto lub kraina odbijane – wtedy to było święte, bo prorok tak zrobił i nakazał,
  17. gdy ktoś krytykuje islam, Mahometa – ten jest winny najcięższego grzechu przez swój deficyt ludzkiego zachowania, to nie jest uzasadniona krytyka, tego nie wolno robić, nie wolno o nic pytać,
  18. gdy koran mówi „zabij” obowiązkowo masz zabić,
  19. każdy kto porzucił islam MUSI być zabity,
  20. jesli muzułmanin bierze swoją wiarę na powaznie tj. gdy bedzie robił co powiedział Mahomet i co jest napisane w koranie to wtedy będzie wojownikiem boga (Allaha) gdyż to jest częścią jego wiary,
  21. idź i zabij niewierzącego – taki rozkaz jest w koranie, bez żadnej filozofii zrozumiałe dla każdego,
  22. jestem taki, bo tak ma być, bo Allah tak chce i niech nikt nie pyta mnie dlaczego, koniec jakiejkolwiek dyskusji w tym temacie,

  Nie sposób uwierzyć, że islam jest religią pokojową. Działacze muzułmańscy ukrywają te prawdy aby wepchnąć chrześcijańskiej społeczności tabletkę nasenną, aby przespali islamizację Europy poprzez kłamliwe, fałszywe przedstawianie faktów. To jest część strategii prowadzącej do islamizacji Europy. Fundamentaliści muzułmańscy reprezentują 100% islam takim jakim naprawde jest we wszystkich formach i aspektach. Wskaźnik urodzin muzułmanów jest jednym ze sposobów islamizacji Europy. Każdy muzułmanin jest potencjalnym terrorystą. To co mówi się chrześcijanom i wśród rodzin muzułmańskich to jest różnica jak między dniem i nocą, a naiwni chrześcijanie dają sie łatwo zaślepić i uwieść ignorując fakty. Celem islamu jest dać Zachodowi środek nasenny, dać chrześcijanom środek nasenny aby przespali własną islamizację. Niewierzący, który nie przejdzie na islam MUSI być martwy i zostanie pogrzebany, a jego krew zostanie przelana.

  Polubienie

  • Anna said

   Jest tam też napisane „nie spiesz się z czytaniem koranu, abyś mógł zrozumieć”. Koran nie jest dla głupców, którzy przeczytają tylko wątek. Koran należy zrozumieć.
   A debile wyszkoleni przez prześladowców ludzi, wyciągają maczety i rżną na prawo
   i lewo niczym barbarzyńcy. Debile tak postępują bo myślący 10 razy się zastanowi, przecież w Koranie jest też sura poświęcona Marii, matce Jezusa a także Jezus jest tam wspomniany. Różnica polega na tym, że według koranu Jezus jest prorokiem, tak jak ich Mahomet ale nie Bogiem.

   Polubienie

 52. krab said

  „Ogromna fala imigrantów, głównie młodych mężczyzn, ucieka z Iraku i Syrii do Europy, pozostawiając za sobą garstkę kobiet, jazydek, które w ich miejscu walczą z Państwem Islamskim. Kobiety walczą, a mężczyźni uciekają. Fajnie, co? ”
  Więcej:
  http://wpolityce.pl/swiat/264768-byly-doradca-sarkozyego-w-le-figaro-europa-chelpi-sie-swoja-dobrocia-i-nie-widzi-ze-jest-w-trakcie-poddawania-sie-najgorszemu-rodzajowi-niewolnictwa-islamowi

  Polubienie

  • Anna said

   Też nie rozumiem, tak jak ten doradca, światowy wszak człowiek, co tu się dzieje???
   Odpowiedź ze strony amerykańskiej na pytanie po co to robią – i don’t know, nie zadowala chyba nikogo na tej planecie.
   Czy to koszmarny żart żałosnych, stetryczałych krwiopijców przed spadnięciem na dno piekła?

   Polubienie

 53. Anna said

  Ale numer, Tusk zwiał z europarlamentu i nie zjawił się na zebraniu w sprawie podziału imigrantów. To takie tuskowe, żałosne miganie się od odpowiedzialności.
  Taka ważna persona nieobecna? Od zawsze wiedziałam, że nie dorósł do powierzonego stanowiska, nawet premiera kraiku pt. Polska.
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-spor-w-europarlamencie-poszlo-o-nieobecnosc-tuska,nId,1882793

  Polubienie

 54. krab said

  O tym fakcie jakoś wszyscy milczą….. a tu chodzi o Polaka. A my mamy ich witać chlebem i solą ??!!

  http://newsbendy.tk/swiat/egzekucja-12-latek-obcial-glowe-2.html

  Polubienie

 55. krab said

  Jest geszefcik ?? Jest i to jaki !!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kulisy-przetargu-MON-Jak-izraelski-trabant-pokonal-polskiego-mercedesa,wid,17835437,wiadomosc.html?

  Polubienie

  • polskosc said

   Zniszczenie Polski przez rządy Tuska PO można porównać tylko do Hitlera i 2 WŚ. Kopacz to wyjątkowo obłudny potwór. Nauczyła się tumanić umierających staruszków, teraz tumani i wyniszcza Polskę. Staruszek tumaniony umrze, ale my będziemy cierpieć. Nie wystarczy się zemścić na Kopacz, trzeba ukarać całe to towarzycho.

   Polubienie

 56. nieustraszona said

  „Plemię żmijowe” przejęło całkowitą „władzę” nad dobrodusznymi polskimi „owieczkami” przed 35 laty. Jak ten czas leci i dobrze pamiętam tamte czasy, kiedy wiedziona intuicją bardzo mi się ta cała klika nie podobała, chociaż nie potrafiłam tego dokładnie określić !

  Polubienie

 57. babel said

  jak można pomóc uchodźcom, można pomóc, a nie każdy tą pomoc otrzyma. mężowie żony, kobiety, dzieci do roku 17, osoby w podeszłym wieku. a osoby po 18 roku i osoby przed podeszłym wiekiem, osoby samotne, na samym końcu albo ich nie przyjąć. jeśli chodzi o islamizację to dadzą sobie radę w drogę powrotną skąd przyszli.

  Polubienie

  • Anna said

   Takich „potrzebujących” znajdą się dziesiątki, setki tysięcy a nie pomyślałeś, że miliony Polaków nie mają mieszkań, muszą wynajmować lub mieszkać jak w slamsach. nie mają pracy bądź emigrują bo nie mają za co się utrzymać. Najpierw trzeba zapewnić swoim obywatelom pracę i dach nad głowami!
   Mieszkania komunalne, bez opłat, dla imigrantów a dla Polaków bruk? To pieprzenie kotka za pomocą młotka.
   Sprowadzając do Polski niby prześladowanych uciekinierów odbierają nam – Polakom prawo do godnego życia. Nie mamy pracy a więc płacy, nie mamy mieszkań. Robią z nas emigrantów a sprowadzają imigrantów, to patologia rządu.

   Polubienie

  • Anna said

   Chyba masz klapki na oczach jeśli nie widzisz biedy Polaków.
   Ja mieszkam w stolicy tego państwa i widzę dzieciaki-chudziny
   i młodych, którym z chudości spodnie/spódnice się zsuwają
   a także młodych mężczyzn śpiących w śmietnikach, załatwiających tam swoje potrzeby fizjologiczne (bo gdzie? tu nawet pies nie może się załatwić!).
   Prawdę Wam piszę.

   Polubienie

  • Anna said

   Ksiądz mówi – „…zagwarantowaliśmy im (imigrantom) wszystko. Duże, nowe mieszkanie, Internet, telewizor, nawet rowery dostali…
   Pięcioosobowa rodzina otrzymała nowe mieszkanie w Spółdzielni Mieszkaniowej. – Przyjęliśmy pięcioosobową rodzinę, z trójką dzieci. Zakwaterowaliśmy ich w mieszkaniu w bloku Spółdzielni Mieszkaniowej. Daliśmy wikt i opierunek. Dzieci miały zapewnioną naukę w szkole katolickiej. Z kolei dla rodziców mieliśmy oferty pracy.”
   Mieszkanka tamtejsza – „Jestem Polką, matką trójki dzieci i Państwo nie daje mi większego mieszkania – muszę wziąć kredyt, nie daje mi socjalnego – bo przekraczam próg o kilka złotych.”
   http://wirtualnapolonia.com/2015/09/10/polska-parafia-przyjela-uchodzcow-a-ci-uciekli-w-nocy-do-niemiec/

   Polubienie

  • Marysia profesor..Marysia said

   Moze lepiej byloby skonczyc te glupie wojny i niech by siedzieli u siebie i pracowali na wlasny dobrobyt,a nie przemieszczali sie i zyli cudzym kosztem.Jakos rzadzacy nie maja checi skonczyc wojowanie.Po wszystkich stronach roznych konfliktow.Im wiecej debatuja o pokojowych rozwiazaniach,tym wiecej zrzucaja bomb na calym globie i szukaja miejsc, gdzie by cos jeszcze zepsuc i podpalic.Po co komu te gadki o pokoju i negocjacje bez konca.Skutki tych negocjacji widoczne w postaci coraz liczniejszych konfliktow regulowanych bombami.

   Polubienie

   • krab said

    Wojny się nie skończą, chyba że ludzkość będzie już tak przetrzebiona , że nie będzie komu wojować. Za wojną stoją olbrzymie pieniądze, a z tych żądni pieniędzy i władzy „panowie świata” nie są w stanie zrezygnować.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Panowie swiata na pewno nie zrezygnuja ,ale ich narzedzia gdyby byly madrzejsze moglyby zakonczyc te wojny w prosty sposob.Najprostszy jaki moze byc.Rzucajac te bron tym panom pod nogi i tyle.To takie proste,ze az smieszne.A jednak trudne do wykonania.Bo ludzie sa po prostu beznadziejnie glupi.Oto przyklad glupoty.Chca organizowac manify przeciw emigrantom.Panowie swiata sie ciesza,bo beda miec pretekst do nazywania manifestantow rasistami,bo o to im chodzi w tym calym cyrku z przyjmowaniem emigrantow.Nie lepiej zorganizowac manife i zadac prawa do mieszkan,pracy i godnych warunkow zycia dla siebie,wykorzystujac pomysly sciagania obcych.No ale chyba w tych pomyslach przeciw emigrantom bardziej chodzi o polityczne rozroby niz dobro wlasnych obywateli.

     Polubienie

 58. mentronik said

  http://davidicke.pl/forum/23-28-wrzesnia-2015-oni-wiedza-co-sie-stanie-t14954-240.html

  Polubienie

 59. mentronik said

  Polubienie

 60. mentronik said

  Polubienie

 61. Elsa said

  http://wpolityce.pl/swiat/264981-koniec-zartow-schultz-zagrozil-uzyciem-sily-wobec-takich-krajow-jak-polska-jesli-nie-podporzadkujemy-sie-duchowi-wspolnoty-ws-imigrantow-wideo

  Polubienie

 62. AQQ said

  http://wirtualnapolonia.com/2015/09/11/niemcy-siedmioletnie-dziecko-zgwalcone-przez-muzulmanskiego-imigranta/

  Polubienie

 63. Anna said

  W ramach pomocy uchodźcom należy ustawiać drogowskazy NIEMCY, SZWECJA, ROSJA. I na tym koniec pomagania, to powinno im wystarczyć, po co mają się błąkać?

  Polubienie

 64. Elsa said

  http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/7420697,marsz-antyimigracyjny-w-warszawie-zakazany-ale-odbedzie-sie-w-czestochowie,id,t.html

  Polubienie

 65. kiełbasa said

  klobasaakkebab, ale sosiki maja niezle

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: