Miziaforum's Blog

Złoty pociąg odjedzie do Telavivu -WNIOSEK ŚWIATOWEGO KONGRESU ŻYDÓW PRZYJĘTY KANCELARIE PREMIERA !!

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 29, 2015


WNIOSEK Z ROSZCZENIEM DO WYMIENIONEJ RZECZY W TYTULE  W DNIU WCZORAJSZYM WPŁYNĄŁ DO KANCELARII PREMIER EWY KOPACZ

JAKO PIERWSZY KOLEJNE 2 NIEMIECKI I ROSYJSKI TEŻ …

DONOSI PRASA NIEMIECKA

„W oświadczeniu wydanym w Nowym Jorku szef Światowego Kongresu Żydów Robert Singer podkreśla, że wartościowe przedmioty, które być może zostaną znalezione na terenie Polski, mogą pochodzić z grabieży żydowskiej własności. Powinny więc wrócić do swoich prawowitych właścicieli lub ich spadkobierców. – Mamy wielką nadzieję, że polskie władze podejmą właściwe kroki w tym zakresie – dodał Singer.”

A JA JESTEM PEWIEN ŻE POCIĄG ZOSTANIE W POLSCE , ALE ZAWARTOŚĆ POJEDZIE DO IZRAELA !!!

A WY JAK MYŚLICIE

Komentarzy 50 to “Złoty pociąg odjedzie do Telavivu -WNIOSEK ŚWIATOWEGO KONGRESU ŻYDÓW PRZYJĘTY KANCELARIE PREMIERA !!”

 1. babel said

  roszczenia do tego znaleziska powinna osądzić historia. nie obecni ludzie czy wnioski wnioski.

  Polubienie

  • miziaforum said

   JUŻ TAM ZAPEWNE NADZWYCZAJNA KOMISJA SZABESGOJÓW- RZĄD POLSKI CO MA ROBIĆ WIE!!

   Polubienie

   • krab said

    Jeszcze „niedźwiedź po puszczy hasa” a żydzi już skórę podzielili !!Jeżeli to znalezisko faktycznie istnieje, życzę im żeby tam był zmagazynowany cyklon B, to też własność narodu żydowskiego !!

    Polubienie

    • miziaforum said

     PRAWDZIWE CI 2 POLACY ZNALEŻLI TO DO SPÓLY Z NIEMCEM KTÓRY WIEDZIAŁ GDZIE SZUKAĆ PODOBNO NIEMIEC DYSPONUJE 1 SZTABĄ ZŁOTA OSYGNOWANEGO RAJCHSBANK BRESLAU

     KTÓRĄ WYDOBYŁ 5 LATA TEMU – A W POLSCE PONOĆ STRAZĄ POLAKÓW ABY Z DALA SIĘ TRZYMALI BO ZŁOTO ZAMINOWANE …… TIA Z DALEKA A POTEM POWIEDZĄ ŻE NIE BYŁO NIC – TEN NIEMIEC MÓWIŁ ŻE JEST TAM TROSZKĘ PONAD 300 TON ZŁOTA

     Polubienie

    • mironik said

     hehe ich wynalazek zresztą, pierwszą ofiarą była żona tego zdolnego naukowca, zdaje się

     Polubienie

 2. krab said

  No to teraz wszyscy będą wyciągać łapy !! A mogło to sobie spokojnie w ziemi, czy gdzie tam jest, czekać na lepsze czasy!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   NA MOJE OKO TO TEN NIEMIECKI WSPÓLNIK AGENT BND, BND NA 90% MIAŁO ARCIWA GESTAPO I SS ZATEM PROBLEM POLEGAŁ NA TYM ŻEBY W POLSCE BYŁ PRZYCHYLNY RZAD ABY TAKI SKARB WYWLEC Z POLSKI

   WCZESNIEJ NIE BYŁO KLIMATU PRZYCHYLNEGO

   5

   Polubienie

 3. babel said

  miź nie sądzisz że to było przepowiedziane? cuchnie wojną jak nic.

  Polubienie

 4. falkonidas said

  Wyruchają polskę jak zawsze, już się o to styropianowa żydokomuna postara. Tfuu

  Polubienie

 5. krab said

  ” „wszelkie złoto lub inna znaleziona własność należąca do żydowskich rodzin lub przedsiębiorstw musi teraz przysłużyć się polskim Żydom, którzy niestety nigdy nie zostali właściwie wynagrodzeni przez Polskę za niewypowiedziane cierpienia, jakich doznali, i katastrofalne ekonomiczne straty podczas Holokaustu”.

  http://niezalezna.pl/70382-swiatowy-kongres-zydow-chce-zlotego-pociagu-za-cierpienia-i-straty-podczas-holokaustu

  WYNAGRODZENI przez Polskę ???!!! A żeby ich szlag trafił !!

  Polubienie

 6. Anna said

  Wszelkie wartościowe znaleziska na terenie Polski są WŁASNOŚCIĄ SKARBU PAŃSTWA, nawet najmniejsza moneta zagrzebana w ziemi – takie jest prawo i już. Jeżeli ktoś uważa, że to jego własność to niech to UDOWODNI – dokumenty nabycia, zdjęcia. Nie mają takich – to niech spadają, obrzydliwi grabiciele.
  Równie dobrze mogą tam być przedmioty z emblematami polskimi.

  Polubienie

  • krab said

   Słusznie Anno prawisz, tylko przypomnę, że zarządzający po 89 roku skarbem państwa, za garść srebrników rozprowadzili prawie cały majątek narodowy, to i z tym sobie poradzą. Ale może być trochę „korzyści”, bo to ponoć pociąg pancerny, więc zapewne Polsce przypadnie w udziale dla „wzmocnienia bojowych sił rażenia” !! 🙂

   Polubienie

 7. Anna said

  Krążyła kiedyś opowieść, że Niemcy, pod koniec wojny zatopili zagrabione na terytorium Polski skarby, robotników-świadków oczywiście zamordowali ale ten zatopiony pociąg to równie prawdziwie może być z opadami radioaktywnymi, bo takie też się u nas zatapia.

  Polubienie

  • Anna said

   Przepraszam, gdzieś mi mignęło, że ten pociąg jest zatopiony, teraz piszą, że zasypany w tunelu. Tak czy siak, nawet jak nie dadzą tego znaleziska Żydom czy Niemcom to i tak zagrabią dla siebie a naród dalej będzie klepał biedę więc nie interesuje mnie to znalezisko.

   Polubienie

   • babel said

    właściciela już nie ma. to jest historia, powinno się ją udokumentować a nie grabić. to jest częścią historii, nikt nic nie może posiąść z tego znaleziska a ponadto powinno być to eksponatem i przestrogą dla chciwych ludzi.

    Polubienie

    • babel said

     i przede wszystkim chronione. jako okaz jedyny w swoim rodzaju i przedstawić go światu pozostawiając go tam gdzie jest i wszystko co z nim związane. nawet gdyby było tam 1mln ton tego złota, nie się powinno się ruszać, nikt nie powinien. Bo co napisze historia… że żydzi najbardziej cierpieli i oni mieli do tego znaleziska prawo? czy Rosja za jej dokonania, czy Niemcy bo jest to i też historia Niemiec?

     Polubienie

     • babel said

      myślę by to oddać ale pytanie komu. Podać ku temu prawo,nic nie grabić zabierać czy utylizować z tego znaleziska. strzeżenie znaleziska i odbywaniu kontroli w celu sprawdzenia czy wszystko jest na miejscu. to jest historia. a związana z tą historią historia, napisze kolejną.

      Polubienie

      • babel said

       mówią że cierpią, mija WIEK… JESZCZE CIERPIĄ..ileż można! nie tylko oni cierpią nadal… JAKIE ZASŁUGI sobie przypisujecie do historii, A JAKIMI NA DZIŚ MOŻNA SIĘ POSZCZYCIĆ?! ILE TRUPÓW JESZCZE MA BYĆ, ILE CIERPIENIA MA NADEJŚĆ ŻEBYŚCIE PRZESTALI WALCZYĆ.

       Polubienie

 8. Ktoś said

  „Co do wydarzeń ostatniego miesiąca to dorzucę jeszcze „złoty pociąg” z Wałbrzycha i troszeczkę pospekuluję sobie co do jego zawartości.

  Otóż:
  a) zakładając że pociąg ten w ogóle istnieje,
  b) zakładając że uda się go wydobyć i
  c) zakładając, że zawiera on najważniejsze tajemnice III Rzeszy (z jej punktu widzenia) wcale bym się nie zdziwił, gdyby zawierał on dokumenty i dowody współpracy Adolfa Hitlera z bankierami z Londynu i Wall Street.

  Ktoś sfinansował w końcu rewolucję narodowosocjalistyczną i raczej nie był to jej wódz, który w tym czasie utrzymywał się z malowania raczej kiepskich krajobrazów. Ktoś wpuścił młodych inżynierów do wiodących amerykańskich fabryk aby w spokoju mogli sobie studiować zawiłości systemu taśmy produkcyjnej. Ktoś sprzedał Niemcom wówczas najnowsze maszyny liczące firmy IBM które wykorzystano potem w procesie planowania ostatecznego rozwiązania problemu żydowskiego …

  Z drugiej strony żydzi aż do wybuchu wojny mogli bez problemu opuścić nazistowskie Niemcy, jeśli tylko mieli czym zapłacić. W zadziwiający sposób pieniądze te trafiały potem do Bazylei, do BIS którym z kolei kierował amerykanin ramię w ramię z wysłannikami III Rzeszy.

  O ile amerykańscy i brytyjscy bankierzy zupełnie jak mafiosi i towarzysz Stalin niczego nie załatwiali na piśmie żeby nie zostawić śladów o tyle Niemcy byli wówczas zupełnie sfiksowani na punkcie dokumentacji. Zdjęcia, memoranda, notatki służbowe, protokoły z posiedzeń i narad wreszcie potwierdzenia przelewów – wszystko to mogłoby rzucić nowe światło na mechanizm powstania III Rzeszy oraz na rolę i tożsamość ludzi, którzy powstanie tego obrzydliwego systemu sfinansowali.

  Tyle, że jeśli nawet tego rodzaju dokumenty – najtajniejsze z tajnych dokumentów III Rzeszy – udałoby się teraz w Polsce odnaleźć to i tak nie ujrzałyby one światła dziennego.
  Już Wielki Brat by się o to postarał.


  (http://independenttrader.pl/387,podsumowanie_wydarzen_ostatniego_miesiaca.html)

  I jak widać się stara…. zeby PRAWDA zatonęła na wieki w szambie wrzasków o holoszwindu….. tfu…. hollyzagładzie

  Polubienie

 9. andy847 said

  troche nie na temat ale tez ciekawe http://gloria.tv/media/wDMoSZLqt41

  Polubienie

 10. KnUR1 said

  Hej! To poniżej, to jakby Mizie czytać.

  (Ja też wam pisałem, że wszyscy wasz oleją)

  PS. A jeśli chodzi o ten pociąg, to 3 tygodnie temu jakiś azjata mi opowiedział anegdtoke, kończąć tym, że każdy kraj ma taki pociąg :DDDDD

  Polubienie

 11. miziaforuml said

  Czy strona niemiecka może wysunąć jakieś roszczenia wobec tego znaleziska?

  W zależności od tego, co tam zostanie odkryte mogą się pojawić roszczenia ze strony niemieckiej, na przykład gdyby się okazało, że tam są dzieła sztuki.

  Ale one musiałyby pochodzić z prywatnych kolekcji i musieliby się zgłosić spadkobiercy, bo przecież do dzieł sztuki, które na polecenie Himmlera były konfiskowane z europejskich zasobów muzealnych bądź pochodziły ze zbiorów kolekcjonerów, Niemcy nie mają żadnych praw?

  Tak, oczywiście.

  Gdyby okazało się, że tam są cenne kruszce, na przykład złoto, to strona niemiecka też nie może rościć sobie do tego żadnych praw? Czy sprawa zaczyna się komplikować?

  Gdyby wykazano jednoznacznie, że jest to majątek III Rzeszy to oczywiście żadne roszczenia nie są uprawnione. Mamy dekret na podstawie którego to przeszło z mocy prawa. I nawet gdyby rząd niemiecki wysuwał roszczenia ze względu na dużą wartość tego skarbu, to nie żadnych podstaw prawnych w ustawodawstwie polskim, które dawałoby im możliwość, by to odzyskali.

  Rząd niemiecki może jednak nie respektować tego dekretu, może powoływać się na zapisy prawa międzynarodowego?

  Tak. Były takie przypadki, że Niemcy powoływali się na przepisy prawa międzynarodowego, kiedy domagali się restytucji majątku przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. I w tym przypadku powinniśmy brać pod uwagę, że mogą postępować podobnie, wykorzystując właśnie zapisy prawa międzynarodowego, które mogą interpretować na swoją korzyść w potencjalnym sporze dotyczącym tego skarbu, a przede wszystkim prawdopodobnie zdeponowanych tam wartościowych rzeczy. Ale moim zdaniem nie ma takich podstaw prawnych w oparciu, o które mogłabym dziś jednoznacznie stwierdzić, że Niemcy mogliby ten pociąg odzyskać. My w naszym zgłoszeniu też to podnosimy. Przyjęliśmy jednoznacznie, że to jest mienie, które jest własnością Skarbu Państwa.

  Czyli powołaliście się państwo na dekret z 8 marca 1946 roku, który mówi o tym, że mienie niemieckie zastane między innymi na Dolnym Śląsku i innych ziemiach przejmowanych przez administrację polską na mocy Układu Poczdamskiego z 2 sierpnia 1945 roku zostało uznane za opuszczone i przejęte przez Skarb Państwa.

  Tak. Tam są dwa ważne przepisy: artykuł 2 i artykuł 34, mówią o zasadach przejścia tego mienia. Pierwszy artykuł mówi między innymi o mieniu III Rzeszy, natomiast artykuł 34 mówi właśnie o tym mieniu opuszczonym.

  Ale roszczenia mogą być wysuwane?

  Zdarzało się już wcześniej, że strona niemiecka wysuwała roszczenia, są takie zbiory, eksponaty, co do których Niemcy roszczą sobie prawa i te spory trwają do dziś.

  A jest jakieś realne zagrożenie, że mogą nam zabrać ten pociąg?

  Uważam, że nie. Roszczenia, a osiągnięcie celu, to dwie różne sprawy. Większe wątpliwości mogą się pojawić, co do zawartości zdeponowanych tam potencjalnie przedmiotów.

  Czy Niemcy nie mogą zgłaszać roszczeń na tej podstawie, że o tym mieniu opuszczonym nie wiedzieli? Nie mogli go odebrać w ciągu pięciu lat, bo skarb był ukryty?

  Tak, to może być dla strony polskiej problem. Dekret, na który się powołujemy już nie obowiązuje, a jego interpretacja nie jest też do końca taka jednoznaczna. Można by podnosić, że jest to mienie opuszczone, ale z uwagi na to, że właściciele, a teraz już spadkobiercy nie wiedzieli o tym, że ono jest, nie mogli w okresie tych pięciu lat żądać jego zwrotu i nie odzyskali go po prostu. Byłby to ciekawy casus.

  Polubienie

 12. mironik said

  http://racjapolskiejlewicy.pl/bron-psychotroniczna-wszelkiego-rodzaju-czyni-z-czlowieka-pol-zwierze-pol-warzywo-zyjace-w-duchowym-wiezieniu-niemocy-i-strachu/8466

  Polubienie

  • Anna said

   Bardzo ciekawe. To wyjaśnia dlaczego Polacy są bierni.
   Już dawno zauważyłam, że życie w mieście jest jakieś przytłaczające. Jednak artykuł nie podaje jak się chronić przed emisją, która przenika także ściany, okna. Podobno aluminium zabezpiecza ale nie znalazłam tego typu czapki do kupienia. Dla laika nie jest to łatwe do zrobienia.

   Polubienie

   • mironik said

    Nie wiem może jakaś folia aluminiowa ale nie wiadomo jaka grubość by była skuteczna, albo czy jeszcze bardziej by nie spotęgowało, zadziała jak antena, lepiej ściany wyłożyć, ale i tak są rury i przewody elektryczne.

    Polubienie

    • Anna said

     Trzeba toto jeszcze uziemić, to nie jest zadanie dla laika. Emisja wychodzi w dużych miastach co kilka godzin ale emituje też telefonia komórkowa może także wifi, mikrofalówki. Trudno się ustrzec.

     Polubienie

     • KrisT said

      odgrodzić sie od fal elektromagnetycznych nie jest większym problemem.
      Wystarczy sciany pokoju wyłozyć siatką najlepiej miedzianą (moze byc tez alu, czy nierdzewka ) sciany , sufit, podłoga , drzwi, okna – tu jest mały problem ale do przeskoczenia dla pomysłowych.
      na krawędziach siatka musi sie stykac byc połączona a całośc najlepiej uziemiona i tu nie ma problemu wystarczy kawał blachy połaczony z przewodem zakopany jak najgłębiej w ziemi- tworzy się wtedy klatka Faradaja zapezpieczenie przed impulsem elektromagentycznym w takim pokoju panowałaby całkowita „cisza” zero smogu elektromagnetycznego- tylko od elektroniki ktorą mielibyśmy z sobą.
      Pozostaje kwestia kabli i zasilania w takim pokoju- to juz inny temat bardziej zlożony dla chcących się odseparować w 100%

      Jak ktos chce wiedziec mniej więcej jak to działa niech sobie włozy komórkę do „worka” zrobionego z foli aluminiowej i przez malutki otworek sprawdzi czy ma zasięg….

      Polubienie

      • Anna said

       Bardzo proste :))) dla chcącego nie ma nic trudnego ale jak połączyć to z ziemią z 7 piętra, może być w doniczce? Niemniej dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienie 🙂

       Polubienie

       • KrisT said

        w takim układzie podłączasz do rur od CO .. :-)….z tym uziemiem jest tak iż rózne zródła róznie podają.
        generalnie mozna uziemic, ale nie jest to mus. Sama szczelna klatka nawet nie uziemiona zatrzyma fale EMP, i wszelki smog „elektroniczny”.

        Polubienie

       • Anna said

        Wszystkie rury w mieszkaniu mam z pcv, pozostaje zamknąć się jak konserwa 🙂 Chyba oni nas „uziemili”. Pocieszam się, że nie tak łatwo zapanować nad ludzkim umysłem i silna wola pokona szkodliwe emisje.
        Ale coś w tym jest i może dlatego to olbrzymie podziemne miasto w ameryce jest z metalu.

        Polubienie

 13. iva said

  a jeśli są to wrota do resident evil ….

  Polubienie

 14. mironik said

  http://www.historycy.org/index.php?showtopic=18824
  „Odbudowę Republiki Federalnej Niemiec po drugiej wojnie światowej nazwano “niemieckim cudem gospodarczym”.
  Jej powodzenie jest w znacznej mierze skutkiem energii, odwagi i determinacji jednego człowieka – profesora Ludwiga Erharda,
  zlikwidował 98% podatków i biurokrację, w 5 lat Niemcy prześcigneli Anglię

  Polubienie

  • mironik said

   Ludzie planujący naszą “transformację ustrojową” przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych próbowali go naśladować. W latach 1989 – 90, podobnie jak on w latach 1948-49, przemawiali do narodu, obiecywali, że w ciągu kilku miesięcy ceny przestaną rosnąć, a zacznie rosnąć produkcja i dobrobyt. Jednak nie działali w tak przyzwoity sposób – to najłagodniejsza ocena ich działań, na jaką mogę się zdobyć. Dlatego ich obietnice się nie spełniły, a oni przestali przemawiać. Różnica polegała na tym, że Erhard nie tylko uwolnił ceny, zniósł głupie przepisy, ale obniżył podatki do rozsądnego poziomu i zapewnił uczciwe działanie banków. Każdy miał szansę się dorobić. U nas uwolniono ceny, ale prawa pisano “pod swoich ludzi”, a zwolnienia od podatków i kredyty bankowe też dostawali głównie “swoi”. Reforma Erharda to wprowadzenie kapitalizmu nazwanego “społeczną gospodarką rynkową”. Polska “transformacja” to wprowadzenie w miejsce socjalizmu sowieckiego socjalizmu europejskiego. Dziennikarze nazwali to “kapitalizmem”, a ludzie znienawidzili. W naszej konstytucji można przeczytać, że Polska prowadzi “społeczną gospodarkę rynkową”, ale oznacza to coś całkiem innego niż 50 lat temu w Niemczech. Słowa, które stają się popularne, często tracą swoje znaczenie.

   Erhard umożliwił wielu swoim rodakom zarobienie dużych pieniędzy. Dla niego samego pieniądz i gospodarka nie były wartościami samymi w sobie. Uważał, że są potrzebne, żeby człowiek mógł godnie żyć i być wolny.To wszystko.
   Jedno jego spostrzeżenie na temat wolności wydaje mi się szczególnie ważne i niepokojące:

   “Wolność jest całością i jest niepodzielna; wolność polityczna, gospodarcza i osobista tworzą złożoną jedność. Nie można usunąć jednej części, nie powodując zawalenia się całości”.

   Dziś w Polsce, podobnie jak w całej Europie, wolność gospodarcza jest coraz bardziej ograniczana. Jednocześnie wmawia się nam, że żyjemy w “wolnym kraju”

   Polubienie

   • Anna said

    Tak, nam wmawia się wolność a przecież widzimy, że jej nie mamy.
    Oczywiście, że obniżenie podatków wpływa na wzrost wpływów do budżetu bo i pracodawcy przestaną kombinować a woleliby uczciwie zapłacić i mieć spokój i czyste sumienie przed fiskusem.
    Ot, głupia, nieprzemyślana decyzja, wręcz bzdurna o podwyższeniu akcyzy na papierosy i co się zrobiło? – spadły wpływy do budżetu! a ludzie dalej palą, hehe.

    Polubienie

    • Marysia profesor..Marysia said

     Andziu..Nie placic wcale podatkow.Bedzie wiecej w budzecie..bu ha ha ..Przegrzalas sie na sloncu..he he..

     Polubienie

     • Anna said

      odwal się

      Polubienie

     • KrisT said

      nigdzie nie doczytałem „nie płacic wcale” tylko „obnizyc” !!!! czytaj z zrozumieniem! obnizenie paradoksalnie zwiekszy wpływy!
      do obnizki dołączyłbym podniesienie znacznie kar za miganie się od podatkow, kłamstw podatkowych i zlikwidowałbym szarą strefę oraz umowy śmieciowe!

      wtedy wpływy do budzetu wzrosłyby kilku krotnie!

      Polubienie

      • Marysia profesor..Marysia said

       Trudno zrozumiec ironie w ” nie placic wcale”?.Jakim cudem obnizenie podatkow moze zwiekszyc wplywy do budzetu?.Masz 100 zlotych w kieszeni.Jesli do niej nie wlozysz nastepnych 100 zlotych w dalszym ciagu w tej kieszeni bedziesz mial te sama setke.Nieprawdaz?.To samo jest z wplywami do budzetu.Trzeba byc wyjatkowym oslem,zeby glosic wplywy bez wplywow he he.Dzieci w przedszkolu takie rzeczy wiedza, ze jesli nie ma wlywu to w kieszeni nie ma 1 zloty na kupno lizaka.Widac dzieci rozumuja logiczniej i madrzej .Opodatkowac banki,operacje finansowe,korporacje,wszystkie kapitaly i kasy bedzie w budzetach roznych panstw jak lodu.Nie bedzie wowczas dziur i kredytow zaciaganych w bankach komercyjnych na ich pokrycie i nie bedzie dlugow zwanych panstwowymi.Tyle w temacie.Korporacjz hulaja gdzie chca,nie placac podatkow a tymczasem fiskus dusi srednich i wcale nie zamoznych.Aha..Jeszcze jedno.Opodatkowac wszelkie fundacje zwalniane masowo z podatkow, do ktorych rozne szemrane interesy odprowadzaja kase zdobyta na szachrajstwach i zwolniona od podatkow oczywiscie, bo tak sie pierze brudna kase pochodzaca z jeszcze brudniejszych interesow.

       Polubienie

 15. babel said

  Polubienie

 16. bittix87 said

  Kurwa jego mać kiedy będzie ta rewolta i naród nie da się opluwać gdzie są wasze jaja.Mizia tyle daje wam do zrozumienia a wy dalej swoje.Ja pierdole kurwica tylko bierze

  Polubienie

 17. Ktoś said

  „Złoty pociag!
  Komentarz znaleziony na Interii:

  udało mi się z kolegą zlokalizować prawdopodobnie na 99% miejsce w którym były robione badania georadarem – ok. 200-220m od miejsca znajduje się droga leśna, która prowadzi dokładnie w… zbocze góry! …do najbliższych torów po których jeżdżą pociągi jest mniej niż 2 kilometry! z kolegą znaleźliśmy także na tym odcinku dosyć spore fragmenty drewnianych podkładów kolejowych, a wykrywaczem do metalu 4 śruby mocujące tory do podkładów kolejowych i teraz! Największa Sensacja! …wczoraj gdy poszliśmy w to miejsce spotkaliśmy kilkunastu podejrzanych ludzi ubranych tak samo w ciemne ubrania/mundury – w miejscu badania georadarem zrobione było coś na wzór platformy wiertniczej i była na tym opuszczana w dół lina lub przewód. na pewno 2 tych gości miało pod mundurami broń maszynową, bo takie rzeczy da się zauważyć. Do mnie i do kolegi podeszło dwóch innych gości i kazali nam pod pretekstem aresztowania więcej tu nie przychodzić – mówił tylko do nas ten jeden – ten drugi milczał i nic się nie odzywał – wyglądał jak komandos/żołnierz – wyglądał na pewno groźnie po ok. 20 minutach zadzwoniliśmy na Policję, powiedzieliśmy o wszystkim, ale na żadne wezwanie osobiste nie stawiliśmy się – po prostu boimy się! pożar, który wybuchł jest w całkiem innym miejscu niż domniemane, odkryte przez nas miejsce badania georadarem! to prawdopodobnie celowe podpalenie, żeby tamci mogli w spokoju dotrzeć do tego pociągu! dzisiaj chcemy z kolegą wysłać anonim z opisem tego miejsca i jak tam dotrzeć, żeby ktoś tam się udał! mu już na pewno tam nie pójdziemy – chociaż korci nas, żeby iść tam dzisiaj w nocy.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-restytucja/aktualnosci/news-rmf24-plonie-las-w-poblizu-miejsca-w-ktorym-ma-byc-ukryty-zl,nId,1876906#pst94735572utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  (http://www.monitor-polski.pl/poparcie-dla-powstania-narodowego-zaincjowanego-przez-zbigniewa-stonoge/comment-page-5/#comment-227147)

  Już kradną mośki…..

  Polubienie

 18. Anna said

  Podano informację, że rzekomy pociąg zniknął z geomagnetycznego radaru, znaczy był ale już go nie ma. Pod osłoną nocy, bez gapiów i przechodniów bo teren został otoczony przez służbistów, zniknął i … został zagrabiony do prywatnych kieszeni.
  To oczywista oczywistość.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: